Čepice z papíru vlastníma rukama

Čepice z papíru vlastníma rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

čepice papír s rukama - instrukce a 5 režimů.

Chcete-li se dozvědět, jak udělat klobouk z papíru pro malířské práce pomocí jednoduchého obvodu, každý ví. V extrémních případech bude intuice: papír lodí a člunů dětství složil mnoho, to je jejich podobnost válcované jednoduchý uzávěr na opravu. Ale umění skládání origami nemůže stát jednotvárnost nebo ploché přístup. Existuje spousta skládací techniky papírové čepice, také nezapomeňte metafor myšlení: je možné zkrátit vojenskou čepici pro děti, ležel pirátský klobouk pro chlapce, dělám svou vlastní klobouk s krempou nebo papírové čepici s kšiltem pro procházky - rozdíly jsou mnoho, a pro hru a pro spotřebiče. Vyberte si níže jakékoliv schéma skládací klobouky, a brzy se pustit do podnikání!

Klobouky v origami techniky vyrobené z jakéhokoliv dostupného papíru. Mohou být složeny z novin nebo použít zbytečné kus tapety - tak nenápadná origami klobouk při plnění materiálu. Vezměte včerejší „News“ nebo jednoduchý kancelářský papír - na tom nezáleží. Mnohem významnější dekorace, díky kterému klobouk z papíru najdete tematický vztah (pirát, gentleman, kovboj). Dekorovat čelenku peří použít, jakoukoli aplikaci, kresby a nápisy, tlačítka a další informace na dosah ruky. Tak jednoduché papírové lodička se snadno a průkopnický, a armáda, a dokonce i námořnictvo.

Pojďme nejprve definovat účel našich budoucích papírové klobouky, a pak okamžitě přistoupit k jeho výrobě. Pro děti ve hře, například, je ideální pro samuraje helmu. Jeden dostane to překvapivě snadné. Náš krok za krokem průvodce vám pomůže přinést štěstí atributem podřízené nové hře po dobu 2 minut. Postupovat?

 • Připravte si list papíru ve formě pravidelné čtverce (viz. Obr. 1). Fold kus papíru na diagonále, výsledný trojúhelník a otočil do čtverce nakloněním ostré rohy na vrchol;
 • Spodní rohy „přední“ straně ohybu do protilehlého rohu, a potom znovu složit horní vnější rohy, které tvoří přečnívající prázdných „uši“;
 • Japonský papír klobouk je téměř připraven. Ohyb je spodní roh horní rovině mírně nahoru šlehání pro znovu ohýbání obrobku zastrčit dolů, uzamykací tvar;
 • Otočte krytem pro vzestupný ohýbání „v přebytku“ úhlu ze zadní strany, rozšíří výrobek - co jste se naučili, jak se dělá klobouk z papíru vlastníma rukama za jeho neklidného šóguna.

Mimochodem, může mít pro úplnou sadu papíru stále hvězda-Shuriken.

Origami pole čepice - univerzální věc. Její role přichytávání zcela závisí na tom, jak se vám zdobené (lakované malované). Pojďme pochopit, jak si z papíru vyrobit čepici. Podívejte se na obrázek níže - podrobná analýza systému bude hovořit o procesu v detailu. Obr. 2 konkrétně ukazuje, jak vytvořit víčko z novin, protože jeho postup je zase dost nastavit velikost klobouk na hlavu vysoko. takže:

 • Origami pole uzávěr se skládá z obdélníkového plechu. Složit jej v polovině a potom složit horní vnitřní „zavřeno“ rohy konvoluce, čímž je dohromady do rohu oblasti se tváří v tvář (viz obr ..);
 • Horní „okraj“ vtažené dvakrát, a pak zase obrobek. Na obou stranách se ohýbat k jeho rovině, která žádá o správné velikosti (dělat čepici pro sebe, teenagerské, malé dítě);
 • Spodní hrana obrobku zastrčit sám aniž by se překrývaly na vystupující záhyby rozšířit a ohnout okraj svých rozích na cílového vedení nového záhybu;
 • Dvojité dno roviny ohyb směrem nahoru, zavřít všechny dříve vytvořené záhyby. Ve skutečnosti, tištěné lodička připraven;
 • Soustružení obrobku konvoluční ohyb shora dolů, srovnává jej do spodní části předlisku. Pak vyplňte tato část ráfku konvoluce, narovnat výrobek - ve svých rukou průkopnický pole čepice. Udělejte si čepici papíru s rukama šlo jen pár minut.

Pokud uděláte cap přišel za okamžik, vidět, jak se dělá klobouk z papíru s rukama nad hlavou (obr. 3). Základní úkol je jednoduchý:

 • Udělat novin správné náměstí, složit ji šikmo na polovinu a pak o polovinu - dělat Baster v zatáčkách;
 • Budoucí origami klobouk vrátil ke stádiu složeného náměstí v polovině. „Uzavřená“ rohy jsou přehnuty dovnitř bez připojení ohybů podél okrajů (viz obr ..);
 • Čerstvé záhyby otevřít vnitřek předlisku a prozhat rovině. Expand výrobek přední stranou a přehnout okraj na sebe na předem vybraných ohybových linií. Složit zpět na „nárazníky“ do sebe na každé straně.

Velkolepé domácí klobouk je složen v celé své kráse! Zbývá ji narovnat, stačí stisknout kopuli a, samozřejmě, ukázat dětem, jak udělat papírovou čepici pro nadcházející procházku do parku.

Obr. 4 ukazuje, jak udělat papírovou čepici s kšiltem, nebo, jak se říká, obyčejnou kšiltovku. Budeme dělat papírovou čepici s kšiltem, s použitím standardního noviny šíření.

 • „Uzavřená“ rohy ohnuty směrem dovnitř, čímž se snižuje rohy a hrany dohromady. Spodní lem dvakrát složený vnější (viz také, jak se dělá typu papíru, víka čepičky - podobný obvodu.);
 • Na rubové straně ohýbá rohy, zámky, pak zase dolů do svého letadla na obou stranách, se zaměřuje na to, jakou velikost čepice je požadováno (universal - střed orientace);
 • Pokračujeme pochopit, jak udělat papírovou čepici s kšiltem. Složit na sebe podél okrajů dolní rovině. Od ní zase dolů vnitřkem-čtyřhra rohy, musí být zabalen uvnitř obrobku (obr ..);
 • Poté, co odmítl bundle „tvář“, tím větší je úhel ohybu ke spodnímu okraji a účtovat mu za jeho „obruby“. Šířit uzávěr a zastrčil boční rohy nárazníků. Teď to není žádné tajemství na vás, jak se dělá klobouk mimo pořadí včerejší noviny.

Víte, jak udělat papírovou čepici z papíru vážný, samozřejmě, hraní, plavání? Nebude to čepice s kšiltem z papírového Není lodička a ne samuraj helmu. Obr. 5 ukazuje, jak se horní částí papíru vytvořením papírovou loď.

Je to legrační, ale to klobouk schéma lodi, jen s přimhouřenýma nárazníky. Takže teď, když víte nejen jak udělat čepici z novin šíření, ale také o tom, jak složit uzávěr Explorer, takže papírové lodě. Stále existuje spousta článků o origami zajímavé a překvapivě užitečných domácích produktů. Pohybující se na?

Jak vyrobit čepici z papíru?

Velmi často je oprava, Camping nebo přípravu pro osoby vlastní téma strany uvažují o tom, jak čepici z papíru. Kromě toho budete vždy chtít tuto čelenku bylo možné původní a měl zajímavý tvar. Je také třeba poznamenat, že v okamžiku, kdy existuje několik různých způsobů pro výrobu klobouků, čepic. Z tohoto důvodu je konečný výsledek závisí na individuálním talentu a představivosti každého člověka.

Za prvé, zvážit, jak jednoduché a pohodlné víčko.

Důležité! Udělejte si klobouk z papíru s rukama jak je to možné a z novin a lepenky.

Ve skutečnosti, vše je velmi jednoduchá, stačí dodržovat přesné údaje o algoritmu:

 1. První věc, kterou je třeba ohnout horní rohy plechu a pak žehlit.
 2. Spodní konec struktury ohýbat, kombinovat s trojúhelníkem, pak složit znovu.
 3. Otáčením polotovaru ohybu rohů proužek.
 4. Spodní konec musí přeložit na polovinu a zbytek - vnitřní. Za to, že je třeba ohýbat okraje jsou v dolní části, a pečlivě zastrčit je do zatáčky.
 5. Po dokončení všech výše uvedených kroků je třeba znovu otočit produkt i skládané, a pak vyplňte svůj vrchol.
 6. Expand výsledný polotovar ohnutá vystupující rohy a skrýt za záhybů.

Ready, je čas vyzkoušet, pokud uděláte chybu s velikostí!

Důležité! Tento klobouk je velmi často používán při opravách. On je dobře chráněna z různých materiálů, které jsou vždy spadají do hlavy nebo obličeje. Tento produkt je ideální pro relaxaci na pláži, jak hledí dokonale chrání lidi před sluncem. Při použití jiného materiálu, například tkaniny, jako cap bude vhodným doplňkem podzim nebo na jaře dámy každý obraz.

Můžete si udělat další originální model. Algoritmus, jak udělat papírovou čepici z rukou, jako Sherlock Holmes, značně usnadňují výrobní proces.

Důležité! Takový válec je ideální pro různé tématických večerních hodinách, a také může být vynikající ochrana před nadměrným slunečním zářením.

Zvážit samotnou postup:

 1. Pak se U-turn papíru (formát být kompletní).
 2. Přeložte horní okraj listu, pečlivě je žehlit.
 3. Se nachází na horní části listu znovu složené
 4. Pás je také nutné znovu ohýbat směrem nahoru.
 5. Dále, otočit obrobku nad, a skládací hrany násobné proužek.
 6. Konce struktury ohýbat, i - to musí být provedeno co nejvíce symetricky.
 7. Spodní volný konec oblouku - a tak se bude tvořit kšiltem klobouky.
 8. Veškeré ohyby mají zastrčit hrany. V tomto případě jsou konce vyplněn jako budoucí kroutí víčko, a většina z klobouku.

Důležité! K dnešnímu dni existují i ​​jiné způsoby výroby klobouků z papíru vlastníma rukama, ale základní kroky, zpravidla zůstávají nezměněny. Na závěr je třeba zaplnit horní konec produktu v záhybu, stejně jako dát objem hotového výrobku.

Vezměme si tak rychle, jak je to možné a zároveň velmi jednoduchá výroba čelenkou. Algoritmus je v tomto případě je poměrně jednoduché a přímočaré:

 1. Ohnout horní rohy do středu hřiště a železa.
 2. Ohyb spodní konec listu, přičemž první kombinace s trojúhelníky znovu - směrem nahoru.
 3. Otočte prázdné, skládané rohy složeného pásu.
 4. Složit okraje dovnitř a dolní konec - dvakrát.
 5. Ohýbat konce spodní konstrukce, zastrčit okraje zatáčkách.
 6. Opět převrácený obrobek. Složit a zastrčit vershinku.
 7. Prozradí obrobek. Složit vyčnívající rohy a schovat se v záhybu.

Čelenka - je nejen krásné, ale i praktické předměty. Lidé kupují své vlastní čepice a klobouky pro různé účely, ale proč utrácet peníze navíc, pokud si můžete udělat něco takového na vlastní pěst. V tomto článku jste se naučili, jak můžeme udělat klobouk z papíru vlastníma rukama, a tak - nyní mohou doplnit svůj letní-podzimní obraz nebo se chránit při opravách.

Jak vyrobit čepici z papíru vlastníma rukama

Téměř každý člověk alespoň jednou v životě přemýšlel o otázku, jak vyrobit papírovou čepici. V tomto případě, všichni chtějí, aby klobouk došel papír měl původní tvar a překvapila druhým.

Existuje mnoho doporučení o tom, jak mimořádné a roztomilé vlasové doplňky. Je třeba poznamenat, že papír origami klobouk mohou být použity pro velmi různé účely, od světských oprav, končit s matiné v mateřské škole.

Musím říci, že víme, že mnoho způsobů, jak výroba klobouky Origami vlastních rukou. Hodně záleží na individuálních schopnostech a představivost jednotlivce. tráví minimum úsilí, můžete snadno udělat klobouk nebo květ čelenka lékaře. Zájemce stylové lodička, a někdo bude muset vybudovat pirátský klobouk pro tématické party.

Kartonu nebo papíru snadno vytvořit krásný víčko s kšiltem, který chrání proti jasného slunečného luchey.Origami čepici lze oprávněně považovat za univerzální věc. Kotevní role tahle věc bude určena výhradně jeho výzdobě. Každý svým vlastním způsobem můžete malovat nebo malovat jednoduchý čelenku.

Standardní výroba papíru okruh čepice:

 • Skládané produkt může být z obdélníkové desky. To je přeložit na polovinu a pak přeložil do zatáček, které jsou v horní části závitu, který spojuje jejich tváře.
 • Horní okraj musí být podvornut zdvojnásobil. Dále je polotovar převrácen. Na obou stranách ohybu v boku pásy, nastavení požadované velikosti. Musíte vzít v úvahu, který je určen lodičku - dospělý nebo dítě.
 • Spodní okraj konstrukce zastrčit sám v tomto, aby se zabránilo vzniku překrývání ve vyčnívající záhyby. Otevřený okraj a ohýbat rohy pomyslné linie nového stáda.
 • Double bend dolní rovina nahoru. Takže bychom měli zavřít všechny předchozí záhyby. Zkrátka a dobře, polní čepice origami připraven k použití.
 • Flip produkt papíru, složit na vrchol závitu dolů vyrovnání to s jeho základny kloboučku. Poté se výsledná náplně pro boční končetiny konvoluce. Zbývající úsek polotovaru a nyní improvizovanou Pioneer lodička.

Schéma lebky výroba papíru:

 1. Pre-skládaný list velký čtverec, například se stranou 40 cm.
 2. Dvě ohnuté přední strana úhlu ke střední části listu.
 3. Narovnat, co se stalo, když druhá etapa.
 4. Opakujte první tři body za sebou.
 5. Dále je třeba ohýbat levý a pravý roh uvnitř.
 6. Nyní opakovat pátý krok s všechny zbývající vnějšího rohu.
 7. Pak je třeba, aby jedna vrstva byla ohnutá k linii procházející středem na levé a pravé straně.
 8. Flexe a extenze hrany na místě, kde je bílá barva straně plechu.
 9. Narovnat krok 7.
 10. Použití stávajících záhyby (provedené v kroku 8) ohnout jednu vrstvu směrem nahoru.
 11. Poté úzký bílý ventil, tahem za vnější rohy středové části.
 12. Složit hrot dolů.
 13. Tlačit hrot ventilu do zadní kapsy.
 14. Opakujte kroky ze sedmé.
 15. Složit jednu přední část na pravé straně a jeden ze - vlevo.
 16. Opakujte kroky 7-13 vpředu i vzadu.
 17. Ohýbat a narovnat polotovaru.
 18. Tlačit prsty do papírových jarmulek a ukázat ji.

Pirátská čepice z papíru vlastníma rukama

Podrobný návod na výrobu papíru pirátské klobouky:

 1. Začíná černý papír, na který chcete nakreslit čtverec. Jeho strany by měly odrážet skutečnou velikost listů menších obličej 3.
 2. Je třeba řezat obrobek, zaoblené rohy čtverce. By měl dostat kolo.
 3. Bílá strana listu je složen dvakrát na polovinu podél jeho délky.
 4. Aby třásně. Složený pás na mnoha místech po celém řezu, zatímco vy nemůžete dotýkat spodní okraj.
 5. Rozšíření seznamu, udělat řez podél záhybů. Nůžkami nebo z papírnictví zařízení podkruchivayut fringe válcovitý tvar tím, že zachytí každý bílý papírový pás.
 6. Přesné pohyby lisované získaný pás na černý kruh, a vložit je po celém obvodu k přeložené hraně lemu se aspiraci nahoru.
 7. Nyní je třeba poznamenat, po obvodu tři body, které musí být ve stejné vzdálenosti od sebe navzájem.
 8. Z jednoho bodu do jiného cíle je tvořena třemi záhybu, tvoří trojúhelník se stejnými stranami.
 9. Pole v podobě půlkruhu ohnutá směrem nahoru.
 10. Analogicky s třásněmi řez dvě bílé peří, která bude působit jako ozdoba pirátské klobouku.
 11. Na žádost bílého papíru lze vyjmout a vložit Jolly Roger pirát tato rozlišovací označení turn-up pro druhé pole.
 12. Po stranách klobouku tlusté jehly prorazit otvory, kde bude připojen guma naklonil.

Je třeba pracovat list Papír čtvercový tvar. Je třeba složit na dvě stejné části, a pak - na malém náměstí. Poté se struktura papíru musí narovnat. Bez tohoto postupu, bude to problematické určit budoucí linii přehybu.

O samotném procesu systém, , jak vytvořit takový uzávěr origami složit list na polovinu a poté ohnout směrem ven jednoho pásu tvořící desetinu celkové šířky.

Uvnitř listu je složen tak, že okraj každého vytvořen uprostřed. Potom se od středové části na obě strany by měly být složeny trojúhelníky. Výsledná struktura bude mít určitou podobnost s límec košile. Dále, zbývající ohyby dolní pás.

Nyní máme k šíření klobouk origami. Jeho „křídla“ bude vypadat velmi originální. Tento produkt může být použit v divadelní produkce nebo karneval party. Jako banální papír lodička, která dítě dělalo téměř všichni čelenkou bude nenahraditelný při opravě nebo čištění.

Chcete-li takový uzávěr by potřeboval pouze staré noviny.

 1. Formát noviny list 3, umístěné v přední části dlouhé strany.
 2. Přeložte horní rohy do středu a na sebe. Bych měl dostat trojúhelník.
 3. Bez dolní obdélníkový proužek je zabalené v polovině dvakrát.
 4. Otevřete uzávěr origami špatné straně.
 5. Zábal vnitřek svitek trojúhelníků, které se objevují na hranách.
 6. Pravý a levý okraj víčka tvořeného středu.
 7. Spodní volný obdélníkový proužek vzhůru otočil takovým způsobem, aby se získala ukotvení se zaoblenými hranami.
 8. Nyní musíme vytvořit clonu. Vyrobeno drobné vrásky po stranách, které chcete naplnit víčkem vytvořeným na obálce.
 9. Otevřete víčko otočením na spodní straně obličeje. Horní část víčka je sklopena a klesne pod klapkou.
 10. Šířit a odhalit. Můžete zkusit výsledný čelenku.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − 34 =