Apartmány s terasou

Apartmány s terasou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Apartmány s terasou

Nejlepší výhled na okolí

Pouze vysoká podlaha a lepší výhled

Vynikající volný čas v rodinné atmosféře

Jen si představte si teplý letní večer, sedíte v pohodlném křesle, zabalené do lehké deku, obdivovat nádherný výhled na les a architekturu ulic a domů ... a tento popis není v zámoří lázeňský hotel a vlastní byt.

teras rozšiřuje apartmánů v hranicích 30-70 m2! A v horních patrech domů - nic omezit krásný výhled z terasy. Tyto apartmány jsou tradičně spojené s nemovitostmi a jsou předmětem snů mnoha lidí. Urban Group zpřístupňuje snem každého znalce.

Byty s terasami: Kdy? kde? Jak?

V současné době není divu, balkonů a lodžií. Další věc - prostorná terasa. Žít v řadovém prestižní bytu. A to všechno proto, že byt s terasou na moskevském trhu s nemovitostmi trochu - 1% z celkového počtu návrhů. A jejich cena, za jinak stejných podmínek na 20-30% vyšší než cena běžných bytech.

Na kdy řadový dům přišla na trh, komplexy veřejné bydlení hledat pro ně a že majitelé umístit na terasách, přečtěte si náš článek.

„Ranní cvičení“. Fotograf: Alexander Rodchenko

V městském prostředí se začaly objevovat v sovětských dobách terasy. V SSSR, veřejné terasy, střechy byly běžné. Důkazem toho - série fotografií „Kampus Lefortovo“ Alexander Rodchenko, ve kterém fotograf zachycuje ranní cvičení na střešní terase hostelu. Dalším potvrzením - Stalinových mrakodrapy. V hotelu „Moskva“ a „Ukrajina“, v high-vzestup o Červené brány a Krasnaja Presnya, na ministerstvu zahraničních věcí budova má terasu s panoramatickým výhledem na Moskvu.

První byt s terasou je také rodák z SSSR (Stejně jako první dvě úrovně bytů). Pak terasovité byty setkali v domech na Lenina a Kutuzova Avenue a patřil k vědců, politiků a kulturních pracovníků. Známý dům architekta IV Zholtovsky (Leninsky Prospect, 11), postavený v roce 1949, ve kterém byly umístěny dva koncové byty s terasami. Nabízí v tomto domě je stále aktuální.

Formát byt s terasou byl rozšířen v roce 2000, Při vývoji v Moskvě nárůstu vývoje. Během tohoto období, vývojáři začali ležel s terasou v projektech obytných komplexů byznys třídy, prémie a Deluxe. Jedním z prvních projektů s terasami oceli komplex „Manor Trubetskoy“ a La Défence.

Na displeji LCD La Défence v apartmánech v prvním patře na osmé mají balkony a přístřešků v posledním (devátém patře) poskytuje přístup k přístupné střechy.

"Manor Trubetskoy" Khamovniki postaven na principu kaskádového: Výška sousedních budov se liší od 1. patře, každý následující pláště nad předchozí. Ukázalo se, že majitelé bytů v horním patře mají přístup do přilehlé udržované střechy, spodní části těla. teras v tomto případě je impozantní 100-200 metrů. Ale to není limit. Komplex Knightsbridge Private Park Terrace se nachází 250 metrů!

V případě, že stavby sovětské éry (například v domě architekta ZHOLTOVSKOGO) byty s terasami zabírají horní patra není, pak V moderních obytných komplexů řadových apartmánů umístěných převážně „na high“. Nicméně, tam jsou výjimky. V areálu „Copernicus“ Kromě penthousy s terasami, představila třípokojový byt s terasou ve 3. patře. Dále jen „italský čtvrtletí“ terasy začínají 4 podlažích.

Specifické vlastnosti - důležitým kritériem při výběru bytu či penthouse s terasou.

Ale ti, kteří přicházejí k radosti druhů z horních pater, vhodný komplex „Sparrow Hills“, kde se nachází penthousy s terasami v 43-podlažní věže. S takovou výškou celé centrum hlavního města je vidět na první pohled. Ale „Sparrow Hills“ je nejen LCD s terasou ve výšce ptáka letu. Tyto návrhy jsou uvedeny v „Triumph Palace“ komplexy „Dům na Mosfilmu“, „Dům v Sokolniki“, „Mirax Park“ Wellhouse, „Zodiac“.

Specifické vlastnosti - důležitým kritériem při výběru bytu či penthouse s terasou. Navíc druhy účelnosti ospravedlnit vše ovládané střechy. Pokud sousedních domů v blízkosti přezkoumání smysl tam terase. Podle odborníků, byty s terasami - to je emocionální nákupu. Nejčastěji jsou realizovány v konečné fázi projektu, kupující může jít na terasu a ocenit úvodní období.

Pohled z terasy bytového komplexu „Khilkov, 5“

Dobré specifické vlastnosti nalézt nejen v obytných výškových budov. Příjemné výhled z terasy a mnoho různých klubů projektů Moskvě. Domů „Khilkov náměstí“ a Barkli Virgin domu můžete obdivovat Kreml, chrám Krista Spasitele, koncepce klášter a nábřeží řeky Moskvy. Z „Noble hnízdo“ - s věží mrakodrapu MFA. Z terasy „patriarcha“ rezidenčního komplexu s výhledem patriarchy rybníků. Pod pojmem „druhy“ jsou klubové domy a projekty „Stolnik“, „Shokolad“, „Mléko dům“.

Je-li byt koupil, vyvstává otázka: Jak zařídit terasu?

Tyto možnosti jsou mnohé. Který z nich si vybrat - záleží na vkusu majitelů a funkcí střešní konstrukce. V případě, že projekt nebyl původně domov poskytuje vše, na terase u bazénu nebo heliportu, na místě, kde nemůže být: střecha nebude udržovat. Ze stejného důvodu nebude moci glazury a venkovní terasa.

Často majitelé řadových apartmánů vybavit rekreační oblast na terase: Umístěte sedací soupravy a křesla, stoly a židle, houpací sítě a altány. Někdo otáčí terasa v zahradě na střeše s květinami, trávníky a dokonce i stromy. Milovníci trávit čas u vody je namontován na střeše fontány, romance - dalekohledy studovat hvězdné nebe.

Kromě rekreační oblasti, může být vybavena jídelnou na terase grilování. Další možností - přírodní solárium se slunečníky a lehátky.

Penthousy s terasami v našem katalogu

 • 176.57 čtverečních. m.
 • 3 ložnice
 • 20. patro

Tri-level penthouse v rezidenčním komplexu "Jazz", 177 m²

doporučují odborníci

Encyklopedie nemovitosti: Viz též

Stačí si vybrat nejvhodnější filtr - rozsah hodnotu bytu, okolí nebo LCD.

Můžete také hledat nové Moskvě delší vyhledávacího formuláře.

 • Nejlevnější (2)
 • 30-60 milionů Rub.. (23)
 • 60 - 100 milionů rublů .. (41)
 • 100-150 milionů .. (55)
 • 150-200 milionů Rub.. (45)
 • 200 - 300 milionů rublů .. (39)
 • 300-500 milionů Rub.. (39)
 • Více než 500 milionů Kč. Rublů. (27)
 • Nejmenší (6)
 • 100 - 150 m² (33)
 • 150 - 200 m² (60)
 • 200 - 300 m² (81)
 • 300 - 400 m² (39)
 • 400 - 500 m² (37)
 • více než 500 m² (23)
 • Hamovniki (38)
 • Presnenskij (28)
 • Yakimanka (22)
 • Tverskaya (21)
 • Ramenky (19)
 • Arbat (15)
 • Zamoskvoreche (15)

Po - Pá od 10:00 do 22:00

"Penthouse Capital" LLC Adresu sídla: 115035, Moskva, Kosmodamianskaya nábřeží 46-50s3 INN 9705060213 CAT 770501001 OGRN 1167746159140

3 nabízíme schéma spolupráce (pro majitele)

Komise pro kupující - 0%! Osobní přístup k plnění cílů klienta, zkušenosti složitých transakcí a důvěrnosti.

Ověříme právní čistotu transakce, budeme pomáhat s přípravou smlouvy.

Terasa - Francie koutek ve vašem bytě

Mnoho majitelů malých velkých a velkých bytů často zaměňují pojmy balkonů, lodžií a teras, sloučit je do jediné architektonické formy.

Budeme muset zklamat. Existují významné rozdíly.

balkón tam je forma terasy s oplocením a přímým vstupem z bytu.

lodžie - velká lodžie, otevřené na jedné nebo na více stranách. Zvláštností lodžie mít volný prostor uvnitř lodžie oblouky, balustrády, sloupy. Lodžie není dveře přejít přímo hluboko do budovy.

a tady terasa - velký venkovní prostor, který byl zahájen z bytu, s plotem a dekorace. Celá plocha terasy je venku a ne skrytá od střešního okna nebo stříškou. Podlahu terasy často slouží jako strop pro byty, který se nachází ve spodní části.

Jako obvykle, majitelé teras lehnout na čalouněném nábytku, vezměte malý počet hostů, nebo jen pít čaj šťastná rodina u stolu.

Dávejte pozor na další důležitý aspekt uspořádání teras - hydroizolace. Chraňte svůj malý útulný koutek doma před přírodními katastrofami. Nenechte praskat a vynechat nepotřebné vlhkosti. Je velmi důležité, aby se terasa měla malý sklon k vypouštění vody ven. Svah je třeba udělat na začátku práce na zařízení teras.

Je nutné vytvořit na základě terasa konstrukce. Ať už je to betonová deska nebo jiný základ. Úhel sklonu by měly být 1,5-2 stupňů. Tento úhel není příliš nápadné a neobtěžuje vašich nohou nebo nábytku.

Zpravidla základní stavební materiál, z něhož jsou vyrobeny terasy - tento strom. Dřevěná podlaha na terase vytvořit pocit venkovského domu. Radím vám položit své domácí koberce nebo barevné cesty. Pro ohřev podlahy a udržování čistoty životního prostředí s využitím korku. Terasy ze dřeva jako exoty může být pokryta bambusu.

Pak by měl začít hydroizolace. Mohou být vyrobeny z kapalných látek, které nemají zanechávají švy, mohou být použity jako membrána nebo filmu. Dodržovat doporučení výrobce, a vše, co dostanete.

Stěny terasy s využitím photowall mohou být převedeny na pobřeží, lesní mýtině, nebo botanická zahrada s ptáky. Ptáci mohou dělat a žít v krásné velké buňky.

Vytvořte na jeho předměstské terase, letní nálady. Obligatorní podmínkou je přítomnost krásných voňavých planě rostoucích rostlin - květin, malé stromy v květináčích na popínavé rostliny. Velmi vhodné přerušit terase mini zahrady nebo mini-skleníku. Truhlíky (police pro květiny) bude sloužit za každého počasí. Jsou stabilní a vlhkost, a v horkém počasí.

Na terase okna pověsit záclony příjemné pro vás barvu. Umístěte pohodlné židle, křesla a malou pohovku. Koupit stoly vaničky. Zahradní nábytek by měl být kompaktní a funkční.

Hlavní výhodou terasy mají outdoorové aktivity v teplejších měsících. Je-li něco, mini-zahradní náhražka. Malé mínus terasy - je nefunkční v chladném období. Ale protože každý rok předpovídají našeho globálního oteplování, poptávka po terasách, zdá se, že bude i nadále růst.

← Zahradní na balkoně v zimním období: je to možné?

V případě, že informace byla užitečná, sdílet na sociálních sítích

Líbilo se vám tento článek? Sdílet je se svými přáteli!

Jedna reakce na "Terasa - Francie koutek ve vašem bytě"

[...] otevřené balkóny a terasy bude vypadat skvěle nábytek z tepaného železa. Je to nejen [...]

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 22 = 29