Boxy pro ukládání hraček

Boxy pro ukládání hraček

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výběrem správné Toy Box

Moderní děti nemají nedostatek hraček. Začínají koupit před narozením dítěte, a později se jejich počet neustále roste každou dovolenou.

Každý, kdo přijde na návštěvu rodiny s malými dětmi, nezapomeňte uvést hračku. A na nějakém místě, rodiče pochopili, že všechny tyto poklady musí být uloženy někde.

Tato obava rodičů je pochopitelné, protože v případě, že porucha obklopí dítě hned od dětství, je pravděpodobné, že v budoucnu vést k obecnému nedostatku organizace. Skříňka na hračky můžete udělat skutečnou službu.

Psychologové už dávno provedla studii, že děti, kteří jsou zvyklí na postupu, bude mnohem jednodušší, pak jít do školy. Mít po ruce Toy Box je možné nejen udržovat pořádek v domě, ale také naučit toto dítě. Děti, dávat věci do pořádku ve svém pokoji a přidávání hraček, učí se nejen přesnost, ale také základy systematizace a analýza jejich působnosti.

Chcete-li tato činnost nebyla příliš vysoká, krabice s hračkami by měl být pohodlné, světlé, krásné a funkční. Výhodné modely, které jsou mělké a nízké. V tomto případě se dítě může snadno dostat požadovanou hračku a to je také snadno odstranit.

Velmi snadné použití může být jeden velký box, ve které vložení několika krabičky. V tomto případě to bude možné, aby ji udrželi seřazena hračky, jako jsou automobily v jednom prostoru, kostky - v jiném, barev a pastelky - ve třetím. Takže dítě bude lépe orientovat v rozmanitosti jejich bohatství.

Mnozí výrobci nabízejí jen krabice s hračkami na kolečkách, které mají být snadno přemístit z místa na místo.

Takové obaly jsou levné dost, ale zabírají mnoho místa. Na malém bytě, můžete použít tuto volbu: v samolepicí háčky připojit k nábytku, stěn nebo dokonce uvnitř kabinetu malých nádob s hračkami - to bude vypadat velmi originální a neobvyklé.

Pokud máte jen v plánu provést opravy v dětském pokoji a koupit nábytek za to, měli byste dávat pozor na postel nebo pohovka s vestavěným krabice s hračkami nebo velmi pohodlné a funkční dětský stůl s kontejnerem pro skladování deskových her, barvy, alba a hračky.

Mnozí rodiče dávají přednost instalaci police podél stěn. Zpočátku mohou dát hračky a jak rostou starší dítě se stanou police na knihy a různé předměty. Můžete udělat je, nebo objednávky. Obvykle výrobci použít pro materiály, jako jsou dřevotřískové desky, dřevo, plast.

Můžete si koupit kovové držáky plastové boxy nebo kontejnerů. V tomto rozhodnutí spousta plusy. může „růst“, jak dítě roste na prvním místě, na policích, můžete úhledně uspořádat všechno, a za druhé, je rack. Zpočátku, výška stohu by se rovnala růst dítěte, a když je dítě starší a vyšší, pro jednu nebo dvě řady zásuvky lze nainstalovat další. Za třetí, pevně namontovaný nosič může oddělit stranu hrací místnosti od zbytku prostoru.

To může být instalován v upevnění na stěnu pro závěsné kapsy pro hračky. Různé síťované kapsy pro uložení hraček můžete koupit nebo kravatu sami, pro matky dívek je dobrá příležitost naučit svou dceru, aby v rukou paprsků. Samozřejmě, že tato kapacita není příliš silná, ale mohou rychle a snadno najít správnou věc.

V posledních letech se stala velmi populární truhly. Tento nábytek můžete ozdobit dětského pokoje, je možné uložit hračky nebo předměty. Na hrudi můžete posedět, můžete jej použít namísto nočního stolku. Chlapci vhodné plastové nebo dřevěné bedny, stylizované pirátské.

A dívky jako stylové proutěné truhly světlé barvy. Jsem rád, že i koupit kulatý tkaniny kontejner, který můžete rychle sbírat rozptýlené hračky, pokud je třeba, aby urychleně obnovit pořádek.

Stručně řečeno, možnosti - hmotnosti. Jak si vybrat, že se rozhodnete!

Jak vyrobit hračku box s rukama: master class, a doporučení. Skříňka na hračky s rukama po vybalení z krabice

Zpravidla se svými dětmi, kupujeme spoustu různých hraček (panenky, auta, měkké, rozvojových, a tak dále). V důsledku toho, že jsou rozptýleny v různých koutech bytu. Chcete-li tomu tak nebylo, nabízíme vám zjistit, jak a co lze udělat pro krabici hraček s jejich vlastních rukou. Zároveň bude možné zvyknout na pořádek a dítěte.

Používání zbytečné krabici

Velká krabice zpod obuvi, domácích spotřebičů a tak dále mohou být znovu použity. Jen zadekoriruyte jim - a máte ideální místo pro uložení dětské panenky a strojů.

Master class, jak se dělá box na hračky s jejich vlastních rukou, popsaných níže.

 1. Budete potřebovat lepenkovou krabici, lepicí pistole, velký kus látky.
 2. Promazhte spodní rámeček na obvodu lepicí pistole.
 3. Rozložte tkaniny a střední kryt spodní část krabice, klapka jemně hladí a lisování do lepidla.
 4. Promazhte všechny vnitřní stěny roztáhnout textilie a přilepte jej na marginalia.
 5. Obalit tkaninu na vnější straně skříně a přilepte ji na spodní části stěny.
 6. Otočte krabici a zabalit látku na dně. Shred přesně by měl být přitlačen ke zdi. Lepidlo tkaninu, a odříznout přebytek.
 7. S cílem posílit spodní promazhte tkaniny lepidlem po obvodu krabice a lepidla na horní části kartonu.
 8. Otočte krabičku.
 9. Top Pin kolíčků a uvnitř dát něco těžkého, tkanina je dobře přilepené k boxu.

Instrukce, jak se dělá box dětských hraček s madly vám pomohou v této věci.

 1. Vezměte dva druhy tkaniny, stuhy nebo tlusté lano, lepidlo, lepicí pistole.
 2. Řez proužek tkaniny. Šířka by měla být větší než výška boxu (musíte klapka může uzavřít dno a trochu zabalený v krabici). Podél délky textilie musí těsně obepínat obvodu rámečku.
 3. Přilepíme cut-out obdélník tkaniny na stěnách boxu.
 4. Zabalit přebytečnou látku na jedné straně uvnitř krabice, a na druhé lepidlo ke dnu.
 5. Odměřit kus jiné barvy tkaniny. To by se mělo vztahovat na dno a stěny uvnitř boxu.
 6. Promazhte dno uvnitř lepidlem a přilepíme tkaniny.
 7. Promazhte vnitřní stěny a také tkáňového lepidla. Podél okrajů, aby brány.
 8. Přilepit brány na křižovatce dvou typů tkání.
 9. Změřte pásky a přilepte ji ke dnu, po obvodu krabice, pomocí lepicí pistole.
 10. Odměřit dva identické kusy pásky. Mezi nimi bude pera.
 11. Držet dva pásky na stěnách po stranách krabice.
 12. opatřit jinou pásku po obvodu krabice vrcholu. To by se mělo vztahovat na dno knoflíků.

Toy Box je připraven!

Nejjednodušší způsob, jak na to, aby se samolepicí tapety. Pak ne nepořádek kolem s lepidlem a čekat, dokud nejsou všechny stěny jsou suché.

Ale bez ohledu na to, budete vložit další Toy Box nebo samolepící papírové tapety, stejný princip fungování:

 1. Vyříznout kus tapety na délku mohl obepínají obvod krabice.
 2. Pokud je to nutné, promazhte stěna s bílým lepidlem.
 3. Lepit tapety na obvodu okna.
 4. Proveďte řez v horní a dolní části vyčnívajících částí tapety.
 5. Zabalit dovnitř a na spodní straně vyčnívajících částí.

Dřevěný box na hračky s jejich vlastních rukou, je velmi obtížné. Ale taková věc dává velmi spolehlivý a vydrží mnohem déle, než kartonové krabici.

Samozřejmě, že nelze jednoduše zapojit do interiéru jako dekorativní prvek. Tento box se může stát funkční součástí pokoje.

Například, pokud dáte krabici pod stěnu, dát do deky a polštáře gauč, tam bude další sedadlo.

Pro větší pohodlí, dáme návod, jak vytvořit dřevěnou krabičku pro ukládání hraček s jejich vlastních rukou.

 1. Vytvořte skicu budoucího boxu (obrázek 1). Zvážit jeho rozměry, jaký bude výška, hloubka a šířka. Bude stát na nohou a dolní části na podlaze? Zvládne a kde by měly být umístěny?
 2. Připravte si všechny potřebné materiály a nástroje (obr. 2) Chcete-li začít, je třeba překližky nebo MDF desky. Ty se prodávají v železářství. Ale pokud máte starý nábytek (jako je například stůl, komoda, skříň), můžete jej demontovat a získat potřebné materiály. Také je potřeba šrouby a rohy, závěsy, PVA lepidla či truhlárna. Nástrojů potřebuje jednoduchou nebo kotoučovou pilu.
 3. Pokud si koupíte materiál v obchodě, můžete požádat, aby se tam jste řezané desky do požadované velikosti. Není-li to možné, nebo používáte improvizovaný materiál, dělat to sami (obrázek 3). Z tohoto raschertite desce u částí a uviděl ji. Jako výsledek, měli byste mít následující počet dílů: čtyři stěny (všechny stejné nebo dvě různé ty) a spodní kryt.
 4. Spustit sestavu krabice. Až do tohoto okamžiku stěny jsou potaženy lepidlem kloubů (obrázek 4).
 5. Potom připojit dva rohy (obrázek 5).
 6. Nasaďte víko krabice s závěsy (obrázek 6).
 7. Setřete přebytečné lepidlo utěrkou a necháme na suchém boxu.
 8. Zadekoriruyte box. Například oshkurte a barva (obrázek 7).
 9. Připevněte rukojeť a volitelné nohou (obr. 8)

Box pro ukládání připraven!

Dřevěný box na hračky mohou být vyrobeny z prken. Existují dva způsoby sběru.

 1. Vezměte překližky na dolních rozích nehtů a čtyři klíny. Později byly přibity tenké nehty prkno. Mezi strom může udělat štěrbiny, že by bylo lepší větrání.
 2. Hřebík box na dno na obou stranách překližky. A to přibil prkna. To znamená, že strany krabice musí být pevné a strany - se štěrbinami.

System Storage dětské hračky

Zdánlivě špatné, když spousta hraček pro děti? A skutečnost, že jsou rozptýleny přes místnosti a jejich majitelé nejsou moc rádi je sbírat. Správné skladování hraček v bytě nebo domě - příslib míru a pořádku (maminky, zejména), protože i pouhé udržení pořádku v tomto případě - úkol vysoké složitosti. Usnadnit jeho možné a nezbytné. Budete potřebovat nábytek pro dětské hračky - stojany, police nebo skříň, stejně jako slušné množství bedny, krabice, pytle a sáčky.

Nábytek pro skladování v dětských hračkách

Nábytek v dětském pokoji potřeboval od prvních dnů života. A nejčastěji je to komoda a polic. Nejprve však především zabývá prádlo a dětské oblečení, hračky a zabírají málo místa. Ale postupně zábavné věci - chrastítka, medvídci, auta, mláďat atd. zvětšuje, vyžadují samostatné místo, ale někdy i více než jeden.

Nejpohodlnější možnost - rack. No skříň s dveřmi, a to stojan s otevřenými policemi, které mohou být boxy. Udržování hračky v podobě optimálně - a dítě je vhodné, aby si je, a rychle odstranit.

Zpočátku si můžete koupit nebo vytvořit obdélníkový rám, a pokud možno se čtvercovými oky. Nyní chápete, proč ...

Pravoúhlý stojan s hranatými přihrádkami

I když je dítě malé, je možné umístit „ležet“ - stejně jako na fotce, dlouhé straně podlahy. Tak to je výhodnější pro malé dítě - to bude první zkoumat, co je na dně, pak přejít na horní polici. A bezpečnost - dospělý děti mohou používat police jako žebřík a vyšplhá vysoko není v takové situaci))

Pár let dítě stárne, budou hračky více. Můžete se obrátit na poličku a dát to „high“ a prázdné místo ve druhém setu, nebo aby se police. Tím, že kombinuje několik regálů různých výšek dostane dětský ukládání hraček.

Různé police jdou do skladu hraček

Doraschivat objemy mohou postupně: koupit jeden rack, nebo jakmile si povídali - kdoví co ještě, pak další. Krása školky v tom, že nemají ani nutně být stejné barvy. A pokud vám záleží - malovat, nebo zvolit neutrální barvu „pod stromeček“.

Jak organizovat ukládání hraček: nápady

Regály mohou být různé boxy, krabice, ve kterých vyložit malé a nejsou hračky. Okamžitě na vědomí, že v dřevěných bednách (nebo překližky, dřevotřískové desky a jiné podobné materiály) pro malé děti - není tou nejlepší volbou. Jsou příliš těžké, se snaží dostat hračky děti často poranit prsty. Mají také traumatické ostrých zatáčkách, což může, samozřejmě, lehce zaoblené, ale stále zůstávají pevné. Tyto boxy jsou vhodné pro studenty. Oni už více síly, koordinace a lépe rozvíjet. Úložný hraček pro děti, aby lépe organizovat více měkké a ne-traumatické plastových nádob / koše, nebo v hustých polí vložit barevný papír nebo hadřík.

Těžké bedny by měly být nahrazeny světlo

Nábytek pro zraněné nebo nebudou kupovat tolik obtížné, ale naučit dítě, aby své hračky - úkol těžší. Dívky knihovna může být děláno do domu. Pak to bude řešit sám „obyvatelé“ a vytvoření podmínek pro ně.

Stolice pro hračky v dětském pokoji pro dívky

S chlapci to nefunguje. Obvykle mají hodně aut a hlavní problém úložného hraček chlapce - tečkování stroje. Chcete-li to provést, můžete vytvořit nástěnnou garáže. Tato dlouhá, úzká police, na kterém je umístěn celý vozový park. Další možnosti - Transparentní sáčky do tkaniny (prodávané jako botník systému) nebo polici sestavené z plastových trubek.

Jak organizovat ukládání strojů (garáž stěna)

Stimulovat touhu „chase“ auto v garáži, na podlaze je možno krycí páskou, aby se značení na který „po změně,“ říkají na parkovišti.

Cesta k parkovišti

V zásadě jsou tyto kapsy mohou být použity pro ukládání kolekce panenek a plyšových hraček.

Kapsy na stěně vhodné místo a panenky a plyšové hračky

Když míst na policích a regály v dětí nestačí, potřebujeme více nápadů. Kromě váčky mohou být vyrobeny zásuvky (velké) pod postelí nebo stolu.

Zásuvky pod postel - nekonají, a schovat se tam můžete již nudí s hračkami

Do velké krabice nepokládejte veškerý objem, drobnosti lze umístit pod plastovým košem. Takže všechno, co rychleji než u běžné hromadu.

Ukládání hračky musí být správně organizována

Boxy lze namontovat do stojanů nejen na policích: je možné je zastavit. Za tímto účelem se boční stěny vyříznutých drážek, do kterých jsou vloženy jen okrajovou košíky a košíky. Koše může trvat plastu (pokud můžete najít dostatečně tuhé nárazníky), a může být kov - od skříně zařízení nebo skříně.

Jak nainstalovat koš na hračky v Regály

Největší volný povrch v místnosti - stěny. A můžete je použít. Například, aby se navázal na zeď (boční stěně skříně, a stínítkem, atd) se suchým zipem. Plyšové hračky v zadní šít příliš malé kousky tohoto pásku. Jsou snadno k zavěšení na místě a střílet. A dekor zároveň stále různorodější.

Velcro - jeden z nejjednodušších způsobů, jak najít místo pro plyšové hračky

Na stěnách si můžete pověsit z drátěného pletiva květináčích nebo plastu. Oni také zařídil nádherný malé panenky medvědí králíčky nebo auta.

Namísto květiny v květináčích dát hračky

Půjčit nápad z kuchyně a může být: montáž na vodorovné potrubí různých tašek. Do krku byly tuhé, mohou být utažen nebo šít na vyšívací rám pružný drát.

Kapsy nebo tašky na trubce - je další nápad pro ukládání hraček v dětském pokoji

Kapsy dělají a na dřevěnou podložku. To může být vyříznut z překližky, barvy, přibít několik háky, kapes a kapsiček. Hračka mini úložný systém je připraven.

Jedna z variant kapsy na hračky

Ale ne všechno lze připevnit ke zdi. Některé věci vyžadují beden nebo krabic. Například sportinentar - všechny míčky, míče a další střely. Jsou snadno uložit do drátěného odpadkových košů.

Drátěný koš pro uložení sportovního vybavení a velké hračky

Pokud je to žádoucí, koš může být připojena ke stěnám a vlak trefit míč do koše (od křehkých předmětů a okna).

skladování hračka z kategorie „levné a veselá“ - skládací tkaniny koše. Samozřejmě, že jsou levné, dobře vypadat, ale velmi rychle roztrhané. Zvlášť net: hračku chytil, její dítě vytáhl ... .dyrka.

Skládací látkové koše pro ukládání hraček

To by se pokusil rodičům, jejichž děti nemají opravdu chcete vyčistit hračky. Nebo spíše nechtějí. V tomto smyslu, perfektní taška-mat.

Bag-pad pro rychlé čištění

Toto důmyslné řešení: na okraji kruhového koberce šité malé výšce „zeď“ podél horního okraje na to dělalo stahováním, který prodernut kabel. Chcete-li odstranit hračku, stačí utáhnout šňůru. Okraje rohože a rohože se zvýší transformován do sáčku.

Rychle sestavovat hračky snadno

Pak se tyto tašky mohou být umístěny někde v blízkosti stěny nebo zavěsit na speciální háky. Opravdu perfektní.

Krabice na hračky vlastníma rukama

Při pohledu na ceny dětských nejsou na pěkné proutí nebo plastové košíky v obchodech, přemýšlet o tom, že myšlenka udělat barevný box na hračky s jejich vlastních rukou není tak špatné. Potřebujete kartony o tloušťce (nikoliv vlnité lepenky), pravděpodobně z domácích spotřebičů. Můžete zkusit své štěstí s přáteli: Mnozí výrobci nabízejí záruční opravy pouze v případě obalu. Takže lidé držet boxy. Záruční doba na dlouhou dobu prošel, a zahodit obal zapomněli. Zde jsou boxy a je - tou nejlepší volbou pro děti.

Další možností - klást v obchodním domě. Jsou příliš často získat body v pevném obalu. Například v takové přicházejí pleny, ubrousky, atd.

S snížit zjištěné vyráží víko. V bočních stěnách (úzký) otvorů drážkou rukojeť. Všechny spoje na vnitřní lubrikační páskou.

Řežeme víčko box provedena po stranách otvorů rukojeti

Bereme multi-barevný papír. Výborný obal, ve kterém jsou dárky zabalené. Je pevná, existuje velké množství různých vzorů. Můžete také použít papír pro scrapbooking. Pokud je ozdoba z papíru z různých barev, rozřeže na proužky o stejné šířce, pokud se vzorovaným pasta, měřená nastavení box šířku pásma.

Vezměte lepidla (PVA), maže povrch kartáče box a počáteční úhel s lepidlem. Snažíme se lepidlo bez bublin, vyhlazování papír postupně od okraje k okraji. Další umístit list s malým zadávání nevydrží. Takže, dokud pasty přes všechny povrchy.

Podívejte se na světlo, vystřihnout nůžkami rukojeti. Že okraj byl přesnější, úchytů plátky tenké papírový pás. Také pásy rozeznat horní plátek.

Připravený domácí box na hračky

V tomto případě jsou všechny rohy krabice můžete přilepení pásku na obou stranách - vydrží déle. Dále se hadřík a řez, aby se vešly dvě sady prázdných krabic. Jeden těžce ve velikosti, a šev příspěvek, druhý 1 cm menší a také s přídavkem. Na švech přidat 0,5-1 cm na každé straně. Jeden může obrábění obrobku současně s křížem, ale tkanina je větší spotřeba - samostatné kusy ekonomické))

Snížit látkové dvojitou sadou kusy a šít jim

Šijeme části, nejprve v podobě kříže, a pak dělat tašku z obrobku. Zkuste na krabici. Jedna (větší) roztáhnout vně, uvnitř druhého rovnání.

Nyní se univerzální lepidlo a lepidlo tkáně na spodní části obvodu uvnitř i vně. Pak dimenzování rohy. Takže látka nebude pohybovat.

Dimenzování tkaninu podél okrajů krabice

Hrany obou váčků složené uvnitř je pokrytý pole na straně obvodu.

Pochvy vršek krabice na hračky, propluje rukojeti

Použití nůžek, řez rukojetí. Prostě nepřerušuje velké kusy. Je nutné nechat asi 1 cm „extra“ tkáň. Zabalíme ho dovnitř, zvládne lemování.

Mající pera, připravte se okno pro ukládání hraček.

Zdobené samolepicí fólie

Děkuji, velmi zajímavé. Zjistil jsem, jedno řešení - pytle, karimatky iWIS-Kids, o kterých píšete, opravdu se mi líbila představa. Koupil jsem si a používat jej s radostí. Handy věc - poradíme!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

32 − 27 =