Jak naladit antény trikolórou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Self-konfigurace antény tříbarevné TV

Camostoyatelnaya nastavení satelitní antény Tricolor TV se neliší od nastavení ostatních provozovatelů družicových sítí, je to ještě jednodušší, protože satelit je velmi dobré pokrytí. Převod balíček kanálů pro evropské části naší země provádí satelitu Eutelsat 36 / B, který je umístěn na 36 stupňů východní délky. Kromě trikolóra operátor prostřednictvím satelitu vysílá společnost a NTV +.

Signál ze satelitu může být ve srovnání s tenkou světlometem paprsek dopadající z výšky 36 - 38.000 kilometrů. Z tohoto důvodu je důležité správně určit místo s instalací satelitní parabolu. Chcete-li vyloučit všechny možné zásahy do signálové cesty. Pokud nastavíte misku na špatném místě, pak budete ztrácet čas, protože je signál ze satelitu, na rozdíl od pozemní signál nemůže projít zdí.

Pro správné určení vstupní kvalita signálu prostoru je důležité vědět, že všechny satelity jsou nad rovníkem, a proto je nutné, aby zrcadlo deska čelí na jižní straně. Pokud máte okna směrem na sever, možnost instalovat desky u okna zdi je nemožné. Nejlepší možností je instalace na střechu a kabeláže pohodlné pro vás. Tak zajistíte nepřerušený příjem satelitního signálu.

Předpokládá se, že je nutné vypočítat průměr talíře pro lepší příjem kanálů paketu vysílaného z družice. Co se týče Tricolor TV, věří příjem ve středním Rusku je možné provádět i při 0,6 m anténou a používání jiných pokrmů nepraktických na protože self-instalaci zrcadlem o průměru 0,9 problematické.

Parabola je druh čočky, která zaostřuje paprsek z informací o satelitní a odešle ji do konvektoru pro následnou amplifikaci. Pro satelitního operátora trikolóra používá kruhový konvektoru. To se obvykle prodává se sadou TV se satelitním příjmem Tricolor TV.

Takže jste se rozhodli na místě instalace, je čas přemýšlet o tom, jak namontovat držák. Držák musí být přišroubovány ke stěně pomocí kotevních šroubů, které by vyloučily jakékoli výkyvy. Vzhledem k tomu, zkreslení a deformace smontovaného systému může vést k tomu, že přijatý signál se po každém větrném dni ztratil.

Nasbíráte celý systém, připevněný ke zdi, a pověsil ho na vlastní zrcadlový anténu, připojte konvektoru, kabel a součástí trikolóry přijímač, můžete spustit nastavení satelitu. Musíte vědět, že i když satelity létají nad námi, ale my jsme relativně nepohyblivé. To znamená, že visí nad rovníkem a pohybovat s rotací Země. Tato situace značně zjednodušuje nastavení požadovaného satelitu.

1

Aby bylo možné účinně a rychle přizpůsobit satelitní anténu, můžete použít speciální zařízení zvané SatFinder. Zařízení se připojuje přímo k anténní tuner a informuje o správnosti svého jednání. Ale pokud jste neměli takové zařízení, nezoufejte. Můžete použít normální TV připojeného přijímače.

Přijímač je konfigurován pomocí nabídky k vyhledání kanálů přes odpovídající okno, ve kterém jsou indikátory kvality a síly signálu. Je-li anténa konfigurována ukazatele nevykazují žádný signál. Aby bylo možné vyrobit nastavení žádoucí, aby televize byla na dohled při manipulaci desku vysoce kvalitní. Pokud váš přijímač nestanoví kanály trikolory a postrádá potřebné frekvence, můžete vyhledat kanály, jako jsou sousedé, kteří naladěné antény.

Jste zapnul televizi, nastavit sluchátko a uvidíte na obrazovce obraz „žádný signál“, přejděte do nabídky a zvolte položku, která ukazuje, že ukazatele kvality a síly signálu.

Je na čase otočit desku, ale nejprve dále zjednodušit problém, a to je třeba mít na paměti některé věci:

 • Satelitní signál je velmi citlivý na počasí. Na deštivé a zatažené obloze, je žádoucí, aby upustily od pokušení, aby nastavení. Vzhledem k tomu, kapiček oblaků a deště tlustý usnadnit oslabení signálu.
 • Produkovat lepší nastavení v poledne, protože poloha Slunce může sloužit jako měřítko pro nastavení.

Přípravné práce byly dokončeny, jste vyzbrojeni potřebnými tlačítky a rozhodl se naladit anténu k televizoru trikolory. Případ není složitá, ale netoleruje spěch, pokud zapnete anténní paraboly nalevo napravo, s největší pravděpodobností na obrazovce nemůžete vidět drahocenné obraz. Nastavení satelitu musí být předmětem zvláštní technikou:

 • Je nutné zaměřit svou satelitní anténu na zrcadlo na obloze, kde se v době oběda je většinou umístěn na slunci.
 • Vertikální poloha antény pro maximální horní polohy a utahování šroubů.
 • Začnou otáčet a pohybovat destičku po dobu 1 - 2 mm, v horizontální poloze ve směru pohybu polohy slunce, kdy hodiny 14:00.
 • Každý krok se provádí pomocí dorazu po dobu 5 - 10 sekund. Zastávky jsou vyrobeny tak, aby nedošlo k ujít signál.
 • Je důležité, aby existovala satelitní parabolu na boku, a vy jste nebyli v cestě signálu.

Pokud přesunete anténu na pozici 12 hodin do 14 hodin a nezachytil signál, je třeba uvolnit matice vertikální, spodní desku 1 mm a znovu opakovat kroky. A tak dále, dokud se obrazovka není měřítko s úrovní signálu a kvalitu obrazu televizního kanálu nebo trikolory.

Jakmile se dostanete na televizní obrazovce, požadovaný obraz, je třeba doladit. Akciový signálu nebude překážet při špatném počasí, při sněžení nebo déšť. Jemné nastavení se provádí malými pohyby zrcadla, pokaždé pozorováním změny v kvalitě a síle signálu na televizní obrazovce. V ideálním případě byste měli dostat alespoň 70% na každé váze.

Po dokončení instalace, budeme točit všechny matice a mírně oslabují konvektoru sponu. Přejděte konvektor o několik stupňů doprava a podívejte se na váze. Pokud je degradován signál, nastartování v opačném směru na požadovanou úroveň a kotevní svorky.

V této fázi instalace satelit zcela dokončen. Můžete zapnout a užívat si své oblíbené kanály na svém televizoru.

Nastavení tříbarevné televizor sami

Moderní svět je plný nejnovějších vynálezů, užitečných pro spotřebitele. Pozoruhodným příkladem je vznik moderní satelitní televizi „Tricolor TV“. V naší zemi, se stala velmi populární a ve vysoké poptávce. „Tricolor TV“, což multi-programovou televizi, což je důležité v městských bytech, a v odlehlých vesnic, měst, míst se slabším příjmem signálu v oblastech daleko od centralizovaného zásobování základními body těla signály.

Chcete-li zajistit dobrý výkon „Tricolor TV“ Je velmi důležité, po zakoupení a přepravou do trvalé místo, správná volba satelit instalace zařízení bodu a příslušného nastavení úrovně vstupního signálu. Samozřejmě, můžete využít služeb nejbližšího autorizovaného prodejce pro správnou instalaci antény. Ale pečlivě zkontrolovat podle pokynů v soupravě, a dodržováním našich rad, Tricolor TV nastavení sám nebude trvat hodně času a úsilí.

Správná volba místa instalace

Správné místo pro montáž antény je hlavním kritériem. To má zajistit dostatečnou pohledu směrem na směru satelitu, který může být určen kombinací konvenčního řádku namontovány anténní zařízení, a bod satelitního umístění. Signál bude bez zábran, v případě, že linka není cizí předměty: stožáry, stromy, budovy atd Tyto antény jsou umístěny převážně na střechách, které jsou připojeny k vnějším stěnám, vnějších částí balkonů a lodžií. Umístěním antény v blízkosti televizoru, bude snadnější provést úpravy.

Nastavení Tricolor začne s montáží antény. Provádět montáž, musí být v souladu s návodem k jeho použití. Podle pokynů v přiloženém návodu k montáži diagramu.

1. S pomocí upevňovacích prvků (matice, svorníky, šrouby, atd), je stanovena na základě zvolené (střechy, stěny) držáku tak, že satelitní antény. Je třeba vzít v úvahu sílu stěny a síla převládajících větrů.

2. Je nutné, držák instalace konvektoru směrem dolů do držáku přípravku zabránit sedimentaci.

3. Uvedení prostřednictvím F-konektoru kabelových vývodů a konvektoru:

 • čistíme vnější izolace kabelu 15-20mm;
 • Máme paralelní kabel stínění opletení a fólii;
 • čistíme vnitřní izolace 10-12mm;
 • šroubový zvedák systém na maximum;
 • který hraje za konektoru více než 1,5-2milimetrů vodič je odstraněn.

4. opravit kabelový tělo do vybrání oblouku držitele pomocí pásky nebo podobně.

5. Použití tepelně izolační trubky nebo několik vrstev těsnicí páska drží celou délku F-konektoru. Můžete použít silikonový tmel pro zlepšení utěsnění.

6. Nastavte anténu ve svém kotvící konzolou a nastavení matice s vůlí pro snadný pohyb v různých rovinách.

7. K upevnění kabelu do konzolového tělesa může plastovými kabelové svazky, lepicí páskou, a další. Pro další provoz rezervy levého 1-1,5 kabelu v blízkosti antény, je také připojen k držáku.

Pokud nastavujete sami Tricolor TV, je důležité vzít v úvahu při určování úhlu bodu zřízení anténou a azimutu orientace na práci pod stolem pro vaše město či nedaleké vesnice. Také nastavit správný azimut, můžete použít kompas. Pro službu „Tricolor TV“ může být aplikována na téměř veškeré vhodné antény, tedy stanovení úhlu instalačního bodu antény se provádí individuálně. Podle návodu k přijímači nesou kabel ze systému konvektoru dané předem, a pak připojte přijímač konektor přímo k televizoru a provést zkušební spínač.

Vytvořili jsme satelitního signálu

Způsob posuvné misky antény v horizontální nebo vertikální rovině v blízkosti místa předpokládaného umístění satelitní přijímací zavést udržitelné satelitní signál. kvalita signálu je nutné kontrolovat hladinu pomocí menu „Nastavení antény“. Po této aktivaci značku menu „Přijatý sílu signálu.“ Postupujte takto:

1. Stisknutím tlačítka «Menu» na dálkovém přijímači.

2. V hlavním menu, pomocí tlačítek šipek je třeba vybrat „Instalace“ a klepnutím na tlačítko „OK“, potvrďte svou volbu.

3. Nastavte heslo - 0000.

4. V následujícím menu vyberte „Nastavení systému“, kliknutím na tlačítko „Ok“.

5. Pak vyberte „Nastavení antény“ kliknutím na tlačítko „Ok“.

V závislosti na tom, kde se v sekci „Sputnik“ zvolit Eutelsat 36A a Eutelsat 36B. „Instalace antény“ K úspěšnému úrovně přijímaného signálu a nabídku měřítko kvality používání úprava 2. Jsou naplněny ne méně než 70-75% při správném provádění úprav. Pokud je úroveň signálu plnění nižší než 70%, je třeba zkontrolovat kabel přípojný bod nebo zopakovat ladění antény.

Úroveň signálu během provozu se může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách. Je nutné pravidelně čistit anténu z možného nahromadění sněhu nebo námrazy. Obecně, montáž, připojení, montáž a seřízení Tricolour trvá asi 2 až 2,5 hodin.

Instalace a konfigurace satelitního přijímače „Tricolor TV“ je považována za ukončenou. Užijte si svůj sledovat své oblíbené televizní programy ve vysoké kvalitě.

Instalace a konfigurace samostatnou anténu „tříbarevné televizoru“ na satelitu

Není nutné volat specialistu konfigurovat běžné satelitní anténu. V tomto případě, můžete ušetřit peníze. Povíme vám, jak přizpůsobit anténu „Tricolor TV“ na satelitu. S těmito tipy, budete moci udělat správnou věc. To je jen o něco složitější, než se připojit monitor k počítači.

Mimochodem, prodávající může požádat, aby sbírat misky a přivést ho domů v sestavené formě. To ušetří trochu času, ale i proces sestavení není komplikovat. Vše, co musíte udělat doma je vyvrtat otvory pro konzolu (neboť je připevněn talíř), a dále provádět doporučení a pokyny akce. Ten samý prohlášení musí být připojeny ke koupi, takže se ujistěte, nastavit jeho dostupnost.

Přístroje a nástroje pro anténní ladění „Tricolor TV“

Budete potřebovat nástroje, které mají v každé domácnosti: silné lepicí pásky (pokud by bez ní), odlišné šroubováku (možná budete potřebovat pouze jeden specifický druh šroubováku), punč nebo vrtačka, kleště, nůž, klíče na 8-13.

Je možné, že budete potřebovat nějaké další nástroje (žebříky, speciální vrtačku punč, klipy pro upevnění kabelů a podobně), protože instalace podmínky jsou vždy pro různé domy. Někteří se podařilo užít a zlepšit původní konstrukce držáku a je svařena do něj další výhodu.

Standardní balíček obsahuje nákup antény samotné, konzole, přijímač (console) převodníku. Někdy prodejci jsou na skladě a mohou mít různé bonusy, ale je to rarita.

Nezávislý anténa tuning „Tricolor TV“ v teorii

Samotný postup je následující (velmi obecně) jedna osoba sedí doma a dívat se na televizní obrazovce, druhá se snaží nasměrovat anténu na družici az ní vyzvednout signál. Pomocí dálkového úpravu signálu se provádí až do okamžiku, kdy je obraz na TV je jasné.

Stojí za zmínku, že různé lokality nezávislé antény tuning „Tricolor TV“ na družici bude trochu jinak. Například při nastavování antény v Samaře by měl směřovat ve směru, kde slunce stojí od 12:30. Pak je třeba jej mírně upravit v závislosti na tom, jak je obraz na obrazovce televizoru. Jakmile se tuner, uvidíte, že obraz vyšlo najevo, že dává signál k osobě, která instaluje anténu na střeše, a on na oplátku zajišťuje ji do držáku v poloze. To znamená, že v poloze, ve které anténa zachycuje signál.

Zachytit signál není obtížné, protože družice Eutelsat 4 (který se provádí pomocí vysílací společnosti „Tricolor TV“) pokrývá velkou část Ruska a dává jasný signál.

Pokyny pro zřízení nezávislého anténu „Tricolor TV“ na satelitu

Jak již bylo uvedeno výše, „Tricolor TV“ pracuje se satelitním EUTELSATW4, který je umístěn na 36 stupňů východní délky. Instalace se provádí v několika fázích, z nichž každá jsme důsledně popsat níže.

Určení místa pro anténu

Hlavním kritériem místa - volný pohled ve směru, ze kterého bude přijetí signálu. Pro anténa může být listy a stromy, to není důležité, ale musí být čisté před obličejem. V závislosti na město, vizuální spojnice satelitu a antény je hrazeno z vodorovné 27-30 stupňů směrem nahoru. V případě, že vizuální linka spočívá na jakémkoliv interiéru (dům, například), měli byste se podívat na jiné místo.

Odborníci doporučují instalovat antény na střeše, na vnější straně balkonu, ale ne v interiéru (skla). Také nelze nainstalovat anténu na šikmé střechy, protože to bude shromažďovat sněhu v zimě, a to je další zátěž pro které je anténa nepočítá.

Zatímco v obchodě anténa jste dosud shromážděny, pak to znamená vybírat sami přesně v tomto pořadí, jak je uvedeno v návodu. V místě, které jste si zvolili, připevněte konzolu. V závislosti na podmínkách (hmotné stěny, zavětrovací, atd.), Vyberte správné upevňovací prvky: vrtáků, svorníky, šrouby, atd Je důležité vzít v úvahu možnost srážek, zejména sníh. Je třeba nainstalovat anténu v místě, které sníh nemohl dostat do konvertoru.

Vedle převodník připojený kabel se speciálním F-konektor (je součástí dodávky). Pak vazby nebo jednoduchý pásek pro upevnění kabelu a konvertoderzhatelyu nutně utěsnění F-konektor. Stejná páska je ideální pro utěsnění. Jednoduše zabalte kloub v několika vrstvách. Je žádoucí, navíc použít silikonový tmel, ale pokud ne, pak nezoufejte. Někteří lidé najít jinou cestu ven: oni používají obyčejnou plastovou láhev s nealkoholickým nápojem. Zkrácený dno, je umístěn v kloubu, pak dva konce zabalené s páskou. Recepce, i když primitivní, ale funguje. I když v ideálním případě by to mělo být silikonový tmel a lepicí páska.

Sam F konektor je snadno instalovat: holé kabel, vložte ji do slotu, opravit. Vše musel vypořádat s obvyklým kabelem, který je připojen k televizoru. Zde je stejný. V příkladech obrazu je uvedeno níže.

Teď dát desku na samotném držáku. Pro začátek to není nutné pevně utáhnout, ale viset ve větru neměl. Utáhněte seřizovací matice, ale ne příliš těsné, protože jste se obrátit na mísu zleva doprava a nahoru a dolů, najít ideální místo.

Nastavení satelitní parabolu „Tricolor TV“

Nejprve vystavuje úhel otočení a azimut antény. Zatím přibližně. V závislosti na potřebě dát do města různými způsoby. Například azimut Togliatti - 197.49 stupňů, úhel elevace - 27,884 stupňů (je třeba se orientovat na jih). To pomůže kompas nebo mapu města.

Nastavte anténu tak, budete potřebovat, aby odpovídala elevační úhel 26,6 stupňů. To znamená, že deska sama o sobě by měl přiklonit 3-4 stupňů dolů. Poté připojte kabel ke konzole, která pochází z převodníku. Musí být vložen do LNB IN (vlevo na obrázku níže).

To používá stejný F-konektor, takže by mohly vzniknout problémy. Nyní připojení televizoru k přijímači. Učinit vše nezbytné v tomto pořadí, jak je uvedeno v návodu. To znamená, že nejprve připojit kabel k televizoru (pomocí RF OUT na přijímači, a jedinou anténou slotu na televizoru), vypněte televizi. Je-li přijímač zapnutý poprvé, LNB napájení lze vypnout na něm. Některé firmware přijímače tak. Zapnutí napájení, když se instrukce v nabídce Start. Je-li aktivována vyhledávání, a to by mělo být poznamenáno, pouhým stisknutím tlačítka EXIT.

Next, jděte na položku menu „Nastavení“, zadejte PIN kód (0000). Chcete-li nastavit individuální anténu „Tricolor TV“ na družicových dat je nutné zadat:

 1. Anténa - 1;
 2. Frequency - 12226;
 3. Satellite EutelsatW4-EutelsatSesat;
 4. FEC - 3/4;
 5. Polarizace - left;
 6. průtok 27500.

Na televizní obrazovce se budou dvě světla. Nižší indikuje úroveň signálu, horní - kvalitu. Muž na střeše musí být mírně přesunul anténní zrcadla horizontálně najít pozici, na kterou chcete maximální úroveň signálu (spodní indikátor). Potom se deska se pohybuje nahoru a dolů, aby najít lepší kvalitu signálu (horní liště). A vyhledá požadovaný bod a nastavení Tricolor TV antény k družici. Jakmile je zjištěno, že bod, potřebné Konečná deska a pevně na svém místě.

Vliv počasí na nastavení signálu a vyhledávání

Úroveň signálu je silně závislá na klimatických podmínkách. Je-li déšť nebo mlha, zataženo, proveďte anténa ladění „tříbarevné TV“ samy o sobě jsou naději na úspěch. To je prostě nemožné chytit silný signál. To by mělo být provedeno za jasného dne za ideálních povětrnostních podmínek.

Jakmile jsou provedeny všechny tyto kroky, můžete vyhledat kanály. Pokyny k přijímači, ujistěte se, že je psáno, jak na to. Ale je jasné, dokonce intuitivně. Zde nebudeme popisovat proces vyhledávání kanálů, ale na vědomí, že nejprve musíme najít ten info kanál. V teorii, jen to musí být přístupné pro uživatele po instalaci antény. Přístup na další kanály otevřené po registraci na webu „Tricolor TV“ a aktivujte kartu.

Jemnosti vlastní instalace a konfigurace antény „Tricolor TV“

Existují nějaké nepsaná pravidla a jemnosti být vědomi:

 1. Podíváme se na sousedy. Přilehlé sousedé domy mají téměř vždy desku. Chcete-li začít jeho anténa nastavena přibližně stejná.
 2. Jestliže se během prvních 20 minut, aby se chytit satelit selže, je lepší hledat jiné místo pro instalaci.
 3. Při nastavování přijímače je lepší mít několik malých monitoru (TV) na první pohled, jak se obraz při pohybu antény vidět. Většina lidí se snaží vytvářet anténního ladění „Tricolor TV“ na samotném Měsíci, křičí na sebe, nebo mluvit po telefonu.
 4. Pokud to není nezbytně nutné, je lepší neměnit PIN kód. Pokud změníte kód, a pak na to nezapomenu, obnovení nebude moci. I když re-blesk přijímač může být, ale je to obtížné a ne každý je k dispozici.
 5. Jakmile jsou všechny kanály nalezeny, je nutné, aby konečně dotáhnout anténu na maximum.
 6. Je-li náhle anténa naladěna na jiný satelit (a to může být), pak uložíte vyhledané kanály není nutné. Bude muset provést nastavení satelitní antény „Tricolor TV“ na vlastní pěst, měnit to horizontálně i vertikálně s cílem nalézt nejlepší bod signálu.
 7. Uzamčení šroub musí být pečlivě. Často se uživatelé při dotažení šroubů sestřelili postavení a musí dělat všechno znovu.
 8. Zaregistrujte se na „Tricolor TV“ on-line nastavení je nutné po, ne dříve. Nejprve nastavit anténu, a jakmile info kanál bude zobrazen jasně, můžete se zaregistrovat na internetových stránkách společnosti. Po obdržení čipové karty přes nějaký čas budou k dispozici všechny kanály.

To je všechno. Můžeme předpokládat, že jste provedli nastavení antény „Tricolor TV“ vlastníma rukama. Nic složitého procesu, a vypořádat se s tím každá osoba, která ví, jak použít vrták / úder a vědí, jak se připojit nejjednodušší F-kabelu s přijímačem a LNB. Není nutná žádná odborné znalosti, takže nemusíte volat specialisty, pokud nechcete utrácet peníze navíc.

Samozřejmě, že tento proces není podrobně popsán, stejně jako je to možné. Pravděpodobně, v průběhu instalace může existovat určité problémy, které nelze předvídat v době psaní.

1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 11 = 17