box nástroj s rukama

box nástroj s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vytvořit nástrojový box s rukama?

Aby nedošlo k ztrácet čas na hledání nástrojů (kladivo, šroubovák, kleště), měli byste ukládat na jednom místě. Ale co když jsou všechny police a skříně v domě naplněna? Výborným řešením tohoto problému se stane nástrojem box self-made. Není nutné mít speciální znalosti a dovednosti. Sam výrobní proces mobilní box bude trvat déle než 3-4 hodiny.

První věc, kterou musíte rozhodnout - je velikost box. To vše záleží na velikosti, počtu a celkové hmotnosti nástroje, které zde budou uloženy. Pokud jde o konfiguraci, na tom nezáleží. Hotový výrobek může mít čtvercový, obdélníkový nebo jiný tvar. Jak si přejete.

Domácí skříňka na nářadí je obvykle vyrobena z umělého dřeva nebo dřeva (OSB desky, překližky, plechu, dřevotřískové desky). Často používají různé kovy a vysokopevnostní plast. Začátečníci jsou obtížné pracovat s těmito materiály. Z tohoto důvodu dávají přednost dřevo.

Jak vyrobit skříňka na nářadí: Odborné poradenství

Pokud si nepřejete, aby se některé vážné chyby a trávit čas marně, pak poslouchat na písemné doporučení níže. Pouze v tomto případě, můžete očekávat dobrý výsledek.

1. Chcete-li pohodlné a spolehlivé krabici s nářadím vlastníma rukama, musíme nejprve vytvořit konstrukční výkres. To se provádí s přihlédnutím ke druhu, množství a celková hmotnost nářadí.

2. Obvykle boxy jsou vyrobeny z desek dříve používaných v jiných stavbách. Před opětovným použitím jejich purifikován z nečistot a prachu zbytků. U jednoduchých nástrojů, je lepší, aby překližky a těžký - silnou desku.

3. Na dřevěné povrchy aplikovat značení všechny bedny dílů. Dále Scrollsaw obrobku pilou nebo přímočarou pilu s jemnými zuby.

4. Pokud chcete, aby se o nástroj okno otevřít rukama? Tato konstrukce zajišťuje centrální rukojetí. Pro instalaci je nutné vyvrtat dva slepé otvory.

5. Sestava dílů pomocí šroubů a šroubů. Bezpečně upevněte rukojeť a všechny klouby.

6. Vytvořte nástroj box s rukama - pouze polovina bitvy. Je také nutné, aby jí atraktivní vzhled. Můžete pokrýt povrch krabice s barvou nebo speciálním lakem.

Velmi brzy začneme praktickou část, ale do té doby připravit vše potřebné. Takže musíme pracovat:

 • vrtačka;
 • PVA lepidlo;
 • překližka (tloušťka 12 mm);
 • pilový list určený pro dřevo skládačky;
 • kladiva;
 • Skládačky funkce řezání v úhlu 45 stupňů;
 • lak na dřevěné povrchy;
 • vrtačky;
 • několik tyče 15x15 mm;
 • svorky;
 • malé hřebíky.

Tvorba krabici s nářadím s rukama: Podrobný průvodce

Že musíme nakonec stalo? Dřevěná konstrukce, kdy Clippers budou uloženy do budoucna, šroubovák, kladivo a jiných nástrojů. Akční plán je následující:

Krok číslo 1. Na začátku bereme do rukou překližky. Ji budeme používat pro výrobu bočních stěn krabičky. Ke koncům dobře navzájem spojeny, musí trochu prořezávání, uspořádání skládačky řezání v úhlu 45 stupňů. Tento druh dokovací odborníků nazývají „odkaz na knír“.

Krok číslo 2. namazat konce lepidlem truhlářské. Pokud si nemůžete koupit kdekoliv, použijte PVA.

Krok číslo 3. Jak se dostat do montáže celé konstrukce. Položkám rozptýlené, že je třeba opravit pásku. Ujistěte se, že stěny jsou spojeny hladce. Nyní čekáme, až náš sklizně suchu.

Krok číslo 4. U návrhů jsou k dispozici přibité latě, které vás udrží na dně krabice. Zde musí být pořádek, protože nehty jsou velmi malé.

Krok číslo 5. Produkce dno krabice a přilepit ke kolejnicím. S použitím stejného PVA.

Krok číslo 6. Pro pohodlné držadlo, aby krabici. Vezměte tenkou desku. Jigsaw snížit řídnutí na něm. To je velmi důležité. Také nezapomeňte vyříznout malé čtverečky na každém rohu rukojeti. Jejich hloubka se rovná tloušťce překližky, která je vyrobena z boční stěny.

Číslo kroku 7. bočních stěn vyvrtaných a vrtání otvorů pro rukojeti. Ujistěte se, že nic není volná. V bočních stěnách rukojeti a stěnami boxu musí být slepé otvory pro vložení hmoždinky.

Krok číslo 8. Obracíme se držadla. Všechny spoje se svými bočními stěnami, a boční stěny a stěny důkladně srst s PVA. Postupně budeme shromažďovat údaje o rukojeti. My upevnit svou pozici s pomocí svorek.

Krok číslo 9. Vše, co zůstává pro nás, aby - je držitelem kompas, dláta a šroubováky. Budeme používat překližku. Řez z těchto pásek, který šířka 4-5 cm a délce rovnající se vnitřnímu rozměru dlouhých stěn krabice. Potom vyvrtejte otvory pro nástroje. Pás potřená lepidlem a připojení k jedné ze stěn pomocí svorky. Jakmile je lepidlo zcela suchá, můžete přistoupit k zásuvky úprava povrchu. Pro tento účel vhodným lakem nebo barvou.

Nyní víte, jak vytvořit svůj vlastní nástroj box. Na tom není nic složitého. Hlavní věc - přesně v souladu s pokyny popsanými výše. Materiály, ze kterých musí být vytvořena, můžete snadno zakoupit v každém železářství.

Tool box s rukama - to je mnohem praktičtější než utrácet peníze v obchodě

Obraz pána je neoddělitelná od nástrojového boxu, který se drží v ruce.

To není jen prvkem jemné lidu a funkční úprava. Dříve nebo později, číslo nástroje dosáhne kritického množství, a to všechno bohatství, musí být takové, aby organizovat.

Kromě toho, že je nástroj, který jednoduše nemohou být uloženy ve velkém. Například soubory nebo vrtačky. Od třou o sebe, tyto položky tupyatsya. A během práce, protože nástroj je vlečen náhodně a nutí vás vzít čas hledat pro něj.

Pokud je to nutné, přijmout soupravu na opravu na silnici, například - chcete jet na dovolenou do své dače, je nezbytná pro vykonávání kontejnerů. Nebo chcete sdílet zámečnické a tesařské nářadí. Souprava pro garáže by neměla kolidovat s jinými doplňky pro opravy v domácnostech.

Takže - potřebujeme úložný box pro ty správné nástroje, zásoby a spojovacího materiálu. Na prodej je nabízen celou řadu možností, které jsou pohodlné, kompaktní, praktický. Některé z nich jsou skutečnými uměleckými díly. Jsou však jisté, že peníze.

Pouze jedna cesta ven - aby se nástroj box s rukama

Za prvé, definovat účel. Jak se obecně může být schránka na nářadí?

Je umístěn malý počet pacientů, obvykle odpovídá charakteru pracovního zařízení. Tato kolonka musí mít pevný hrad, takže se neotevřel náhodně během přepravy. Během pohybu nástroje by neměla servítky dovnitř, každý prvek má své místo, a zajištěny jak je to možné.

Nicméně, to je relativní pojem. Jen box nenese s sebou na místo výkonu práce. To může být přesně pohybovat v dílně. V takovém uspořádání neposkytuje pro upevnění nástroje, ale jsou uspořádány do sekcí a jsou obvykle rozděleny do skupin.

Na rozdíl od prvního a druhého provedení, například pro ukládání je určena pro určitou skupinu zařízení. Například, klíče, nebo sada bitů a vrtáků pro šroubovák. Kromě hlavní obsah, tyto boxy jsou obvykle dát do provozu a materiály.

Tyto všestranné zařízení mnohem pohodlnější, ale oni potřebují pár kousků.

Proto před výrobou, je nutné zjistit, která verze je potřeba. Chcete-li začít s, soupis svých nástrojů. Uspořádat je do skupin a velikostí. A budete okamžitě jasné, kolik krabic a co budete potřebovat velikost.

Jak vyrobit skříňka na nářadí

 • Zásuvkou na kovových nástrojů. Ať je to tak snadné není. To může vyžadovat svařování. Self-made box oceli by bylo příliš těžké nést, ale má také výhody.

Těžký a těžkopádný nástroj není tak rychlý protiútok buňky. Nemůžete příliš brzy přesně stohovací klíčem 38h52 vážící půl kila. Statný set spojovacích hlavic nejsou zlomí dřevěnou podlahu.

Ale i pro zařízení s akutní ostření, nebo souboru - to nebude fungovat. Nejlepší volbou - instalace zásuvky pod lavici. Jen je třeba nastavit omezovač na těžký pan spadl vaše nohy.

Tím, že mobilní nebo přenosné volby - můžete používat tenký papír a vykonat příklad krabice tovární vzorů.

Další možností pro imitaci - ocelový vozík se zásuvkami na nářadí a příslušenství. Tento design je populární v autoopravárenství. Pro domácí studio - to je ideální, ale výroba je spojena s technickými obtížemi;

 • Pokud potřebujete stejnou sílu a funkčnost - snažit, aby krabici s nářadím překližky. Síla mírně klesá, ale zvládnout takový materiál mnohem jednodušší.

  Před provedením box s rukama - paint výkresů. Hack by měl být čistý a odpovídala velikosti vašeho nářadí.

  Chcete-li zvolit tloušťku hlavního tělesa 8-10 mm. Kola (pokud je potřebujete) můžete koupit u zboží obchod pro domácnost. Všechny spoje by měly být na šrouby. Nehty rychle uvolnit. Spoje dále plášť s PVA lepidla.

  Krabice s buňkami může dělat jejich překližka 6-8 mm. Montovaná stěna materiál tlustší dno a tenčí buněk. V případě, že nástroj není příliš těžké - jako vodicí lišty vyberte tvrdého dřeva. Můžete připevnit kovové rohy.

  Pak nebudete mít strach, že box vám spadne na nohy. Široké a nízké vaničky dokonale rozdělen do sekcí s vnitřními přepážkami. Čím více - tím lépe třídit nástroje a spotřební materiál pro daný účel. Skříňka na nářadí, vyrobený vlastníma rukama - poskytuje dostatek příležitostí pro kreativitu.

 • Dřevěný box s rukama. Jedná se o klasický truhlářství. Výkresy přenosné úložiště byly publikovány v časopise „Mladý technik“ před 50 lety.

  Potřebný pro výrobu desek 10-20 mm tlusté a pilové na dřevo. Je to vlastně všechno. Z tohoto důvodu, a to navzdory mnoha moderních designů, mistři staré školy zvolit tuto možnost.

  Klasická konstrukce neposkytuje prostory a zda jiné funkční zařízení. Jen hluboký box a pohodlné uchopení po celé délce.

  Tato forma rukojeti má praktický význam. Je-li hmotnost nástroje rozložen rovnoměrně, můžete vždy najít místo těžiště, takže medvěd box vždy výhodné.

  Praktickým doplňkem k vložce s vlastním držadlem, že úprava má 50% z pole. Tato vložka se používá pro jemné nástroje (šroubovák, šídlo, mollových tóninách) a spotřebního materiálu (vrtáky, bity a tak dále.). To může být vyroben z překližky nebo tenkého dřeva.

  Dno (zem) je hlavním nástrojem prostor. Kladivo, vrtačku, hoblík, velké kleště;

 • V případě, že bedna nevyžaduje neustálé nošení - můžete vytvořit okno s posuvným víkem. Taková plavidla dělat více o stejné velikosti. Ty jsou umístěny na regálech, na konci zásob se provádí, tam jsou některé obsah.

  můžete vytvořit zcela jinou strukturu ze dřeva a překližky. Box-stojany (pouze bez zrcadla).

  Dveře jsou další buňky, které tvoří podložku při otevírání velikosti nástrojů se zadní stěně pracovního stolu. Krabice není určen pro přepravu, ale z místa na místo je přesně lze upravit. Proto je nejvyšší má rukojeť.

  Vnitřní část může zkomplikovat malou krabičku, ve které jsou vytvořeny nejmenší položky. Není-li příliš těžké nářadí - sloučeniny, stejně jako v předchozím příkladu provedení, PVA lepidla a vrutů.

 • V kombinaci tool box s rukama

  Adaptace bude mnohem praktičtější, pokud se blížíme k tomu, aby jej kreativně. Můžete použít celou řadu materiálů - dřeva, překližky, kovu, plastu hotových úseků. Na obrázku vidíme příklad integrovaného přístupu.

  Hlavní část a část pro velké velikosti nástroje je vyrobena z desky o 12 mm. Na výkon stěny publikoval organizátor závodu, koupil zboží obchod pro domácnost. Hliníkové kousky vyrobené ploché krabice s skládacím mechanismem ve tvaru písmene Z. Umístěna vrtné, vruty, šrouby a matice.

  Proveďte držadlo z krabice je nesmyslné. Byl příliš těžký, aby se stal mobilní. Nicméně, můžete vždy dát to, kde je nástroj by měl být po ruce.

  Jestliže bit nástroje - mají kompaktní design. V tomto poli je vhodné použít při práci, a to je docela snadné přenášení. Překližka je tvořena z 6-8 mm tlustý. Toto je vhodnou volbou pro skladování nebo balkon. to je příliš malý na dílně.

  Nebo zcela originální design, sestaven z překližky bez jediného hřebíku.

  Jak můžete vidět, i jednoduché atributem domácího pracovníka jako schránka na nářadí - může mít mnoho variant. Který z nich si vybrat - můžete se rozhodnout.

  Organizér pro nástroj. Video pohodlnější montážní krabice s redukcí metod pro velikost a ve výrobě.

  Japonec> Blog> Krabice pro přístroje s vlastníma rukama.

  Jestli někdo ví, jak vrtat vlastníma rukama, je možné, aby se organizaci svého sedadla. Rád bych vám okno, které jsem učinil s jejich vlastních rukou, a v podstatě nechtěl použít hotové boxy, které jsou vidět. Box z nejvíce levného materiálu z 6mm překližky, která byla po ruce, která byla ponechána z různých projektů, a rozhodl se je aplikovat v praxi. Vzhledem k tomu, jakékoli velikosti, jsem neměl v plánu, jsem vyložil všechny nástroje na podlaze a asi nastínit pole a můžete vrtat pod požadovaným razmer.U jsem se otočil 50 14 40. Působil jako skládačka, i když je možné řezat jednoduché postaru. Pro lepení lepidla PUFA používat německé Carpentera. Krabice byla velmi silná, i když původně jsem si myslel, že si hraje na 8 mm překližky, ale chtěl jsem se do boxu a byl lehký a odolný. Můžete bezpečně postavit na něm. Totéž lze říci o hotových čínských boxů. Zde jsou všechny řezal a pak shromáždí a vidět výsledek. Teď, když je box, jak organizovat vaše pracoviště? Tedy to, co lze udělat, aby se snadno a pohodlně najít všechny věci, jak být na dosah ruky?

  Jak uložit nástroj tak, aby nedošlo k úniku a rozptýlit? Na začátku jsem se držel je v kufru v jednoduchém celofánu a nejčastěji používané nástroje právě přišel na silnici v zemi. Stručně řečeno, takže obchodech nejsou pohodlné a ne profesionální. Je nezbytné, aby každý nástroj byl na svém místě a není-li na svém místě, je nutné najít a dát na své místo, a nesmíme zapomenout na silnici nebo horší za kopotnom. I definovali sadu nástrojů, které jsem použil pro 2-3 roky. Takže jsem pohodlná, a tam je téměř vše, co potřebujete. Problém-how udržet v pořádku, že nejsou smíšeny a nástroje proti pádu? Za tímto účelem jsem udělal kolébku 1,5cm jógu. Na začátku markeru dělal značkovací nástroje a pak ostrý malý řez nůž vzor. To může být úhledně umístit všechny své nástroje krabici a nebojí se, že budou vypadávat, samozřejmě s výjimkou kohoutku, protože je velmi těžké a padá po celou dobu. Ahah. Přikládám fotku procesu. Tímto způsobem a pracovali všichni sešli. Pak se zeptal půjčit zakrýt a aplikovat laky malování. Dokonce profesionální baskytarista a volný čas není, pak je velmi požadováno, on souhlasil, aby mi pomohl, protože je to příliš časově a dobrý malíř. Byl připojen pohodlné držadlo, si nyní můžete pohodlně přepravovat krabice a uložte jej potřebné nástroje. Během této zvláštní poděkování Arthur na noc hraje na kytaru a v odpoledních hodinách mé natřené lakem chemodan.Teper v autě tam je self-made set. K dispozici je také jednoduchý lopaty zastaralý sadu hlavic s ráčnou. Dům má profesionální sadu Toptul skládající se z 130 tématu. Tato sada z nejoblíbenějších a některých oprav a kvality je rovněž na úrovni. Bye každého.

  Tento nástroj by měl být uložen v garáži

  Také jsem dělal sám.

  A jak je důležité nosit kleště, svorky, pásky, kolumbik?

  Zavazadlové neřiďte. Zkřížené klíče jack šroubovák a pár klíčů.

  Potom, promiň, to je něco jiného. Je snadné si jej objednat a kufr "jen v případě,"

  Jaké nástroje jsou připevněny? říkají heavy - kladivo, nastavitelný ...

  Ne jako kladivem a klíčem padá s trkdom. Je-li nutné provést práce a auto-moto a technologie se kufr v garáži. V zimě, většinou sedí doma. Od jara začne obnovit kole do garáže, a 750 se neobejde bez těchto sad.

  Sám jsem udělal vytvoření malého ráčny hlavou pěny, což je téměř na výstup nerozšiřuje. Obtékání hlavu do celofánu a pak se nalije pěna. Pár hodin lopatky přizpůsobené velikosti, trochu tmelu, penetrace a nátěru, a byste si mohli myslet, že jakoby prefabrikace. Fotografie bohužel hloupě ji zlomil.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  28 + = 38