charakteristiky štuková vrstva Volma

charakteristiky štuková vrstva Volma

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Sádrové specifikace Volma

nástroje

Sádrová vrstva Volma množné specifikace a nízká cena v STROYKOMPLEKT-ck

Omítka „Volma vrstva MN“ produkoval Volma Corporation. Výplň sestává sádry, jakož i minerální a chemické přísady, které zvyšují přilnavost.

Sádrová „Volma vrstva-MH“ zashtukaturivaniya aplikován na povrch stěn, stropů pomocí přístroje, a přináší povrch lesklý stavu. Roztok se nanese na povrch, dekorativní práce: malba základnu, tapetování, použití dlaždic atd Pro práci s tímto materiálem je doporučeno kuřákům běžného stupně vlhkosti při teplotě + 5 ° C do 30 ° C.

"Vrstva Volma-MH" Mělo by se používat k základně cihly, betonové desky, cementových bloků, sádrových bloků, sádrokarton, sádrovláknité desky, sádrové základního plynu pěnového a pórobetonu.

Pro přípravu roztoku by měla být suchá směs nalít do plastové nádoby nebo zásobníku omítací stroj a postupně se přidá voda v poměru 0,55-0,6 litrů na 1 kg suché směsi. Smíchané složky se smísí budovy mixér nebo vrták při nízké rychlosti za použití trysky. Míchání musí být provedeno během 5 minut, potom by měl být roztok uvedených kalů po dobu 5 minut a opět se promíchá.

Omítka "Volma vrstva-MH" Nanáší se strojní omítání. Podklad musí čistit od nečistot a prachu, neobsahují tuk skvrny, stejně jako materiály, které jsou schopny snížit přilnavost k podkladu. Hotový roztok se nanese nejprve na povrch s vybráními, pro vyplnění hlubokých otvorů a dutin, načež se roztok nanese na spojování rohů a pak se celý povrch, které mají být ošetřeny. Teplota podkladu by měla být od +5 do +30 ° C, Maximální vnitřní vlhkost 5%. Pokud je povrch připraven pro následné lakování, je třeba třicet - čtyřicet minut po aplikaci náplasti, mokrý povrch a otřete houbou stěrkou. Po sušení po dobu následné dekorativní práce, základna by měla být pokryta primeru Volma vozu.

Udržovat suché směsi by měly být na dřevěných paletách v místnosti bez vlhkosti. Doba použitelnosti je 12 měsíců od obalového neporušeném stavu.

Volma vrstva omítky pro ruční aplikaci

„VOLMA-Plast“ - suchá malta na bázi sádry pojiva a plniva s minerálními a chemických přísad, které poskytují vysokou přilnavost, schopnost zadržovat vodu a optimální čas.

Sladit stěny před dokončením Shpatlevanie tapetování, lemovanou keramickými dlaždicemi. Používá se s normální vnitřní vlhkosti a teplotě +5 až + 30 ° C,.

Beton, cihly, vápenocementové omítky, sádrových tvárnic a desky, plyn a pěna, sádrokarton, sádrové vláknité desky, atd.

Základna musí být suchý, pevný, zbavený prachu, špíny, olejové skvrny a delaminace. Kovové prvky prvním ošetření, které brání korozi. „VOLMA-Contact“ vysoce absorpční báze nátěrem „VOLMA-univerzální“, hladký povrch s slabý a ke zlepšení adheze omítkových směsí ošetřený. Drsnost Vysoce absorpční plocha (plyn, pěna) nátěrem „VOLMA-Plast“.

Na vnějších rozích pro upevnění úhlového profilu. Při omítání na „majáků“ fix „lemovací“ profily kolmo k povrchu omítky „VOLMA-vrstva“ nebo montážní lepidlo „VOLMA-montáže.“ V tomto případě, je rozteč mezi majáky by neměla být nižší než na správnou délku pro vyrovnávání omítky.

1 kg suché směsi se přidá 0.45-0.5 l vody. V čisté plastové nádoby naplněné čistou vodou při pokojové teplotě, aby zaplnil suché směsi a směs se míchá až do plynulého profesionální mixér nebo vrtačkou s tryskou. Psaní řešení kalů po dobu 2-3 minut. Pokud je to nutné, přidejte suché směsi nebo vodu k výrobě požadované konzistence, a opět se promíchá.

Do 20 minut po míchání, vzniklý roztok se aplikuje na povrch vrstvy 5-30 mm tlusté pomocí omítky stěrkou Falcon nebo načrtávání.

Omítkových směsí na povrch vyhlazené pomocí h-pravidlo. Pokud je to nutné, se získá silnější vrstva není ještě ztuhlé první vrstvu „hřeben“ omítka hřeben rybinovitý výstupek. Druhá vrstva omítky se aplikuje až po zaschnutí první vrstvy.

Doba schnutí je závislá na tloušťce vrstvy omítky, teploty a vlhkosti, v průměru 5-7 dnů. Pro rychlé vyschnutí omítky je doporučeno, aby zajistily je místnost dobře větraná.

Po vysušení omítky se doporučuje, opatřený základním nátěrem „VOLMA-univerzální“, aby se zlepšila přilnavost následné provedení povrchové úpravy.

Práce s nástrojem:

Pro provoz používat čisté nástroje a kontejnery (kontaminované nástroje a při použití náplasti omezí její kapacita). Po práci si omyjte nástroje vodou.

Tašky s suché omítkové směsi „VOLMA-Plast“ obchod na dřevěných paletách v suchém prostoru. Směs poškozených pytlů nalijeme do celých pytlích a použít je na prvním místě.

Zaručená trvanlivost neotevřených originálních obalech 12 měsíců.

Omítka Volma Volma vrstvy a množný vrstvě

 • Růst produktivity v 3-5 krát ve srovnání s ručním způsobem:
  • 30-50kv.m / změna za omítkářem;
  • 100-150kv.m / změnit jeden mechanizovaný jednotka;
  • 2500-3000kv.m jednu mechanizovanou jednotku za měsíc.
 • To nevyžaduje utěsnění rozměrové stability
 • nesrážlivý
 • Má vysoký stupeň bělosti: na bázi přírodního sádrovce - 82% bílý
 • Směs unikátní výhodu - schopnost vytvoření lesklých povrchů bez dodatečné dokončovací Smesi spárovací;
 • Organické: kromě certifikáty směsi na životní prostředí má také razítko životního prostředí „ECOSTAMP“, což potvrzuje jeho mimořádné čistoty; To má vlastnost regulovat vnitřní klima (dýchání).
 • Umožňuje Jednovrstvé zarovnání základny vrstvy do 60 mm.

Technické vlastnosti sádry „VOLMA-layer“

- Článek: „Moderní materiály“

- Článek: „Omítka VOLMA vrstva Otshtukaturivanie stěny rukou.“

Stroj Volma vrstvy omítky-pl

„Vrstva VOLMA-MH“ - suchá malta na bázi sádry pojiva a lehkého kameniva za použití minerální a chemické přísady, které poskytují vysokou přilnavost, schopnost zadržovat vodu a optimální čas.

„VOLMA MH-vrstva“ je určen k provádění jednovrstvého vnitřní sádrové omítky stropů a stěn pomocí omítky agregát, jakož i pro úpravu lesku na povrchu bez dodatečného Smesi spárovací před aplikací dekorativních povlaků (nátěrů, dekoračních kompozicí, tapety a podobně)

„VOLMA MH-vrstva“ je používán v prostorách s normální relativní vlhkosti a teplotě +5 až + 300 ° C.

- cihly (keramika, křemičitan, duté, atd);

- beton (monolitické, deska, a další prvky konstrukce z betonu a železobetonu);

- bloky cement, sádra, beton, polystyren;

- sádrokarton a listů;

- starý cement, vápno a sádrové omítky;

- betonu, pórobetonu, pěnového betonu;

- stabilní hladký základ, hotové dekorativní nátěry.

Varování! Všechny základní omítky po základní nátěr podle daného typu podkladu. Hladký se slabou bází je doporučeno našlápnuto "VOLMA-Contact", vysoce absorpční - nátěr "VOLMA-Universal" nebo "VOLMA-Plast".

do sádrové bází Požadavky:

Základna musí být suchý, pevný, zbavený prachu, špíny, olejové skvrny a delaminace. Velké nesrovnalosti odstranit. Rukojeť se rozumí kovové prvky, které brání korozi. Maximální přípustný obsah vlhkosti 5%. Zásada by měla být zmraženy, teplota substrátu je nižší než + 5 ° C,

Povrch bez nečistot, prachu a volných částic, odstranit zbytky látek betonových uvolňováním. Eliminovat velké nesrovnalosti, kovové prvky na ochranu proti korozi. Naneste primer odpovídající typu povrchu.

Při omítání na kolejích spojené s vnějšími rohy pomocí sádry „VOLMA MH-vrstva“ nebo montážní lepidlo „VOLMA-sestavení“ pro získání plochého povrchu. Roztok se nanese na povrch a uvnitř rohového profilu a upnuta na základních profilů, od středu k okrajům.

Příprava malty čerpadlo pracovat:

Připravte čerpadlo pro použití v souladu s návodu k obsluze. Připojte napájení a vody. Nastavení průtoku vody do čerpadla v souladu s požadovaným roztokem konzistence. Pracovní plocha by měla být volně pohybovat s pistolí u řešení. Malta hadice nesmí být nikde zkroucená a závěsy, které brání průchodu omítky. Délka hadice by měla být dostatečná, aby nebyl pod napětím.

Kreslení a stěrky omítky strojně:

Pro aplikaci roztoku se musí postavit k bočnímu povrchu, aby se jedna ruka maltou zbraň, a další hadice do vzdálenosti asi 50 cm od pistole základny. Pod širým nebem ventil a pauza (10-30sek.), Dokud se roztok. Musí nejprve vyplnit hluboké díry a prohlubně, načež byl roztok aplikován na lince úhlů (stěny, strop, stěny-zdi, stěny, podlahy). Poté naneste roztok na povrch omítky s následujícími pravidly:

- směr nanášení omítky na povrchu stěny zleva doprava a shora dolů, to znamená počínaje od levého horního rohu;

- směr nanášení omítky na povrchu stropu pro vytvoření opačné straně okna zleva doprava;

- malta pistole musí být držen kolmo k povrchu, který má být léčen ve vzdálenosti asi 30 cm od ní k tryskám;

- Roztok byl nanesen na proužky o délce asi 70 cm. Každý překrývají předchozí pásu poté, co se pokrývá 5-10cm;

- po aplikaci na substrát pro uzavření vzduchového ventilu na maltou zbraň;

- provést potěr aplikovat řešení použijeme H-pravidlo. Zkontrolujte, zda odchylka povrchu od vodorovné roviny s použitím takové úrovni, nebo krajka vzor;

- trvat malty pistoli otevřít vzduchový ventil a dát další vrstvu řešení, kdy to není dost.

Varování! Druhá vrstva je možné, je-li od začátku předchozí žádosti nebylo více než 30 minut, jinak druhá vrstva se aplikuje po prvním vytvrzení. Řešení v mixéru a hadice by neměla být v klidu po dobu delší než 15 minut. Na konci čerpadla a hadic s vodou.

Při spuštění vrstvy omítky nastavit (90-120 minut po smíchání) zpravidla povrch zarovnání lichoběžníkového, udržováním kolmo k zemi, odříznutí přebytek a vyplnění vybrání.

Pro přípravu povrchu pro lakování, po 30-40 minut, po řezání, omítka stěrka plavat houbovité, bohatě zvlhčí vodou. Pak poté, co čekal na vzhledu matného povrchu odčinit omítky široké kovové špachtle.

V průběhu dne, ale ne dříve než 4 hodiny po přípravě roztoku, sádry a mění závlahy pomocí kovové špachtle. Po tomto zpracování se povrch nevyžaduje další spackling.

Povrch omítky může být jiný vzor nebo texturu. Za tímto účelem se po potěrové omítka povrch rastrového válce nebo válcované strukturované tvářecí nástroj: zednické lžíce, houba stěrkou, špachtlí, štětcem, atd tuhé

Doba schnutí je závislá na tloušťce vrstvy omítky, teploty a vlhkosti, v průměru 5-7 dnů. Pro rychlé vyschnutí omítky je doporučeno, aby zajistily je místnost dobře větraná.

Následný nátěr:

Po vysušení omítky se doporučuje, opatřený základním nátěrem „VOLMA-univerzální“, aby se zlepšila adheze během následného tapetování, barvu a ochranu poškozených majáky kov před korozí.

Práce s nástrojem:

Pro provoz používat čisté nástroje a nádrže z nerezové oceli, hliníku nebo plastu. Kontaminované nástroje a kapacity a zároveň snížit používání omítky. Po pracovních nástrojů vodou.

Produkční práce pro mechanizované aplikace technologie sádrokartonových mixu „VOLMA MH-layer“:

- Práce se provádí mechanicky spojit štukatéři (4-6 osob), který je vybaven sadou zařízení;

30 do 50 m2 / posun pro odborníkovi omítkářem;

100-150m2 / změnit jeden mechanizovaný jednotka;

2500-3000 m2 jeden mechanizované jednotky měsíčně.

Tašky s suché omítkové směsi „VOLMA MH-layer“ obchod na dřevěných paletách v suchém prostoru. Směs poškozených pytlů nalijeme do celých pytlích a použít je na prvním místě. Zaručená trvanlivost neotevřených originálních obalech 12 měsíců.

"VOLMA-vrstva" - suchá malta na bázi síranu vápenatého pojiva, lehkého kameniva s minerálními a chemických přísad, které poskytují vysokou přilnavost, schopnost zadržovat vodu a optimální čas.

Sladit stěny a stropy před tapetování, malování, podšívka s keramickými dlaždicemi. S výhradou použití této technologie, poskytuje lesklý povrch, který nevyžaduje další spackling.

„VOLMA-vrstva“ je používán v prostorách s normální vlhkosti vzduchu a při teplotě +5 až + 30 ° C

Beton, cihly, vápenocementové omítky, sádrových tvárnic a desky, plyn a pěna, sádrokarton, sádrové vláknité desky, atd.

Základna musí být suchý, pevný, zbavený prachu, špíny, olejové skvrny a delaminace. Kovové prvky prvním ošetření, aby se zabránilo korozi.

Vysoce absorpční base našlápnuto "VOLMA-Universal", "VOLMA-Vnitřní vybavení". Pro zvýšení pevnosti adheze sádry smíchané s betonové základy, aby s nimi zacházet s primer „VOLMA kontakt“. Drsnost Vysoce absorpční plocha (plyn, pěna) nátěrem „VOLMA-Plast“.

Na vnějších rozích pro upevnění úhlového profilu. Při omítání na „majáků“ fix „lemovací“ profily kolmo k povrchu omítky „VOLMA-vrstva“ nebo montážní lepidlo „VOLMA-montáže.“ V tomto případě, je rozteč mezi majáky by neměla být nižší než na správnou délku pro vyrovnávání omítky.

1 kg suché směsi se přidá 0.6-0.65 litrů vody. V čisté plastové nádoby naplněné čistou vodou při pokojové teplotě, aby zaplnil suché směsi a směs se míchá až do plynulého profesionální mixér nebo vrtačkou s tryskou. Psaní řešení kalů po dobu 2-3 minut. Pokud je to nutné, přidejte suché směsi nebo vodu k výrobě požadované konzistence, a opět se promíchá.

Do 20 minut po míchání, vzniklý roztok se aplikuje na povrch vrstvy 5-60 mm tlusté pomocí omítky stěrkou Falcon nebo načrtávání.

Omítkových směsí na povrch vyhlazené pomocí h-pravidlo. Pokud je to nutné, se získá silnější vrstva není ještě ztuhlé první vrstvu „hřeben“ omítka hřeben rybinovitý výstupek. Druhá vrstva omítky se aplikuje až po zaschnutí první vrstvy.

Když se omítka počne tuhnout (45-60 minut po smíchání) zpravidla povrch zarovnání lichoběžníkového, udržováním kolmo k zemi, odříznutí přebytek a vyplnění vybrání.

Pro dokonale hladký povrch, po 10-20 minut, po oříznutí, omítka stěrka float houbovité, bohatě zvlhčí vodou. Pak poté, co čekal na vzhledu matným povrchem, odčinit omítky široká kovová špachtle.

V průběhu dne, ale ne dříve než 3 hodiny po přípravě roztoku, sádry a mění závlahy pomocí kovové špachtle nebo stěrkou. Po tomto zpracování se povrch nevyžaduje další spackling.

Povrch omítky může být jiný vzor nebo texturu. K tomu se po vyrovnání, omítání povrch rastrového válce nebo válcované strukturované vytváření děr: zednické lžíce, houba stěrkou, špachtlí, štětcem, atd tuhé

Doba schnutí je závislá na tloušťce vrstvy omítky, teploty a vlhkosti, v průměru 5-7 dnů. Pro rychlé vyschnutí omítky je doporučeno, aby zajistily je místnost dobře větraná.

Po vysušení omítky se doporučuje, opatřený základním nátěrem „VOLMA-univerzální“, aby se zlepšila přilnavost následné provedení povrchové úpravy.

Práce s nástrojem:

Pro provoz používat čisté nástroje a kontejnery (kontaminované nástroje a při použití náplasti omezí její kapacita). Po práci si omyjte nástroje vodou.

Tašky s suché omítkové směsi „VOLMA vrstvy“ obchod na dřevěných paletách v suchém prostoru. Směs poškozených pytlů nalijeme do celých pytlích a použít je na prvním místě.

Zaručená trvanlivost neotevřených originálních obalech 12 měsíců.

"Volma-layer": recenze. „Volma-vrstva“ (sádry) Spotřeba

„Volma-sloy9raquo; - Není to tak dávno se objevil na domácím trhu vysoce kvalitní omítky, velmi oblíbený u zákazníků. Je určena pro konečnou úpravu na drsné povrchy s normální vnitřní vlhkosti. Pokud je to nutné, může být použit pro dokončovací jako strop a stěny.

Vyrábí tento populární štukovou LLC „Volma9raquo;. Hlavní sídlo a hlavní místo obchodní činnosti se nachází ve městě Volgograd. Kromě toho produkt tvořený další čtyři továrny v různých městech země. Suroviny pro výrobu náplasti vyrobí z 4-jam uspořádaných Orenburg a Samara Karačajevo-Čerkesku a Bashkiriya.

V současné době společnost „Volma9raquo; produkoval několik druhů sádry pro použití v různých prostředích. Všechny z nich jsou prostě pozoruhodný výkon. Nicméně, nejpopulárnější je všestranný materiál „Volma-sloy9raquo;.

Použitelné znamená značku pro omítání stěn a stropů uvnitř budov. S jeho používáním, aby se opravy a to jak v obytných a obchodních, výrobních prostor. Sádry „Volma-sloy9raquo; často štukové omítky dekorativní prvky pro zdobení povrchů.

Výhody tohoto materiálu jsou:

 • No smrštění. Aplikovat štuk, na rozdíl od mnoha jiných značek, můžete jen jednu vrstvu. Přijatelné jeho tloušťka - 5-60 mm.
 • Není potřeba žádná předchozí Smesi spárovací stěny.
 • Jednoduchá aplikace. Sádra „Volma-sloy9raquo; velmi plastu a má optimální doba tvrdnutí.
 • Není třeba použít dokončovací tmel. Skončil s tímto druhem sádrokartonových stěn a stropů jsou velmi krásné hladký lesklý povrch.
 • čistotu životního prostředí. Vše činí z „Volma9raquo; označeny razítkem «ECOSTAMP9raquo;.
 • Schopnost „dyshat9raquo;.

Optimální výkon zdrojů společnosti „Volma9raquo; umožní pracovat rychle a efektivně.

Aplikovat omítky „Volma-sloy9raquo; To může být očištěn pouze špíny a olejových skvrn povrch. Než začnete omítání musí rovněž:

 • Zpracovat všechny inhibitor kovových povrchů proti korozi.
 • Odstraňte velké kopce.
 • Příliš porézní a snadno absorbuje povrchová voda je naplněn stejným výrobcem „Volma-Universal9raquo;.
 • Hladký povrch podstoupit primeru „Volma-Kontakt9raquo;.

Nanášet omítku, jak již bylo uvedeno, v jednom kroku. V tomto případě použití metody Beacon. Míchání se provádí v nádobě dostatečně velkým objemem s konstrukcí směšovače. Tuhnout na stěnách směs začíná během 40 minut. To se uchopí přes 3 hodiny. Dokončovacími sprej nemá začít za dva dny. V tomto světle je možné použít jako tapetu, a těžké dlaždice, stejně jako jakékoliv jiné materiály.

To, co může být aplikován na povrch

Aplikovat omítky „Volma-sloy9raquo; To dovolilo na stěnách a stropech z jakéhokoliv materiálu. To může být cihly, pórobeton, sádrokarton, sádrovláknité desky, dřevotřískové desky a podobně. D., a nechá se aplikovat na jiné typy štuku (sádry nebo cementu). V každém případě je kvalita lepidlo ní v pohodě. Vzhledem ke zmenšení nedostatku finančních prostředků může být aplikován na nerovných stěnách jsou velmi silné.

Kromě hlavních druhů pro aplikaci ručně - pomocí špachtle, a tam je štuková „Volma vrstva MN-30.“ To znamená, že stěny a strop lišta, pomocí speciálního přístroje.

Použít omítky značek jako profesionální stavitelé, i obyčejných majitelů bytů a rodinných domů. A v jiných názorů o tom, jsou prostě úžasné. Zejména spotřebitelé ocenil kvalitu nástroje jako rozměrovou stálost a snadnost použití. Při použití sádry „Volma-sloy9raquo; můžete vyhladit i velmi velké hrboly lehce. A není třeba čekat, až vyschne více vrstev.

Velmi atraktivní hladký a rovný povrch vrstva skončil s tímto materiálem, rovněž jako pro spotřebitele, měl čas to vyzkoušet. Najít dnes dobrý a ne příliš drahé omítka je opravdu obtížné. „Volma-sloy9raquo,, o kterých reakce jsou skutečně velmi dobré - materiál, samozřejmě, vysoce kvalitní, a pokusit se dokončit stěny může být zcela bezpečně.

Vynikající kvalita této značky sádry především díky jeho promyšlené a vyvážené složení. Prášek „Volma-sloy9raquo,, který nízká spotřeba, spočívá nejen ze sádry. Suchá směs zahrnuty, a další chemické prvky, které umožňují získat rozměrově stabilní, legkonanosimy, odolné a spolehlivé ukončující vrstvu.

V následující tabulce jsou uvedeny hlavní technické charakteristiky omítce této značky.

Přijatelné báze t

pevnost v ohybu

pevnost v tlaku

Maximální tloušťka vrstvy přípustná

Optimální tloušťka vrstvy

8-9 kg při tloušťce vrstvy 10 mm

Požadované množství vody

Výrobce poskytuje velmi pohodlný obal náplasti „Volma-sloy9raquo; - 30 kg. Tyto sáčky jsou vhodné pro přepravu.

Vystoupíte na zeď znamená, že značka obvykle Beacon moderní technikou. Pro instalaci kolejnice na horní a dolní části na obou stranách každé stěny jsou poháněny dvěma kolíky. Dále, mezi dvěma kordy jsou napnuty diagonálně. Podle něj se v budoucnu vyrovnání majáky v rovině bude provedena. Pak se protáhl mezi dvěma kotvami, tentokrát rovnoběžná s podlahou a stěnami šňůry.

Blikající profily jsou připojeny k samotné omítky. Můžete také použít speciální lepidlo „Volma-Montazh9raquo;. Mezi majáky plastu zapadne omítka roztok byl připraven podle návodu. Dále je vytvářen pravidly zarovnání vhodné délky.

Zakoupené tašky značky omítky by měla být umístěna na speciálních paletách. Místnost, ve které je uložen produkt „Volma-sloy9raquo, nutně musí být suchý. Pokud tašku přestávky, musí být omítka sbírány a umístěny do jiného, ​​celý kontejner. Doba použitelnosti znamená tuto značku - asi 12 měsíců.

Sádra „Volma-sloy9raquo,, jehož cena není příliš vysoká, soudě podle názorů spotřebitelů, - výrobek je opravdu velmi kvalitní. Za kilogram prostředků bude muset zaplatit celkem asi 120 str. V důsledku toho se povrchová úprava stěn místnosti, například, 4 x 4 m 2 s výškou stropu 2,5 m je třeba věnovat o (4 x 2,5) x 4 x 9 (průtok) = 360 kg nebo 12 sáčků prostředky na 30 kg, kteří budou muset platit 1440 rublů.

Odborníci radí koupit materiálů s malým rozdílem. Z tohoto důvodu je nutné zakoupit jedno další činidlo pytel „Volma-sloy9raquo;. Cena, tedy v konečném důsledku je asi 1560 rublů.

Omítka Volma známka vrstva v sáčku 30 kg

Volma-layer - omítka na bázi přírodního sádrovce, určená pro ruční nanášení. Vyrábí se ve formě suché směsi v papírových pytlích 5, 10, 15 a 30 kg. Po položení nevyžaduje základním nátěrem je aplikována pro vyrovnání stěn a stropů v prostorách s poměrem vlhkosti pouze suché nebo normální.

Popis charakteristiky a vlastnosti tečení

Teplota v místnosti, musí být menší než 5 a ne více než + 30 ° C

 • zdivo;
 • a sodovky pěnobetonu;
 • beton, písek, cement a vápenocementové báze;
 • Materiály vyrobené ze sádry.

Štuková má béžové barvy, se používá pro vyrovnání základny. Pevnost v tlaku - 3,5 MPa, v ohybu - 1,5 MPa. Rychlost průtoku je závislá na tloušťce aplikace na 1 m2 vyžadují přibližně 8-9 kg směsi při pokládání vrstvy 1 cm. Jedno balení o hmotnosti 30 kg bude stačit až 3,5 m2. Zvýšení spotřeby, v závislosti na stavu ošetřovaného povrchu. U porézního materiálu nebo jejího základu s mnoha malými prasklinami bude vyžadovat více zaměstnanců.

Stěny a strop pečlivě připravené: čisté ze starých finální povrchová úprava, nečistot, prachu, mastnoty a olejové skvrny. Pokud existují velké výtluky, které je utěsněno zarovnání. Kov proti korozi prvky inhibitoru byla zpracována tak, aby se zabránilo korozi. Pro malta vyschne rovnoměrně nebo trhlin, a také se zlepšila adheze, základové půdy. Základová kompozice je zvolena v závislosti na doporučení výrobce. Beton vybrat Volma-Kontakt, vysoce absorpčních materiálů - Volma vůz nebo Volma-interiéru.

Po vysušení na stěnu nebo stropní galvanizované majáky. Pro tento účel, ve vzdálenosti 30 cm od sebe udeří Volma-fit nebo lepicí vrstvy Volma-montáž. Profily Dent v nich všechny majáky by měly být instalovány na stejné úrovni, jen aby si kvalitní a hladké stěny. Vzdálenost mezi profily je pozinkovaný 10-20 cm menší, než je délka stavebních předpisů. V rozích jsou upevněny rohové profily.

Po tomto počátečním smíšené omítky. Směs se nalije do plastového kbelíku s vodou. Pro 30 kg vaku vyžaduje 18-19 litrů. Kompozice se míchá s vrtací trysky míchadle až jednotný, hrudek a nechá se stát po dobu 2-3 minut. Po uplynutí této doby, opět se promíchá. Pokud je to nutné, směs se přidá voda, nebo aby na správnou konzistenci.

Tloušťka nanesené vrstvy Volma vrstvy může být od 5 do 60 mm, doporučené - 5-30 mm. Smíchaný roztok musí být položen na povrch po dobu 20 minut, za použití kovové stěrkou, poté je reakční směs šíří ve tvaru písmene H pravidlo. Poté, co začne tuhnout (po 45 minut nebo 1 hodinu po míchání), to je zarovnán lichoběžníkového pravidla. Tak odstraní vystupujících částí a vybrání jsou vyplněna. Typicky držen v pravém úhlu k rovině.

Po 15-20 minutách, po zarovnání zvlhčí se vodou a směs se rozemele houbou, takže kruhový pohyb. Za to, že je ponechán až do té doby, až je povrch matný, pak to napravit široké kovové špachtle. Pro omítnuté stěny nebo stropu se více hladký přes 3 hodiny po kterou se hojně postříká vodou a uhlazují kovovou stěrkou nebo špachtlí. Tato práce může být provedena pouze v den podání žádosti směsi. Základna se stane lesklé, nevyžaduje zpracování cílovou tmel. Nyní přistoupíme k barvení, obkladačky, lepení tapet nebo dát texturu. K tomu, že navíjet na válec s reliéfními nebo použití dalších nástrojů.

Plně omítka zasychá během 5-7 dnů po (tloušťce vrstvy 1 cm), aplikace a za optimálních podmínek a vlhkosti. V případě, že teplota v místnosti je nízká, bude řešení vyschnout déle. se zvyšuje i čas, pokud velmi silná vrstva je položena. Na zeď nebo strop rychle vyschla, že je nutné zajistit dostatečné větrání.

O sazbách ovlivnit objem vaku, specifikace, vlastnosti a účel.

Stůl, na kterém se cena může koupit omítky Volma o hmotnosti 30 kg:

V případě, že cena je výrazně nižší ve vztahu k jiným podobným stavební materiál, má špatný výkon nebo byly porušeny podmínky skladování. Použijte tuto směs se nedoporučuje, low-cost omítka varuje před jeho špatnou kvalitu, a tím, že má slabou přilnavost a rychlé popraskání po zaschnutí.

Omítky stěn DSP se provádí za účelem vyrovnání povrchové úpravy pro dokončování.

Omítka je určena pro konečnou úpravu vnějších zdí budov. Zpracování externí.

Opravy v domě téměř neobejde bez jeviště podobně.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Přehled konkrétních značek

Proporce pro cementové malty

Projekty domů z keramsit

© 2018 Stroitel lab

Chtěli byste dostávat aktualizace?

Předplatit si ujít nové publikace

Leave a Comment

Your email address will not be published.

19 + = 27