Box na koření

Box na koření

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Ukládání koření v kuchyni (30 nápadů)

Hlavní stránka »Dekorace» Skladování koření v kuchyni (30 nápadů)

Kde nás najdete místo pro uložení všechno, a to bylo vše na svém místě? Tato otázka trápí všechny, bez výjimky, ženy v domácnosti, pravděpodobně, protože v kuchyni se objevila ve světě. Obvykle, lidé si myslí, že má-li k ukládání velkého množství položek, které je potřeba mít hodně prostoru, ale není tomu tak. Klíčem k pohodlné ukládání více pytlů a plechovky s různými věcmi lží v jejich správné organizaci. A to může být dost obyčejné zásuvky nebo na polici.

V tomto článku jsme sestavili pro Vás 30 příkladů pohodlné ukládání koření v kuchyni, které nemají zabírají mnoho místa, ale vám umožní snadno a rychle najít koření na nadcházející jídla. Pro větší pohodlí, všechny tyto příklady, jsme byly rozděleny do 6 skupin. Takže to bychom měli jít!

2 nádoby s kořením na zdi

Všimněte si v níže uvedené fotografii je zdobena zástěra v kuchyni s umístěny na tom pro držitele sklenice s kořením. Takové rozhodnutí je považováno za velmi prospěšné, protože koření jsou vždy na dosah ruky při vaření. Takové uspořádání je možná nejpohodlnější ze všech.

24 nejvíce akutní a slaných nápady skladování koření a koření v kuchyni

„Jeho místo pro všechno a všechno na svém místě“ - to zní důležité pravidlo ideální kuchyňský organizaci. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, nemusí nutně mít hodně skříněk a zásuvek pro uložení všech potřebných věcí v ekonomice a výrobků.

Je důležité určit oblasti pro ukládání nic tam a zůstat pořadí. Populární zdroje interiér kuchyně navrhuje počínaje kořením.

Část zdi u kamen je ideální pro zdobení výklenek, do kterého chcete uložit koření, které jsou často používány ve vaření. Nainstalovat více na pohodlné výšce z ušlechtilé oceli police na potřebné položky jsou vždy po ruce.

Všimněte si sami sklenice. Předpokládá se, že koření je třeba skladovat v neprůhledném obalu, takže se neztrácejí své vlastnosti při vystavení světlu. Ale některé koření se používá tak často, že pravděpodobnost poškození je dost malá.

To digestoře je uvnitř jednoho modulu, postranní části z nich nabízejí dostatek prostoru pro ukládání koření od kamen tepla.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit výklenek pro koření ve stěně sádrokartonu, zda je obložena dlaždicemi, nebo ne.

To je něco nového a velmi zajímavé! Kolejnice, na kterém se pohybuje žebřík, kompaktní omezuje prostor mezi horními a dolními skříňkami sloužící prostor pro skladování nádob s kořením.

Moderní průmysl nabízí celou řadu možností pro skladování koření na zdi. Pokud nemáte v úmyslu předělat celý interiér kuchyně, bude magnetická kolejnice pomůže uvědomit si tento princip žádné dodatečné náklady. A problém skladování nožů vyřešit sám.

Nástěnné moduly pojmout desítky sklenic s kořením, a samy o sobě zabírají skromný prostor, aby mohly být instalovány v jakékoliv přípravny skříně a dokonce i zadní straně dveří.

Kolejové systémy mohou provádět jen dva, a dokonce i tři funkce. V tomto příkladu, je tyč dostatečně dlouhá stěna poskytuje skladovací koření, mísy a kuchyňské doplňky, čímž se uvolní povrch pracovního stolu.

Stěnové systémy vypadají velmi elegantní a snadno se vejde do malých prostor, které obvykle zůstávají neobsazena.

Jen jeden jednoduchý police pod kuchyňskou linkou umístí potřebný počet kontejnerů s kořením.

Střední a malé nádoby s kořením pohodlně skladovat ve speciálně vybavených zásuvek.

V současné době mnozí výrobci mají kuchyňky vybavené zásuvkami, děliče, ale obchody jsou ready-made řešení pro zlepšení starého nábytku. Dřevo vložky snadno řezat na požadovanou velikost, a plastové modely a všechny jsou transformovány principu návrháře.

Nejmenší kapacita může být uloženy v krabicích a vysoká láhev - na otevřených policích.

Tyto plastové vložky pro zásuvky mají výhodnou rukojeti o které se přesune celou koření skupinu blíže k desce.

Pokud jste si vytvořili malý volný prostor mezi skříňkami, nespěchejte, aby uzavřelo své přední kryt, a pořádek v dílně úzké svislé štěrbiny tesařskou na válcích efektivně využít každý centimetr v kuchyni.

Před námi je kuchyňská linka sídlí v tradičním stylu jednoho z ozdobných sloupců, které skrývá všechny stejné vertikální prostor pro koření.

A to kuchyň vypadá velmi moderně, ale zde můžeme vidět všechny výhody vertikálních přihrádek, instalované na obou stranách desky.

Ukázalo se, že i horní skříňky lze vybavit úzkými vysunovací oddílů, v nichž koření budou vždy v úrovni očí toho, kdo má obsazeno vaření.

Ve větším prostoru vejde nejen koření, ale také oleje, omáčky a octy.

Přihrádka uvnitř kuchyňský ostrůvek

Konec kuchyňský ostrůvek je nejčastěji prázdná dřevěná stěna. Můžete napravit toto opomenutí, které mají větší bitovou hloubku a zavěšení dveří v pantech. Malá kapsa na koření k vašim službám!

Tento kus kuchyňského nábytku jsou často vybavena výklopným úložným systémem již na úrovni výroby. Nicméně, staré skříně mohou být prostornější než bylo zamýšleno jejich výrobcem. Uložení koření v hloubce polic není příliš pohodlné, protože malé sklenice padají po celou dobu a jsou ztraceny a malá přihrádka na dveřích tento problém vyřešit.

Měření hloubky dutiny ze začátku polic do dvířky, aby byla zajištěna možnost zavěšení na něm malou poličku na koření.

Před námi, určitě nejlepší ze všech možných spíží. Mělké police na dveřích obsahují impozantní množství sklenic s kořením, a majitelé nemuseli dlouho se ponořit do hlubin skříněk najít správné koření.

Zde vidíme spíž kombinovaného typu s přihrádkami na skladování produktů s různou hloubkou. Koření vzít výklopný stojánek na dveřích a několik zásuvek.

Tato malá komora je vybavena v kompaktním prostoru za kuchyňský ostrůvek. Posuvné dveře umožňují, aby ji udrželi otevřený během celého procesu vaření.

Tajemství perfektní organizaci skladování ve skříni je, že každá komora je naplněna kontejneru a kontejnerů správné výšce. Mnoho lidí si neuvědomuje, kolik prostoru je volná bezcílně kvůli neužívání vertikálního objemu. Organizace může a musí být úspornější!

Jsem si jist, že tato otázka, jak ukládat koření v kuchyni je uveden každý druhý hospodyňka. V článku dobrý přehled o způsobech skladování. Pro nastal můj vkus panel uvnitř kuchyňský ostrůvek, skladovací police, zásuvky, většinou zavřené. A co je nejdůležitější - v transparentních sklenicích. takže můžete vidět, co je uvnitř ,, aniž by četl spoustu značek a nápisů

Užitečné tipy pro milovníky různých koření, jako jsem já. Koření, povinnou součástí všech mých předmětů, takže nádoby a mlýny s koření desítky ... Sharp se zeptal, kde je uložit tak, aby byly v pravou chvíli po ruce, dochází pravidelně. Moc se mi líbila představa vertikálních přihrádek v blízkosti kamen.

Jen si představte, vidí všechny tyto možnosti vytvořit výklenek pro skladování koření. To je něco nového a velmi unikátní. Všechny pořady jsou velmi jednoduché a jasné, že můžete snadno vytvořit sami. Vzhledem k tomu, koření - je důležitou součástí každé jiné chutné jídlo, a uspořádání koření v uzavřených nádobách na výklenku u plynový sporák, myslím, že volba pro každou rodinu.

Ukládání koření v kuchyni - to je otázka. Vždycky je třeba po ruce, a oni mají vypadat po celé kuchyni. Velmi dobrý nápad, jak organizovat skladování koření v kuchyni, tam je ještě myšlenka ukládání koření v bance s magnetem na lednici.

Skvělé nápady. Děkuju.

Možná, že to je můj ráj! Skutečnost, že jsem fanoušek všech druhů potravinových přísad a koření. A myšlenky uvedena v přehledu - ne ten druhý, jako dar z nebes! Velmi originální a krásné! Působivé!

Skvělé nápady! Ujistěte se, že jich využili, protože jsem jako majitel malé kuchyně nemusí mít vždy dostatek prostoru pro všechny ty malé sklenice, které mám obrovské množství. Pro mé kuchyni je dokonalá představa vertikálních přihrádek .Spasibo!

Jsme rádi, vítám vás na našich webových stránkách Kitchen design! Vítejte ve světě profesionálního designu.

kategorie

Přidejte se k nám

adresa: Ul. Nižší Syromyatnicheskaya 10, budova 2. Design Center ARTPLAY

Ukládání koření v kuchyni: 75+ funkční nápady pro ty, kteří jsou zvyklí na nekompromisní objednávku

Malý houpačka box s policemi pro skladování různých koření

Organizovat skladování koření v kuchyni úkolem není tak jednoduché, jak se zdá. Můžete použít zakoupenou kapacitu nebo vytvořit úložný systém s jejich vlastních rukou. V tomto případě bude možné vzít v úvahu všechny charakteristiky a četnost použití. Možnosti, jak zajistit pohodlné a správné skladování, závisí pouze na kuchyňskou linkou a počtu použitých koření.

Taková možnost skladování koření v kuchyni je také originální výzdoba moderního interiéru

Mezi nejčastější verze skladování koření v malých sklenicích

Praktické zásuvky pro skladování koření

Koření mohou být uloženy v plechovkách, kde budou skryty před světlem

Zásuvka se stejnými krásných sklenicích s kořením

Koření mají příjemnou vůni, ale aby ji zachovat, aby přežil určitá pravidla, mezi něž patří několik klíčových bodů:

 1. Místo a podmínky skladování.
 2. Doba skladování.

Vzhledem k tomu, vaření probíhá v kuchyni, je také nutné, aby v kuchyni. Takže pochutiny bude po ruce, a přesně tam, kam je umístit, do značné míry záleží na pohodlí. Voňavé směs může být naplněna a trávy v různých nádobách:

Malá skleněná nádoba s víkem na klipu - je to pohodlné a populární volbou

Plechovky jsou dobré pro koření, které je třeba skrývat před denním světlem

Plastové dózy na koření jsou krátkodobé

Ale je třeba vzít v úvahu, jak „pohodlně“ v prostoru za předpokladu, koření a zda to bude ztrácet svou chuť a aromatické vlastnosti. Zde jsou některé aspekty:

 • Většina koření nemůže tolerovat ultrafialové světlo, které je v přímém slunečním světle vystavit jim za to nestojí. Optimální poloha - v kuchyni skříň, ve které jsou dveře zavřené.
 • Topení a teplotní změny vedou k tomu, že koření ztratí jejich vůni a prospěšné vlastnosti, takže také není volba v blízkosti kamen nebo radiátoru nejlepší.
 • Vlhkost je také škodlivé. Koření otsyreyut, vzít hroudu, a jediná věc, kterou můžete udělat - je jejich vyhodit. Položte koření na dlouhodobé skladování v perforované nádobě, které se používají pro pohodlí, je to nemožné.

Tip! Pepř by měla vyplnit nic víc než pár lžiček koření a zbytek by měl být uložen v hermeticky uzavřené nádobě. Takže je možné eliminovat nárůst vlhkosti při používání.

 • Možnost skladování v chladničce není nejlepší, samozřejmě: chuť bude zachován, ale je vlhkost a chlad kromě všech oslabuje chuť.

Tip! Výborná uchovávány v chladničce pouze do rodiny červené papriky, včetně papriky a chilli. Čerstvé bylinky nemůže být vysušeny a skladování zmrazit je pro ně optimální.

Malé skleněné nádoby s víkem korku

Velké pohodlné dózy na koření a sypké látky v zásuvce

Velmi originální verzi skladování koření, připevnit na zeď

Velká skříň s osvětlením a mnoho polic pro skladování koření, sypké látky a různé kuchyňské náčiní

Koření v pevné formě (není mleté) mohou být uloženy pro let za podmínek. Mele a rozdrtil rychle ztrácet své vlastnosti, proto je lepší mlít těsně před použitím.

Kromě toho, v mletou formě, rychle dojdou páry, tak i stát „léčit“ pro hmyz.

Pokud jde o čerstvé bylinky, které mohou být uloženy v ledničce po dobu až 5 dnů. Sušené listy a stonky - cca 2 roky mladší než normální vlhkosti. Kořeny a semena potěší svěžest a vůni po dobu 4 let. A výsledkem matice, jako je muškátový oříšek, - až 3 roky.

Dávejte pozor! Jsou-li koření vypracovány lžící, by mělo být čisté a suché. A nalít obvaz přímo z plechovky, kde je uložen v misce varu je nemožné. Za prvé, jeden může jít příliš daleko, za druhé, koření bude absorbovat vlhkost a zhorší.

Taková možnost skladování koření výhodné, protože jsou všichni v mysli

Takové provedení je vhodné pro hluboké ukládací skříňky

Malý úložný prostor v kuchyni s kořením, připevněn ke dveřím

Možnosti Solid skladování

Říci, že myšlenky na skladování koření v kuchyni hodně, ale nic neříká. To vše závisí na množství koření, možnosti umístit v kuchyni a jejich četnosti používání. Pokud jsou používány velmi často, a to vždy za přítomnosti mnoha koření, je třeba se postarat o důkladné, prostorný skladování. Jeho tvorba bude muset trávit čas a ne hodně peněz, ale to bude vytvořit systém ukládání koření v kuchyni rukama.

Chcete-li vytvořit ji můžete použít na zeď v blízkosti kamen, ale ne příliš blízko k kořením nedošlo k jeho přehřátí. Hloubka zahloubení odpovídá velikosti sklenic používaných pro skladování. Výška x výška plechovek a 4-5 cm na každé polici, takže to bylo výhodné získat.

Sklenice pro uložení koření v kuchyni by měla zvolit tuto metodu zatemněné skla nebo plastu, jak je ve výklenku dveří nebude. Tyto koření, které jsou používány nejčastěji, lze uložit do některého z bank, protože zhoršuje prostě nemají čas.

Zařídit skladování, pokud je výklenek již existuje, je snadné. K tomu, že je potřeba připojit správné výšky police. V případě, že hloubka vybrání je o něco menší, než je průměr plechovek, je možné s malým zářezem (2 cm) lanovodu guma nebo hřebík planochki tenké dřevo. Kdyby to nezapadá do stylu kuchyně, pak hodí kovové krytky. Ty lze zakoupit v obchodě.

V případě, že hloubka je vhodný pro velikosti plechovek, žádná omezení nemusí být instalován.

Stylový možnost ukládání pro moderní kuchyňské koření

Výklenek ve zdi s policemi na možnosti skladování - pro ty, kteří používají bylinky ne tak často

Sjednat výhodné místo pro uložení, můžete použít zásuvky a košíky. Navíc, vhodná pro horizontální i vertikální.

První možnost - horizontální, to znamená, že obvyklé krabice kuchyňských linek. Na koření se nachází v těchto dvou polí musí být dostatečně hluboká. možnosti ukládání:

 1. Do sklenic vhodně umístěných „ležet“, je třeba pro ně udělat kroky, ale ne v pravém úhlu a akutní. Vzhledem k tomu, že obsah sklenic lze snadno zobrazit.
 2. Použít speciální plastové boxy s rukojeťmi, které se vkládají do zásuvky kuchyni.
 3. V případě, že banky jsou malé, že mohou být v krabici. A pro snadnou identifikaci na titulní koření vložit štítek s podpisem.

Svislé rámečky často jdou zkrátit moderní kuchyně, které vhodně skladovány a koření. Tento box má tvar dlouhého hlubinného úložiště bez bočnic. Spadnout pravidlo nárazníky plechovky nebo kovové obruby. Přesunutí pole podél vodicích kolejnic, které se nacházejí ve spodní části, takže není nutné jej přetěžovat.

Bright kuchyně s eklektickou různých sklenic a lahví pro skladování koření

Pohodlné véčko skříň s policemi pro skladování koření

V jedné zásuvky lze ukládat koření do sklenic a open

Malý šikovný skříňka s pull-out police s kořením

Stejný typ pole, i když je pravděpodobné, že bude posuvné stěny může být provedeno v chladničce, je-li mezi stěnou a spotřebiče pro domácnost je vzdálenost 15-20 cm, bude některé změny .:

 1. Jedna stěna je šitý sololitu překližky.
 2. Nutně přítomnost nízkých lišt, přibližně 1/3 výšky regálu.
 3. Přichází ke kolům.

Tip! Tento prostorný obchod bude ukládat nejen koření, ale také zachování, omáčky, užitečné kuchyňské náčiní.

Praktické vertikální zásuvky s poličkami na koření

Moderní kuchyňská linka se zásuvkami pro koření

Konstrukce zásuvky s kořením z IKEA

Možnost box na zakázku pro koření

Můžete si koupit speciální regály - systém úložiště pro kuchyně, které jsou zavěšeny na zeď. Nejčastěji jsou vyrobeny z nerezové oceli. Tyto regály se skládají z několika vrstev tyčí s přírubami, které jsou vzájemně propojeny.

Tip! Stejný police lze namontovat na vnitřní straně dveří kuchyňských skříněk, ale nejdříve je třeba snížit, aby se vešly do regálu části uvnitř koření.

Při těchto otevřených policích koření by měl být skladován ve tmě, nebo banky, nebo pouze ty, které jsou často používány, aby se zabránilo znehodnocení.

Pohodlné malé koření sklenic připevněné ke zdi

Sklenice s kořením, připevnit na zeď

Zajímavý nápad pro skladování čerstvých koření

Je možné použít pro skladování a police v kuchyni, kde není vlhkost a přímé sluneční záření. Ale pro pohodlí, které potřebují trochu upgrade. možnosti:

 1. Aby se „krok“. výška krok jako improvizované žebřík - zhruba 1/3 výšky plechovky. Tyto kroky mohou být uspořádány koření, a ty, které se používají častěji, na místo nejbližší.
 2. Vytvoření prezentace systému. Za to bude trvat několik kolejnice vertikálního typu. Podle této železnici se bude pohybovat venkovní mini regálu s kořením. Mount lišty je třeba „strop“ police.
 3. Můžete použít originální systém. Jsou-li koření není ve standardních bank a zkumavek. V tomto případě, každý bude mít svou vlastní malou zátoku, kde poklesly o polovinu nebo třetinu jeho výšky.

Otevřené police pro skladování koření

Kuchyně v rustikálním stylu s policemi na koření, které na straně desky

Kuchyně ve stylu Chebbi-chic s malou poličku pro uložení koření

Možnosti při koření 10-20, a ještě více stylů, tam jsou ne vždy, ale malé množství je nutné udržovat organizovaný. možnosti:

 1. V malé stylizované zásuvce přímo na desce.
 2. Plastový organizátor. Lze jej zavěsit na stěnu, a každý druh koření investovat do samostatné kapsy.
 3. V krabici z pod prášky tic tac.

V případě, že koření není mnoho, mohou být umístěny ve skleněných kuželů

Nejzákladnější koření by měl být vždy po ruce

Malý stánek s kořením nezabírá mnoho místa na stole

Ukládání koření v kuchyni: závěr

Správné skladování koření záleží na chuti potravin, az pohodlí ukládat - náladu hostitelky, který také ovlivňuje chuť. Možnosti hmotnosti, s různými rozpočty, stylů a objemů.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

13 − 12 =