Nepřerušitelný zdroj napájení pro rodinné domy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat nepřerušitelný zdroj napájení okolo domu. UPS pro domov, zahradu, kotlů

Provoz elektrických spotřebičů a zařízení je neoddělitelně spojena s funkcí v lokální síti. Technika funguje tak, že kontinuální dodávky energie a vypnout ostře v době ukončení přívodu proudu. Tyto jevy by mohly vyvolat selhání plnění zařízení používané. Tímto výsledkem nejen náhlé výpadky elektřiny, ale také poklesy ostrý napětí. Na druhé straně, nepřerušitelný zdroj napájení k domu, aby tato rizika minimalizovat, zcela řídí napájení obsluhovaného zařízení.

Jaké parametry jsou důležité při výběru UPS?

Prior obeznámenost s vlastnostmi konkrétního modelu UPS musí určit, jaké požadavky musí splňovat. Například, můžete se soustředit na čase napájení podporovat režim, který je v průměru 10-20 minut. Ještě více to platí parametr pro posouzení souladu s cíli zařízení bude pohánět UPS, které se v průměru pohybuje v rozmezí od 1500 do 2000 VA, ačkoli tam jsou odchylky od tohoto rozmezí. Zde je důležité vzít v úvahu maximální výkonového potenciálu, který bude mít k pokrytí ovládaná zařízení. To může být buď jediný celek, a málo, ale v obou případech je důležité, aby se přidá 20% na spotřebě elektrické energie zařízení, aby minimální kapacity, které by měly mít nepřerušitelný zdroj napájení.

S největší pravděpodobností by mělo být vysoce výkonný agregát, který může současně sloužit více spotřebitelů. Pokud mluvíme o budovy, je pravděpodobné, že používá oba počítače a klimatizační zařízení, jakož i kuchyňské spotřebiče, a tak dále. D. Přidání celkové množství energie k dispozici od hodnoty větší než 20.000 VA. Kromě toho, větší pravděpodobnost, že bude zařízení s citlivý na změny v technické páteř energie v seznamu obsluhovaného zařízení. Je proto důležité, že jak čas, během kterého nepřerušitelný zdroj napájení pro dům obnoví napájení byl minimální. V průměru toto období trvá od 1 do 10 milisekund, když jednotky s dvěma měniči okamžitě začít svou funkci. To je sice úctyhodný volba pro takové potřeby může být zařízení v řadě Power-Vision v modifikaci PW3F40. Nevýhodou tohoto modelu je velká velikost, ale kapacita ve výši 40 000 VA umožňuje použít téměř veškeré vybavení typického rodinného domu.

Je zřejmé, že požadavky na napájení v tomto případě nejsou tak vysoké, a hlavní směr výběru se bude zabývat možností je autonomní a nezávislá práce. Faktem je, že během nepřítomnosti majitele v zemi může vyžadovat provozní parametry účetnictví sítě, a to i bez důrazu na napájecí zařízení. Ve snaze vyrovnat se s tímto úkolem pomůže inteligentní zdroje nepřerušeného napájení řady APC C1500. Tyto modely nemají výkonovým potenciálem, ale je optimální pro použití v technické místnosti, serverových místností a na venkově.

Uživatel může také nastavit funkci jednotky k zařízením samoobslužných na základě některých vnějších podmínkách. Pokud je to nutné, inteligentní nepřerušitelný zdroj napájení lze upravit provozní nastavení pomocí dálkových komunikačních kanálů.

Jaké vybavení je vhodný pro kotle?

V tomto případě, UPS bude uživatel jeden, nebo v extrémních případech, soubor prostředků tvořících topný infrastruktury. Mimochodem, pro tyto potřeby je obvykle v 2000 VA dostatek energie. Mnohem důležitější otázky ochrany napájení, a to zejména, pokud jde o práci v jediném systému s plynovým zařízením. Také byste měli vzít v úvahu sílu těla. Mělo by jít o kov a případně mají malou velikost, i když to závisí na kotelny oblasti. Co se ještě musí být nepřerušitelný zdroj energie pro vytápění v soukromém domě? Je žádoucí, aby obsluha má možnost průběžně sledovat provozní parametry zařízení, včetně napětí, přetížení, nabití baterie, a tak dále. D. A buďte opatrní při výběru modelů s aktivními systémy chlazení. Pro doplnění těchto přísná omezení UPS poskytuje některé kotle.

1

Kolik je nepřerušitelný zdroj napájení do domu?

kolísání cen v segmentu je velmi vysoká, což je pochopitelné, když vezmete v úvahu různé hardwarové specifikace. To znamená, že entry-level model navržen tak, aby sloužil jedné nízkou spotřebou spotřebitel může stát asi 10 až 15.000. Rub. Vkládá se má průměrný výkon a univerzální nepřerušitelný zdroj napájení, cena, která se pohybuje v rozmezí 30-40 tisíc. Takové agregáty jen vhodné pro službu se samostatným sociálním zařízením zodpovídá zařízení, kotelny, domy a podobně. D.

Nejdražší UPS jsou vysoce kvalitní multi-funkční jednotky, určené k provozu více uživatelů současně. To je již drahé nepřerušitelný zdroj napájení, jehož cena je asi 700 až 800 tisíc. Toto zařízení je zastoupena i v řadě Power-Vision.

Na první pohled se tento typ zdroje energie je velmi zodpovědný, technologicky komplikované a dokonce i nebezpečné zařízení. Samozřejmě, že podceňovat výzvy, které vykonávají tyto sestavy nemůže být. Čím více, že nepřerušitelný zdroj napájení do domu může být propojen s téměř celou elektrickou infrastrukturu. Z tohoto důvodu, to není jen odpovědností funkce energie, ale také o bezpečnost domu jako celku. Další věc je, že výrobci se snaží maximalizovat jednoduchost provozu UPS, jakož i rozšířit příležitosti pro programovatelné řízení. Jako výsledek, uživatelé moderních modelů tráví nejméně času na hardwarové konfiguraci systému, zároveň poskytnout spolehlivou ochranu domácích spotřebičů všeho druhu.

Přehled nepřerušitelný zdroj energie pro dům a zahradu zdrojů

Výpadek častým jevem v chatové a venkovských domů. V některých chat a altánů neexistuje žádný centralizovaný systém napájení. V takových situacích bude nepostradatelným volbou pro dům a zahradu být UPS s externím napájením. Nedostatek přijetí elektrické energie může být způsobena:

 • Déšť a srážky;
 • Silný vítr;
 • bouře;
 • Blizzard;
 • Emergency na nádraží;
 • Zvýšením dodávky elektřiny do 6 kW;
 • Elektrické vedení rázů;
 • Šum s vysokou frekvencí.

V takové situaci je lepší chybovat na nákup nepřerušitelný zdroj napájení pro venkovského domu. S tímto přístrojem, můžete dosáhnout těchto cílů:

 • Předcházet Přerušení práce kotle systém;
 • Anulovat hrozbu zastavení motorů čerpadel otopné soustavy;
 • Předcházet Přerušení práce poplašný systém;
 • I nadále pokrývat domu a udržení elektrického vytápění domu a zahrady;
 • Bespereboynik je možné zakoupit za domov, který je vybaven baterií, podporující provoz ledničky, televize, počítače a technologie.

UPS - je elektronické zařízení, které Poskytuje nepřetržité, ale krátkodobé dodávky elektřiny výpočetní.

Měnič a stabilizátor, který reguluje přívod energie z baterie. Hlavním účelem tohoto mechanismu - zachování důležitých informací, které jsou obsaženy v počítači, zatímco nepovolené výpadky nebo narušení jeho dodávek.

Tento mechanismus je sekundární zdroj elektrické energie a je vybaven baterií. To může podporovat práci nejen počítače, ale řídicím kotli obvodu.

Za prvé, pojďme se podívat na další videa k tomuto tématu

Podle národní normy se jedná o normální napětí nejméně 220. Frekvence by neměla být větší než 50,2 Hz. Maximální hodnota je považována za plus nebo minus 0,4 Hz. THD v běžné síti, musí být menší než osm procent.

Odchylky od normy jsou charakterizovány jako rušení a přerušení dodávky energie. V případě takového rušení se stane nepostradatelným nástrojem UPS. Volicí obvod tohoto mechanismu je určen dobu, po kterou je zařízení zapíná akumulátoru.

UPS se skládá z řídící obvod a nabíječka. Skládá se z invertoru. Střídač je hlavní nabíječka, jehož výkon závisí na nepřetržité dodávky energie, a časového spínání.

Zvýšení stabilizátor nebo omezuje tok proudu dodávaného z jádrové sítě, v závislosti na výkonu a počtu kilowattů. Volba nepřerušitelný externí napájení zařízení je důležité, aby se na základě kvality zařízení, jako stabilizátor a měničem.

Měnič - nepostradatelnou součástí bespereboynik. Dodává se ve třech provedeních: PWM, se krok za krokem přiblížení a generuje obdélníkový proud.

Stabilizátor jinak zvané přeočkování. Reguluje napětí. K dispozici jsou modely, které jsou vybaveny posilovačem nejen nižší, ale také zvyšuje napětí. Standardní mechanismy stabilizaci, což jen snižuje napětí.

Bespereboynik jsou rozděleny do tří skupin podle následující charakteristiky:

 • Od výstupního signálu v závislosti na vstupu elektrického systému;
 • Tvar výstupního signálu. Formuláře mohou být tři. Na tomto základě je snadné vybrat zařízení pro zahradu, doma nebo v kotli;
 • Stabilita problémů elektrické napájení při výpadcích a z jádrové sítě. Je lepší se zastavit na výběr na zařízení, pracující v režimu bypass. Cena těchto zařízení je poměrně vysoká.

Existují tři hlavní typy UPS, které budou popsány níže.

Záložní okruh je dobíjena externě napájen přímo z elektrické sítě v ustáleném stavu, kdy je v síti bez přerušení a napětí v 6 kW a výkon nepřesahuje 220W. Je-li napájení provádí skoky nebo zmizí, UPS s přepínačem baterie do vlastních zdrojů pomocí měniče.

Měnič - mechanismus, který přeměňuje stejnosměrný proud na střídavý, změna frekvence a napětí. Střídač je součástí bespereboynik.

Pokud se napětí vrátí do původních normálních ukazatelů, záložní obvod používá vlastní napájení. Obecně platí, že záložní obvod je ideální pro zemi nebo v soukromém domě.

Výhody záložního napájení obvod zahrnuje:

 • Tyto mechanismy jsou levnější analogy;
 • Ovládat tiše a prakticky se zahřívá v důsledku účinnosti je 99 procent.

Mezi nedostatky lze uvést:

 • Dlouhý přešel na vlastním napájením;
 • Nemůžete konfigurovat vlastní ruce napájecí napětí a napájecí frekvence;
 • Napětí jde do non-sinusový tvar, při jízdě na jeho vlastní baterie.

Bespereboynik rezerva běžně používá pro udržení zdraví místních sítí a počítačů ze systému napájení. Levné mechanismy, které mají nízkou měnič napětí a stabilizátor, patří do této kategorie.

Interaktivní obvod má podobnou strukturu jako u předchozího modelu. Dalším složkou je regulátor napětí, který reguluje napětí dodávané do výstupu.

Je-li napětí nižší než 6 kW, a síla je v rozsahu 220W, interaktivní bespereboynik funguje normálně. V ostatních případech se připojí k vlastním napájecím zdrojem.

Tento model se rychle stává napájen svým vlastním akumulátorem. stabilizátor vynálezce a tento mechanismus může použít, jako napětí obdélníkového nebo lichoběžníkového tvaru, a konvenční sinusový. Záleží na modelu značky.

Nevýhodou je nízká účinnost, přičemž když napětí klesne pod 6 kW mechanismus začíná na teplo a hluk.

Další nevýhodou je skutečnost, že Interaktivní systém nefiltruje vrcholy, to je velmi primitivní stabilizátor, ale silnější měnič zařízení s schématu zálohování.

V režimu napájení z baterie přes transformátor tohoto režimu je nutné projít stovky kW, což v něm budou muset zvýšit frekvenci. Zvýšená frekvence vyústí v poruše z indukčních motorů, které působí na topný systém.

Tato funkce interaktivních schémat je důležité vzít v úvahu, aby uplatňovaly značku a model tvůrci. Zařízení s takového systému jsou ideální pro napájení počítačů a jednoduchých domácích spotřebičů pro domácnost a zahradu, s použitím vlastní napájení.

Schéma s dvojitou konverzí

Nepřerušitelný zdroj napájení pro dům s režimu dvojité konverze má silný měnič a stabilizátor. Oni jsou zvyklí na zachování výkonu vložen pracovní stanice, sítě a další mechanismy a komponenty, které vyžadují vysokou kvalitu napětí.

Princip fungování tohoto modelu je, že poskytuje dvojitou konverzi energie, když napájecí napětí klesne pod 220W a 6 kW.

Proud je vstup v tomto typu bespereboynik, se nejprve převede na DC a potom zpět do AC prostřednictvím měniče, který působí jako měnič.

Důležitým rysem systémů dvojité konverze je skutečnost, že tento typ mechanismů zahrnuty do okruhu konstantní a nepotřebuje čas přejít na záložní napájecí systém.

Dalším charakteristickým rysem těchto UPS je možno nastavit nejen napětí v kilowattech, ale i jeho frekvence.

Pokud je vaše zařízení vyžaduje kvalitní napájení, to je nejlepší zvolit tento typ okruhu s externím napájením. Ale můžete udělat bespereboynik a vlastníma rukama.

Nevýhodou systému dvojité konverze je nízká účinnost. Pracují hlučné a velmi horké. Můžete si vybrat stávající modely, které jsou vybaveny speciálními režimy, které zvyšují výkonnost mechanismu s externím napájením. Taková zařízení budou mít možnost převést velké množství kW bez zátěže na přijímacím zařízení.

Pros generátory s dvojitým okruhem:

 • Neztrácejte čas tím, že přepnutí na záložní napájení;
 • Výkonný stabilizátor a invertor, velký počet prostupného kW;
 • To může přinést velmi vložen v důsledku elektrického sinusovým výstupem;
 • Je možné nastavit nejen napětí, ale také frekvenci elektřiny.

Nevýhody jsou:

 • Nízká účinnost;
 • Tento mechanismus vytváří vysoký hluk při práci, stejně jako vytváří značné množství tepla;
 • Modely s podobnou strukturou vysokou schopnost udržet dodávky elektřiny jsou drahé.

O dvojité konverze okruhu v níže uvedeném videu

Pro výpočet kapacity UPS, musíte vypočítat celkový výkon, který je spotřebován elektrickým spotřebičem. ona Skládá se z činného a jalového zátěži.

Odporová zátěž se pohybuje kW, a reaktivní volt-ampér. Odporová zátěž je přeměněn tepelného záření. Její zkušenost taková zařízení jako jsou elektrické sporáky, lampy, elektrické ohřívače. U zařízení s odporovou zátěž platí většinu domácích spotřebičů.

Ostatní elektrická zařízení dochází k reaktivní zatížení. Například elektrický motor. Kompletní (Ra) a aktivní (P) účiníku v důsledku závislosti mít cosF.

Nejdříve je však třeba počítat schopnost každého z nich, na základě ukazatelů pasu či v pokynech. Poté se ukazatel musí být shrnuty a vést ke společné jednotce měření. Tato hodnota určuje moc oken, které budou nezbytné pro udržení napájení.

dobře hodí UPS skříň výkon 1000 wattů. Například UPS N-Power Pro-Vision Black M1000LT, UPS PDK-1 / 1-1-220-HM UPS N-Power Pro-Vision Black M1000LT (36V).

Je důležité mít na paměti, že domácí energetická síť spotřebují velké množství energie, ale během síťové výpadky a přerušení jsou malé. Náklady na vysoce výkonné UPS pro domácí rozsahy od 20 do 40 tisíc rublů.

Užitečné informace o UPS pro domácí video

Chcete-li mít lepší podávací pružiny vyrobené technologií „on-line“, a vybaven funkcí «by-pass». Je důležité, aby UPS mohl dělat nízké teploty a vysoká vlhkost atmosféry vily.

Je lepší vzít silný UPS: UPS N-Power Power-Vision černý 4 LT, UPS Inelt Monolith K 3000 Ult, UPS PDK-1 / 1-3-220-NM. Cena se pohybuje jako bespereboynik od 40 do 100 tisíc rublů. V chatě typicky přítomno velké množství elektrických spotřebičů a napájení je velmi nestabilní.

Pro PC, můžete si vybrat nejlevnější a nízkou spotřebou možnost, protože počítač spotřebuje málo energie. Mezi tato zařízení patří: UPS 3Cott 800VA-3SE 480W AVR, UPS Cyberpower UT650EI 650VA / 360W RJ11 / 45 (4 IEC). Jejich cena se pohybuje od 1000 do 2000 rublů, a výkon nepřesahuje 350 wattů.

Zvolit ideální zařízení může být bez přerušení napájení, se zaměřením na výši kW, jaký mechanismus je schopen přenášet bez snížení frekvence. Dalším důležitým faktorem je cena.

Nejlepší rozpočet značka bespereboynik jsou dováženy. model BACK-UPS CS 500VA 230V (BK500EI) APC od výrobce má zálohování a nabíjení obvod jen 6 hodin. Výstupní napětí tohoto zařízení je 230 voltů. Mechanismus může fungovat po dobu pěti minut při zvýšení dodávek energie pro počítače a elektrických součástek.

Výstupní výkon 500 VA dosáhne, je kapacita baterie je 300 watt. K dispozici je zařízení, aby se zabránilo přetížení. Model příjemné a kompaktní malé rozměry 91x165x284 mm a váží 6,32 kg. Cena tohoto zařízení je 3094 rublů. Žádné automatické regulace napětí. O poruchách v síťovém zařízení reaguje během 4-8 ms.

Back Power Pro 500 Ippon výrobcem. UPS nabije za 4 hodiny. Jeho kapacita baterie je 250 wattů. K dispozici je automatické nastavení napětí, jednotka váží pouhých 6 kg. Kupující ocení cenu - pouze 1788 rublů. Jeho rozměry: 100x140x330.

Bojovník WAR-500A Váží pouze 4 kg a jeho cena je 1529 rublů. baterie pouze (250 W). Zařízení dobíjí 6 hodin a 8 minut provozu.

PRO550X od Tripp Lite dobíjí již výše uvedené modely - 11 hodin. Přístroj po dobu 4 minut, jeho výkon je 275 wattů. Ovládání pomocí PC. Mechanismus váží 4,2 kg a jeho cena je 2468 rublů.

Vyberte si UPS by měly být založeny na situaci, kdy ji budete potřebovat. Pokud je váš počítač je mocný, nebo používáte lokální sítě, je nejlepší zvolit nejdražší a silný bespereboynik, která bude poskytovat stabilní provoz sítě. Ideální volba v tomto případě by bylo zařízení s dvojitým okruhem.

Aby byl zachován výkon malých počítačů a elektrických spotřebičů v zemi domů a domků je lepší použít konvenční UPS s malou kapacitou na základě interaktivního nebo Back-up obvodu. Důležitým faktorem je výhodný cena kategorie, ve kterých je vybrán stroj.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Používáním této stránky souhlasíte s použitím sušenky v souladu s oznámením, pokud jde o tento typ souboru. Pokud nesouhlasíte s tím, že jsme se použít tento typ souboru, je třeba správně nastavit nastavení vašeho webového prohlížeče nebo pomocí webu.

UPS vybere na soukromých domech

V naší době, žádná elektřina je nemožné si představit život civilizovaného člověka. A pokud se náhle ztratil zásuvkami, život zastaví. Vypouštěné mobilní telefony, notebooky a tablety, jde stacionární počítač, neteče teplá voda z kohoutku, lednička, naopak, to začne hřát. Řešením tohoto problému je UPS domů. O tom, jak si vybrat sílu UPS a čas popsaného v tomto článku.

Existují různé způsoby, jak udržet sílu na výstupu. Liší se z hlediska nákladů, výkonu a rychlosti životnost baterie:

 1. nepřerušitelný zdroj napájení (UPS). Malá velikost, je instalován v prostoru. To vyžaduje neustálé připojení k nabíjení baterie 220V. Elektrické přepne do stand-alone napájení po dobu několika milisekund, ale pracovat po dlouhou dobu nemusí baterie stála srovnatelná s přenosného generátoru. Pro připojení čerpadla, včetně topného systému, ledničky a další elektromotory vyžadují 10x rezervu výkonu a správný sinusový průběh, který je hodně zvyšuje náklady na zařízení. Je nejvhodnější pro krátké výpadky napájení. V tomto lednici, elektrický kotel, pračka a elektrický zůstat bez napětí.
 2. přenosné (mobilní) generátoru. Poskytuje delší provoz, údržbu nebo dobíjení baterií (pro ruční spouštění motoru). Velmi hlučný a emituje výfukové plyny do ovzduší, takže se nachází v zadní místnosti, nebo na ulici. Motor se musí udržovat po 500 hodinách provozu. Pro spuštění je potřeba čas. Je vhodné pro použití v dané zemi nebo v domech, kde není elektrická přípojka.
 3. UPS sdílení a přenosný generátor. V tomto případě zmizení síťového napětí, UPS napájí nejvíce potřebné spotřebiče - počítače, televizory, nouzové osvětlení (v chodbě, šatna, stěny v místnosti) a poskytuje startovací generátor - osvětluje místo instalace a automaticky začne dodávat ji s mocí. K tomu dochází prostřednictvím pre-nastaveném čase, který závisí na kapacitě baterií UPS.

Tento článek popisuje, jak vybrat nepřerušitelného napájení (UPS) pro dům. O přenosných (ručních) generátory budou diskutovány v článku „Generátor pro dům a zahradu.“

Navenek se všechny zdroje jsou vzájemně podobné a používají stejně. Jedná se o plastový box, ve kterém instalován jeden nebo více zásuvek. Jsou součástí elektrických spotřebičů, které potřebují ochranu proti výpadku proudu, a ze kterých kabel s konektorem pro napájení jednotky.

V závislosti na kapacitě a konstrukce mohou být vybaveny různými LED nebo voltmetr. Mají interní nebo externí, a někdy i obě, je baterie.

Podpětí zásuvka spotřebiče energie namontován na těle baterie. Po jeho vybití je UPS se vypne.

Výkonné UPS někdy mají vestavěný ventilátor (chladič).

rozdíly UPS v principu činnosti

Všechny napájecí zdroje jsou rozděleny do tří skupin

 1. off-line. Nejvíce jednoduché a levné zařízení. Určen pro nepříliš zodpovědný a domácích spotřebičů. Reakční doba 4 až 10 milisekund.
 2. linka interactive (line interactive). Se liší od off-line vestavěným dostupnosti stabilizátoru. Dražší než UPS off-line, ale to je více chrání baterie. Doba odezvy 2-5 milisekund. To je nejlepší volbou pro domácí UPS.
 3. on-line, s dvojitou konverzí (duální transformace). Doba odezvy - nula. Nejdražší, ale poskytují nejlepší ochranu.

Další informace o typech UPS, jejich účel, a rozdíly budou popsány v článku „Typy UPS.“

UPS může poskytovat jak krok (zaokrouhlený) a čistou sinusoidu. Poslední drahé, ale pouze skrze ně může být napájen lednici nebo topný kotel s integrovaným čerpadlem. AC špatně na nesrovnalosti formě sinusové vlny.

Pokud máte v plánu připojit pouze osvětlení, počítačové vybavení, nebo jiných spínacích napájecích zdrojů, můžete si vybrat levnější UPS. Spínací vstup napájecí napětí je odstranit v obvodu přijímá konstantní napětí 220V. V tomto případě se forma sinusoida není důležité.

napájení UPS závisí na zařízení, které chcete připojit k němu. V případě, že výpadek elektrické topení, elektrické nebo ohřívače vody po dobu 10-20 minut, je obvykle není problém, bez osvětlení nebo televizoru udělat, je obtížné. Proto, velká zařízení, včetně zásuvek pro vysoušeč vlasů v koupelně, pračky a myčky nádobí, stejně jako vysavač je připojen bez UPS. Pro ně, dlažba samostatný řádek. Nebo naopak pro počítač, televize, a několik nouzové žárovek položil oddělený vodič. Tentokrát je dost spustit přenosný generátor.

V případě, že generátor není, a jeho instalace není plánováno, mělo by být připojeny k UPS a plynový kotel a lednici. Elektrické topení, kotel a další silný zatížení zvyšuje potřebu energie a kapacitu baterie UPS pro trvalý provoz, takže by bylo výhodnější koupit přenosný generátor.

napájení UPS se musí rovnat součtu všech elektrické energie. Aby se s ohledem na výchozí kapacity chladničky (náběhový proud) kompresoru, která je 10 krát větší, než je uvedeno v pase. Je to nutné pro několik sekund po zapnutí, ale v případě, že kapacita UPS je nedostatečná, pak to prostě vypne. Kromě toho je třeba vzít 30% populace. Mnoho UPS špičkový výkon k dispozici. To by neměl být menší než výchozí spotřebičů.

Je nutné připojit 5 LED žárovky na 10W každý, televize, výkon 45W, počítač s 450W napájecím zdrojem, lednice výkonu 300W a startovací výkon v 10 krát více, to znamená, že 3000W a plynový kotel kapacita 120W, jehož výkon čerpadla o výkonu 60 W a startovací výkon 600W ,

Celková kapacita všech spotřebičů 3695Vt. Je také nutné dalších 30% energie marže. Získáme 4803.5 W a vyberte další vyšší hodnotu.

Pokud nemáte připojení chladničky UPS, bude celková kapacita činit 3 kW (startovací výkon chladničky), je méně pravděpodobné, že 803,5Vt. Můžete si vybrat UPS s napájecím 800W.

To je docela proveditelné řešení. Za pouhých několik hodin chladničky odtávání nebude mít čas a kapacity baterie požadované v době odstranění velké havárie, která může trvat několik dní, je příliš velká. Budou trvat až hodně prostoru, a dražší než přenosný generátor s palivem nazbyt.

Baterie v UPS používá vnitřní, vnější a kombinované.

UPS s interní baterie jsou určeny pro 10-20 minut nepřetržitého provozu.

Externí baterie umožní pracovat během několika hodin. Kromě toho je životnost baterie je kratší než doba provozu UPS. Externí baterie jsou snadněji nahradit v případě potřeby.

Požadovaná kapacita baterie je nejsnadnější definovat tabulky nebo kalkulačku na webových stránkách výrobce. Přímý výpočet je příliš složitý, je třeba vzít v úvahu účinnost, jalový výkon a další faktory.

Použití autobaterii se nedoporučuje. Oni, na rozdíl od zvláštní, nesmí být uzavřeny, s výjimkou ohrožených. Při práci ve vzduchových par jsou kyseliny, vodík a kyslík. To je nepřijatelné pro uzavřenou, a další obytné. Nicméně, mnozí odborníci připojit autobaterie a jejich práce je v pořádku. Záleží na typu UPS a interních baterií. Někdy autobaterie účtovat samostatnou nabíječku baterií a nutnost sledovat úroveň nabití. Pokud jsou uloženy v otevřené poloze je zapotřebí umístit baterie samovybíjení, a po nějaké době se UPS nebude fungovat. Vyžadují přednabíjecí. Kromě toho, skladování ve vybitém stavu, škodlivý pro baterii.

Připojení kotlů na UPS (přes nulu)

Plynové kotle vyžadují trvalé připojení k nulovým vodičem, a skrze něj na zem. Bez ní mnoho kotle nefungují senzor plamene. Aby bylo zajištěno, že jeho práce je nutné připojit neutrální vodič k výstupu UPS a 220V. Na výstupu z UPS nuly se namátkově, není spojena se sítí nula, a je označen v zásuvce. Lepší zvolit drát, který je nulový při napájení ze sítě v případě, že typ UPS off-line nebo linkovým Interaktive. UPS onn linie galvanické Spojení mezi vstupem a výstupem je k dispozici. K zajištění provozu kotle na rozbití nulové on line nebo off stroj, odpor 1-10mOm připojte nulový vodič k zemi. Proud, který teče přes tento odpor není dostatečné pro spuštění proudového chrániče.

Car invertory UPS

K dispozici je třída zařízení speciálně navržených pro automobilové baterie. S jejich pomocí můžete provést UPS pro dům a zahradu s vlastníma rukama. Tento 12-220V střídače. Nejjednodušší modely zapojit do zásuvky zapalovače cigaret a mají přibližnou sinusoidu. Přes to, můžete připojit svůj notebook, LCD TV, malou ledničkou beskompressorny nebo s nízkou spotřebou kotle. Měly by vzít s sebou při odchodu na venkov nebo do země. Akumulátor lze namontovat na auto, ale auto nenastartuje při hlubokém vybití. Nicméně, to je možné nabíjet pomocí motoru.

Složitější zařízení mají čistý sinusový, vestavěný nabíjení a automaticky součástí se ztrátou energie na výstupu. Takové měniče jsou v podstatě konvenční off-line UPS s externí baterií. Jediným rozdílem je, že výrobci UPS trváte na použití speciálních baterií a měniče jsou určeny pro použití běžného automobilu.

V každém případě se budou veškeré střídače nebo UPS nejsou určeny pro dlouhodobé Výkonové zátěže. K tomu, že jsou přenosné generátory. Na nich budou diskutovány v článku „The generátor pro dům a zahradu.“

1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 6