Jak se zbavit zápachu hoření v mikrovlnné troubě

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zbavit nepříjemného zápachu spáleného v mikrovlnné troubě?

Nevím Jak se zbavit zápachu v mikrovlnné troubě, který je opravdu s dobou nepříjemný zápach spáleniny? To byste se divila, ale je snadné se s tím vyrovnat, můžete pomocí nástrojů, které jsou k dispozici v každé domácnosti. Řekl bych, že víc, mnoho z nástrojů, které lze prát v mikrovlnné troubě, stejně zničí nejen špínu, ale i nepříjemné pachy.

Použití folku a improvizované má podstatnou výhodu: po sobě, které nezanechávají žádné cizí pachy, jak dělat speciální nástroje pro čištění trouby, a neobsahují škodlivé látky.

Takže teď budu s vámi podělit o malý trik, který pomůže odstranit všechny pachy ve vaší mikrovlnné troubě.

Kupodivu, jak se zbavit zápachu spáleného v mikrovlnné troubě, nepotřebujete žádné speciální nářadí. Budete řídit naprosto improvizované. Jednoduché tradiční metody nejsou méně účinné než drahé, a tak škodlivé chemikálie.

Prostředky pro zápach

Konvenční kamenná sůl může účinně vyčistit mikrovlnnou troubu z vnějšího zápach, včetně zápach z hoření.

Dostatečně rozptýlit několik lžic soli v misce a nechá přes noc v sušárně.

Druhý den ráno zápach skončí.

1

V případě, že zápach z toho, že ‚podobné‘ lemované mikrovlnná trouba, rychle zbavit pomůže obyčejné dřevěné uhlí.

 • rozdrtit balení aktivního uhlí na jemný prášek;
 • výsledný prášek o širokém rozptylu talířek nebo nalít do skleněného zásobníku;
 • zavřete dvířka mikrovlnné trouby a nechte uhlí „spát“ v něm (trouba nepotřebuje).

V dopoledních hodinách, otevření dveří, budete překvapeni, protože v mikrovlnné troubě je absolutně žádný zápach.

Citron nebo pomeranč

Tato metoda kombinuje dvojí očistu: nepříjemný zápach spáleného tuku a plaku:

 • jeden plátek citronu nebo oranžové na malé segmenty;
 • Dát vše do hluboké mísy a naplňte ji vodou;
 • nastavit nejvyšší možnou teplotu a zapnout mikrovlnnou troubu po dobu 20-30 minut.

Na konci této doby, otřít do sucha měkkým hadříkem stopami mastných plaku a odpařování.

Due citrusů, budete nejen zničit zápach, ale rychle a účinně umyje mikrovlnné trouby.

Tymián, levandule nebo máty

Tyto bylinky jsou dokonale vyrovnat s vůní hořícího v mikrovlnné troubě. Dušená dostatek teplé vody žádnou z nich a dát do mikrovlnné trouby:

 • nastavení maximální teploty a zapnutí pece po dobu 30 minut;
 • po nastavený čas je u konce, suchý hadr otřete stěny mikrovlnné trouby.

Některý z těchto bylin se rychle vyčistit vnitřek hořící pec zápachu. A vůně, které pak budou stát v kuchyni, pokud se dostanete do oblasti květu.

Přírodní káva rychle a přesně, že zabije všechny pachy. A s nepříjemným zápachem v mikrovlnné troubě i podaří „vynikající.“

 • několik lžíce mleté ​​kávy organického posypání talířek;
 • Vložíme do trouby a zavřete dvířka pevně;
 • „Overnight“ volno káva.

Na ránu mikrovlnné trouby vám nedostatek zápachu. A aroma kávy povzbudit a dát kladný náboj po celý den!

Rychle uklidit pach spáleného mikrovlnné syrové cibule, snížit na polovinu. Dost na to nechat na pár hodin.

Po nějakém čase, otevřít dveře a otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou mikrovlnné zdi. Ponechte otevřené dveře pro další na nějakou dobu.

Mint zubní pasta

Zubní pasty mohou nejen poskytnout svěžest dechu, ale rychle odstranit zápach v mikrovlnné troubě.

Pasta kompozice obsahuje abrazivní částice, bělící prostředky a osvěžující komponenty.

K vůni rychle odstranit, je třeba udělat nějaké jednoduché manipulace:

 • naneste malé množství zubní pasty na houby;
 • Treat to celý vnitřní povrch mikrovlnné troubě (vyhnout se oblasti, ve kterých jsou otvory);
 • opustit mikrovlnnou troubu s otevřenými dvířky na několik hodin;
 • po určeném čase, opláchněte zubní pastu a umýt pec slabý roztok vody a prostředky na mytí nádobí;
 • Nakonec otřete povrch vlhkým hadříkem a vytřete do sucha.

Mint zubní pasta nejen zbavit zápachu z mikrovlnné trouby, ale také mu dává čerstvost po dlouhou dobu.

Všechny tyto prostředky jsou v každé domácnosti. Kromě jeho bezpečnosti, ale , aniž by zanechal škodlivých chemických usazenin a nebude jed jídlo s toxickými látkami. Mohou být použity i pro prevenci cizího zápachu. Vaření kávy v dopoledních hodinách, a podal jim oblíbenou „pomocníka.“ Nechť vás a vaši nenahraditelnou mikrovlnná trouba potěší.

Jak se zbavit zápachu spáleného v mikrovlnné troubě?

Bez mikrovlnné trouby dnes nedělá některého z domácnosti. Tento všestranný přístroj pomáhá řešit mnoho úkolů v domácnosti: vařit jídlo, teplo již vařené jídlo, k zahřátí čaj rychlé rozmrazení zmrazených potravin a polotovarů.

Mikrovlnná trouba má mnoho výhod, ale existují i ​​nevýhody - při použití může způsobit nepříjemný zápach. Pokud se doba není zbavit se ho, může to mít vliv na chuť a chuť pokrmu.

Vůně může dojít vzhledem k nízkému výkonu ventilátoru, nebo v procesu vaření silně zapáchající potraviny. Během vaření tuku z masa, může zůstat na stěnách, a pak spálit, což je důvod, proč tam je štiplavý zápach spáleniny.

K odstranění nečistot používejte pouze měkkou houbou. Kov a brusné drátěnky může poškodit smalt kamen, a ona se rychle rozkládá.

Kromě zápachu hoření, je obtížné, aby vůni spáleného popcornu. Zkušení Housewives návrhy dát do mikrovlnné nádoby s vodou a vařit po dobu 5 minut a poté vařit v troubě, něco, co může zabít vůně popcorn. Z této nepříjemné chuti i pomoci citrusy a jedlou sodu.

Vyčistit mikrovlnnou troubu z vůně pomůže chemikáliím používaným v domácnosti. Úkolem dobře zvládnout značku mycího prostředku „Cif“ nebo „Mr. Muscle.“

To znamená, že nejen čistí mikrovlnná trouba, ale také pomáhá odstranit nepříjemný zápach. Pro jejich efektivní odstranění spreje působí uvnitř jednotky a nechat po dobu několika hodin. Odstranit zápach, jakýmikoli prostředky pro čištění trub.

Odstranění nežádoucích pachů v mikrovlnné troubě může pomoci lidových opravné prostředky, které jsou zaručeny, aby se nachází v každé kuchyni.

S cílem zabránit výskytu nežádoucích chutí, použijte tipy na mikrovlnné péče:

 • koupit v obchodě obálce plastu pro mikrovlnné trouby a zakryla jídlo, pokaždé při vaření;
 • Ne všechny nádobí jsou vhodné pro práci s mikrovlnnou troubou používejte vhodné nádoby.

Přidat komentář zrušení odpovědi

© 2018 Dámská Magazine | Womans7 · Kopírování materiálů bez souhlasu je zakázána

Jak efektivně odstranit zápach z mikrovlnky - nejlepší způsoby, jak aplikovat doma

Dobrý den, můj drahý! Nedávno jsem byl konfrontován s problémem, jak odstranit zápach z mikrovlnné trouby. Dal jsem vyhřívaný sekundu a minul. V kuchyni se začala šířit nepříjemný zápach, který je z trouby prostě není erodovat. Musel jsem hledat způsoby, jak rychle odstranit zápach. A dnes budu s vámi podělit o nejproduktivnější. Některé z nich jsem byl úspěšně testován na jejich mikrovlnné trouby

Jak se zbavit zápachu v mikrovlnné troubě

Vůně začne mikrovlnné trouby, když je něco nalít nebo nastříkat. Také v mikrovlnné troubě, protože produkt se usazuje spálený zápach spáleniny. Vůně nenaruší začíná obtěžovat při každém otevření dveří.

Existují speciální zařízení pro prodej kamen. Je nutné použít tento prostředek na trouby a zavřete její vnitřní stěny. Nechte stát tak po 15 minutách opláchněte agenta hadříkem a teplou vodu. Jsem především rád možnosti ve formě aerosolových pěn.

Ale osobně dávám přednost více šetrné k životnímu prostředí a jednoduchý způsob. Ty vám umožní rychle přinést vůni domova. Existuje mnoho možností, zvolit libovolnou. Něco z následujících možností je vždy k dispozici v domě. Takže můžete pokoldovat přes své mikrovlnné troubě nyní!

Se všemi druhy nepříjemných pachů vyrovnat snadno pomocí citronu. Před zákrokem, mikrovlnná třeba otřít houbičkou uvnitř, mírně navlhčeným ve vodě.

Vezměte půl čerstvého citronu a nakrájíme ji na tenké. Umístěte do nádoby vhodné pro použití v mikrovlnné troubě. Doplňte 0,5-1 sklenici vody.

Hrnec s citronem a vody dát do trouby. Nastavit maximální výkon. Po zapnutí trouby, počkejte, dokud se voda vaří. Let it poburlit 5-7 minut. Potom spotřebič vypnout a odstranit pot. výměna vody. Lemon jej nahradit novým využitím zbývající polovinu. opakovat stejný postup.

Namísto citron může nalít do vody citronovou šťávou. Další takový postup se provádí za použití kyseliny citrónové. Je také třeba ředit vodou.

Pokud se vám líbí Apelsinka, nevyhazujte slupku. Vysušte v mikrovlnné troubě asi 2-3 minut. Volba není nejúčinnější, ale také pomáhá.

To je také známé pro své vlastnosti odstranění ocet chutě. Kromě toho také dezinfikuje. Budete potřebovat 100 g 9% ocet. Rozpustí se v litru vody. Rag ponořit do výsledného roztoku. Otřete vnitřek přístroje. Nechte několik minut. Pak další praní tkaniny všichni byli čistou vodou, aby se odstranily zbytky octa.

Za poměrně pokročilých případech vhodnější jiný způsob. Udělat roztok octa, jako v předchozím postupu. Umístěte nádobku s roztokem v mikrovlnné troubě při plném výkonu. Nechte roztok vařených během několika minut. Potom začneme otřít mikro.

Jak se zbavit zápachu použitím sody, je třeba, aby se roztok jedlé sody ve vodě. Take 2 čajové lžičky na 50 ml vody. V tomto řešení navlhčete a léčit všechny vnitřní plochy pece. Neoplachujte.

Roztok se nechá zaschnout. Pak připravit novou řešení a opakujte postup v jedné hodiny. Čištění soda stále chladný odstraňuje zatuchlý tuku.

Ačkoli Internet zápisu, které mohou poškrábat povrch. I tímto způsobem již několikrát vyčistit mikrovlnnou troubu ze starých tukových skvrn. Zatím je to dobré.

Alternativně, místo toho, soda, vyzkoušet uhlí. Ale nemusí být umyty brousit 5-10 tablet, nalijeme do mísy. Vložíme do trouby přes noc nebo alespoň na pár hodin.

Káva je výborná přerušení jeho vůně zápach. Není divu, že je dána čichat parfém obchody před testováním jiných duchů.

To je nejlepší používat přírodní uvařená káva, ale můžete instant. Vytřete vnitřek spotřebiče hadrem namočeným v kávě. Zanechat tak po dobu několika hodin. Poté opláchněte.

Také můžete posypat několik šálků kávy a dát je do trouby. Odjet na několik dní. Tento způsob může být použit jako periodicky se zabránilo tvorbě nepříjemných pachů.

Vonné byliny mohou také pomáhat v náš problém. Vhodné oregano, levandule, meduňka, tymián. Byliny, vložte do mísy s vodou. Kladen na maximální výkon v mikrovlnné troubě. Vaří infuze za 20-25 minut. Ponechte v troubě vychladne.

Všechny tyto metody jsou vhodné pro odstranění zápachu z potravin. Ale ze spalování co nejlépe pomoci citron a ocet. Gar velmi pevně drží, odstraňte je obzvláště obtížné. Proto se po aplikaci zvolené metody, je lepší nechat mikrovlnnou troubu pro otevření noc. Vzhledem k tomu, zbytky nepříjemných pachů zvětralé.

Dobrou pomůckou je další možnost: Nalijte vodu do vhodné nádoby. Přidat zpět trochu citronové šťávy a mytí nádobí. Tato směs se vaří v peci 10 minut při maximálním výkonu. Kapacita odstranit. Nechte dvířka otevřít mikrovlnnou troubu po dobu nejméně několik hodin. Lepší v noci.

Pach spáleného popcornu je obtížné odvodit. Navrhuji použít následující metody. Pečlivě vyčistit všechny vnitřní části zařízení. Nalít do nádržky na vodu. Umístěte do mikrovlnné trouby a otočte po dobu 5-6 minut. Opět troubu vytřete.

Pak uvařit něco dobrého páchnoucí. Pizza v mikrovlnné troubě, například. Pak znovu otřete kamna. Nechat ji otevřenou po dobu několika hodin nebo přes noc. Citrus a soda, jakož pomoc od popcorn chuť.

Mikrovlnná trouba je velmi snadno se čistí. Je třeba pravidelně čistit uvnitř kamen, odstranění otočný talíř a stojan. Použijte měkkých tkání a čistící prostředky.

Pokud je špína vysuší, umístit nádobu s vodou v troubě. Nechte povařit po dobu několika minut. To pomůže zmírnit špínu, jeho páry lze snadno odstranit

Ke svému sporáku nespustí pachy následujících preventivních opatření.

 • Po používání mikrovlnné trouby, nechte pootevřené dveře. Postačí jen pár minut;
 • Je nutné použít speciální kryt pro mikrovlnné trouby. Pokrývají vše vařit v troubě. Tím se nejen bránit absorpci pachů, ale také prodloužit životnost nástroje;
 • jednou měsíčně čištění pomocí speciálních nástrojů, které jsem popsal v článku „Jak vyčistit mikrovlnnou troubu.“

Přehled způsobů, jak řídit pachy

Nalezené Housewives recenzí osvědčené metody v boji proti zápachu.

Yana: Po rybích koláčů mikrovlnná smrděl celý týden! Pak jsem si vzpomněl metody univerzálního babičky proti zápachy - citronu a sody.

Sasha: Používám speciální plastový kryt. Takže nikdy zavanivaetsya trouba. Pravidelně pokrytí a můj stánek, taky.

Tanya: Vždycky jsem si pomoct pokrytí veškerých citrusů. Dal jsem do mísy a zalijeme vodou vřít několik minut.

Anna: Používám ručník. Moje mikrovlnná trouba, dát ručník uvnitř, v blízkém okolí. O několik hodin později by měl být změněn ručník. Můžeme také otřít roztokem citrónové šťávy.

Tasia: A já umýt jedlou sodu, nejlepší způsob. a rychle

Julie: Je tam jeden osvědčený způsob. jedlou sodu rozpustit v půl citronovou šťávou. I rub této směsi, nechal otevřené dveře. v dopoledních hodinách - jen svěžest! Radím vám, abyste to zkusit.

A jak se vypořádat s vůní v mikrovlnné troubě? Pokud jste pomohl popsané metody, pro sdílení s přáteli. Sledovat a dozvědět se mnoho dalších užitečných informací. Bye všichni!

Podělte se o odkaz na článek na sociálních sítích

recenze

Přesto, že jsem více zajímají o tom, jak k čištění vnitřního prostoru mikrovlnné trouby ze starého maziva. Navržená metoda páry vám nepomůže, a chemikálie pro čištění váhat ...

Nicholas, zde je nutné použít speciální čisticí prostředky. No budete muset zvládnout Luxus pěnu do mikrovlnné trouby nebo Top domu čistší. Ten je podrobně popsáno zde.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Dobrý den, jmenuji se Olga. Při pohledu na zdravé recepty pro zdraví a krásu? Pak vítejte na mém blogu. Více o mně

1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 76 = 85