Barevnost v kuchyni

Barevnost v kuchyni

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

barevné spektrum

Všechna pravidla pro „dobrou chuť“ kombinace barev v interiéru kuchyně.

Vezměme si mnoho příkladů podobného designu interiérů.

Přejete si, aby podal novou pružinu v návrhu svého domova?

Obrovský výběr fotografií Kitchen v olivovém barvě.

Příklady barevného kuchyňského interiéru „oranžové“.

Přejete si, aby kuchyně jasný, ale ne bílá?

Možnosti kuchyně designu v různých tmavých barev.

Výběr nádherné kuchyně v hnědém barevném schématu.

Varianty interiéry béžové tóny.

Příklady nejkrásnějších světlé kuchyňských interiérů.

Nejúspěšnější příklady designu.

Inspirovaný novými nápady na plánování vaší kuchyně.

Výběr z příkladů chladného kuchyně interiér v šedé barvě.

Tři desítky příklady „cihel“ interiéru.

Příklady designu kuchyně „Zebrano“.

Jaké jsou výhody lehkého kuchyni?

Zde je skvělým příkladem toho, jak vypadají tyto pokrmy.

Světlé a stylové kuchyně.

Pokud máte v úmyslu, aby vaše kuchyň efektní červené - je tento článek právě pro vás.

Barevnost kuchyňských vlivů z různých stran

Vědecké důkazy ukazují, že při správné volbě interiéru barevné schéma není jen emocionální stav, ale i chuťové preference dané osoby. Druhým faktorem je důležité zejména pro takové oblasti, jako jsou kuchyně. Lidé kontrolovat svou váhu, když je třeba výběru kuchyňské barvy veden nejen své vlastní preference a charakteristiky místnosti, ale také zvážit dopad určité barvy na chuť k jídlu.

Červená, oranžová, jasně zelené a žluté barvy - způsobí, že vztah s zralých, čerstvě roztrhaný ovoce a zeleniny. Když kuchyně vznikla v takových barvách, lidské tělo začne podvědomě přidělit žaludeční šťávy, připravené ke konzumaci chutné výrobky.

Zvážit dopad každé z těchto barev na nálady a touhy osoby:

  • Jasně červená barva v kuchyni - rozhodnutí extravagantní a nepříliš moudré, protože tmavočervené může velmi rychle nudit. Ale bylo by moudré, aby zanedbávat úžasnou energii této barvy a jeho schopnost získávat vitalitu. Proto designéři nabízejí fanouškům Rudá ojetá navrhnout kuchyň se svým tichým hlasem - nebo cherry rajčaty. Oni dobře kombinovat s bílými prvky, kov a sklo detaily. by měly být prováděny výběr kuchyňských barev s přihlédnutím k temperament jeho obyvatel. A v případě, že rodina má velmi výraznou osobu, je lepší se rozhodnout pro více klidný tón.

  • Kuchyň provedený v odstínech zelené, neznamená, že zvýšení chuti k jídlu, ale spíše vytvořit člověka na správné výživy. Zelená barva je spojena s jablky, okurky, čerstvých bylinek. Teplé odstíny zelené, barvy v přírodě dobře ovlivňují trávení. Oblíbené barvy - světle zelená a pistácie.

 • Lidé, kteří jsou náchylní k melancholii, měli byste si vybrat veselejší barvy, jako je žlutá. Žluté stěny jsou dokonale kombinovat s zelených fasád nábytkem. Populární odstíny žluté do kuchyně - pastelové barvy, žlutá, jasný, měď, žlutá lesklé.

Výběr barev pro zdi v kuchyni, kde obyvatelé chtějí omezit vaši chuť k jídlu, zahrnuje použití modrá, modrá, bažina. Nejméně „chutný“ jsou považovány za šedé a černé a bílé kuchyně.

 • Modré a modré kuchyně omezit chuť k jídlu, ale tyto barvy jsou vhodné pro zimních zahrad a naprosto nepřijatelné, kuchyní, oken, které vypadají směrem k severu. V kuchyni v modrých tónech vhodné oranžové, žluté, korálové barevné motivy.

 • Kitchen white - skutečný test jeho čistotu hostitelky (nebo hostitele). Jedná se o univerzální barva, která je přítomna v kuchyních high-tech stylu, a v klasických interiérech. Pokud si nejste strach z každodenního čištění, můžete bezpečně zvolit krásné bílé kuchyně, která je schopna poskytnout útěchu a zbavuje stresu. světlé ozdobné prvky používané pro revitalizaci interiéru.

 • Při výběru barvy stěn, podlahy a nábytek do kuchyně jen zřídka zastaví svou volbu na čistě černé. Kuchyň v černé barvě, nejčastěji ředí s bílými detaily, lesk chromovaného kovu, někdy - červené barevnými akcenty.

Kromě vlivu určité barvy na trávení a lidské psychiky, řada neméně důležitých faktorů, které je třeba při výběru barvy do kuchyně.

Volba barevného řešení kuchyně v závislosti na jeho přirozené osvětlení

Při výběru kuchyňské barvy by měly brát v úvahu, jak často slunce pokukuje do okna v místnosti, a tam jsou před nimi žádné překážky, které brání pronikání světla.

 • Kuchyňská linka s okny na severní straně, zpravidla vlastní nedostatek denního světla. Proto je pro tyto interiéry vybrat reflexní barvy, které zahrnují celou řadu světla - bílá, modrá, žlutá, růžová, světle zelená. Nicméně, v tomto případě pouze vhodné teplé barvy - růžová, žlutá, oranžová. Nábytek je lepší vybrat si kuchyň s lesklým povrchem, který dokonale odráží sluneční paprsky.

 • Pro místnosti s okny na jih přizpůsobení barev tapetu kuchyni účelně provádí ve „studené“ řady, jejíž součástí je tmavě modrá, modrá, zelená. Tyto barvy mohou vizuálně „cool“ prostor, což na pokoji pocit prostornost a chladu. Průčelí nábytku se doporučuje mat.

Při výběru barvy kuchyně s nedostatečnou hladinou přirozené osvětlení by si měl uvědomit, že umělé osvětlení má schopnost měnit barvu fasády nábytku, čalounění, tapety. Například, světle žlutá a smetana, v umělém světle se objeví bez výrazu a dokonce vypadají špinavé. Fialová barva fialová, modrá - zelená a červená je odstín žluté.

Výběr kuchyňských barev v závislosti na jeho velikosti

Barvy a jejich kombinace jsou mocným nástrojem, který může vizuálně změnit rozměry prostoru. To je důvod, proč se barevná schémata, návrháři doporučují do kuchyní v různých velikostech, jsou zcela odlišné.

 • V malých kuchyních, aby se dosáhlo zvýšení vizuálního prostoru pomocí světla-barevné - bílá, žlutá, modrá, salát, béžová. Tyto barvy se místnost opticky prostornější a vyšší. Pro rozšíření prostoru a pomocí následujících technik návrhu - výběr nábytku s lesklými fasád, přítomnost zrcadlových ploch, přítomnost skleněných prvků, použití malých ozdoby jako dekorace.
 • Pro prostorné kuchyně jsou preferovány barvy opticky snižují prostor - červená, oranžová, fialová, tmavě modrá, černá, hnědá, a jsou používány jako dekorace velkou ornament. To vše umožňuje vizuálně zmenšit velikost místnosti, výška stropu, uvolnění kuchyň od pocitu prázdnoty a při nadměrném otevřenosti.
 • K dispozici jsou také barvy - šedá, zelená, nemají prakticky žádný vliv na vnímání prostoru.

Je třeba připomenout, že v místnosti by se v kuchyni nemělo být spousta barev. Doporučuje se použít dva základní barvy a několik jasných akcenty. Například výběr dlaždic barev v kuchyni je z hlediska barevného gamutu podlahu a nábytek má jiné barevné schéma.

Všechna práva vyhrazena, kopírování odkaz na internetové stránky.

Barva kuchyňských sestav. Co byste měli vědět o výběru správného odstínu?

Kitchen - zvláštní místo pro hostesky a domácností. Zde obyvatelé jakéhokoli bytu tráví hodně času pro každodenní vaření a stravování, a často - a mluvit srdce k srdci. Proto je barva kuchyňských linek - základním nábytkem - by měl vytvořit atmosféru klidu, a všechno ostatní - být praktický.

Elegantní a kompaktní sada obsahuje vše, co potřebujete, nepřitahuje nežádoucí pozornost a současně velmi dobře vypadá.

Kuchyňská sada je vyrobena z masivního dřeva, polymery, kombinovat. V závislosti na materiálu povlaku bude skvělý odstín nebo matný. Místnost, v níž je instalován nábytek, vyžaduje dostatek prostoru, které můžete opticky rozšířit ji na úkor barvy.

Světlé části panelu jsou snadno se čistí, čímž se jejich udržování v čisté formě.

Při výběru kuchyňského nábytku můžete vždy vidět barvy a jejich jména v adresáři. Bylo by lepší, kdyby v kuchyni ocení nejen zákazníkovi, ale i jeho rodinu - kombinace barev, které jistě potěší každého, pak se místnost bude příjemné pro dospělé i děti.

Fasády jsou vyrobeny s použitím MDF.

Kitchen set - praktický nábytek, tak při péči o ně zakrytí kvalita by měla být vysoká. Barva by se neměla měnit pomocí detergentů. Vybrat ten správný odstín, je třeba „harmonizovat“ Já to s barvou stěn a zbytek nábytku. Závěsy na situaci, můžete vždy vyzvednout na styl nebo změny na základě vlastního uvážení, ale je sada let.

Otočený okraj je upevněn na technologii „Softforming“.

Paleta barev a stylů moderních kuchyňských sestav uspokojí každého zákazníka. V současné době nabízí širokou škálu vestavěné a standardní nábytek pro jídelny, které lze modelovat, aniž by byla ohrožena jeho funkčnost. Obvykle vzorky jsou dva nebo tři hlavní barvy. To pomáhá vytvářet příznivé podmínky pro stylistické heterogenity příznivé územní prostor.

Spodní části jsou vybaveny nastavitelnými chodidel, nohou.

Malá a velká kuchyně: jak vyzvednout barvu

Barva kuchyňské linky je vždy lepší zvolit v závislosti na velikosti místnosti. Je-li malá, hodí odstíny:

Tak budete rozšířit prostor, aby bylo lehčí.

Zásuvky na válečkových vodítek.

Velký pokoj je „rozředit“ světlé nebo tmavé přírodní barvy - to bude menší a útulnější. Kuchyňská sada jako velké kusy nábytku by měly dobře vešel do kuchyně, aniž by se pracovní prostor. Kombinace kontrastních barev pro kuchyně střední a velké čtvercovým půdorysem.

Střely z horní a dolní částí jsou vyrobeny z dřevotřískových desek o tloušťce 16 mm

Kuchyňský nábytek musí být dobrý povlak. Univerzální barva nátěr - bílá, černá, hnědá a odstíny. Jasně červené, oranžové a žluté odstíny by měly být zvoleny s péčí tak, že barvy nejsou podrážděné v místnosti. Deska jako pracovní oblasti, aby se většina z nehomogenně barevného polymerního materiálu, odolného proti otěru a mechanickému namáhání.

Světlý a moderní design bude jistě mladá duše, energičtí lidé, pro něž dobrá nálada je mnohem důležitější než přínosy dobře fungující život.

Vyberte si ten správný odstín pomůže ukládat konzultanty. Ty ocení design kuchyně, bude to doporučí velikost a barvu. Typicky, headset vyrábějí v několika verzích. Více příležitostí vzniknout kupujícímu na individuální objednávky headsetu.

Červené horní skříňky přinese rozradostněný, veselá nálada, a to iv nejmenších a jednotvárné kuchyně.

Barva a stupeň Kitchen Lighting

V místnosti, kde se nachází kuchyň, by měl mít několik úrovní osvětlení. Horní světlo vhodné pro běžné prohlížení. Pro jemné práce Nejlepší by bylo vestavěné světlo v úrovni očí nebo o něco níže. Tyto světla a výhodně zdůrazňuje barevné odstíny sluchátka. Dobrým doplňkem bude pevnůstky nad kuchyňským stolem. Polostín večer se místnost pohodlnější.

Moderní konstrukční řešení v minimalistickém duchu, nepřitahoval pozornost, a zároveň bude spolehlivě plnit svou funkci.

Racionální a vkusné kombinace skříněk a otevřených policích půlměsíc dává všechno mezi špičku úmyslné nedbalosti a malebné.

Nábytek pod bílým světlem bude vypadat bledě, takže je lepší dát přednost teplé osvětlení a vestavěnou lampou nad pracovní plochou, můžete si vybrat a fluorescenční.

Elegantní design a vysoká funkčnost jednotlivých prvků kuchyně.

Kombinace jemných odstínech - béžové, ořech a podobně - s teplým světlem v kuchyni je velmi harmonická. Je to skoro to win-win-li vaše rodina přilne k tradičním stylu. Bodová světla, aby barvy trochu chladnější, takže si musí vybrat lidi, kteří mají nadváhu - chuť k jídlu se snižuje v takové situaci.

Horní část kuchyně vybavena nastavitelným zavěšení.

Řada spodních částí potěšující řadu jednotlivých prvků.

Náhradní lampy mohou sloužit jako modulární lampy různých typů, které jsou namontovány na stropě v centru nebo asymetricky, vytváří auru světla do požadovaného směru. Při používání různých typů modulových svítidel a světelných zdrojů osvětlení v kuchyni a barvě nábytku bude poněkud odlišná.

Vzhledem ke své kompaktnosti, stejně jako dekor, navržený v jasných barvách, lehké, bude organický vzhled nejen na obvyklé kuchyně, ale také v České republice.

V případě, že volba mezi komfortem a ekonomiky jsou energeticky úsporné žárovky, které mají méně než teplé a jasným světlem dá nábytku světle vzhled a živé a teplé klasických žárovek, které spalují více energie, aby se prostředí je měkčí a bohatší barvy. Co je třeba preferovat - majitelé sami rozhodnout.

Konstruované pro sluchátka prostorných pokojů, které jsou určeny v moderním stylu.

Světlé barvy používané návrháři, vývojáři umožňují sluchátka v této konfiguraci prakticky sloučit se stěnami, což zvyšuje optickou prostoru.

Kombinace kuchyňského nábytku s barvou ostatních částí v kuchyni

Je mnohem lepší, když v kuchyni má barvu, která kombinují s odstíny nebo jednotlivých barevných složek zbytku situace. Zaměřit se na potřebné okamžitě, a to i před zakoupením nebo objednat. Vyberte si nábytek v katalogu požadovanou sytost barev a pomáhá manažerům prodejny nábytku, což je dost, aby se k němu s takovou žádostí.

Modulární stavebnice umožňuje instalaci vybudované varné desky a je doplněna výklenek pro mikrovlnné trouby nebo trouby.

Použijte kombinaci podobné barvy - to znamená sladit celkový pohled do kuchyně. To nebrání světlé akcenty, například inzercí nebo zařízení, než primární barevné odstíny. Oni obnovit atmosféru a dělat to méně statické.

Kuchyňský nábytek modulový nábytek zahrnuje instalaci v malých prostorech.

Klasické soupravy s jejich měkkých barvách, aby vyhovoval většině kuchyň a jídelna, bez ohledu na osvětlení. Eklektické kombinace odstínů a avant vhodnou konstrukci, kde je prostor pro rozlišení s jídelním koutem, čárový prostor a kuchyňského koutu.

Kuchyňská linka zahrnuje všechny prvky potřebné úhlové kuchyň, jeho horní a spodní části, uspořádané vrstva velmi racionální.

Monofonní sluchátka vypadají dobře s kontrastními přísadami - dekorační nádobí, váz a hliněných figurek, kompozic sušených bylin a květin, v případě, že jsou umístěny v horní části. Deska, která je často umístěn na zdi v dřezu oblasti, měli byste zvolit stejnou jednobarevnou nebo vzorované s dim.

Špičková konstrukce modulární systém přinese do vaší kuchyně pocit osvěžující radostí a dá vám energii na celý den.

Záclony může být jakákoli, v závislosti na velikosti a uspořádání kuchyně. Nejoblíbenější římské rolety a vertikální žaluzie, ale možné varianty. Je nutné dodržovat low-key barvy, a to zejména v malých místnostech. Předpokládejme, že dim květinové a geometrický vzor texturu.

Střely z horní a dolní částí jsou vyrobeny z dřevotřískových desek o tloušťce 16 mm.

Stůl a židle by neměla rušivě z celkového stylu. S klasickými headsety dobře kombinovat úhlové pohovky v teplých a světlých barvách.

Takový nábytek je vhodné instalovat v bytech určených k pronájmu, protože je to levné, nenáročné na péči a smysl se vejde do téměř každého interiéru styl.

Vliv barev na chuť k jídlu prokázáno vědeckým výzkumem.

 1. Studené barvy pomáhají snížit spotřebu potravin.
 2. Teplé a světlé barvy, naopak, protože zvýšená chuť k jídlu. Sledování jejich stravě lidé potřebují vyvážit barvy v situaci normalizovat denní rutinu.
 3. Kuchyňská sada světlé odstíny žluté, hnědé, růžové, snižují chuť k jídlu a podporuje přijetí snadno produkty trávení.
 4. Pro lidi, kteří trpí podváhou, a rostoucí děti by bylo lepší, kdyby nábytek v kuchyni má bohaté, teplé tóny. V pokoji mohou být doplněny světelnými self-barevné záclony, že chuť k jídlu byla mírná.

Rozumná cena, tradiční elegantní design, decentní vzhled make nábytkový systém velmi atraktivní produktové řady mezi jejich vlastního druhu.

Najdete kuchyň jako klasické modely kuchyňských sestav, stejně jako exkluzivní. Výběr úžasné. Objednat na jednotlivých velikostí, sluchátka významně zlepšuje celkový styl kuchyně, aby bylo vhodné pro vaření a rodinnou dovolenou.

Ideální rozhoduje o organizaci prostoru i v malé kuchyni a dává na pokoji slavnostní a elegantní vzhled.

VIDEO: kuchyňské sestavy. kuchyň cabinets1

50 fotografií, barevné schéma nápady kuchyňské sety

Veškeré příslušenství pro domácnosti a kanceláře

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 54 = 61