Blind River kleště pro závitové nýty

Blind River kleště pro závitové nýty

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Hand Riveter pro závitové nýty: recenze

Často je potřeba v sloučenina ocelového obrobku. Provádění těchto studií je schopen zjednodušit Riveter pro závitové nýty, že poskytuje bezpečné spojení s minimální čas a úsilí.

Pomocí nástrojů na různých kovových součástek není složité a je vždy provedeno ve stejném algoritmu. Sortiment nástrojů prezentovaných v širokém cenovém rozpětí, z rozpočtu na dražší, takže si každý může najít vhodnou volbu.

Nýtovačka pro závitové nýt M3-M10 má zvláštní část ve formě malých kuliček, to je při otáčení závitu je vtažen do nýtu trubice. Po upevnění přední část je stlačena a vytváří silné spojovací prvky. Tento nástroj je ideální pro tenké materiály, sofistikované realizace závitu. Tak je možné pracovat pouze s jedním straně výrobku, ale v další závora nýtu nebo šroubu.

Zaklepochnik pro závitové nýty 456 363 může být použit s hliníkových a ocelových dílů, jehož velikost se pohybuje od M3 do M10. Potřebné parametry jsou nastaveny speciální pohybový systém. Konstrukce se skládá z hliníkového pouzdra a robustní rukojetí s pohodlnými popruhy z plastu. Podle hodnocení zákazníků, to je adaptace, který se vyznačuje dlouhou dobu provozu. Přes aktivní využití, jeho funkčnost zůstává stejná po 4-5 letech.

Vyztužený závitové nýty na Riveter „experta Bison“, podle vlastníků, jiný fiskální náklady, spolehlivé, pohodlné rukojeti, což zjednodušuje provoz. Další funkce je poskytnout možnost vyřazení závitové prvky, pouze tehdy, když je otáčení nástroje, vzhledem k této omezené oblasti použití. Mnozí si všimli křehkost některých kousků a čelistí. To vede k obtížím při vyjímání zařízení z nýtu, zejména v úvahu v předem vypočítat stupeň zašroubování tyče.

Nástroj Matrix 40524 je ideální pro nýty 3,0, ale je obtížné používat s položkami 4.8. Produkt je vybaven snap-in prakticky všech velikostí nýtů, a jsou snadno a rychle vyměnit.

Elektrické nářadí Stayer Profi 3116 velmi populární. To je považováno za kompaktnější a spolehlivější ve srovnání s jinými podobnými možnostmi. Kupující rozlišit použitelnost a kvalita připojení komponent. Tento nástroj umožňuje snadno dotáhnout hliníkových nýtů a tyče pro umírající pád do speciální přijímací nádoby, což umožňuje, že nebudou vybírat odrazil prvky. Sloučeniny závěs pera vyrobené spolehlivé matice s vlastním kroužky a šrouby, můžete je v případě potřeby dotáhnout. Hlavní nevýhodou je periodická ztráta klíče pro odstranění trysky.

Zesílené závitové nýty pro Riveter Gross 40403, hodnocení majitelů, je praktický přístroj, který umožňuje ovládání jednou rukou, a to i při použití velkých nýtů, a proto je dostatečně spolehlivá.

Není to tak dávno, že použití nýtů v domácnosti bylo téměř nemožné, protože proces byl charakterizován velkým počtem obtíží a technologických prvků. Ne vždy představit možnost upevnění na obou stranách produktu, aplikace pro upevnění vyžaduje značné úsilí. Ale pokrok není v klidu, a nakonec se objevil Riveter pro závitové nýty obouruční 456 363, které mají malé rozměry a umožňuje vázat kvalitní.

Přes jednoduchou konstrukci, která má podobnost s konvenční kleští, jeho možné použití jsou dostatečně široké. Tak je možné bez použití dalších prvků, které mají pracovat na obou stranách výrobku, ale před tím musí být otvory v polotovarů pro potřebný počet nýtů.

Mechanismus účinku je založen na tvorbě trakci. Jak již bylo uvedeno, pro spuštění otvor je vyvrtán v určených místech částí. Pak se vloží do nástroje nýtu je vložen do otvoru a prasknutí. S pomocí tlačných ramen uchovává údaje.

Vzhledem k nástroji nýtování proces značně urychlen, a současně snižuje pokračující úsilí. Produkty jsou rozděleny do několika druhů, z nichž každá vyznačuje své specifické problémy. Volba určité volby musí být zvolen podle vašich preferencí a některými aspekty práce.

Pneumatické Nýtovačka pro závitové nýty má poněkud odlišný princip činnosti je založen na síle tlaku vzduchu, síla obou rukou, je nutné pouze držet nástroj.

Volba konkrétního provedení by mělo být v souladu s předpokládaným pracovního vytížení a dostupných úloh. Pro domácí použití nejlepší volbou bude manuální nebo pneumatické nářadí, a v automobilovém a stavebním průmyslu bude nenahraditelný baterie nebo Pneumohydraulická. V každém případě se náklady by neměly být podezřele nízká, protože příliš levného Riveter pro závitové nýty obouruční může být nekvalitní a poškodil rychle.

Fixace závitových prvků, je možné pomocí nástroje, opatřené speciální hlavou o vhodné velikosti. To znamená, že v prvním zařízení vhodné pevné hubice k němu připojené se používá položky, pak se vloží do díry vytvořené předem. Zamykání dochází k tvorbě záhybů na obou stranách spojovacího prvku poté, kdy tlak na rukojeti nástroje. Po dokončení nýtu uzávěru odšroubovat.

Většina zařízení prodal kompletní s výměnnými hlavami, vhodné pro různé části velikosti.

Přes zdánlivou jednoduchost připojení, je dostatečně spolehlivá, aby získal rozšířená v mnoha oblastech, včetně oprav a výstavby. K dispozici je také použití v procesu svařování při výrobě dopravních prostředků, různého vybavení a dokonce i vytváření trupu vrtulníku.

Po vytvoření závitových příležitost ke snížení změny kmene a zabarvení na připojeném produktu. Používá se k výrobě různých materiálů, nejpoužívanější ocel, mosaz a měď verzích.

Strojově nýty zvoleny v závislosti na tom, co se používá pro závitové nýty Nýtovací a Jaká je odhadovaná připojení zatížení. S klesající průměr svítidla lze jej použít pro menší zatížení. V současné době existuje mnoho typů nýtů, forma provedení může být hexagonální, nebo válcový. Konstrukce může být doplněna skrytý, snížené, nebo klasické vynechal, mají vnitřní nebo venkovní typ. Každá odrůda je vhodná pro určité vzory a různých materiálů.

Nýtovačka pro závitové nýty

Existuje mnoho různých způsobů, jak spojit dvě kovové polotovary dohromady. Často se používají sváry. Jsou poměrně spolehlivé, ale vedou k deformaci materiálu zahřátím, což je nepřijatelné v některých případech. Je proto nezbytné nýty. Corps letadla a jiná vozidla jsou kompletně smontovaný s nýty. Kromě obvyklého expandéru, mají závitové oceli a nýty. Oni jsou také široce používány. Na typů spotřebního materiálu a nýtování budou diskutovány v tomto článku pro něj.

Sloučenina, která se získá za použití jako jeden kus nýty. Vzhled těchto spojů se může lišit. Záleží na tom, jaký druh nýtů používaných v tomto procesu. Vzhled je určen podmínkami, ve které budou použity specifické sloučeniny. Ve většině případů, je sloučenina s nýty požadované těsnosti vody nebo studeného vzduchu nevstupuje do objektu nebo prostoru. K dosažení tohoto výsledku, nýty jsou často umístěny v několika řadách. Jejich instalace se provádí pomocí ruční nebo elektrické nářadí. Ruční nýtování bylo umožněno vykonávat omezené množství práce ve stanoveném termínu. S elektrickým nářadím, množství a zvyšování kvality.

Způsob pro vytváření artikulaci s nýty redukuje na výběru místa pro montáž, vrtání děr a fixace mžiku. Pomocí této upevňovací materiál je prakticky žádné omezení na to, co prvky mohou být vzájemně k sobě připevněny. V této struktuře komponenty zůstávají bez poškození. Nevýhodou pro mnohé je časově náročný proces, který zahrnuje použití různých nástrojů. V některých případech, druhotné prostředky k utěsnění švů. V době, kdy to trvá delší dobu, než je svařovací nebo s použitím šroubů.

Nýty se liší v upevnění způsob a nástroj, který je potřebný pro to. Zpočátku, kterým se materiál byl malý válec z kovu. Chcete-li součásti s tím, že bylo nutné získat přístup k údajům obou stranách. Hlavním nástrojem je kladivo, který produkuje nýtování. Nejběžnější z nich je v současné době poskytuje trubkový spojovací prvek nebo nýt. Fixace se provádí s jejich pomocí manuální nebo automatickou nýtování, který táhne stonek s tlustým hrotem. Poslední a jedna z částí je rozšířen. Nepotřebujete k přístupu na druhou stranu.

Další provedení, který je nyní široce používán v průmyslu, jsou šroubové nebo závitových spojů. V vzhledu zámky podobají dutou trubici, která má závit. Pro jeho léčbu potřebují speciální Riveter. Je namontována tyč, a byl umístěn uvnitř nýtu. Po stlačení rukojeti mimo nýtu drží zámek zevnitř, nenechat ho posunout. Proto je úsek tyče, který stlačuje nýt, zvýšení jeho průměr a pevně zámku v otvoru. Tento způsob instalace je možné bez větších potíží rozdělena do dvou pracovních. Jeden z těchto otvorů a vložte nýty a druhá kompresní listiny.

Při deformaci objektu nýtů zámku je udržet vnitřní závit. Pokud nemáte, pak je možné odebrat nástroj bude zpátky. Závitové Nýtovačka může být použit nejen kovové, ale i pro plastové předlisků. To souvisí s minimální zatížení, který má západku na materiál po deformaci. ruční a pneumatické nýtování použit v moderní praxi.

Spoje se závitem lze nalézt v sortimentu mnoho výrobců přístrojů. Nejběžnějším nýtování s ručním blokovacím mechanismem. To je vzhledem k jejich relativní láci. Síla působící na ně na principu páky. Vzhledem k podlouhlého držadla a mechanismus svalové síly od uživatele se přenáší na upevňovací člen. V případě potřeby Riveter pro závitové nýty mohou být shromažďovány na vlastní pěst, to je. To. Jejich mechanismus není příliš složité. Mezi položkami zpět ruku:

Původ vhodné nýt, jehož průměr je menší než 5 mm, a druhá nýt 6,4 mm. To je způsobeno tím, maximální síla, která může být použita k určitému nástroji. Pneumatické nýtování jsou často používány na pracovišti. Díky nim je možné zvýšit rychlost zpracování dílů. Ale takové zařízení vyžaduje přídavné moduly pro normální fungování. Hlavní kompresor pro vstřikování stlačeného vzduchu.

Práce s takovým nýtování nevyžaduje speciální dovednosti, je důležité jen pro pochopení principu. Prvním krokem je příprava. Jejím cílem je přivést na povrch obrobku do požadovaného stavu. Aby bylo spolehlivé fixace, musí být povrch plochý a vedle sebe bez mezer. V některých případech budete muset použít brusku nebo soubor, který chcete odstranit otřepy nebo zbytky laku. Dalším krokem je označit místo, kde se nachází otvor. Můžete použít rýsovací a důlčík, který vytvoří malý důlek pro vrták, takže to není seskočit ze židle.

Dále je otvor vyvrtán. To je zásadní fáze, to je. Chcete-li, musí být přísně kolmo k úhlu. Pokud nejsou v souladu s tímto požadavkem, pak to bude obtížné vložit nýt. Je důležité vybrat ten správný vrták. Jeho průměr by měl být o něco větší než průměr nýtu. Pokud potřebujete nainstalovat nýty o průměru 6,4 mm, přičemž vrták musí být 6,2 mm. délka nýtu by měla být o několik milimetrů větší než šířka částí, které mají být pevné. Hlava nýtu je umístěna uvnitř a také kompresi upevňovacích prvků. Úsilí by měly být maximalizovány fixací byl spolehlivý. Přehled nástroje si můžete prohlédnout níže.

montážní nářadí

Neexistuje žádné zvláštní obtíže při sestavování závitového nýt vlastníma rukama. To bude vyžadovat šroub a matici. Závit šroubu by měl mít takovou výšku a průměr vstupovat volně do nýtu. Matice je připevněna ke šroubu tak, že není uvízl v práci, můžete použít malý vliv, který je také kladen na šroubu. Podstatou použití je zajistit, aby se šroub sedí uvnitř sloupků. Matice vyšroubuje do té doby, dokud jej opravit hlavy nýtu, pak budete muset začít otáčení šroubu. Jak prochází nýtu stlačí a zaznamenávat údaje. Aby to bylo snazší použít nástroj, můžete si vzít šroub s vnitřním šestihranem, která může být vložena do páky.

Nevýhodou takového zařízení je složitost jeho použití. V některých případech, šroub se může zaseknout v držáku, a to bude obtížné vyšroubovat. Tento efekt se objevuje v těch případech, kdy je šroub z měkčího materiálu. Domácí se závitem Riveter je ideální určen pouze k jednorázovému použití. Je-li potřeba stálou práci s závitových čepů, pak je lepší se dostat tovární nástroje. Domácí video nýtovací mají níže.

Závitové Riveter je jistě nezbytný nástroj, pokud je třeba pro stálou práci s obrobky, které mají být spojeny bez použití svářečky. Pokud je to nutné, práce jednorázový nestojí utrácet peníze na nákup tovární nástroje, to je snadné vytvořit ze šrotu materiálů.

Str. Most Dorogomilovskaya 10

Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

Riveter pro závitové nýty s rukama

Riveter pro závitové nýty zaujímají čestné místo ve stavebním soupisu mužů. Tento drobný nástroj vám pomůže rychle, bezpečně a účinně spojeny dohromady pomocí plechových dílů. Jaký typ zařízení, jak ji používat, a co je nejdůležitější, je možné, aby se Riveter pro závitové nýty s rukama - to vše se dozvíte v tomto článku.

Během výstavby nebo opravy Riveter může stát nepostradatelným nástrojem. Tento nástroj se používá pro spojení dvou nebo více částí pouze v případě použití jiných dostupných zařízení nemožné.

Riveter pro závitové nýty drží podrobnosti nejvíce přesné, spolehlivé a esteticky atraktivní. Nejčastěji jsou závitové šrouby používaných ve stavebnictví, kde je potřeba provést nit tenkých desek nebo plechů.

Zaklepochnik pro závitové nýty pro spojování různých kovových prvků, což je obzvláště spolehlivý, vysokou odolnost proti mechanickým nárazům a vibracím. Podstata tohoto zařízení spočívá v deformaci závitového nýtu okraje tak, že se zatlačí do požadovaného otvoru. Hlavní podmínkou práce, která by měla zajistit závitové nýty nýtovačka, je ochrana vnitřního závitu nýtu bez úhony.

Kromě sloučenin kovových prvků Nýtovačka může být použita pro komunikaci stavebních materiálů, jako je plast. V tomto předpokladu je použití podložky na aplikované tlak na nýtu rovnoměrně.

Riveter pro závitové nýty, kromě stanovení různých stavebních a automobilových komponentů, umožňuje použít upevňovací šrouby. Tento způsob upevnění je možné použít i pro leštěných a lakovaných dílů. Stojí za zmínku, že jak mechanický a manuální Riveter pro závitové nýty vede ke křižovatce části esteticky krásné a přitažlivé.

Podmínky definující montážní spolehlivost - průměr nýtu. Širší průměr nýtu použit, bude stabilnější a vyšší kvalita provést sloučeniny. Nicméně, je zde jedna nepříjemná věc: velká spojovací prvky jsou mnohem náročnější na práci, a pro jejich instalaci může potřebovat silný profesionální nástroj.

K dnešnímu dni nástroj budova trh nabízí širokou škálu nýtu pro závitové nýty. Hlavní rozdíl mezi nimi je v procesu vystavení zařízení pro nýt. Na tomto základě těchto typů zařízení:

  • Ruční Zaklepochnik funguje jako páka. To je úsilí, které dělá člověk je poslán do spojovacího prvku. Vzhledem k tomu, princip činnosti tohoto zařízení je poměrně jednoduché, můžete self-sestavit Riveter pro závitové nýty. Dva rukou nástroj může být použit pro průměr nýtu až 6,4 mm, jednou rukou - 5 mm.
  • Pneumatické. To může rychle a kvalitativně, aby nýt mocí stlačeného vzduchu. Jeho hlavní nevýhodou je nutnost pro další zařízení v podobě kompresoru, takže se často používají v průmyslu. Současné modely nýtu tohoto typu jsou kompaktní, spolehlivé a snadno použitelné, mohou být použity při provádění stavby a opravy díla jakémkoli měřítku.

  • Pneumohydraulická. Princip činnosti těchto zařízení je založen na přeměně pracovního zdvihu pístu ve vratného pohybu závitové tyče pomocí hydraulického systému.
  • Cordless nýtování - nejoblíbenější model přístroje mezi spotřebiteli. Pracují z interní baterie nebo z napájecího zdroje, který umožňuje používat přístroj nepřetržitě po dlouhou dobu.

Dalším způsobem, jak pracovat s nýty - pořízení speciální trysky na šroubováku. Moderní výrobci Stavební vyrábět různé typy trysek, které mohou být snadno vyměnit za normální nástroj a nýtovačka pro závitové nýty.

Použijte závitové nýty pro Riveter dost jednoduché, takže nepotřebujete speciální schopnosti. Je pouze nutné pochopit obecná pravidla pro jeho provoz a může bezpečně přejít k používání tohoto zařízení. Nejprve je nutné připravit kovových dílů. Povrch upevněných částí je plochá a těsně zapadají do sebe navzájem. Po kusů připravených pro další práci je nutné provést zvláštní označení s odůvodněním, že bude vyvrtané s příslušnými otvory. Štítky musí být umístěny jasně a přesně, aby se otvory na upevňovacích částech shodují s sebou.

Potom pomocí vrtáku otvory jsou vyvrtány, budou vloženy závitové nýty. Proto je třeba vzít v úvahu průměr nýtu a vrtačku, v opačném případě by to mohlo nevejde, nebo naopak vypadnout udělat díru. Například, pokud je třeba, aby drážku 4,8 mm v průměru, pak, respektive vrták musí být 5 mm. Tryska ořezávátko musí být plně v souladu s závitové nýty. Chcete-li nainstalovat nejnovější, jeho hlava se umístí do vyvrtaných otvorů částí. Na zadní straně, musí vyčnívat trochu, alespoň 2 mm.

Posledním krokem - kompresní nástroj páky. Při práci s rukou nýtování je potřeba, aby se velké úsilí k provedení spolehlivé spojení. V případě, že nýt stonek po kompresním rukojeti zůstane na svém místě, musí být postup znovu opakovat.

Riveter pro závitové nýty s rukama

Tento nástroj je poměrně drahé, ale zároveň je to žádoucí. Ve skutečnosti to může snadno vytvořit svůj vlastní ze šrotu materiálů. co potřebujete pro domácí Riveter:

Průměr šroubu musí být vhodné k průměru nýtu, který je plánován pro použití k upevnění dílů.

Když jsou všechny použité materiály jsou připraveni, můžete začít sestavovat nástroje. Matice je našroubována na šroub, a potom se umístí axiální kuličková ložiska, který je potřebný pro rozložení tlaku působícího na nýtu (to zabraňuje vzpříčení matice).

Práce improvizované zařízení

Tento nástroj bude pracovat následujícím způsobem: Nýtovací je umístěna v části otvoru, a potom, zatímco drží matici s jedním klíčem, se točil hlavou závitové nýt jeden. Používáte-li soustruh, můžete si nejvhodnější model, nýtování, který bude založen na použití šroubů s různým průměrem závitu. Šroub hlava nástroje má otvor, do kterého je rukojeť namontována správnou velikost.

Stejně jako v předchozím modelu, mezi maticí a nýtu, které mají být instalovány do pračky rovnoměrně distribuovat síly.

Znevýhodňuje domácí Nýtovací

Podle svého funkčního domácí nástroj je naprosto v ničem neliší od průmyslu. Nicméně, existuje významný nedostatek, který má domácí nýtovačka pro závitové nýty. Zpětná vazba od uživatelů, kteří se podařilo vytvořit a otestovat zařízení, řekl, že při práci s nástrojem šroubu může uvíznout závitových svorníků. Ve většině případů, tak vzniká problém v případě, že ocelový šroub byl použit namísto měkčí kovového prvku nebo v důsledku nadměrné síla působící na nástroj.

Domácí Zaklepochnik ideální pro jednorázové použití. Ale pokud máte v plánu opakovaně pracovat s tímto nástrojem, je to pořád stojí za to koupit toto zařízení ve specializované prodejně. Je schopen výrazně ušetřit čas a úsilí, stejně jako zajistit spolehlivý a odolný připojení různých typů dílů.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

96 − 90 =