Bílá mytí podrážky tenisek

Bílá mytí podrážky tenisek

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jak vybělit podrážky tenisek doma?

Tenisky a běžecké boty jsou završení sportovního stylu. Velmi efektivně vypadá boty s bílými podrážkami, a to zejména v případě, že je čisté a upraveně.

Každý, kdo se těší na botu, ví, jak je těžké se o ně starat. Již po několika východy do ulice, ztrácejí původní vzhled: jediný je opotřebované a žloutnutí. Kromě toho je ukládání tmavých pásů. Potýkají s tímto problémem, mnoho přemýšlení o tom, co může být odbarvené bílé podrážky v botách.

Tato otázka je důležitá pro mnoho fanoušků sportovního stylu, vždy chtějí vypadat dobře a ne utrácet peníze pokaždé, když pro nové boty. Tento článek obsahuje informace o tom, jak k bělení podrážky bot.

Výrobci tenisek a běžecké boty při výrobě svých produktů využívající odolné a velmi elastický materiál. Je vysoce odolný vůči vnějším vlivům, ale není schopen zachovat jejich původní bělost. Na zvlněným povrchem se hromadí prach a nečistoty, které nakonec sní do samotného materiálu. Vlastníkem těchto bot často kladou otázku: Jak bělení světlou podrážkou v botách a nestojí za to, pokud nové pribretenii myslet?

Co když malé znečištění?

Ti majitelé obuvi, kteří mají zájem o to, jak k bělení podrážky tenisek, může být vhodné použít konvenční pračku. Jedná se o případ, kdy menší znečištění. Jsou snadno ovladatelné pračky, který by měl být nastaven na jemný cyklus. Také příznivci sportovní obuv, kteří mají zájem o to, jak k bělení podrážky tenisek doma, pro tento účel, a mohou využít obvyklé gumou. S pomocí mírně poskvrnil gumovou podrážkou bude vypadat pěkně aktualizováno. Někteří fanoušci tenisky doporučuji používat malý soubor manikúra nehty a jemným brusným papírem.

Co ještě potřebujete vědět majitel tenisek?

V případě, že pračka a gumu nefungují, neznamená to, že bota je beznadějně chybné. Stačí použít silnější čisticí prostředky. Než si vybělit podrážky tenisek, majitel by měl být vědomi toho, na jakém základě interaguje s určitým gumovou čistič. Můžete aby to jednoduché a stačí zadat boty do čistírny. Že je schopen se vrátit botu původní ideální stav. V případě, že majitel chce zachránit, pak práce zvládne sám. Chcete-li to, co potřebuje, aby zjistili, jak se můžete vybělit výhradní tenisky.

bělení postup není možný, aniž by tyto položky:

 • Teplá voda.
 • Bavlněné podložky a vatových tyčinek.
 • Hadříkem. Aby se zabránilo vzniku pruhů a línat, hadry nutně být bílá.
 • Hustá houba nebo tuhý kartáč boty. Můžete také použít starý zubní kartáček pro tento účel.
 • Bezbarvý krému na boty nebo pěna.

Před bělení boty je třeba se připravit. Trenéři by měli být bez vložky a tkaničky. Pak kontaminovaných lokalit by mělo být důkladně vyčistit. Je-li tkanina tenisek, jsou otřít suchým hadříkem nebo tkáně, je-li kůže - to vlhký. Je žádoucí, aby se odstranily nečistoty pomocí speciálního kartáčku. Boty připraven k bělení, pokud její běhoun nejsou oblázky, tráva, listí a shluky nečistot.

Jak vybělit podrážky bot peroxidu vodíku?

Tento nástroj je možné zakoupit v lékárně. Přípravek je velmi účinný v případě, zažloutlý podrážka na bílém tenisky. Jak vybělit své boty? Tak otázka nastaví ti, kteří již získali peroxidu vodíku, běžně známý jako „Hlorgeksidin9raquo;. Za tímto účelem již oloupané a otřel suché boty zpracované kosmetický tampon, předtím namočen v roztoku. Je žádoucí, aby kompozice nebyla vysokokontsentirovannym (ne vyšší než 6%). Peroxid vodíku by tampon mokré hojně: kapalina musí proudit dolů skrze ní. Po jediný opakovaně vtírá, boty jsou umístěny na dobu 20 minut zaschnout.

Řešení Zbytky na žehlicí plochy odstraněny vlhkým hadříkem.

Požadavek, jemně mletý kuchyňské soli, vody a 160 ml kyseliny borité. Bělicí roztok se připraví v odděleném pánvi: je nutno vyplnit 1 kg soli a zalijeme vařící vodou (3 litry). K soli se rozpustí, doporučené složení jsou pravidelně míchání. Pour boronové kyseliny by měla být, když se kapalina ochladit a stát zcela homogenní. Nyní je možné přidat kyselinu boritou. Když je doporučeno bělení dodržovat pravidla osobní ochranné prostředky: je třeba pracovat v ochranné masky. Místnost, ve které je čištění, musí být dobře větrané. Tento mechanický postup čištění se provádí pomocí roztoku navlhčený tampon nebo vatový tampón. Ti, kteří chtějí ušetřit čas, můžete okamžitě dát boty do misky s roztokem. Potom, po třiceti minutách obuvi je vyveden zpět a otřel čistý a suchý hadřík.

Použití kyseliny citronové

Tento produkt má vysokou koncentraci a vynikající bělicí účinky. Nástroj je k dispozici ve dvou verzích: volně tekoucí stavu a v kapalné formě. Při použití prášku kyseliny citrónové, bělení dost 2 tašky. Jsou chována ve filtrované vody (1 litr). Můžete začít pracovat po peleta se úplně nerozpustí. Vzhledem k tomu, tento nástroj je velmi koncentrovaný, pak použít se doporučuje používat ochranné rukavice. Podrážek kartáč nasáklé kyselina citrónová bavlněných tamponů. V takovém případě, pokud si nemůžete koupit tento nástroj, můžete si vytvořit svůj vlastní, vymačkat šťávu z jednoho citronu. Ale v tomto případě, úklid bude méně účinné: koncentrace lékárenských výrobků je vyšší o 30%.

Postup pro čištění sportovní obuv se často provádí rovněž za použití acetonu a atsetonosoderzhaschih kapalin, lékařské a amoniak, tabulka 9% octa a purifikované petrolej.

Doma, můžete provést čištění pastu z jedlé sody a škrobu. Někteří majitelé i boty přidat zubní prášek. Tyto složky jsou smíchány ve zvláštní nádobě, naplňte vodou nebo nízkotučným mlékem, a nechá se usadit. Čistič připraven k použití, když to získalo konzistenci kaše. Dále, když je houba se aplikuje na povrch podrážky. Samotný proces bělení se provádí pomocí starého kartáčku na zuby. Poté, co se směs rovnoměrně rozložen po celé ploše, je třeba boty umístěno v plastovém sáčku. Tak to musí stát na nějakou dobu (asi 30-40 minut). Směs se promyje čistou vodou. Je-li výsledek bělení není splněna, je třeba postup opakovat.

Využití profesionálních čisticích prostředků

Pro ty, kteří jsou zvědaví, jak k bělení zažloutlých podrážky tenisek, mnozí zkušení uživatelé mohou také doporučit celou řadu mycích gelů. Postup čištění je jednoduchý: je nutné, aby na povrchu plátěnkách gelu a jeho pěny s houbou. Bělicí postup provádí pevné zubní kartáček. Zachází povrch podrážky. Mnozí majitelé říkají, že jako výsledek čistší šedne. Na konci bělení se promyje čistou vodou. Pokud je to nutné, čištění může být opakována.

Také, kromě čisticích gelů a kapaliny používané pro mytí nádobí, jsou účinné pro čištění odstraňovače skvrn podrážky kyselin, jako jsou „Vanish9raquo;,“ ušatý sestry „“ Sarma9raquo; a „Boss9raquo;. Používání těchto nástrojů, majitel boty by neměl být veden v pokynech v produktu. Toto doporučení je způsobeno tím, že jediným koncentrace bělicí prostředek se požaduje, aby byla vyšší, než je obvyklé. Tedy, je-li vodicí doporučuje zředěné čistící činidlo v poměru 1: 5, pro čištění podrážek, že je žádoucí použít koncentraci 1: 2. V tomto případě je čištění je poskytován není mechanický.

Použití mýdla a pracího prášku

Soudě podle některých názorů je velmi účinný při bělení teniskách obrátil obyčejné mýdlo ve spojení s čisticím prostředkem. Každý, kdo používá tuto technologii je doporučeno, aby si koupit speciální mýdlo, které se nazývá „Antipyatin9raquo;. Učinit správné čistící prostředek, musí být mýdlo ředí v teplé vodě. To také přidán do pracího prostředku. Je důležité mít nízký obsah chloru. Takový požadavek je vysvětleno skutečností, že chlór, agresivní na syntetické tkaniny, může sama o sobě vyvolat žluť. Když podešve má pouze bílý, výsledkem chloru vstupujícího hlavní část boty, dochází k jeho odbarvení. Vytvořené z mýdlového prášku a tekutiny jsou umístěny na třicet minut tenisky.

Sportovní obuv potřebuje důkladnou pozornost. Za těchto podmínek tenisky s bílou podrážkou trvale zachovat svůj původní vzhled.

Jak vyčistit bílé jediné boty, tenisky a mokasíny před nečistotami a žlutosti

Sněhově bílé boty s podrážkou - je to neuvěřitelně elegantní, ale strašně nepraktické. Je vyroben z lehké a porézní uhlík elastopora nebo elastické pryže s různými chemickými nečistotami. Dokonce i vysoce kvalitní materiál se rychle ztrácí formu, nebudou-li okamžitě odstranit nečistoty. Pryžová obecně tendenci žloutnout v průběhu času. Z tohoto důvodu koupi módní nové oblečení, lépe vyzbrojit se s poznatky, jak se čistí bílé jediné boty, tenisky nebo mokasín.

Jak vyčistit bílé výhradní tenisky: 4 způsoby,

Dokonce i drahé a módní obuv ztratit druh, není-li čistý a uklizený. Vezměte do provozu čtyři způsoby, jak udělat podrážky tenisek bílé.

Bělení gumové podrážky na boty, první věc, kterou musíte udělat, je uchýlit se k praní. Samozřejmě, můžete si umyjte ruce, ale je to jednodušší a efektivnější pracovní stroj.

 1. Uvolněte tkaničky od bot a vložek.
 2. Houbu nebo kartáč povrchu očistit nečistoty.
 3. Dát boty do speciálního síťového pytle a poslat ji do stroje.
 4. Omyjte v jemné režimu bez předení s malým množstvím prášku.
 5. Suchý pod širým nebem nebo pod ventilátorem. Ale držet se stranou od radiátorů a jiných zdrojů tepla.

Papírnictví guma může úspěšně nahradit drahé čisticí prostředky. Kdyby bylo čerstvé tenisky černé pruhy, zelené nebo žluté značení stopy gumu tužku snadno vyrovnat se s nimi.

 1. Odstranit povrchovou vrstvu bláta.
 2. Se silným tlakem třít znečištěná místa.
 3. Jak kontaminace bude pohybovat na gumu, že řez horní vrstvu s psací nožem.

Prakticky každý železářství můžete koupit melaminu houbu, která dělá divy čistotu. Vhodné pro zpracování všech povrchů.

 1. Lehce navlhčete houbu do vody.
 2. Třít kontaminovaných lokalit.
 3. Chcete-li se zbavit odolných skvrn, je nutné vyvinout úsilí.

Někdy kontaminace jí tak hluboko, že čisté bílé tenisky podrážka šetřící metody je prostě nemožné. V tomto případě pomůže smirkový papír.

 1. Umyjte si boty od špíny a vysušte.
 2. Procházka po abrazivním povrchu k odstranění kontaminované vrstvy.
 3. Opět umýt chodidla.

Boty, tenisky, mokasíny a jiné boty typu sportovní běžně používají pro každodenní nošení, ale proto, že jediným bleskem špinavý. Existuje spousta lidových prostředků na pomoc návratu boty reprezentativně.

 1. Naplňte umyvadlo s teplou vodou. Kapalina by měla být jen natolik, aby bylo možné načíst pouze podrážku.
 2. Přidejte pár hrsti pracího prášku za vzniku koncentrovaného roztoku mýdla.
 3. Ponořit boty do vody a máčet po dobu půl hodiny.
 4. Když špína otmoknet, třít povrch starého kartáčku na zuby.
 5. Opláchněte a osušte.

 1. Vlhkým hadříkem nebo houbičkou posypeme jedlou sodu.
 2. Silně se tře.
 3. Opláchněte a osušte boty.
 1. Squeeze pastu na starého kartáčku.
 2. Intenzivně třít jediným věnovat pozornost nejvíce znečištěných míst.
 3. Stírání pěny a opláchnout vodou.
 1. Bavlna houbu nebo látku namočit acetonem.
 2. Intenzivně rub znečištěné místo.
 3. Vyčistěte vlhkým hadříkem setřete zbytky a suché boty.
 1. K čištění bílé podešev boty, ve třech částech vody na části zředěného roztoku 9% octa.
 2. Nasycení hadřík s okyselenou vodou a opatrně se třít povrch.
 3. Zbývá jen kyselé promytí mokrých botách a papírovým ubrouskem.
 1. Otřete žehlicí plochu vlhkým hadrem.
 2. Zcela nebo lokálně posypte povrch „granát“.
 3. Po pěti až deseti minut, třít špinavou místo kartáč a mytí.
 1. K odstranění čerstvých skvrn bez prádla, platí značení hustou vrstvu vazelíny.
 2. Zanechat prostředky pro 30-40 minut.
 3. Otřít suchým hadříkem vazelíny.
 1. Mokrou houbou, odstranění prachu z horní vrstvy podešve.
 2. Navlhčete vatový polštářek na peroxid a dobře třít povrch.
 3. Opláchněte všechny prostředky vody.

7 další tipy od zkušených žen v domácnosti

Jak bělení zažloutlých podrážky běžecké boty? Tento proces zahrnuje mnoho jemnosti. Chcete-li zachovat boty, aby byla zachována a „prodejnosti“, je třeba mít na paměti, je sedm tipů z hostitelů.

 1. Předčištění. Před zahájením bělení je nutné zcela odstranit nečistoty z podrážek do bílých tenisek. Jinak ještě votrete prach v kaučuku.
 2. Začněte s jemnými metodami. Agresivní čistící prostředky nebo tvrdé brusiva může poškodit chodidlo. Použijte je pouze jako poslední možnost, kdy jiné metody byly bezmocné.
 3. Použijte teplou vodu. Extrémní teploty mohou způsobit škody na kůži.
 4. Nepoužívat chlorové bělidlo. Tyto prostředky mohou vést k povrchové zežloutnutí a získat bílé podrážky nepovede.
 5. Nepoužívejte alkohol. Znamená, že i když očistit povrchové nečistoty, ale může vést k zažloutlých podrážkou.
 6. Pravidelná péče o svých chodidlech. I přesto, že je vizuálně čisté, každodenní otřete vlhkou houbou.
 7. Použijte bílý hadr. Barevné ubrousek v kontaktu s detergenty mohou znečistit bílou podrážkou.

Pokud je mezi praktičnost a styl zvolíte druhou možnost, určitě ve vašem šatníku jsou boty s bílými podrážkou. Vždy mějte v kapse nebo v tašce balení vlhčené ubrousky. Všímat nejmenší kontaminaci, okamžitě jej setřete tak, aby nedošlo k jedli do pryže. V návaznosti na toto pravidlo, budete mnohem méně pravděpodobné, že musí být zvědaví, jak prát bílé podrážky na tenisky, běžecká obuv, nebo mokasíny sliponah.

Jak rychle suché boty: postaru, sušičky a zkontrolovat, zda je nutné, aby tahu boty v mikrovlnné troubě

Jak pečovat o kožené boty: bílé a barevné, v zimě i v létě

Způsoby nastavení dlouhé tkaničky: všechna tkaní doporučujeme shuzmeykery na boty, boty, tenisky

Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

„Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

© 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

Se vrátí do své bývalé bělosti! Jak prát bílé podrážky na boty?

Foto od: proboty.ru

Moderní lidé stále dávají přednost pohodlí a komfort, nikoli čistě vnější krásu, protože v módě každým rokem více a více úniky různých sportovních předmětů, jako jsou oděvy a obuv. Nepohodlné sukně Stalo se módou pro změnu na pohodlných měkkých tréninkových kalhotek a čerpadla s trendy stud ustoupila obvyklé Koedam nebo tenisky na bílém gumovou podrážkou.

Postupem času se však, že majitelé těchto tenisek náhle zjistíte, že jediným ztratila svůj původní lesk, plné její stopy listí v parku, od pedálů jízdních kol nebo prostě otočila šedé nebo žluté s časem. Běžné čisticí prostředky a mycí nepomůže, a tam je rozumná otázka, bělení chodidlo na boty, a tak se opět blýskl čistotu? Na něm budeme odpovídat v tomto článku.

Lifestyle: Jak vybělit podrážky tenisek doma

Foto od: daobao.ru

Bez ohledu na boty, ale v případě, že jediný na něm bílé, pak dříve či později, je zapotřebí, aby majitel čelí problému, že začíná ztrácet barvu, žloutnou nebo ztupí a špinavé. Z tohoto portu je nejen vzhled samotné boty, ale i celý dojem z člověka a ne moc příjemné, když obuv nezdá úplně čisté. Ale jak prát bílé podrážky na boty, pokud žíravé bahno doslova proniká do nejmenších pórů a nemá tam nechce prát? Existují některé poměrně jednoduché techniky, které si můžete vyzkoušet na vlastní zkušenosti a získat skvělý výsledek, ale rozhodnout, samozřejmě, sami.

Nejjednodušší a nejúčinnější metodou je skutečně jako čisté bílé podrážka boty na, a spolu s ním i zbytek boty je jejich odevzdat na nejbližší čistírny. Profesionálové a odborníci ve svém oboru, a to nejen kvalitativně umýt, ale také dát jedinými třpytivé bílé vrcholky hor, je to přesně.

Nicméně, čistírna je placenou službou, a ne každý je k dispozici, a to zejména vesničané, kde jsou tyto instituce nenašli v odpoledních hodinách s ohněm, a pak musí zvládnout sami, hledání alternativních metod a příležitosti. A oni přece existují, a dát velmi významný vliv, určitě byste měli vyzkoušet a nebudete litovat, a místo toho hodit další pár, stále velmi nositelné boty, budete moci použít na dlouhou dobu.

Metody, které nemají širokou: stroj a gumu

Foto od: legkovmeste.ru

Pokud budeme mluvit o tom, jak se čistí podrážky bot nebo obuvi proti znečištění nejjednodušším způsobem, nemůže nevzpomenout pračka, která byla dlouho zbaví mnoha moderních žen řeší manipulaci. Nicméně, jen házet boty na autě a ne přemýšlet o důsledcích, kdykoliv nemůžete, protože to dává smysl, aby nejprve pečlivě zvážit.

 • Za prvé, vaše boty musí být plně „rozumět“, to znamená, že odstraní ze svých tkaničky a stélka.
 • Za druhé, také vybrat jemnou pracího cyklu, pokud je teplota příliš vysoká, takže boty nejsou deformovány.
 • Třetí je také není nedůležité, to je správné sušení tenisky, protože nemohou zavěsit, a dát na radiátor se nedoporučuje, protože mohou ztratit svůj tvar nebo dokonce zcela rozklížilo.

Všechny z těchto pravidel je vhodné prostřednictvím myslet dopředu. S největší pravděpodobností budete mít skvělý výsledek a sněhobílé podrážky jako při nákupu. Nicméně, mnozí se obávají použít pračku na praní obuvi, aby nedošlo k zkazit něco, a další.

Foto od: stirkauborka.ru

Ale to není jediný způsob, jak se čistí bílé jediné boty, které se nepoužívají vůbec. Další možností - být čištěny s použitím běžného gumu, která je k dispozici v portfoliu každého studenta, a náklady na něj jsou pouhé haléře. Avšak takový způsob čištění podrážky poměrně zdlouhavý a čas budou muset vynaložit poměrně hodně, ale skvělý výsledek bez vody a mycího prostředku je poskytována.

 • Pro jednu jedinou potřebou jednoho, střední velikosti gumou, tj nezasahují okamžitě ke koupi dva nebo i více.
 • Jednoduše vzít gumu a třít na chodidlech, metodicky přesunu z jedné strany na druhou, i když utírat kresba tužkou na papíře.
 • V případě, že jediným není hladké a vlnité, to dává smysl řezat gumu na malé kousky s tenkými hranami, které budou vhodné čistit i ty nejmenší křivky.

Foto od: mschistota.ru

Stojí za zmínku, že jeho ruce po takovém „náboje“ nutně vyžadují péči, ale je lepší nejprve nosit rukavice pro domácnost. Po postupu čištění, budete muset důkladně umyjte ruce, a ještě lépe, aby koupel s vonnými oleji a bylinkami, a potom namazat hydrataci pleti a výživné látky. Nicméně, pokud obě metody vám to nebude vadit, jak bělení světlou podrážkou v botách? Dejte nám lépe porozumět a důkladně.

Špatně zažloutlé jedinými bílé tenisky na to, jak k bělení a čisté než

Foto od: kakhacker.ru

Dříve navrhované způsoby a prostředky, jak obnovit podrážky na boty, to není nejlepší, a ne nejoblíbenější. Snažím se očistit nečistoty, a dokonce můžete zkazit celou věc, dobře zbavit tohoto problému, a zároveň i ze samotných bot. To by nemělo být povoleno, protože to dává smysl, aby nejprve prozkoumat všechny možnosti a teprve potom se rozhodnout, jak postupovat v budoucnu a jak se čistí bílé jediné boty a jiná obuv, taky.

Jednoduché prostředky: prášek, jedlá soda a zubní pasta

Za prvé, za nejjednodušší a přístupné pro každého agenta, který bude vybělit žádnou podešev obuvi. Nejčastěji se tyto nástroje jsou k dispozici v každé domácnosti, protože se nevyžaduje dodatečné náklady. Takže, pojďme se pochopit, jak umýt podrážky boty snadno, takže se opět zářil čistotou. Připravit nástroje, které se skládají z čisté hadry a starý kartáček na zuby, které se dosud nikdo jiný nepoužívá.

 • Mezi nejčastější nástroj, který vám pomůže zbavit žloutnutí a nečistot na podrážkách je pracích prášků. Při čištění je nutné ji rozpustit s teplou vodou, čímž se koncentrovaný roztok mýdla. Namočit boty na chodidlech úrovni na chvíli, a pak jemně, ale pevně, vetřete ho s kartáčem, dokud všechny nečistoty se neodchýlí. To bude mít jen opláchnout vaše boty vyčistit vodu a máte hotovo.

Foto od: social.vb.kg

 • Za druhé, stačí současná metoda - použití jedlé sody, která má přesně kuchyni každé domácnosti. Jen nalít trochu jedlé sody na hadřík a leštit chodidlo ní, dokud se nedostanete výsledek. Na konci to nebolí jako jediný máchání a vytřete do sucha.
 • Chcete-li opravdu pochopit, jak otteret bílé výhradní obuv pro použití na čištění zubů, a výhodněji zubní pastu bělicí účinek, protože má brusné vlastnosti. Dejte ji na kartáček na zuby a třít podrážku, dokud to bude zase zářit čistotou. Opláchněte a v tomto případě je nutné, aby zbylé těstoviny, zasohnuv, nebyly viditelné.

V závislosti na stupni znečištění boty, stejně jako hladkost chodidlech, se může lišit stupeň tvrdosti štětce. To znamená, že špinavé boty, tím tužší štětiny kartáče, a naopak, vše je poměrně jednoduché a jasné, takže úkol zvládne i dítě.

„Akrobacie“: aceton, bělidlo, kyselina

Foto od: meson.ad-l.ink

Všechny nástroje, které jsme popsali výše, určitě byste měli vyzkoušet, ale také se stává, že nepomohou, a jak se to nuda tři sněhobílé podešev, to zůstane těžké šedavé, pokud vůbec, žlutá. Pak je třeba připojit „těžké dělostřelectvo“, ale měly by být zároveň velmi pečlivé a opatrné. Není těžké přijít na to, jak se čistí podrážky boty žloutnutí, pokud jde o agresivní látek, které budeme nyní podrobněji popsat.

Pokud se chystáte použít pro čištění podrážky tenisek, běžecké boty a jiné obuvi, korozivní média a kyselina, je třeba být velmi opatrný, stejně jako předběžný test, aby nedošlo ke ztrátě své oblíbené dvojice. Jen se vybraný látku a jemně kapat na jediný v nenápadném místě. Pokud půjde vše jako na drátkách, můžete pokračovat, ale pokud si všimnete, že zařízení narušuje gumu a umožňuje uvolnit nebo lepkavé, ze takový podnik je lepší odmítnout vůbec.

 • Velmi často se stává, děvčata říkají, že se používá k čištění bílou jediným obyčejným prostředkem odlakovače nebo aceton, které lze nalézt právě v domě některého z té krásy. Pro čištění lze použít vatový tampon, kousek vaty nebo měkkým hadříkem namočeným v roztoku. Otřete chodidlo, a pak nezapomeňte omýt vodou a mýdlem, důkladně umyjte ruce, zvláště jsou-li provozovány bez rukavic a dát na své hydrataci pokožky a výživných produktů.
 • Pro čištění, žloutnutí, a kontaminace světlou podrážkou také možné použít koncentrovaný roztok nebo bělicí odstraňovač skvrn. Prostředky mohou mít, jako obsahující chlór, a formulace bez ní, na chodidle tohoto prvku by nemělo působit destruktivně. V případě, že prostředek je tekutý, potom máčet v něm podrážky, a v případě práškového, předem zředěné teplou vodu. Nezapomeňte nosit gumové rukavice, aby se zabránilo spálení ruce. Zakázány inhalovat výpary vycházející z nádrže.
 • Třetí možnost - radikální opatření, tj kyselina. Nicméně, zde nehovoříme o smrtící kyselina sírová, nebo dokonce používají pro domácí účely, a jen o něco méně škodlivé, sůl a obyčejný ocet nebo kyselinu citrónovou, které jsou právě v „arzenálu“ z prakticky jakéhokoliv hostitelky. Houbu nebo navlhčený hadr s roztokem kyseliny citronové nebo ocet a třít podešví. S největší pravděpodobností budete vidět výsledky okamžitě, a zapomenout na problém na dlouhou dobu.

Foto od: whstatic.com

Tak, to se stalo zcela jasné, jak se čistí bílé tenisky výhradní z žloutnutí, špíny a prachu, stejně jako tmavé skvrny, které mohou zůstat na něm. Jak vidíte, nic složitého nebo nepřístupné pro všechny tyto metody nepředstavují, a úkol jistě poradí někdo vypadat co nejlépe iv běžecké boty nebo tenisky. Nicméně, není na škodu, aby chvilku pozornosti a malý seznam obecných tipů a triků, které vám usnadňují proces čištění a dělají to jednodušší a pohodlnější.

Tipy z „zkušený“ Jak si vyrobit bílou podrážkou

Před tím, než se na čištění podrážek z jedné z výše uvedených navržených metod, promyje se boty nečistot a prachu, které pouze zabránit papír.

Foto od: fitnessera.ru

 • Bělící prostředky, které obsahují alkohol, stejně jako chlór je nutné před zkouškou na nenápadné části, jinak se může výrazně zhoršit situaci. Jde o to, že například chlor, často má opačný efekt a jediným bude ještě žlutější než před čištěním. Vše záleží na surovinu, ze kterého je vyroben.
 • Optimálně vybrat kartáček, nikoliv houbu nebo měkký hadřík, protože jsou dokonale umyto vaše chodidla jsou mnohem lepší.
 • Zvolíte-li odlakovače, ředidlo, aceton, nebo jednoduše látku, používat pouze bílý, protože tyto látky mohou způsobit korozi laku. Takto si můžete nechat na bílém jediného barevné stopy, opláchněte následně nezdaří.

Boty na světlou podrážkou by měly nosit velmi opatrně, je to nejen ušetří z častých a časově náročných čisticích povinností, ale také udržovat jej v provozuschopném stavu pro nadcházející roky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 6