Číslo 4 z ubrousků s rukama

Číslo 4 z ubrousků s rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak provést řadu ubrousků? Bulk počet ubrousků

Je těžké nesouhlasit, že narozeniny dítěte by se měla uskutečnit v slavnostní atmosféře. Obvykle rodiče vyzkoušet narozeniny zvláštním způsobem vyzdobit pokoj jasného mladého hrdiny příležitosti, v síni visel velký nápis pozdrav, který umožňuje hostům nabíjet práh pozitivní a zábavné. Případně můžete využít pomoci profesionálních dekoratérů. Ale mnohem zajímavější dělat dovolenou dekorace na vlastní pěst. Společná práce umožní rodičům a dětem trávit čas zábavy a výhody.

Jeden z nejpopulárnějších možností

V současné době se staly velmi populární použití takové sváteční dekorace, jako je na obrázku ubrousků. Tento prvek interiéru je poměrně levná, a zároveň je to s vysokým stupněm účinnosti poskytuje nezbytné pozitivní účastníky postoj obřadu. Údaje z vložek lze často vidět na dětské párty. Mnozí by se shodují, že tento klenot prostě nemá konkurenci. Čísla tkáně jsou velmi lehké, a děti jsou rádi, aby si s nimi hrát, jsou drahé, velmi jasný a krásný.

Originální kompozice ve formě počtu ubrousků snadné dělat, a přesto tento proces vyžaduje tvořivost. Vytvoření šperky trvá déle než jednu hodinu, ale narozeniny štěstí, obdržel barevné překvapení tkáň, zaplatí veškeré náklady na čas a úsilí. Tento článek obsahuje informace o tom, jak učinit řadu ubrousků.

O tom, jak vytvořit sváteční dekorace: produkovat plochý obrázek

Mnoho matek den před narozením dítěte mají zájem, jak se dělá řada ubrousků ruce. Za prvé, je třeba poznamenat, že tyto prvky dekoru jsou oba ploché a trojrozměrné.

Ploché dekorace jsou vyrobeny rychleji, protože to nevyžaduje lepení rámu. Je vytvořit jednoduše řezané z listu lepenky obvodu. Kromě jeho výzdoby používat mnohem méně květiny. Jak, aby co nejvíce počet ubrousků? To může být vystřižené z lepenky a zařízené v souladu s zvláštnosti představivosti a zdrojů mistra. V tomto případě je zdoben barvami nebo číslicemi různých tkání.

Pro základy, můžete si vzít obyčejnou krabici požadované velikosti. Karton by měl nastínit obrysy požadovaných čísel. Na obrázku je řez nožem a zdobí papírnictví. Toto číslo se získá plochý. Typicky je stěna je zdoben s ním.

Jak vytvořit trojrozměrný obrázek ubrousků?

To je nejlepší, aby postava, se kterou bude narozeniny chcete hrát, pohybovat z místa na místo. Pro vytvoření objemového postavu materiálů a je třeba časově náročnější než pro výrobu ploché. Ale výsledek bude ospravedlnit úsilí - objem postava se vyznačuje mimořádně působivý vzhled.

Chcete-li vytvořit postavy objemu mistrů se doporučuje používat dvě identické kartónových přířezů. Kromě toho je rovněž třeba vyříznout dlouhý proužek lepenky s hladkými hranami (stejná šířka) pro vkládání bokovinok. Rám se oddělí pomocí krycí pásku nebo taveniny.

Ti, kteří chtějí vědět, jak udělat krásné postavy ubrousky, jsou samozřejmě zájem o informace o tom, jak vyzdobit lepenkovou rám vyrobený. To může být provedeno s pomocí květin z ubrousků. Ti, kteří jsou rozhodnuti naučit, jak postavu ubrousků s rukama nad hlavou, měli byste být trpěliví a vystřižené z obyčejných ubrousky mnoha stejně velké růžice. Zdobí obrázek, je možné potěšit nejkrásnější narozeniny drahá chlupatou postavu na světě.

Tato otázka je obvykle zažívají ti, kteří se rozhodli důkladně prozkoumat, jak vytvořit postavu ubrousky, aby se zavděčil tyto malou narozeninovou výzdobu. Květiny z vložek jsou obvykle řez v neomezeném množství. Postupujte takto:

 • jednovrstvá vložka složené čtyřikrát a je rozdělen do čtyř čtverců;
 • čtverce naskládané ploché a pevné na hromadu centra pomocí sponek nebo kusů tenkého drátu;
 • Níže piloty hranaté, aby bylo dosaženo kruh;
 • Zbývá jen před dosažením střed prořízl hran k vytvoření kruhu;
 • potom zvedne, tkáňové plátky a narovnat je.

To vytváří nadýchané růžice, které následně mohou být adhezivně přilepeny k PVA bázi. Nicméně, švadlena nabízejí mnoho jiných způsobů, jak vytvořit tkáně květiny. S některými z nich lze nalézt dále v tomto článku.

Workshop: jak udělat obrázek «19raquo; ubrousku?

Celý proces výroby šperků se skládá ze tří etap. Dále, každý z nich je podrobně popsán.

Tyto informace budou užitečné pro každého, kdo chce vědět, jak přijít «19raquo; ubrousku. Tento krok je velmi jednoduchý, ale to trvá hodně času, protože čísla je nutné vytvořit poměrně velké množství květin. Pokud je to možné, je lepší, aby tomto případě pomocníky.

Za účelem vytvoření této verzi čísla začít s použitím červených ubrousků dvouvrstvých ve velikosti 33 cm. Z jedné takové tkáně získané dvě květiny. Chcete-li květinu, je třeba:

 • snížit na polovinu tkaniny;
 • poloviny znovu přeložit na polovinu a opět snížit;
 • dvě čtvrtiny dohromady a ve středu sešívačku jejich upevnění;
 • pak vystřižena z náměstí kruhu. To lze provést pouhým okem;
 • Dále, od horní části, přičemž každá vrstva je stlačena jedním prstem;
 • pak květ rozvine jemně hladí každý lístek.

Optimalizovat proces, kvalifikovaní pracovníci se doporučuje nejprve provést co nejvíce z těchto polotovarů, je to možné, a pak budou muset vytvořit krásné květiny.

Ze stejného důvodu mistrů a bílých květů. Pokud jste chytil bílý ubrus, který, na rozdíl od červené, je jediná vrstva a menší co do velikosti, vytvořit jednu ze stejných červených-prázdná místa budou muset udělat nějaké úsilí. Musíte dát dohromady tři bílé ubrousky na nich, aby se červený čtverec o správné velikosti a jeho obrys řezu obrobku. Pak vše, aby se schéma popsané výše. Celkové počty pro registraci «19raquo; povinni předložit červené a bílé barvy, 86 - 65. To bude trvat zhruba o čtyři hodiny.

Ti, kteří se chtějí naučit, jak celou řadu tkání, by se měli naučit, jak dostat se do rámu z kartonu. To není nijak zvlášť obtížné, pokud vytvořit rovnou postavu. Je těžké pro ty, kteří mají zájem o to, jak vytvořit trojrozměrný obrázek ubrousků. Pro konstrukci prostorového rámu je třeba dvě vlnité desky 50 x 30 cm byly vyříznuty obličejové části „edinichki9raquo.;. Zbývající plodiny půjde na straně osobností.

 • Na jednom z listů čerpat kontur postavy. Šířka může být definováno, se zaměřením na počtu řádků květin, které je třeba přilepený k ní. Například, v závislosti na velikosti deska, počet otáček 2 kvítků. Šířka čísel po obvodu získat asi 9 cm.
 • Pak řez yedinichku. Je-li deska je velmi hustá a tvrdá, můžete použít stavební frézu.
 • Výsledná hodnota je aplikován na druhé vrstvy kartonu, obklopují jej na cestě a je také snížit.
 • Pak se volná místa pro boční díly. K tomu, měřit a snížit lepenkový pás 9 cm. Zruční řemeslníci se doporučuje, aby do nich tak dlouho, jak je to možné - takže bude jednodušší držet.
 • Pak se lepicí páska přilepena první a potom druhá polovina edinichki s proužky připravené pro „bokovushek9raquo;. Kvalifikovaní pracovníci se doporučuje používat boční díly měkčí a pružnou desku, která bude snadněji ohýbat a lepidla podél obrysu postav.

Ti, kteří chtějí vědět, jak učinit řadu tkání, také by měli být obeznámeni s konečnou fázi procesu.

V této fázi je nutné lepit květiny k rámu. Za tímto účelem mají velitelé doporučujeme použít univerzální lepicí-gel „Moment9raquo, protože to je bezbarvý a uchopil dostatečně rychle. Aby nedošlo k modřinu květiny, měl by být nad nimi trochu tlačit, a pak se půda pod jejich lístky jemně prstem. Jakmile je lepidlo suché, narovnat květiny, aby vypadaly více svěží.

K dokončení obrazu edinichki existuje mnoho způsobů. Jedním z nich je ozdobou zlatou korunou. Na internetu můžete najít ready-made šablony správnou velikost, vytisknout a řezat.

Vzhledem k tomu, údaj je oboustranný, totéž se korunou. Proto se na kusu kartonu holografické (formát A4) by měla být dvakrát kruh, střih dvě poloviny a přilepit. V důsledku toho se bude koruna na obou stranách „zolotoy9raquo;. Na konci roku slavnostní postava „koronuyut9raquo; opatrně lepení korunu květů.

Často matky, přípravy na oslavy dětí, položit otázku: jak číslem 5 ubrousků, 2, 3, nebo nějaký jiný? Řídit instrukcemi, může být vyroben z libovolného počtu ubrousků nebo dokonce dopisu. Příjemné svátky!

Jasné počty ubrousků dlaní a chladné způsoby, jak ozdobit

Dobrý den, milí čtenáři! Jak je známo, dovolená musí být v první řadě na mysli. Ale pokud tento typ přidán nejlepší přání a dárky, pak je to ještě lepší. A dekor pokoj po slavností a všechny schopna transformovat tradiční slavnost na něco zvláštního. Jedním z nejjednodušších a jednoduché způsoby, jak vyzdobit dům jsou počty ubrousků.

Tyto údaje přinášejí nejen smysl pro oslavy, ale také nám umožní cítit se jako profesionální interiéru dekoratér. I když ve skutečnosti podobný Tsiferki s náležitou péčí, je schopen zvládnout i nováček. Začněme!

materiály potřebné

Potřebné materiály, jsem se rozhodl, aby předložila seznam:

 • nadace. Ona byla věnována zvláštní pozornost. Nejběžnějším typem pro jeho vytvoření jsou kartonové krabice a pěny. Boxy mohou být použity z velkých domácích spotřebičů a malé - šťávy, atd. Čím větší je velikost požadovaných čísel, tím větší je krabice.
 • ubrousky. Hodit pár balíčků. Můžete použít i jiné typy papíru, jako je zvlněná.
 • Lepidlo nebo špejle pro fixaci barvy a jiné ozdoby na základnu.
 • Nůžkami nebo papírnictví nůž. Tento postup je zejména relevantní pro řezání pěny.
 • Oboustranná lepicí páska a papír. Pro pěny je třeba nejdříve a pro desku - druhý.

Květiny z ubrousků: 5 možnosti pro čísla zdobení

Než začnete stavět přímo čísla z lepenky, pěny a utěrky, musíte pochopit, jak budeme zdobit čísla. Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit hlavní dekorativní prvek - barev.

Prvním a nejběžnějším - to je tak nadýchané růže, které lze snadno provést z ubrousků. Chcete-li to, budete potřebovat ubrousek, několikrát přeložený, sešívačku, nůžky a kruhový obrazec.

 1. Dát pár ubrousky, takže každý z nich může získat od náměstí. Čím více vrstev, tím více kvetoucí vůle květina.
 2. Připojit k výslednému zásobníku kruhu a vystřižené kruhy ze všeho opět chodí.
 3. Zajistěte květinu ve středu sešívačky.
 4. Každá vrstva zdvihu tak, aby se získal svěží lístek.

Si můžete udělat větší strukturu. Chcete-li to, vzít ubrousek a složit akordeon v několika vrstvách. Hrany řezu v půlkruhu, centrum tie řetězec. Prolistujte - květina je připraven.

Stejně tak můžete provést i pod květiny. Rozdíl bude pouze to, že půlkruh není nutné oříznout okraje. Tyto přísady mohou být provedeny na obrázcích, a to nejen z papírové ubrousky, ale také z různých druhů papíru, - jako je krepování.

Pro příští květu vložky budou muset stanovit 4krát. Kreslit na tomto základě půlkruhu, jak je uvedeno níže a čalounění okraje. Budete potřebovat několik vrstev.

Vlnitý papír, můžete vytvořit zde jsou růže. Možnost není rozpočet, a to jak s ubrousky, ale účinek je velmi neobvyklé.

Chcete-li vědět více o jiných možných dekorace figurky květin, pak doporučuji navštívit tento článek. Najít květinu za jakékoliv nápady

Kolik ubrousky a květiny potřebují?

To vše závisí na velikosti hotového výrobku. Ale kuchař je od 3 do 5 balení ubrousků. Barvy, které opustí, s největší pravděpodobností, od 200 do 500 za kus.

Co počet barev je závislá na:

 • od velikosti květu a hotových postav
 • okázalost dekorativního prvku,
 • z řad hustoty.

Kromě zřejmých způsobů diskutovaných výše, existují i ​​jiné způsoby. Například vytvoření třásně - to je mnohem rychlejší než vytvářet různé barvy a vložit. Jak zajistit, aby třásně, můžete si přečíst článek o vytvoření Pinatas. Tam je papír přeložit na polovinu, čímž se vytváří dojem objemu. Ale je možné použít třásně jednovrstvou - tak nechat je menší spotřeba papíru nebo ubrousky.

Celková činnost tohoto principu: Řez proužek papíru a snížit to okraj. Nepřilepí do řezné části obrázku. Každá vrstva lepidla tak, aby se nepřekrývaly předchozí řez špičkou.

Kromě toho si můžete uchýlit k jiným metodám. Například, čelí, když dekorační čtvercové kusy papíru připojené centra na bázi (hlavně pěny). A možná jste se rozhodli vytvořit něco jiného - řekněme spoustu kudrlinek ve quilling techniky na povrchu na obrázcích.

Jak Počty utírá si ruce v den narození a nejen

Nejdůležitější data, která je obvykle nutné pro výrobu a design slavnostní postav je narozeniny a výročí. Ačkoli počest oslav Nový rok a další memorabilia. Nicméně, jak se vypořádat s vytvořením slavnostní výzdobu?

U všech výrobků bude důležité:

 • časová úspora bude balení po stranách a dolní části papíru nebo stejného těsta. Pak čas na výzdobu postavy bude trvat mnohem méně.
 • Květiny vzít nejobjemnější, bujný na několik kusů mohlo snadno ozdobit velkou plochu najednou.
 • Raději lepidlo, které rychle uchopit a snadno vytlačeny z nádoby. Pro lehké ubrousky mohou být také použity oboustranné pásky (i když je dražší varianta).

Nejpopulárnější je číslo 1. To není překvapivé - to se obvykle používá pro výzdobu prvního měsíce a v prvních letech života starého dítěte. Udělat základ pro takové ozdoby mohou být z lepenkových krabic nebo polystyrenu.

U převážné části kartonu verzi chcete snížit přední a zadní části obou fotografiích. To je jen 2 bytové jednotky. Boční části se skládají z obdélníků stejné šířky, a jeho výška odpovídá výšce každé jednotkové segmentu (opět, podívejte se na fotografii).

Květinová aranžmá může být zcela odlišná. Jakmile si vyberete typ šperky, které jsou nejsympatičtější pro vás.

Jednotka ve stylu Mickey Mouse - návrhář věc pro kostým party.

Plochý postava ubrousky, které budou použitelné pro konstrukci stěn nebo oken.

Video ukazuje jinou verzi rámce - pěny. Je to jednodušší, než vytvářet postavy vyrobené z kartonu: stačí pěnu a oboustrannou pásku.

Krok za krokem k výrobě:

 1. Na obrázku je stabilní Řez dvě číslice «19raquo; a přilepte je k sobě lepicí páskou. Přířezy nejvhodněji pomocí papírnictví nůž. Rozměry základů uvedených ve videu. Ale můžete udělat toto číslo více či méně.
 2. Za to, že budete potřebovat velké množství papírových květin, proces tvorby, který má také hlavní třídu. Hodit pár balení papírových ubrousků požadovaný odstín.
 3. Vezměte lepidla. Vhodné snap nebo obyčejný PVA. Naneste lepidlo linky podél lepení barvách.
 4. Stick květina stojí od okraje a pohybuje se směrem ke středu. Směr pohybu vzít si - nahoru nebo dolů.

Pokud chcete, aby se yedinichku nebo jinou postavu zajímavější, zvolit několik barev v kombinaci s sebou. Hladký přechod barev může být dosaženo tím, že vytvoří prvky všech odstínů ubrousků. Například, pokud jste se rozhodli červené a žluté květy, je asi jedna třetina má být vytvořen ze žluté ubrousky, třetina červené, a třetí - a to jak z červené a žluté s různým obsahem obou barev.

Celý proces je podrobně popsán v níže uvedeném videu.

Zde je další příklad na obrázcích hladký přechod barvy:

To má svou vlastní složitost. Na rozdíl úhlových jednotek, dvojka má křivky, přičemž Lepenková základní vrstva na obrázcích bude mnohem složitější. Proto se v tomto případě rozhodně dostane volbu ve prospěch pěnovou základnou. Zde jsou některé možnosti objem čísla 2.

Chcete-li, aby se plochý možnost, pak použijte pod hlavní třídu. Chcete-li to, vzít lepenku a dělat velké množství růží, jen kroucení pruh ubrousky nebo hedvábným papírem pro něj.

Pokud jste právě rozdrtit tkáně a přilepit k podkladu, dostanete možnost jak je uvedeno níže. Je to jednodušší, ale lepší swipe ve středu brankoviště.

Ve videu u stačí použít pěnu základ. Vypadá to velmi působivé, k vytvoření postavy použité kontrastní růži.

Vaše dítě se otočí 3 let? Nebo přípravu narozeniny 30 nebo 35 let? Pak se neobejde bez čísel, aby základnu 3. z tvrdého kartonu a polystyrenu - nejvíce to. Odlišné triple, viz níže.

Master class ve formátu videa vám ukáže, jak si můžete provést řadu 3 rukama. A jak to udělat, je malá holčička s matkou.

Čtyři lze provést také jako jeden celek, jsou podobné ve vzhledu. Vybrat světle růžové zbarvení, pokud připravuje překvapení pro dívky.

Oslavenec? Pak se bude muset ochutnat čtyři, vyrobený ve stylu Spider-Man. Nejsou žádné delší květiny a růže, ale existuje spousta zmačkaných ubrousků v červené a modré a bílé krajky podobný pásů.

Další univerzální volbou prezentovány v níže uvedených pokynů.

To nejlepší, co toto číslo volit formu přímce, aby bylo jednodušší vyříznout prvky. Ale pokud mluvíme o výročí na 55 let, bereme možnost přes zakřivené horní pět - to bude upozornit na oslavence nebo oslavenkyně.

Jemný dívčí tsiferka s velmi lehkými barevnými přechody.

Pro chlapce je vhodnější varianta níže, můžete si dokonce vytvořit plný postava ubrousky modré a modré.

Výcvik ve dvojím řízení (dvě videa) k vytvoření těchto pětky obsahuje podrobnější údaje o vytvoření pěti k narozeninám a podobné termíny.

Tvorba šest, budete okamžitě získat více a 9, protože jednoduše otočit obrázek vzhůru nohama získat požadovanou volbu.

A tady je číslo 9. Jeden rozdíl - to je lepší, aby na obrázku udržitelnějším způsobem na vrcholu toho, co chcete, aby to. To znamená, že musí být posílena devíti nižší obrat, a v šest - kruhu.

Takový údaj objem vlastníma rukama, a že ne, pokud se budete dívat na video.

Jeden z nejjednodušších ve svých výkonových čísel. Ale je tu jeden problém - vyčíslit ve svislém směru není tak jednoduché, že je třeba posílit základy, nebo aby rovnou verze, která bude připojena ke stěně, dveře, nebo něco podobného.

Objem číslo 7 z vložky.

A tady je master class ve formátu videa.

Tento údaj je nejen narozeniny, ale také použít pro výzdobu prostor na 8. března. Takže tím, že to, zabít dvě mouchy.

Video, opět dokazuje, že i děti vyrovnat se s tímto úkolem - koneckonců docela jednoduché.

Pro každou příležitost, která je určena k oslavě kulatých výročí, potřebujeme takovou postavu ubrousků jako 0. Zde opět získáte pěnovou základnu, a zbytek, jakož i pro další číslice. Nyní, výročí 10, 50 a dokonce 60 roků již není problém.

Souhlasíte tsiferki trochu vhodnější pro stolní dekorace a dekorativních dárků snímků než u focení. Za druhé, že je lepší dát přednost velkých výšek řádově 70-80 cm.

V každém případě, vedené růstem dítěte nebo dospělého. Pro dítě je žádoucí vytvořit postavu s jeho výškou, ale i pro dospělé osoby je irelevantní.

Konečná cena závisí na množství práce, vynaložené mistrovských materiálů používaných při vytváření mistrovské dílo a velikosti výrobku. Ale v podstatě najdete cenami v rozmezí mezi 1000 a 3000 rublů.

To je to, jak si můžete vytvořit jakýkoli nezapomenutelnou dovolenou. Údaje z ubrousků - opravdu úžasné a elegantní způsob, jak cítit Stvořitele a zároveň zdobí nějaký prostor elegantní a rychlé.

Podělte se o své dojmy v komentářích, vyprávějte sociálním sítím o článku svým přátelům a příbuzným - nechte se také naučit, jak sami vytvářet krásné data. Brzy se uvidíme!

S pozdravem, Anastasia Skoryeva

Také by vás mohlo zajímat:

Stránka nyaskory.ru shromažďuje metadata uživatele (cookie, adresa IP a informace o poloze) pro normální fungování webu, možnost zobrazování reklamy zajímavé pro uživatele a publikující aktuální materiál.

Pokud nechcete, aby byly tyto údaje zpracovávány, musíte stránky opustit.

Zbývající článek: 4 komentáře

15. ledna 2018 | 22:19

Kdybych nedokázal vyrobit takové květy z ubrousků, nikdy bych si nemyslel, že bys mohl udělat takovou krásu vlastním rukama. Ale je třeba udělat spoustu práce. Děkujeme za všechna doporučení a nápady pro vytváření různých svátků!

16. ledna 2018 | 12:51

Ano, také jsem nemohl uvěřit) Díky)

 • 16. ledna 2018 | 12:45

  Jaká krása! Opravdu se mi nápady líbily, doufám, že se někdy hodím. Děkuji!

  Jak udělat obrázek z ubrousků

  Při organizaci narozenin nebo fotografických výstřelů dítěte stojí za to přemýšlet o výzdobě, bez níž bude dovolená neúplná a nebude tak pestrá. Můžete si objednat koule v Oděse s doručením, s vlastními rukama k montáži girlandy, fotografické koláže nebo krásných postav z ubrousků.

  Zvláště pokud jste maminka ve vyhlášce, pak je možné udělat takovou práci, protože v tom není nic komplikovaného. Mnoho matek vykazuje příklady své práce na internetu, takže nebude složité se s tímto úkolem vyrovnávat, ale pro dítě budete dávat mnoho pozitivních emocí.

  Věnujte pozornost původnímu číslu papíru (ubrousků), který je mimo konkurenci, vyžaduje minimální investice, snadné a děti prostě rádi hrají.

  Jaké materiály budou potřebné pro tuto postavu

  Chcete-li vytvořit prázdnou složenou postavu, potřebujeme:

  • ubrousky. Můžete si vzít jako jednobarevnou ubrousek bez vzoru a vícebarevný a vyzvednout několik odpovídajících odstínů. Vybíráme nejjednodušší papírové ubrousky, které nejčastěji používáme v každodenním životě. Doporučuje se okamžitě pořídit 2-3 balení po 100 ubrousků v závislosti na výšce postavy;

  • veškerá lepenka nebo pěna, která bude sloužit jako rám;

  • lepidlo PVA s hustou konzistencí.

  Etapy vytváření čísel z ubrousků

  První etapou je výroba případu číslice. Na kartonu položíme nákres postavy (je třeba 2 takové kresby), vystřihneme a nalepíme objemnou, 3D postavu. Čísla bočních stěn budou potřebovat pravidelné obdélníky. Všechny detaily postavy mohou být lepeny spolu s lepidlem, ale můžete také aplikovat malířskou pásku.

  Druhou etapou je příprava květin pro zdobení postavy. Pro výzdobu můžete používat nejen ubrousky, ale i tenký papír. Ale výběr barev je individuální záležitostí. Pro dívku - lila, růžová, bílá, modrá barva nebo kombinace těchto barev. Pro chlapce - modrá, světle zelená, červená.

  A teď je nejdůležitější vědět, jak udělat malé krásné květiny růží pro výzdobu. Všimněte si, že pro zdobení stavby v 1 metru budete potřebovat průměrně 250 malých růží.

  Napsali jsme triky jednoduché techniky pro tvorbu načechraných růží z ubrousků:

  • sklopte ubrousek na polovinu (pro nádheru květiny můžete přidat dvě ubrousky) a pak na polovinu. Následně je výsledný čtverec připevněn sešívačem a vyříznut kruhy. Tento trik budete muset dělat mnohokrát;

  • Zvedněte všechny vrstvy ubrousku z kruhu a zanechte pouze poslední vrstvu.

  • upevněte špičku rohu a našroubujte květinu.

  Okraj květiny může být vyroben a zvlněný. Za tímto účelem je nutné vytvořit cikcak s nůžkami. Jako další výzdobu můžete obklopit okraj ubrousku linek plstěného pera nebo posypat jiskry.

  Třetí etapou je zbarvení postavy. K tomuto účelu lze použít lepidlo PVA. Pouze vše musí být děláno pečlivě, takže nejsou žádné stopy lepidla.

  Obecně platí, že pokud nemáte čas na přípravu výzdoby, může být postava vyzdobena barevným papírem, stužkami nebo tichem: minimální čas a maximální krása pro zdobení dětské dovolené.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 63 = 72