Boxy pro skladování ovoce

Boxy pro skladování ovoce

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Skladování zelenin v kuchyni: správných podmínek a kontejnerů

Domů »Kitchen» Kuchyňské doplňky »Skladování zelenin v kuchyni: vhodné podmínky a kontejnery

Správné skladování ovoce a zeleniny pomáhá rozšířit jejich čerstvost a ušetříš při příštím nákupu výrobků. Ale vrací z trhu nebo supermarketu, jen vložit všechny druhy obalů v ledničce, ne vědět, že tento přístup má řadu nevýhod. Za prvé, ne všechny dary přírody by měly být uchovávány v chladničce. Chcete-li uložit některé z nich, jako například rajčata, brambory, nízké teploty jsou obecně nežádoucí. Za druhé, mnoho druhů ovoce a zeleniny se nedoporučuje držet pohromadě. Výrobky s krátkou trvanlivostí rychle stát přezrálé a začne se nakazit ostatní. A konečně, skladování zeleniny v zásuvce chladničky často vede k tomu, že jsme se prostě zapomenout na jednotlivé plody, pohřbených pod svazky zelené nebo zelí hlavy.

Dnes se dozvíte, jak organizovat skladování zeleniny v kuchyni. Přečtěte si více o ideálních podmínkách úspor, stejně jako pohodlné a krásné kontejnery pro ovoce a zeleninu, které pomohou k výzdobě interiéru vaší kuchyně či spíže!

Správné podmínky pro skladování ovoce a zeleniny

Níže najdete tabulku, která představuje ideální podmínky skladování populárních zeleniny a ovoce v abecedním pořadí. Ale předtím, než jdete na to, dáme některé obecné zásady:

 1. Před uložením jakékoli zeleniny se doporučuje odstranit listy, takže jen několik centimetrů, což bude bránit předčasnému vysychání.
 2. Ujistěte se, že balík zelenina má několik otvorů pro ventilaci (viz tabulka níže - toto pravidlo existují výjimky).
 3. Rozložte zeleninu volně na lednici. Čím blíže jsou k sobě navzájem, takže bude hnít rychleji.
 4. Těsně před jídlem umýt ovoce a zeleninu.
 5. Peckoviny (s výjimkou třešní), rajčata, melouny, mango, avokádo, jablka a hrušky lze skladovat při okolních podmínkách, kde budou nadále zrát.
 6. Papriky, hroznové víno, banány, všechny citrusové plody a jahody by měly být uloženy pouze v chladničce.
 7. Brambory, cibule, česnek a zázvor reagují špatně vysoké vlhkosti v chladničce, kvůli které se začínají hnít a měnit jejich chuť. Oni jsou nejlépe uloženy v drátěných a proutěných koších, dřevěných beden a jiných nádob odvětrávané při pokojové teplotě.
 8. Mrkev a řepa se doporučuje uložit neprané na chladném místě. V případě této chladničky, nádoba musí být utěsněny k ochraně proti vlhkosti, které jsou tyto kořeny se obávají.

Zde jsou nejlepší způsob pro ukládání ovoce a zeleniny v domácnosti:

Praktické úložné kontejnery na zeleninu v kuchyni

Vzhledem k tomu, mnoho ovoce a zeleniny lze skladovat při pokojové teplotě, vyvstává otázka: co je nejlepší, aby jim? V ideálním případě, kontejnery na zeleninu by měli mít větrané stěny a nezabírá mnoho místa. Zvláštní proutěné koše či dřevěné bedny jsou skvělou volbou, která se přidávají na charakteru vaší kuchyni a pohodlí. Některé obaly mohou být také součástí kuchyňské linky. Níže dáváme 5 nejlepší možnosti s fotografiemi v designu kuchyně.

Závěsné police, koše a jiné nádoby na zeleninu - jeden z nejlepších způsobů, jak ušetřit prostor a dát do kuchyně rustikální komfort. Mohou být zavěšeny na nebo v blízkosti pracovního vrcholu, což činí proces vaření mnohem pohodlnější.

2. Proutěné a drátěné koše na zeleninu

Koše zeleniny lze také zavěsit na stěnu nebo zabudované do kuchyňské linky. Proutěné košíky z přírodního materiálu považován za ideální pro toto jako „dyshat9raquo; a nemají velké díry (například drátem), který pomáhá udržovat čisté kuchyně.

Boxy zelenina jsou dobré, protože mohou být vhodné začlenit do kuchyňské linky. Všimněte si, že navzdory hezkým výhledem, dřevěné bedny neposkytují dostatečnou cirkulaci vzduchu. Perforované kovové, drátěné přepravky mohou chránit dlouho zeleninu z kažení.

4. shelvess pro skladování zeleniny v kuchyni

Víceúrovňové boxy a podnosy jsou další dobrý pro malé kuchyně. Police na kolečkách a vše může být ideálním řešením.

5. Skladování zeleniny ve speciální skříni

A konečně, skladování zeleniny a ovoce mohou být organizovány v některém ze staré skříně, jako preventivní opatření, co udělal „okoshki9raquo; s drátěným pletivem. Tato okna umožňují cirkulaci vzduchu, a - aby viděli, co se skrývá uvnitř každého prostoru. Podívejte se na fotografie, jak vytvořit takový stojan na zeleninu s rukama:

Udělejte si zásuvku na zeleninu s rukama nad hlavou

Každý z nás před chladem přemýšlet o nákupu velkého množství brambor, z něhož by mělo stačit pro celou rodinu pro zimní období. To je způsobeno tím, že cena takového důležitá součást naší stravy může zvýšit ve dvou nebo více časů, když je okno zuří studená.

Pokud se v soukromém domě problémů s úložným prostorem, jedna nebo několik set kilogramů brambor je absolutně ne, ne, protože sklep, byt je docela vážný problém. Na bramborová dobře udržovaný a ne shnilo, že je nutné stanovit ty nejlepší podmínky na svém balkoně a kuchyně.

Vhodné podmínky pro skladování brambor

Než dáte brambory zakoupené v krabici pro zeleninu v zimě, že jste udělali vlastníma rukama, je třeba pečlivě připravit. K tomu, všechny zelenina jsou stanoveny ve vzduchu a suší až do úplného sucha, to trvá dva nebo tři dny. Sucho, musí být hodnocena vizuálně snaží brambory rukou.

Optimální podmínky pro skladování zeleniny: teplota +1 až +5 stupňů a vlhkost vzduchu asi 90%.

Na brambory chovaných v krabici by měla odolávat teplotám v rozmezí od dvou do pěti stupňů Celsia se znaménkem plus. Přístup vlhkosti musí být zcela odvrácena, a cirkulace vzduchu je minimální. Větrání musí být provedeno takovým způsobem, že vzduch může nejen stagnovat a pomalu se pohyboval kolem pole.

Vyrábíme celou řadu montážních krabic

Dnes, bude vaše pozornost bude předložena čtyři z nejpopulárnějších a snadno verze balkonových sklepů, které můžete snadno udělat sami a ušetřit brambory ve vhodných podmínkách v zimě. K jejich vytvoření, nemusíte mít odborné vzdělání, být vlastníkem obrovského množství drahých nástrojů a mají rozsáhlé znalosti v sestavě z chladicích zařízení.

Ano, bude vaše pozornost bude předložen podle pokynů pro vytvoření takových krabic, v nichž skladování zeleniny na balkoně bude možné:

 1. Flexibilní sklep.
 2. Thermobox pro skladování zeleniny na balkoně
 3. Dřevěný úložný box.
 4. Cache desek s oteplováním.

Takové návrhy jsou nejoblíbenější, pohodlné a nejvhodnější pro domácí použití, pokud se chystáte dělat vlastníma rukama. Pokud jej opravdu potřebujete, pak přejít na studium každého z uvedených odrůd, a rozhodnout, který z nich vám bude blížit lépe a určitě budou moci vybírat své vlastní ruce, bez jakýchkoliv dodatečných nákladů a maximální kvalitu.

Jedná se o měkké sklepní konstrukce, která je velmi podobně jako jednoduchý pytel. Nad ním je upraven s jednoduchým husté tkaniny má kryt, který zachycuje přes zipy a suchý zip. Chcete-li to, nepotřebujete žádnou zámečnické a elektrické nářadí.

Podívejte se na video: Výhody flexibilních obalů

To je dost, aby požadované množství vhodných materiálů pro vás, izolační film, který se skládá ze speciálních materiálů, nepropustných vůči chladu a tepla, přes sebe, jakož i uzavřené zip se speciální tepelnou izolací. Nástroj by měla být připravena, vzory tužkou, nůžky nebo nůž pro řezání, jehlou a nití, nebo šicí stroj.

Z ohřívače řez stěny spodní a boční stranu a pak pevně šít spodní stěnu a kolo nebo čtvercového tvaru. Spoje nejlepší lepidlem pryskyřice. Pak to všechno do pochvy obrácenou tkaniny, která je také jednoduše přišité k okrajům.

Horní kryt je opláštěné hadrem šitý na její jedné hrany blesku a nastavte na vrchol našeho návrhu a šít podobá jedné ze stěn. Spodní část zip šité na horní konec stěny. Je také možné, ustnovit teploměr pro měření teploty uvnitř kontejneru. To je vše, flexibilní lednice je zcela připraven. To může být také použita v kuchyni.

Tvorba troubu vlastníma rukama

Chcete-li takové okno, které již potřebovat nějaké zámečnické nářadí a další materiály. Začneme sbírat procesu dřevěnou vnitřní rám z překližky, OSB nebo DPA.

Konstrukce pece na zeleninu

Shromažďují se tvoří čtvercové nebo obdélníkové okno, je třeba výšku, šířku a délku. Pro průměr větracího otvoru je deset až patnáct centimetrů spodní jedné ze stěn, a na protější stěně, přesně stejný otvor pouze směrem k hornímu okraji stěny.

Pak dřevěný rám obbivat pěna nebo jiný izolační po jeho obvodu, dolní část je lepší, aby se izolace ve dvou vrstvách. Připevněte víko na malé závěsy, a také izolovat dvě vrstvy. Mělo by být možné, aby dodržovaly ke koncům stěn, je nejlepší použít pryžové těsnění těsnění.

K teploměru nezasahuje nakládání zeleniny - to může být instalován na víku skříně. Zvednutí víka uvidíte teplotu.

Potom se v průběhu celé konstrukce ohřívače může být pokryta plastu, kovu nebo stejného dřeva. Pro nastavení teploty uvnitř žárovky musí být instalovány modré spektrum světla a dal teploměr ven.

Pravidelně kontrolu teploty žárovky by měly být zahrnuty, pokud klesne pod dva stupně Celsia se znaménkem plus, světlo může ohřát na kontejner a zvýšit stupňů na přijatelnou hodnotu.

Takový box, stejně jako flexibilní, mohou být instalovány v kuchyni, aby tam udržet zeleninu a další výrobky v zimě.

Takové dřevo sklep sestává z dvojitého boxu, prázdný prostor mezi stěnami je vyplněn s pilinami. Ať je to velice jednoduché a intuitivní design. Za prvé, uděláte velkou dřevěnou krabici s rukama nad hlavou, naplňte dno s pilinami a nastavit omezení na menší dřevěné krabici neporušil na samém dně.

Pak dal spodní konstrukci a pevné potom nalije mezi stěnami pilin a překližka zavřít tak, že nejsou rozlití. V této sestavě je u konce a dřevěná bedna můžete využít k jiným účelům v zimním období, a nikoli pouze na balkoně, ale také v kuchyni.

Make kontejner s rukama nad hlavou, je velmi jednoduchý a je schopen dokonale odolávat docela těžké mrazy, aby vaše brambory neporušený. Montážní proces začíná vytvořením malého strukturu ve tvaru krabice z termoplastu, jejíž tloušťka musí být nejméně dvacet milimetrů, obecně, čím více, tím lépe.

Aby se zabránilo kontaktu ovoce s podlahou, spodní zásuvku vybavit spodní polici. Tím se vytvoří efekt vzduchovém polštáři.

Pak je opláštěné deskami, které jsou velmi úzce spojeny s sebou. Získáte dřevěnou krabičku s plastovou izolací uvnitř. Kryt je také nutné izolovat materiál a aby bylo velmi husté a jak je vzduchotěsná, jak je to možné.

Pro větrání po celém obvodu, aby se malé dírky ve dvou nebo třech řadách. Takže se brambory nebude stagnovat a hnilobě předčasně.

Na brambory zůstal vyšší kvalitu v zimě, měli byste jej míchat dvakrát nebo třikrát za měsíc, ale jednou týdně.

Pokud máte nějaký problém postavit speciální konstrukci pro uložení brambor nebo jiné zeleniny na balkoně nebo v kuchyni, můžete použít jednoduchý, ale ne méně efektivní způsoby ukládání zeleniny.

Jednou z možností pro snadné skladování, je použití jednoduché bavlněné matraci nebo přikrývku. S pomocí bramborového snímku zcela zabalené a velmi dobře chytá. Jediné, co potřebujete, aby ji míchat občas tak, že není stagnovat na balkoně nebo v kuchyni.

Další skvělá volba, kterou lze použít v kuchyni a na balkoně, je skládací plastové přepravky. Jsou velmi kompaktní a snadná montáž a demontáž, nezabírá mnoho místa. Jejich konstrukce jim umožňuje složit úhledně v horní části navzájem, díky čemuž jsou brambory skladovány velmi kompaktně a efektivně.

Fotografie a popis: Různé skladovacích nádrží

Skladování zelenin v zimě na balkoně: sklep, box trouba

Navzdory tomu, že v zimě jsou zde určité problémy z hlediska zachování některých výrobků, správný přístup, máte správný počet možností, jak řešit potenciální problémy. Teplé úložné boxy zeleniny na balkoně bytů již dlouho rozšířené mezi našimi spoluobčany.

Tradice skladování brambor a jiných druhů ovoce a zeleniny (jablka, mrkev, řepa) a jam sklenic s kysaným zelím a další zachování doma máme - velmi dlouhou dobu. Naši prarodiče to udělal každý rok od té doby, co objem zásob se podařilo shromáždit na zimu, určí v mnoha ohledech, pokud se nejedná o přežití, tak alespoň, úroveň výkonu. Dnes - velmi rozdílné časy a většina produktů dostupných v supermarketech. Nicméně, tradice vytvářet jedinečné domácí „rostlinný obchod“ nezmizí, i když, a stal se hodně méně populární než dříve.

Dnes, většina lidí žije v bytech, a to v vesnických domků jako předtím. V souladu s tím, že podmínky skladování dnes - mnohem více omezený ve srovnání s těmi, kteří byli ve stodolách v obci. Možnosti není mnoho, a jedna z nejběžnějších je sklep na skladování zeleniny na balkoně.

Důvody mnozí lidé rádi vytvářet rezervy - velmi odlišné. Zde jsou některé z nich:

 • Důvěry, která roste na lůžko své vlastní země - mnohem lepší, pokud jde o čistotu a ekologie.
 • Nižší náklady na zeleniny, které lze zakoupit na trhu zemědělců na podzim, ale ne jít jednou za místním supermarketu.
 • Někdo nějaké přátele nebo příbuzné ve vesnicích nebo mají svůj vlastní vacation / rekreační dům, který periodicky „dodávky“ dary přírody: brambory, zelí, řepa, papriky, sešívání a tak dále. To vše musí být uloženy někde.

Většina balkonů a lodžií ve vícepodlažních budovách jsou neohřívají. Takže budete muset najít cestu ven ze své situace, vytvoření robustní „ledničky“, které pomohou udržet sklizeň, zabraňuje zamrznutí v zimě a zajištění správné teploty při skladování. Nicméně, kromě toho, skutečná teplota a konstrukce chladicího boxu na balkoně zima, měli byste zvážit mnoho dalších věcí.

Zde je několik podmínek, které jsou nezbytné pro úspěšné zachování obsahu následné:

 • Aby bylo možné uchovávat zimní zeleniny (brambory, mrkev, zelí a další), by měly být řádně shromážděny. Musí být umístěny v suchém počasí.
 • Za to, že úroda by měla lehnout na suchém místě.
 • Vyhnout se vystavení slunečnímu záření.
 • Je důležité, aby řadit vnější poškození a poškozených věcí. Jinak všechny vaše úsilí o vytvoření pole pro brambory na balkoně mohou být marné: tato plodina je prostě ztracen.

Tip! V každém případě by měla být za předpokladu, že úložiště s kvalitním větráním: přístup a cirkulace vzduchu prodlouží životnost „“ úrody.

Mimochodem, tam je další důležitou podmínkou. To má zajistit správnou úroveň vlhkosti, která musí být malá, není vyšší než 50%.

Podle návrhu všechny tyto systémy jsou rozděleny do 2 hlavních typů:

 1. Pružné vytápění Skříně pro skladování zeleniny. Oni nejasně se podobat velké teplý vak, vyrobený na základě textilu. Termomeshka zřejmá výhoda je, že na konci zimní sezóny je možné sklopit, čímž se ušetří hodně prostoru.
 2. Izolované boxy, které tvoří pevnou strukturu vyrobenou z určitého materiálu. Nejčastěji se používá dřevo (desky, překližky, OSB desky, atd.).

Cache ze staré chladničky

Kromě toho, různé místa jsou klasifikovány v závislosti na materiálu, ze kterého jsou vyrobeny (dřevěné, vodotěsné odolného materiálu, z plastu, s kovovým rámem), jakož i na tom, zda existuje pro takovou akumulačního vytápění, nebo ne. Objem mohou být také různé, někdy jsou různé skladovací polohy (horizontální nebo vertikální).

Tip! Pro větší pohodlí a využití volného prostoru od horní části těchto obalů byly provedeny podle Winter lavice a někdy - a to i malou pohovku, léto, které slouží jako lavičky, kde k sezení a odpočinku.

Co se týče struktury bez přídavného elektrického vytápění, je nejlepší používat v místech, kde neexistuje žádný přímý kontakt s mrazivým vzduchem. Jinými slovy, hovoříme o verandy, společné chodby, prosklené balkonů a tak dále. I když v některých lodžií je lepší instalovat vyhřívaný teplou pole, s výhodou vybaven termostatem. Díky druhé, máte možnost nastavit teplotu vzduchu uvnitř. Dosah se může lišit, například od 0 do 10 stupňů, v závislosti na tom, jaké produkty se tam uložit. Úroveň spotřeby elektřiny z nich, respektive, bude také lišit. V každém případě to bude spolehlivější, zelenina v této Lara nezamrzne, a banky se zelím nebo nakládanými houbami - neprasknou před chladem.

Udržujte zeleninu na balkoně v zimě je možné i ve flexibilním obalu, který je vzdáleně připomínající velké tašce nebo batohu. Takové vzory jsou velmi praktické, protože, jak již bylo uvedeno, mohou být odstraněny nebo je-li to nutné dočasně přenesena. Některé modely jsou vybaveny topení termostatem. Na druhou stranu, můžete si krabici zeleniny na balkoně s jeho vlastních rukou, což není pravda měkkých pytlů vyrobených, které ve většině případů prováděné průmyslovým způsobem. Tyto věci jsou obvykle lepší koupit v obchodě, než udělat sami. Se všemi praktičnost tašky, termosky není možné provést osmanské, sofa nebo sídlo. Takže všechny typy konstrukcí mají své výhody a nevýhody. Každý si vybere svůj vlastní, na základě svých podmínek a požadavků.

Pokud jde o to, co teploty vydrží podobné návrhy. To vše závisí na řadě kritérií, včetně toho, jak zelenina izolované skříně, zda má dodatečnou izolaci, pokud je balkon otevřené nebo zavřené, a tak dále. V každém případě, to je lepší skladovat produkty při teplotě -30 ° C nebo nižší. Mimochodem, to samé platí i pro doporučení k izolaci, neboť příliš teplého počasí, brambor a ostatní zeleniny mohou podléhat poškození. Je žádoucí, aby sklepní stěny jsou tenké a nevykonávají funkci izotermy a při kladných teplotách.

můžete vytvořit pole pro brambory na balkoně s vlastníma rukama, aniž by ji objednávat od externích odborníků, pokud je to žádoucí. Nejjednodušší konstrukce není vybaven topením a silou. Před tím, než se na podrobnější krok za krokem, je třeba obecně vzít v úvahu hlavní doporučení týkající se výroby, montáže a výběru lokality.

V těch případech, kdy jste hrdým majitelem poměrně prostorným balkonem nebo lodžií, a pokud máte v plánu skladovat zeleninu každou zimu, to dává smysl přemýšlet o vytvoření trvalé stacionární sklep, který bude schopen fungovat po dobu několika let.

Doporučení! V některých případech, můžete použít materiály po ruce, stejně jako zbytky prken nebo překližky, které jsou asi na chatě či v garáži.

Je třeba dbát na brambory (nebo jiné zeleniny), nepřichází do styku s cihel, betonu a jiných podobných materiálů, protože by to mohlo způsobit rozklad a následně zkažení. Za tímto účelem a boční plochy, a „podlahy“ na úložné skříni zimě musí být upraven s jinými materiály. Nejlepší ze všeho je, pokud je dřevo.

V těchto případech, pokud jde o Chruščova nebo jiných podobných ubytování s balkonem na malém prostoru, můžete vytvořit kontejner s vertikální zatížení. Kryt, tak může být dále zahřeje, protože to je přes největší tepelné ztráty může dojít v průběhu. Alternativně může být dokončena zevnitř fólie, nebo jen pokrýt víka jakéhokoliv materiálu, jako je například pokrývky, pokrývky, staré pláště a tak dále.

Jak můžeme vidět, možnosti pro vytváření pole pro ukládání brambory v zimě na balkoně s rukama - hodně. Zaměřit se na jednu z nich, což může být nejuniverzálnější a jít na téměř jakémkoliv bytě. Tak jsme se vyjmenovat hlavní etapy vlastní produkce:

 1. Prvním krokem je pečlivě změřit prostoru váš balkonem. To vám pomůže pochopit, co přesně máte možnosti a aby se ujistil, že tam může být připraven určitou strukturu vzorku a velikostí.
 2. Pokusit se vše naplánovat tak, že hloubka vašeho sklepa nepřesahuje 0,7 metru. V opačném případě (ve vertikálním zatížení), rostlinný extrakt nebo plechovky nich vyřeší sešívání. Zejména - od samého dna. Kapacita, v každém případě musí být „content“ to je dost na slušný objem.
 3. Připravte desky pro podvozek, stejně jako překližka, dřevotříska nebo MPS pro opláštění stěn budoucnosti. Podle aby se zabránilo vzniku a šíření plísní v budoucnu, zakrýt lakem nebo speciální směsi. Po vysušení v zemi označit svůj podíl.
 4. Celkem byste měli mít 4 stojan, který bude určovat výšku zásuvky, stejně jako 12 vodorovně (2 na každém povrchu, a to i na obálce).
 5. Když hřebíky nebo šrouby jsou stavební rámy nesou oba kontejner a víko, které bude pokrývat.
 6. Pak se listový materiál, který se připravuje předpokládat, že tato překližka a vystřižené z ní na povrch 2 každé straně struktury: uzávěrem, hlavní a boční stěny, jakož i dne. Vnitřní listy, tedy, musí být menší než 100 mm. v každé rovině.
 7. Výřez z izolace (polystyrenu nebo pěnového polystyrenu), panelů pro víka 6, spodní, přední a zadní stěny, v tomto pořadí. Alternativně kámen může být použit (minerální) vlny. Je žádoucí, aby se tak, že minerální vlna je dostatečně hustá. Zajistěte všechny obsheyte kostra listy překližky. Pak vyrobit víko v návaznosti na stejné technologii.
 8. Smyčka může být použit pro upevnění víka. Na druhé straně se předpokládá, že to bylo jen pronajmout.
 9. A konečně, zvenku se dá léčit dostal teplý okno se speciálním lakem. To pomůže udržet dřevo před vzdušnou vlhkostí.

Tak připravil skříňku. Je třeba poznamenat, že konečná montáž celé konstrukce je lepší vyrábět již na balkoně. V opačném případě se může stát, že to prostě nevejde do balkónových dveří nebo okna.

Správné skladování zeleniny na balkoně v zimě předpokládá přítomnost dobré mikroklima. Za prvé, můžete si vytvořit malé otvory, nebo pravidelně otevřený sklep. Za druhé, je možné vytvořit jednoduchý systém „Vytápění“. Dělá další pokrýt malou štěrbinu, můžete v případě potřeby (například v případě prudkého poklesu teploty na ulici), dal do žárovek, takzvaný „přenositelnost“. Jeden Moina lampa, například 100 wattů, bude dostatečná k poskytnutí dodatečného vytápění uvnitř. Spusťte jej na balkoně, můžete použít obyčejnou příponu. Spínač musí být instalován uvnitř bytu, takže se nemusel pokaždé jít na chladné balkon nebo lodžie.

Tip! Případně můžete použít starou nepracujících lednici. I v tomto stavu má dobré izolační vlastnosti. Kromě toho, že už má pracovní dveře. Můžete také použít převedenou starý nábytek nebo balení husté pěny.

stačí zapnout světla, nic víc. Design - velmi jednoduchý, ale zároveň je velmi efektivní. Dokonce i jedna žárovka je dost, aby zajistily, že zelenina jsou zmrazeny uvnitř boxu. Kromě toho nelze zapnout žárovku na trvalém základě. Nech to běžet po dobu několika hodin a pak ji můžete vypnout. Je možné zahrnout, zejména v noci, kdy je venkovní teplota výrazně klesá.

Large „box“ může být rozdělena do sekcí

Spotřeba elektřiny, za předpokladu, že světlo bude svítit (a tím ohřívají vnitřní prostor balkonu box) changeably nepřekročí rozumné meze. Ale budete mít jistotu, že všechny ty, v této troubě zelenina, brambory, mrkev, zelí, papriky, řepa a další, bude za prvé, suché, a za druhé, že se před mrazem. V případě, že spotřeba elektrické energie nebude obtěžovat, pak je tu možnost namísto (nebo obojí) se žárovkou a použijte běžný vysoušeč vlasů. Její výhodou je, že se ohřívá mnohem silnější a čerpadla horkého vzduchu mnohem rychleji. Kromě toho může také být řízen dálkově z místnosti.

Je důležité pochopit! Při použití světla nebo elektrické spotřebiče by měla být se zvláštním zřetelem na bezpečnostní otázky.

S cílem poskytovat dodatečnou tepelnou izolaci v případě mimořádně silnými mrazy mohou učinit dodatečnou tepelnou izolaci, uzavřeny balkon „sklepní“ s dekami nebo těžkou oblečení. Ano, a neměl by být na studené betonové balkonové desky, a na listu dřevotřískových desek o tloušťce, hustou pěnu a jiných podobných ploch. Alternativně je možné nainstalovat teploměr s čidlem umístěným uvnitř jazyka. Tímto způsobem budete ovládat vnitřní teplotu. Jsou to zajímavé, ale zároveň jednoduché nápady, každý může použít. Hlavní věc - být chytrý a nebojí řešit úkoly. To vše vám pomůže udržet vaši úrodu až do jara v bezpečí.

příklady Foto toho, co může být zásuvka lednice pro zeleninu na balkoně. Klikněte pro zvětšení obrázku:

Většina lidí, kteří se rodí sám chaty, si je dobře vědoma, že to musí být nejen místem pro práci a pěstování plodin, ale nejvíce koutky, kde si můžete odpočinout od rušného města a užít si krásný výhled na přírodu a pozemků.

Divoká zvířata a ptáci, kteří žijí v přírodě, nemůže spoléhat na to, že v zimě bude někdo pomáhat jim, jak přesně to, jak se jejich domestikovaných „bratry.“

Každý z nás miluje krásně zdobený interiér. Tento závazek je zvláště v poptávce v případech, kdy vnitřní konstrukční řešení mají vliv na dobrou náladu a radost pro naše blízké.

Každý svědomitý majitel se musí postarat o pohodlí svých domácích mazlíčků, vedený slavným citátem z „Malého prince“: „Jsme zodpovědní za ty, kteří zkrotili.“

Dříve nebo později, než většina z nás se potýkají s úkolem kupovat nový nábytek, včetně židlí. Ve stejné době, to není vždy smysl kupovat nový nábytek na dostatečně vysokou cenu, protože můžeme obnovit staré židle.

 • O projektu
 • inzerenti
 • zpětná vazba
 • Mapa stránek

Citace dat je povoleno pouze při zadávání aktivní otočnou uvedení zdroje.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1