Černé obklady v koupelně

Černé obklady v koupelně

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Uklidněný černá a bílá koupelna v domě

Černá a bílá koupelna je stylový a originální design je tak pestrý obklady do koupelny, můžete jen ztratit. Nicméně, přísné klasiky vždy zůstane v módě, výběru černé a bílé dlaždice, bude dokonale spojovat s celou uspořádání koupelny.

Klasické černé a bílé interiéru koupelny

Dokončit koupelna a WC místnost přednost dlaždice. Deska jako nejuniverzálnější materiálu, který chrání povrch před vlhkostí, teplem, rozvoji plísní, umožňuje snadné čištění a je dostatečně dlouhý dlaždice.

V dnešním světě existuje obrovské množství druhů výrobků v keramických koupelna a WC oblastech:

 • Mozaiky;
 • Keramická dlažba;
 • Metlahanskaya dlaždice;
 • Kottoforte dlaždice;
 • Porézní dlaždice;
 • Kameninové dlaždice;
 • Toskánské dlažba.

Pro černé a bílé koupelny se hodí minimalismus nebo moderní styl

Všechny tyto dlaždice jsou různé výrobní metody a materiály. Ti všichni mají jedinečnou texturu a multi-barevný základ.

Uvědomte si však, že pouze některé druhy obkladů na stěny, podlahy nebo jen některé z nich mohou být použity v bazénech, zároveň na pokrytí stěny a podlahy. Dlažba, které napodobují dřevo, beton, cihly, nebo mají celou kompozici. Výběr je velký.

Móda se mění, ale zůstává stejný klasický, tento černo-bílé tóny.

Ve většině případů, vany, umyvadla a toalety, aby bílé, a budete muset vybrat dlaždice, takže nevypadal bílou skvrnu. V případě, že dlaždice v případné výkresy, barevné a světlé, může to nakonec neomrzí a „stiskněte“, když jste v místnosti. By neměla jen vybrat barvu a texturu dlaždice materiálu a zvednout tak, aby bylo co nejpohodlnější a harmonické.

Chcete-li obrátit na záchod do jednoduchého komfortu, ale na druhé straně pevná a elegantní prostor, je vhodné černo-bílé dlaždice.

Existují různé způsoby, kterým se dlaždice na stěnu materiál:

 • Horizontálního uspořádání;
 • umístěna svisle;
 • Kombinace horizontální a vertikální rozložení;
 • Izolace kontrastní zóny kombinováním kroužky různých barev;
 • Rozložení panelu.

Na podlaze položena dlažba stanoveno kombinace.

 • Základní uspořádání, ve kterém je deska rozšířen v paralelně vedle sebe;
 • Diagonální layout;
 • Pokládka na typu koberce, kde je to možné, aby se rozložil různé geometrické tvary;
 • Montáž keramiky s různými velikostmi a zdlouhavý proces obtížné, ale velmi užitečné.

S černo-bílé dlaždice, můžete nejen zvýšit, snížit prostor, ale také skrýt nedostatky v místnosti, střídáním různých kombinací černé a bílé dlaždice.

Jak spojit černé a bílé dlaždice

Moderní černé a bílé dlaždice potěší svou nabídku, může to být jen bílé a černé možnosti, ale také s imitací textury, fotografie, s úlevou, s odstíny šedé a patchwork.

Je-li koupelna je malá, bílá dlaždice by měla být větší než černý

Black-and-white dlaždice vizuálně pomoci rozšířit prostor, lze ji dokonale spojovat se všemi jasnými barvami, vhodné pro lesklé, zářící nábytku, chrom a bílá klempířské práce.

Obchody povrchových materiálů nabízí sbírku černých a bílých dlaždic, například:

 • Aure Diamond Absolut, Aure Leopard Absolut, Black White Ibero, Bronx Ecoceramic, výroba Specchio Halcon ve Španělsku;
 • BiancoNero Impronta, Black-White Marazzi, York Novabell made in Italy;
 • Deska Uralkeramika ESTA sbírka Juno, Supernova, Ajanta, Splendida ruské výroby;
 • Sbírka Avangarde dlažby, výroba zebrano Polsko.

Všechny dlaždice kombinovat harmonii, eleganci a kvalitu 100%.

Různé produkty design, vzor a textury z černé a bílé a váhy typu (prosklené lesklá, keramický, textury).

Všechny kolekce jsou tvořeny ze základních prvků: zdi, dlažby, hranic a panelů.

Optimální design černé a bílé koupelny v domě

Černo-bílé barvy fit do jakéhokoliv koupelnového interiéru.

Styl v černé a bílé v koupelně může být:

To neznamená, že dlaždice budou bílé nebo černé barvě, může být prováděna na individuální náčrtu nebo může být v žádné sbírce.

Původní řešení je použití černé dlaždice ve formě vložek mezi bílé

Také dlaždice může být vytvořen s vroubkovaným hranami, různé velikosti, mají lesklý nebo matný povrch, s reliéfem, mono-KOLOR vzorované, čtvercový nebo šestiúhelníkový.

V závislosti na velikosti a geometrii koupelně dlažba zvoleným designem. Například, je-li pocit, že místnost je těsný, můžete na podlaze dát bílé dlaždice a stěny jsou zdobeny černou polovinu dlaždice. Rovněž vhodné šachovnice podlahy nebo na proužky.

Je-li místnost je prostorná, že je možné, aby se 3 stěnami a podlahou černé a zbytek se převede na pastu s bílými dlaždicemi. Chcete-li náladu černých tašek, vhodných světelných obrubníky různých dlaždic vložek, kachlových panelů.

Je třeba poznamenat, že význam harmonie v černo-bílé dlaždice, je dodržování rozměrů. Například v případě, umyvadlem a WC v černé barvě, je lepší, aby se stěny bílé s ozdobnými vložkami, a jak je to jen možné uspořádat zrcadla.

Je-li koupelna má hranatý tvar, kompaktní velikost, je třeba dlaždice zvolena příliš malé rozměry, a umístěn tak, aby při vstupu do místnosti, kachlová layout není zúžen, ale naopak, zdálo se, že ustupující do dálky. Není nutné v takové pokojů rozložena dlaždice v chaotickém mozaiky, jak to bude vypadat kaleidoskop, který je opticky zúžit prostor. Je lepší dát přednost lesklý dlaždice, s bází, nebo diagonální rozložení na podlaze, zvýraznění kontrastní plochy na stěně.

Design interiéru koupelny s černými a bílými dlaždicemi: Foto a příklady

Volbě designu koupelny, měli byste zvážit řadu faktorů.

V černé a bílé koupelny dobře zapadají s reflektory

 • Rozměry a geometrie místnosti;
 • Věk a preference majitelů;
 • Dispozice okruhu dlaždic na podlaze a na stěnách;
 • 3D vizualizace;
 • Struktura a velikost dlaždic;
 • Individualita dlaždice, nebo sbírka značek;
 • Osvětlení, uspořádání zrcadel, přítomnost dekorativních prvků.

Stylové černé a bílé koupelna (video)

Touha, aby se nejkrásnější a moderní koupelna je k dispozici, je-li správně vypočítat spotřebního materiálu, a dělat práci sami. Pokud dovednosti v dokončovacích prací nestačí, je lepší využít služeb profesionálních řemeslníků, stavitelé, servisních pracovníků a designérů. To nejen šetří čas, ale poskytuje záruku na kráse, estetice a myšlenka, která je, aby se stal realitou. Tyto designové projekty bude stát hodně peněz, ale pokud nemáte v té době, a navždy, pak to stojí za to. Je také třeba věnovat pozornost kvalitě dlaždic, jejich tvrdost a složení, ujistěte se, že dlaždice nejsou křehké, povlak nepraská a existuje celá řada nedostatků.

Černé obklady v koupelně

Všechny koupelny v jednoduché a přístupné

Černé v koupelně dlažba - je to skvělá příležitost, jak vytvořit elegantní a vysoce reprezentativní interiér. Samozřejmě, že ne každý chce REVET kachlová koupelna má stejnou barvu. Mezitím se řídit našimi radami, můžete snadno proměnit váš domov.

Koupelna s černými dlaždicemi

Který koupelně by bylo relevantní pro black

velikost pokoje v tomto případě má prvořadý význam. Není žádným tajemstvím, že tmavý materiál je schopen dokončení opticky snížit velikost každé místnosti. To je důvod, proč černá obklady do koupelny vypadá hezky ve velkém prostoru. Koneckonců, i malé snížení vizuálního prostoru nebude mít vliv na celkový dojem z místnosti.

Velká koupelna v tmavých tónech

Majitelé malých standardních bytů, transformovat svůj sen dělat tak budou moci získat černé a bílé dlaždice najednou. Při správném uspořádání akcenty jistý, aby bylo možné vytvořit stylový interiér bez snižování již malé místnosti.

Black-and-white paleta

Nejčastější varianta je považována za společný montáž černé a bílé dlaždice. Poměrně často, dlaždice světlých a tmavých tónů naskládány v přesazených řadách. Tento interiér je stěží přísný. Ačkoli to vypadá velmi stručně obecně.

Chcete-li úsporných opatření, je lepší zvolit pásek. Střídáním bílé a černé pruhy mohou dosáhnout dramatické výsledky. Tato možnost je ideální pro velké a pro malé místnosti. Nám stačí zvolit šířku pásma.

Dále monofonní materiál může být rovněž použit s obrázkem dlaždice. Pomocí tohoto panelu je často zdobí různé oblasti, ve kterých bychom chtěli zdůraznit.

Bílé a černé nebo červené a černé obklady v koupelně mohou být pokládány různými způsoby:

klasický interiér

 • Tma dole, lehký top - uznávanou klasikou.
 • Diagonálně. Poněkud složitější možnost pokládky úhel 45 °.
 • S imitací zdiva - volba je ideální pro obdélníkové dlaždice. Pokládání každé další řádek se provádí s posunem polplitki.
 • „Rybí“, během kterého jsou prvky uspořádány kolmo.
 • Modulární způsob - navrhuje použití nejen obklady různých barev, ale také o různých velikostech. Jako výsledek sekvenčně stohování podaří získat specifický vzor opakování přes určitou vzdálenost.
 • Kombinovaným způsobem - současně používá několik variant instalace.

Držitelé úzké místnosti může být použit jako bílé základních dlaždic. Dlaždice pro koupelnu černá, stanovenými ve formě vodorovných čar na světlém pozadí, umožňují opticky zvětšit šířku místnosti. S vertikálním uspořádáním kapel there iluzi vyšší strop, než ve skutečnosti je.

Jak dosáhnout dokonalého výsledku

Je obtížné oddělit tyto dva pojmy, jako jsou instalatérské a koupelny: dlažba černá v tomto případě udává tón nejvíce vanou nebo sprchovým koutem, stejně jako zakoupené příslušenství. V místnosti, kde černoši dominovat jasně, ale existuje určité procento světla, velmi pěkné to bude vypadat bílé sanitární keramiky. To umožní vyrovnat existující antagonismus. Zároveň černé instalatérské na světlém pozadí nadchne každého, s jeho velkoleposti. Zvlášť v případě, že místnost je dostatečně velká a má okno.

Pokud je místnost má okno, proti zdi, že může být bezpečně v černém materiálu. Je-li přístroj je lepší použít skleněné výplně, která nebude bránit šíření světelného toku.

Je třeba postarat se o zrcadle. Pokud existuje nějaký prostor opticky zvětší, a to zejména v černých odstínech. Umístěte stojí proti zdi, zdobený světlým materiálem. Pokud existují, samozřejmě, že je.

Zrcadla v interiéru

Sbírka profesionálních designérů

Black kolekce jsou přítomny prakticky v jakémkoliv výrobce obkladů, proto vytváří tmavý interiér, může kupující vždy koupit ready-made řešení, stejně jako pre-vidět, jak by to mělo vypadat v interiéru. Největší série se skládá nejen z černých tašek, ale také dlaždice doprovodné barvy, aby se usnadnilo rozsah výběru.

Nabízíme Vám elegantní řešení profesionálů ve svém oboru:

 • Leader v dekorace černé mozaiky je Inter Matex, které nabízejí spotřebitelům více řádků. Tato mozaika bude výhodné, aby vypadal jako na podlaze (kolekce Lagos), a jako dokončovací práce v některých oblastech vany a umyvadlem (kolekce Myka). A řada zajímavých Nacar Abyss, ve kterém bohaté černé plitochki v kombinaci s tmavě šedou, oceli a simuluje přírodní kámen.

Tři řešení mozaika v černé barvě

 • „Fabrizio“ od Shakhty závodu bude zajímat ty, kteří jsou obyčejné černo-bílý kontrast se zdá být příliš nudné. A světlé a tmavé prvky sady mají strukturu „mramoru“, připomínající pavučinu. Kromě toho interiér je doplněn o šedé barvě, který namaloval dva typy vlysu a květiny na dekorativních prvků. Sami ozdobné prvky mají dvě varianty - skromnější s květinou ve středu a masivnější vzhled, s dvěma řadami květin.

Elegantní řešení od elektrárny Shakhty - „Fabrizio“

 • Polský Tubadzin rostlin demonstruje neobvyklý přístup k černé s kolekce Origami. Série začíná s klasickou obkladů a dlažeb v černé a bílé, ale nejzajímavější je dekor - černá taška s červeným květinové dekorace a výzdoba tužkou stejného sytě červené barvě. Textura dlaždic není monotónní, a zředí se podélnými proužky, které způsobují, že světlo jen hrát na povrchu. Stojí za zmínku, že speciální kolekce luxusních vypadá v umělém osvětlení.

Hra světla na dlaždice „Origami“

 • Keramin upozornil na řadu kupujících „organza“, základní myšlenka dekoru, který je podobný krajky a luxusní orientální tkaniny. Černá barva se může doplnit o bílou nebo béžové - shromažďování má dvě barevné variace. Stylizované floristichny kreslení pomůže vytvořit koupelnu ve francouzském, východ nebo jakékoliv jiné romantickém stylu. Můžete použít černou barvu v takové rozhodnutí i na všech površích: s výkresem to nebude vypadat příliš ponuré.

Elegantní krajka na dlaždici „organza“

To znamená, že dlaždice pro koupelnu v černé barvě - možnost k dispozici pro každého. My jen potřeba vybrat ten správný materiál a kompetentně akcenty. Následující tipy budou snadno transformovat interiér nějakého kosmického prostoru.

Černé obklady v koupelně a na WC

dne 25. června 2012

Černé obklady v koupelně

Dlaždice černá vypadá elegantně a pevná, ale být vědomi toho, že černá barva absorbuje více světla než jiné barvy. Jejímž cílem je vytvořit luxusní interiér s černými dlaždicemi, s vysokou pravděpodobností lze získat tmavé, smutné, přináší nuda a deprese prostor. Proč? Vzhledem k tomu, že není dostatek světla a veselé barvy. To platí zejména pro malé prostory - například v koupelně.

S béžová nebo například modré dlaždice pro koupelny obvykle nemají problémy: interiér je zdoben těchto barev vždy jednoduché, příjemné a pohodlné. Které se rozhodly použít stejné černé obklady do koupelny a WC, je třeba pečlivě zvážit všechny detaily a dávat pozor, návrhář později litovat výběru barev.

První pravidlo pomocí černé dlaždice koupelna a WC: čím menší místnost - tím menší by měly být černé plochy.

Pokud cítí malou černou-kachlová prostor pro oříznutí náklady ne více než třetina z povrchů. Například, můžete si dát černé dlaždice na podlaze a zčásti zdobit její zdi, který kombinuje s lehkou úpravou. Nebo dát na podlahu s lehkými dlaždicemi a stěny zdobí černé dlaždice na polovinu své výšky.

V případě, že místnost je dostatečně prostorná, černé dlaždice mohou být dokončena dvě třetiny plochy. Standardní 6 koupelnové povrchy: stropu, podlahy a čtyři stěny. V důsledku toho, černý může podlahu a tři stěny. Nebo pokládání obkladů na všech čtyřech stěnách, ale v tomto případě, podlaha a strop by měla být lehká.

Dodržování tohoto pravidla se nepřehánějte to s množstvím černé a tím zabránit transformaci koupelny a WC v tísnivé vězení.

Černé obklady v koupelně a na WC: kombinace barvy

Nejúspěšnější partnery pro černá - bílá a smetanou. Pokud černá pohlcuje světlo, bílé a smetany, naopak odrážejí to. V souladu s tím, že tyto barvy dokonale vyvážit temnotu černé, takže vnitřek více harmonický.

Černé obklady do koupelny v kombinaci s bílou dává nádherný obraz. Její kouzlo je v naprostém kontrastu. Nicméně, to je také nevýhodou této kombinace: kontrastní vnitřní vrtání a mohou dráždit. A tato vlastnost je položený na schopnost snížit černou náladu. Není to nejhezčí „vůně“ z charakteristik černé a bílé kombinaci, není to? Jak snížit nebo zcela negovat negativní dopady?

Za prvé, ne časté, rytmické střídání černých a bílých dlaždic na velkých plochách stěn. Můžete ozdobit černé a bílé dlaždice, který se natáhne střídavým způsobem, zástěru na umyvadle, ale to není nutné použít takový systém pro celou stěnu.

Je lepší kombinovat zdi: bílá - černá nebo krém - černá. Další dobrá volba - dělící stěny na velkých černých a bílých ploch horizontálně nebo vertikálně.

Takové kombinace se rozumí více pozitivně. Posuďte sami, jak obtížná a tíživá je interiér, kde jsou černé a bílé dlaždice střídaly na všech površích:

To lze jen stěží nazvat komfortní a elegantní koupelny. Je vhodnější definice „extrémní“.

Rytmická a neustálé střídání černými a bílými dlaždicemi by měla být použita pouze na sex, ale existují určitá tajemství. Za prvé, pro malé koupelny stylem velké černo-bílé dlaždice nevejde v šachovnicovém vzoru. To vytváří nežádoucí vizuální efekty se místnost bude zdát ještě menší, než ve skutečnosti je:

Pokud chcete, černé a bílé šachovnice podlahy, v kompaktním koupelně nebo skříně by měla upřednostňovat maloformátových dlaždic.

Nebo ještě lépe, dát černé a bílé dlaždice na podlaze jiným způsobem, dost dobré možnosti. Například pásky: pokud uděláte šířku pásu a koupelna bude vypadat větší, a je-li délka - bude rozšířen prostor vizuálně. Můžete si dát dlaždice diagonální černo-bílé pruhy - to dodá vizuální objem místnosti.

Jiný způsob, kterým se černé a bílé dlaždice v koupelně a na WC, která umožňuje skrýt nedostatek rozsahu a chyb plánu - je položení dlažby-plashechek rybí kosti nebo rozšíření, jako v níže uvedeném obrázku:

Pokračuje mluvit o kombinaci černé obklady v koupelně a na WC, znamená, že více má nízký kontrast kombinace černé dlaždice s krémovým úpravou, spíše než bílá - interiér koupelny dostane měkčí a klidnější, a světlo v místnosti se nestane menší.

Pro kompenzaci šeru černých dlaždic může pomoci pohotovostní světlo, kachlová nástěnná malba a ozdobné dlaždice vložky s stříbra, zlata a barevnými ornamenty. Nicméně, v případě, že koupelna je malá, že byste neměli používat příliš mnoho ozdob: je to ošklivé a vytváří pocit přesycení.

Černé obklady v koupelně a WC dlažba lze kombinovat s jinými barvami, a to nejen bílé a smetany. Nicméně se získají ne vždy úspěšné, že tyto kombinace: V některých případech povrchu nachází příliš tmavé (jako, například, v kombinaci s modrou), matný (ve shodě s šedé) nebo příliš křik (v kombinaci s červená, fialová a další.).

Pokud vyberete barvu pro doprovodné černých dlaždic, je třeba ještě ředit svaz čalounění bílou nebo smetanovou barvu - ať už je to deska, nebo prostě namalovat jednu nebo dvě stěny.

Pokud jde o umyvadla a vany, koupelna interiér s černými dlaždicemi jsou stejně předměty dobré kondici a bílá a černá a smetanou. Je však nutné mít na paměti, o poměru černé a světle: Je-li v koupelně hodně tmavých ploch, je lepší zvolit lehké vana, umyvadlo, bidet a WC.

V prostorné koupelně se spoustou zrcadel a světelných zdrojů bude vypadat luxusního černého sanitární zařízení.

Černé obklady v koupelně a na WC: kombinující techniky, kterým se

V případě, že černé dlaždice položeny na stěnu a na podlahu, měli byste zvolit pro tyto povrchy jsou různé způsoby, kterým se například na podlaze ležel čtverci dlaždice diamanty, a na zdi - obdélníkové zdiva. Existuje mnoho možností.

Proč je nutné diverzifikovat kterým vzor? Vzhledem k tomu, monotónní styl vytváří vizuální efekt fúze stěnách a podlaze. To dělá potíže, takže v koupelně nepohodlný.

Z tohoto důvodu se doporučuje zvolit jasný kontrast k černým spárovací hmota. Explicitní hranice mezi stěnami a podlahou a důrazem na dlážděnou podlahou a stěnou konstrukce je vyrobena tak, aby v interiéru koupelny, je vnímána mnohem pozitivnější.

Měnící se způsoby, kterým se dlaždice, lze dosáhnout velmi zajímavých efektů. Je třeba mít na paměti, že černá - to není barva, ale žádná barva. Z tohoto důvodu, zvláštní význam mají strukturu, texturu a vzor povrchu, protože na něco, co je třeba udělat přízvuk.

Černá sada: více barev a světla

Jedním z hlavních úkolů designu černé nebo černé a bílé koupelny - zavést dostatečné množství světla. Existuje několik jednoduchých tajemství. Například stěna, která se projeví ve velké zrcadle, je žádoucí, aby se světlo. Tím se výrazně zvýší úroveň světla v místnosti.

Dalším způsobem, jak - dát nebo pověsit zrcadlo, které bude odrážet světelný zdroj. To může být, například, skříňka dveře zrcadlo, ve kterém strop lustr odráží.

Je-li koupelna má okno, ať černá stěna bude před ním. Na stěně visí zrcadlo hodnotu - na prvním místě, bude světlo z okna nalít přímo na černou stěnu, snižuje jeho chmury. Za druhé, zrcadlo na zdi, odrážející světlo se sám do zdroje světla.

Chcete-li vytvořit oddíl v koupelně (např samostatný sprchový kout), je lepší dát přednost průhledného materiálu. Stěny skla nebude zasahovat do světla. Nábytek, také si můžete vybrat ze skla nebo stříbrné zrcadlo. V případě, že nábytek je černá, je výhodné, aby bylo lesklé. Ideální bílé nebo krémové barvy koupelnový nábytek.

V černé a černé a bílé koupelny, můžete přidat několik kusů různých barev - je to jen oživit interiér, aby bylo jasnější a veselejší. Velký počet akcenty není nutná - jen 3-5 předměty. To může být příslušenství pro koupelny, ručníky, koberce, záclony sprcha, atd

Modrá a černá barva je skvěle přesně dělat

Leave a Comment

Your email address will not be published.

16 − = 12