Bell z papíru

Bell z papíru

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit papírové zvony?

Vánoční zvon - jeden z nejkrásnějších vánočních ozdob. Nicméně, tyto roztomilé výrobky jsou často používány jako součást slavnostní výzdobou. Vyrobený nádherné zvony z různých materiálů, a to jak v průmyslovém prostředí a doma, v průběhu silvestrovské kreativity.

Tento rodinný proces aktivní účasti lásky vzít děti. Takže se s nimi nádherné vánoční zvony vyrobené z papíru.

Příprava pro výrobu zvonu

Chcete-li vytvořit zvonek, můžete si vzít jakýkoli druh papíru. To může být staré tapety, a husté barvy set, a stránky časopisů a zbytečné jasný brožura. Dobrou volbou je quilling proužky.

Kromě základního papíru, budete potřebovat:

 • malovat;
 • lepidlo;
 • nůžky;
 • konvenční tyč z rukojeti;
 • ubrousek se vzorem;
 • kartáč a houbu, kterou budete nanášení barvy;
 • stuhou nebo opletení.

Nastavit, jak vidíme, nekomplikovaný. A hotový výrobek dopadá velmi krásné. Zvláště v případě, že je doplněn o další a malé zvony, které však nejsou zahrnuty v povinné části materiálu.

Jsme rameno nůžek a snížit papírový pás asi 7 mm. Po tom, že podvést na tyči z rukojeti, aby se dostal do středu otvor, skrze který bude později pak závitem pásku.

Pak musíme vzít druhý papírový pás, opatrně přilepte jej ke špičce v předchozím pásku a nadále valit. Protože je třeba postupovat s třetím pásem, pak - na čtvrtý, pátý a tak dále.

Ty by měly dostat role s otvorem uprostřed. Její průměr se rovná průměru hotového výrobku. Na konci navijáku musí být zajištěno lepidlem.

Pak stačí válec je tlačen vzhůru od středu palce s cílem získat kužel. To je téměř ve tvaru zvonu. Podle stejného principu děláme další obrobek. Kolik z nich bude jen na vás.

V dalším kroku musíme brát každý z kuželů, kartáč a pečlivě potažené lepidlem dovnitř. Po tomto byste měli složit úhledně a sjednejte si oddech po dobu devíti hodin. Výrobky musí důkladně vyschnout.

Další ostatky obdržel novoroční zvony takto ozdobit. Tam skutečně může být propuštěn do divoké představivosti. Můžete provést ubrouskovou techniku ​​pomocí obrázků vystřižené z ubrousků, tónované barvy s houbou, držet se jich kamínky a tak dále.

Na druhou stranu je nutné nechat zvonky krátce zaschnout a pak natáhnout pásku, uvázat vlákno na něj a pověsit hotové hračky na vánoční stromeček.

Hlasitost zvon pro kartu

Objemové zvonkohra vypadají skvěle na kartách, vyrobený vlastníma rukama. Takové řemesla pro děti v předškolním věku vynutit, i když, samozřejmě, že je vytvořit pod dohledem dospělé osoby. Nejprve musíte jen kreslit požadované zvonky velikosti na papír Whatman a rozseká ji, tak vytvářet šablony.

Dále musíte vzít kus barevného papíru přenést vzor na něj a přeložte na polovinu, čímž se získá symetrický produktu. A konečně, chcete jen snížit polotovary zvony. Složit na polovinu tváře dovnitř, aby si zaniknout odshora až dolů.

Zbývá pouze lepit polovin k sobě tak, že hotové řemesla získat objem. Vaše zvony jsou téměř hotové. Pro úplnost je výrobek stojí v dolní části pomocí jehly a nití připojit zvonek.

Velmi pěkný vzhled Vánoční zvonky zavěšení papíru, které lze provést s trohletkoy.

Chcete-li vytvořit to bude potřebovat:

 • dva listy barevného papíru;
 • bílý list;
 • tužka;
 • nůžky;
 • lepidlo;
 • samolepky a jiné předměty pro ozdobu.

Papír musí být složen ve svislém směru čtyřikrát a čerpat z ní polovina zvonu, a pak řez. Výsledkem je, dvě shodné předlisku. Nyní můžete snížit list bílého čtyř sněhových vloček a přilepit na zadávání veřejných zakázek.

Dále je nutné, aby je ozdobit jako výzvu fantazii. Po které budete muset lepit polotovary k sobě, „špatný“ polovinách. To zůstává vázána na zvonku smyčky, závit závit a zavěsit například na stromě. Můžete udělat celý věnec z růží, „zvony“, vyrobené z papíru.

Hodnotit tento článek: (1 hlasů, průměrná známka: 5.00 5)

Jak vyrobit zvon z papíru

Foto © Dmitry Ivantsov

Bell byla dlouho považována za jeden ze symbolů Vánoc a Nového roku. Vzhledem k tomu jakýkoliv festival v dávných dobách byl poznamenán kostelní zazvonění, v průběhu doby, zvon se stal jedním ze základních atributů při zdobení domu na Vánoce.

Kromě toho můžete také zvážit další možnosti vánoční řemesla s rukama v roce 2017, který také vytvoří sváteční náladu.

Stojí za zmínku, že navzdory velkému množství nabízených v prodejnách šperky tovární výroby, nezávislou výrobu různých výrobků na Nový rok vytvoří komfort v místnosti, což není možné s továrnou hraček.

Níže je bližší pohled na to, jak to udělat zvon papíru s rukama nad hlavou.

Krok za krokem, jak na zvon z papíru:

U takových artefaktů, potřebujeme tři nebo čtyři listy žlutý papír (s výhodou - oboustranný), jeden list modré, tužky, nůžky a lepicí tyčinku.

My nastínit obrysy detailech naší zvonu papíru takovým způsobem, že jeden list lze snížit šest kusů.

Přeložte list žlutého papíru, naše půl násobně a vystřihnout části zvonu z papíru.

Mělo by to vypadat nějak takhle.

Aplikace lepidla na detailech naší zvonu papíru se provádí následujícím způsobem. Na vnitřní straně lepidlo dílů je aplikován, jak je uvedeno na levé straně fotografii, a na vnější straně - stejně jako na pravé straně.

My přilepte díly a dostat jen takovou hromadu.

Nyní, z modrých výrobě papíru dílů pro naše zvonu příď z papíru. Na fotografii je možné odhadnout podíl dílů.

Horní část ohnout záda a lepidlo, jak je znázorněno na obrázku.

Přilepit na přídi a snížit držadlo zvonu pro náš papír.

Lepidlo držet se k odběru polotovaru.

Expand zvon z papíru a přilepíme na protilehlý okraj. Lepidlo luk. Naše zvon papíru připraven.

Bell papíru s rukama: idea výkonnosti, a podrobný popis procesu vytváření

Nový rok - kouzelná dovolená! Touto svou dovolenou z barevně zdobí své domy, zdobí vánoční stromky nebo borovice jasný, světlo svíčky, závěsné zvony. Pick up dárky pro rodinu a přátele je velice příjemný a nepříjemný úkol. Dárky na Nový rok, vyrobený vlastníma rukama - to je nejlepší dárky, jejich výroby, je ukázat lidem, jak mají na silnici. Doporučujeme vám, aby se svátek zvon z papíru vlastníma rukama pro začínající jehlových žen, což je skvělý suvenýr pro někoho blízkého nebo vánoční stromeček a interiéru.

Význam zvony v šatně

Tradice zdobení domu a viset zvonění zvonů na novoroční vánoční strom k nám přišla z Evropy. Předpokládá se, že zvuk rolniček zahání zlé duchy, které by mohly přijít do domu během zimní dovolené a zkazit.

Nicméně, použití zvony jako ochrana proti zlým silám začalo dávno před příchodem Nového roku byl slaven na konci prosince. Přinejmenším před čtyřmi tisíci lety, lidé už vyrábí zvony a zvonky z bronzu, že jeho vyzvánění odrazit zlé duchy a chrání dům od problémů.

V dnešní realitě, hračku zvonu již tradičně každý rok má své čestné místo na sváteční vánoční stromek.

Jak se dělá papír letní zvony s rukama: podrobný popis pro začátečníky needlewomen

Před zahájením jakékoliv práce na tvorbě papírových zvonů připravit všechny potřebné materiály a nástroje:

 • páska papír s šířkou jednoho centimetru;
 • PVA lepidlo;
 • Ubrousky decoupage;
 • Kuličky nebo korálky zdobí zvon;
 • Ostré nůžky;
 • Silk ribbon.

Původní tvar zvonu může být kroucení cívku papírových proužků. Vnější konec pásky lepidlo na opravu tvar budoucího zvonu. Prstem jemně vymáčknout Center bobinki ven dostat kužel. Tento polotovar pro zvonkohry být uvnitř a chmýří lepidlo. To je nejlepší používat PVA lepidlo, které nezanechává žádné zbytky a není žlutý s časem na povrchu papíru. Ozdobit vánoční hračky mohou být v uměleckém decoupage, lepení na povrchu krásných papírových ubrousků. Top mohou být připojeny ke kuličkám, světlé krystaly nebo sněhové vločky krajky.

Visí vánoční ozdoba na tenké pásky, a jazyk může být velký korálek.

Papírové zvonky na zdobení oken: Šablony

Pro zdobení skla, okna nebo zrcadla může být použit střih z papíru zvony šablon. Můžete si najít vhodný obrázek na internetu nebo na vlastní pěst k tomu zvonek.

Proutěný noviny zvonek

Chcete-li vytvořit zvon může přiblížit jakýkoliv kus papíru, ale v praxi se projevuje lepší noviny - to je velmi dobrý ohyb zkroucené stavu.

Chcete-li pracovat, budete potřebovat:

První zvrat novinový papír alespoň deseti trubek několika milimetrů.

Teď už pět zvraty základ kolmo tkaná dva z nich v ostatních třech. Ty by měly dostat jednoduchý přechod deset konců.

Pak jeden z konců a formovat z něj založit svůj zvon. Za tímto účelem je tkaná v kruhu kolem existující základny. Druhé konce stranách formě.

Jakmile je základna je dostatečně velký, dát na jeho předmětu, definování budoucí tvar zvonu. Si můžete vzít sklenici nebo plíseň z jogurtové nápoje.

V případě, že hlavní pás končí, prodloužit, kroucení za novou. Nadále spřádat papír obrátit. Glass dovoleno dělat beze strachu z těsného spojení utáhnout příliš mnoho.

Po dosažení požadované polohy, odstraňte použitou sklo a nahradit ji nějakou větší kapacitou. Dobře se hodí Pialat - to se vztahuje i na hraně a umožňuje, aby náš zvon více jako skutečná věc.

Po artefaktu získá požadovaný tvar a zajistit zbývající tipy posunutím je pod příčným pásem uvnitř.

S pomocí dalších jednoho trubek udělat smyčku a barevnou hračku v požadované barvě. Hotovo!

Všechna videa vybraní nás, které vám pomohou naučit, jak suvenýr s vlastníma rukama. Viz video a naučit se další nové techniky a tajemství. Hodně štěstí a užijte si studium!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 3 = 12