Byt s bílou tapetu

Byt s bílou tapetu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jemná bílá wallpaper: 5 nápady pro interiér

Bílé pozadí a ve vnitrozemí vizuálně rozšířit prostor a aby bylo pohodlné používání barev světla a tóny v interiéru jednotlivých místností již dávno přestala být novinkou, a to se stalo každodenní stylový zvrat. fantazii konstruktérů není omezen co do rozsahu nebo stereotypy, a to nejen pro kombinaci zajímavých barev v rezidenční čtvrti, ale také kombinovat různé styly a směry, vytváří efekt plné harmonie a tvůrčí pohodě v interiéru.

Světlý tapety v interiéru: nápady

Bílé tapety jsou univerzální možností, které jsou dokonale hodí k jakékoliv odstíny, které se používají v nábytku, předmětů nebo stropů. Tato barva může být harmonický a nejvhodnější zázemí pro spojení s jinými barvami. Tato univerzálnost se vztahuje na výhody bílých barev v designu.

 1. Pokud je člověk opatrný bílá, a zdá se, že jste, nebo ve sterilní místnosti nebo v nemocnici, a nezachránila dokonce i světlé akcenty v interiéru, zkušení návrháři doporučujeme přidat místo jasných a bohaté akcenty, velkým množstvím světle hnědého dřeva laminátu, a ozdobte uvádění živých rostlin.
 2. Nebudou jen přínosem pro lidi, kteří žijí v domě, čištění vzduchu, ale také oživit i nejnudnější a pečlivý prostor, zlepšení energetické zázemí a nasycení ji s životní energií.
 3. Lepší využití materiálů je jen přirozené, textilie - bavlna, len nebo hedvábí.
 4. Pokud se po nějaký čas nudit monotónní a teplé barvy, můžete provést některé drobné změny, a oživují interiér - jasný obraz, listy s 3D konstrukce, která má vliv na velké množství stylů, textur a vzorů.
 5. Je-li místnost je tabulka - možná změna hadry na světlé, se spoustou barev a čalounění pro židle.

Pod světlé tapety je ideální nábytek smetany nebo béžová odstín

U bílého tapet má své výhody i nevýhody. Nejdůležitější výhodou je výborná kompatibilita této barvy s jakýmkoliv druhem nábytku, špetkou dekorativních prvků, styl nebo směr. Tato barva je uklidňující, oduševnělý, a umožňuje, abyste se cítili v bezpečí svého domova, stejně jako v pevnosti.

Sněhově bílé tapety vlastní iluzi čistoty a harmonie, a s nimi můžete snadno změnit interiér místnosti, ne perekleivaya zdi.

Snadná změna textilu, přidáním živé detaily a tam je úžasná proměna od klasického a strohý interiér ve Provence domů, moderní high-tech nebo cizí zemi.

Bílá tapeta - bílé stěny: jak se vyhnout jednotvárnost

Bílé stěny v interiéru zvýšit vizuální prostor, vyplnit jakýkoliv prostor světlem a přidat jednoduchý, elegantní pokoje. Takový barevné schéma je třeba jasně myslet, přidat zajímavé detaily a barevné předměty, aby nedošlo k dodávají interiéru nemocniční monotónnost a nudu.

V případě, že tapetu a stěny jsou bílé, aby se zabránilo jednotvárnosti se doporučuje koupit tapetu s vyvinulo vzorek na pozadí bílé stěny

Moderní stavební materiály na trhu je přeplněná, i ty vybíravý kupující nebude moci odtrhnout od bílé tapety se zajímavou reliéfní strukturou, různých odstínů - od sněhobílé až mléčným krémem.

Ředí se podobné barevné schéma je možné v případě, že materiál preference, s přítomností zajímavý vzor nebo ornament - geometrické obrazce, zvířata - tygr nebo nese, květinové vzory, mramorové odstíny pomocí smíšené barvy navzájem.

Light nábytek - jaké zvolit tapetu

Dojde-li k rozhodnutí o koupi světlý nábytek, který je nejen schopen přidat elegantní eleganci, ale také transformovat i ty nudné a monotónní konstrukci, je možné zdůraznit podobnou chuť světlé a zajímavé tapety, které budou kombinovat a ladit s celkovou atmosféru místnosti.

Dát prostor elegantní řešení je možné v případě, že gauč umístit několik světlé polštáře, jehož barva se opakuje odstín tapety. Tyto malé věci mohou proměnit ložnici nebo obývací pokoj na zajímavé a příjemné po dobu místnosti.

Zajímavý design řešení je dosaženo, pokud je doplněk vyroben v jedné části rohu místnosti s použitím bílého nebo mléčnou tapetu, bude mírně zvyšovat, nebo rozšířit prostor. Další část místnosti snaží utěsnit opačný tapety a syté barvy, zvýšit účinek některých stylistické nábytku jsou uspořádány ve stejném barevném schématu, ale na opačné straně.

Pokud bílý nábytek v místnosti, světlo je lepší koupit tapetu s abstraktními vzory

Několik jasných částí v podobě obrazů, váz a stůl a židle dodá nejen upozorní na soustružení bílou tapetu v původní části obývacího pokoje, ale také vytváří příjemnou a vřelou atmosféru v domě, což je nejen místem k odpočinku, ale také vynikající prostor pro volný čas.

Nejlepší tapety pro lehký laminát

Použití bílý papír, v kombinaci s lehkou laminátem může být porucha, a brilantní řešení konstrukce. Dodržování přesných pravidel a doporučení zkušených odborníků, který je schopen proměnit malé a tmavé místnosti do krásné, světlé místnosti s originálním designem a s diakritikou s jasnými detaily.

Před několika desítkami let, koupelny, které byly naplněné bílými dlaždicemi nebo tapetu byly koupelen a kuchyní, ale moderní trendy se změnily názory na design a bílá barva postupně přesouvá nejen v ložnici, ale sál, kanceláře nebo obývací pokoje.

Pod lehké laminátové dokonalé béžové tapety, zdobí obrazy nebo jiných dekorativních prvků

Zajímavé konstrukčních řešení používají laminátové mléčné tóny, vytvoření společného pozadí místnosti. Často, mnoho začínající odborníci zajímalo, jaké barvy jsou vhodné pro podlahu zvýraznit bělost stěn a používat všechny nápady v plné síle, dům zdobení a vytváření styl a komfort.

Chcete-li vytvořit nenudí design s bílou tapetu, používat tyto techniky zkušených odborníků:

 • Mléčné odstíny s různými geometrickými nebo rostlinných prvků;
 • Zajímavým řešením je mimořádná kombinace bílý papír, smíšené s barvou, nebo za použití některé oddělené prostory;
 • Stylový interiér bude i nezkušeným odborníka, pokud se liší od jasného bílou tapetu s moderním a světlým nábytkem, který se nachází v některých částech místnosti.

Málokdo se odváží provést opravy pomocí bílou tapetu v prostoru kuchyně. Mnozí věří, že takové řešení není praktické a příliš vyžaduje pečlivou údržbu. Moderní technologie umožňují získat a vložit přes tapetu Super čištění, péči, která nevyžaduje mnoho času a úsilí, a pokud se po chvíli se nebo usadí prach, olej nebo tuk, to lze snadno odstranit běžnou fleece hadříkem nebo houbičkou, za použití standardu pracího prostředku.

Bílé tapety jsou univerzální, protože jsou ideální pro klasický interiér, stejně jako high-tech stylu

To usnadňuje život pro ženy, kteří mají bílou barvu v interiéru, ale bojí se tráví hodně času na úklid.

Nepříliš vhodná možnost používat bílou barvu pro dětský pokoj - v prvních měsících nepřinese nějaké problémy nebo potíže, ale souběžně s nárůstem malého člověka zvyšuje možnost poškození drahého bílou tapetu. Na barvu, která bude více uklidňující, ale nebude kolidovat s kreativitou, bude Mene pozoruhodných uměleckých děl trochu génius, a White bude muset urychleně změnit nebo kus, nebo zcela re-vložit celé místnosti.

V malé chodbě, bylo by to vynikající výběr - budou zvětšit prostor, ale pokud si dát malou skříň se zrcadlem dveře - dostanete mega velký prostor.

Možnosti interiér s bílou tapetu (video)

Jediná rada zkušených designérů je paralelní duplikace určitých prvků ve skříni nebo tapetu, vytvořit harmonické prostředí a zdůraznit styl místnosti. Používání bílou tapetu do interiéru symbolizují eleganci, styl a čistotu, stejně jako směsi a perfektně ladí s jakoukoli barvu, s použitím i ty výrazné barvy a řešení.

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Bílé tapety v interiéru - svěží, čistý a pohodlný (60 + obrázky)

Bílé pozadí a ve vnitrozemí mohou vykonávat několik základních funkcí, z nichž první se týká přírodního stěny dekor, no, druhé vytvoření nenápadné pozadí pro nábytek, stín na podlahu a strop. Ne nadarmo Koneckonců, má dlouhou bílou paletu odkazuje na řadu takzvaných základních barev, které lze snadno dostat spolu s různými kolegy palety barev duhy. No, plátěný potah tapety nezdálo nudné, můžete se podívat na vzorcích s hezkou printovkoy, může to být nějaký druh květinovým vzorem, abstraktní, reliéfní tisk, kontrastní pruhy, puntíky, geometrických tvarů a dalších prvků.

Bílá tapeta bude vytvářet pocit svěžesti, který bude v horkých letních dnech velmi důležité. Ale v zimě je tato barva vůbec logické, jako kdyby do pokoje zaporoshilo sníh.

Příležitosti bílá palety.

Vzhledem ke své určité neutrality, bílá je schopen snadno přizpůsobit prakticky jakémkoliv prostředí, s velkým hrát s nebo proti světlých pastelových barvách.

Bílém pozadí dokonale podtrhují barevné akcenty, role, které jsou tradičně příslušenství, například zelené polštáře, figurky červené nebo růžové závěsy. Ve skutečnosti bude bílé tapety vypadají skvěle s absolutně jakoukoliv barvu nábytku, stejně jako různé tónem dekorativních bagatel. Přesto do interiéru vypadal dobře a harmonický, ne přetížení to s hmotností souvisejících barev, budou dvě nebo tři barvy stačit!

Ale díky své atraktivitě má bílý tón důležitou vlastnost, kterou lze podle některých kritérií dokonce připsat nedostatkům. Skutečnost, že se bílé stěny budou mít reflexní vlastnosti, tak například v případě, že je v blízkosti bílé stěny, aby se sedačka šedou barvou, pak se tón tapeta se objeví špinavě bílé, v případě karmínové rozkládací stěny najde narůžovělý odstín, s oranžové pohovka se zažloutlý odstín tapety atd.

Také návrháři nedoporučují úplně ponořit pokoj do bílé barvy, protože tato paleta, navzdory své prvotřídní eleganci, dokáže tlačit na psychiku a dokonce utlačovat. Aby interiér místnosti nebyl nudný a obyčejný, snažte se zředit bílou barvu s objekty jiných odstínů. Obecně se musíte ujistit, že bílá paleta není dominantní dominantou v místnosti.

Také důležité vědět, že na pozadí bílé stěny některých různých barvách vypadají lépe, takže vybrat červenou deku na posteli, není ve spěchu vzít skutečnou červenou barvu, podívejte se na malé klidné paletě, bude to stále jeví jako frajera a okázalý.

Tapeta s bílým pozadím a zlatými monogramy bude vypadat opravdu luxusní a dokonale se vejde do interiérů v klasických stylech.

Výhody tapety bílá.

 • Hlavní výhodou lze připsat skutečnosti, že bílá paleta není schopna způsobit negativní emoce, prudký vzruch emocí a jen nadměrnou závislost. V takovém pokoji je skutečně pohodlné trávit čas, tato barva se neobtěžuje ani netiskne na psychiku. Ale tohle místnost není nuda - zřeďte to barvami (růžové závěsy na oknech, malý fuchsijský koberec, pár váz nebo figurky v růžové paletě).
 • Bílé tapety budou vypadat skvěle s absolutně všemi tóny. Počínaje černou barvou a dokončováním olivového stínu.
 • Když v místnosti existuje takové neutrální pozadí, můžete rychle, snadno a nenápadně měnit atmosféru. Bude stačit nahradit obroučky stěn pro fotografie, protože místnost bude hrát zcela novým způsobem!
 • Bílé tapety pomohou výhodně překonat všechny legendární styly, řekněme, perfektně padnou do interiéru Shebbi-Shik, Provence, Skandinávský, Loft.
 • Bílá tapeta pro malování může být v průběhu času (pod podmínkou touhy radikálně měnit odstín pozadí), jen malovat to v požadované barvě.

Na tapetu bílé barvy můžete zvolit jakýkoli odstín záclon, ale pokud je na tapetu barevný tisk, je lepší vybrat bílou barvu nebo tón tapety.

 1. Samozřejmě, tyto tapety mají neuvěřitelnou schopnost rychle se špinit. Buďte proto připraveni na časté umývání stěn. Mimochodem, pokud jste přemýšlel o koupi bílou tapetu, vezmi přísně vinyl své zástupce, který může být úhledně prát.
 2. Pokud máte v plánu plánovat lepení bílé tapety v místnosti, jejichž okna jsou na jižní straně a jsou plné světla, pak vědí, že v očích bude mít pocit stálého napětí. V tomto případě bude nutně třeba doplnit místnost trochu temných předmětů, řekněme šedou pohovku, venkovní koberec tónu, mokrý asfalt apod.
 3. Bílé tapety mají reflexní vlastnosti, takže šedá pohovka tlačená proti stěně vytvoří pocit tapety, který se časem zvětšil, i když ve skutečnosti jsou sněhově bílé a nové.

Zajímavé řešení používající bílé tapety.

Pokud chcete vytvořit v interiéru neobvyklou atmosféru, doporučujeme kombinovat tapetu s jinými dokončovacími materiály. Řekněme, že jedna zeď může být pokryta dekorativní omítkou kontrastní barvy a zbytek stěny je pokrytá tapetami. Také ve vnitřku ložnice nebo obývacího pokoje můžete použít panely buiser, které jsou připevněny ke spodní části stěny a nad nimi jsou lepené tapety, tento příjem vypadá velmi barevně. Přesto je možné věnovat pozornost vnitřnímu dlaždicím ze slinku, napodobující zdiva, "cihla" je možné přidělit úhlovou zónu, prostory nad a v blízkosti otvoru oken a dveří.

V případě, že nechcete používat doprovodné dokončovací materiály, stačí si zakoupit sbírku tapet, která se skládá z bílých pláten a barevných. V souladu s tím je barevná pasta na dvou stěnách a bílá na zbývajících dvou. Můžete také pokrýt spodní část stěn barevnými tapety a bílou horní část stěn, rozdělit je do středu s elegantním tvarováním.

Bílé tapety, fotografie (další výběr):

Tapety bílé barvy v interiéru zároveň vypadat nenápadně a vážně, a tyto dvě skutečnosti jasně hovoří ve prospěch nákupu, pokud máte nějaké pochybnosti, hodit jim váhají koupit, výsledky opravy budete spokojeni! Úspěšná oprava a až do nových setkání na stránkách webu "Komfort v domě".

Přidat komentář Zrušit odpověď

 • Celebrity domy (45)
 • Domácí poradenství (5)
 • Design interiérů (304)
  • Vybavení koupelny (17)
  • Obývací pokoj (30)
  • Dekorace (135)
   • S vlastními rukama (82)
  • Dětský pokoj (23)
  • Koridor a vstupní hala (16)
  • Kuchyně (23)
  • Ložnice (30)
 • Krajinářství (21)
 • Neobvyklé budovy (8)
 • Opravy (51)
  • Stěny (25)
  • Sex (13)
  • Stropy (13)
 • © 2013-20 ** Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiálu z místa Komfort v domě je zakázáno.. Ochrana osobních údajů.

  Bílé tapety: něžnost a romantika v interiéru

  Vědomě, bílé odstíny v interiéru jsou spojeny s luxusem. Tato barva je tak hluboký a čistý, že můžete skrýt konstrukční nedostatky a zdůraznit jemnou, romantické a harmonickou atmosféru.

  Často, bílá tapeta na stěny se používá k vizuálnímu vytvoření dalšího prostoru a jejich použití jako pozadí vám umožní nasytit místnost přirozeným světlem.

  Takové výhody bílé tapety jsou mnohé, ale nejdůležitější z nich jsou neomezené možnosti designu. Dnes vám sdělíme tajemství takové dekorace zdí a povíme vám o zvláštnostech, s nimiž se můžete setkat při použití bílé tapety v interiéru.

  Interiér v bílých barvách: výhody

  Bílá barva může být použita v jakémkoli interiéru, ale ne vždy se volba tapety s takovou paletou považuje za úspěšnou kvůli praktickým vlastnostem tohoto odstínu. Na bílém pozadí, a to zejména v případě, že nejsou žádné vzory na tapety a ozdoby, budou viditelné případné skvrny a nečistoty, takže u těchto místností, jako jsou kuchyně, koupelny či chodby, bílé tapety vybraného zřídka.

  Nicméně přednosti této barvy je mnohem víc, a pokud si vyberete kvalitní povrchové úpravy (např vinyl nebo netkané tapety bílá), můžete zapomenout na problémy související s jejich znečištění.

  Dávejte pozor na skutečnost, že tapety v bílých barvách jsou považovány za ideální volbu pro transformaci návrhu, protože jsou charakterizovány následujícími vlastnostmi:

  • umožnit rozšíření prostoru;

  Při výběru tapety v interiéru určitého stylu stojí za to věnovat pozornost subjektům předmětů a ozdobám. Například tapety s květinovými prvky na světlém pozadí (například bílé tapety se zelenými květy) vhodné pro interiéry, stylizované země nebo Provence.

  Mnozí věří, že interiéry, vyzdobené výhradně v bílých tónech, vypadají nudné a monotónní. Chcete-li opravit tento návrh, můžete použít několik jednoduchých a účinných technik:

  • vytvářet hladké záře mezi odstíny;

  Hladké přechody v bílém interiéru, neporušují celistvost a barevné schéma v místnosti, možná v různé varianty bílé a béžové tóny: to může být tapeta v barvě bavlny, mléčné a perleťové odstíny, krémové barvy, slonoviny a další odstíny podobného sytosti.

  Pokud použití tlumených odstínů nepochybuje - můžete kombinovat bílé tapety s jinými tapetami. Pro vytvoření stylových a krásných kombinací v těchto interiérech jsou vhodné tyto odstíny:

  • černá. Černá a bílá paleta se používá v moderních interiérech a umožňuje používat další odstíny, takže kdykoliv můžete doplnit svůj interiér jasnými barvami;

 • růžová. Bílé tapety dokonale splynou s růžovými, karmínovými, broskvovými a jinými podobnými tóny, protože společně tvoří pružinový design. Nejběžnější variantou kombinace bílé a růžové je výběr krásných bílých tapet s květinovými kompozicemi;

 • cyan. Světlá modrobílá paleta ztělesňuje přirozenou svěžest a čistotu: takové kombinace jsou ideální pro ložnici nebo koupelnu. Také bílé a modré tapety mohou být použity k ozdobení malého obývacího pokoje;

 • modrá. Tento odstín by neměl převládat ve sněhově bílých interiérech, ale může být použit pro zónování prostoru a také hraje roli vložek na světlém pozadí. Docela často pro návrh moderních interiérů použijte bílou tapetu v modrém proužku;

  Naše doporučení ohledně výběru odstínů vám pomohou zjistit, jaké záclony budou vyhovovat bílé tapetě v interiéru vašeho pokoje. Vlastností bílé stěny je možnost použití lehkých i masivních textilií pro okna, takže si musíte vybrat ten správný odstín záclon.

  Barva závěsů v bílém interiéru

  Místnost s bílou tapetou by měla být vnímána harmonicky, a proto každá zóna takového prostoru by měla ztělesňovat jednotu stylu a barevné škály. Proto je důležité vybrat správné záclony pro bílé tapety.

  Interiéry, určené pro zábavu nebo outdoorové aktivity, můžete použít masivní záclony a závěsy, ale v takových místností jako ložnice, kuchyň a děti, je lepší zůstat v lehké a vzdušné tkaniny.

  Pokud jde o barvu závěsů na bílou tapetu, na tuto otázku není žádná jediná odpověď. Zjistěte si, co clony tapetu bílý oblek dobře, je třeba počínaje cílů designu:

  • pokud máte v úmyslu zdůraznit akcenty pomocí textilií - zvolit světlé záclony na bílou tapetu;

  Návrh místností s bílou tapetou a barevné závěsy může být odlišný, ale odborníci doporučují kopírovat vybrané odstíny v dalších detailech interiéru. Pokud rozměry a styl vašeho pokoje dovolí, můžete kombinovat několik záclon různých odstínů a textur najednou.

  Vlastnosti registrace různých místností

  Dekorace v ložnicích v bílých tónech

  Návrh ložnice s bílou tapetou je vnímán romanticky a nádherně, takže často jsou tyto tóny, které převažují v celém prostoru těchto místností. Na pozadí sněhově bílé ložnice je třeba použít dodatečné kontrasty. To může být světlé nebo tmavé přehozy, dekorační polštáře, závěsy, koberce a doplňky.

  Do ložnice nevypadal uniformě, můžete vytvořit důraz na stěně za postelí nebo místo na obvodu místnosti s malými vložkami ve formě desek. Pro tyto účely se hodí bílá tapeta stěnu obraz jasnější a sytější barvy.

  Dalším zajímavým verze designu ložnice s bílou tapetu - vytváření stylových kombinací. Kombinace bílé pozadí v interiéru ložnice s jinými povlaky vodorovně nebo svisle, stejně jako jiné efekty zdůrazňují individualitu Vašeho interiéru.

  Dětská bílá tapeta bude ideální pro dítě jakéhokoliv věku: mají zklidňující vlastnosti, tvoří charakter dítěte, a když se v kombinaci s jasnými akcenty jsou schopni rozvíjet svou představivost. To je důvod, proč tapety, že barva použitá v rekreačních oblastech a hřišť do dětského pokoje.

  Za prvé, použití bílé barvy v kuchyni je považováno za nepraktické. Dnes se však problém může být vyřešen použitím vinyl povlak nebo bílý papír báze netkané. Bílá kuchyňská linka je vnímán čerstvý a harmonický, ale poukázat na životní podmínky v místnosti se může nejen prostřednictvím kombinace různých barev na stěnách, ale i přes použití barevných sestav a nábytku.

  Bílá tapeta v kuchyňském interiéru může hrát roli pozadí a použit na všech stěnách v prostoru, ale často jejich lepidlo na jednom místě vytvořit přízvuk. Například bílé tapety se vzory, uspořádané v tabulce prostoru jídelny, upozornit na část místnosti a odvést pozornost od varné zóny.

  V obývacím pokoji bílá tapeta nemusí zdůraznit vážnost a požadovaný jas, se tak další vložky a akcenty v interiéru nebrání. Ale s pomocí bílého pozadí, můžete opticky zvětšit velikost místnosti a prostor navíc - je to příležitost pro kreativní vyjádření.

  Nejčastěji v bílé místnosti nebo obývacím pokoji, můžete vidět světlý nebo tmavý nábytek, polštáře, závěsy a doplňky. Můžete také použít vzory k vytvoření živé a živou atmosféru.

  Ve starém interiéru vypadají nádherný horizontální kombinace s světlého a tmavého tapety. Tapety s květinami na bílém pozadí mohou být kombinovány s černou, hnědou, vínové a jiné povlaky na spodních částí stěn a problém lišt a vlysy hranicích.

  Vstupní hala - další místo, kde si užít světlé tapety nežádoucí. White tapety na chodbě mohou stále dělat sám špinavá, i když atraktivní z hlediska expanze vesmíru. Pokud chcete, aby byla zajištěna bezpečnost stěn, přemýšlet o ochranných panelů z MDF nebo tmavé tapety vytvořit horizontální kombinace.

  White tapety na chodbě s velkým prostorem může mít velké vzory a pruhy, abstraktní kompozice nebo květinové předměty.

  Po přečtení těchto tipů a prohlížet fotografie s bílým tapety, pravděpodobně jste viděli, že takové povlaky na stěny - je to skvělá příležitost upozornit na eleganci a dokonalost jakéhokoli designu.

  Do svého pokoje a podíval elegantní a harmonický, ne nutně vynaložené na sbírky autora. V bytě bude vždy teplé a světlé, a neporušenost interiéru není narušena ani při použití navíc jasné akcenty.

  Viz nepřesné, neúplné nebo nesprávné informace? Víte, jak vytvořit příběh lepší?

  Chcete nabídnout publikovat fotografie na téma?

  Prosím, pomozte nám, aby na místě, tím lépe! Zanechat zprávu a vaše kontakty v komentářích - Vás budeme kontaktovat a společně budeme dělat uveřejnění, tím lépe!

  Bílé tapety - je to ideální volba. Je to jako plátno, které mohou malovat, jak budete chtít. Pokud barevné tapety unavený, prostě lepidlo. A bílá není tomu tak, pak můžete ozdobit stěny různých obrázků, rámečky s fotografiemi, různé regály se suvenýry a další věci. Kdykoli můžete odstranit všechny a změnit styl místnosti. V zahraničí je již dlouhou dobu v módě jen barvu a máme ho stále bojí ...

  Přítel pronajímá byt, a tak se v její bílé tapety a vše v jasných barvách. Pokoj, kuchyně, koupelna - vše bílé. Opravdu to vypadá velmi luxusní, pohodlné a světlo, ale je tam jeden „ale“. Podle ní, ona je velmi znepokojen tím, že posereyut rychle se zašpiní nebo neúmyslně. Proto je pro takovou tapetu dávat pozor.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 74 = 83