Boxy pro ukládání věcí, vlastníma rukama

Boxy pro ukládání věcí, vlastníma rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Skříňky pro uchování

Často v domě nahromadila spousta malých věcí, které potřebují někam umístit. Typicky, skříňky a police na to nestačí, protože všichni jsou již obsazeny různými domácích spotřebičů nebo části oděvu. Proto musíme najít cestu ven z této situace. Pro tento účel vhodné boxy pro ukládání věcí, které budete muset buď koupit, nebo vytvořit svůj vlastní rukou.

Dokonce i ve starověku naši předkové využívali k ukládání různé drobnosti truhly, které byly zdobené a malované. Nyní, krásně zdobené box - není jen stylový doplněk, ale objekt, zdobí interiér. Jaké druhy krabic existují a jak učinit předmětem jejich vlastních rukou?

Druhy boxů pro uskladnění

Boxy se liší tvarem, velikostí a výrobní materiál (lepenka, plast, vinné révy) a dekor. Takový jeden další vybavení domácnosti se mohou lišit ve velkém stylu. Například, mohou být:

 • Ročník - s kovovými proužky a kameny;
 • Přísné jednobarevné čalouněná tkaninou nebo papír;
 • Romantický, pomocí romantické miniaplikace na zdobení;
 • Okouzlující - prsteny zdobené kamínky.

Akumulační nádrže jsou velké nebo malé rozměry. Přítomnost víka - volitelná podmínkou tohoto interiéru.

Pro výrobu krabiček ve většině případů použít lepenku. To může být barevné nebo jednobarevné. Takže je vhodné vložit přes pole a ozdobte, aby to sofistikovaný vzhled.

K dispozici jsou standardní a vlnité kontejnery pro skladování. Pokud máte v úmyslu uložit do nich těžké a křehké předměty (nádobí a starožitnosti), pro tento účel je vhodnější použít vlnité lepenky. Jsou spolehlivé, hustší a těžší, protože z několika vrstev vlnité lepenky. V těchto nádobách jsou často zaplněný cennosti, protože je téměř nepodléhá deformaci. Standardní kapacita (viz obrázek níže) - tenčí a slabší, takže jsou nejlépe střeženým lehkých předmětů.

Proutěný box pro uskladnění představují košů nebo krabic. Tento ruční předměty z proutí nebo koše novinových trubek. Přicházejí v různých velikostech a barvách. Tyto koše ozdobí váš byt a bude stejný kus nábytku. Ty obsahují ovoce a zeleniny, cetky, klenoty, stejně jako čisté nebo špinavé prádlo. Dalším úspěšným a zajímavé pohledy sada krabic z vinné révy. Tato sada bude zvláštní styl do vašeho domova.

Plastové boxy se nejčastěji používají k uchovávání potravin. Také ukládání semen, oblečení, šití, pletení nástroje. Nazývají se také plastové boxy. Šetrné k životnímu prostředí plastová nepoškodí vaše zdraví, je-li předmětem skladování potravin. Tyto boxy v různých velikostech, s nebo bez krytu. Také, v některých z nich mají kola a rukojeti pro snadné použití.

Vzhled plastovými boxy například, jak v dole fotografii je impozantní jasné barvy a design. Jsou jemné a tkané, snadno se čistí a trvanlivé při používání.

Krabice na hračky mají zvláštní vzhled. Jsou světlé a barevné, mohou být malované dětské oblíbené kreslené a knižní postavy, jako v níže uvedené fotografii. Tento box motivuje dítě, aby hračky v jejich vlastním zvláštním „domu“. používat bezpečné materiály pro výrobu takových nádob: lepenka nebo plast, aby se dítě v průběhu hry není zraněn.

Ve většině případů, při stěhování nebo při opravách za použití kartonových krabic. Oni zabalit celou řadu věcí. V závislosti na tom, co se děje, aby v těchto nádržích, které jsou rozděleny do velkých, středních a malých.

Na síle také liší. Standardní méně trvanlivé. Jsou lepší dát věci jednoduché, a vlnitý - silnější. V těchto krabicích, sečíst cenné předměty, které mají těžkou váhu. Nejsou poškozeny, i když je umístit jeden na jednoho. A drahocenný náklad nebude poškozen.

Tam jsou boxy, ve kterých se nachází speciální závěs pro snadné cestování oblečení. To je užitečné, když se pohybuje, a to zejména pokud se věci špatně pomačkaný.

Tip: Při přesunutí dávat pozor na šířku dveří. Šířka pole musí odpovídat šířce otvoru. Pro více úzkých otvorů vybrat lepenka objekt užší.

věci představují odkládací poličky, včetně police a závěsy, a jsou určeny pro skladování různých materiálů a objektů. Například lze stohovat police na boty a oblečení nebo speciální výklenky, ve kterých jsou uloženy krabice a zásuvky pro skladování (jak je níže na fotografii).

Pokud máte spoustu věcí, a váš hlavní cíl - zvýšit prostor, pak to bude vám pomohou vakuové pytle. Vzhledem k těsnosti jejich obalu, věci jsou sníženy třikrát. Tyto balíčky budou udržovat věci v integritu po dlouhou dobu, chrání předměty před vlhkostí a můry.

Chcete-li zachovat čerstvost produkty používají vakuové nádoby. Ty vám umožní udržet podléhající zkáze občas déle kvůli ventilů zabudovaných do víka. Nádoby udržovat čerstvou chuť, aroma a blahodárné vlastnosti výrobků.

Boxy pro ukládání vlastních rukou

Zvlášť cenné jsou boxy pro skladování ručně vyrobené. Za tímto účelem se ready-made boty krabička domácích spotřebičů, nebo přilepit na vlastní pěst z lepenky. Pro registraci budete potřebovat lepidlo, nůžky, kartáče a dekorační materiály. Jejich výběr je velký. To může být balicí papír, textilie, flitry, třásně, stuhy, korálky a další.

Doporučení pro balicí papír nebo tkanina je lepší použít tenkou vrstvu PVA lepidla, a pro lepení dekorativních prvků vhodného horké lepidlo.

Jak zařídit a vyzdobit kontejner pro skladování, podívejte se na toto video mistrovské třídě:

Pokud se naše informace byly užitečné pro vás, napsat recenzi na spodní části článku. Můžete sdílet některé zajímavé konstrukce akumulační nádrže v komentářích.

Udržet věci doma: nápady, dělat vlastníma rukama, fotky

Dokonce i když jste minimalistické, pak budete stále najít celou řadu různých věcí, které musí být někde a nějak obchod. To může být provedeno s kreativním přístupem, jehož prostřednictvím si nelze jednou provždy obnovit pořádek v domě. Některé způsoby, jak uspořádat pořadí přehrávání je nejen funkční úlohu, ale také sloužit jako dekorace. Nabízíme zjistit, jak organizovat ukládání věcí doma. Myšlenky v tomto článku, může být realizována pomocí zakoupených nebo vlastních vyráběných pořadatelů. Můžete udělat totéž doma, který strávil minimum času a peněz.

Udržet věci a oblečení doma: nápady

Bedny, krabice, koše, krabice - to vše může být obrácená do skladovacího zařízení. Stejné pořadatelé mohou být použity pro přesné skládací kanceláře, kuchyňské potřeby, hračky, oblečení, boty. U posledně uvedeném případě je obzvláště důležité, aby si koupit speciální organizér plastový úložný dům. jeho použití myšlenky spočívá v tom, že boty nejsou prach, ale to je naprosto viditelné. Také, jeden takový kontejner je schopen nahradit deset krabic. A pohled je mnohem estetičtější.

Zkuste všechny pořadatelé rád navzájem nebo vyrobené ve stejném stylu. To platí především pro ty, kteří nemají schovávat za dvířka skříněk.

Store spodní prádlo, ponožky, opasky a další drobné věci do pořádku

Pokud jde o organizaci skladování, pak okamžitě přijde na mysl, organizátory krabici s buňkami. Mohou být vyrobeny z různých materiálů a obsahují určité množství separátorů. Nejběžnější jsou tkaniny pořadatelé, který lze složit. Prodány téměř všechny železářství. Ale můžete udělat jako organizátor kartonových krabic.

To bude vyžadovat prázdné obaly, lepenka a dekor: Železné a non-lepidlo na papír, tapety. Umístěte pole uvnitř boxu, kde budou organizovány udržují věci doma. uspořádání nápady balíky závisí na jejich velikosti a proporcí šuplíku. Lepit všechny bedny dohromady. Pokud nechcete mít hotové rámy, máte dvě možnosti, jak problém vyřešit:

 • Pro měření délky a šířky pole pro skladování. na velikosti bázi, aby požadovaný počet krabic, stejnou výšku.
 • Lepenka, aby stěny, které budou vloženy do krabice. Přilepíme dno. Pak kartonové děliče.

Ready organizátor okleyte barevný papír, papír nebo samolepící uvnitř i vně.

Úložný prostor je připraven! Může být použit pro pořádání spodní prádlo, ponožky, pásky, šperky, šály a různé doplňky a tak dále. Hlavní věc - vždy všichni na dosah ruky a mírně rozšířen.

Dokonce i jedna osoba má několik gadgety, které chcete oddělit kabely. Co můžeme říci o rodině několika lidí, kde každý má alespoň jeden telefon a nabíječku k němu. A pak jsou tu kabely z kamer, tablety, notebooky a počítače, headsety a tak dále. Pokud je vše uložené v různých místech nebo v jedné krabici, ale snímku, nelze hovořit o správném skladování věcí doma.

Nápady s vlastníma rukama dělal organizátor zváží níže:

 1. Proveďte krabici s buňkami, jak je popsáno výše.
 2. Make-organizátor buňky. Neboť je nutné přijmout lepenkové válce na toaletní papír, papírové ručníky, fólie, potravinářské fólie nebo pergamenu. Zvýraznit jeden kabelový nebo krabice. Řez požadovaný počet stejnou výškou válce. Jejich hodnota musí být menší než velikost centimetr krabici nebo šuplíku. Počet válců závisí na tom, kolik máte kabely. Propojit buňky pohromadě pomocí oboustranné lepicí pásky nebo lepicí pistole. Hotové lahve mohou být natřeny sprejem. Zbývá vložit organizátor v krabici a naplňte ji pečlivě kroucené kabely.

Máte spoustu náušnice, náramky, přívěsky a další šperky, ale nevíte, jak organizovat ukládání věcí? Nápady pro dům může vypadat například takto:

 1. Koupit speciální případ, jejíž obě strany existuje mnoho kapes. To může být zavěšen ve skříni. V takovém případě je místem mnoha různých šperky a doplňky, které nebudou zaměňovat s sebou, a prostřednictvím transparentního kapse budete vždy moci okamžitě najít požadovaný objekt.
 2. Koupit kontejner pro tablety po dobu jednoho týdne. Je to tak dlouhý, ale úzké pouzdro na tužku, ve kterém sedm buňky. To bude vhodné pro uložení drobných ozdob.
 3. Náušnice, svorníky mohou být uloženy na pásce. Stačí vložit párů šperky a dát ji do rakve.
 4. Udělejte box, ve kterém se dát všechny své náušnice. Chcete-li to, vzít pěknou nízkou krabici s víkem, cítil, lepicí pistole a tužku. Řezané stejné velikosti tkaniny kusů. Vítr se cítil na tužky do zkumavky. Konec tkaniny lepidlem. Odstraňte tužku. Udělat několik těchto trubek. Vložit prázdná místa uvnitř boxů, takže se hodí pohodlně dohromady. Trhliny mohou být uloženy náušnice.

K oblíbeným koření a kuchyňské doplňky byly vždy po ruce, zkuste tyto myšlenky:

 • Vezměte stejné sklenice a zalijeme koření v nich. Každé znamení. Caps spojit s policí pomocí šroubů. Tímto způsobem můžete také ušetřit místo.
 • Zásuvek s kuchyňských doplňků, pomocí děliče. Domácí z kartonu nebo tenké překližky.
 • Použít vnitřní prostor dveří skříní. Například, pověsit se šrouby háky nebo koše na houby pro domácnost, obaly.
 • Koření lze také ukládat na magnetické tabuli. Pouze v tomto případě používají malé sklenice s kovovými víčky.

Udržet věci doma: ideje (foto), koupelna

V koupelně je vždy malé místo, a chci o tolik, aby se vešly. K tomuto účelu použijte malé triky:

 • Že vše je pod dřezem, byl ve své mysli, použijte vertikální úložný systém. Chcete-li to provést, umístěte všechny kloubově kontejnery.
 • Seřaďte make-up štětce, vatových tyčinek a disky, další potřebné detaily pro různé sklenice. Aby jim může být na policích nebo ve skříni. Jars zadekoriruyte nějak líbí, použijte tuto barvu, ozdobnou stuhou nebo jednoduše nalít do kávových zrn písku, korálky.
 • Nad WC pověsit závěsné koše. V závislosti na velikosti, které lze uložit toaletní papír, další sadu ručníků, vysoušeč vlasů a tak dále.
 • Používají různé poličky (např nade dveřmi).

Vytváření vlastních rukou krabice k ukládání věcí - reorganizace vnitřního prostoru skříně

Věčný problém všech hospodyněk: nedostatek prostoru pro ukládání potřebných věcí. Ale možná problém není malé skříně, a v jejich špatném vstupu? Kompetentní organizaci úložného prostoru - ještě není jednoduchá věda. Jedním z nejdůležitějších etap ve svém chápání je systemizace a sdílení. Výroba z produktů nabízených pomůže vnést řád do obrovské množství komínů snazší najít nezbytné a umožní ušetřit cenné místo.

Make box s rukama držet věci jednoduché konstrukce

Vezměme si několik možností postavit vlastníma rukama box pro ukládání: snadná a rychlá v provedení, stejně jako trochu složitější na výrobu, ale spíše dekorativní volby vzhledu. V článku dvě možnosti pro vytváření krabičky bude podrobně popsán, a poskytuje ilustrace (foto) etapy prací čtyř různých příkladů.

Pro výrobu prvního budeme potřebovat následující:

1. Velikost Carton.

2. Adhezivní (nebo „krystal“ transparentní nebo „PVA“).

4. Clip velký.

5. Páska je úzký nebo páska.

Pro výrobu druhé možnosti, musíme materiály od prvního seznamu, s výjimkou posledního bodu, a navíc následující:

5. Jehla a nit.

Obr. (13-20) Obr. (21 až 22)

Vytvořit jednoduchý box pro uložení věcí, s jejich rukama by měli dodržovat následující Pořadí provedení stavebních prací:

1. Řez horní kryt z obrobku, pokud existuje. Nebo přilepit k vnitřnímu povrchu bočních stěn, pokud chcete vyztužit strukturu.

2. Proveďte rozvržení řez kříže. Jeho střed musí odpovídat velikosti dna polotovaru bočními prvky - velikost čtyřmi stěnami. Z rozvržení obvodu krok k 1,5-2 cm a umístit další. Je to pro něj, a sníží se textilie pro výzdobu.

3. Řez lemované řez segmentem, otgladte ji a rozšířit na ploché rovině. Spodní část kartonového přířezu rovnoměrně pokrývají adhezní látky a snížit střed pokrytí připravené tkáně. Tlačit tisku a nechte lepidlo zaschnout.

4. Kryt adhezivní prostředek z jedné boční stěny polotovaru a aplikovat je na odpovídající části vzoru. Vedlejší přídavky předtím dělal, je nutné ohýbat dovnitř pod lepené plátno. Horní dotace ohýbá uvnitř předlisku a kotevní horní tkaniny pomocí sponky (tkaniny, když je mokrý, není sklouzl), odstraňte je po vysušení. Ze stejného důvodu aktu s ostatními bočních stěn.

5. rohy polotovar se spoji pásů jsou maskovány páskou nebo šňůrou, která je také přilepena. Vnitřní prostor produktu může být prázdné, ale je lepší zavřít hadrem. To se provádí přesně stejné jako při zdobení vnější část, pouze s malým rozdílem v příspěvku. Horní ohnuté přídavky pod plachtou. Vedlejší přídavky na jednom rohu přilepený jako jsou: Oversize hadříkem přilepený na přilehlou stěnu, a na druhé straně - se otáčí pod těsný.

výroba novin kanálků (5-8) box z plsti

Master class pro vytvoření dekorativní krb z krabice s rukama. Zajímavé fotky, nápady a experimenty!

Zdobí krabici složitější cestu

V tomto případě, aby se okno s rukama za skladování takového plánu by mohl být trochu potu. Tento proces vypadá takto:

1. Vezměte papír a řez je na proužky o šířce ne větší než 8 cm.

2. My jsme dali za drill pletací jehlice a bezpečně opravit. Práce jsou prováděny při minimální rychlosti.

3. Vezměte segment papíru, jeden z jejích rohů jsou uvedení paprsku v blízkosti místa montáže. Děláme jedno kolo rukou a potřísněné to s lepidlem. Otočit vrtačku a rány nakrájíme na dlouhé, tenké trubičky kolem ramen. Konec segmentu je stanovena stejným lepidlem. Je třeba neodkladně odstranit položku, počkejte, dokud lepidlo mání. Podobně zpracovány všechny kusy papíru.

4. Na spodním okraji kartonového přířezu lepidlo papíru prvků. Je vhodné nechat postavit pod tlakem. Na každé straně spodní části blanku by měla odpovídat za lichého počtu prvků.

5. Výchozí pohybovat nahoru Opletaev polotovaru zbytek papírových prvků. Horizontální pruh musí obejít první vertikální na jedné straně, druhá - na straně druhé, a tak dále.

6. Poslední kolo Edge lepidla pevné, vertikální pruhy jsou oříznuty přebytek.

7. pletené produkt potažena základním nátěrem po vysušení barvy, laky a pitva.

8. Z tkaniny šité krytem, ​​jehož rozměry odpovídají rozměrům stěn uvnitř produktu.

Crafts do země improvizovaný materiál - praktičnost a estetika!

První provedení, pokud jde o výrobu zcela elementární, proto dovolit naprosto žádné. S trochou úsilí a uvnitř kabinetu začne vládnout dokonalý pořádek. Druhá možnost je složitější, ale můžete získat krásnou věc, dokonce ve skříni skrýt hřích, jej lze použít nejen pro svůj zamýšlený účel, ale také jako součást výzdoby v interiéru.

1 komentář k "Vytváření vlastních rukou krabice k ukládání věcí - reorganizace vnitřního prostoru skříně"

Tyto příčky oddělený nezastupitelnou a velice šikovný věc!

Přidat komentář zrušení odpovědi

Plánování malý domek - výhody této konstrukce!

 • Přehled moderních materiálů pro zvukovou izolaci stěn v bytě

 • Jak si vybrat Baterie pro koupelny a nelitoval

 • Jak provádět montáž oken v soukromém domě z betonových tvárnic

 • Proces výstavby výškových budov na monolitické technologie

  Při úplné nebo částečné použití materiálů z místa požadované aktivní přímý odkaz

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  8 + 2 =