Arkýře v domě fotce

Arkýře v domě fotce

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Arkýře v interiéru: fotografii a nápady

Které by se objevily nové trendy v architektuře, předtím vytvořil design „pop“ domů tu a tam v moderní výstavbě. Tradice velmi kvůli snadnosti použití a šlechtických budov. V poslední době se v soukromém a ve výstavbě bytových architektů stále navrhují není obvyklé obdélníkové tvary domů a projektů s krásným kruhovým nebo obdélníkový s prosklenými výstupky na jedné nebo více stěn domu. Vyzvala tento architektonický metodu na fasádě arkýřem domem. Jaké je řešení dává?

Na jedné straně pro obyvatele naší země není obvyklé a vypadá dům s arkýřem zcela mimo krabici, ale zároveň budí dojem šlechty a vysoké náklady. Na druhé straně arkýře v interiéru může způsobit spoustu otázek o tom, co je v něm umístit a jak ji nakreslit? Všechny tyto a výše uvedené otázky se pokusíme odpovědět v tomto článku.

Arkýře v interiéru foto

Arkýře v interiéru - terénní úpravy nápady

Přítomnost arkýřem v interiéru je určitě pozitivní dojem. Po dalších 2-3 čtverečních metrů obytný prostor ve velkém městě je mimořádně cenná. Nebo prostě nestandardní rozložení již nese kladný náboj enerngii. Přítomnost arkýřem na projektanta - to je skutečný objev, protože to vám umožní vytvořit nějaké jedinečné útulném rohu, který nakonec upoutat všech lidí v domácnosti. Vybavit arkýř s oknem můžete vlastníma rukama, protože dnes již poměrně dost profesionálních vytvořeno tak, design projektů. Pomohou určit, mech, které funkce bude vykonávat arkýř v interiéru.

Ale nejprve znamená, že pokud je arkýř v obývacím pokoji je jedna věc, další v kuchyni a ložnici ve všech třech. Vyzvednout nápad na realizaci stojí za zvážení, kde se nachází.

Design arkýři fotky

Interiér obývací pokoj s fotkou arkýřem

Kuchyňská linka s arkýřem - radost hosteska

Prostorné, pohodlné, světlé kuchyně - sen každé rodiny, a v případě, že plánování tohoto prostoru je arkýř, hosteska určitě mile potěšeni. A rozhodnutí o tom, jak a kde bude umístěn nábytek, a že nakonec bude zahrnovat kuchyň s arkýřem v důsledku toho patří k ní vpravo.

Hodíme jen pár nápadů, které by mohly zahrnovat jen arkýř v kuchyni. na účelu prostoru bytu nebo domu na bázi, je logické předpokládat, že by měla klást zónu spojenou s této místnosti. Ale to je ještě třeba vzít v úvahu tento domu nebo bytu.

Pokud mluvíme o venkovský dům, v němž spousta prostoru pro stolování a dalších funkčních oblastí, tak proč do arkýře v kuchyni nebylo možné vložit sebe v kuchyni. V pořádku, pokud okna s výhledem do zahrady. Na hostesky domě bude vždy skvělá nálada, když bude vařit oběd a zároveň vidět přední část krásy přírody. A v případě, že plán je stále ve fázi projektování domu, a to i inženýrské služby nebudou komplikace. S kuchyni apartmánu je mnohem složitější, ale na přání také docela realizovatelné takové myšlence.

V kuchyni s arkýřem

Případně, pokud se jedná pouze o bytu a kuchyně není velký, pak arkýř v kuchyni se stává skutečný zachránce, protože do volného prostoru ve středu místnosti může být bezpečně použit pro jídelní kout. To je dost, aby si vybrat ten správný stůl tak, aby odpovídala tvaru arkýřem, dal židle a útulná jídelna s panoramatickým výhledem bez větší námahy bude připraven. Máte-li byt v domě P44T série, ve kterém Bay má hranatý tvar, je to velmi působivé, aby se na to podívat, je malý kulatý čajový stolek se dvěma židlemi. Toto řešení pomůže zbavit zakulacení a přinést více harmonie v interiéru.

Kuchyňská linka s arkýřem foto

Arkýře v obývacím pokoji - jako jídelna a čaj

Arkýře v interiéru sám „naznačil“, že toto místo je samostatný prostor a neklade, něco, co není úplně patřit do místnosti, kde se nachází. Proto je velký obývací pokoj s arkýřem - se může stát nejen místem k odpočinku, ale místo pro oslavy s příjem hostů.

fotografie kuchyně obývací pokoj s arkýřem

Prostřít stůl v arkýřem vytváří dojem, že velmi samostatný prostor a nebude narušovat soukromí rekreační oblasti v obývacím pokoji. A zvýšit sedadla napříč arkýřem můžete nastavit délku měkkých lavic.

Design Pics bay

Kromě toho, v arkýře v obývacím pokoji může být vložen pohovka a čajové tabulky, čímž se vytvoří prostor pro soukromý rozhovor. Alternativou může být dvojice měkkých nebo dokonce proutěné židle. V posledně jmenovaném případě s tím, proutěný nábytek krásné květiny v květináčích, můžete vytvořit skutečný prostor pro relaxaci. Získáte jakýsi zimní zahrady. Obecně platí, že je třeba poznamenat, že uspořádání světelných milují květiny v zátoce pozitivní dopad na jejich stavu a to zejména v zimním období, kdy chybí pokrytí.

Design Pics bay

Všichni zřejmě miloval jako dítě sedět na okenní parapet a sledovat, co se děje na ulici. Proč se nevrátí dojem, v tomto okamžiku. Po arkýř parapet může být rozšířen, a aby bylo pohodlné pro sezení lze rozložit měkké matraci nebo polštář. Pak obývací pokoj s arkýřem je oblíbenou destinací jak pro děti i dospělé. Na okenním parapetu, arkýřem je nejen zajímavé sledovat, co se děje na ulici, ale můžete to udělat jen tím, že čtení knih během dne, protože je dobře osvětlena přirozeným světlem.

Obývací pokoj s arkýřem, soukromé fotografie house

Arkýřem může být vybaven jako kancelář?

Stává se, že, aniž by domácí kanceláři nemůže dělat, a přidělit celou místnost pro tento účel, není tam žádná možnost. Pak bude okno s arkýřem v interiéru obývacího pokoje nebo ložnice dobré místo k uspořádání své osobní kanceláře. Hlavní výhodou tohoto řešení - dobré osvětlení, protože světlo dopadne na ploše najednou na třech stranách. To je dobrý předpoklad pro úspěch v podnikání.

Je pouze nutné uspořádat svůj pracovní prostor. Aby nedošlo k zaneřádit okna pracovní plochy police pro dokumenty, desktop správný design je lepší objednat nábytek workshop Ideální by byl jeden stolu, který bude umístěn na formě arkýři, a pod ní se bude nacházet zásuvky a police pro dokumenty. Jako stůl s tabulkami pro dokumenty.

Arkýře v interiéru obývacího pokoje - zdarma, ale funkční prostor

V nejlepší tradici západních zemích to není přijat v obývacím pokoji jako hlavní místnosti domu na místě, co ještě další zóny v pravidelných intervalech, i když se jedná o arkýř. V tomto případě je arkýř v interiéru obývacího pokoje slouží jako jakési volné zóny, která trvá jen několikrát do roka. Například v případě, že Nový rok je to docela strom na tuto dovolenou - to je ideální místo pro něj.

Další případ - arkýře v obývacím pokoji lze použít jako scéna, například děti mohou dávat prezentaci na narozeninovou party nebo jinou oslavu.

Interiér obývací pokoj s arkýřem v soukromém domě

Říká se, že před nákupem záclony arkýři, je třeba poznamenat, že pro tento účel, v závislosti na velikosti zálivu bude muset půl až dva krát více tkáně. Než si koupíte ready-made záclony jeho formě by měly být vzaty v úvahu pro zálivu. Tolik pro „trojúhelník“ oblek tradičních dvou oddělených závěsy. Ale pro první půlkruhový by si měli osvojit zvláštní oválné kolejnice pro zálivu, a poté na základě rozměrů a závěsy. Potíže s výběrem říms dnes nevznikají v prodeji, můžete snadno najít ohebné kolejnice pro arkýři, které jsou určeny speciálně pro tento účel.

Byt s arkýřem foto

Jak si vybrat závěsy pro arkýřem?

Závěsy na okno s arkýřem by měla být zvolena s okem na zbytek interiéru. Hlavním úkolem, jak se vší interiérového designu není „klesá“ out of the arkýřem obecného konceptu. A samozřejmě, vybrat záclony v arkýřem by měl být s okem na tom, že se nachází v arkýře. Pokud tento prostor může dělat klasické závěsy. V tomto případě je ideálním řešením by bylo, kdyby nebude uzavřen žaluzie i ve večerních hodinách, a závěs bude transparentní lehká tkanina.

Závěsy bay okna foto

Pokud funkci arkýřem, vsazené žaluzie, rolety, římské rolety a plisé. Zabírají málo místa na obrazovce, jak je namontována na okenní rám a zároveň může vypadat moderní a klasické, v závislosti na modelu a tkaniny.

Co je arkýř v domě a bytového domu

V popisu obytných prostor lze často najít odkazy na termín „arkýřem“, což je velké množství neznámých lidí. Podívejme se podrobněji, co arkýř v budově, a jaké jsou výhody své přítomnosti v bytě.

Architektura záliv - to objemový prosklené projekce místnosti přes vnější zdi budovy. Zpravidla to má jednoduchý geometrický tvar - půlkruh, obdélník, lichoběžník, ale vzácnější a složitější a původní možnosti konfigurace. Tento architektonický prvek může být přítomen pouze jako jeden nebo více pater, a po celé výšce konstrukce (většinou s výjimkou v prvním patře).

Vypadá to, že arkýřem v domě zvenčí

Často daleko od architektury lidé nechápou zcela jasně, co arkýř v bytě, matoucí to s lodžií a balkonem.

 • balkón - vyčnívající část budovy, která k ní přiléhá na jedné stěně a ostatní tři otevřené nebo prosklené. V tomto případě je balkon a interiér budovy nutně sdílené zdi.
 • lodžie - součástí budovy, otevřené nebo prosklené pouze na přední straně a na ostatních třech stranách stěn přiléhajících k investiční výstavbě.
 • arkýř - vyčnívající z roviny stěny místnosti. Drsný, ale pro ilustraci analogie - je to jako balkon, ale s zbourána vnitřní přepážku, která odděluje projekci hlavního prostoru místnosti.

Je třeba poznamenat, při pohledu na fasádě budovy na fotografii není vždy jasné, co to je - arkýř nebo jiné konstrukční prvek. Stejně tak, ujistěte se, že si můžete prohlédnout pouze uvnitř nebo listovat dům plán.

Ruský Termín pochází z německého slova «Erker», což znamená „projekční lampy.“ Zpočátku se nachází hlavně na záliv stěnách a sloužil pro pohodlí jejich obraně. Také by mohly být použity pro vnitřní zařízení sborovém sále kostela. Faktem je, že podle pravidel katolicismu by neměl být umístěn v jakékoli místnosti nad oltářem, a jediné zařízení ve stěně výstupku mohla obejít toto omezení.

Jak rychle a snadno upravit plastová okna s rukama?

Učit se z tohoto článku, jak si vybrat žaluzie na oknech, a jak je nainstalovat sami.

Výhody arkýři v bytě

V případě, že byt s arkýřem, co se děje? Hlavní výhoda tohoto konstrukčního řešení - zvyšování oblasti bydlení. A jak používat další záběry náměstí, vždy můžete vyřešit. Kromě toho, v místnosti s architektonický prvek dostane neobvyklý, se liší od standardní obdélníků a čtverců formě, které mohou být zajímavé, a ztrácí míč. K lepšímu a změnit estetiku fasády budovy.

Pokud arkýř okna nepřekrývaly neustále zatemňovací závěsy (jak si vybrat závěsy pro arkýřem najdete na odkaz), nebo masivní nábytek, nebo nejsou uzavřeny houstnou rostoucí na stromě venku, pak se přes ně do místnosti jde podstatně více sluneční teplo a světlo, než běžné ploché obrazovky. To vám umožní vizuálně, aby místnost prostornější, stejně jako do jisté míry snížit náklady na jejich umělého vytápění a osvětlení.

U všech významných výhod, přítomnost arkýřem v bytě má i některé nevýhody. Zařízení je tak architektonická struktura je složitější než běžný rovný povrch, a tím i dražší. Kromě toho, pokud je zátoka není dobře izolované a neizolované, to se může stát zdrojem neustálé a významné ztráty tepla z budovy ve tmě nebo v chladném období.

Jak vydělávat na vesmírné arkýřem

Bay okna v bytě dávají obrovský prostor pro fantazii interiérového designéra. To je jen část z možných variant jejich uspořádání:

 • V případě, že výklenek prostor dovolí, je dost dobře možné uspořádat velká pohovka nebo postel. Mohou být jak místo noční spánek, a místem pro příjemnou relaxační den s knihou, pletení nebo vašeho oblíbeného televizního seriálu.
 • V případě, že promítací sál je vybaven kuchyňkou, že bude úspěšně fit jídelní stůl. V obývacím pokoji je místo, kde je možné uspořádat malý čajový stolek a židle, soustružení toto místo do útulné místo pro rodinu nebo přátelských setkávání.
 • Vzhledem k množství světla zálivu - což je skvělé místo pro umístění pracovní plocha se stolem a veškeré potřebné kancelářské techniky. Ale to v žáru dne, kdy slunce není oslepující a nesvítí z monitoru, je nutné zavěsit tlusté závěsy nebo žaluzie.
 • V rozhovoru v místnosti se může stát zóny nejen pasivní, ale aktivní odpočinek - jako příklady se zde mohou být uspořádány několik simulátorů. A v případě, že dům okna s výhledem na zelené zóny, vytvoří téměř úplný iluze outdoorové aktivity
 • V případě, že byt není možné vybavit samostatný dětský pokoj, arkýřem mohou být uspořádány hřiště. Na jedné straně se dítě dostat trochu svého vlastního prostoru a soukromí, na straně druhé - bude na dohled dospělých.
 • Dobře osvětlené arkýř umožňuje jeho umístění zelená zóna. A tam budou pěstovány výhradně okrasné rostliny nebo něco užitečného v ekonomice - je to majitel.
 • V těch vzácných případech, kdy arkýř na příkaz minulých nebo současných vlastníků je hermeticky uzavřeny těsně, je možné zařídit pohodlný místo pro uložení knih, oděv nebo dokonce různých potřeb pro domácnost.

Kdyby se něco na tomto seznamu se nezdá být atraktivní, je nutné hledat inspiraci v časopisech zaměřených na výstavbu a opravy. pulikovány fotky lépe pochopit, co to znamená, arkýř v domě, a jak to je lepší vydat. Vidíte nějaké nápady níže.

Architektonický vrcholem domu s fotkou arkýř 25

Design dům s arkýřem, vyniká na pozadí jejich „ploché“ protějšky. Proč bytu? Je to jednoduché, na základě definování architektonických detailů domu, v němž se uvádí, že arkýř místnosti zvané vystupující z průčelí budovy.

Nejčastěji se tato část se rozprostírá od vnitřku obývacím pokojem, arkýřem, ale harmonicky do každé místnosti:

Většina řečníků výklenky 'jsou polokruhové, obdélníkové a méně trojúhelníkový tvar. Ale nějaká forma, to dává vzhled místnosti, jedinečné kouzlo domova, která je srovnatelná s výjimkou v tom smyslu, že produkuje krb. Navíc v místnosti dostane navíc metrů užitné plochy.

Jak jsem již zmínil v tomto článku, nejoblíbenější místnost, ve které se nalézá výklenek ve zdi, je obývací pokoj. To není náhoda, možná je to dům s arkýřem v obývacím pokoji je možné otevřít všechny jeho funkce. V závislosti na stylu a velikosti obývacího pokoje, výklenku může být proměnil v jídelně, relaxační prostor, kanceláře.

Chcete-li realizovat tuto myšlenku, musí být první věc, kterou v obývacím pokoji se nachází v blízkosti kuchyně, tj Studia mají plán, a bobkový plocha by měla být dostatečná k volnému umístění stolkem a židlemi. Tabulka vhodné zvolit všechny, pak to bude vypadat harmonické ve výklenku jakýchkoliv geometrických tvarech: oválný, obdélníkový, trojúhelníkový.

Pokud budete mít štěstí a vaše kuchyně má kýžené plochu, myšlenky jeho uspořádání znovu, může být trochu:

 • posezení s sedací soupravou umístěna pohovka nebo křeslo,
 • jídelna,
 • káva nebo čaj roh, který je velmi výrazný vypadat trochu konferenční stolek, budou dvě křesla stát na této straně.

Protože jsme v naší nika co do činění s okny, to znamená vhodný výběr pro ně závěsy. Osobně jsem ohromen naprostým nedostatkem závěsy na oknech, arkýři, které opět podle mého názoru vzít to hluboko. V případě, že sousedů z okolních domů, jsou příliš blízko a vy se necítíte pohodlně s otevřenými okny, můžete použít plastové žaluzie na oknech.

Nicméně, pokud budete potřebovat skrýt vnitřek místnosti před zvědavýma očima, a pak si vybrat závěsy pro arkýřem, lehké tkaniny, nebo žaluzie, které nebude skrývat svůj tvar.

Konstrukce z obývacího pokoje s arkýřem

Co dělat, když žijete v pre-postavený dům, a chcete mít arkýř ve svém interiéru. Na rozdíl od toho, co je „milovat“, že stát nemá starat o architektonické odvolání domovů svých občanů, můžete dělat to sami o sobě, ale je to lepší proxy server. Téměř každý apartmán má vlastní balkon a lodžii.

Snesya přepážka odděluje prostor z balkonu, a na poslední rozebrat konkrétní sadu kovové desky a plastového rámu od stropu k podlaze, budete mít plnou arkýř. Ale pokud se například chcete navrhnout obývací pokoj s arkýřem, ale nemá přístup na balkon, stačí upřesnit to okno, objednal široký parapet.

Jsem si jistý, že tato oblast se stane vaším oblíbeným místem, kde si přečíst své oblíbené knihy, pití kávy, baví dívat se skrz okno do ulice, bez ohledu na počasí nad svými okny.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 1