Box zeleniny na balkoně s rukama

Box zeleniny na balkoně s rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Sklep, trouba a skladování na balkoně s rukama

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Je pravidlem, že každý byt není dostatek prostoru, aby pojala všechny své plány. Z tohoto důvodu, mnoho lidí používá jako doplňující část pro ukládání svých lodžií a balkónů. Můžete provést zde různé police, skříňky, skříně, zde, aby se odstranily některé věci. Stavět speciální box, budete sem zeleninu, domácí. V tomto lodžií nebude jen další úložný prostor, ale také vynikající rekreační oblasti.

Jak udělat balkon sklep?

I když je přístroj úložného prostoru zeleniny je třeba dodržovat některé zásady:

 1. Teplota v této provizorní sklepě by měl být 1 + ... + 5 ° C, při vlhkosti 85-90%. Pak zelenina nevyschly a ne hnít.

Skladování zeleniny na balkoně lze provádět do čtyř typů nádob ve sklepě:

Poslední zařízení bude plný sklep v suterénu domu, který se vejde hodně ovoce a zeleniny, stejně jako konzervy.

Vlevo - box sám, právo ukazuje, jak udělat topného systému, pokud chcete zachovat zeleninu na balkoně, a to i v extrémní zimě.

Toto zařízení bude postaven. Takže nejprve je třeba ukončit balkon, kde budete instalovat krabici, připevněte tyče ve tvaru obdélníku na podlaze a horní bude ve výšce sklepa.

Pokud nebude k ukládání ovoce a zeleniny tady v mrazu, pak si můžete udělat jednoduchý ventilační systém. K tomu, utěsnit podlahové desky nejsou těsně vedle sebe a s malou vzdálenost.

deska nebo horní tyče by měla být působivější než na stranách, aby rám, ke kterému se chcete připojit panty a kryt.

Připevněte rukojeť na víku, takže můžete snadno otevřít balkon sklep.

Pak budete muset dát dohromady další krabici, která je volně umístěn uvnitř první. Jeho stěny jsou tenčí, takže box mohou být vyrobeny z dřevotřísky, překližky nebo kartonových krabic. Kryt také nutné izolovat.

To může být připojena k vnitřní stěny krabice a izolaci krycí fólie, která se v horku se bude ochlazovat zeleninu a za chladného počasí, aby byly chráněny před podchlazením.

Malovat mimo pole skvrny. Transformovat jeden druhého a útulnou sedací souprava, zabírá málo místa:

 1. Ji na horní krycí vrstvy pěny a tkaniny, aby se lehce mimo konce. S pomocí nábytku sešívačky připojit tyto materiály k dřevěnému povrchu víka.

Někteří řemeslníci budují cihlové základny, aby mohl spolehlivě skladování zeleniny na balkoně. Uvnitř je také izolovaná, takže si můžete nechat zde všechny zimní zeleninu.

Jak si vyrobit zahřívá pec?

Jak můžete vidět, mezi tělem a krabice chcete uspořádat vzduchovou mezeru, stejně jako položit izolaci. Níže je ohřívač, který bude podporovat nezbytné pro teplotu ovoce a zeleniny. Můžete si koupit termostatu nebo teploměru zřídit zde, aby se udržela požadovaná klimatu, založený na jeho výkonu.

Viz graf, který přispěje k vytvoření ohřáté sklep na balkoně.

Jak je vidět, vývrt je vložen teploměr pro zobrazení teploty uvnitř boxu. Hnací ústrojí topného systému je zde zobrazen.

 1. Tento sklep i se skládá z vnějšího pole, ale ze dvou vnitřních mistrů, z nichž dýh. Dali dovnitř tak, že mezi vnějšími stěnami a podlaha potrubí 5 cm mezera.

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Jak se staví obchod v 1. patře?

K tomu, vykopat sklep, rozšířit stěnu balkonu dolů.

Po tom, co potřebujete mít na skladě potřebné materiály. Chcete-li sklep v přízemí, budete potřebovat:

Postupujte podle následujících pokynů:

 1. Vykopat příkop pod balkonem. Výška tohoto vybrání musí být takové, aby v budoucnu sklep bys mohl vstát. Šířka je stejná jako balkonové desky.

Podívejte se na sklepě přístroje pod balkonem, což je užitečné pro vás.

Poté, co je beton úplně suchá i mimo ni, jste udělali úplné zeleniny obchod pro rodinu.

Jiné návrhy s vlastníma rukama

Takový kontejner má tuhý bydlení, vložený termostat, který udržuje požadované teploty uvnitř kontejneru. Existuje větrání, bude to nedovolí vlhkosti. Topné Skříně jsou k dispozici jako jiný svazek, můžete vyzvednout na velký nebo malý balkon, pro rodinu různých velikostí.

Zdá se, že se jedná o běžný syntetický sáček, ale není tomu tak. U takového obchodu rostlinného v miniaturním pomocí nepromokavé tkaniny a izolace. Záležitost vložené elektrody, které, za zahřívání, teplota se zvýší na požadovanou, přičemž zelenina zmrazit během chladného počasí.

 1. Chcete-li takovou skříň na balkoně skladování potravin, je třeba srazit dřevěnou krabici od baru. Middle také přikládá spolehlivé dřevo.

Můžete si vytvořit a další mini-sklep na balkoně.

 1. Jeho šířka je rovna šířce lodžii. Vložte dvě desky ve svislém směru navzájem rovnoběžné, další dvě po vodorovně sbírat krabice pomocí šroubů.

Taková zařízení umožňuje ukládat zeleninu, ovoce, všechny druhy podomácku vyrobených na balkoně. S výhradou správného režimu, budou tyto výrobky nezhorší po dlouhou dobu. Koupit si jej jednou, budete trvale ušetřit z nutnosti jít do obchodu s ovocem a zeleninou. Máte-li pěstovat na zahradě, pak vyřešit problém s jejich skladování.

K tomu budete potřebovat:

 • dvě dřevěné profilové tyče 5 cm;

 1. Odříznut od každé dlouhé kolejnice na jeden malý, tyto prvky se stanou horní a dolní nosníky dřevěné krabici tyčí.

Takový plátěnou tašku lze použít pro další nápady. Dále budete potřebovat:

Šít režný pytel s uzavíratelným vrcholu. Okraje plechovky je zdobený krajkou. Umístěte výsledný produkt ve zvoleném poli stékají trochu piliny, umístit vrstvu sušených mrkev. To je pravda, sendvič ho s dřevní štěpky, naplňte nádobu. Skvělý nápad, který pomůže mrkev nehnije a nebude slábnout po dlouhou dobu.

Praktické úložné boxy zeleniny odvozených ze dřeva. Princip vytvoření další zařízení, které se skládá ze tří částí, je vidět na následujícím obrázku.

Máte-li zájem o toto téma, ale stále máte dotazy na ně odpovědět na následující video. První popisuje zásady jednotky trouby.

Skladování zelenin v zimě na balkoně: sklep, box trouba

Navzdory tomu, že v zimě jsou zde určité problémy z hlediska zachování některých výrobků, správný přístup, máte správný počet možností, jak řešit potenciální problémy. Teplé úložné boxy zeleniny na balkoně bytů již dlouho rozšířené mezi našimi spoluobčany.

Tradice skladování brambor a jiných druhů ovoce a zeleniny (jablka, mrkev, řepa) a jam sklenic s kysaným zelím a další zachování doma máme - velmi dlouhou dobu. Naši prarodiče to udělal každý rok od té doby, co objem zásob se podařilo shromáždit na zimu, určí v mnoha ohledech, pokud se nejedná o přežití, tak alespoň, úroveň výkonu. Dnes - velmi rozdílné časy a většina produktů dostupných v supermarketech. Nicméně, tradice vytvářet jedinečné domácí „rostlinný obchod“ nezmizí, i když, a stal se hodně méně populární než dříve.

Dnes, většina lidí žije v bytech, a to v vesnických domků jako předtím. V souladu s tím, že podmínky skladování dnes - mnohem více omezený ve srovnání s těmi, kteří byli ve stodolách v obci. Možnosti není mnoho, a jedna z nejběžnějších je sklep na skladování zeleniny na balkoně.

Důvody mnozí lidé rádi vytvářet rezervy - velmi odlišné. Zde jsou některé z nich:

 • Důvěry, která roste na lůžko své vlastní země - mnohem lepší, pokud jde o čistotu a ekologie.
 • Nižší náklady na zeleniny, které lze zakoupit na trhu zemědělců na podzim, ale ne jít jednou za místním supermarketu.
 • Někdo nějaké přátele nebo příbuzné ve vesnicích nebo mají svůj vlastní vacation / rekreační dům, který periodicky „dodávky“ dary přírody: brambory, zelí, řepa, papriky, sešívání a tak dále. To vše musí být uloženy někde.

Většina balkonů a lodžií ve vícepodlažních budovách jsou neohřívají. Takže budete muset najít cestu ven ze své situace, vytvoření robustní „ledničky“, které pomohou udržet sklizeň, zabraňuje zamrznutí v zimě a zajištění správné teploty při skladování. Nicméně, kromě toho, skutečná teplota a konstrukce chladicího boxu na balkoně zima, měli byste zvážit mnoho dalších věcí.

Zde je několik podmínek, které jsou nezbytné pro úspěšné zachování obsahu následné:

 • Aby bylo možné uchovávat zimní zeleniny (brambory, mrkev, zelí a další), by měly být řádně shromážděny. Musí být umístěny v suchém počasí.
 • Za to, že úroda by měla lehnout na suchém místě.
 • Vyhnout se vystavení slunečnímu záření.
 • Je důležité, aby řadit vnější poškození a poškozených věcí. Jinak všechny vaše úsilí o vytvoření pole pro brambory na balkoně mohou být marné: tato plodina je prostě ztracen.

Tip! V každém případě by měla být za předpokladu, že úložiště s kvalitním větráním: přístup a cirkulace vzduchu prodlouží životnost „“ úrody.

Mimochodem, tam je další důležitou podmínkou. To má zajistit správnou úroveň vlhkosti, která musí být malá, není vyšší než 50%.

Podle návrhu všechny tyto systémy jsou rozděleny do 2 hlavních typů:

 1. Pružné vytápění Skříně pro skladování zeleniny. Oni nejasně se podobat velké teplý vak, vyrobený na základě textilu. Termomeshka zřejmá výhoda je, že na konci zimní sezóny je možné sklopit, čímž se ušetří hodně prostoru.
 2. Izolované boxy, které tvoří pevnou strukturu vyrobenou z určitého materiálu. Nejčastěji se používá dřevo (desky, překližky, OSB desky, atd.).

Cache ze staré chladničky

Kromě toho, různé místa jsou klasifikovány v závislosti na materiálu, ze kterého jsou vyrobeny (dřevěné, vodotěsné odolného materiálu, z plastu, s kovovým rámem), jakož i na tom, zda existuje pro takovou akumulačního vytápění, nebo ne. Objem mohou být také různé, někdy jsou různé skladovací polohy (horizontální nebo vertikální).

Tip! Pro větší pohodlí a využití volného prostoru od horní části těchto obalů byly provedeny podle Winter lavice a někdy - a to i malou pohovku, léto, které slouží jako lavičky, kde k sezení a odpočinku.

Co se týče struktury bez přídavného elektrického vytápění, je nejlepší používat v místech, kde neexistuje žádný přímý kontakt s mrazivým vzduchem. Jinými slovy, hovoříme o verandy, společné chodby, prosklené balkonů a tak dále. I když v některých lodžií je lepší instalovat vyhřívaný teplou pole, s výhodou vybaven termostatem. Díky druhé, máte možnost nastavit teplotu vzduchu uvnitř. Dosah se může lišit, například od 0 do 10 stupňů, v závislosti na tom, jaké produkty se tam uložit. Úroveň spotřeby elektřiny z nich, respektive, bude také lišit. V každém případě to bude spolehlivější, zelenina v této Lara nezamrzne, a banky se zelím nebo nakládanými houbami - neprasknou před chladem.

Udržujte zeleninu na balkoně v zimě je možné i ve flexibilním obalu, který je vzdáleně připomínající velké tašce nebo batohu. Takové vzory jsou velmi praktické, protože, jak již bylo uvedeno, mohou být odstraněny nebo je-li to nutné dočasně přenesena. Některé modely jsou vybaveny topení termostatem. Na druhou stranu, můžete si krabici zeleniny na balkoně s jeho vlastních rukou, což není pravda měkkých pytlů vyrobených, které ve většině případů prováděné průmyslovým způsobem. Tyto věci jsou obvykle lepší koupit v obchodě, než udělat sami. Se všemi praktičnost tašky, termosky není možné provést osmanské, sofa nebo sídlo. Takže všechny typy konstrukcí mají své výhody a nevýhody. Každý si vybere svůj vlastní, na základě svých podmínek a požadavků.

Pokud jde o to, co teploty vydrží podobné návrhy. To vše závisí na řadě kritérií, včetně toho, jak zelenina izolované skříně, zda má dodatečnou izolaci, pokud je balkon otevřené nebo zavřené, a tak dále. V každém případě, to je lepší skladovat produkty při teplotě -30 ° C nebo nižší. Mimochodem, to samé platí i pro doporučení k izolaci, neboť příliš teplého počasí, brambor a ostatní zeleniny mohou podléhat poškození. Je žádoucí, aby sklepní stěny jsou tenké a nevykonávají funkci izotermy a při kladných teplotách.

můžete vytvořit pole pro brambory na balkoně s vlastníma rukama, aniž by ji objednávat od externích odborníků, pokud je to žádoucí. Nejjednodušší konstrukce není vybaven topením a silou. Před tím, než se na podrobnější krok za krokem, je třeba obecně vzít v úvahu hlavní doporučení týkající se výroby, montáže a výběru lokality.

V těch případech, kdy jste hrdým majitelem poměrně prostorným balkonem nebo lodžií, a pokud máte v plánu skladovat zeleninu každou zimu, to dává smysl přemýšlet o vytvoření trvalé stacionární sklep, který bude schopen fungovat po dobu několika let.

Doporučení! V některých případech, můžete použít materiály po ruce, stejně jako zbytky prken nebo překližky, které jsou asi na chatě či v garáži.

Je třeba dbát na brambory (nebo jiné zeleniny), nepřichází do styku s cihel, betonu a jiných podobných materiálů, protože by to mohlo způsobit rozklad a následně zkažení. Za tímto účelem a boční plochy, a „podlahy“ na úložné skříni zimě musí být upraven s jinými materiály. Nejlepší ze všeho je, pokud je dřevo.

V těchto případech, pokud jde o Chruščova nebo jiných podobných ubytování s balkonem na malém prostoru, můžete vytvořit kontejner s vertikální zatížení. Kryt, tak může být dále zahřeje, protože to je přes největší tepelné ztráty může dojít v průběhu. Alternativně může být dokončena zevnitř fólie, nebo jen pokrýt víka jakéhokoliv materiálu, jako je například pokrývky, pokrývky, staré pláště a tak dále.

Jak můžeme vidět, možnosti pro vytváření pole pro ukládání brambory v zimě na balkoně s rukama - hodně. Zaměřit se na jednu z nich, což může být nejuniverzálnější a jít na téměř jakémkoliv bytě. Tak jsme se vyjmenovat hlavní etapy vlastní produkce:

 1. Prvním krokem je pečlivě změřit prostoru váš balkonem. To vám pomůže pochopit, co přesně máte možnosti a aby se ujistil, že tam může být připraven určitou strukturu vzorku a velikostí.
 2. Pokusit se vše naplánovat tak, že hloubka vašeho sklepa nepřesahuje 0,7 metru. V opačném případě (ve vertikálním zatížení), rostlinný extrakt nebo plechovky nich vyřeší sešívání. Zejména - od samého dna. Kapacita, v každém případě musí být „content“ to je dost na slušný objem.
 3. Připravte desky pro podvozek, stejně jako překližka, dřevotříska nebo MPS pro opláštění stěn budoucnosti. Podle aby se zabránilo vzniku a šíření plísní v budoucnu, zakrýt lakem nebo speciální směsi. Po vysušení v zemi označit svůj podíl.
 4. Celkem byste měli mít 4 stojan, který bude určovat výšku zásuvky, stejně jako 12 vodorovně (2 na každém povrchu, a to i na obálce).
 5. Když hřebíky nebo šrouby jsou stavební rámy nesou oba kontejner a víko, které bude pokrývat.
 6. Pak se listový materiál, který se připravuje předpokládat, že tato překližka a vystřižené z ní na povrch 2 každé straně struktury: uzávěrem, hlavní a boční stěny, jakož i dne. Vnitřní listy, tedy, musí být menší než 100 mm. v každé rovině.
 7. Výřez z izolace (polystyrenu nebo pěnového polystyrenu), panelů pro víka 6, spodní, přední a zadní stěny, v tomto pořadí. Alternativně kámen může být použit (minerální) vlny. Je žádoucí, aby se tak, že minerální vlna je dostatečně hustá. Zajistěte všechny obsheyte kostra listy překližky. Pak vyrobit víko v návaznosti na stejné technologii.
 8. Smyčka může být použit pro upevnění víka. Na druhé straně se předpokládá, že to bylo jen pronajmout.
 9. A konečně, zvenku se dá léčit dostal teplý okno se speciálním lakem. To pomůže udržet dřevo před vzdušnou vlhkostí.

Tak připravil skříňku. Je třeba poznamenat, že konečná montáž celé konstrukce je lepší vyrábět již na balkoně. V opačném případě se může stát, že to prostě nevejde do balkónových dveří nebo okna.

Správné skladování zeleniny na balkoně v zimě předpokládá přítomnost dobré mikroklima. Za prvé, můžete si vytvořit malé otvory, nebo pravidelně otevřený sklep. Za druhé, je možné vytvořit jednoduchý systém „Vytápění“. Dělá další pokrýt malou štěrbinu, můžete v případě potřeby (například v případě prudkého poklesu teploty na ulici), dal do žárovek, takzvaný „přenositelnost“. Jeden Moina lampa, například 100 wattů, bude dostatečná k poskytnutí dodatečného vytápění uvnitř. Spusťte jej na balkoně, můžete použít obyčejnou příponu. Přepínač by měl být instalován v bytě, takže si nemusel pokaždé jít na chladné balkon nebo lodžie.

Tip! Případně můžete použít starou nepracujících lednici. I v tomto stavu má dobré izolační vlastnosti. Kromě toho, že už má pracovní dveře. Můžete také použít převedenou starý nábytek nebo balení husté pěny.

stačí zapnout světla, nic víc. Design - velmi jednoduchý, ale zároveň je velmi efektivní. Dokonce i jedna žárovka je dost, aby zajistily, že zelenina jsou zmrazeny uvnitř boxu. Kromě toho nelze zapnout žárovku na trvalém základě. Nech to běžet po dobu několika hodin a pak ji můžete vypnout. Je možné zahrnout, zejména v noci, kdy je venkovní teplota výrazně klesá.

Large „box“ může být rozdělena do sekcí

Spotřeba elektřiny, za předpokladu, že světlo bude svítit (a tím ohřívají vnitřní prostor balkonu box) changeably nepřekročí rozumné meze. Ale budete mít jistotu, že všechny ty, v této troubě zelenina, brambory, mrkev, zelí, papriky, řepa a další, bude za prvé, suché, a za druhé, že se před mrazem. V případě, že spotřeba elektrické energie nebude obtěžovat, pak je tu možnost namísto (nebo obojí) se žárovkou a použijte běžný vysoušeč vlasů. Její výhodou je, že se ohřívá mnohem silnější a čerpadla horkého vzduchu mnohem rychleji. Kromě toho může také být řízen dálkově z místnosti.

Je důležité pochopit! Při použití světla nebo elektrické spotřebiče by měla být se zvláštním zřetelem na bezpečnostní otázky.

S cílem poskytovat dodatečnou tepelnou izolaci v případě mimořádně silnými mrazy mohou učinit dodatečnou tepelnou izolaci, uzavřeny balkon „sklepní“ s dekami nebo těžkou oblečení. Ano, a neměl by být na studené betonové balkonové desky, a na listu dřevotřískových desek o tloušťce, hustou pěnu a jiných podobných ploch. Alternativně je možné nainstalovat teploměr s čidlem umístěným uvnitř jazyka. Tímto způsobem budete ovládat vnitřní teplotu. Jsou to zajímavé, ale zároveň jednoduché nápady, každý může použít. Hlavní věc - být chytrý a nebojí řešit úkoly. To vše vám pomůže udržet vaši úrodu až do jara v bezpečí.

příklady Foto toho, co může být zásuvka lednice pro zeleninu na balkoně. Klikněte pro zvětšení obrázku:

Většina lidí, kteří se rodí sám chaty, si je dobře vědoma, že to musí být nejen místem pro práci a pěstování plodin, ale nejvíce koutky, kde si můžete odpočinout od rušného města a užít si krásný výhled na přírodu a pozemků.

Divoká zvířata a ptáci, kteří žijí v přírodě, nemůže spoléhat na to, že v zimě bude někdo pomáhat jim, jak přesně to, jak se jejich domestikovaných „bratry.“

Každý z nás miluje krásně zdobený interiér. Tento závazek je zvláště v poptávce v případech, kdy vnitřní konstrukční řešení mají vliv na dobrou náladu a radost pro naše blízké.

Každý svědomitý majitel se musí postarat o pohodlí svých domácích mazlíčků, vedený slavným citátem z „Malého prince“: „Jsme zodpovědní za ty, kteří zkrotili.“

Dříve nebo později, než většina z nás se potýkají s úkolem kupovat nový nábytek, včetně židlí. Ve stejné době, to není vždy smysl kupovat nový nábytek na dostatečně vysokou cenu, protože můžeme obnovit staré židle.

 • O projektu
 • inzerenti
 • zpětná vazba
 • Mapa stránek

Citace dat je povoleno pouze při zadávání aktivní otočnou uvedení zdroje.

Make box pro skladování zeleniny v zimě na balkoně

Městské byty nejsou vhodné pro skladování plodin, takže pro tento účel obvykle používají balkon nebo lodžie, aranžování zeleniny obchod na balkoně s rukama.

Vybavit místo pro skladování zemědělských produktů je povoleno v otevřeném a izolované balkon, ale konstrukční požadavky uložené různé zeleniny obchod. Teplý hrudníku pro skladování zeleniny, mohou mít různé velikosti - malá políčka pod pytel brambor nebo hromadným skladovací kontejner zeleniny na balkoně.

Úložné boxy zeleniny na balkoně, musí splňovat následující požadavky:

 • Oteplování - zajistit zachování zeleniny v zimě, to je nejlepší, aby se Termoskříňě pro skladování zeleniny, který udržuje optimální teplotu. V malých rostlinných krabice, namontované na izolovaných balkonu nebo balkony, vytápění vnitřního prostoru poskytované žárovky. Velkoobjemové obaly podaří izolovat jinou cestu, ve které je požadován termostat je nastaven na regulaci teploty.
 • Rozměry - zeleninový zásuvka na balkoně mohou být libovolné velikosti, to vše závisí na přítomnosti volného prostoru.
 • Environmentální bezpečnost - to je důležité zvolit materiály pro výrobu zeleninu a ovoce, které splňují hygienické požadavky nezpůsobí zdravotní problémy, neobsahují toxické látky. Nejlépe se hodí pro tento účel, přírodního dřeva.
 • Zateplení - skříň pro skladování zeleniny, může být v teple na vnějším povrchu, během této operace, vysoký účinek může být dosaženo. Box na ovoce na balkoně mohou být skryté pěna, minerální vlna, staré deky a další izolační materiály.
 • Ochrana proti vlhkosti - v horní části pole by měl být izolován na ochranu film před vlhkostí. Skladování zeleniny v zimě na balkoně není možné bez větrání skladu, proto je nezbytné zajistit větší počet otvorů pro větrání.

Odpověď na otázku, jak ukládat zeleninu na balkon napravo, je třeba poznamenat, že existují dvě možnosti:

 • Využití průmyslových boxů s termostaty.
 • Přístroj je self-made boxy pro zimní skladování zeleniny s rukama.

Termolar bezpečně uložit své plodiny během zimy

Izolovaná na hrudi, vyrobené průmyslově, že si poradí s úkolem chránit zeleniny v zimě. Balkony a lodžie jsou ideální pro instalaci takového zařízení.

Dokonce i na neizolované krabice se uloží do balkonů nad nulou teplota se silnými mrazy. Termoskříňě jsou izolované vrstvy, bariéra proti vlhkosti, jsou vybaveny termostaty a zařízené v různých stylů.

regulátory teploty pro sklepa na balkoně přispět k vytvoření příjemné teploty v trezoru, v němž jsou uloženy zelenina čerstvé po dlouhou dobu, aniž by vývoj na trhu ovocných omrzlýma oblastech či hnilobou.

Tvar a velikost pro zeleninu a ovoce pro balkony jsou poskytovány v souladu s šířkou balkónových desek. Průmyslová hrudníku pro zeleninu má jen jednu nevýhodu - jeho cena je poměrně vysoká.

Krabice na balkoně s vlastníma rukama, můžete provést různá provedení:

 • Skladování a sušičky - otevře víko hrudníku nahoru.
 • Sklep s bočními dveřmi - velmi výhodném provedení, různé druhy zeleniny lze umístit na policích izolované.

Myslíte si, že o tom, jak skříň se zásuvkami? Tento design je pohodlné, ale je technicky obtížné vyrobit takové úložiště. To je nejsložitější ze všech možných variant zařízení zimního skladování zeleniny.

Box pro skladování zeleniny v zimě na balkoně s rukama, aby se snap, s touto prací zvládnout i laik. Nejdůležitější věc, aby se stal hrudník pro zimní skladování zeleniny - možnost umístění na izolaci balkonu, takže než uvádění výrobků na zimní uskladnění, je třeba provést důkladnou izolaci konstrukce.

Zkontrolujte, zda izolace lodžie chtějí začít od podlahy - zásuvka zeleniny v lodžii namontované na chladicí desce bude velmi zmrazit ode dna. V případě, že sporák je těžce poškozena, existují oblasti, s odkrytým výztuží a betonovou drolení, stojí za to znovu položení vyrovnávacího potěru.

Podívejte se, jak izolovat budoucí zeleniny obchod.

Bezpečnější základ pro bedny na zeleninu může sloužit teplé podlahy položeny na polena. Vysoká hodnota pro izolaci balkónových konstrukcí je volba okenních výplní. Dvojitá balkonové okna pomůže lépe udržet teplo, a tak snížit riziko kažení ovoce před mrazem.

Cache na zeleninu: Technologie výroby

Sklep na skladování zeleniny na balkoně mohou být snadno vyrobeny z desek, pro které vhodné jehličnatého řeziva, které je odolnější vůči hnilobě. Tloušťka desek - od 25 do 30 mm. Case rozměry jsou závislé na balkoně velikosti, počtu sklizně, zástavy vkladu, stejně jako síla balkonové desky.

Boxy na zeleninu na balkoně lze termopodogrev, pak zelenina zůstat svěží iv náročných zimních mrazech. V chladném poli bez zahřívání rostlinné produkty mohou být skladovány po krátkou dobu, ale někdy jen stačí několik měsíců, takže rodina musela dobu používání sklizené zásoby.

Boxy pro skladování zeleniny v zimě na balkoně s vlastníma rukama mohou být vyrobeny nejen z desek vhodných tlustou překližky, dřevotřísky, kámen ze starého nábytku.

Podívejte se na video, jak shromažďovat rezervy na hrudi s dlaní.

Vyrobeno nádobu pod rostlinných produktů vyžaduje pečlivě izolovat uvnitř, na které se stěny, podlaha a kryt skříně je položen vodotěsnou vrstvu fólie a izolaci.

Perfektní volbou výroba box na balkoně s rukama - dvojité stěny, mezi kterými je skládaný izolací a parotěsnou zábranou. Uvnitř zeleniny hrudníku v tomto případě se udržuje optimální teplotu.

Jak vyrobit krabice s izolací, jaký druh izolace může být užitečné? Pro tento účel může být použita minerální vlna, piliny, polystyrén listy, rohy mohou být léčeny s pěnou. skladovací podstavec je vyroben z dřevěných lišt, které jsou upevněny k rámu pomocí úchytů a šroubů.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 5 =