Box boty

Box boty

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Botníky - 60 Možnosti

Hlavní tajemství chodba všechno v dnešní době - ​​počet viditelných věcí by měla být omezena na minimum.

Dříve v bytech jednoduchých polic stál u vchodu, nyní v sálu vychloubá ploché boty skříňku, kde jsou vaše boty bezpečně ukrytý ze všech očí.

Boty v moderním skříňce je umístěna ve svislém směru, která šetří místo. Můžete si vybrat šatní skříň na boty s 2-3-4 kancelářemi. Patrová police pro 10-12 párů - další běžné konfigurace "rychlá šatník" bota.

Obvykle jsou vyrobeny z umělé hmoty nebo kovu, takže je lze snadno udržovat v čistotě. Můžete si koupit i miniaturní skříň s křídlovými dveřmi.

Odděleně, můžete říci o "uzenkih9quot; Skříň s křídlovými dveřmi (otevření 45 stupňů). To je ideální pro malé chodby. Jsou-li boty uspořádány na pultech, neztrácí tvar, to není zmačkat, ne sedá prach. Nicméně, podle kabinetu ztrácí prostornost tradiční obuvi palce.

Místo boty mohou být umístěny pod lavice, noční stolek, nebo slouží jako podpora pro zrcadla. Ale zpravidla na špinavé boty, jako nábytek není určen, a proto se v břečce botách bude stát na prahu a police - prázdná. Je chodníků v Evropě jsou čisté, a hostitelka nabízí pouze prach z bot, které přišli. V Rusku, boty obvykle odstraněny u dveří.

Proto každé domácnosti by měl mít dvě speciální místa pro boty a boty. One - u vchodu - je určena pro pár, který jsme střelbu, se vrátil do ulic. Za druhé - pro tuto botu, která je určena pro další sezonu. Pro uložení špinavé boty hodí pro oboustranný tisk Pad s vinylovým povlakem a palety, která se snadno sejmout a vyprat. Boty stát na tomto rychle schnou. Lze zakoupit i speciální skříň s větráním a baktericidní lampy.

Dobrý botník musí nutně obsahovat prostor pro boty, který bude poskytovat malý věšák s měkkými kolíky. Tyto desky jsou upevněny na čase "prostoya9quot; Boots neváhal zvednout. Obuv s vysokými vrcholy vytáhnout na speciální podložku, aby jej před ztrátou tvar.

Chcete-li umístit boty ve skříni, pak by měla být poskytnuta rovná hloubce polic o krabici od bot. Mohou být až ke stropu (pokud je jich několik stovek párů bot) a v několika řadách v dolní části - pod paží na svrchní oblečení. Boty mohou být uspořádány pro posuvné dveře na kovových regálech. Zatahovací stánek s držiteli více pevnými polštářky, ale pomáhá udržet tvar boty (ačkoli vysoké boty jsou všechny nebudou moci dát stejný).

A můžete použít drát stoupenci držáky na přísavky, které můžete připojit k jakémukoli povrchu. a pro Společenská dámské boty jsou dobré otevřené police nebo regály otočné vitríny - ventilátor "shoe poklad" tato výstava bude rozveselit!

Mezi nejoblíbenější modely skříněk na boty

Tyto botníky jsou velmi pohodlné. Jsou vyrobeny na základě pouhých oken, dveří. Velkým plusem modely Bona skříně - to je jejich velká kapacita. V těchto skříní podešve není deformovaný a schne dobře.

Pokud máte šatnu, na Botník boom může být bez dveří. Recepce vitrína s botou v tomto případě by bylo ideální pro toto.

Skříň pro Bon boty

Skříň pro Bon boty

Skříň pro Bon boty

Šatní skříň tenký boty je velmi kompaktní a prostorný. Je vyrobena s shrnovacích dveří, které se otevírají na 45 ° nebo 90 °, v závislosti na modelu. Šířka skříňky nepřesahuje 30 cm, takže je ideální i pro nejmenší haly.

Boty štíhlý kabinet nejsou prach a kompaktně uloženy. Je však třeba poznamenat, že bota dát do Sliema pouze sušené a čisté, jinak druhý pár bot, a to kabinet, bude kontaminovaná. Z tohoto důvodu, a to bez sušení nebo otevřené police na boty nemůžete udělat.

dřevo obvykle používá pro výrobu dřevotřískových desek nebo tenkých-skříní. Jejich barvy jsou velmi různorodé, takže můžete snadno zvednout variantu botníku, které se hodí do každého interiéru chodby.

Slim skříňka na boty

Slim skříňka na boty

Slim skříňka na boty

Nejpopulárnější dnes je považován za skříň na boty. Moderní, estetická forma, řada konstrukčních řešení, aby bylo možné dokonale vybavit prostor haly, předsíně či chodby. To Botník je prakticky nijak neliší od běžného šatníku, pouze namísto oddíly pro oblečení postavené police na boty, které mohou být pevné a výsuvné. Police na boty může být tak dlouho, jak je to nutné, ale zároveň, v obuvnickém skříni-prostoru mohou být uloženy i jiné věci - krabice na boty, prostředky na obuv, kabelky a další doplňky.

Existují také kombinované skříně. Tato možnost je velmi originální a velmi praktické. Na jedné straně je vhodné pro uložení obuvi a ve druhé polovině - oblečení a klobouky.

Skříň na boty

Skříň na boty

Skříň na boty

Skříň na boty

Výrobci nábytku jsou nyní nabízí mnoho možností zrcadlová skříňka na boty. Taková skříň stane nepostradatelným atributem nábytku, pokud nemáte toaletní stolek nebo šatnu se zrcadlem. Kromě toho je zrcadlový povrch je vždy opticky zvětšit prostor a vytvořit design interiéru lehčí a pohodlnější.

Pokud ukládáte své boty v šatně, by bylo vhodné, aby tam není ani šatní skříň, a některé originální police na boty, které doplní stylový interiér obvaz.

Obuvnitsa předsíň

Police pro fotografii boty

Skříňka pro foto boty

Botník otevřený

Botník otevřený

Neobvyklý botník

Šatní skříň, skříň na boty obvykle malé velikosti a je určena pro sezónní obuvi. Dveře jsou zavěšeny v takovém kabinetu a police 2-3 bota umístěna uvnitř. Téměř vždy podstavce na boty jsou prodávány společně s náhlavní soupravou, skříně, toaletní stolek nebo závěsů, a mohou být prováděny v polstrované stoličky s polstrovaným sedadlem, nebo tabulek, které si můžete dát parfémy, kosmetika a dekorativní prvky - vázy s květinami, zarámovaných fotografií, dekorační mušle, ekibany divokých květin a uši, velmi často používán při konstrukci vnitřku podzimu, a mnoho dalšího.

Šatní skříň, skříň na boty

Šatní skříň, skříň na boty

Šatní skříň, skříň na boty

Šatní skříň, skříň na boty

Nejjednodušší možností nábytku pro botník - skříň Botník (nebo kaloshnitsa). Tato možnost je ideální pro skladování a sušení obuv pro volný čas. Jedná se o otevřený regál s policemi, které mohou stojí v chodbě nebo koridoru, pokud si to bude sloužit jako sušák na boty, neexistuje lepší místo než na balkon nebo lodžie, nenajdete. Botník - to je vynikající alternativou k botníku pro malé byty.

Šatní Botník Shoe

Botník bota

Krabice od bot - je nejen zásadním prvkem nábytku, ale také součástí interiéru. K dekoraci a zdobí Botníky pomocí nitě, tkané složení ratanu a bambusu, zrcadla, sklo, textilních vložek, dekorační samolepky. Různé modely obuvi skříní a zajímavých konstrukčních řešení vám pomůže vytvořit jedinečný a harmonický interiér chodby.

Skříňka na boty - vybrat mysl! 105 fotografie dokonalé a stylovým designem!

První místnost, kde si hosté dostat je předsíň. Teorie, které se zaměřují na tuto část domu je za to nestojí, je špatné.

Často na základě vstupní haly, můžeme konstatovat, všechny pokoje, často dokonce o povaze hosty.

V prvé řadě je nutné upravit pořadí na chodbě a na chodbě. Měli byste uvažovat o nábytek, který bude držet sezónní obuv, ležérní a zvláštních příležitostech.

Povaha nábytku by měla být stanovena na základě klimatických podmínek a geografii obce. Věrný je tvrzení, že podmínky naší klimatické zóny vlhkého a deštivého počasí, dvakrát více než v suchu a teple.

Mike Shilov, autoritativní Moskva designer, vysvětluje, jak být úspěšný interiér chodba. Podle jeho názoru, všechny zbytečné věci z dohledu, takže jen denní potřeby, které mají být odstraněny.

Je důležité uspořádat dva úložné prostory - jeden je stojan pro každodenní použití, ostatní - pouzdro pro sezónní obuvi.

Úspěšný interiéru předpokládá následující věci:

 • regály a police pro každodenní obuvi;
 • stolky, komody na aktuální roční období;
 • samostatná šatna pro ukládání boty nejsou v sezóně.

Je důležité si uvědomit, že boty - specifický atribut, který vyžaduje neustálou péči. Hezké mít ve výzbroji sušičky a germicidní lampy.

Tyto doplňky pomáhají udržet věci čisté a uklizené.

Není to tak dávno, otevřené police a skříně byly nahrazeny stoly a komody uzavřen typy. Obsah věcí, samozřejmě, stále za zavřenými dveřmi.

Párů bot vertikálně otočné dveře nebo řezy do 45 stupňů. Udělat skříňky na boty sololitu nebo plastu, a regály - kovu.

Pozornost by měla být věnována obuvnitse - botník z IKEA, který ukládá jen zřídka oblékat boty. Taková část je obvykle umístěn pod, pod háček s svrchních oděvů.

Pokud se majitelé domu často dostávají hosté, bude botník v předsíni při skladování - nenahraditelné nábytek na chodbě. Tento jedno- dvoustupňová police lehkého typu kovu.

Nicméně, ve vysoké poptávce plastové výška regálu 1,2 m, který může pojmout až deseti párů bot. To se snadno čistí, zasychá za půl hodiny.

Spolu s takovou skříň s policemi pro získání popularity boty Showcase police, která pojme až 20 párů.

V prostorných domů a bytů mohou dovolit postavit na stojan - speciální kovovou skříň na boty.

 • Tento systém umožňuje, aby bota rychle vyschnout, ale má nevýhodu - pokud zřídka používané věci sbírat prach.

  Často se používá kovu, plastu, dřeva stánek méně jako funkční předmět mnoha chodby prostor. Tento nábytek je ideální pro byty, kde malý prostor.

  To může být instalován pod lavičkou, dát do šatníku.

  Existuje několik typů skříněk na boty, fotografií, které dávají jasnou představu o nábytku:

  • tenká skříň (slim) - má vysokou kapacitu, má zavěšené dveře. Hloubka skříně na boty je malý, vypočítá délku boty a boty;
  • skříňka-Bon - speciální counter-výkladní skříň, která zavře dveře. To má dobré ventilační vlastnosti;
  • šatní skříň - speciální výsuvný stojan na boty;
  • police - otevřený stánek, určený pro ukládání každodenní nábytku.

  Exteriér vypadá jako krabice ze dřeva nebo kovu, s dveřmi. Tyto skříně mohou být různé velikosti, tvary, většinou obdélníkových.

 • Je třeba poznamenat, boty skříň - to je součástí standardní soubor nábytku. Tato skříň a bota obsahuje zrcadlo a věšák, horní výsuvné police skříně sloužící pro kosmetiku, doplňky, deštníky, atd.

  Na závěr je třeba dodat, že nábytek do předsíně měli zvolit v závislosti na velikosti bytu a chodbou zvláště.

  Originální řešení konstrukce uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky tím, že vytvoří elegantní interiér místnosti.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  23 − 17 =