Charlotte na jogurtovém receptu

Charlotte na jogurtovém receptu

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Charlotte s jablky na jogurtu

Charlotte je nejjednodušší a nejoblíbenější vzorek domácí pečivo doma. Nikdo neví, jak se to stalo, že název jemnou smetanovou suchar zákusek pevně přilepená na jednoduchý recept na jablkový koláč, že celá země zná nazpaměť: sklenky mouky, šálek cukru, čtyři vejce a jablka se vám líbí. Ale počkejte jít na jídlo. V dnešní době budeme upečovat jednu z mnoha Charlotteových úprav. Ano, je nyní obvyklé zavolat charlotte nějakou sušenku s jablky, ať už jde o vejce, mléko, kyselou smetanu nebo kefír. Máme dnes s vámi jen šarlatu s jablky na jogurtu. Recept s fotografií je pro začátečníky krok za krokem. Protože s touto charlotte můžete v zásadě začít zvládnout domácí pečení. Koláč je jednoduchý. Stojí v stovkách případů ze stovek, protože obsahuje prášek do pečiva, který při interakci s kefírem dokonale zvedne těsto, čímž je vzdušné a měkké.

 • kefír - 200 ml;
 • cukr - 1 šálek;
 • mouka - 2 šálky;
 • Slunečnicový olej - 100 ml;
 • prášek do pečiva - 1 čajová lžička;
 • vejce - 2 kusy;
 • jablka - 2 kusy;
 • škorice - 0,5 čajové lžičky;
 • práškový cukr pro dekoraci

Jak si vařit karotku s jablky na jogurtu

Vejce jsou vjížděny do pánve nebo misky a přidávají sklenici cukru. S pomocí míchadla míchat vejce s cukrem do silné bílé pěny. Bude to trvat 3-4 minuty.

Poté přidáme kefír ke směsi a promícháme.

Další přísadou, která se dostane do těsta, bude mouka. A po něm - prášek do pečiva. Znovu míchat až do uniformy. Těsto nehýbejte moukou, aby nedošlo k tomu, že dort bude tvrdý.

Přidáme slunečnicový olej.

Cesto je hotové, zbývá připravit plnění jablka pro charlottu. Jablka nakrájíme na polovinu, vyřezáme jádra, rozdrtíme je na kusy. Peel není vyčištěn.

Připravte nádobu na pečení. Namažte dno a okraje formy slunečnicovým olejem a posypeme moukou. Poloviční těsto se nalije do formy. Pak jablka rozetřete a posypeme je skořicí.

Pokryjte vrstvu jablek se zbývající polovinou těsta.

Formulář odešleme do předehřáté trouby. Teplota pečení je 180 stupňů, doba vaření je 50 až 60 minut. Zkontrolujeme dostupnost charlotty s párátkem, který prochází koláč ve středu. Suchá párátka označuje připravenost koláče. Mějte však na paměti, že jablka ve zkoušce mohou zanechat špičku na zuby. Tyto stopy nejsou jako ty, které jsou tvořeny ze syrového těsta. Pokud je v dortu nějaká náplast, špáradlo bude lepicí, pokryté vrstvou těsta.

Vyjímáme připravovanou šarlatu z trouby a potom z formy (díky tomu, že jsme ji rozmazali, nebude dort těžko dostat). Vyzdobíme šarlatu s cukrovým práškem.

Charlotte na kefír vás potěší křupavou drobivou kůrkou a jemnou náplní s jablkovou a skořicovou chutí. Bon appetit!

Autor - Elena Zolotukhina

Celkem 25 komentářů k receptu

Vypadal ohromující koláč - nejkrásnější z těch, které jsem připravil))) Díky

Skvělé! Vařené, velmi chutné!

Prášek na pečení není zapotřebí, kefír stačí přidat sódu!

Souhlasím, ale musíte mít na paměti, že prášek na pečení zcela ušetří pečení z rizika, že dostane chuť sody.

Abyste se vyvarovali chuti sodovky, je třeba ji uhasit limonátem nebo octem

pokud přidáte sódu do kefíru, pak obecně nemusí nic uhasit - a není tam žádný chuť. Kefír zde bude pracovat místo ocet.

Strašlivý recept, omeleta s jablky

Velký předpis. Křehký koláč, rovný se taví v ústech. Dal jsem jablka na dno, zakryla je cukrem a přikryla to těstíkem. V cestě jsem dal další 3 polévkové lžíce sezamového oleje. A když vyndala koláč, s jablky nahoru, nalial med.

A moje šarlatka nebyla pečená - uvnitř vlhké hmoty (neměla jsem zkontrolovat připravenost párátka, věřila jsem v rudou kůru ...

Rushaně, můžete se vždycky pečeme. Příště uveďte teplotu o 20 stupňů pod hodnotu uvedenou v receptu.

Nejhrubší porušení v dávce těsta, šlehané bílkoviny musí být velmi opatrně přidány na konci dávky. Soda I rostlina v kefír (automaticky uhasena) jednoduchá chemie.

mmm to zkusil úplně podle receptury tak lahodného chutného)) tak měkké a téměř perníkové jíst jablka se taví v ústech) 5+ autorovi pro recept)

díky za recept. báječný

recept neúspěšný někteří, i když s pečenými přáteli .... podle mého názoru hodně mouky, ukázalo se to husté těsto a výsledek odpovídá.

Vše se provádí na lékařský předpis dvakrát dovnitř, čímž se získá surový jsme se snažili dopekat ne poluchaetsya a zůstává nedomyšlené hmota uvnitř, řezané to prostě neudělal, ale nejlepší výsledek propekli těsto gumová.

Speckla))))) Sedím, žvýkám a píšu! OOOOOch chutné.Luchshe na hodně mého receptu (jako sušenka)

Nebylo to koláč, který se ukázal, ale celý moje, potřebujete méně mouky jednoznačně.

Chuť. Skvělý recept.

Pane, kdo věřit .... Musíte to vyzkoušet sami. K pečení je nutné umístit formu do ohřívané trouby. Pokud nemáte v podobě, ale jednoduše na plechu, olejovaný pergamen. Nemůžete tenkou vrstvu pečení vyčistit. Pak lepidlo zakysanou smetanou 2 vrstvy. Ukázalo se.

Ano, je to v pořádku, v pohodě! Děkuji, Zinaida, za vaši radu.

Nejjednodušší recept na lahodnou šarlatu! Ukazuje se VŽDY! Děkuji moc!

Pec se ukázala lépe než všechny moje předchozí kousky. Bílé a nevýhodné. Díky za recept.

Ještě hotovo, všechno bylo smažené! Ale jen jsem dal méně cukru. Vyrobeno z hliníkových forem o hloubce 15 cm o 15 cm hluboké 6 cm.

Elena, souhlasím: čím menší forma, tím lepší výsledek!

Proč je špatně upečená, protože jablka dávají šťávu, tady je kefír, považuji to za nadbytečné!

Pelety na kefír

Omeleta v mikrovlnné troubě

Vareniki se syrovými brambory

Sladké koblihy na kondenzované mléko

Jam z jahod

Plushka - je to snadné!

Tvarohový koláč v multivariačním tvaru

Apple želé v multivark

Recepty pro každý den

Makarony v námořnictvu, recepty s mletým masem

Azu v Tatarovi ve všech pravidlech

Bramborový kastrol s mletým masem v troubě

Jak vařit křen v domácím prostředí

Recept na charlotty s jablky na kefír a jiné fermentované mléčné výrobky

Charlotte na kefír s jablky potěší ty, kteří milují "mokré" koláče, snadno tavící v ústech. Tento dezert nevyžaduje značné úsilí a exotické ingredience. Pokud jste nechali v ledničce kefír, který nikdo nechce pít, musí být uložen. Vyzbrojené šlehacím strojem a jednoduchý recept na karfiol ke špirálu vám pomohou vytvořit skutečné mistrovské dílo domácí kuchyně.

Fermentovaná karotáž se liší od tradiční vzdušné struktury a měkkosti. Na rozdíl od čistě vajíčkové verze získáte velmi jemné, pečené pečení s jemnější a jemnější chutí s výraznou příchutí jablka. Kůra nebude tak ostrý a lesklá rudá jako čerstvý Charlotte, tento dort je ideální pro ozdobné práškování s moučkovým cukrem, kandované ovoce nebo drcené ořechy.

Recepty na šarlatový koláč s jablky na jogurtu jsou stejně jednoduché jako všechny ostatní recepty společnosti Charlotte a nevyžadují speciální dovednosti. Hlavním tajemstvím pečení s kyselým mlékem je to, že určující složka musí být nutně teplá, takže reakce s dezintegračním činidlem je násilnější. To je to, co dává požadovanou nádheru hotového dezertu. Další jemnost - jablka sladká a ne kyselá, jako v karotáži bez kyselých mléčných výrobků.

Budete potřebovat:

 • kefír - 1 sklo;
 • mouka (nejvyšší stupeň) - 2 šálky;
 • vejce - 3 kusy;
 • sladké jablka - asi 5 kusů;
 • cukr - 1 šálek;
 • soda nebo prášek do pečiva - 1 čajová lžička.
 1. Cook jablka: opláchněte a odstraňte slupku (i když mnozí jako dort s neléčenou ovoce - tak to je ještě užitečnější), odstraňte semínka a šířit ovoce na tenké plátky. Můžete použít slicer.
 2. Mýt se protřepe tak, aby se sbíraly vzduch - takže koláč je svěží.

Vezměte vajíčka a cukr, dokud se neobjeví pěna, přidávejte sódu. Nechcete ho uhasit octem, protože samotný kefír je kyselý.

 • Smíchejte rozbité vejce a jogurt. Po částech přidejte prosetou mouku jemným mícháním. Příliš intenzivní a dlouhé zastavení není nutné, jinak všechen vzduch opustí těsto a sušenka nebude tak načechraná. Těsto pro Charlotte na kefír by mělo být trochu silnější než na palačinkách.
 • Nalijte kousek těsta do tvarovaného másla (nebo margarínu) (pokud použijete silikonovou formu, pak můžete ochutnat šarlatu bez oleje).
 • Jablka rozetřete a posypeme je skořicí. Pokud se vám zdá, že jste kyselé, můžete lehce posypat cukrem. Nalijte zbytek těsta.
 • Pečte šarlatu na kefír v peci asi 45 minut, teplota je 180 stupňů. Chcete-li zkrátit dobu pečení, můžete použít formu koláče (ve formě prstenu).
 • Připravený dort může být zdoben vaším vkusem - cukrovým práškem, kokosovými čipy, šlehačkou, bobulí nebo cukrovinkami.

  Téměř v každé rodině, kde jsou děti, je často přebytečné mléko, které se za den nebo dva stane "podezřelým" a již se nemůže opil. Na stejném receptu můžete snadno připravit šarlatu s jablky v jogurtu, a bude to být méně svobodní a chutné.

  Charlotte kefír s krupicí otočí měkké a drobivé, a zároveň, jen málo lidí si představit, že ve svém složení má krupice (vzhledem k neobjektivní postoj mužů, děti a dokonce i někteří odborníci na výživu).

  Budete potřebovat:

  • krupice krupice - 1 sklo;
  • mouka - 1 sklo;
  • kefír - 1 sklo;
  • roztavené máslo - 100 gramů;
  • cukr - 1 sklo (nebo méně);
  • soda - 1 čajová lžička;
  • jablka - asi 5 kusů.
  1. Manka musí být předem kombinována s kefírem v samostatné nádobě. Ponechte směs asi půl hodiny, aby se semolina mohla bobtnat.
  2. Přidejte chlazené roztavené máslo a cukr, míchat.
  3. Do mouky vložte sódu a dobře promíchejte. Poté můžete přidat jablka.
  4. Těsto položte s jablky ve vhodné velikosti nebo hlubokou pánví.
  5. Formu vložte do trouby po dobu 35 minut, teplota - 190 stupňů.

  Mannika je lepší vychladnout - dobře se hodí na javorové a višňové sirupy.

  Charlotte na kefír s jablky v multivarku je získáván méně než vzdušný a jemný než v troubě.

  Budete potřebovat:

  • jogurt - 1 šálek;
  • Vejce - 1-2 kusů;
  • jablka - 3 ks;
  • Flour - 1.5 poháry;
  • cukr - 0,5 šálky;
  • rozpuštěné máslo - 50 g;
  • soda - 0,5 lžičky;
  • vanilka - pinch;
  • Sůl - špetka.
  1. Mísič nebo ruční šlehač, beat vejce a cukr, zalijeme teplou jogurt a máslo, dobře promíchejte.
  2. Míchá vanilinu v prosáté mouky, jedlá soda (nebo lžička prášku do pečiva) a špetkou soli a spojit se s našlehané hmoty.
  3. Nalijte do Multivarki testu pánev napůl. Uspořádat plátky jablek a zalijeme zbývající těsto. Máte-li rádi sladší, vrchní může být lehce posypané cukrem a skořicí.
  4. Připravte dortu 50 minut v „pečení“. Všimněte si, že kefír v Charlotte multivarka mohou získat více než dortu podle standardního složení bez mléčných výrobků.

  Recepty pro ostatní mléčné výrobky

  Chcete-li vytvořit jablko Charlotte, schopný překvapit své blízké bude vyhovovat nejen jogurt, ale většina z kyselé mléčné výrobky. Další tajemství - rozšleháme vejce studená. Takto vytvořený lepší pěna, a na povrchu hotového koláč kůry se získá podobně jako pěny.

  Jablečný koláč s jablky na kyselého mléka se liší jemnou chuť, krásnou kůrku a příjemné vanilkové aroma.

  Budete potřebovat:

  • ryazhenka - 0,5 litru;
  • jablka - 4-5 ks;
  • mouka - 300 gramů;
  • vejce - 2 ks;
  • rostlinný olej - 3 lžíce;
  • cukr - 1 šálek;
  • soda - 0,5 lžičky;
  • Sůl - špetka;
  • vanilka - pinch.
  1. Intenzivní metla vejce, cukr a sůl, dokud se neobjeví pěna.
  2. Přidejte sody a Rjazenka mléka rozšleháme znovu.
  3. Mouku, přidejte jej do těsta a vanilky, porazit znovu.
  4. Přidejte nakrájená jablka a míchejte. Nalijte máslo a opět se promíchá.
  5. Směs se nalije do formy a vložte do trouby na 35-40 minut, je teplota - 180 °.

  Jablečný koláč s jablky v séru mohou být připraveny bez vajec, aby mohla jíst a vegetariáni.

  Budete potřebovat:

  • syrovátka - 500 ml;
  • cukr - 150 g;
  • mouka - 300 gramů;
  • jablka - 4-5 ks;
  • soda - 0,5 lžičky.
  1. Pour cukru plátky jablek. Když se postaví trochu nalít výsledný sirup. Nadměrná vlhkost není třeba k nám.
  2. cukru v séru se rozpustí, potom posypat mouku.
  3. Namažte formuláře (můžete dát pergamenový papír), dát plátky jablek a naplňte směsí. Těsto změní hodně, takže si dostatek formy.
  4. Péct koláče v peci po dobu přibližně 45 minut, je teplota - 180 °.

  Charlotte s jablky získat jemnou smetanovou chuť, pokud je připraven v jogurtu.

  Budete potřebovat:

  • Přírodní jogurt - 1 šálek;
  • cukr - 1 šálek nebo méně;
  • mouky - 2 šálky;
  • máslo - 70 g;
  • soda - 1,5 lžičky;
  • vanilka - pinch;
  • jablka - 4 ks.
  1. Bít s míchadlem vejce, cukr a jogurt v nádherné hmoty.
  2. Melt máslo a lehce ji zchladnout, nalije do směsi.
  3. Přidejte mouku a prášek do pečiva (prášek do pečiva může být), důkladně se promíchá těsto a znovu ho plátky jablek (nakrájené nebo plátky).
  4. Dal ve formě pre-tukem. Na žádost ovoce nemůže zasahovat do těsta, ale jen hezké dát na vrcholu.
  5. Péct Charlotte jogurt asi 40 minut při teplotě 175 stupňů, slouží koláč se zcela ochladí na čaj. Namísto čaje můžete pít stejnou jogurt - ano, kalorie, ale neuvěřitelně chutné!

  Bez ohledu na recept Charlotte s jablky na jogurtu nebo jiných mléčných výrobků, které si vyberete, nezapomeňte, že hlavní složkou - svou lásku pro přátele, pro kterou vytváříte tento klasický domácí dezerty!

  3 recepty chutné pečivo s jablky

  Vaření palačinky minerální vody - recepty pro všechny chutě

  Pudink palačinky s kefíru: různé recepty a vaření tajemství

  Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

  Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

  Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

  Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

  Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

  Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

  Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

  Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

  Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

  Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

  „Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

  Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

  Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

  Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

  Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

  Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

  Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

  Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

  Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

  © 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

  Charlotte kefír s jablky - recept s fotografiemi. Jak vařit lahodný jablečný koláč s jablky a svěží v troubě

  Voňavé Charlotte jogurt s jablky - jeden z nejvíce překvapivě chutné dezerty s jemnou strukturou a bohatým, podmanivý tání v ústech. Dort proslulé vynikající chuť a snadnost provedení tohoto procesu. Dezert vyžaduje ve vaření a exotických produktů žádné speciální dovednosti.

  Jak vařit jablečný koláč na kefír

  Charlotte kefír s jablky - je módní koláče ve tvaru „mokré“ dort s příjemnou chutí a bohatým aroma jablka. To připravuje dezert, ale musíte vědět, nuance. Je důležité dodat, pečlivě promíchejte ingredience a jemně přiblížit proces pečení. Potom, jen minutu nebo dvě vaření a máte úžasnou dezert. Suchar, vařené v mléčných výrobcích, je neobyčejně svěží a vzdušný, světlý textury.

  Nádivka pro Charlotte nemůže sloužit jen některé jablka. Vycházejíce ze svých chuťových preferencí, mohou být přidány do dortu ostatního ovoce a bobule kombinaci předat pečení jemné vůně a chuť poznámky. Přednostně by měly být ovoce s mírným obsahem kyselin a nenápadné chuť. Například, meruňky, pomeranče, švestky, borůvky jsou perfektně kombinovat s jablky a dělat koláče pikantní chuť.

  Těsto Charlotte na jogurtové chuti může být další koření, jako muškát, vanilka nebo kousky skořice. Tyto koření vyrazit na chuť, aroma dá hotové pečení. Variace pokrmů může být Charlotte kefír bez vajec nebo dětská verze v krupice. Je pouze potřeba ozbrojit sebe s fantazií, a pak se stal klasický recept originál, architektonické dílo vaření.

  Jablečný koláč v troubě na kefír

  Ruddy Kefír jablečný koláč - velmi chutná pochoutka, která je láska, a malé děti, a dokonce i dospělí. Recept na její přípravu je velmi jednoduchá, jako klasický recept Charlotte. Je nezbytné, aby fermentovaný mléčný výrobek byl trochu zahřívá - to bude usnadňovat aktivní interakci s práškem do pečiva, aby požadované výšky jemnou dezert.

  Přísady pro klasický recept:

  • jogurt - 1 polévková lžíce;.
  • mouky - 2 lžíce;.
  • Vejce - 3 kusy;.
  • jablka střední - 5 ks;.
  • cukr - 1 polévková lžíce;.
  • čajovou lžičku prášku do pečiva.

  Vaření v troubě na schodech:

  1. Připravte si nádivku: my, čištění jablka, nakrájejte na plátky.
  2. Mouku, aby byl vzduch obohacený a sušenky otočil svěží.
  3. Porazit vejce s cukrem až do výskytu odolného pěny.
  4. Hníst vejce s jogurtem, přidáme prášek do pečiva.
  5. Postupně přidáme mouku, bez přestání míchat.
  6. Vyplnit formulář Těsto rozetřete náplň a posypeme skořicí.
  7. Pečení trvá až 40 min., Při vystavení trouba 180 ° C
  8. Hotový výrobek ozdobíme polevou, kokosem, smetanou a bobule.

  Charlotte kefír v multivarka

  Ti kuchaři, kteří jsou šťastní majitelé moderních kuchyňských pomůcek, můžete vařit všechny své oblíbené Kefír léčit v nové interpretaci. Recept je téměř stejná jako u trouby a proces vaření opustí ještě méně časově náročné. Charlotte na jogurt a jablko prochází spotřebič není méně chutné, než tradiční.

  Suroviny na recept:

  • mouka - 1,5 Art. (Děti Decoy lze použít);
  • Cukr - 150 g;
  • kefír - 250 mg;
  • Vejce - 2 ks;.
  • Jablka - 4 ks;.
  • máslo - 50 g;
  • polovina lžičky jedlé sody;
  • vanilkového cukru a soli.

  Krok za krokem receptu na Multivarki:

  1. Připravte náplň, stříhání středně velkých kousků ovoce.
  2. Vezměte vejce a metla rázně s cukrem do pěny.
  3. Zalijeme vaječné hmoty teplého mléčného výrobku a rozpuštěné máslo, stálého míchání.
  4. Mouku a vanilky dělají, jedlá soda a špetku soli.
  5. Opatrně spojují hlavní komponenty, míchání za vzniku krémové hmoty.
  6. Umístěním směsi do nádoby, které jsou rozloženy náplň.
  7. Vystavit režim „pečení“ pro propekaniya asi hodinu.

  Charlotte recept s kefíru na pánvi

  Koláč z jablek na jogurt na pánvi - to je mimořádný, ale nejjednodušší způsob, jak spuštění oblíbeného dezertu. proces pečení trvá až 30 minut, a filtrační koláč se nemůže získat vzduchu, ale ne méně chutný. Kefír pečený na pánvi hodí pro použití, když není volný přístup k troubě. Pan rychle nahradit ty nejnáročnější kuchyňské spotřebiče.

  Ingredience pro pečení:

  • mouky - 150 g;
  • cukr - 100 g;
  • sklo fermentovaný mléčný výrobek;
  • slepičí vejce - 3 kusy;.
  • sladkokyselou jablka - 2 ks;.
  • máslo - 20 g;
  • vanilka;
  • soda.

  Hlavní fáze procesu:

  1. Mixer svrhnout vejce s cukrem, dokud pěnivý hmoty.
  2. Subkultivovat mouka, dělají ji vanilka, spálené popela.
  3. Malé dávky dělají mouku do zasažených hmoty. Těsto by měl mít krémovou konzistenci.
  4. Promývá ovoce nakrájíme na libovolné.
  5. Spojíme všechny ingredience a dát na vymazaný pánvi do ohně, pevně se vztahuje s víkem.
  6. Propečený asi 25 min., A potom opatrně otočit pro zhnědnutí na zadní straně.

  Charlotte recept s jablky v mikrovlnné troubě na kefír

  Je známo, že Charlotte kefír s jablky v mikrovlnné troubě - originální dezert, který může obrátit expresní metodu pro pouze 15 minut. Ve snaze získat dokonalé krásné dorty, stačí pouze zvolit si formu na požadovanou výšku, jako je tomu v mikrovlnné těsta vyhovovalo vysoký. Dokonale hodí pro mikrovlnné speciálních forem s vybráním ve středu.

  Suroviny na recept:

  1. Take vejce jeden po druhém a promícháme s cukrem do zhoustnutí výskytu pěny.
  2. Egg směs spojit s jogurtem, přidáme po částech mouku, 5 gramů prášku do pečiva, hníst důkladně.
  3. Řez tenké plátky oloupaných jablek.
  4. Vložte ovoce do vrstvy těsta.
  5. Pečeme, dokud vařené.

  Více se dozvíte recepty chutné pečivo do jogurtu.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  28 − = 24