Černobílý interiér obývacího pokoje

Černobílý interiér obývacího pokoje

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Design interiéru obývacího pokoje v bílé a černé barvy

K dispozici jsou barevné kombinace, které budou vždy být v módě. Takové se týká dvojice černé a bílé. Vytvoření obývací pokoj v černé a bílé, můžete si být jisti, že to bude vždy relevantní. To je nadčasová klasika, přísný a zároveň rafinované.

Kombinace těchto dvou barev do stínu jakémkoliv stylu, v každém směru, jsou vhodné i v klasice, a v podkroví. Nicméně, existují určitá pravidla pro používání těchto barev v interiéru a jejich ignorování může vést k výsledku, který vás nezklame: namísto stylový prostor, ve kterém dýchat snadné, je pravděpodobné, že si sklíčený, tísnivou atmosféru.

Interiéru černá a bílá obývací pokoj by měl mít jeden jako základní barvu, druhý může působit jako extra. To znamená, že klíč je buď černé nebo bílé. Jejich přítomnost v poměru 1: 1 je nepřípustný.

Výběr základní barvy, musíme mít na paměti, že světlé barvy opticky rozšířit prostor, přidejte světlo, pocit svobody a „lehkost“ ve vnímání prostoru.

Brown, na druhou stranu, úzká místnost, aby to „malé“ kompaktní. Tak výběru správného hlavní tón, můžete upravit velikost místnosti.

Designu černé a bílé obývací pokoj s černou jako jádro, z hlediska psychologie, to pomůže uklidnit nervy, ochrání sense „schovat“ před okolním světem ve vnitřní kapsli, a tudíž prokázáno, že lidem, kteří jsou v pokušení odejít do důchodu a chránit svůj vnitřní svět ,

V takovém případě by bylo žádoucí, aby zmírnit ostré kontrasty, můžete použít odstíny základní barvy k vytvoření obývací pokoj v černé a bílé barvy, a to - šedé. Oblek a béžová tón, dělá si poznámky na vnitřní teplo a pohodlí. V tomto případě dobré využití příslušenství „zlaté“ barvy. V případě šedé jsou vhodnými doplňky a dodatky chromu.

Interiér je černá a bílá obývací pokoj vhodné různé vzory a vzory, vizuálně „míchání“ se dva tóny. Například v sekci černých a bílých ploch - černý vzor na bílém pozadí, nebo bílé tapety a černý dekor. Také použití těchto prvků může být v dekorační látky se stejným vzorem, nebo stínítka.

Konstrukce černé a bílé obývacího pokoje lze bezpečně používat světlé barvy akcenty: žlutá, červená, zelená. Ale tady je důležité, aby to přehánět: příliš mnoho barevných odstínů může obnažit vnitřní styl, aby bylo roztříštěné, nedbalý. Je poměrně málo světlých polštáře, fotorámečky nebo jedno patro vázy v kontrastní barvě.

Obývací pokoj v černé a bílé vypadá obzvláště elegantní, pokud je barva stěn a nábytku rozporu s sebou. Když světelné stěny a podlahy nábytek by měl být černý a vice versa.

Interiér v černé a bílé může být skutečnou ozdobou domu, pokud budete dodržovat všechna pravidla jeho tvorby, a inteligentně vyzvednout potřebné příslušenství.

Našel chybu? Vyberte videosekvenci a odeslat ji stisknutím Ctrl + Enter.

Klasické černé a bílé obývací pokoj: 5 designové nuance

Obývací pokoj, vyrobený v černé a bílé, vypadá elegantně a stylově hlavně žít - to je jeden z nejvíce prostorných pokojů v bytě. Je určen pro speciální večery pro zábavu a rodinné oslavy. Do této místnosti bylo nejvíce atraktivní a funkční interiér by měl vzít v úvahu celý program.

Černá a bílá obývací pokoj - moderní design, který využívá dostatečně vysoké poptávky, zejména v zahraničí.

Spojit dva protichůdné barvy může učinit prostor:

Černé a bílé obývací pokoj vypadal hezky, doporučuje se koupit nábytek černou barvu, a stěny jsou natřeny bílou barvou

Dva nejjednodušší barva, na první pohled se může transformovat do prostoru téměř k nepoznání. Není nutné, aby si myslí, že přítomnost černé barvy v interiéru budou vyvíjet tlak na psychiku, protože je lehký a ředí se stejným psychologové se domnívají, že tmavé odstíny černé, a zejména aby bylo možné zdůraznit sílu a aristokratické rysy a sebevědomí.

Černá a bílá - kontrastní, rozporuplné, a ta nejdůležitější věc v dokonalé harmonii barev.

Jsou ideální volbou pro výzdobu sálu, a bez ohledu na to, jaký styl je zvolen, ale je výhodné, že tato místnost byla klasická nebo moderní.

Expresivní černé a bílé obývacího pokoje s jasnými akcenty

Hala musí být vyplněn s jasnými akcenty do místnosti není jednoduše rozdělit do dvou bank, a byl dobře řemeslně prostředek, který je schopen uspokojit každého, kdo to vstoupí. Velmi malá pozornost není věnována dekorativních prvků a textilu, které pomáhají vytvářet zvýraznění místnosti, protože to bude skrývat nedostatky, pokud existuje.

 • Zavést nový lak pokoj;
 • Ať je to více originální;
 • Vytvořit romantickou rodinu, nebo naopak, ale především příjemnou atmosféru v domě.

Jako jasný akcent v černé a bílé obývacího pokoje může být fialové křeslo nebo nějaký prvek výzdoby

Volba dekor by měl provádět od toho, co je převládající barvy v místnosti. Například, pokud stěny dominuje černá barva, respektive textilie na pohovce a stojací lampa, polštáře, nebo stůl by měl být lehký a vice versa. Je nesmírně důležité, aby pečlivě vyzvednout žaluzie a římsou.

Závěsy mohou být vytvořeny v technice Yin-Yang, ale v případě, že okenní rám je bílá, měla by být výhoda vzhledem k temné tkaniny.

Bílé květy se používají v místnosti se nedoporučuje, protože nebudou mít jen špinavé rychle, ale také výrazně kazí vzhled místnosti. Kombinace černé a bílé závěsy - to je velmi elegantní a zajímavé, který je nyní v trendu. Takový materiál je ideální chrom nebo závěsy římsa je přišroubována ke stropu.

Stojí za zmínku, že v případě, že místo na podlaze rohož z přírodního nebo umělého zebra kůže, pak závěsy mohou být velmi odlišné. Kromě toho tento pad bude jakýmsi přízvukem. Obecně platí, že by měla mít přednost šachový téma, které bude velmi originální a neobvyklé. Je třeba poznamenat, že černá a bílá - jsou klasické barvy, které nikdy nevyjdou z módy a to bez ohledu na to, co bude diktovat módní časopisy, žijící v takové úpravy by zasáhnout své vlastní jedinečné vlastnosti.

Nábytek v obývacím pokoji v černé a bílé - není jen kus nábytku a produktů, které by měly doplňovat složení své jedinečnosti.

Pro černé a bílé obývacího pokoje je velmi dobře hodí nouveau styl, nebo high-tech

Nábytek, bez ohledu na to, co to je, například:

Mělo by být požadováno, aby kontrast stěny. Hodně záleží na tom, kde bude instalována. Například, pokud na pozadí černých stěn, respektive by měla být bílá a naopak. Bílý nábytek vyžaduje pečlivou údržbu, ale vypadá obzvláště elegantní a luxusní. Je možné okamžitě odhalit nečistoty a odstranit ji, aby se zabránilo tvorbě mastných míst. Ti, kteří se rozhodnou ke koupi měkké bílé pohovky - to je opravdu zoufalí lidé, jak berou na velkou zodpovědnost, ale přesto zdůrazňují interiér, že jsou přesvědčeni, pevná a určuje charakter.

Praktičtější obývací musí obsahovat šedé nebo černé nábytek, a to zejména v případě, že dům je malé děti nebo domácí zvířata.

S ohledem na podlahy, to je nejpraktičtější, aby bylo tmavší, jako bílé koberce, parkety nebo laminát vyžaduje speciální přístup, stejně jako pravidelnou údržbu, jinak jsou všechny práce na vytvoření interiéru přijde vniveč. Černé podlahy elegantní vzhled a neobvyklé, stejně jako v případě, že jsou s lesklým povrchem, budou opticky zvětšit výšku zdí.

Při výběru nábytku by neměl upřednostňovat černou a bílou obrubou a jednobarevné. Například, sedačka může být bílé, černé modulární stěny a tak dále. Můžeme tedy aby v místnosti hluboký a harmonický.

Interiérové ​​styly: černé a bílé místnosti

Žijící v první řadě ukazuje, jak je to majitelé domů se vztahují k jejich bydlení, a vnitřek lze pochopit, co preference mají a proč se jim vybrali. Triky v černé a bílé obývacího pokoje a vytváří obrovské množství designu, určitě byste měli vzít v úvahu každý z nich, aby nedošlo k zakopnout a nebýt špatného.

Je-li strop vyrobena v jasných barvách, podlaha je lepší, aby se tmavý

 1. Vnitřek musí nejprve navrhnout vzít v úvahu všechny nuance.
 2. Je nutné předem zjistit, jakou barvu budou převažovat v místnosti, protože to bude mít vliv na výběr povrchových materiálů, nábytku a doplňků.
 3. Je-li místnost je malá co do velikosti, je nutné zvolit světlé barvy jako dominantní nebo nastavenou černou lesklou stretch stropu. Takto si můžete opticky rozšířit prostor místnosti.
 4. V místnostech s černo-bílý interiér by měl obsahovat prvky minimalistickém stylu, jako konglomerace objektů interiéru nepotřebuje.
 5. Pro ty, kteří dávají přednost poměrně často být sám, nemají rádi hlučné večírky a rád přemýšlet o životě, ne pro obývací pokoj s převažující černé barvě.

Dobře zvolený design v černé a bílé místnosti by neměl vytvořit atmosféru salonu rituální a dostatečně komfortní a pohodlné zůstat interiér, který potěší nejen členů domácnosti, ale i hosty.

Osvětlení - důležitým aspektem každé místnosti, bez ohledu na to, ve kterém je zdoben barvami, jak si vybrat styl a nábytek.

Osvětlení by mělo být teplé, harmonické a nedráždí. Velmi neobvyklý pohled reflektory, a to zejména v případě, že místnost je rozdělena do několika zón, například pro práci i volný čas. Je-li pokoj má zavěšené podhledy, můžete nastavit osvětlení rozptylují světlo, umístěné na obvodu místnosti a bylo to na stěnách. Paprsky se láme na stropní krytinu a transformovat do obývacího pokoje.

Strohý interiér: černá a bílá obývací pokoj (video)

Na závěr přidáme, že třetí barva by měla být vždy přítomna v černo-bílý interiér, který bude kombinovat dva a stát se jakousi změkčovadla. Jako optimální možnost vybrat šedé, protože je odvozen od bílé a černé.

Nábytek a bytové zařízení

Ti, kteří jsou unaveni z emocionálního přetížení a zářivými barvami v práci, psychologové a designéři Vám žije v černé a bílé. Ve většině případů, takový interiér vypadá velmi elegantně a správné, a to zejména pokud jsou navrženy v určitém stylu. Řada monochromatické designu obývacího pokoje vypovídá o mysli a pragmatické skladu vyrovnané povaze svého majitele. Nicméně, s cílem vytvořit vyvážený černobílou kresbu, je nutné poslouchat odborníky.

Výhody černo-bílý interiér

Elegantní černá a bílá obývací pokoj - nepopiratelný „vizitka9raquo; moderní domov, a nedbalost v jeho designu, je irelevantní. Monochromatický interiéru, zpravidla koupil profesionální designér, ale pokud jste si ji vážně a vzít v úvahu všechna doporučení týkající se registrace, bude příležitostí ukázat svou kreativitu a překvapí hosty.

Volba žít v černé a bílé, nejsou vždy nesporná a každé takové rozhodnutí jistě ocení. Někdo si myslí, černobílý design nuda nebo nějaký bezcitný, ale správný přístup místnost ožije, a ten pocit je, že tam není nic zbytečné. Takže můžete obdivovat interiér nebo odmítnout, ale nenechá nikoho lhostejným - černá a bílá obývací pokoj interiér, foto:

Design monochromatický obývací pokoj vypadá vždy jedinečný, i kdyby jen proto, že to není tak časté. Ale slavných návrhářů, kteří pracují ve velkých městech, tvrdí, že jejich popularita je dnes stále roste. Je tu něco, stylový, honosný a extravagantní při volbě antagonistických oblíbené - černá a bílá. To je, jak jednota i boj mezi dvěma protiklady, se snaží kombinovat 2 extrémy.

Takové volby často dělají neobyčejné osobnosti, které chtějí radikálně změnit tradiční interiér o něco speciálního. Toto často se stane, když změníte priorit v životě, nebo v případech, kdy máte přijít o blízké osoby, a to zejména v případě, že je nepřítel. Tendence k černé a bílé interiéru může být také reakce na chladných podmínek a se stiskem odmítnutí prostředí. Černá a bílá obývací pokoj - to je výzva neslučitelné osobnosti přes touhu vyjádřit se bez emocí.

Profesionální designéři tvrdí, že černá a bílá obývací pokoj design interiéru vypadá expresivní a univerzální. Neexistuje žádná hra barev, jen poměr rozměrů a tvarů, které jsou denominovány v kontrastu. Tento interiér může být rovněž provedena v tichosti s dětmi, a provokativně extravagantní, v závislosti na stylu a obsahu obecné černé. V případě, že interiér je spousta bílých a černých odstínů jen to dává určitý klid, a dokonce i mír.

Kontrastní duo může být použit nejen v obývacím pokoji, ale také v kanceláři nebo čekárně. Zdá se, že dobrý pár protilehlých barev v koupelně a plaveckého bazénu, protože bílá - symbol čistoty. Ale stejný efekt, jako když hodně bílé, je zde obývací pokoj s bílými podlahami a modrými dodatků. V černé a bílé obývací pokoj s bílými stěnami vypadá velkolepé víceúrovňové stropu a podlahy s pódiem a originální osvětlení. Spodní patro rovina může být černá a podium - bílá a stropy vypadat dobře černé rámování nebo části svítidla.

Monochromatický Interiér v obývacím pokoji často dělá polooficiální, takže příslušný v domě, kde často přijmout cizí lidi, které mohou být vzhledem k osobním záležitostem (OSVČ). Situace, která se přizpůsobí specifika při formulaci problému a promítá do obchodního letadle z jednoduché komunikace či poradenství.

Home atmosféra v monochromatickém obývacím pokoji přidat ten správný terénní úpravy a osvětlení. Lustr nebo svítidla s dálkovým spínáním na barevných světel, originální stojací lampa, ten den neměl přitahovat pozornost. Malý „obytná plocha“ s akváriem a velké zelené rostliny oživit situaci - palmový, fíkus nebo Monstera.

Monochrome může vypadat statické a dynamické v závislosti na redistribuci barev - není nutné používat je ve stejném poměru. Jeden z nich bude dominovat jiný doplněk, ale tradičně bílé musí být více na to psychicky dobře. Černý se nedoporučuje pro použití ve stropě, který je vizuálně „davit9raquo;. A pokud používáte bílý úsek strop není nutné, aby to lesklé, stejně jako zrcadlové stropy, které budou mít vliv na řadu černé.

Nezneužívejte kontrasty, že to není unavený. To by měly zajistit, aby zůstali v obývacím pokoji bylo příjemné. Chcete-li to provést, můžete přidat měkká podložka „zebra“ nebo měkký bílý přikrývku na pohovku největší ručně pletené. Původní vzhled a kryty pro čalouněný nábytek, umělé kožešiny bílé barvě nebo černé a bílé pláštěnky.

Samoty v černé a bílé obývacího pokoje pomáhá uvolnit emocionální, jestliže vnitřní zamyšlený, vyvážený a harmonický. Ve velkém domě bez zdí může sloužit společné dominantní, sjednocující řešení jiného režimu. Například, že je obtížné najít jiné řešení, jak spojit lůžkovou částí lila, jídelnu olivový, žluté a modré kuchyně koupelna. Zde černá a bílá část domu pro příjem velmi užitečné, ale je lepší mít více bílé.

Poznámka: Jediným případem, kdy není doporučeno vybrat černobílý interiér - jedno-ložnicových apartmánů v severních oblastech. Psychologové říkají, že lidé jsou citově připraveni kvůli nedostatku jasných barev. A pokud to je jediný nebytové prostory, dále jen „unylyy9raquo; černo-bílý interiér je irelevantní.

Černé a bílé ve stylu interiérů

Duo černé a bílé může být zobrazen s velmi nečekané strany, jako nezbytný doplněk jednou barvou s jiným. Dovedete si představit, zebra nebo šachovnice bez těchto barev? Ale toto téma může být položen základ pro návrh obývacího pokoje.

Například, jak Hall Šachy královna v gotickém stylu - bez ohledu na to, jak jsou vnímány veřejností, doma, z nichž každá královna! Neo-gotický, jak víte, černá - oblíbený, a nic nebude moci hrát spolu s ním, ale bílý, s výjimkou, že kromě kování z mosazi „starožitnosti“. Podlahy, aby se lépe šachy, a jako bílé čtverce dát bílého mramoru a italská dlažba v černé barvě. Komplement vitráže růže prvky nebo abstraktních vzorů s odstíny modré barvy nebo světle modrou.

Neméně zajímavá je moderní design ve stylu fusion, která se pokusila sjednotit africké batikování, safari styl s motivy zeber a důkladnosti koloniálním stylu. Není to vhodné nesourodá hra barev - pouze milost formy, ve stínu v monochromatickém režimu.

Existuje mnoho dalších stylů, kde černá a bílá obývací pokoj interiér dostane novou vizi. Nejvhodnější v tomto monochromatickém stylu postmoderny, kde je to klasický elegantní modernistickým jsou přehodnocení. Hladké linie ve tvaru tahem pera, nebo bič, slabý obrys rostlinného černé na bílém pozadí - za stručnost je impozantní! Dokončit své lila-fialové orchideje, a získat organické a velmi příjemnou interiér.

Klasický kombinace černé a bílé, bez jakýchkoli přísad - bezvadných milovníky výběr minimalismu. Neexistuje nic, co je potřeba vymyslet moderní nábytek bílé barvy proti bílými stěnami. Podlahy by měly připravit vrstvené parketové kouřovou šedou a mohou být přítomny ve formě velká plazmová TV panelů, zařízení a některé příměsí černé.

A pokud chcete klasický interiér, pak je tu začátek elegantním nábytkem, například z bílého kůže a vyřezaných kusů, potažené černým lakem roztečí (hnědý odstín). Bílá podlaha a stěny, parketové podlahy z tmavého dřeva nebo laminátové wenge - tato kombinace bude vypadat dobře, a to zejména pokud je správně vybrána svítidla.

A pokud chcete něco špičkových, stojí za to vyzkoušet v avantgardním stylu. Zde je možné jít proti pravidlům a aby černé stěny a bílou podlahu a strop, nebo naopak - bude stále vypadat provokativně výstřední. Ale aby nedošlo k přetížení černou, je opustit matnou černou barvou, je lepší zvolit tapetu s žakárovou efektu a lesklým povrchem. A jako dekoraci, můžete použít grafické obrázky v zrcadle černé rámečky.

Duo černé a bílé vypadá velmi pěkné a moderní styl (moderní styl). Existuje soutěžit tradice a modernity, a proto je také relevantní kontrast barev. Ale měly by být zředěn s několika akcenty třetí barvy, ale není jasné. A co je nejlepší doplněk obývacího pokoje se stane původní světelný design. V tomto osvětlení může být teplé a studené neon.

Pro fanoušky mládežnického obývacím pokoji nebo velké rekreační oblasti s půdních bytů černá a bílá je lepší pracovat s takovými styly jako high-tech, techno nebo urbanismu. Vhodným společníkem k návrhu místnosti pro hosty, kterým je spousta chromu, světle šedé nebo kovové stříbro. Dokonalým doplňkem bude původního tvaru žárovky shodují s tímto stylem, jako jsou bodová světla nebo stojací lampy jako čtecí světla na dlouhou stojanu.

Trendy obývací pokoj v černé a bílé bude také vypadat velmi zajímají o umění a dekorativních stylů jako OntoArt nebo Art Deco. Zde si můžete popustit uzdu fantazii a na zdi, aby se originální grafické panely nebo kreslit optický klam. Existuje mnoho obrázků na internetu - černý a bílý obraz vypadá trojrozměrný a jak se pohybuje, nebo se otáčí, když se díval z jednoho rohu do druhého tisku.

Tip: Jak byste vy nebo vaši hosté nejsou vnímány kontrastní černo-bílý interiér, je důležité, aby přetížení černé a ne hmotnosti celkové vnímání. Nezapomeňte, že nejlepší černě na bílém pozadí, než bílé s černým vnitřkem, bez ohledu na vybraný styl.

Black and white nemůže pochlubit celou řadu barev, ale vypadají jinak v různých textur. Black v interiéru bude vypadat jinak na různých površích:

 • granulované a hladký;
 • Samet a velurové;
 • lesklé a matné (a jejich ušlechtilý kombinace);
 • zrcadlo (s vysokým stupněm odrazu);
 • krystalické (jako antracit).

Bílá má 2 základní odstíny - křišťálově modravé a mléčně bílé. V závislosti na kombinaci s touto či touto černou strukturou bude bílá také vypadat jinak. S negramotným výběrem struktury a odstínu bílé, nemusí být kombinovány. V tomto případě se doporučuje odvést pozornost od tohoto duetu třetí barvou, jejich klasickým společníkem, například šedou nebo lila, modrou nebo zelenou.

Ideální černobílý tandem je ideálně kombinován s mnoha dalšími barvami spektra. Ale pokud se v obývacím pokoji stále vsadí na černobílý kontrast, pak by třetí barva neměla dominovat, ale jen mírně stínuje nebo přináší malou rozmanitost. Je důležité si uvědomit, že volba chladného odstínu, jako dodatečný, poskytuje uklidňující účinek. Výběr teplé barvy bude trochu pozitivní, ale měl by být tlumen, aby nedošlo k narušení celkové rovnováhy černobílého.

Přidání šťavnaté zeleně nebo žluté barvy v nastavení obývacího pokoje přinese domácí atmosféru. Černé a bílé kreslení na určitém tématu v závislosti na rozhodnutí poskytne interiéru určitý význam. Například design s kresbami "v jazzu" by nějakým způsobem oživil obývací pokoj a naplnil jej zvuky. Za tímto účelem stačí postavit na stěnu obrázky poznámky, klávesnice, saxofonu a viset portrét Armstronga nebo jiného umělce.

Takový interiér je vynikajícím řešením pro obývací pokoj profesionálního hudebníka, fanouška klasické nebo jazzové hudby, bohémské osobnosti. Vynikající scenérií na hudebním tématu bude luxusní bílá pohovka a černá výbava, stejně jako skutečné hudební nástroje nebo bílý klavír v rohu. Tím se naplní prostor zvláštním obsahem, kde černobílé duo není cílem, ale výrazem.

Přidat "live9raquo; atmosféra v monochromatickém obývacím pokoji pomůže:

 • klidná červená;
 • měkká žlutá;
 • rozmazaný oranžový;
 • zeleně různých odstínů;
 • modro-modrá gama (kromě tmy);
 • odstíny béžové a hnědé;
 • mnoho odstínů šedé;
 • kovové nebo stříbrné;
 • zlato, měď nebo bronz.

Víno-červené odstíny dávají interiéru dynamiku, ale červená by neměla být moc. Maliny a lila by neměly být přidávány - interiér se ukáže jako nehostinný. Ale pokud do černobílého duetu přidáte trochu oliv a levandule, můžete vytvořit vynikající interiér ve venkovském stylu, který je předmětem kompetentního výběru proutěného nábytku, nádobí a příslušenství.

Žlutá a karamelová dávají více pohodlí domova, zejména pokud je to obývací pokoj, který kombinuje funkce jídelního prostoru. Tyto chutné odstíny zruší přísné oficiální postavení a přinese podíl pozitivních. Zelená, jako doplněk, je vhodná jak v chladném měřítku, tak ve formě živých zelených. Ale barva šeříku, ačkoli to bude interiér elegantní, ale často tento obývací pokoj vypadá poněkud nepřátelský. Výjimkou však jsou přírůstky ve formě čerstvých květin nebo velká nátisk na stěně.

Vliv černobílého interiéru závisí převážně na výběru nábytku, který je zvlášť pečlivě zvolen. To může zkazit obecný dojem nebo se stát hlavní sémantickou součástí obývacího pokoje. Nábytek by měl odpovídat přesně zvolenému stylu. Konstrukčně jednoduchá pohovka vhodná pro moderní interiéry, minimalismus nebo autorský design. Pro klasické prostředí je lepší koupit koženou pohovku a křesla v anglickém stylu.

Někdy je logické, abyste nejprve vyzvedli originální černobílý nábytek a doplnili černé detaily o bílé stěny a strop. Je žádoucí, aby nábytek se lišil od barvy stěn nebo jiného pozadí, ale dnes "dissolution9raquo; bílý nábytek na stěně pozadí se často stává speciální součástí interiéru.

Pokud se tak stalo, že s nákupem černého koženého nábytku byl interiér přetížen, přidání přírodního dřeva, zejména lehkých odstínů, do situace pomůže zachránit situaci. Také je třeba přemýšlet o barvě podlahy a osvětlení tak, aby interiér ve večerních hodinách hrál nový způsob.

Související články

© Portál budovy StrPort 2011-2016. Články o opravě, stavebnictví, stavebních materiálech.

Kopírování informací z webu je možné pouze se souhlasem redakce nebo s přímým odkazem na zdroj. Právní základ

Leave a Comment

Your email address will not be published.

72 + = 79