barva jasan

barva jasan

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

barva jasan

část literatura otázka Jakou barvu dřeva popel? zeptejte plakát Alexander F. nejlepší odpověď Popel ze dřeva je lehké, mírně nažloutlý, s velmi zvláštní speciální přijít. Běl a staré dřevo jsou prakticky nerozlišitelné.

Ash sekční

Ash se vztahuje ke zvukové koltsesosudistym skalách. Letokruhy jsou způsobeny rozdíly ve struktuře na konci a začátku roku dřeva jsou jasně viditelné na všech střihů. Průřezová plocha na konci roku vrstvy se malá plavidla viděn jako samostatné světlé skvrny nebo krátkými čárkami vinutí (na vnějším okraji letokruhů široký). Jádro ve formě světle hnědé, běl široký, žlutavě bílý, se postupně mění v jádře. Medulární paprsky jsou viditelné pouze v přísně radiální části ve formě malých brilantní čárek a teček.

Textura popela se stanovuje na podélných řezů o šířce letokruhů, rozdíl v barvě konci a na začátku dřeva, stejně jako jádro a bělového dřeva. Kromě toho, důležitou roli při tvorbě hry texturu popela přerušil krevní cévy v časných ranních a pozdních zón. Medulární paprsky mají prakticky žádný vliv na texturu (na rozdíl od dubu), s výjimkou přísně radiálních zářezů. Terčem velkých stromů nalezeno vlnité kudrnaté zisk. V takovém radiálním řezu texturou obzvláště krásné.

Barva dřevěného popela se vyznačuje následujícími parametry:

odstín, NM: jádro - 583,5, běl - 579;

Čistota,%: jádro - 47,1, běl - 43,2;

lehkost,%: jádro - 58,2, běl - 51,1.

Lesk dřevo popel má nižší sazby než u jehličnanů, ale o něco lepší než dub. Důvodem je to, že anatomické nepravidelnosti (převážně oddělených na krevní cévy) v podélných řezech (zejména radiální) neposkytují hladký povrch. Výhodou s ohledem na dubu, je, že nádoby mají menší průměr, a medulární paprsky jsou prakticky neviditelné. Ve většině pečlivé dokončovací povrchové výška drsnosti z nich bude nejméně 200 mikronů. Tyto hrbolky tvoří odrazy a odlesky, což výrazně snižuje rychlost dřevo.

Popel ze dřeva má významný neravnoplotnostyu: hustota pozdního dřeva je 2-3 krát vyšší než hustota brzy. Mezi jádrem a bělového dřeva z vrstvy popela existuje prstencový staré dřevo, které barvy a fyzikálních vlastností prakticky totožné s bělového dřeva. Vyznačuje se nízkou relativní vlhkostí a bělového dřeva prudce snížila propustnost pro plyny a kapaliny, z důvodu absence živých buněk a těsnění voda vodivé prvky.

Ale obecně vše o popel přečíst zde: link

Tento světlý tón - nejlehčí buk, třešeň. Mléko některé!

Jasanové dřevo má šedou barvu narůžovělou nebo nažloutlý nádech. Výrazný textura, vzor ve formě pásů.

popel

Popel ze dřeva, který má průměrnou hustotu, se vztahuje na těžké a tvrdé odrůd dřeva. Má vysokou pružnost, odolnost proti opotřebení a houževnatost. Povrchová úprava je dost snadné, dobře nasáklé skvrny. Tento materiál není dostatečně odolný proti vnějšímu prostředí a rychle kazí v kontaktu se zemí.

Popel se používá ve formě masivního dřeva, a ve formě překližky nebo dýhy, například pro výrobu kuchyňského a ložnicového nábytku a jiného nábytku. Široce používané jako povlak pro stěny a stropy, a na výrobu parketových prken.

Bulletin popel má vysokou pružnost a pevnost ve srovnání s jinými druhy. Proto z tohoto materiálu vyrábět ohnuté tvary pro židlí a křesel. Vysoké opotřebení Eaves popel využívají hojně ji v různých odvětvích stavebnictví a zpracovatelském průmyslu. Prkno popel je schopen provádět dobře teplo, na rozdíl od, například, z borovice.

Nábytek Ash má velmi krásnou nažloutlou nebo narůžovělou nádech, v závislosti na oblasti původu materiálu. Ve svém pokoji nebo obývací pokoj se získat nové odstíny barev, pokud zdobí ji s nábytkem z popílku, který dokonale odráží sluneční světlo. Nábytek Ash dá pohodlí a pohodu do svého bydlení, protože žádný jiný materiál nelze srovnávat s přírodního dřeva.

Masivní parketová deska Popel se vyznačuje vynikající stálostí. Tento materiál má atraktivní texturu a barvu a co je důležitější, je odolný proti deformaci.

Dýha dřeva popel a její kořeny jsou zakončeny způsobem krásné dřevo a dýhy. Popel ze dřeva má vysokou houževnatost, dobrou ohybu (zejména části sapwood), to nedává vločky, a proto je široce používán při výrobě sportovního vybavení.

V řadě zemí Evropy, jako léčivá rostlina používají kůru, pupeny, listy, květy popel. Vysušená šťáva s názvem „manna9raquo;, který přiděluje popela květinu nebo Mann, je součástí lékopisu některých zemích západní Evropy.

Ash - Technická formace, a poptávka průmyslu a kůra a dřevo, a kořen a listy stromu. Z kůry a listy vytvářejí modré, černé a hnědé barvy, se používá jako opalovací činidla; listy v čerstvém a suchém stavu jsou dobré krmivo pro dobytek.

V Anglii, nezralé plody jsou vybrány a okamžitě nakládané (v octa pepře a soli). Jsou sloužil jako pikantní koření rostlinných a masa namísto kapary. Na Kavkaze, nezralé plody marinované tímto způsobem a používány v potravinách, jako pikantní koření. Mladé zelené semena po solení mají chuť nakládaných ořechů. Jejich použití jako koření pro pikantní občerstvení, prvních a druhých jídel.

Popel ze dřeva má vysoké fyzikální a mechanické vlastnosti, je nejpoužívanější. Z něj jsou vyrobeny čelí dýha, zakřivené a vyřezávaný nábytek, střih šroubů lehká letadla, železniční a parketová deska těla, obložení, okenní rámy a pohovky a křesla, některé stavy, nedopalky a ložní střelných zbraní, lovu a bojují luky, sportovní potřeby - lyže, tenisové rakety, baseballové pálky, hokejky, kulečníkové tága, pádla. Z kůry jasany velké včelaři dělali docela prostorný úly.

Od nepaměti popel pařezy snížit trvanlivé sedlo upínací a sekera rukojeti. Ale síla - a to nejen důstojnost kořenového dřeva. Malíři a sochaři jsou přitahováni pestrosloynost sholkovistost nepravidelný obilí a vlákna, které tvoří velmi pěkný textury. kořenové dřevo popel se podobá dřevo olivovníku. Je dobře známo, broušené, leštěné a maloval rovnoměrně. Popel pařez vykořeněné, promyje kořeny a řezal ho na kousky. V případě, že strom je snížit v poslední době, kořenů okoryayut a končí potřísněné vápnem, suší se v hromadách na vzduchu pod krytem.

Fraxinus L., 1753

javor aquifolium 0,14 W / km

Přidělit 53 až 63 druhů popílku v šesti sekcí:

Shimo Ash v moderním interiéru

Vytvoření krásný design interiéru zahrnuje svědomitou prací vybrat typ materiálů, barev a textur. Je důležité, aby všechny detaily byly navzájem kombinovány do jediného snímku. Dnes, návrháři dokončit apartmány použít celou řadu materiálů. Jedním z nejpopulárnějších je popel druh Shimo. Jaký druh materiálu, a jak ji aplikovat na pokoji?

Interiér bytů Často můžete najít položky, které jsou velmi podobné dřevu ve stínu mléčné kávy. Charakteristickým znakem těchto výrobků je přítomnost ostrých a různých pásmech. Tento materiál je označován jako popela Shimo.

Shimo Ash světla

Aplikovat je možné v jakémkoliv stylu.

 • Ve stylu Provence popela Shimo lze dokonale kombinovat s jasná světla.
 • V klasickém interiéru materiálu se hodí nejlépe.
 • Trendy minimalismu stvořené pro použití předmětů vyrobených z popela Shimo. Tento styl zahrnuje použití neutrálních a tlumených odstínech, což je zvolen materiál.

Každý z výše uvedených fólií mohou být bezpečně použity v podlahové krytiny barva bílá popel. To bude dát prostor pocit lehkosti a svěžesti. Kombinace různých odstínů každé místnosti budou mít prospěch.

Shimo Ash světla v interiéru

Tento materiál je imitace dřeva, který má ve své struktuře žilkování z přírodního materiálu. Výrobky z tmavého Shimo popela v interiéru mají bohatou čokoládovou barvu.

Shimo Ash světla v interiéru ložnice

V apartmánech lze často najít tyto údaje o situaci v tmavé čokoládové barvě popele:

 • Interiérové ​​dveřní panely.
 • Původní vložky do nábytku frontách.
 • Poličky pro knihy.
 • Leaf skříně.
 • rack panel.
 • Nábytkové skříňové prvky.
 • Desky stolů.
 • Podlahové krytiny.

Interiérové ​​dveřní panely

Použitím tmavé popel nábytku Shimo v interiéru v kombinaci s lehkými předměty, můžete si vytvořit dobrou verzi klasické dekorace interiéru, jak je vidět na fotografii.

Světlý a tmavý popel Shimo v interiéru, vytvořit krásný uspořádání každé místnosti. Například pro dokončení kuchyňské desky návrháři často používají a kuchyňský nábytek, vyrobený z materiálu Shimo popela. Příjemné barvy těchto návrhů se perfektně hodí do kuchyňského uspořádání. Kromě toho přísné formy a dobrou kombinací tmavých a světlých panelů může vytvořit zvláštní styl místnosti.

Shimo Ash v interiéru kuchyně

Spektrum použití výrobku Ash Shimo nemožné omezit účel nebo velikost prostorů. Jdou skvěle s téměř jakýkoli styl, velikosti a dalších vlastností těchto pokojů.

Shimo Ash v interiéru obývacího pokoje

Light Shimo popel v interiéru obývacího pokoje přináší pocit lehkosti a svěžesti. Zvláště relevantní údaje o kvalitě jsou u malých obývacích pokojů. Na snímku ukazuje, jak tento případ nábytek popel Shimo dokonale kombinuje s jednoduchý, ale stylový design opce haly.

Wall popel Shimo stínítko

Vynikající volbou pro hosty, je multi-funkční stěna, v kombinaci tmavé a popílek Shimo. Tento kus nábytku je praktická. S mnoha šuplíky a výklenky ve zdi mohou být umístěny dekoračních předmětů, televizní techniky, zarámovaných fotografií a dalších osobních věcí. Kombinace tmavých a světlých ploch, nesnižuje vizuální prostor, což mu dává zvláštní chuť.

Wall popel Shimo ve světlých a tmavých odstínů

Dnes je v módě pro použití v interiéru výrobků vyrobených z popela Shimo. Tento materiál je uveden v tmavé a světlé verzi, která vám umožní vytvořit stylové a originální design interiéru. Praktičnost a univerzálnost materiálu umožňuje použít v kterékoli místnosti kvadratura a určení. Vzhledem k těmto vlastnostem, jasan Shimo je velmi populární v moderních interiérech.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

32 − 27 =