Callas z foamirana

Callas z foamirana

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kalla master class od foamirana | Květy s vlastníma rukama

Kalla master class od foamirana | Květy s vlastníma rukama

Mnoho již bylo vytvořeno všechny druhy barev od foamirana, všechny z nich zase zajímavé a krásné. Ale proč květina je velmi vzácné najít calla květiny. Calla je velmi jemná a krásná květina, která symbolizuje božské krásy, stejně jako obdiv a respekt. Tato květina mě udivuje svou eleganci a jednoduchost. Kallu lze také přičíst talisman manželské pohody, a proto důvod k vytvoření těchto krásných květin pro Váš interiér. Dnes se podíváme na hlavní třídě na tvorbu kala foamirana, autor tohoto master class je Mary Mutley. Marinochka nám ukázal, jak se dělá tento nádherný květ s vlastníma rukama.

Pro výrobu kala potřebě:

Způsob výroby kala vlastních rukou:

Vezměte bílé foamiran a vystřihnout z ní krabice. Velikost vidět na vlastní oči, tím více budete chtít, aby květinu, tím více se nám na mysli prázdné.

Cut z něj okvětní lístek, jako na fotce. Můžete také použít svůj shablonchik z nichž činí kartu nebo kreslit sami.

Vezměte pár tyčinek a vložit je ve středu Melt.

Nyní začneme balit okraj, první zavernom málo jeden okraj dna.

A pak zabalit druhý okraj, stejně dobře.

Tady je květina kala dostaneme.

Dále teplo okraje našich lístků jako na fotografii a učinit z něj trochu roh zádech.

All flower kala připraven.

Přitom málo květy a listy a přilepte je do vlásenky.

Krásný ornament z Callas hotové, ale můžete udělat z takového bezel Calla.

Děkujeme autora na hlavní třídě na vytvoření květ kala a těšíme se na nové a zajímavé nápady.

Calla foamirana svých vlastních rukou

Ukážu hlavní třídu, ve které budeme vytvořit elegantní Kallu foamirana vlastních rukou krok za krokem fotografie a popis vzoru. Tato květina je dosaženo naprosto stejně jako skutečné a může sloužit jako prvek v aranžování květin.

budeme potřebovat k jeho výrobě:

• kartáč malovat;

• teip Feed zelená;

Ze žluté foamirana řez do obdélníku o 2x4 cm. Podél této fragmentu tupým koncem vyčnívající párátko na delší straně a zpět dolů pažbě krátkých 0,5 cm. Curl a těsnění druhý konec foamirana a horní řez do dvou polovin přiléhajících k holí a utěsněny.

Tyčinka, aby co nejvíce realisticky. ponořil jsme žlutou polotovaru Thomas v lepidla PVA, pak okamžitě zahalovat její krupici. All žlutá foamiran by měly být pokryty těchto zrn. Obrobek je třeba někde umístit v době, kdy ho dobře proschnout.

Po zaschnutí lepidla, na nanášení barvy na vrcholu obilovin, pak stejný je dát stranou, ale ne zcela suchý. I když děláme lístků, bude barva vyschnou, stejně jako musíme.

Nyní se vzor vystřihnout z bílé výšky lístek foamirana 8 cm. Okraje kroutí v jednom směru, a posouvání ostrý konec mezi prsty. Spodní část na straně, která ovinuté hrany, lakované v zelené barvě použití zeleného tužku.

Na zadní straně, která upevnění čisté tyčinka, jak je znázorněno. Vzhledem k tomu, že barva není úplně suchý, začne kazit bílé vom. To je to, co potřebujeme, protože bude vytvářet dojem, že tyčinka postřik. Není třeba špinavé účel, jinak to nemusí vypadat velmi elegantní.

Zabalíme a připevněte konce směrem hůl. Okraje okvětních lístků by měly být zabalené mimo.

Teip zelené pásky vinutí párátko, tak tvořit stopku.

Dostaneme Cullen, který může být doplněn všemi aranžmá.

Palma z plastových lahví jeho okres.

Můj nejmladší syn, on lo

Zdobení kraslic pro jeho pv.

Vařit vejce bez trhlin,

Čelenka jehly, plést schéma.

Dnes bude snadné

Kontejner psí žrádlo pro jeho obvodu.

Pokud máte psa

Přidat komentář zrušení odpovědi

Copyright © 2012-2016 Dětská řemesla s rukama, pán s radostí!

Kopírování materiálu z webu je zakázáno, a to i při použití hypertextových odkazů!

Callas z foamirana: master class květy a listy, fotografie

Dnes jsem vám ukážu, jak se dělá foamirana Cullena. Jedná se o velmi krásné a populární teď květiny, zejména nevěsty. Z bílé lilie kala můžete udělat krásnou kytici, že jsou dobré samy o sobě, a ve spolupráci s růžemi.

Takže se podíváme na to, jak učinit ruce foamirana tento nádherný květ.

Krok za krokem foto instrukce: jak MK Kallu z foamirana

Foto květu foamirana (Calla).

MK na foamiranu: kmenové a paličky pro Callas

Pro výrobu pestíku z kala musíme brát flok- prášek. Ale pokud ne, je to velmi vhodné a krupice, které pak jen malovat suchý pastel. Další možností: nastrogat nůž suchý pastel na krupici.

Pro výrobu stonku a paličky odběru průměru vodiče / kabelu 2,5 cm a foamiran velikosti 10 * 30 citrónové barvy. Řez obdélník s jedním rohem 5 cm * 6,5 cm. Foamiranom zabalené kabel pravidelně podkleivaya super lepidlo. Špička je zaoblená a dobře velikosti.

Potom se špička stonku 6,5 cm. Obmítali PVA lepidlo a pokropí krupice nebo povločkované prášek. A nechte zaschnout.

MK na foamiranu: jak listy Callase?

Foamirana zelený list podle vzoru řezu kala.

Pro použití tónování plechu Shrove pastelu a houbou. Mix těchto barvách: zelená tráva, barevné bažina, zeleno-žluté, celadon. Děláme stínicí plech z obou stran. Získání tmavě zelené tónovaná pastel od středu Okraje desek a tónování a čelním plechu. Barveny aqua-Green, od středu k okrajům desky, ale nemají dotýkat okraje.

Pak zpracovat list na železo. Ohýbat jej na polovinu a zahřát na železo, držela ji za prsty prostorové vytápění, která je, dělat centrální žíly. Složit list z centrálních žil diagonálně a vytápěných a lisované prsty. Takže uděláme list texturu. Zahřejte list na zadní straně, pruhy tvořit 2-3 cm.

Tužka projít přímo žilkami světle pastelové zelené, stejně rastushovyvaya houbu. Pak celadon tónování a od středu k okrajům desky, jakož i zastínění. Po nanesení tónovacího pokračovat listu. Zahřejte konce listu, a že je vlny na okrajích. Špička (hůlka) archu také se musí zahřát a zaoblené. Horní (špička) fólie se zahřeje z přední strany a mírně ohýbá dolů a svitky.

Na přední straně bílý papír dělat pastelových tahy.

Pak zelené pletené drát v novinách, super lepidlem ústředního pruhy po celé délce listu.

Vezměte kabel a připojit k podkladové vrstvě. Léčíme ho teip páska.

Krycí akrylová lesklý lak s houbou (dvakrát).

MK na foamiranu: dělat květiny Callas

Podle šablona střih plátek bílého kala foamirana. Vezměte světlo a temně fialovou masopustní pastel.

Na zadní straně okraje a tónování bitových spodní libovolných pohybu zdola nahoru (první světlo a tma pastelových).

Přední tónovací laloku zdola nahoru, jak je v případě čerpání kapku. V ranním světle pastelové barvy, a pak tmavě fialové pastelové. Butt tónovací lalok tmavě fialová pastel. Pak jsme se světle zelenou pastel a obarví dolní a horní část plátku.

Zacházet s lístky na železo. Na začátku uvedení kartu obrácenou spodní část a vybrání tahem. Pak aplikovat druhou stranou. Pak se sčítají kartu do harmoniky a mlít mezi prsty. Okraje horní části okvětních zahřát a zabalit. Green špička plátku na teplo, mírně ohýbá.

Glue palička. Mělo by být až do středního laloku. Posledním krokem získáme květinu. V rané fázi lepidla vlevo laloku, pak doprava překrývající (vrchol jako v případě uzavření). Palička může ohnout, jak se vám líbí.

Kliky stopku teip pásku. Přímo na pásce může projít teip pastelově světle zelená a tmavě zelená. Pak to bude vypadat mnohem realističtější.

Za stejné schéma může být Kallu klasické bílé, jen přeskočit na odstínu květu.

Další mistrovské kurzy:

Poslední příspěvky

Viz také:

Master class od foamirana © 2011 - 2016 Všechna práva k materiálu publikovaných na těchto stránkách patří k autorovi blogu. Použití materiálů je povoleno s povinnou rovnou indexovány hypertextový odkaz na stránku, ze které byl odebrán materiál.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 34 = 44