Ash shimo světlo

Ash shimo světlo

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Ash Shimo v moderním interiéru

Vytvoření krásného designu interiéru vyžaduje pečlivou práci na výběru typu materiálů, barev a textur. Je velmi důležité, aby se všechny detaily skládaly z jednoho obrázku. Dnes, pro výzdobu bytů návrháři používají různé materiály. Jedním z nejoblíbenějších je popel různých šimů. Jaký materiál to je a jak ho aplikovat uvnitř?

Ve vnitřních prostorách apartmánů můžete často najít výrobky, které jsou velmi podobné dřevu v odstínu mléčné kávy. Charakteristickým rysem těchto výrobků je přítomnost ostrých a zřetelných pásů. Tento materiál se nazývá ash shimo.

Ash shimo světlo

Můžete jej použít v jakémkoli stylu.

 • Ve stylu provence může popel dokonale kombinovat s jasnými inkluzemi.
 • V klasickém interiéru se tento materiál nejlépe hodí.
 • Zdá se, že pro použití produktů z popílku je vytvořen módní minimalismus. Tento styl zahrnuje použití neutrálních a tlumených odstínů, což je vybraný materiál.

V každém z výše uvedených stylů můžete podlahovou krytinu bezpečně používat ve barevném bílém pope. Bude to světlo a čerstvé. Z kombinace různých odstínů bude každá místnost prospěšná.

Ash Ash Shimo ve vnitřku

Tento materiál je napodobenina dřeva, která má ve své struktuře žíly z přírodního materiálu. Výrobky z tmavého popela, shimo v interiéru mají bohatou čokoládovou barvu.

Ash shimo světlo ve vnitřku ložnice

V apartmánech často najdete takové podrobnosti o situaci v barvě tmavé čokolády popílku:

 • Interiérové ​​dveřní listy.
 • Originální vložky do fasád nábytku.
 • Knihovny.
 • Žaluzie skříněk s posuvnými dveřmi.
 • Desky regálů.
 • Údaje o vybavení korpusu.
 • Stolní desky stolů.
 • Povlaky na podlahu.

Interiérové ​​dveřní listy

Použití tmavého popela popela nábytek v interiéru v kombinaci s lehkými detaily, můžete vytvořit úspěšnou verzi klasického návrhu prostor, jak je uvedeno na fotografii.

Světlý a tmavý popel shimo v interiéru vám umožňuje vytvořit krásné uspořádání jakéhokoliv pokoje. Například návrháři často používají desky a kuchyňský set vyrobený z materiálu popela shimo k vyzdobení kuchyně. Díky příjemným barvám se tyto vzory dokonale hodí do kuchyňského uspořádání. Navíc přísné tvary a úspěšná kombinace tmavých a lehkých panelů umožňují vytvořit speciální styl místnosti.

Ash shimo ve vnitřku kuchyně

Rozsah použití výrobku z popela na podložku nemůže být omezen účelem nebo rozměry areálu. Dokonale kombinují praktické prvky s jakýmkoliv stylem, velikostí a dalšími vlastnostmi pokojů.

Ash shimo ve vnitřku obývacího pokoje

Světlý popel shimo ve vnitřku obývacího pokoje přináší pocit lehkosti a svěžesti. Obzvláště důležité jsou tyto vlastnosti pro malé obytné místnosti. Na fotografii můžete vidět, jak je nábytek z popílku Ash dokonale kombinován s jednoduchou, ale stylovou verzí designu haly.

Stínový popel-shimo světlý stín

Vynikající volbou pro hosty je multifunkční stěna v kombinaci tmavého a lehkého popela shimo. Takový kus nábytku je praktický. Díky mnoha krabicím a výklenkům můžete umístit ozdobné detaily, vybavení televizního vysílání, fotografie v rámci, další osobní předměty ve zdi. Kombinace tmavých a lehkých povrchů vizuálně nezmenšuje prostor, což mu dává zvláštní chuť.

Wall-popel-shimo v lehkých a tmavých odstínech

Dnes je velmi módní použít v interiéru výrobky vyrobené z popelu shimo. Tento materiál je prezentován v tmavém a lehkém provedení, který vám umožní vytvořit stylové a originální návrhy interiérů. Praktičnost a všestrannost materiálu umožňuje použití v místnosti libovolné kvadratury a účelu. Díky těmto vlastnostem je v moderních interiérech velmi populární popelník.

Použití lehkého a tmavého popela shimo v interiéru

Použití lehkého a tmavého popela shimo v interiéru

Ash shimo, světlé a tmavé je často používán v moderních interiérech.

Lehký popel shimo má nádech kávy s mlékem, s jasnými a ostrými pruhy, které napodobují strukturu popílku. Tato barva je vhodná pro následující styly:

• Provence - použití pastelových tónů s jasnými inkluzemi jiných barev;

• Classics - tlumené odstíny a spousta dřevěného nábytku;

• Minimalismus - tlumené a neutrální odstíny v interiéru.

V interiéru může být barevný světlý popel shimo použit v nábytku, laminátových a interiérových dveřích. Nejenže poskytne pohodlí a pohodlí do místnosti, ale také vizuálně zvýší prostor.

Tmavý popel shimo je tmavá čokoládová barva s žilkami pod strukturou jasanu. Používá se k vytváření kontrastních interiérů.

• dekorativní vložky na fasádě nábytku, nábytkové desky;

• horní kryty regálových systémů;

• Kancelářský nábytek;

• podlahový laminát.

Interiéry s použitím vložek tmavého popela, šimo jsou elegantní a praktické. Nejvhodnější možností je vytvořit klasický styl.

Podívejme se na použití světlého a tmavého popílku shimo v interiéru

Ash shimo světlo

Ash Shimo Dark

Skříňka pro televizní popel shimo

Lehký popel shimo ve vnitřku obývacího pokoje

Popelka je shimo světlo

tweet

Chcete-li napsat komentář, musíte se přihlásit

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

Interiér místnosti s fotopapíremi v nočním městě

Výhody skříně v obývacím pokoji s TV

O PROJEKTU

Mebika - moderní portál o opravách, interiérech, nábytku. Zde můžete najít inspiraci, chatovat s odborníky a vybrat si nejlepší řešení pro váš domov nebo kancelář. Staňte se účastníky a získávejte nejlepší a osobní sbírky materiálu

LLDPE Ash Shimo světlo

Výrobce «Nevsky Laminátová rostlina»

Formát dřevotřískové desky 2440 * 1830

Tloušťka dřevotřískové desky 8mm, 10mm, 16mm, 22mm

Barva na monitoru se může lišit od skutečné barvy desky.

Ash je rod dřevin rostlin z rodiny oliv. Výška stromů dosahuje 25-35 m (jednotlivé vzorky do 60 m) a průměr kmene je až 1 m. Původ slova "popel" je zajímavě interpretován ve slovníku V. I. Dal: "Ash je strom se vzácnými listy, hodně lumen" - od slova "jasný".

Dýha z jaseňového dřeva a jeho kořenů je ošetřena méně krásnými druhy dřeva a překližkou. Popínavé dřevo má vysokou rázovou houževnatost, dobře se ohýbá (zejména bělící části), nedává vločky. Ash je široce používán při výrobě potravinových obalů, protože dřevo nemá chuť.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

54 + = 57