Box obuvi na chodbě

Box obuvi na chodbě

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Obuvnitsa do předsíně (54 fotografií): pohodlné a kompaktní

Originalita a tvořivost - ukládání bot na zeď

Obuvnitsa - nezbytný kus nábytku na chodbě. Za prvé, aranžování ukládání bot, to vám umožní uvolnit prostor - a to i v malém rodinném získat spoustu bot. Zvlášť když si uvědomíte, že jedna z čelistí je široce používán, a druhý - se ve skladu v očekávání sezóny. A za druhé, obuvnitsa vytváří příznivé podmínky pro skladování, což vám umožní prodloužit životnost boty.

Moderní kompaktní obuvnitsa na chodbě

Úzká skříňka-obuvnitsa ušetřit místo v malé chodbě

Kreativní nápad pro botník

Zásuvka s policemi pod schody - krabičku a funkčně

Elegantní dřevěné obuvnitsa na chodbě

Otázka společného ukládání oděvů a obuvi po dlouhou dobu i nadále aktivně debatoval. Hlavním argumentem ve prospěch samostatného nábytku pro obuvnický průmysl - speciální zvláštní zápach vyzařovaného obuvi. Na jedné straně to může akumulovat v oblečení, na druhé straně - se chová jako návnada pro můry. Kromě toho, boty - velmi špinavé a zaprášené součástí šatníku, proto by měly být skladovány odděleně. Ve prospěch speciálního nábytku - obuvnitsy, zákonů a skutečnost, že uložení obuvi v „nativní“ krabicích trvá nadměrné množství prostoru.

Funkční kompaktní řešení - obuvnitsa-puf

Kovový žebřík může být použit více tvůrčím způsobem - pro skladování sandály

Form-factor obuvnitsy rozdělit do několika základních typů:

 • Open - nejpopulárnější druh nábytku pro boty, hlavní výhoda, která - boty, jsou na něm namontovány, je stále větraný, takže - schne rychleji. To zase minimalizuje riziko vzniku zápachu v botě. Na druhé straně - v tomto uspořádání na obuv, který je uložen v otevřeném regálu, trvá déle prach. V souvislosti s chodby bez pochyb - nejvíce znečištěných míst v plochém, otevřeném obuvnitsa (s stojící v botách) se promění v lapače prachu

Otevřené police pro uložení obuvi na chodbě

Otevřená obuvnitsa pod lavici - praktická a pohodlná

 • zavřená - je vyrobeno ve tvaru skříňky, stoly nebo lavicemi. Velmi časté obuvnitsa uzavřeny se sídlem v hale ne vždy se podaří dát samostatný Ottoman sednout a pohodlně obout boty. V tomto případě, výhody a nevýhody uzavřen obuvnitsy přímo naproti pod širým nebem: Boty jsou dobře chráněny před hromaděním prachu, ale je to dost špatné sušit (nedostatečné větrání), jako důsledek - zápach. To je důvod, proč někteří uzavřený obuvnitsy vybaven nucenou ventilací systémy, i když častěji - vytvořit další otvory umožňují cirkulaci vzduchu

Samonavíjecí Shuhlyada úschovu boxy boty

Uzavřená obuvnitsa s kovem podporuje na obuv

Tip! Uzavřená obuvnitsu vybrat pet majitelé - v tomto případě jsou jejich boty zaručené chráněny před pronikáním ostrými zuby.

 • Slim (odvozeno z anglického «Slim» - tenký, hubený) - speciální druh obuvnitsy chodby, úzká a poměrně vysoká, že jsou optimální pro malé chodby, kde designéři musí brát v úvahu každý čtvereční centimetr. Jejich šířka - 20 cm přibližně Obuvnitsa tenký má skládací police -. Jsou otevřeny v úhlu 30 až 90 stupňů (menší úhel otevření, tím více místa je uložen, a méně výhodné extrahovat / styl obuv) .Obuv skladovat ve svislé poloze, což není příliš výhodné pro zachování svého původního tvaru. Tenký mohou být vytvořeny jako podlahy a jako stěna obuvnitsa sálu. Mezi nedostatků tenkým designem je třeba poznamenat, že je to jen pro botník, takže budete muset najít místo pro kartáče a boty „kosmetiky.“ Dalším důležitým bodem - stabilita. Na jedné straně, obuvnitsa úzká, na druhé straně - v malé chodbě pravděpodobností nechtěně jí ublížit - dost velké. Je tedy možné poskytnout dodatečnou montáž na stěnu

Locker „slim“ - tenký a prostorný

Uvnitř krabice „slim“ může pojmout poměrně velké množství bot

Tip! Při výběru obuvnitsy přednost ten, ve kterém můžete změnit vzdálenost mezi policemi - to bude dávat možnost uložení obuvi v různých velikostech.

Deficit prostoru v hale nás nutí hledat multifunkčních řešení, ve kterém je opěrka boty v kombinaci s jinými, stejně tak potřebné v hale, toto téma. Příklad - závěs do haly s obuvnitsey který slouží modul chodby.

Sada obsahuje předsíň ramínko a oddělovací Shoe

Mobilní univerzální věšák, obuvnitsa

V poslední době se objevily obchody obuvnitsy-sušička, které současně fungují jako skladování a optimalizovat nejen sušení obuvi, ale navíc dezinfekci je (pro tuto nastavenou UV lampy), a neutralizuje se specifickou nepříjemnou „boty“ vůně. Nicméně, pro obuvnitsy tohoto typu mají řadu omezení - za prvé, že je třeba zajistit svou moc, a za druhé, ne všechny boty mohou být rychle nuceni sušit.

V případě, že bota je opravdu hodně, budete blížit rotující stojan - je instalována od podlahy až ke stropu - vraspor.

Ideální pro malé chodby předení regály, police na boty

Různé materiály mohou být použity pro výrobu obuvnits:

 • chrome tenkých kovových trubek s kompaktním a lehkém provedení, který díky své „průhlednosti“ není nepořádek prostor, který je důležitý pro úzké chodby. Obuvnitsa této struktury, díky dobré větrání, jsou velmi vhodné pro sušení obuvi. Tato konstrukce může být nezávislý a může být namontován na stojanu z dřevotřísky nebo MDF. Nevýhoda - špinavé boty lze umístit pouze na spodní polici, nebo voda, země a trosky budou padat na boty v nižších hodnostech

Chrome kompaktní obuvnitsa

 • přírodní dřevo - protože to dělalo obuvnitsy klasické chodby. Například dřevěná obuvnitsa hala se zrcadlem v interiéru vypadá reprezentativně, rafinovaný a pevné látky. Ale zároveň kopií za strom pole není příliš praktické, v první řadě - z důvodu citlivosti na vlhkost. To je důvod, proč boty před instalací dřevěnou obuvnitsu je třeba důkladně vysušit

Nastavit chodba z přírodního dřeva

Tip! Kované obuvnitsy vhodné k bytu nebo venkovského domu, zdobené v říši či baroka.

Na Kovové podložky harmonicky bude vypadat kovbojské boty

 • Ratan - navzdory svému „dřevo“ přírody, ideální materiál pro obuvnits. Snadno se čistí, odolný proti vlhkosti, dobře větrané

Bedny z ratanu - dokonalé řešení pro ukládání bot

Letní boty mohou být umístěny v proutěném koši

 • MDF - nejteplejší materiál, ze kterého udělal obuvnitsy umožňuje dosažení optimálního poměru cena / odvolání / kvalita

Obuvnitsa MDF - levná a praktická

 • Plast - obuvnitsa otočí světla a mobilní, ale to je ještě možnost, vhodnější pro zahradu.

Jasně růžové plastové obuvnitsa - lehký a univerzální

Obuvnitsa vlastních rukou: originální a cenově

Velmi jednoduchý model obuvnitsy - jedná se o běžný případ, nosič, který má boční stěny police namontované konformatami břevno. U venkovského domu můžete použít jednoduché dřevěné bedny - malovat ve světlých barvách a opírat se o sebe (dokonce může být stanovena). Další původní „dovolenou“ volba obuvnitsy - obyčejná pánev. Je chráněn, barva (lak) a svisle upevněn ke stěně. Obuv uspořádány v drážkách. A pro letní obuvi (pantofle, baletní boty, tenisky a podobně) mohou být vyrobeny ve formě organizátor kapes, které můžete jednoduše zavěsit na stěnu, dává pár hřebíků.

Obuvnitsu snadné, aby se ze šrotu materiálů - desky a kovových krabic

Podpatky mohou být uloženy na stěnu - na pevných kovových tyčích

Obuvnitsa dřevěných beden - snadné a cenově dostupný

Dřevěné bedny na zeď - skvělý nápad pro domácí obuvnitsy

Obuvnitsa stoly ze dřeva - krásné a praktické

Botníky - 60 Možnosti

Hlavní tajemství chodba všechno v dnešní době - ​​počet viditelných věcí by měla být omezena na minimum.

Dříve v bytech jednoduchých polic stál u vchodu, nyní v sálu vychloubá ploché boty skříňku, kde jsou vaše boty bezpečně ukrytý ze všech očí.

Boty v moderním skříňce je umístěna ve svislém směru, která šetří místo. Můžete si vybrat šatní skříň na boty s 2-3-4 kancelářemi. Patrová police pro 10-12 párů - další běžné konfigurace "rychlá šatník" bota.

Obvykle jsou vyrobeny z umělé hmoty nebo kovu, takže je lze snadno udržovat v čistotě. Můžete si koupit i miniaturní skříň s křídlovými dveřmi.

Odděleně, můžete říci o "uzenkih9quot; Skříň s křídlovými dveřmi (otevření 45 stupňů). To je ideální pro malé chodby. Jsou-li boty uspořádány na pultech, neztrácí tvar, to není zmačkat, ne sedá prach. Nicméně, podle kabinetu ztrácí prostornost tradiční obuvi palce.

Místo boty mohou být umístěny pod lavice, noční stolek, nebo slouží jako podpora pro zrcadla. Ale zpravidla na špinavé boty, jako nábytek není určen, a proto se v břečce botách bude stát na prahu a police - prázdná. Je chodníků v Evropě jsou čisté, a hostitelka nabízí pouze prach z bot, které přišli. V Rusku, boty obvykle odstraněny u dveří.

Proto každé domácnosti by měl mít dvě speciální místa pro boty a boty. One - u vchodu - je určena pro pár, který jsme střelbu, se vrátil do ulic. Za druhé - pro tuto botu, která je určena pro další sezonu. Pro uložení špinavé boty hodí pro oboustranný tisk Pad s vinylovým povlakem a palety, která se snadno sejmout a vyprat. Boty stát na tomto rychle schnou. Lze zakoupit i speciální skříň s větráním a baktericidní lampy.

Dobrý botník musí nutně obsahovat prostor pro boty, který bude poskytovat malý věšák s měkkými kolíky. Tyto desky jsou upevněny na čase "prostoya9quot; Boots neváhal zvednout. Obuv s vysokými vrcholy vytáhnout na speciální podložku, aby jej před ztrátou tvar.

Chcete-li umístit boty ve skříni, pak by měla být poskytnuta rovná hloubce polic o krabici od bot. Mohou být až ke stropu (pokud je jich několik stovek párů bot) a v několika řadách v dolní části - pod paží na svrchní oblečení. Boty mohou být uspořádány pro posuvné dveře na kovových regálech. Zatahovací stánek s držiteli více pevnými polštářky, ale pomáhá udržet tvar boty (ačkoli vysoké boty jsou všechny nebudou moci dát stejný).

A můžete použít drát stoupenci držáky na přísavky, které můžete připojit k jakémukoli povrchu. a pro Společenská dámské boty jsou dobré otevřené police nebo regály otočné vitríny - ventilátor "shoe poklad" tato výstava bude rozveselit!

Skříně, police, zásuvky na boty ... vybrat obuvnitsu

Válka pořadí v sále nejčastěji způsobené vrtat boty. Každý člen rodiny nebývá jeden pár, což vede k problémům. Vyřešit problém může obuvnitsa chodbu. Jsou z různých druhů a typů, takže si vybrat několik.

Nábytek pro botník

Skladování boty - věčný problém. Chodby jsou obvykle není tak prostorný, jak by mělo být, protože je nutné, aby všechny kompaktní, ale tak, aby byl přístup zdarma. Ve snaze vyrovnat se s úkolem pomáhat obuvnitsy různých typů a druhů. Pokud se pokusíte dát definici, můžeme říci, že obuvnitsa - je otevřený nebo uzavřený botník. Uzavřený nazývá boty skříň nebo komoda, otevřené - s názvem „police“ nebo „stát“. Je-li návrh není uvedeno, používá termín deštníku „obuvnitsa“.

Obuvnitsa chodba může být otevřený nebo uzavřený

Úložný systém uzavřeného typu obuvi mohou být vyrobeny různými způsoby. Všechny modely lze rozdělit do několika skupin:

 • S skládání. Obuvnitsa hala se skládacími policemi má obvykle malou hloubku, se liší ve výšce a šířce - nízký a široký, úzký a vysoký. Jejich charakteristický rys - pluk, které jsou připojeny ke dveřím k přístupu, a tato struktura je upevněna na otočné závěsy. Pokud jste zatáhnout za kliku na dveřích k přístupu, se ukáže v pantech, otevření přístupu k obsahu krabice.

To je způsob, jakým je komoda pro flip-typu obuvi

Kyvné dveře jsou obvyklé, ale ne příliš pohodlné

Takový úložný nábytek obuvi nazývá prádelník nebo (shkafshkafchik) pro boty. Není tam žádná jasná separace. Každý používá název, který se mu líbí.

Uzavřené modelové obuvnits nazývá skříňku nebo komodu pro boty. Ve velikosti, jsou velmi odlišné. Výška - 50 cm až 220 cm, šířka - od 30 do 120 cm, hloubka. - 17 až 55 cm Další zvážit, co výška může být obuvnitsa haly. Je to faktor, který je považován v první řadě.

Skříně nebo zásuvky pro obuvnický průmysl - to je název uzavřených kaloshnits typu

Low kaloshnitsy doplní se na 50-55 cm. Většinou jen jeden pluk, který bude schopen pojmout sezónní obuvi na osobu. A pak, když není velký zájem o koupi nových bot / sandály / boty. Občas low obuvnitse učinit dvě nízké poličky. Za normálních okolností můžete umístit pouze na letní nebo podzimní boty bez podpatků. Obuv, a to i na takové polici nikdy zvednout znovu. Znamená to, dát je do stran.

Plus nízká komoda pod kůži může být sedadlo. To jste na chodbě by nejen lavice / židle pro obuvaniya a nábytek pro boty s sedadlo. Racionální využití veškerého dostupného prostoru - který dává i možnost.

Ve výšce 60 až 120 cm, police je již dost pro rodinu 3-4 osob obuvi. V tomto segmentu máme komody na boty s otevřenými policemi, které jsou uspořádány po stranách polic na boty. Nejčastěji je dlouhá a úzká oddělení - pro uložení deštníku. Dámy mohou upravit toto oddělení pod boty.

K dispozici jsou modely zásuvek pro boty v horní části, která je zde police pro maličkostí tu a tam jsou zásuvky pro uložení rukavic, klíče, atd. Pro racionální využití prostoru nad boty skříň může pověsit zrcadlo nebo stěnu závěs.

Nejvíce snad zajímavá kategorie. Tyto obuvnitsy chodbu to dává smysl, aby se na stejnou výšku jako skříně (pokud je tam jeden v chodbě). Nechť ne všechny police mít možnost snadno dosáhnout, ale v horní části lze odstranit non-sezónní nebo výstupní boty. Kromě tradičního botník s výklopnými dvířky mají úzký botník s výsuvnými policemi. Tato možnost je vhodná, pokud máte malé vzdálenosti - 30-40 cm - mezi, řekněme skříň a stěnu. To je takový výklenek, a můžete dát tyto úzké a hluboké skříně Shoe. Oni jsou také nazýváni „penál na boty.“

Šatní skříň úzkého botu s názvem „pěna“

Zavřeno obuvnitsa sálu je dobře, že jsou dveře bezpečně skrytý řád nebo poruchy. Druhý pozitivní bod - estetický. Mnoho takových modelů, jako je více než otevřenými policemi. Má uzavřené modely a nevýhody. První z nich - na jejich místě po delší zaschne, druhý - jejich cena je vyšší, protože materiál trvá déle.

Obuvnitsy sál otevřený

Obuvnitsy provedení v otevřeném koridoru je jednoduchý: dvě boční stěny, které jsou připojeny k polici. Výšky jsou obvykle buď nízká - až 50 cm, nebo průměrná výška - až do jednoho metru. High jsou vzácné. V této kategorii příliš, existuje několik typů modelů:

 • Obvyklá police na boty. Výška - 80 cm, šířka - 50 cm, hloubka - 35 cm, v opačném případě velkých pánské boty se nevejdou do něj. Jednoduchý botník má dva až pět polic - v závislosti na nadmořské výšce. Některé modely mají boční zavřené police. Mohou být použity pro uložení obuvi a dalších věcí.

Mohou být vyrobeny ze dřeva, dřevotřísky, dřevovláknitých desek, kovu, a kombinace těchto materiálů. Pokud budeme hovořit o volbě materiálu, to dává smysl, aby vyzvednout pod nábytek, který již v předsíni existuje. Pokud zjistíte, že stejný materiál nebo barva není možné, podívejte se na konci. Neutrální vypadat jednoduchý model kovu. To obuvnitsa hodí do každého stylu chodby.

Více zajímavě vypadají botníky dřeva, dřevotřísky nebo MDF. I jednoduchá dřevěná polička může vypadat hezky. To těží z texturu dřeva. Není nutné schovávat se za dveřmi.

Obuvnitsa foyeru dřeva: i jednoduchý model přínosů krásu dřeva

Existuje stále otevřené obuvnitsy, tzv stojan nebo stojan na boty. Nemají žádné police - z drátěné nebo plastové lopatky jsou vyrobeny, což je kladen na boty. Velmi pohodlné a kompaktní způsob, jak ukládat létě a na podzim boty. Taková bota je umístěn v malém prostoru 36 párů. Na „install“ bota má zvláštní model. Počet párů bot je menší, ale problém je vyřešen s diváky vrcholy. To je sice úctyhodný řešení.

Je těžké pojmenovat nějak podobných konstrukcí. Nejvhodnější název - rack nebo závěs))

Vypadají dobře a podíl z dřevotřísky a MDF. Obvykle se jedná o vícevrstvé fólie „pod stromem“, která jim dává pevnost. Vedle otevřených policích lze uzavřít pár. Tato možnost není špatný: je možné nechat otevřenou ty páry, které jsou nyní ve špici, uzavřené ty boty vzácné, nebo dokud je čas pro ně.

Obuvnitsy je hala vyrobeny z takových materiálů:

 • Zavřené obuvi zásuvky či skříně často vyrobeny z dřevotřísky nebo MDF. Druhou možností je lepší, protože se nebojí vysoké vlhkosti. Ale obuvnitsy MDF je mnohem dražší. Ale pouze jim bude trvat dlouho.

Botník vyrobeny z dřevotřísky nebo MDF - nejběžnější typ

Ve všech těchto druhů může být odlišný polki.Privychnye pevný - plast, dřevotříska, MDF - není příliš pohodlné. Se hromadí prach a nečistoty, které komplikují pohyb vzduchu, což je důvod, proč boty horší zasychá. Nejlepší režim - z kovového drátu nebo několik trubek / kolíky, pro které je obuv umístěn.

Výhodně, pokud je možné měnit vzdálenost mezi policemi a / nebo jejich počtu. V létě, můžete si dát častěji v zimě - odstranit několik polic - pro obuv potřebují velkou vzdálenost.

Regály - skvělý nápad ... Hlavní věc - aby si to uvědomit

Dokonce i police jsou nejen pevné, ale také zatahovací, což je také velmi pohodlné. Zvláště v případě, obuvnitsa chodba má velkou hloubku. Musíme se dostat do poslední řady obuvi - předložila poličku. A ne ohnout, hledat stojící ve svízelné situaci.

Neobvyklé a nestandardní modely

Většinou obuvnitsa chodba - nábytek, který je umístěn na podlaze. Ale tam jsou některé druhy, které jsou zavěšeny navertikalyne povrch: stěny, dveře. Například stěna obuvnitsa PitStop. Police v jejím skládání, každý rozdělen do tří buněk. Jeden pluk - dvě krabice. Pokud je to žádoucí, mohou být namontovány nad sebou nebo ve vodorovné poloze.

Wall obuvnitsa chodbou se sklopnými policemi

Tam obuvnitsa drát, který může být zavěšen na každém svislou plochu. To může být stejná stěna, skříň dveře, skříň, šatna, atd. Jsou skvělé nahradit organizátorovi na boty. Jsou jistě dražší, ale je výhodnější je použít, boty nejsou tak vrásčitá a drží svůj tvar lépe. Pár možností, které můžete vidět na fotografii níže.

Dvojice namontovaných modelů

Závěsné stojany na boty může být umístěn v úzkém molu, mezi stěnou a skříně, na straně skříně. To pomůže uspořádat prostor malou předsíň.

Z vlastních modelů stále může vyvolat regály a police spinning. V případě, že bota velký prostor pro jeho umístění - ne opravdu, ale tam je volný úhel, lze započíst s rotujícími policemi. Úhly obtížné plně využít a otáčení police půjde perfektně. A bota se umístí do něj hodně.

Zvlákňovací Botník - vhodné pro optimální využití prostoru

Pro malé chodby v malých bytech mají ještě zajímavější možnost kombinované vstupní halu s policí na boty. Tento nábytek je oboustranný. Na jedné straně - ramínek na šaty, na druhé straně - police na boty. Celá konstrukce se otáčí kolem své osy. Musíme pověsit kabáty - obrátil na stranu s háčky. je třeba dát boty - zahájila polic sami.

Rotující mini-předsíň s vestavěnou obuvnitsey

Takový nábytek může být zřejmě umístěny v rohu. Míst bude trvat trochu. Obecně platí, že zajímavý nápad. I když můžete najít a obuvnitsu s věšákem a zrcadlem. Ale oni jsou v klidu a ne tak efektivní při využití prostoru.

Obuvnitsa sál: fotografie zajímavé modely

Existuje několik modelů, které lze těžko připisovat třídě. Zajímavý nápad, tvar, materiál. Ty byly umístěny v této sekci. Možná, že to je místo, kde najdete svůj obuvnitsa chodbu.

Myšlenka pro skladování gumové holínky

Snadný způsob, jak proměnit otevřené do uzavřeného modelu

Obuvnitsa haly ve stylu podkroví

Další kreativní možností

V případě, že boty jsou velmi ...

Skla a dřeva - a proč ne ...

Z tohoto modelu, závratě

Plastové obuvnitsy jsou uzavřeny

Originalita tohoto designu mimo soutěž

V duchu tradice

V tomto provedení, spíš jako pohovky ...

Pro rychlý přístup ... může být, mimochodem, dal ve skříni

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 2 =