arkýř

arkýř

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Erker: víc než jen okně

Po celá staletí, lidé se snaží přijít s další a další nové způsoby, jak váš domov nejen pohodlnější, ale i elegantní. To bylo s tímto cílem byl vynalezen a to je zajímavý design, daboval bay.

To dává vnější vzhled struktury zvláštní kouzlo a vnitřní interiér dodává světlo a teplo. Kromě toho, arkýř, nesoucí určité rysy klasicismu, je schopna provést vnější každé budovy jemnější. Ve skutečnosti nic nemůže srovnávat s elegancí s arkýřem - dekorativní prvek na fasádě domu.

Arkýř - speciální druh působící vertikální okna vnější stěně budovy, podporované dlažbou a trámy.

Máte-li velký důraz na osvětlení u vás doma, a tato složka pomáhá prezentovat v tom nejlepším světle, pak bay, pro jistotu, bude právě prvek, který je třeba vybavit v jejich domově.

arkýř - to je mnohem víc než jen okna

V případě, že místnost bude zdát dostatečně prostorná pro vás, pak zátoce jednotkou můžete kombinovat několik oken, které budou nejen přidat světlo, ale také tlačit prostor, zaklínění do vnějšího světa a otevření očí okolní krajinu.

Erker, obvykle obsahuje alespoň tři okna (statické nebo posuvné), v závislosti na tvaru zálivu - polygonální nebo polokruhové. Zpravidla centrální okno je statická, a dvě boční - mobil, který umožňuje správně větrat místnosti. Toto řešení umožňuje elegantní tlačit vnitřní prostor, zvýšení množství přirozeného světla, stejně jako poskytuje vynikající viditelnost z oken.

Video: Montáž oken. Arkýř okna.

V závislosti na zvoleném uspořádání a rozměry, bobkový mohou být uspořádány v jídelně, odpočívadla, v kanceláři nebo mini-skleníku. V tomto případě, je-li arkýř nezabírá celý prostor od podlahy až ke stropu, ale jen polovina, je možné zařídit ložnici a kuchyňský kout.

V každém případě arkýřem se jistě stane oblíbeným místem pro všechny členy rodiny. V moderním prostředí arkýřem dodá vašemu domovu buržoazní aspekt, který má zvláštní kouzlo prostor, které se nacházejí se zdá být uvnitř domu, ale zároveň i na vnější straně.

Obývací pokoj - to je oblast, v domě, kde je možné ukázat, představivost při výběru materiálů a konfiguračních oken. Pro dosažení maximální světlo, musí být okenní otvory arkýř zaměřen na jih nebo na východ. Velký význam mají velikost a tvar oken, stejně jako barva a šířka rámu, je důležité a příbuzné doplňky (žaluzie, záclony).

Ale v každém případě vybavit záliv, každá rodina bude v souladu s jeho vizí prostoru, a na nutnost vzít v úvahu nejen potřebu rozhodnutí, ale také zájmy každého, kdo žije v tomto domě. Koneckonců, ve většině případů, arkýř stává jakousi elegantní a útulné oáza, kde můžete strávit čas s rodinou.

Pro úsporu místa a snadné maximum světla, se snaží zvednout všechny materiály jsou světlé a upřednostňovat průhledných látkových rolet a světelné závory. Samozřejmě, pokud nejde v nesouhlasu s styl a výzdobu místnosti.

První bay objevil ve viktoriánské éry a stal se jedním z prvků stylu, z nějakého důvodu známého jako „Queen Anne styl“, i když je již na XIX století. Popularita těchto architektonických prvků byla na svém vrcholu v posledním desetiletí XIX století a na začátku XX století.

Toto rozložení metoda okno má svůj původ v hinduistické kultuře, kde tyto reproduktory pro hlavní linii průčelí budovy bylo umožněno žít v nich pro ženy, sledovat, co se děje na ulici, zatímco zůstane bez povšimnutí.

Arkýře byly a stále jsou oblíbené prvkem v americkém San Francisku, kde obytný prostor je velmi omezený, a je charakteristický rys místní architekturou.

Až na několik výjimek, arkýře nějakým zázračným způsobem spojit všechny technické, akustické, architektonické a umělecké požadavky. Ale dříve, než začnete navrhovat nebo si vybrat ready-made záliv vzorek, být jisti, že přiměřenost všech jejích složek je důležitá nejen z estetického, ale také z technologického hlediska.

Výška zálivu, podle obou prvních a druhých kritérií by neměl být mnohem menší než její šířka, a totéž platí pro každou komponentu své „klapky“. Rozměry zálivu vnitřní úhly by měla být 90, 135 a 150 stupňů.

Moderní výrobci často používají hliník, dřevěných a plastových oken, které mají tepelně izolačními vlastnostmi, které vám radí věnovat pozornost, protože poskytují zadržování tepla a pomáhají aby nedocházelo ke kondenzaci na oknech.

Pokud to nebude kazit vzhled vašeho arkýřem a pokud to dovolí jeho design, to může izolovat její spodní část pomocí speciálních materiálů, ale v tom případě, je-li okna sahají od podlahy až ke stropu, je nejlepším řešením bude vyhřívané podlahy.

Video: Maximus okna - Přehled složitých úprav a zasklívání balkonů Oriel

 1. Renovace dřevěných okenJednou z výhod dřevěných oken je, že mohou být.
 2. Montáž dřevěných okenMontáž dřevěných oken je velmi zodpovědná část práce a kvality.
 3. Německý dřevěná oknaNěmečtí dřevěná okna nejvíce populární a obyčejné mezi všemi okny.
 4. Oblouková dřevěná oknaDřevěná okna jsou základním atributem každé domácnosti, a s úspěchem.

Arkýře: fotografie a konstrukční prvky

Arkýř - rozhodnutí originálem architekta, kulatý výstupek v přední části místnosti nebo celé stěny, které někteří obyvatelé mylně domnívají problematické pro registraci. Někdy se takový plán je z vnější strany stěny v obývacím pokoji, který by nahradil balkon, ale bay může také mít a balkonové dveře. To je jeden ze způsobů zvýšení užitnou plochu bytu či domu, ale vzhledem k multi-okna pokoj má další přirozené osvětlení. Nicméně, mnoho oken na jedné stěně, aby příslušné registrační arkýře. Závěsy, rolety, markýzy nebo rolety - na co si vybrat?

Vlastnosti a výhody arkýři

arkýř - není nové slovo v architektuře, domov pro „galerií oken“ v oběhu ven používají od nepaměti. V některých městech jsou ještě stojí domy postavené Němci za před více než 70 lety, které mají velký bobkový bydlení. A takové provedení obydlí pravidelně do módy, zejména v konstrukci zařízení, přilehlé k podání. Když architekti a designéři chtějí dělat něco originálního, obracejí se na velkých projektech záliv.

Konvexní geometrie zdi s několika okny vypadá velmi ušlechtilý, a s příslušnými designu záclon s originálním místnosti nebo obývacího pokoje vypadá skoro jako palácového budoáru. Arkýřem má řadu možností pro formu:

A design arkýři - těžkém tvůrčí výzvu. Budeme-li přistupovat k designu těchto oken s fantazií, velkolepé konstrukce ziskový podtrhují celkovou krásu každé místnosti:

 • obývací pokoj;
 • jídelny nebo kuchyně;
 • zimní zahrada;
 • domácího kina;
 • krbová místnost;
 • kulečník;
 • ložnice;
 • teenager nebo dětský pokoj.

Charakteristickým rysem návrhu je řada Oriel oken, alespoň 3, a to je důležité zajistit, aby harmonicky:

 • chránit pokoj od nadbytku přímého slunečního záření na jižní straně domu v létě;
 • v teple v zimě;
 • priniknut umožňují místnosti dostatek světla.

Jedinou nevýhodou - arkýři „potyanut9raquo; na hodně tkaniny, ale za příplatek. Ale když je kreativní přístup zdobí okna a originál, a ne hodně vynaložit na tkanině. Například ve stylu high-tech, minimalistické či japonské Roman stylista používat japonské válce nebo ploché obrazovky hadříkem.

Pro jídelny nepotřebuje těžké závěsy. Romantická ložnice s mnoha látkových závěsů, volánky, volánky, zvedl se saténovými stuhami nebo copánky s třásněmi a střapci jen ozdobit situaci.

Je důležité určit pořadí, jaká by měla být záclony v místnosti, pak můžete:

 • šít sami;
 • na objednávku v obchodě nebo v soukromí, s použitím odborné poradenství;
 • nabízíme, aby se zvolené hlavní skici na arkýři.

Poznámka: Volba stylu arkýři návrh by měl být založen na harmonickém spojení s celkovým designem místnosti a jeho funkčnost. Záclony může být prospěšné zdůraznit celkový design nebo vytvořit disharmonii a neutralizovat ji!

Úspěšná myšlenka často napovídá samotný rouška textilie nebo tylu. Ale na druhou stranu, není nic víc inspirující než nejlepší návrhových vzorů. Výborné možnosti záclony design na arkýři si můžete myslet pomocí speciálních kulatých nebo stropní římsy, z nichž velmi krásný světlý stékaly tkáně. Mnoho originálních nápadů a nabídl běžných oken v místnostech s obdélníkovým obvodem.

Dokonce i arkýře mohou být zcela originální:

 • klenutý;
 • čtverec;
 • nakloněný (střecha);
 • oválný nebo kruhový;
 • trojúhelníkový nebo lichoběžníkový;
 • Pevná látka světelně tvořící konvexní tvar stěny pouze přes okenní konstrukce.

Zakázkové okna jsou k dispozici na vyžádání, takže jsou mnohem dražší. Je tedy možné měnit arkýři a skla, například, v 1. patře nižších arkýři mohou být glazované neprůhledné, barevné sklo, zrcadlové sklo nebo rýhované. To eliminuje obsedantně smysl „díval se do oken“ z ulice az nutnosti použít závěsy. V tomto případě se můžeme omezit na ty, které visí na okenním krásné transparentní tylu.

Sami clony na arkýři také se liší ve formě, způsob šití a stylu:

 • Japonský stíněný;
 • Francouzsky nebo „markiz9raquo; se závěsy;
 • Roman krátký;
 • Rakouský (y snímač);
 • Britský vícevrstvé;
 • s závěs;
 • zvednout a tak dále.

Člověk by neměl zapomenout na funkčnost prostoru, který má arkýře. Například více závěsy jsou relevantní pouze v obývacím pokoji a ložnici, a japonská ploché závěsy mohou být vyrobeny z omyvatelného materiálu, který bude velmi užitečná v kuchyni nebo v jídelně s arkýřem.

Na jižní straně domu je třeba myslet na světelné filtry nebo žaluzie v létě. V zimě na severní straně příslušných těžkých nebo teplé vrstvené závěsy. Domácího kina rozhodující zatemňovací závěsy na okna arkýřem, které jsou relevantní pro každodenní filmových sezení.

Závěsy na řadě arkýři může být:

 • identický na všech oknech;
 • odlišné, visely symetricky;
 • střídavě v jednom.

Například garnýž můžete ozdobit pouze ústřední okna a těžké závěsy - jen na bočních oknech, ale všechny obecně tyl. Na polokruhové arkýřem často používají jednu pevnou transparentní tyl jedinou lopatku upevněnou na stropní římsou. Velmi pěkný vzhled i na záliv záclon duhové nití - kontinuální kaskádových které oscilují při sebemenším pohybu vzdušných proudů.

Nejlepší způsob, jak vybrat druh záclon - použijte ready-made myšlenky, které jsou viditelné na hotové příklady. Nezapomeňte si koupit speciální opona tyč pro arkýři. Nicméně, tam je příležitost vyjádřit svůj vlastní fantazii a realizovat nejsmělejší podniky.

Správný návrh některého z okna začíná správnou volbou římsy. To musí splňovat určité požadavky:

 • tvar odpovídají zdi souladu s arkýři podél stropu;
 • mají robustní přílohu, která může pojmout velkou hmotou záclonoviny v 2-3 vrstvách;
 • mají robustní konstrukci, která nebude deformovat pod vysokou hmotností;
 • jediný závěs musí volně pohybovat na obou stranách linie bageta dostatečnou vzdálenost, aby ztracená háčky a kolíček na prádlo, které lpí na sobě;
 • fixační výstupky na okrajích musí být zajištěna;
 • odpovídající styl interiéru.

Tip: Nejvýhodnější vypadat stropní římsy, ale nevhodné pro montáž, což je lepší pokyn specialistu na opravu se speciálními nástroji!

Zvláštní arkýř římsy vejdou do různých tvarů a délek, ale mohou být opraveny.

1. kolo bageta je velmi vhodný pro závěsy v průchodce.

2. Vnitřní dekorativní lití je vhodnější pro vícevrstvé závěsy s závěs.

3. Eaves-string není vhodné pro vzory Oriel, protože nelze ohýbat.

4. Plastové potrubí výlisky postupně klesnout ve středu těžká váha záclonoviny, i když mohou být ohyb na speciální zařízení na zakázku.

5. Požadovaná zakřivení nejjednodušší, aby se kovová trubka okapy.

Tip: Pro stanovení zakřivení zakřiveného římsy, natolik, aby se výkres, který udává vzdálenost krajních bodů okapu a od středu vedení pro měření vzdálenosti ke středu zálivu. Je to všechno tažené kompas - a to by mělo být vypracování své zakřivené okapy.

Poznámka: Pro kruhové bay obvykle koupit dvoucestné okapy - tylu oponu. Tulle šít hadr na všech oknech, a to je krásné, ale není vhodný pro časté otevírání arkýři. Chcete-li tedy použít pouze vysílat extrémní názory s větracími otvory. Závěsy dekorativní, zatímco šití na každém okně individuálně a krásně zdobí pick-up.

Materiál a barva okapů musí odpovídat celkový design místnosti a oken. Za bílého plastového okna je lepší, aby se stejný římsy dřevěný - respektive texturu dřeva. V případě, že lišta není vidět, je lepší koupit spolehlivé a levné trubky z kovu. Tato lišta také dokonale zapadá do bytu, zařízené v moderním stylu - se spoustou chromové díly, zařizovací předměty.

Tip: Pro více ozdobnou plánu velký bobkový osvětlení římsa. Vypadá to velmi ušlechtilý bílá LED pásky podél stropu římsy, která zdůrazňuje horní rozevírací závěsy a stropních desek vzor. Na nerovném stropu by se to udělat, jinak sebemenší nedostatky jsou zřejmé!

Žaluzie - hitem moderních interiérů, i když konstruktéři nabídli své prostory na dlouhou dobu. Pro arkýři, zapadají nemohla být lepší, a to zejména s nadbytkem slunečního světla z oken na jižní straně domu.

Uvědomte si, že tam jsou žaluzie:

V rámci každého druhu, potřebují speciální lišty, a to zejména v rámci arkýři. A je-li arkýřem se 4 lichoběžníkovými okny, postačí 3 plastové výlisky, zámkové na okrajích. Ohnuté plastové okapy kulatý tvar, jakož i pro závěsy, je třeba uložit jednotlivě.

Pro registraci arkýři, obvykle používá pouze vertikální žaluzie. Si můžete vyzvednout na hustou dekorační tkaniny pásky nebo plast. Ujistěte se, že byl zvláštní výztužný člen v dlouhé římse podporující předem stanovený tvar.

Žaluzie jsou pohodlné, protože můžete pověsit na kontinuální římsou a spravovat jediný pohyb. Ale mohou být uspořádány a každá krabice samostatně nebo místo žaluzií pouze na centrálním oknem, jako filtr, a již není potřeba, aby se na zimu.

Možná budete chtít podívat na nějaké zvláštní velké bobkový žaluzie římsy připraven požadovaný zakřivení. Jejich robustní konstrukce vydrží po mnoho let, aniž by způsobily větší potíže pro péči a údržbu velkými arkýři.

Některé nápady pro výrobu záclony arkýři s rukama

V případě, že tvar arkýřem a velikost okenních otvorů nevyvolávají obavu, že nemůžete vyrovnat s vlastním designem, a pak nabídnout ukázat svou kreativitu a udělat závěsy s rukama.

Takže, pokud již máte římsu odpovídající interiérového designu a materiálu oken, zůstává případ pro malé:

 • zvolit typ záclony, které nejlépe odpovídají jejich celkový styl konceptu;
 • vypočítat objem tkáně s okrajem na rouška a švu;
 • koupit příslušenství pro uchycení, který může být doporučeno v obchodě tkaniny nebo vyšívání (speciální průchodky, pásku suchého zipu a tak dále.);
 • přeměřit a vystřihnout látku zvládnout okraj skrytého švu, šít třásní nebo cop, pokud chcete navrhnout;
 • Poslední etapa - na železo a parní tkaniny ve švech, že nebude přitahováni;
 • pověsit tylu a závěsy a uspořádat pick-up nebo jiné ozdobné ornamenty.

Tip: Chcete-li velké arkýře v dětském pokoji by neměl být používán na dlouhé těžké závěsy. Vícevrstvé těžké závěsy jsou použity pouze pro obývací pokoj, ložnice a pracovna v anglickém stylu. Ve skleníku, a balkon je nejlepší pověsit žaluzie a kuchyňská linka je lepší ušít lehké záclony s dekorativními detaily.

Ozdobné prvky některých záclony vzory

1 garnýž - originální dekorativní prvek, který zušlechtit arkýře, i když velmi mírně závěsem.

2. Pevný závěs na společném římsou vypadá velmi elegantně, zejména transparentních lehké látky s leskem.

3. Francouzské záclony „markiz9raquo; - aristokratický nábytek z vašich arkýři se spoustou pokleslé závěsy, ale vypadají nepatřičně a teatrálně, pokud nevejde celkový styl. Jsou krásné, ale není praktické, je těžké prát a žehlit, takže je nejlepší používat tam, kde nemohou být okna otevřena nebo pokud minimum prachu - na nejvyšší úrovni.

4. Těžké závěsy ze sametu nebo silný záclonoviny, aby lépe jednotlivé okapy, aby nedošlo k zatížit strukturu. Budou snazší pluh, střílet, prát a žehlit.

5. světelné niti záclony - moderní dekorace arkýřem, který vypadá velmi originální, a to zejména v kombinaci s dobrým osvětlením a málo pohybu vzduchu. Je lepší si koupit ready-made, byť s vlastníma rukama, aby se pomocí tvůrčí přístup, a to i dobře. Jen oni se nepodobají vánočního stromu nebo řezání dešťovou clonu voskované plátno v koupelně.

6. Rakouské záclony - krátký válec s volánky na spodním okraji, atraktivní a praktické, perfektně hodí do klasického interiéru, včetně kuchyně a jídelny pro děti a dospívající pokoji. Je jen důležité zvolit správný materiál.

7. římské rolety - ideální pro velké bobkový vzory na každé krabici samostatně. Mohou být snadno ohnuta nahoru, tvořit elegantní záhyby.

8. Vitráže pasta do horní části oken jsou dobře v kombinaci s transparentní tylu nebo bočními závěsy. Vitráže okna v horním půlkruhu oblouková okna vypadají v pohodě, ale lze snadno kombinovat s různými druhy žaluzií nebo horizontální žaluzie na každé okno zvlášť. Místo drahých vitráží lze použít podobně jako samolepící fólie.

9. Dekorační záclony speciálně vyvinutý design bude stát mnohem dražší, ale může dát ohromující efekt vašeho interiéru. Jedná se o složité závěsy, asymetrické detaily a další ozdoby. Někdy s nimi, uprostřed krásné parkety a elegantní nábytek v historickém stylu, podaří vytvořit městský obývací pokoj nebo ložnice ohromující palác interiér!

Související články

© Building portál StrPort 2011-2016. Články o opravách, stavebnictví a stavebních materiálů.

Kopírování informací ze stránek je možné pouze se souhlasem vydavatele nebo přímým odkazem na zdroj. právní zdůvodnění

Závěsy na arkýřem

Moderní architektonické řešení rodinných domů, zvláště populární arkýř. Vzhledem k tomu, vyčnívající fasádní prvek, může mít polokruhový nebo polygonální tvar, který se převádí do původních konstrukčních řešení součástí. Vlastní formulář arkýře vyžaduje komplexně promyšlený přístup k jeho designu. Velký význam pro příslušné řešení tohoto problému mají závěsy, které mohou zachovat funkčnost okna a zároveň poskytují komfort v místnosti a pohodlí.

Erker má speciální design, který je kombinací několika oken do jednoho prosklené plochy. Tím je zajištěno, že vizuální efekt zvýšení plochy v místnosti, která nemůže selhat ovlivňovat rozhodování při výběru záclony na arkýřem.

Strukturální specifičnost takové okno příčin a konstrukčních vlastností sukna, na základě kterého jsou velké bobkový záclony jsou rozděleny do několika typů:

 • římské rolety odlišné univerzální funkce a bohaté možnosti designu, jak je bezpečně upevněna, bez ohledu na polohu. Oni jsou také přitahuje k absenci těchto omezujících rozhodnutí stylu.

 • Francouzské záclony obvykle používá pro zdobení velké, světlé místnosti. Vzhledem k tomu, že se liší s mnoha záhyby a girlandami, s jejich pomocí, vhodnou sluneční zastínění místnosti, soustružení závěs v zajímavém prvek výzdoby interiéru.
 • Pro rakouské záclony, ovlivňují jejich stav-těžkopádný záhyby, nejvhodnější prostor a jsou považovány za obývací pokoj, kterou přisuzují slavnostní vážností.
 • japonskýarkýř závěsy, proveden ve stylu minimalismu jsou dobré, protože nesnižují přirozené osvětlení v místnosti a přitom mít prakticky žádný vliv na snížení jeho vůle.

Specifické vlastnosti arkýři významně rozšíří možnosti jeho využití. Vzhledem ke svým funkčním výhodám, to vám umožní používat rozhodovací stylu závěsy přidat jedinečný prvek designu výzdobu v předsíni, kuchyni, ložnici, dětském pokoji a t. N.

Přítomnost arkýři v bytě také umožňuje vlastníkovi, aby převod dostupný prostor podle svých potřeb. Tak, v obývacím pokoji velkého zálivu může být provozován jako prosluněné místnosti. Neméně úspěšné Discovery Bay vůle pro jídelny: lze ji snadno proměnil samostatný jídelní kout.

Vybrat správné arkýř závěsy, musí brát v úvahu:

 • zabírají plochu;
 • užitečnost a styl místnosti;
 • geometrický tvar okenního otvoru;
 • otevření okna zobrazení.

Měli byste vědět, že nejtěžší učinit správné rozhodnutí, s přihlédnutím ke specifikům podobě při výběru záclony arkýř designu. Proto v souladu s obecnými pravidly pro arkýřovou zaobleným závěsem je vyrobena z jednoho webu. Když se dvě nebo více oken, z nichž každá je zdoben samostatném webu, všechny pásy dostupné sloučeny do jednoho stylu souboru.

Různé pokoje, v závislosti na jejich funkční účel, potřebují různé typy závěsů, které pokrývají záliv.

V současné době se zdobí arkýř v obývacím pokoji nebo hale Existuje několik metod. To znamená, že odborníci preferují luxusní tkaniny v rakouském stylu, je-li bay neplánuje být považován za autonomní obývacím prostorem. V případě, že obývací pokoj má naprosté izolaci Oriel prostor, designéři obvykle doporučují používat k tomuto účelu těžký závěs (např, z tapisérie). Pokud máte v plánu částečně izolovaná okna, pak je volba padá na světelném nenápadné oponou vláken.

V obývacím pokoji vypadá působivé velké arkýřem, francouzské nabírané závěsy, girland a záhyby, které kladou důraz na jednoduchost nábytku. V prostorném obývacím pokoji vypadá vždy elegantní klasické modely, zejména v kombinaci s lehkostí tylu.

Pro registraci arkýři v ložnici existují zvláštní pravidla, která jsou specifická pro místnosti určené k rekreaci. V souladu s nimi se obvykle vybrán pro ložnici nebo francouzské římských rolet z těžkých materiálů. Případně můžete zůstat na volbě vícevrstvých závěsy.

Dosti obtížné je konstrukce okna v jídelně nebo kuchyni. To je způsobeno tím, že v tomto případě zálivu může nést různé funkční zatížení. Je-li arkýř prostor využívaný jako pracovní plochy, odborníci radí k tomu okenní závěsy valit vodotěsný dosáhl na okenní parapet.

Je-li kuchyň (nebo jídelna) je malý, je třeba arkýř vyhotoveno, s přihlédnutím k rozhodnutí o celkovém stylu, vybrané pro umístění. Prostorná jídelna Okno bay mohou být zdobené pomocí velkolepé tekoucích záclon v kombinaci s lehkými průsvitnými závěsy. Hlavní věc, s tímto - neporušují stylistické a barevnou harmonii místnosti.

Chcete-li stylisticky správně uspořádat arkýř, budete muset spoléhat na principu harmonie. To znamená, že by měl závěsy organicky zapadat do soudržného stylistické koncepce areálu (ať obývací pokoj, školky či kanceláře), a to jak co se týče designu, tak z hlediska jejich barevné řešení.

 • Je-li místnost je přetížené kusy nábytku a dekorativních doplňků, záclony mají neutralizovat tento druh stylistického nerovnováhy díky své uklidňující palety barev a odpovídajících faktur ní.
 • V případě, že místnost je dostatečně prostorná a umožňuje resort přijímat zónování záclony by měly akcentovat tuto techniku ​​s pomocí barevného schématu. Je důležité si uvědomit, že záclony v místnosti přinášet originální prvky, v žádném případě by neměla být omezena jeho funkčnost a zapojit se do nesouladu s obecnou palety barev.
 • V malém schématu záclony pokoj barevných plní jinou funkci. Je třeba mít na paměti, že plocha, na níž arkýřem, můžete opticky zvětšit, je-li její zápis používat závěsy vyrobené z tkanin v harmonii, ale liší se v barvě a ve struktuře.

Zvláštní péče musí být při výběru záclony pro pokojové úzké funkční orientaci. Takže pro ložnici je prioritou jasný klidu tónů, naladí relaxaci a nejvhodnější jsou považovány za tlumených odstínech modré, šedé, zelené a hnědé.

Opona na arkýřem, můžete použít celou řadu materiálů, jehož výběr je dán specifiky místnosti a oknem.

 • Formální obývací pokoj dobré záclony a závoje v různých kombinacích. Okno v ložnici návrháři jsou často doporučuje zaregistrovat pomocí vícevrstvých tenkých závěsů (které perfektní citronový) a husté diskrétní závěsy.
 • ložnice, Nachází se na jižní straně, se často vybrána římské rolety (zejména římských rolet), které jsou také doplněny neprůhledného saténu či hedvábí závěsy tiché barvy.

Odborníci radí, aby si vybrat závěsy, na základě účelových prostorách funkční, strukturální Specifičnost okna (např. E. účetnictví, která se skládá ze dvou arkýři a třemi okny dané velikosti), konstrukční řešení objektu, jehož vlastnosti svého nábytku.

Například v případě, že pokoj arkýř 3 forma by měla být připravena na to, že závěsy muset koupit velké množství tkáně a dosáhnout co největší efekt - různé jak ve struktuře a tonality.

Největším problémem je výběr závěsy pro arkýři je pro majitele venkovských domů. Je známo, že v předměstských domů s různým rozložením variativnoj a originálních konstrukčních řešení, zatímco design pokojů není možné spoléhat na standardní řešení. Proto se majitelé venkovských domů jsou obvykle odborníci doporučují použití skic autorově závěsy arkýři různých provedeních.

Nicméně je třeba poznamenat, že je třeba, aby neobvyklé rozhodnutí se mohou setkat i lidé z typických výškových budov, kde jsou apartmány s poluerkerom, t. E. zkrácená verze zálivu. Místnost je vybavena poluerkerom velmi funkční: to může být používáno jako kancelář, obývací pokoj či jídelním koutem, s jeho zřejmou výhodou je zlepšená osvětlení. Zdůraznit poluerkernogo prostor efekt bude velmi efektivní světlo horizontální žaluzie, záclony a kratší.

Aby bylo možné správně pověsit záclony na arkýřem, je třeba zvolit vhodné garnýže, závěsy vhodný design a harmonicky do stylu místnosti. Například obchodníci říkají, že dnes se těší zvýšenou poptávku hliníkových lišt, je optimální pro okna v kuchyni či jídelně. Na těchto říms harmonický vzhled lehké záclony, sypký lehké.

Obecně platí, že je třeba poznamenat, že pro správné zpracování velkých arkýřem závěsy by měly být pověšen, aby se společně s římsou tvoří jednotný styl celek.

Přemýšlíte o tom, jak pověsit záclony v arkýřem nebo poluerkernoe, je třeba připomenout, že v současné době univerzální pravidla, jimiž se řídí proces chybí. Proto se v každém případě rozhoduje vlastník majetku v souladu s jejími stylistickými vkusu a značkovými preferencemi.

Možnosti závěsy arkýře existuje velká rozmanitost. Pokud vlastníte základní pravidla, která umožní správně zónových bytových i nebytových prostor, vyzvednout textilií a návrhy na záclony, stejně jako odpovídající lišty, budete moci k dosažení požadovaného výsledku.

Pokud pochybujete o jejich schopnost vyrovnat se s tímto problémem mnoha tváří, že nejlepším řešením by bylo oslovit specialistů.

Dnes, bobkový okna v celé jejich rozmanitosti konstrukčních řešení se stále více používají k registraci jako bytů a řadových domů. Jejich rostoucí popularita je způsoben nejen přirozené elegance a odrůdy, ale také s jejich jedinečnou schopnost způsobit osoba pocit bezbřehé svobody a jednoty s okolním světem. Originalita arkýře, dodávající všichni skutečný požitek, bezpochyby by měl být doplněn o originální řešení zvolených pro jeho záclony dekoraci.

Další nápady arkýři s záclony, viz následující video.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 63 = 68