brk

brk

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co je quilling? Základy pro začátečníky quilling

Asi se ptáte, co quilling, a to je otázka, kterou se nyní reagovat. Tato technika může být popsáno ve dvou slov - umění bumagokrucheniya. Výsledkem je okouzlující barvy, vzory a další. Produkty, samozřejmě, jsou jen krátké trvání, ale jejich životy lze snadno rozšířit. To vše závisí na kvalitě použitého materiálu a v místě, kde je výrobek skladován.

To, především ruční práce, který nebere moc času. Kromě toho, je to docela jednoduché realizovat. není nutná zvláštní úsilí vytvořit mistrovské dílo, takže tento druh umění může naučit absolutně nikomu. Quilling-řemesla vytvořené pootočením barevný papír zvláštním způsobem. Jiné jméno je mozaika quilling papíru. Porovnávat toto umění může být s šperky. Jeho podstatou -, aby papírový pás na požadovaný tvar, prostřednictvím kterého se v budoucnu bude možné vytvořit půvabné složení.

Historici se dlouho diskutovalo o tom, kdy byla tato technika. Jedna verze říká, že to vzniklo ve středověké Evropě, ostatní státy, že Egypt je domovem quilling. Jsou tací, kteří tvrdí, že tento druh výšivky byl vynalezen ve vlasti papíru - Čínu. V XV-XVI století quilling stavu techniky emeritní bylo uděleno - umění, a po několika stoletích to bylo považováno za jediný zábavě vznešených dam. Bývaly doby, kdy už všichni zapomněli o tom, ale na konci minulého století quilling znovu oživil a stal se dokonce populárnější než kdy předtím.

Potřebné materiály pro quilling

Budete určitě potřebovat:

 1. Speciální papír pro quilling nebo prostý barvy. Poté, co budete potřebovat, aby nakrájejte na proužky, měla by šířka nesmí přesáhnout 9 mm.
 2. Papírnictví nůž.
 3. Linka.
 4. Rod pro vinutí. Místo toho, že je možné použít párátko, dřevěné tyčky na tenké nebo silné jehla špice.
 5. Ocelové pravítko.
 6. Šablony s otvory o různých průměrech.
 7. PVA nebo jiná lepidla, hlavní věc, která byla rychleschnoucí.
 8. Pinzeta.
 9. Kompasy.
 10. Rovné nůžky na nehty.
 11. Tužka.

Už víte, co quilling, ale to není všechno, co byste měli vědět. Pečlivě prostudovat základy oboru. Je to velmi jednoduché - je třeba otočit papír do těsné spirály. K jeho vytvoření je špička papírového pásu pro navíjení na navíjecí tyči, nebo hrotu, aby se dosáhlo požadovaného průměru cívky. Podle tohoto principu jsou všechny prvky pro kompozice. , Čímž se získá odpovídající tvar spirály, mělo by být mírně k rozpuštění, a pak se vytvoří kvillingovuyu postavu. To se bude konat, je-li lepidlo na opravu.

Zvládnout tuto techniku, začít se učit nejjednodušší - vytvořit jednoduchý quilling karty.

Vytvořit Pohlednice: lekce pro začátečníky

Na začátku své práce na vytvoření quilling karet, budete muset mít trpělivost, protože to bude nějakou dobu trvat, mnoho, asi hodinu na jedné straně. Jako váš trénink bude snížena tentokrát. Začínáme:

 • Připravte si záslepku pro budoucí karet a jednoduchým tužkou, které se chystáte, aby ji ztvárnit.
 • Základním prvkem použit Kvilling, volal válec. Je to těsné role barevného papíru z přetížené.
 • Quilling vlastních rukou znamená nejen vzlet, ale také využití všech dostupných materiálů, jako párátko. Pro to je možné, aby se zapojily pásku a převinout. Po opatrném držte prsty a trochu likvidaci.
 • Dále musíte dát tvar válce. Chcete-li to provést, je nutné vyrovnat okraje prsty. Tak můžete získat celou řadu položek, jako jsou listy, kapky, srdce a mnoho dalšího.

Produkt je připraven! S pomocí lepidla uvádějte jej vždy společně s kartou.

Tyto prvky jsou tvořeny quilling květiny.

Takže, quilling režimy vytváření různých řemesel.

Jednoduché helix lze snadno modifikovat a kombinovat je s jinými prvky, přičemž existují různé struktury.

Zde jsou hlavní formou, můžete tak učinit

Quilling květy jsou velmi snadné. Níže je uveden seznam akcí, které přísné dodržování které vám pomohou v tomto.

 1. Lepit dva proužky barevného papíru a počkejte, až lepidlo zaschne.
 2. Šroub role pomocí speciálně konstruovaných pro tento nástroj, nebo jiným vhodným způsobem.
 3. Velmi pečlivě vybírat a vrátit a přesunout díru v řadě budete potřebovat průměr. Tak se dostaneme do spirály, která musí být stanovena s lepidlem. Velikost budoucnosti závisí na tloušťce květu použít pásu papíru a průměr otvoru na pravítku.
 4. Nyní přejdeme k tvorbě kapiček výsledné kruhové spirály.
 5. Pro vytvoření květ, je nutné lepit všechny lístky. Dát všechny prvky nezbytné, aby byly odstraněny veškeré ostré rohy odeslané v. V jiném případě, dostanete úplně jinou květinu.
 6. Jak je v půli cesty může být použit nejen papír, ale také perla, spirálové načechraný nebo kuličky.

Jedna květina je nestačí, protože v přírodě nejsou květy bez okvětních lístků. Zajímá vás, jak na to?

 • Kroutit spirálu papíru. V tomto případě mohou být použity dvě zelené pruhy.
 • Tužkou nebo perem, vytvořte půlměsíc.
 • Jeden konec srpovitě pásu papíru, jehož barva je plně v souladu s vnější spirály. Nyní stiskněte půlměsíc končí dobře proti sobě. Pak zabalit spirálový proužek papíru a spojit konce lepidlem.
 • Všechno v tomto stvoření lístků dokončeny.

Za použití techniky quilling, můžete vytvořit jako malé obrazy a složitější trojrozměrné složení. Samozřejmě, že tento proces vyžaduje vytrvalost a přesnost, ale věřte mi, stojí to za to. Musíte se nejprve pokusit získat krásnou práci, a v tom spočívá krása technologií.

Teď už víte, co quilling, a můžete bez obav pustit do práce. Chcete-li začít s malými věcmi - malou kartu. Postupně se budete cítit jistější, a pak můžete pokračovat do složitějších úkolů.

Co je quilling? Quilling pro začátečníky. quilling techniky

Vyšívání byla vždy módní a oblíbenou zábavou. Druhy vyšívání obrovské množství, takže si každý může ukázat svůj talent, nebo otevřít jeden z nich.

Proces vytváření užitečné a krásné věci s rukama dává hodně pozitivních emocí, zlepšuje náladu a dodává energii podporu.

Často to fascinující proces přitahuje pozornost všech členů rodiny, takže krásné rodinné večery, prováděných pro šití a přinést více výhod.

U některých hobby stavebních věcí ruční práce se stává dobrým zdrojem příjmů a roste od jednoduchých hobby do podnikání.

Jedním z nejnovějších módních trendů v řemesel je peřový materiál, která již získala srdce milionů dětí i dospělých.

Pro děti je tento typ tréninku je nejen zábavné, ale nenastavíte obrovskou přízeň.

Vzhledem k tomu, pracují s malými detaily, dobře vyvinuté jemnou motoriku rukou, což je pro vývoj dítěte jako celek velmi důležité.

Kromě toho, dobře vyškolený pozornost a schopnost koncentrace.

Příval dětské energie je snadné poslat správným směrem, pokud se provádí kloub třídy quilling.

Pro osoby starší skupiny quilling věku - je to dobrý hobby a volný čas, který přináší potěšení.

slovo quilling to je v ruštině z angličtiny: peřový materiál To pochází ze slova brk, což znamená „pero ptáka“.

Alternativní jména tohoto druhu výšivky jsou také slova jako „bumagokruchenie“ a „papírový filigrán.“

Historie tohoto druhu výšivky je velmi zajímavá a je hluboce zakořeněné v minulosti.

První hovoří o tom v 14. a počátku 15. století v Evropě a první výrobci bižuterie byli mniši v této technice.

Dělají velmi krásné medailony, spinning pozlaceného papíru na hrotu pera ptačích. Bylo to tu a tam bylo jméno quilling.

Papíru ve středověku bylo drahé, takže si dělat řemesla a šperky z něj mohl jen dobře-off lidí, především zabývá quilling pouze dámy vysoké společnosti.

Zejména proto, že papír je krátkodobý a je považován za nepraktický materiál pro cokoliv.

Ale ve století móda 19. pro bumagokruchenie opět obnovena, je tento typ vyšívání se stává populární znovu a mnoho žen spěch vytvořit něco speciálního, bizarní a složité.

Na počátku 20. století, opět quilling ztrácí popularitu, nicméně, boom přijde do konce století.

Quilling nejen získal svou bývalou slávu, ale mnohonásobně. mistři quilling po celém světě vytvářet jemné trojrozměrné papírové krajky, které mohou být základem pro obě praktické věci, a pro duchovní požitek.

quilling techniky Můžete vytvořit spoustu věcí. Někdy dokonce přesahují představivost všech myšlenek, které lze snadno uvést do praxe.

Řemesla quilling techniky Velmi neobvyklý, hodně kadeře, spirál těsné navíjení papírových proužků sloučit a proplétají v jednom uměleckém díle.

Barevná paleta je velmi bohatá, takže ve stejné práci může být hladký hru odstínů jedné barvy a živé kombinace sytých barvách.

Další různými quilling mistři využít nejen obvyklé proužky papíru, ale papír s třásněmi - milimetr svislé řezy na jedné straně pásu.

Pokud nemáte mnoho zkušeností a nevlastní základní dovednosti v quilling techniky, ale tam je velká touha, je třeba postarat se o některých potřebných věcí.

K vytváření pracovních míst v technologii quilling s rukama, potřebujete quilling papíru, Jako hlavní materiál, nůžky, pinzeta, jehly, lepidla a trpělivost, talent a přesnost. Nejlepší je použít quilling schéma pro začátečníky.

Že vám bude sloužit jako základ pro jakési vodítko k akci. odrazovým quilling To vám pomůže vytvořit svou první práci v této technice vyšívání.

Popis quilling prvky velmi podrobný, jasně důležité dodržovat tyto pokyny a seznámí se základními prvky, z nichž později celý obraz bude shromažďovat.

Je pravidlem, že všechny prvky dělají podobnou cestu. Papírový pás je řez asi 3 mm na šířku a požadované délce, a pak přes jehlu (často je nahrazen párátkem, jemné jehly) začít navíjení role papíru do malé.

Se špičkou pevně papírovém lepidla. Je možné dát jiný tvar a nastavte vinutí hustotu.

Tak to může být více než deset základní prvky. Použití lepidla spolu spojeny nebo přilepena na připravenou plochu, nejčastěji používá pro tento účel barevné lepenky.

Vše bude záviset na schéma quilling, na kterém budete pracovat. Nejběžnější jsou pro začátečníky květy v kviling technice a kviling butterfly.

mnoho master classes pro quilling pohlednic Zdá se téměř denně. To není překvapivé, protože karty - to je dobrý dárek, který může být ponechán na památku milá slova a přání.

Dvakrát tak pěkné nebude mít obvyklý pohlednici tisku, ale aby se vlastníma rukama. To je důvod, proč quilling karty jsou stále oblíbenější.

Myšlenky jsou tak rozmanité, že si můžete vybrat příslušnou volbu pro dítě i pro dospělé a dokonce i starší osoby.

Některé karty vyžadují jen několik hodin tvrdé práce, a některé z nich mohou trvat podstatně déle.

Díky získané zkušenosti dobu potřebnou k provedení jednoho prvku bude mírně sníží, ale kvalita nárůstu práce.

Pokusit se začít s malým kompozice, která nevyžaduje mnoho úsilí. Pokud tento typ činnosti bude se vám líbí, pak můžete bez obav přejít na sofistikovanější úrovni.

Karty v quilling techniky bude skvělý dárek pro každou příležitost.

Narozeniny, Velikonoce, Nový rok, Den Světové matek, nebo jen pozdrav přejeme dobrou náladu, absolutně každou příležitost může být důvodem pro vytvoření pohlednice.

quilling picture - to není snadné nepopsatelný krása děl, ale také fascinující cvičení na ruce. Dokonce Princess Elizabeth Anglie vážně fascinováni tímto druhem vyšívání.

Ruce vytvořil velké množství obrazů, z nichž některé jsou uloženy v jedné z nejznámějších muzeí - muzea Victoria and Albert, který se nachází v centru Londýna.

Nejběžnějším Příběh v obrazech jsou květiny, které nejsou horší než na krásu jejich životních prototypů.

Tento sedmikrásky a mák a orchideje a růže, a celá řada dalších druhů květin, které získávají jejich životnost díky papíru a talentu mistra.

Nicméně, ne jen květiny mohou být v obraze. Zvířata, příroda, a dokonce i portréty jsou provedeny v této technice.

Tisíce centimetrů zkroucené proužky papíru jsou transformovány do mimořádného prostředku.

Poté, co viděl fotky z práce, nedobrovolně chci, aby se pokusili udělat něco podobného s vlastníma rukama.

Dokonce i když se pokusíte zkopírovat představu cítím něco, pak jistě bude výsledek jiný. Vzhledem k tomu, všechny práce je jedinečná, individuální a jedinečné, stejně jako jiné umělé věci.

Samozřejmě, že nejlepší je ještě přijít s vlastními návrhy, aby nedošlo k urazit autora, a nebude obviněn z plagiátorství a porušování autorských práv.

Ale díla mistrů může být vždy pro vás zdrojem inspirace a povzbuzení k akci.

Quilling pro začátečníky: obvod s podrobným popisem

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Quilling (v ang quilling.) - je vytvoření mimořádně krásné předměty z papírových proužků, přes jeho vinutí. Začátečníci budou snadno překonat toto umění jako popis stavebních prací prezentovaných je vypočítána na ně.

Quilling pro začátečníky - kterou je třeba se připravit

Prompt je vyrobeno řemesla v umění Kvilling Starter obvodu. Mezi klíčové ukazatele, které se používají k vytvoření skutečné děl výtvarného umění. Za prvé je třeba připravit vše neobhodmoe pro tento druh práce.

Pokud máte možnost zakoupit sadu pro quilling, koupit. Základní balíček obsahuje:

To je komerčně dostupné soupravy pro quilling a úplnější. K dispozici je řada kruhovými otvory, aby bylo stočit na prvky na požadovanou velikost; kolík pro hrubý upevňovacích dílů. Prodány a hotové soupravy, ve kterém existuje systém pro obrobek, aby květiny, motýl, malování a tak dále.

 • Manikúra nůžky s rovnými konci;

Při použití pro manikúru nůžkový papírové pásy jsou umístěny mezi dvěma lopatkami. Dále, houpačka stuhu kolem nástroje a spirála se otočí o požadované velikosti.

Podrobný popis přípravy různých prvků řemesla vám pomůže s časem vytvořit tyto skvosty.

 • těsná a volná spirála;

Téměř všechny práce začíná s výrobou „těsné spirály“. Pak se pás papírové quilling. Pokud se takový materiál není přítomen, pak dal před horizontální list formát A4, nůžky pohyb nahoru snížit pruhy stejnou šířku 3-5 mm. Připojit špičku mezi lopatky manikúru nůžek nebo párátka do drážek speciálního nástroje pro quilling.

To ukazuje, jak jsou tyto prvky vyrobeny v umělecké fotografii Kvilling. Při pohledu na něj, budete rozumět, jak vytvořit „šipku“. K tomu, stiskněte prsty na 3 stranách spirály do trojúhelníku, a nyní dva z jeho rohu tlačit sebe, třetí nechat tak, jak to bylo.

„Půlměsíce“ z „očí“, svých dvou protilehlých roh je ohnuta ve písmeno „C“. „Trojúhelník“ bude-li „free spirála“ upevní na třech místech, a pro výrobu „náměstí“ je co do činění s 4 stran.

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Jak se vyrábějí v technice quilling květin

Posypeme na pohlednici nebo lepenky lepidla, připojit zde „free spirála“. Stačí připojit s lepidlem kolem ní několik lístků. Podobně dodržovány stopku. Pro něj se proužek zelené knihy. Průměrná list, jak vidíte, je vyroben z „drop“ tvaru a horní a dolní části - prvky na „oko“. Jakmile je lepidlo suché, práce je dokončena.

Jak můžete vidět, seredinka barvy - „free spirála“. Okvětní lístky jsou vyrobeny ze stejného prvku, ale jiného odstínu. Dekorace pohlednici prvek „srdce“ a „oko“ tvar. Krásné výtvory ocení ten, kterému dala takový dar.

Jak se vyrábějí v technice quilling sněhové vločky

Od Nového roku, si můžete udělat sněhovou vločku. Pro něj budete potřebovat:

Cut 3 proužky papíru na polovinu, budete potřebovat 5 škrty. Nástroj pro otevírání quilling vložky špičku prvního, utáhnout pás. Vyjměte ji a vložte do otvoru v šabloně. Předpokládat, že je 10 mm. Zde průměr, který bude mít první obrobek. Následující 4 prvky dělají stejnou velikost.

Jak je vidět na fotografii kolem pěti elementů „volné cívky“ 10 jsou umístěny „oko“ položky. Aby byly i spojit mezi sebou navzájem a s centrálními částmi sněhové vločky.

Následujících 5 položky „volné spirály“ vyrobené z pevných pásů, takže se obdrží 2 krát více, než podobné, lepené uprostřed sněhové vločky. Dosažení jejich rovnoměrnost také pomoci šablony. Použití otvoru o průměru 2 cm. Připevnění špičku šroubovice, aby mohla uvolnit a připojit každý předlisek do předchozí řady dílů.

Jak můžete vidět, že dokončí výrobu zimy a atribut Nového roku „těsného spirály“. 5. Potřeba takových prvků vyrobeny za použití šablony. Přilepit na místě. Pokud si pověsit vločka, chybět silná nit středu „těsné spirály“ a přivést ji středem druhého. Kravatu na pásky a pověsit na vánoční stromeček nebo produktu na stěně.

Čtete, jak se to dělá v technice quilling květiny, sněhové vločky, seznámil s hlavními prvky, které se používají při tvorbě děl v oboru. Vpředu najdete mnoho nového a zajímavého se naučíte, jak to udělat quilling techniky jezero, obrazy zvířat. Také se naučíte, aby se sladkosti, že síla je téměř není horší než sklo, ale na rozdíl od nich, ne rozbít.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

86 − 84 =