Jak odstranit škrábance na laminátu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak mohu odstranit malé i velké škrábance na laminátu pomocí improvizovaných a speciálních prostředků (video)?

No, jste přihlášeni do bezedné rozlohu internetu při hledání odpovědi na otázku "Jak odstranit škrábance na laminátu?„Vzhledem k tomu, váš milovaný manžel právě přesunul pohovku a nechal tuto skvělou kapelu na novou podlahu. Dříve nebo později, to se může stát i při nejpečlivější ženy v domácnosti, tak nezoufejte. V tomto článku pro vás budou zveřejněny jedinečné triky a tajemství pomocí kterého můžete odstranit beze stopy poškrábání a čipy na laminátu., aby bylo srozumitelnější ve všem, na konci je několik videí.

K dnešnímu dni, laminátová podlaha je nejoblíbenější, protože má vynikající vlastnosti, má vysokou pevnost v provozu a velmi atraktivní.

Ale přes pozitivní vlastnosti laminátu, to není imunní vůči vzniku škody, takže je velmi užitečné ozbrojit sebe s vědomím, jak odstranit škrábance na laminátu v domácnosti.

Myslím, že budete se mnou souhlasit, že je lepší, aby se zabránilo škodám, než puzzle nad tím, jak je čistit. Hlavními příčinami poškrábání podlahové krytiny jsou malé ostré částice, které se dostanou do našeho bytu z ulice, dětské hračky, drápy oblíbená zvířata a naše podpatky. Dokonce i nechtěný pohyb křesla může vyvolat značné škody.

Aby nedošlo k myslet do budoucna, jak odstranit škrábance z laminátu s námi chcete sdílet základní pravidla péče o tyto tajemství a podlahové krytiny, neboť se zabránilo vzniku jakékoliv škody.

Jak již bylo uvedeno výše, a to i jemný prach, který vstoupil zvenčí, může vyvolat jemné škrábance. I když budete čistit každý den, to je nemožné zcela vyhnout bláto. Takže teď, naše hostitelka úhledný, budu s vámi podělit o základní metody prevence, dělat to, že budete výrazně prodlouží životnost laminátu a udržet si svůj vzhled. Jen se nebojte a nemyslím si, že teď by byl dlouhý seznam zvláštních pravidel pro péči o tato opatření jsou velmi jednoduché:

 1. Rozložit rohože u vchodu do bytu. Mimo prostírání s tvrdým kartáčem, dát do koberce vyrobené z plsti - jsou dokonale absorbují obrovské množství prachu a nečistot, které se zpravidla vnášejí do domu na boty.
 2. Nepoužívat prostředky obsahují brusné částice, při mytí laminát.
 3. nákup speciální nálepky vyrobené z plsti nebo polyamidu pro nohy židlí a stolů - takže si můžete zabránit výskytu hluboké škrábance při stěhování nábytku.
 4. umístit speciální mat pod počítače křesla, odlišně od koly na laminátu zůstává významná škoda.

Pro další ochranu vašeho laminátových podlah, použít speciální lak, ale neberte ty, které jsou složeny z včelího vosku, protože tyto prostředky na podlaze zůstane hrozné skvrny.

Nástroje, které jsou určeny k pokrytí laminátu, pracujeme na tom následujícím způsobem:

1
 • výrazně zvýšit jas a lesk podlahové krytiny;
 • clean drobné odřeniny a škrábance;
 • poskytnout laminát lesk po dlouhou dobu;
 • vytvořit malý podlaha povrchový film, který ji chrání před poškozením.

Zpracování laminát z těchto zdrojů by mělo být provedeno několikrát do roka.

Tak co? Absolutně nic složité, ne? Ale tyto drobné vylepšení skutečně pomoci, aby se zabránilo významné poškození laminátu. Proto je volba je na vás, že je lepší a výhodnější nejprve zakoupit speciální nálepku na nohy židlí a pak lesk nebo „trhat vlasy“ a puzzle nad tím, jak odstranit ty hrozné škrábance na vašem novém laminátu.

Odstranění škrábanců použitím improvizovaná

Pokud ještě nejste schopni chránit podlahy a laminát byly poškrábané a štěpky, smutný a slabé nedoporučoval, protože jen vy mi zbývá je pár sekretikov, aby pomohla odstranit škody s pomocí dostupných prostředků.

Nic fatální se tam stalo, pokud si pečlivě přečíst mé instrukce, můžete odstranit škrábance na laminátu navždy. Samozřejmě, že nejlepší možností je nahradit laminátovou desku, ale jistotu, že budete moci vybrat barvu a je to s takovou strukturou, ne, a tato metoda je trochu nákladné a zdlouhavé. Proto v případě, že škrábance a čipy nejsou příliš hluboké a nápadné, mohou snadno převlek. Princip akce je znáte: postup je totožný s maskovací nedokonalosti pleti s použitím tónové tužku. Hlavní věc - zvolit vše v tónu!

Chcete-li odstranit škrábance na laminátu a pečlivě maskovat je, existuje několik typů „maskování“ tužky:

1. Vosková křída. Tyto pastelky jsou jako malé pera. Mají poměrně širokou škálu odstínů, takže vybrat si barvu maskovat škrábance bude velmi snadné. Jsou ideální pro skrytí drobných škrábanců. Aby bylo možné správně a co nejefektivněji to udělat, je postup „maskování“ probíhá v několika fázích:

  • Před nanesením vosk pastel, opatrně vysát poškozenou oblast a odstranění prachu z laminátu, jinak malé částice nesměli vosk dobrý „tyč“ na exponovaný kovový laminát, a v průběhu provozu je snadné pozadu;
  • U nás vosk tužku podél celé nuly, opatrně jej tlačí;
  • světlá barva zmizí, ale jeho značka se objeví na svém místě;
  • Nyní opatrně zacházet obnovený web suchým hadříkem, trochu „leštění“ nuly.

Tak co? Magie, říkáte? V případě, že vosk tužka vyzvednout tón, budete dokonce moci najít to místo, kde byl škrábnutí doleva!

2. speciální tmel. Pokud je škrábanec na laminátu hlubší, voskové pastelky nestačí. V tomto případě je nutné použít speciální pasty nebo brikety. Vybrat ten správný odstín při nákupu sady na opravu, se železářství na malém kousku laminovaných desek náhradní.

Práce s maskováním tmel by měl být velmi opatrní. S cílem sblížit více reprodukovat strukturu laminátu, je nutné použít několik pelet nebo pasty ty odstíny, které tvoří podíl ze stromu na vaší podlahy.

Po akvizici našeho magického masky utěsňování, začněme:

  • důkladně vyčistit od prachu a jiných nečistot poškozené oblasti a lépe mytí podlah v místě, kde „plastická chirurgie“ se uskuteční;
  • Vezměte malé špachtle nebo tmel nůž a používat tyto barvy, které jsou nejblíže k škrábnutí nebo otlučené;
  • požadované strukturální vzor, ​​a požadovaný odstín poškozené laminátové prkna mohou být připraveny s opatrným mícháním maskování pasty různých barev;
  • Po naplněn hluboké škrábnutí, malý kus plsti nebo tkaniny léčbě suché hustou část má být obnoven, a odstranit přebytečný zakrývacího materiálu, že podlahová plocha je dokonale plochý;
  • kapalina tmel prodává v trubkách by měl použít malý nůž (před aplikací konzervační povrch laminátu musí být rovněž důkladně vyčistit) pro rovnoměrné plnění hluboké rýhy;
  • maskovací pasta potřebnou aplikovat na sekci sám a stěrky;
  • po úplném naplnění poškrábání suspenze by měla být vyhlazeny a lisované nepatrně hlubší poranění;
  • Po obnovení opravované plochy je třeba otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou, a pak se nechá zcela vyschnout;
  • během několika málo hodin bude možné chodit na obnoveném webu.

V případě, že škoda laminát byl hlubší a vážnější, pak ani to nezkoušejte začít odstranit škrábance pomocí maskování. V tomto případě pomůže nahradí pouze poškozené desky.

Co když se odstraní škrábnutí je nemožné?

Co dělat, pokud jste odstranit škrábanec na laminátu pomocí maskování tužky a těsnění již není možné? V takových případech je tam jen jeden způsob, jak vyřešit tento problém - výměna laminátové desky. Zvolíte-li správné nástroje a jak vyměnit desku, pak by to bylo to těžké. Zvlášť teď budeme sdílet s vámi a vaši muži krok za krokem, s nímž budete moci vyměnit poškozenou část laminátu a snadno odstranit nuly.

Existuje několik způsobů, s cílem nahradit laminátovou desku. Demontáž je nejjednodušší metoda, ale zároveň i nejvíce prodloužena.

A teď říkají mi manžela, syna, bratra nebo otce do monitoru a nechat desky pečlivě uložené procedury pro nahrazení metody demontáže:

 1. Odstraňte soklovou lištu pouze na stěnu, která je nejblíže k poškrábaný laminátové desky. Musíme jednat co nejpečlivěji, jinak pak jsi prostě neměl být schopen znovu používat a nastavit zpět.
 2. Rozebírat podlahu, pokud se dostanete do laminovaných desek, což je nešťastné poškrábání. Za účelem zničení každé z nich, deska by měla být zvýšena v úhlu 40-45 stupňů.
 3. Vyměnit laminátovou desku. Dbejte na to, že žádné mezery mezi nimi, a dokonce i ty nejmenší mezery. Desky by měly být instalovány těsně vedle sebe.
 4. Sestavte rozebrat podlahu.
 5. Vrátit podstavec na svém místě a řádně jej zajistěte.

Pokud by se stalo, že deska je proti poškrábání ve středu místnosti nebo stejný z nějakého důvodu není možné rozebrat podlahové lišty, můžete vyměnit, nedíval úplně parketovou podlahu.

Tato technologie je o něco složitější, ale pokud oblek svého muže s myslí na otázku a vyzbrojit se s potřebnými nástroji, můžete nahradit desku a odstranit škrábance na laminátu nebude dělat je obtížný.

Takže, ať manžel chodí do garáže a vezme s sebou následující:

 • elektrická vrtačka;
 • gumové kladivo;
 • nebo psací potřeby Nůž;
 • pilový;
 • svinovací metr;
 • brýle;
 • truhlářské lepidlo.

V železářství by měl být zakoupeny v předstihu nová laminátová deska z téže společnosti a stejné barvy, Pokud máte více desek po pokládce laminátu, máte velké štěstí!

No, pro vás, dámy je třeba se starat o čištění Před výměnou poškozené desky, takže předejte vysavač a dobrou náladu udržet morálku svých mužů!

Chci, aby vám několik tipů, které je třeba dokončit před odstraní škrábance a čipy na laminátu:

 • opatrně vysát celé patro a parketové podlahy, umýt dobře, čekat na úplném zaschnutí povrchu;
 • laminát náhrada deska by měla být pouze stejného výrobce jako hlavní, Jako palubě stejné barvy v různých stupních budou rozdíly ve struktuře a odstínů dřeva řezu;
 • ujistěte se, že nosit ochranné brýle před zahájením restaurátorských prací.

A teď vaše účast v této tvrdé práce je u konce, a všechny otěže moci přešlo na svého muže, aby uvolnili místo u počítače a jít připravit vydatné večeři, a můj manžel let opatrně ponoří:

 1. Ve vzdálenosti několika centimetrů od okraje laminátu deskových otvorů v každém z rohů, aby nedošlo k poškození sousedních základních desek. Odtud podél poškozené desky, aby otvory každých 25 centimetrů od sebe.
 2. Nyní připojte všechny tužku udělat díru. Upravte polohu kotoučové pily, který je plně v souladu s tloušťkou desky nahrazen, jinak se může poškodit podlahu a základní podklad pod laminátu.
 3. Pak se opatrně propylen laminát prkna na tužky řádku. Kancelářské nůž se používá k řezání malých částí, a pak opatrně odstranit poškozené prkno laminátovou vrstvu.
 4. Malé pozůstatky desky, opatrně odstraňte a důkladně vysávat obnovený web. Ujistěte se, že nechcete ohrozit celistvost sousedních prken, jinak budete muset vyměnit stejně.
 5. Ostrým nožem opatrně snížit spodní část zámku instalovaného na sloučeninu laminátové desky.
 6. Na obvodu hrací plochy, budete pokládat, jemně aplikovat tesařské lepidlo, Vyjdi nejen na přední straně laminátu. Nyní položte desku na místě a vytřete do sucha hadrem přebytečné lepidlo, pokud se ještě vystoupil. Poté umístěte malou zátěž na nové desce položil a necháme několik hodin.

Tak co? Není to těžké? Je mnohem ekonomičtější než demontáž veškerých podlahových krytin. Díky této metodě, a to iz nejhlubších škrábanců na laminátu může být odstraněn s minimálním úsilím a náklady. A teď umýt po rekonstrukci podlahy a krmit své manžel obratné chutnou večeři, protože si to zaslouží! Hodně štěstí!

Jak odstranit škrábance na laminátu v domácnosti

Navzdory skutečnosti, že laminát je zakončena složení odolné proti opotřebení, ostré a těžké předměty zanechat nepříjemné stopy na to. To může být lokální poškození kluzné vrstvy, třísek, odíráním a jiných vad. Ve většině případů, že povlak může být obnovena. Řekněte nám, jak se zbavit škrábanců na laminátu v domácnosti.

Concealers pro laminátové podlahy

Odstranění vad v podlahy dvěma způsoby:

 1. Výměna poškozené lamely;
 2. Obnova pomocí speciálních fondů.

Vzhledem k tomu, první možnost není pro každého a ne vždy optimálním způsobem k renovaci podlahy bude výběr maskovací činidlo, které zaretushiruet povrch v tónu zbytku. Skutečnost, že úplné odstranění škrábanců na laminátu není možné. To není pole, jako vícevrstvé podlahové krytiny, dekorativní části, která - papír se vzorem tištěné na tom, pokryté ochrannou vrstvou z teplem tvrditelné pryskyřice. Z tohoto důvodu, můžete skrýt pouze otlučený díra a další typy manželství.

Tak, jak odstranit škrábance na laminátu? Zvážit, jaké nástroje nabízejí výrobci stavební chemie a laminované povlaky:

Tvrdý vosk pigmentované (QS RepairKit, Heinrich König pevný vosk).

Chcete-li odstranit škrábance a čipy takzvané opravné sady se používají při velkém zatížení. Patří mezi ně:

 • malých barů minerální vosk složení vysoké hustotě barevné v různých barvách.
 • PVC špachtle nebo Scotch-Brite pro odstranění nadbytku.

Sady tvrdých vosků na laminátových výplní.

Vzhledem k tomu, vosky se vyznačují dobrou adhezi jakéhokoliv důvodu, že jsou vhodné pro obnovu podlahových krytin a nábytku ze dřeva, dřevotřísky, sololitu, MDF, překližky a plastu. Sealed a hluboké povrchové škrábance, čipy, které tvoří flexibilní povlak otěruvzdorný, odolávat a přímé sluneční záření, a teplotách až do -20 ° C,

Tip! Oprava vosky výhodnější koupit soupravy, které můžete kombinovat několik odstínů nový tón, který je ideální pro regenerační povrchu.

Dávkování je poměrně jednoduché. Laminátová podlaha důkladně vyčistit od prachu a nečistot. Prostřednictvím elektrického pájedla nebo lehčí okraje jedné nebo více tyčí tát (teplota není nižší než 110 ° C), promíchá se a vztahují se na poškození. Po vytvrzení odstranit přebytečný špachtlí.

Měkké tónovaná vosk pastelky (HOMA Homastic tužka, Milosti vosk tužka).

Krycí up škrábance na laminátové podlahy rychle a bez dodatečného úsilí? Nejlepší režim pro nezatíženém povrchu - je směsí minerálních voskových prostředků lisovaných do tyče válcového tvaru. Určen pro vnitřní použití, efektivní v poli, laminát, nábytek překližky, dřevotřísky, MDF. Hlavní výhoda - pohodlí k použití. Jen je třeba otřít malé oblasti poškození, odstraňte přebytečný špachtlí nebo suchý hadřík. Můžete kombinovat několik tužky pro různé odstíny. Teplota tání - přibližně 60 ° C,

Vosky prodávány jednotlivě nebo v sadách 3-12 PC. Výrobci doporučují výběru pastel na tmavší tón obnoveného povrchu.

Semi opravné pasty (Bona OPRAVU HOMA Homastic pasta)

Jak obvázat díru v laminátu, s cílem obnovit rozbité hrany hluboké škrábance nebo štípané? Pro tento účel jsou k dispozici speciální plnicí směs, která se převede polymerací na stabilní proti oděru, vody a chemikálií povlaku. Do této skupiny patří výplně, pasty a tmely. K dispozici v:

?? Polyesterové kompozice představují jednu nebo dvousložkové syntetické pryskyřice (epoxid, akrylát a další.). Zpravidla se jedná o bezbarvý nebo bílý rychle tuhnoucí malta, která může být následně nátěrem.

?? Vodné jednosložkové plnící sloučeniny. Vyrábí se v pastovité formě jednoho nebo více tónů (24 tónů). Produkty mohou být smíchány dohromady pro získání vhodné barvy.

Veškeré finanční prostředky přeřazen do laminátové dřevěné podlahy a nábytek, které jsou instalovány uvnitř areálu. Venkovní použití je povoleno, následované barvením nebo lakováním. Způsob aplikace je velmi jednoduchá - díra v podlaze nebo sekání je třeba vyplnit tmelem, poté vyhladit špachtlí opatrně. Přebytek žádoucí odstranit pískem papír nebo Scotch-Brite.

Korektory, markery a mrtvice Restoration (Innovator markeru ventil, Milosti restaurování Fluid).

Je možné zakrýt drobné odřeniny a škrábance na laminátu? Jak je odstranit jediným pohybem ruky? Použití markerů nebo barevné vylepšení oprava kompozice. Mohou být použity pro skrytí hluboké, povrchové poškození, a také před použitím opravy vosk, tmel tmel ztmavení hran odlupování nebo otvory. To je velmi výhodné improvizovaný materiál potřebný v každé domácnosti. Posuďte sami:

 • Korektor jemný kartáč nebo značka tyč umožňuje přesné vadu procesu bez šmouh a skvrn;
 • Zasychá téměř okamžitě;
 • Barevná stálost po dlouhou dobu;
 • Odlišné mrazuvzdornost a nepropustnost obalu.

lak následné oblast zpracování vada se doporučuje pro ochranu povrchu.

Lak, smalt a transparentní tonery pro drobné opravy (Borma Wachs Holzspray, Milosti Lac)

Pokud je poškození vrstveného povrchu se odstraní zejména ochranná transparentní vrstva - překrytí. Obnovil to pomocí:

 • Nebo bezbarvé tónování rychleschnoucí laky na bázi polyuretanu, akrylové nebo na bázi nitrocelulózy. Je vyráběn ve formě aerosolů nebo v malých nádobách, dokončil kartáč. Také se doporučuje pro aplikaci na vosku opravy.
 • Barevné laky v malých baleních s jehož pomocí zcela malované přes poškozené místo. Pomocí různých barev, můžete obnovit strukturu povrchu.

Všechny prostředky řady povlaků vodě a mrazuvzdorná, nezmizí s časem. Mísit podobných materiálů pro získání různých tónů.

Jak vyměnit poškozený laminát

Jak odstranit škrábance na laminátu, tvořené pod nohy nábytku nebo dveřní kontakt s podlahou? V případě opakovaných zranění, je lepší vyměnit vadnou část. Existují dva způsoby:

Podlaha Rekonstrukce nátěr kompletováním

Pokud již máte náhradní popruhy, začít tím, že najde vhodné zářezy. Hlavní věc, která by odpovídala barvu a vzor a zámky mohou být, pokud je to nutné, „přizpůsobit“ shlifbumagoy nebo řezání.

Odstraňte soklovou lištu, a pak rozebrat laminátu Před výměnou plochy. Na zadní straně každé lamely odstraněn nutně dát číslo značky, pak se shromažďovat ve stejném pořadí. Odstraňte poškozené desky s novými, pevná, bez jakýchkoliv mezer. Sestavit zbytek plátna a montáž podstavec zpět. K utěsnění spár pomocí těsnicích prostředků.

Podlaha, důkladně vyčistit vysavač, připravit sadu nástrojů a materiálů:

 • Nový standardní laminát Lepivá těsnicí hmota nebo tesařské lepidlo;
 • Bruska nebo kotoučová pila;
 • Ruleta, nůž konstrukce a tužky;
 • Mallet, šroubovák nebo vakuové výhonek;

To je nejlepší nahradit proces je znázorněn ve videu od výrobce:

Prevence poškození laminátové podlahy

Nemyslet na to, než opraveného štípané laminátu, použijte naši radu.

 • U vchodu, stanoví, špína nebo ježily vlasové koberce, které neumožňují pokračovat v obuvnickém hlíny a písku, jakož i absorbovat přebytečnou vlhkost.
 • Pod kancelářskou židli kolečka, skříně a další nábytek, umístěte lehký ochranný silikonové nebo gumové rohože. Nebo použití pogumované válečky.

Silikonový ochranný podložka pod nábytek na kolečkách.

Nenechte náhradní síly a prostředky k provádění restaurátorské práce, po tom všem můžete zvýšit životnost vašeho pokrytí. A poslouchat naše doporučení - koupit ochranný a regenerační látky v souvislosti s nákupem materiálu, takže nemusíte běžet do obchodů při hledání potřebného odstínu.

Jak odstranit škrábance na laminátu doma: efektivní techniky a užitečné tipy

Laminátové podlahy - to je čistota a pohodlí v domě. Ale vzhledem k tomu, že panely mají vrstvenou strukturu, je možné poškození podlahy ve formě rýhy nebo čipů. Postupem času se stanou větší, a otázka, jak odstranit škrábance na laminátu může být žebro. Proto je lepší, aby se postarali o pěkné umělé podlahy, k utěsnění malých škrábanců neprodleně, než změnit podlahu zcela nebo zčásti, zejména proto, že některé typy laminátu nahradit bezbolestně je to možné.

Příčiny škrábanců na laminátu

Tyto faktory mohou být izolovány z příčin škrábanců na podlaze:

 • kvalita. Počáteční kvalita povlaku významně ovlivňuje jeho trvanlivost. Levný podlaha může být pokryt škrábanci o šest měsíců později zneužití. Je pravidlem, že návod k použití, přičemž tento produkt může být použit na občanskou vybavenost.
 • vlhkost. Při zvýšené vlhkosti v místnosti vrchní ochranná vrstva laminátové podlahy se může pohybovat směrem od substrátu. Tato situace vede k velkým trhlin nebo odlupování na povrchu. Chcete-li se vyhnout tomuto osudu, je nutné si zakoupit pokrytí větší produkci, nebo sledovat úroveň vlhkosti v místnosti.

 • nábytek. Stěhovat nábytek bez ochranných nátěrů automaticky deaktivuje celou podlahu letadla, a výzvou, jak odstranit škrábance od nábytku s laminátem se stává zásadní.
 • boty. Chůzi v botách s podpatky v místnosti může vést nejen k poškrábání, ale také k tomu, že kryt bude vypadat jako síto.
 • hračky. Dětské hračky, které mají ostré části mohou být také jednou z příčin poškození laminátové podlahy.
 • Domácí zvířata. Dlouhé drápy zvířat, mají tendenci nechat mikroskopické poškození laminátu, který se nakonec stane velmi nápadné.
 • Nesprávně namontovány dlaždice. Pomineme-li všechna pravidla, kterými se laminát, v blízké budoucnosti lze očekávat problémy ve formě náhrady škody. Vzhledem k vlhkosti a provoz okraje není správně nasazen, mají tendenci se rozpadat a trhlin.

Podle způsobu výroby laminátu, může být rozdělena do určité znaky, které jsou k dispozici s nákupem materiálu. Typ laminát jsou uvedeny na etiketě výrobku nebo jeho obalu. Ale vždy můžete získat odborné poradenství od odborníka, který bude trvat všechny faktory použití podlahového materiálu v úvahu, a ti nejlepší právě pro tuto místnost, která značka vyhovovalo.

 • HPL - high-tech tlak.
 • DPR - vzor technologii tisku na tiskárně.
 • CPL - kontinuální technologie tlak.
 • DPL - přímé technologie tlak
 • Způsob ukládání do mezipaměti.

Určité podlahy výrobní technika zahrnuje použití určitých materiálů, v uvedeném pořadí, a specifických způsobů, jak odstranit škrábance na laminátu v domácnosti.

Náklady tohoto materiálu je poměrně vysoká, ale je to odůvodněno jeho vysokou odolností proti opotřebení. Laminát podle této značky se používá na pokrytí podlahy se zvýšeným zatížením. Použijte tuto značku i pro výrobu desky a nábytek frontách. Způsob výroby výrobku obsahuje samostatný lisovací vrchní vrstvu dekorační papír, plast, sulfátového papíru, a po tisku získaný polotovar se nalepí na destičku z čipu.

Jak odstranit škrábance na laminátu této značky? nelze nazvat snadný způsob, jednoduchý vosk je zde není asistentem. K odstranění škrábanců s tímto laminátem, je třeba použít plniva určené pro tento účel. Obvykle se tato směs, která se předehřeje a rovnoměrně rozmístěny na poškozené místo, dříve očistí od prachu a mastnoty alkoholu špachtlí.

Současná výroba laminátu technologie spočívá v tom, že obraz na materiál se objeví okamžitě na talíři dřeva a štěpky. Taková podlaha se může pohybovat v barvě, což značně komplikuje úkol opravy. Odstranit malé škrábance s laminátem takové výroby za použití plniv a vosku tužky vhodnou barvu.

Škrábance na tom, jak se čistí laminátové materiály na dosah ruky v tomto případě? Zde můžete využít speciální opravářských nástrojů pro lamináty, které se prodávají v každém stavebních supermarketů. Mají celou řadu potřebných nástrojů byl úkol řešen s pozitivním výsledkem.

Způsob výroby materiálu, v podstatě kopíruje výrobní DPL značky povlak, ale vzhledem k dodatečným papírových vrstev má větší pevnost povrchu.

Jak odstranit škrábance na laminát značky CPL? Můžete použít voskové pastelky nebo speciální nástroj, který má na základně pasty.

Odstranit drobné oděrky z CPL laminátu lze označit i konvenční vosk. Na mši získal ten správný odstín, některé mistry smíšený vosku a krému na boty. Tento postup přidá hodně odolnost proti vlhkosti a zlepšuje své ochranné vlastnosti.

Desky vyrobené tímto způsobem, jsou nejlevnější formou laminátu. Tento povlak se skládá ze čtyř vrstev, které jsou tlačeny ve stejnou dobu:

 • Papír impregnovaný melaminem, a přídavek korundu.
 • Dekorační papír.
 • Vylisované desky z dřevěných třísek.
 • Fenolovou pryskyřicí impregnované kraftový papír.

Jak odstranit škrábance na laminátu této značky? Metoda se liší jen málo z hlavních způsobů, ale je třeba připomenout, že tento materiál je kontraindikováno vlhkost z důvodu použití v procesu výroby papíru. Takže než se odstranění škrábanců z laminátu s rukama, všechny potřebné povrch by měl být odmastí alkoholem a používat běžný vosk, maloval pod krytem tónem.

Způsob výroby laminátu cache obsahuje lepení papíru impregnovaného pryskyřicí, na dřevo řetězce dlaždice. Proto je výsledný materiál se v ničem neliší dlouhověkost, ale je to velmi snadné opravit. Škrábance na tom, jak se čistí laminátové materiály na dosah ruky v tomto případě? Dost na to, odlepit starého papíru a nahradit ji novou, nebo rozebírat podlahu a pokrýt novou část laminátu. Není-li žádná náhradní dlaždice, s pomocí tapet a lepidla PVA nebo vhodnou barvou pro film s samolepící základny je docela možné opravit malou část podlahy. Je to jediná značka laminátu, který může vyřešit problém bez peněžitého vkladu.

Mohu odstranit škrábance z laminátu? Odpověď na tuto otázku lze považovat kladně na přítomnost speciálních souprav pro opravy. Spolehlivé a univerzální nástroje pro tyto účely mohou být založeny na směsi vosk nebo tmel, který je určen pro dřevěné povrchy.

Souprava pracuje na laminát se obvykle skládá z:

 • Tuba s tmelem.
 • Stěrka z plastu nebo pryže.
 • Pár s barvou prvky.
 • Tužky na bázi vosku.

Po nanesení složek ze soupravy na opravu by se měl starat o přítomnosti bezbarvým lakem. Je plně impregnovat dlaždice a dát škrábance a praskliny se objeví v blízké budoucnosti znovu.

Způsob opravy

Jakékoliv poškození by měly být odstraněny, když jsou malé. To umožní laminátová struktura pryskyřicí vázaným nerozpadla a nebude vést k úplné nahrazení podlahové krytiny. Je-li sada pro opravu sestaven v plném počtu, by měla být oprava provedena v následujícím pořadí:

 • Čištění úsek od prachu a nečistot jakýmikoli prostředky domácí chemie. Ale je třeba připomenout, že ne všechny značky obálky dobře tolerována ve vodě. Některé typy laminátu, než je oprava stojí jen otřít vlhkým hadříkem.
 • Suchého prádla, které mají být čištěny s alkoholem nebo speciální produkt pro odmašťování a čekat, až do úplného odpaření alkoholové kompozici.
 • Putty nebo vosk tužkou pečlivě otřete celý povrch, následuje čištění přebytečného tmelu.
 • Po ztuhnutí složení lesku po povrchu nákladů na lakování, je žádoucí, v několika vrstvách. To se nedá laku povrchu do popraskání a skryje všechny viditelné vady.

Jsou-li všechna pravidla dodržovat v souladu s instrukcemi pro opravu kit, škrábance jsou méně viditelné. V případě poškození důkladné laminátu může jít vždy zcela nahradí část.

1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 40 = 42