Čínská růže péče

Čínská růže péče

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Čínská růže nebo čínské Hibiscus - odrůda, růstové podmínky a řádné péče

Bujně kvetoucí Chinese Rose již dlouho získal lásku zahradníky pro svou zářivou krásu, bohaté dlouhé kvetoucí a snadno roste. To je populární pokojová rostlina je jedním z 250 druhů ibišku, stálezelený keř, který v přirozených podmínkách může dosáhnout výšky šesti metrů! Hibiscus čínský rodák z jihovýchodní Asie, zatímco jiné druhy ibišku se nalézají v Africe, Severní a Jižní Americe a na tichomořských ostrovech.

Variety a populární odrůdy ibišku

Hawaii dívka již dlouho prolíná s nádhernými květy ibišku ve vlasech, Číňané se zvýšil v Evropě, který se používá k dekoraci botanické zahrady na počátku 19. století, a Egypťané oceňují ibišek pro své léčivé vlastnosti. A teď z pohárů z květů této úžasné rostliny uvařené voňavé čaje „ibišek“, která je považována za nejužitečnější květina čajové nápoje. Jasně červený čaj s příjemnou kyselinkou studny posiluje imunitní systém, chrání před nespavostí, čistí ledviny a játra, jakož i posiluje stěny cév.

Z článku se dozvíte, co by mohlo být, že čínská růže, jak se starat o to, za jakých podmínek mají pravidelně květy se objevují od časného jara do pozdního podzimu.

Rozlehlé tři metry Chinese růžových keřů jsou úspěšně používány v terénní úpravy ploch: kvetoucí korunu, která se skládá z brilantní listy tmavě zelené, pokryté jednotlivých velkých květů, vypadá velmi působivé v zahradě. A od nemahrovyh odrůd s řádným formování udělat krásné stromy. Pro růst stejný ve vnitřním prostředí byly speciálně chováni trpasličí odrůdy ibišku, jejichž výška nepřesahuje 40 cm.

Rozlehlé třímetrové Chinese růžové keře jsou úspěšně používány v terénní úpravy ploch

V současné době Hibiscus (Čína růže) má více než tisíc druhů, které se liší ve velikosti, tvaru a barvy květů:

 • nejčastější barva jasně červené barvy, ale jsou zde i čínské růže s bílá, krémová, oranžová, žlutá, fialová, lila, růžové, lososa a pestré barvy;
 • ve struktuře květin jsou semi-double a froté nebo jednoduše trychtýř - druhý je zvláště zajímavé podívat velmi známé tyčinky, kondenzované do zkumavky;
 • barva oválné ozubené listy většiny odrůd tmavě zelená, i když některé odrůdy mají listy, krásně zdobené bílými nebo červenými skvrnami a mozkové mrtvice.

V tuzemských pěstitelů nejoblíbenější odrůdy jako „Florida“ (nemahrovye květy červeno-oranžové barvy), „Hamburk“ (zářivě červené květy dvoulůžkových), „Rose“ (srednemahrovye růžové květy), „Feeling Blue“ (namodralé květy ) „Parpl Majestic“ (purpurové květy s bílými skvrnami a s vlnitými hranami plátků), „Kin Carmen“ (květiny barva růžovo-fialová); „San Remo“ (nemahrovye delikátní květiny bílé barvy), „Borias“ (velké květy se zvlněnými okraji, citron-bílá barva s tmavými uprostřed), „Rio“ (jednoduché růžové květy s fialovým centra).

Optimální podmínky pro pěstování čínské růže

Garden čínský ibišek mrazu je překvapivě - je schopen přenášet chladu do -28 stupňů, a to zejména v případě, že je skrýt zimu. Nicméně, v centrálním Rusku ibišku létě není dost teplo kvést, tak ve formě keřů a Stam tvoří se vyskytuje hlavně na pobřeží Černého moře nebo v jiných oblastech s teplým podnebím.

Na začátku léta, Číňané vzrostl postupně zvykli na slunci při prvním pohybem na balkon, a pak v zahradě pod baldachýnem

Další věc - pokoj druh Číňanů růže. Růst je doma v elektrárnách a začínající zahradníky, stačí pouze vybrat ten správný místo pro květiny a dát mu co nejlepší podmínky pro růst. V chladném počasí, ibišek uspořádány v dobře osvětlené oblasti (rostlina se cítit dobře i za špatných světelných podmínek, ale květy se neobjeví), při teplotě ne vyšší, než 20 stupňů. Snížení teploty na +5 stupňů v zimě není nutně, ale ve stínu v ibišek poupata jsou položeny lépe.

Na začátku léta, Číňané vzrostl postupně zvykli na slunci při prvním pohybem na balkon, a pak v zahradě pod baldachýnem. Ujistěte se, že poskytují krytí rostlin před horkým sluncem, protože přímé sluneční záření způsobí čínské růže popáleniny na listech.

Jak správně pečovat o čínský ibišek

Jednou z výhod, pro které oceňují Číňany rose - péče nevyžaduje mnoho času a odborných znalostí. S dostatek světla a správnou zálivku tato rostlina poroste dobře, pravidelně vás potěší krásné květiny.

Po transplantaci prořezané ibišku pro rozvoj mladých výhonků, které se objevují květy

Základní pravidla péče o Chinese rose:

 • rostlina potřebuje bohatou zálivku v létě (zhruba jednou za tři dny) a mírnou zálivku v zimě v takovém místě, na chladném místě - se ujistil, že země com na Hibiscus nebyla příliš suchá;
 • Na dně hrnce s čínským ibišku, musí mít dobrou drenáž, která bude chránit rostliny z vody stagnaci;
 • Čínská růže je často nutné stříkat a to nejen v létě, ale v zimě, kdy je rostlina nachází v blízkosti topného tělesa nebo usušit v bytě (Snažte se dostat vodu na květiny, jinak spadne);
 • Zalévání se doporučuje použít k obraně vodu;
 • dlouhotrvající květy, ibišek přivádí každých deset dní s roztoky hnojiv, na konci léta, obsah dusíku v obvazu by měl být snížen;
 • Každé jaro čínský ibišek musí být transplantovány do živného, ​​vzduch propustnou půdní směsi, a pokud chcete, aby se rozšíření koruny, objem hrnce při manipulaci nechte stejné;
 • Adult velká rostlina přesazení obtížné, takže můžete jednoduše nahradit vrchní vrstvu zeminy na nový půdní směsi;
 • Po transplantaci ibišku plodin pro rozvoj mladých výhonků, které se objevují květy;
 • na podzim nebo vysoce proliferující rostlina protáhla zkrácen o třetinu, prořezávání může být provedeno na konci února, ale pak výhonky budou muset zkrátit zhruba na polovinu délky.

Nedodržení pravidel péče může vést k výskytu škůdců na ibišku. Postřik je zvlášť důležité - to pomáhá chránit rostlinu před šířením mšice, svilušky, červci. Pokud se stane, že najdete „nechtěné hosté“ na oblíbenou květinu, čínská růže léčit speciální přípravky. Léčba by měla být prováděna ráno nebo večer, po těžké zálivku.

Vypěstované čínské se zvýšily o vrcholovými řízky zakořenění v substrátu živin při teplotě asi 23 stupňů.

China Rose - Hibiscus - péče doma

 • Hibiscus, také známý jako Čína růže, květ lásky, i on patří do čeledi Malvaceae. Jeho rodný dům je považován za Asii. Je nenáročný na podmínky pěstování stálezelený keř.

  V podmínkách vnitřního keře mohou vyrůst až téměř dva metry. Podlouhle oválné listy, zuby na okrajích lesklé tmavě zelené. Květy mohou dosáhnout 14 cm v průměru, barvení jednoduché nebo lístků froté ze sněhu - bílá se jasně červená, včetně žluté a růžové krémem. Četné pupeny na keři objevují od jara do pozdního podzimu.

  Dalším společným ve vnitřním prostředí je druh čínských růže - Hibiscus Cooper. Tento keř původem z Malé Asie, Číny a Indie. Charakteristickým rysem tohoto druhu je kompaktní Bush. Nemá růst nad 80 cm, což je velmi vhodné pro pěstování na okenním parapetu. Ve všech ostatních ohledech je velmi podobný vysoké ibišku.

  A vysoký a malá čínská růže je doporučen pro ozelenění obývací pokoje, kancelářský prostor, mohou být použity ve školkách a školách. Tento keř nebo strom na výzdobu sálu a foyer divadla, klubu nebo v knihovně.

  barevný ibišek

  Podmínky nezbytné pro pěstování čínské růže

  Jak teplomilné rostliny, ibišek preferuje mírně vřelou atmosféru. Optimální teplotní rozmezí od +14 do +22 pro něj ° C. Umístění vzrostla po horkém letním období v místnosti, kde + 14-15 ° C, může výrazně prodloužit kvetoucí ibišek. Když na ulici teplé počasí rostliny je velmi užitečné, aby se pod širým nebem, od chladných větrů.

  Květina lásky je velice miluje sluneční světlo. S květem venku pritenyat je žádoucí, aby v poledne. Pokojové rostliny jsou vystaveny přímému slunečnímu záření v poledne, je žádoucí chránit před sluncem nebo vzdálit se do stínu. Nedostatek světla ibišku reagovat, pád listy nebo pupeny. Čínská růže Bush, obsažený v zimě při teplotě o něco vyšší než + 12 ° C, může kvést stejně silně jako v létě.

  Čínská růže jakýkoliv druh je velmi závislá na vlhkosti půdy a ovzduší. Letní potřebuje bohatou zálivku v zimě - mírný.

  Voda pro zavlažování je nezbytné k vypořádání, pokojovou teplotu. Kromě toho by měla být měkká, bez stopy chloru a tvrdosti. Zalévání rose tuhé rezavé nebo studené vody vede ke žloutnutí a list padání poupat.

  Při vysoké teplotě, je uvnitř nebo venku nutné udržovat vlhkost v půdě vytváření mulčovací vrstvou mechu, rašeliny nebo keramzitu.

  • Závod, který se nachází v místnosti v horkých dnech je užitečné sprej nebo zahrnout zvlhčovač vzduchu.
  • Zvlhčovat vzduch, které potřebujete, aby se pokusili zajistit, že vlhkost není hit květiny.
  • V zimě, zvlhčovat vzduch v místnosti s čínskou růže neustále potřeba.
  • Toho lze dosáhnout tím, že pověsí nádobu s vodou na baterii, nebo nastavením zásobníky, se stále mokré, keramzitu.
  • S nedostatkem zavlažování a peresushke hliněné hrouda podzimních listů a květů, s velkým množstvím vlhkosti - kořeny rot, a výsledek je opět padá listy a květy.

  Péče Chinese rose domů: videa

  Rychle rostoucí a bohaté kvetení rostlin vyžaduje časté a bohaté krmení. Hnojiva obsahující velký podíl dusíku, stimuluje růst výhonků a tvorbu velkých listů.

  Pro svěží květu ibišku potřebných fosforu a draslíku. Jednou za dva - tři týdny být přidány do vody na zavlažování kompletní hnojivo se stopovými prvky.

  Na začátku jara dusíkaté hnojivo je vhodné střídat s ekologické. V letním období, od počátku kvetení, převedeny do specializovaného hnojivo pro kvetoucí rostliny.

  Zalévání rose Bush hnojivo směs je nutné ráno, den po zalévání čistou vodou.

  Koupenou nebo doma sedět stonek roste ve velmi malém objemu. Velmi brzy bude stísněné bydlení pro mladé, rostoucí keře. Potřebuje transplantaci.

  Sazenice prodávají v obchodě, zpracované drogy inhibuje její růst. Zrychlení jejího růstu dojde pouze po transplantaci rostlin s kompletním nahrazení půdy.

  Začít transplantace je lepší na jaře, kdy je rostlina probudit po spánku. Transplantace se provádí za použití čerstvého substrátu. V tomto případě jsou kořeny jemně setřást starou půdu, dávejte pozor, aby nedošlo k poškození kořenových chloupky rostliny. V následných změn hrnce půdy se nemění, a vyrábět pouze manipulaci, při zachování hroudu neporušený.

  Ground určen pro čínský vstal, může mít takovou strukturu:

  • Dvě třetiny z nich je tvořena zahradní zeminy,
  • jedna třetina univerzální zeminy pro pokojové rostliny,
  • To umožnilo přídavek humusu a drnu zemi.

  Velmi důležitý detail pravé přistání - dobré odvodnění. Bude se zabránilo stagnaci vody v kořenech. Zcela odstranit takový problém může být, pokud pod dnem hrnce dát zátku z plastových lahví. Potom i se silnými kořeny přepadové elektrárny nebude dlouho ve vodě. Chcete-li nakonec se vysuší neměl ztrácet své vlastnosti a nejsou přetáhnout na půdu přes vrstvu keramzitu mohou být klapky netkaného materiálu nebo jakékoliv syntetické tkaniny.

  Změna hrnec, je třeba mít na paměti, že by nemělo být dovoleno ostrá změna objemu. Každý by měl být 2-3 cm větší než ten předchozí následující. Příliš mnoho nárůst objemu povede ke zrychlení růstu zeleně na úkor kvetení.

  Mladé sazenice hrnce zvyšuje každý rok. Jakmile se průměr hrnce je delší než 30 cm roční transplantace zastavil. Ve starších keřů změnit vrchní vrstvu zeminy asi 5 cm. Nicméně, jednou za 3-4 roky pomocí manipulace dospělé ibišek potřeby. To může být provedeno v jakémkoliv vhodném okamžiku.

  Půda složení několika dalších růží pro dospělé:

  • jílovitá půda SOD - 2 díly;
  • humus půdy - Část 1;
  • List půdy - Část 1;
  • dezintegrační aditivní písek, vermikulit, dřevěné uhlí v malých množstvích.

  Jarní přesazování a prořezávání ibišek: Video

  Na jaře před růstu nebo poklesu po skončení květu strávit formativní prořezávání ibišek. Je velmi důležité, a to zejména na jaře, nenechte si ujít optimální čas. V řezu výhonky by neměly být pupeny na podzim, ale je důležité, aby tento proces oddálit na jaře. Odříznutí růži v květnu, nemůžete vidět barvy až do příštího roku.

  Hibiscus větev tak tenký, že použití strojky zkrátit nepohodlné provedení této operace lépe než běžné nůžky. Zaschlé až větvičky, výhonky, redundantní hlavní větve, které rostou v koruně, a překrývající se konce větví jsou příliš dlouhé.

  Odříznutí keř, snaží se ji utvářet takovým způsobem, že vznikne tvar nízké šíření stromu. Každé natáčení je řez, takže jeden až tři listy na pobočce, přes ledviny směřující ven.

  Správně tvarované zařízení zdobí vnitřek. Jednou z možností pro tvorbu ibišku může nabídnout bonsaje.

  Mezi výhody čínských růží patří jeho schopnost rychle rozjet hodně zeleně, a to i po těžkém a nesprávné prořezávání strom pokrytý s čerstvými výhonky.

  Reprodukce vnitřní ibišek

  Začněte na květinu lásky je snadné. Postačí, když v únoru až dubnu a od července do září snížit větvičku s příjemnými rostlinami.

  Ready-to-zakořeněných řízků

  To by mělo být jemné řízky vlevo po prořezání. Vyberte řízky, které lignified roli. Vybrané řízky se vloží do vody, ke které bylo přidáno zakořenění stimulantů nebo aktivní uhlí, tablet.

  S příchodem Řízky jsou zasazeny do připraveného hrnce. Pro urychlení povzbuzování sazenice pokrytou ostříhané plastovou láhev. Při prvním spuštění na krku větru kryt, vytváří dokonalou těsnost a vysoká vlhkost. V budoucnu je zástrčka odstraněna a zajistit větrání.

  Další podmínkou pro včasné zakořeňování je dostatečná (bez přepadu) vlhkosti půdy. Když je rukojeť jsou mladé výhonky láhev postupně odstraněny. První střílet po dobu několika minut a postupně zvyšovat čas a pak se úplně odstraní.

  Další metodou je možné považovat rozmnožování ibišek vzduch vrstvení. Na vybrané větve prstencového Řez je veden. Na výsledné rány se za mokra nanese mech a svázané polyethylen. Moss pravidelně navlhčený, a současně ovládat vzhled kořenů. S jejich vzhledu, stopka je řez a dát do země.

  Zakořeněné řízky může kvést v prvním roce.

  Mohu udržovat dům květ?

  Hibiscus pokoj, z hlediska Feng Shui doktríny, je talisman pro lidi, to znamená negativní energii místnosti v domě přitahuje dobré. Strom Čínská růže schopné absorbovat škodliviny ze vzduchu, což přispívá k jeho čištění. Květinové rostliny formulace. Infuze květy a listy pokožku čistou, drcené listy přispět k boji proti vředy a boláky. Květinové určité odrůdy ibišek Hibiscus čaj je připraven.

  Zvýšením vlhkosti v místnosti, kde růže v kombinaci s krásou kvetoucí keře, aby pomohl uvolnit a zbavit stresu.

  Obyvatelé ostrovů v Tichém oceánu zdobí těchto barev vaše vlasy. V řeči obyvatel těchto míst zní název květiny jako „Květ pro krásné dámy.“

  Květ ibišku je jedním z pěti národních malajský závod. Ibišek okvětní lístky jsou považovány za symboly islámu pouček.

  Ve východní kultury, čínská růže je symbolem krbových a rodinných hodnot, patron podnikání, znamená depresi.

  Proč Čína růže s názvem květ smrti?

  Drby ráda dotovat rostliny s nadpřirozenými vlastnostmi, jež jsou často škodlivé pro člověka. Takže nedoporučujeme každé domácnosti pěstuje vinnou révu, kala lilie, ibišek.

  Říká se, že květiny pro krásné ženy jsou přitahovány k domu neštěstí a smrti. Říká se, že pokud Rose květy neočekávaně, že některé obyvatele domu mohou zemřít.

  Jak pravdivé je to? Možná, že shoda a byly spolu s náhlým květu ibišku někdo umírá, ale to není nic víc než tragické shodě. Po mnoho let, tato květina rostl a potěšil majitele v mnoha rodinách, a nic tragického se jim stalo.

  Další neznámé jméno, které nejvíce - Burnet. Nejen protože pije krev svých hostitelů, stejně jako zbarvení! Plant - upír! Ale to není tento případ. Hibiscus není absorbér energie cizí moci. Z pozorování víme, že u této rostliny je velmi dobře pěstovat žádné pokojové rostliny a dokonce i velmi citliví lidé necítí nepříjemné s ním.

  Od tragické náhody nejsou dokonalé, ale vinu krásné a užitečné květina je za to nestojí.

  Pokud se vám líbí ibišek, pak ji pěstovat doma a užít si krásné květiny. A na základě předsudků nevěnují pozornost!

  14.ledna 2017 | 14:07

  Sofia, skvělý článek o ibišku. Mám malou stopku vzal jeho dceru, a pak zasadil rastket. nravittsya tuto rostlinu. Krásná květina.

  over-predrasudki nevěří. Mám rád různé barvy a nikdy si myslí, že může nějak ublížit.

  14.ledna 2017 | 17:58

  Nevěřím ve znamení. Hibiscus je krásný a užitečný květina.

  14.ledna 2017 | 21:26

  Rosteme tuto rostlinu po mnoho let. Ale jestliže v prvních letech tohoto růže nás potěšil se spoustou barev, pro rok přestal kvést. Může změnit půdu? Nebo jen povzbudit stojí nějaké hnojivo?

  14.ledna 2017 | 21:35

  Lydia, že z mnoha důvodů. To může být nutné transplantovány do trochu větší hrnec a dejte na dobře osvětlené parapetu. A ještě ibišku květy na mladých výhonků - jste byl jeho podíl? Zdobené všechny tipy a čekat na silný růst nových pobegoav a pupeny. Čtěte více v článku http://belochka77.ru/bolezni-i-vrediteli-gibiskusa-problemyi-vyirashhivaniya.html

  23.ledna 2017 | 20:09

  Velmi krásné, nápadné květy. Ale v domácnosti často kvetou není příliš aktivní ...

  09.02.2017 | 15:58

  A my jsme se pěstuje jako Číňané růže, obrovský Bush vždy kvetly krásně, pravděpodobně důvod, proč jsme ho držel v domě. A když jsme se přestěhovali do bytu, místo pro to nebylo, to mělo dát sousedům.

  10.02.2017 | 03:11

  Mívali jsme ve škole a knihovna také pamatovat obrovské keře rostly.

  11.06.2017 | 11:58

  Mé růže byly žluté skvrny na listech. Mladí drobné listy žloutnou a odpadávat. Co dělat?

  12.06.2017 | 10:04

  Dobré ráno, Ludmila! Zkontrolujte, zda škůdců. Sprej pro prevenci fitoverm. Fitosporin proti houbovým chorobám. Toto biologické výrobky, které nejsou škodlivé pro lidi a zvířata. A zkontrolovat životních podmínek - jas umístit světla, ale ne přímé sluneční světlo. Zalévání - dostatečný, ale ne nalít. Odvodnění je povinné. Mohou být transplantovány do čerstvé zeminy a oplodnit. Při přesazování zkontrolujte stav kořeny. Jestliže zdravý - dobrá. V případě, že je černý nebo shnilé, všechny řez do zdravé tkáně, poprášené kornevinom úseky. Potřebujete-li těžce oříznout kořeny, musíme také snížit horní část řezání, takže kořeny by mohly dodávat energii do buše.

  Zde si můžete přečíst více o problémech ibišek http://belochka77.ru/bolezni-i-vrediteli-gibiskusa-problemyi-vyirashhivaniya.html

  15 června 2017 | 02:18

  Co škůdci má?

  15 června 2017 | 17:27

  O chorobám a škůdcům z ibišku má samostatný článek http://belochka77.ru/bolezni-i-vrediteli-gibiskusa-problemyi-vyirashhivaniya.html

  15.listopadu 2017 | 10:52

  dobrý den vam.Nam matka na počest narození svého druhého syna zasadil ibišek, a když jsme se vrátili domů s dítětem, když ho dala k nám. Údajně nechal vám rostou a kvetou v radosti, jako vnuk! Vyrostl ibišek natažené větve, ale z nějakého důvodu není kufr! Náš Hibiscus 9 mesyatsev.Peresadili rosteme v 5l.gorshok.On šíření a maminka vzhůru a tsvetet.Ona žije v domě, a my kvartire.Chto musíme udělat kde plodina chtít? Řekni mi pzhl.

  16.listopadu 2017 | 09:55

  Dobré odpoledne, Vera! Váš ibišek ještě mladý. Pokud tak učiníte, že nyní oříznout, pak to bude stupňovat na jaře mnoho nových poboček a květin se objeví na ně. Ale ve velkém hrnci, to dáte marně. Je možné vybudovat velké množství zeleně, aby i nadále, dokud se celý objem hrnce nevyplňuje kořeny. V malých květináčích, budou kvést.

  Čínská růže - růstové podmínky a příznaky květu

  Hibiscus (Čína rose) - vysoká rostlina s krásnými velkými pestrými květy různých barev. Krásná květina je oblíbený mezi zkušenými zahradníky a amatéry. Nebyl náročný na péči a pěstování, a to je hlavní kvalita hladký a rychlý růst rostlin.

  Čínská růže (pokoj), je velmi populární mezi pěstiteli, a to nejen proto, že světelné obsahu, ale také proto, že z krásných květin. Jsou spokojeni s jejich květenství krátké době, jen dva nebo tři dny. Ale v buši vždy existují nové klesnout pohárky jeden po druhém. Z tohoto důvodu se zdá, že ibišek kvete po dlouhou dobu. Ale to je za předpokladu, že keře plné a zdravé. Foto Čínská růže, vyrobený v období kvetení, kráska.

  Barevnost rostlin může být červené a bílé, fialové a oranžové, a jeden bud je možné spojit dvě palety. V současné době specializované obchody nabízejí nízké-rostoucí odrůdy ibišku (hybrid holandské druhů).

  Rostoucí čínská růže v domácnosti - transplantáty stage

  Základní pravidla pěstování růže čínsky doma je její transplantace a rozmnožování. Mladé rostliny se přesazují na jaře v připravené půdy. Květina má rád hnojivo.

  Že smíšené s výživnou zem:

  • trávník zem (4 kg);
  • listová půdy (3 kg);
  • Rostlinný podklad (1 kg);
  • písku (1 kg).

  Nádoba, která budou vysázeny ibišek, je drenážní vrstva je položena. Květinářství, takže přesazování rostlin může trvat několikrát do roka. Mladé výhonky řez. Už „jen pro dospělé“ Chinese rose nerušili převody, ale jednoduše odstranit vrchní vrstvu půdy a nahradit ji živiny.

  Proces pěstování - chov čínštině růže řízky

  Všechny rostliny mají řadu způsobů reprodukce.

  Jak je možno ředit ibišku:

  Nejčastěji se používá jako očkovací řízků. Jsou schopni se rychle rozvíjet kořeny a růst. Množení řízkováním čínských růží není složitý proces.

  V každém letních měsících je třeba odříznout vrchol mladé uprchlý. Je důležité, že výsadba byla nejméně dvě štěrbiny.

  Řízky je třeba léčit růstový faktor, a kořen v kontejneru s připravené půdy. V půdě, můžete přidat rašelinu nebo humus.

  Je lepší, když se přesadí řízky poroste v režimu teplé teploty (minimálně 22 stupňů, maximální - 25). Po třiceti dnech, mladý natáčení plně zakořenit.

  Čínská růže (pokoj), je velmi citlivý na hnojiva. Závod krmena pouze v teplém ročním období: na jaře nebo v létě. V chladném ibišku snadno obejít bez dalších živin. Hnojivo se aplikuje jednou za dva týdny.

  existuje mnoho složitých „potraviny“ pro hnojení pokojových rostlin. Oni jsou nejlépe koupil v květinářství.

  Složení hnojiva by měla obsahovat prvky:

  Pro správný růst čínských růží by měly být využity, a to systém Konev s frekvencí jednou za měsíc. All hnojivo je lepší závod v teplé vodě obhájena. Také látky obsahující dusík, je třeba, aby postřik na listoví rostliny. Je možné, že řešení se dostal na květy ibišku, může to vést ke vzniku těchto místech.

  By neměla „překrmovat“ nebo „nedostatečně živit“ květina hnojiva jsou rostliny mohou zemřít. Je to proto, že z této žluté listy čínského růže. Postupně budou všechny byliny slábnout.

  Co dělat, když je žlutý obsazení v čínštině růže

  Pokud vaše ibišek listy začaly být viditelné žluté skvrny - to znamená, že rostlina je podroben onemocnění. Postupem času budou všechny greeny začnou točit a suché, což má za následek to bude slábnout a květina zemře.

  Pokud si pečlivě zkoumat Číňané vzrostly, uvidíte klíště. Tento parazit je velmi nebezpečné pro rostliny, které vyžadují jejich likvidaci. Jak na to?

  Musíte sprej listy ibišku pesticidů, například „Aktelikom“ nebo „Fitofermom“. Tyto materiály se používají k léčbě pokojových rostlin. Aby se zcela porazit parazita (roztoče), by měla dezinfikovat rostlině nejméně třikrát. Proveďte tento postup je třeba frekvenci jednou týdně.

  Zkušení pěstitelé vědí, že nejlepší boj proti nemocem z květu - je prevence. Je to stojí za to jednou za měsíc zvládnout čínský vstal dezinfekčních prostředků.

  Povinné péče Číňanů růže

  Péče je vyžadována Čínská růže v mladém věku a v období květu. Tyto dva kroky zajistí zdravý růst krásných rostlin.

  Péče transplantované řízky - je tvorba koruny. Jakmile je rostlinný materiál je plně zavedený a začal intenzivně stoupat by měla tlačit zpět. Pouze v tomto případě, bude čínská růže rostou svěží a kvetoucí.

  Péče ibišek doba květu:

  • zajistit odpovídající množství slunečního světla (není přímé paprsky hit na listech rostliny);
  • hnojení půdy;
  • zavlažování s teplou vodou;
  • postřik.

  Jako hnojivo, můžete použít jemný sladký sirup HOMEMADE. To vyžaduje jednu lžičku cukru a 250 gramů teplé tekutiny. Složky se mísí až do úplného rozpuštění.

  V letním období, kdy je velké horko Ibišek (Čína růže), je žádoucí, aby balkon. Umístěte ji do rohu, kde není přímé sluneční záření, ale tam je spousta denního světla. Tyto podmínky zajistí bohaté kvetení.

  Čína Rose je „rostlina-vodohlebom“. Zálivka by měla být provedena v létě často. Můžete každý den - ráno a večer. Také flower stojí na postřik.

  Přínosem pro růst a kvetení růží čínské vlivy rostlinných výhonků. Je třeba zkoumat Bush a identifikovat slabé větve. Jsou řez na prvním místě, takže stojí jen uniknout dlouhé dva centimetry z ledvin do listů. Rovněž je třeba ostříhat korunu, pro dekorativní květiny. Je-li správně řezat výhonky, rostlina je svěží a tvořil.

  Nesprávná péče o čínské růže může vést ke vzniku onemocnění.

  Mezi nejčastější onemocnění Číňanů rose:

  Příznaky plísňové infekce: černání listů a padání pupenů. Aby se zabránilo této nemoci nepotřebují pereuvlazhnyat půdy a zabránit průvanu a náhlý pokles teploty.

  Mšice a eriococcidae šíří suchým vzduchem a nesprávné zalévání.

  Každý pěstitel uslyšíte hodně o čínském růže. Mnohé z nich jsou z negativního charakteru, ačkoli tam jsou také pozitivní.

  Známky Číňanů rose:

  • pěstování květin v domě, kde rodina žije, přinese spor mezi mužem a ženou;
  • Je-li výjimečný kvetoucí rostlina potěšilo, brzy problémy;
  • bez zjevného důvodu spadané listí - ne čekat na onemocnění člena rodiny;
  • hojné kvetoucí ibišky v domě svobodné ženy, slibuje o blížící se setkání s jejím partnerem.

  Je to proto, že není moc dobrá pověst čínských růže, ale nevyrostl v domácnostech a kancelářských budovách a různých institucí. Slepě věřit všechny znaky, samozřejmě, to není nutné, protože listí podzim nebo náhlé květ může být pouze důsledkem nesprávné péče o rostliny.

  Máte-li otázku, můžete požádat ji do komentářů k tomuto článku níže!

  Naši odborníci vám odpověď na vaši otázku v blízké budoucnosti (1-2 dnů), přihlaste se k připomínkám včas dostat oznámení o odpověď!

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  8 + = 16