Černobílý steh okruh

Černobílý steh okruh

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

výšivky schéma, "black and white"

uvedené na této stránce schéma výšivka podle klíčového slova „Černá a bílá“.

Rozměr: 290x400 kříže

Témata: Gamma, 57 barev

Rozměr: 225x347 kříže

Témata: Gamma, 2 barvy

Rozměr: 170x113 kříže

Témata: Gamma, 25 barev

Rozměr: 300x263 Cross

Témata: Gamma, 40 barev

Rozměr: 340x400 kříže

Téma: DMC, 26 Colors

Rozměr: 300x300 kříže

Témata: Gamma, 80 barev

Rozměr: 200x125 kříže

Téma: DMC, 15 barev

Rozměr: 160x200 kříže

Témata: Gamma, 60 barev

Rozměr: 250x308 kříže

Témata: Gamma, 2 barvy

Rozměr: 200x200 kříže

Témata: Gamma, 15 barev

© Portal "křížovým stehem„2012-2018.

Černá a bílá cross steh schématu půvabné kočky a siluety

Černobílý režim cross steh nedávno těší velké oblibě. To je způsobeno tím, že obraz je poměrně snadné šít, a obraz dopadá velmi krásné a nádherné. Navíc, práce bude trvat trochu času, aby zvládnout techniku ​​a může dokonce nováček milenkou.

Černá a bílá výšivka kříž schémata

Pokud se rozhodnete zvládnout černobílý techniku ​​výšivky kříž, to je nejlepší začít s obrázky malých rozměrů, který nevyžaduje speciální výpočty a berou jen velmi málo času. Po získání základních dovedností, můžete přejít na složitější obrázek.

Výšivka černé a bílé, jsou tam jen dva potisk na technologii tkaniny:

Každý typ má své výhody a nevýhody, a pohybuje se ve složitosti práce.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit černo-bílou výšivkou mistrovská je obrys technikou. Jeho zvláštností je, že vyšívání se provádí pouze s použitím bílého nebo černou nití. Zvláště působivé vypadat hezky a výšivky steh diagramy černé a bílé siluety.

Například, tady je obraz dívky tančí v dešti, můžete provádět v různých variantách: černé nebo bílé. Na bílém pozadí vybrat rutinní základ a tmavnout - černou látku. Ale mějte na paměti, že pracuje s černým podkladem je dost těžké, to není vždy možné, aby se potřebné otvory pro jehly.

Pokud to je problém, zkuste jednu z následujících možností:

  1. Spodní list za normálního bílého černého textilního materiálu a řádně napnout rámec na vyšívacím rámu. Bílé pozadí budou prosvítat v otvorech, a najít a spočítat potřebný počet křížků bude mnohem jednodušší.
  2. Lepidlo na ukazováček pás bílého lepicí pásky. Přejel prsty pod látkou, bude to mnohem snazší najít díry.
  3. Základem černé látky mohou mnout obyčejné mýdlo, pak to bude šedé a práce bude mnohem jednodušší. A po dokončení vyšívání vzoru mýdla je možno snadno odstranit prostirnuv obrázek teplou vodou.

Také nezapomeňte, že je žádoucí pracovat s výšivkou odpoledne v přirozeném světle.

Ale taková ženská silueta hrát na síle budou i ti, kteří nikdy držel v rukou závitu s jehlou. Oči a náušnice dívky lépe šít kontrastní barvy - tak hotový obraz může mít určitou chuť a kontury jsou výrazně vyniknout.

Milovník zvířecím světě se může pokusit nastínit techniku ​​vyšívaných siluety různých zvířat. Například, to je velmi pěkné, aby si koně, vyrobený v rámci tohoto režimu.

A ozdobit dětský pokoj bude tu legrační kočka.

Vyšívat v černo-bílé kontury techniky je poměrně jednoduché, a hotové práce jsou získány téměř bez tíže. Jedinou nevýhodou této metody lze považovat za velkou přítomnost nenaplněných báze. I když, pokud chcete opravit, a to i velmi jednoduchá - pozadí vyšívané bílou nití.

Obzvláště populární jsou v jednobarevném vyšívání používá způsob vytváření černé a bílé díla. Charakteristickým rysem této výšivky je, že dílo může být použita nejen základní barvu, ale také všechny druhy odstínů. Tyto obrázky jsou větší sytost barev a kontrast, ačkoli tento proces trvá déle a vyžaduje určité dovednosti.

Jestliže muž je nejvíce často spojován s impozantních zvířat, jako lev nebo tygr, kočka - tradičně ženských charakteristik. Možná to je důvod, proč mnoho z nás tak rádi těchto zvířat, a švadlena se snaží zachytit na plátně.

To je sice úctyhodný představitel série „kočičích obrázků“ tady bude tak nenáročný program pro vyšívání. Na internetu se tyto schematická vyobrazení jsou nazývány „Já koshka9raquo;. Souhlasíte s tím, tento výšivka bude vypadat docela legrační a originální.

Tyto systémy výšivky hodí spíše pro milovníky klasiky. Pokud elegantní kočka vyšité v černé barvě s přidáním různých odstínů šedi na čenichu a vousy, bude obraz dopadne nádherná.

Obrazy, vyšívané v rámci tohoto režimu bude zábavné a náladové dárek k narozeninám s blízkým přítelem. Takový dárek Ujistěte se, že mít na paměti, po dlouhou dobu na ostatní hosty a také ozdobí chlapec pokoje.

Romantické dámy se mi líbí rozmanitost černo-bílý systému pro vyšívání dvou lidí v lásce. Malý chlapec a dívka bude vynikající představitelé této kategorie. Výsledný obraz bude vypadat docela roztomilé a romantické a kontrastní barvy na černém pozadí, aby obraz trochu života.

Podívejte, to je dát svůj oblíbený chlap na den svatého Valentýna nebo jakékoliv jiné důležité datum? Zkuste vyšít vlastní obrázek o tomto režimu. Váš milenec ocení tuto práci velmi.

Ale tento černo-bílý obraz, vyšívané vlastníma rukama, můžete se naučit její matka, teta nebo babička. Bude to dobrý dekorace interiéru ložnice nebo obývací pokoj.

Na památku velkého času stráveného na moři, spolu s kamarádem, můžete vyšiti. Tento obrázek míchat příjemné a vzpomínky, a to i za chladných zimních večerů.

Black-and-white schéma pro výšivky kříž, můžete najít mnohem více informací o různých předmětech. V tomto článku jsme se pokusili upozornit na nejoblíbenější témata a doufat, že se vám to líbilo. Úspěch!

Vážení čtenáři, jsme rádi, že přijímat svou vděčnost, stejně jako kritiky a žádné komentáře. Společně uděláme tento web lépe.

Černobílý steh okruh

Je nám velice líto, ale žádosti z vaší IP adresy podobné automatické. Z tohoto důvodu musíme dočasně zablokovat přístup k vyhledávání.

Chcete-li pokračovat v hledání, zadejte znaky z obrázku do textového pole a klepněte na tlačítko „Otpravit9raquo;.

Ve svém prohlížeči soubory cookie jsou zakázány. Yandex nebude moci vzpomenout a správně identifikovat v budoucnu. Chcete-li povolit, postupujte podle rad v naší stránce nápovědy.

Možná, že automatizované dotazy nepatří k vám a ostatní uživatelé připojení k síti na jednom s vámi IP-adres. Budete potřebovat jeden čas na zadání znaků do podoby, po kterém vás budeme pamatovat a kterou lze odlišit od ostatních členů pocházejících z této IP adresy. V tomto případě se stránka s CAPTCHA vás nebude obtěžovat po dlouhou dobu.

Možná, že váš prohlížeč nainstalován doplňky, které lze definovat automatizované dotazy k vyhledávání. V tomto případě doporučujeme je vypnout.

Je také možné, že je počítač napaden virem program použít k získávání informací. Možná byste měli zkontrolovat systém na přítomnost virů.

Máte-li nějaké problémy, nebo chcete-li položit otázku k našemu týmu technické podpory, použijte prosím formulář zpětné vazby.

Pokud automatizované dotazy skutečně pocházejí z počítače, a vy o tom víte (například je třeba vyřešit činnosti Yandex odeslání takové žádosti), doporučujeme použít speciálně vyvinutý pro tento účel servisní Yandex.XML.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 1