Čistá vůně chladničky

Čistá vůně chladničky

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jak odstranit zápach z ledničky doma je snadné a jednoduché? Advokáti způsoby, jak se zbavit zápachu z chladničky

Lednice - vnitřní svatyně domácnosti.

Jeho chladné vnitřnosti udržet tajemství a může říct hodně o jejich vlastníků.

Již více než sto let domácnost Lednice-hunky denně a neustále pohání chladivo ve jménu čerstvosti potravin.

Ale bez ohledu na to, jak se hostitelka se podíval na svého domácího mazlíčka, jakmile se může začít cítit ....

Zápach intenzita se liší od mírné až velmi závažné, a zde je třeba jednat rychle.

Jak odstranit zápach z ledničky doma: řadu činností

Za účelem vyřešení tohoto problému, musíte pochopit důvod k zápachu. Pokud je chladnička nový, pak to může být zdrojem nových plastových a chemických látek použitých v sestavě na výrobní zařízení. Zbavte se technických zápachu může být docela jednoduché: stačí jen důkladně umýt vnitřní povrch včetně polic na dveřích a mrazniček, a po dobu několika hodin, nechte otevřené dveře.

S staré nebo již použitých chladniček příběh je jiný. Nejčastěji se jedná o chybějících produktů. Tato miska může být kysnul zapomenuté kus čerstvého masa nebo ryb, otevřít obal s mléčného výrobku. Zdrojem vůně může být miska s pronikavým zápachem, který se odstraní v chladničce, aniž by nádoby, plastové fólie, atd

Nesprávná péče o chladicím zařízením se také stává příčinou zápachu. Proto, pokud je určitý výrobek rozlití, úniku zanechaly stopu, a podobně, nečistoty by měly být okamžitě odstraněny. Zvláště nepříjemné pachové stopy zůstanou na mléčné výrobky, maso a ryby šťávy.

Co je třeba udělat k nápravě situace? Jednoduché stírací police jsou již nestačí. Jak odstranit zápach z ledničky doma?

• Nejprve odpojte chladničku od elektrické sítě. Jakákoliv manipulace s elektrickými spotřebiči ve státě připojen k elektrické zásuvce, je zakázáno.

• Plně uvolněte dvě komory zařízení, ze skladovaných produktů tam. Rozložen do kontejnerů, které vzdálenosti od zdrojů tepla. Je jasné, že když je lednička plná jídla, je zde nebezpečí, že by všechno zničit. Proto je plánovaná péče je nejlepší plánována na dobu, kdy je chladnička je téměř prázdná.

• Důkladně opláchněte všechny vnitřní povrch komory, gumové těsnění, plastových svorek, pera, čištění nádob. Pro mytí můžete použít komerčně dostupné nástroje speciálně určené pro mytí ledniček, nebo lidových receptů. Druhá možnost je mnohem bezpečnější v porovnání s čištěním domácí průmyslové výroby.

• Otřete povrch, nesmíme zapomenout ani na gumové části.

• Ponechte chladničky s otevřenými dveřmi na dva-tři-čtyři hodiny správně větrat jednotku.

dodatečné finanční prostředky mohou být použity, jak se zbavit zápachu z ledničky doma. Je-li jednotka již promyje, vysuší a zářící čistota polic by měla být rozšířena zvláštní průmyslová nebo přírodní vůně absorbéry nebo moderní ionizátory pro chladničky. Jsou dobře absorbují pachy, zbytkové stopy zvětrávání složité chutě.

To, co je potřeba udělat, aby se nemuseli, svírání nosu, extra uklidit zápach z ledničky doma? Aby ho sledovat a provádět jednoduché, ale pravidelné ošetření:

• včas zbavit zastaralých výrobků;

• ukládání zapáchající potraviny a hotová jídla v uzavřených nádobách, vzduchotěsných vrstev, sklenicích s těsnými víčky. Zvlášť to nezbytně nutné k léčbě koření, maso, ryby, sýry. Dokonce i v čerstvém stavu, mají ostrý specifickou vůni. Akumulovat, zůstává konkrétní, ale přestává být příjemná;

• Umyjte jednotka plánována nejméně dvakrát ročně (nebo podle doporučení výrobce);

• Provádět naplánované odmrazovací zařízení jednou za tři až šest měsíců (v závislosti na značce a stavu);

• okamžitě otřít skvrny vytvořené, stopy rozlité kapaliny nebo pevné látky.

S dlouhodobá absence z ledničky doma by měla být v ideálním případě zcela zdarma, odpojen od sítě, vyčistit a odešel s otevřenými dveřmi. Nicméně málokdo zabýval takovým radikálním evakuace stravování mimo domov. Proto postačí nechat v čisté lednici alespoň pomalu rychle se kazící zboží.

Pokud každých pět až sedm dnů zkontrolovat lednici za podezřelých výrobků, můžete snadno udržovat přístroj v čistotě a vyhnout se problémům periodické „pahuchesti9raquo;.

Jak odstranit zápach z ledničky doma: recepty

Používají chemikálie v domácnosti k odstranění zápachu z chladničky doma jak je to možné. Nicméně průmyslová stříkací láhve a dobrá kvalita jsou poměrně drahé a mohou být nebezpečné. Proto se uchylují k radikálním metodám praní s nimi stále stojí v závažných případech, kdy „vyzkoušeli všechno a nic nepomáhá.“

Obraťme se k triků získal hospodyňky a úspěšně je používali. Recepty na boj s „chlazení abmre“ hodně.

Mezi nejčastější - jedlá soda

Nejúčinnější a bezpečné činidlo, které mohou být použity pro praní a chladničky mrazáku, je běžné, že jedlá soda. Slabá řešení pomůže čistící voňavý místo, zničit hromadění bakterií na stěnách, regálech, a gumové těsnění pro odstranění zápachu. Aby byla připravena, stačí přidat litru teplé vody lžíci fondů a důkladně promíchejte. Navíc se sodou potýká s vůní, když zároveň dezinfikuje povrch.

To vyrovnává dobře s vůní, zejména přetrvávající a dlouhotrvajícím ocet řešení. Aby nedošlo ke spálení kůže, měli byste používat rukavice. Roztok se připraví v poměru jedna ku jedné. Například ve sklenici vody, můžete využít stejné množství devyatiprotsentnogo octa (ne kyselé!) A zacházet s tímto kapalina je již promývá, čistou lednici.

Nejvíce voňavé - amoniak

Pomáhá zbavit zápach z ledničky při řešení domácího amoniaku. Celková lžíce vonný prostředek se rozpustí v litru vody, bude dávat dobré výsledky, a nebude hit na peněženku.

Nejdražší a chutné - citronová šťáva

Moderní produkty vysoké ceny pro domácnost jsou často zahrnuty do přírodní kyseliny citrónové. Jsou drahé a jsou umístěny jako biologicky rozložitelné a zcela bezpečné. Proč nevyužít citronovou šťávu k boji s nečistotami a pachy v chladničce?

Je-li nákup citrónů v kapse nebo hodně v kuchyni, můžete vařit skvělý čistící a eliminuje ošklivé vůně prostředky. Je třeba vodku nebo zředěný alkohol (silné ochucené a uměle barvené nápoje nejsou vhodné). Poměry řešení - jedné do deseti. To znamená, že na lžičku čerstvě vymačkané citronové šťávy deset lžic vodky. No vodka - zvýšit množství citronové šťávy pětinásobek a zředí vodou.

Místo citronu, můžete si vzít práškové kyseliny citronové. Poměry chovu - jeden až dva. To znamená, že na lžíci kyseliny citrónové potřebovat dvě polévkové lžíce teplé vody.

Co se houpe ionizátory a adsorbenty v průmyslové výrobě, není nutné používat zakoupené-in umyvadla a spotřebičů. Mohou být také nahrazeny domácími prostředky na dosah ruky. Aby bylo možné trvale odstranit zápach z ledničky doma, můžete použít stejné nástroje pro čištění zařízení, stejně jako některé další.

Všechny tyto nádherné přírodní sorbenty, která pohltí zápach. Jak je správně používat?

• soda nalijte do hluboké mísy a dejte na centrální regálu. Pokud vám nevadí, že výrobek a tam je místo, můžete umístit kontejner jedlá soda na každé polici.

• Ocet se nalije do sklenice sody a používají podobný adsorbent. Další možností - kus bavlny namočené v octě a nechte jeden den.

• Citron nakrájíme na několik kusů a dát do talířek v regálech v chladničce. Pro citronu je třeba se řídit: Za pár dní bude produkt začnou mizet, a pak je třeba, aby se ho zbavit.

• Můžete vytvořit nádherné prostředky adsorpci aktivního uhlí. Několik balení pilulek rozdrcených na prášek, se nalije do kelímků a místo na policích. O měsíc později, připravit novou várku uhlí.

• Slabý zápach eliminovány několika plátky černého chleba. Produkt žita je velmi dobře absorbuje jim.

• Sůl, cukr, rýže, také mají schopnost absorbovat chutě. Miska s produktem, musí být ponecháno na několik dní nebo v chladničce pravidelněji, pro prevenci výskytu jantaru.

Zápach z chladničky může být maskovány pomocí mletou kávu, citrusové slupky, jablko, voňavé bylinky a koření. Ale musíme si uvědomit, že zamaskovat pach - to není totéž jako se ho zbavit. Kromě toho, vonné látky „podelyatsya9raquo; jeho vůně s jídlem uchovávány v chladničce.

Jak odstranit zápach z ledničky doma: důvody neúspěchu

Je-li mraznička promývá, mraznička rozmrazené a nepříjemný zápach je stále tady, to bude muset najít důvod, proč výrobky, a v samotném zařízení. V případě, že dovednost práce s technologií ne, zkuste se podívat na pravdě sám o sobě není nutné. To je nebezpečné a plný, jak se může nechtěně dojít k poškození zařízení. Místo toho, aby jeden problém dozraje dva mít v žádném případě způsobit, že pána, nebo dokonce koupit novou lednici.

Ale pro ty, kteří „ty9raquo; s vestavěnými spotřebiči, odstranit příčinu zápachu odolné uspět docela jednoduché. Ve skutečnosti mohou být tyto tři důvody:

• zablokování systému automatického odmrazování;

• ucpaný odtok pro odstranění vlhkosti;

• penetrace produkty rozpadu v kloubech části, gumové těsnění, atd

Zkušený mistr s prvními dvěma výzvami poradí snadno. Aby i nadále nemuseli lámat si hlavu, jak odstranit zápach z ledničky doma, měli byste věnovat více pozornosti domácích spotřebičů. V zájmu zabránění odtoku vody potřebné pro umytí nezapomeňte omýt teplou čistou vodou a razmorzki systému pečlivě kontrolují ucpání.

Pokud je zápach způsobena poškozením kůže a části těla připojených k jednotce rozebrat, změny těsnění, tepelně izolační materiály. Je z finančního hlediska nepraktický velmi obtížné. Stačí hodit poškozené zařízení a koupit novou lednici.

To je důvod, proč prevence je nejlepší způsob, jak se spřátelit s domácí spotřebiče, zejména ty užitečné a spolehlivé jako chladničky. Pozor, měkký hadřík, teplá voda a trochu kapka lásky do svého domu - a hodit chladničky nemusíme.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Jak se zbavit zápachu v lednici

Jak odstranit zápach z ledničky? Tato otázka trápí mnoho milenek. Chladnička pro skladování produktů, tak to musí být jako ze škatulky. Způsobuje nepříjemný zápach nebo plísní na jednotce může být několik. Silně zapáchající potraviny, na které se vztahuje volně nádob s potravinami, povrchy nebo zkažené kontaminace potravin - to jsou ty hlavní.

Některé produkty se rychle absorbují vůni a chuť na jídlo. Například, sýr absorbuje chuť ryb a stává nechutné. Potíž prevence je mnohem jednodušší, než s ní bojovat.

Obchod s potravinami by měla být v uzavřených obalech nebo pečlivě zabalené do plastové fólie. V návaznosti na toto jednoduché pravidlo, nebudete se divit, jak se dostat zápach z chladničky. Ale pokud došlo všichni stejný problém, je třeba ji řešit.

Rozmrazování a umýt komora nemusí tak často, jak je to možné, se zvláštním důrazem na odtoku a dásní na dveře. Před praním je nutné odpojit zařízení od sítě.

Jak odstranit zápach v ledničce? V rámci tohoto lidových prostředků:

S octem zředěné na polovinu s vodou, lze snadno odstranit zápach v ledničce, dostatečně otřít stěny hadříkem s roztokem.

Eliminovat nepříjemný zápach bude jedlá soda: vodný roztok otřete police a dveře. Ponechán otevřený jar sody zabrání nežádoucí příchutě. Tento nástroj rychle odstraní zápach.

Použijte citrónovou šťávu snadno odstranit pach ryb v chladničce. Otřít citronové šťávy vnitřní povrch zařízení a vychutnat čerstvý chuť.

Pokud všechno umyté a nepříjemný zápach je stále přítomen, to pomůže k odstranění amoniaku. Dveře a police třít přístroje a nechte větrat několik hodin nebo přes noc.

Aktivní uhlí je také velmi účinný v boji proti nepříjemné pachy. Je nutné rozdrtit pár pilulek a nechte jeden den v talířek na polici.

Nyní, když víte, co můžete umýt vnitřek chladničky odstranit zápach. Ale co když v lednici vedle všeho ostatního, a nastartoval formu? Prvním krokem je zjistit příčiny jeho vzniku. Nejčastěji se jedná o zkažené produkt nebo hromadění kondenzátu. Rychle zvládnout plísně roztokem peroxidu vodíku a octa, jakož i dezinfekce jednotka s teplou vodou a mýdlem.

Veškerý obsah by měl být otřít slabém roztoku octa. Poté nechte otevřené dveře pro několik hodin vyschnout všechny části.

Osvěžit prostor chladicí komoře za použití produktů, které existují v kuchyni každé rodiny:

Stačí dát kostičky černý chléb na talíř na každé polici chladničky, jak nepříjemný zápach přetrvává sám.

Velmi populární způsob, jak odstranit zápach pomocí rýžová zrnka: nalít syrové rýže do nádoby a umístí se do chladničky. Nakrájená jablka, brambory a cibule jsou také pomáhají přinést další pachy. Takový prostředek by měl být často měnit, aby se zabránilo hnití.

Tak, aby přístroj nebyl cítit špatně, využívání aromatické byliny a koření, jako je kurkuma, hřebíček, estragon, celer, tymián. Není pravděpodobné, že vystupovat jako vanilkový extrakt.

Není cítit ryby, je nutno rozložit na pultech kůrou pomeranče nebo citrónu. Otevřená nádoba se solí nebo cukru na polici je také velmi účinný proti rybí zápach.

Existuje několik způsobů, jak eliminovat zápach přes kávu:

 1. Umístěte komory v šálku čerstvě uvařeného nápoje před jeho úplného ochlazení. Tato operace se musí opakovat několikrát.
 2. Dát na polici s deskou mletí obilí.
 3. Fry kávová zrna a nechat vychladnout v chladničce.

Jiné metody odstraňování zápachu

Odstranit zápach v ledničce, můžete použít také továrnu nástroje. To je něco jiného osvěžovače, čističe, ionizátory schopny absorbovat i silné příchutě, jako jsou ryby, česnek nebo cibule. Adaptace stanoveny na regálech, nebo umístěna uvnitř v automatické pračce.

Osvěžovače obsahují různé výtažky a chemické přísady, které se usazují na jídlo, takže se rozhodnete použít prostředky pro obchod, nebo dát přednost přirozené.

Můžete také použít detergenty, Například Zápach Gone nebo Oro Fix 02012, může přinést i nejtrvalejší vůni. Možno použít běžných prostředků pro mytí nádobí a specifických vlhčené ubrousky pro léčbu chladničky.

Jak zabránit zápach

Takže v ledničce nepříjemný zápach, měli byste dodržovat celou řadu požadavků:

 1. Pravidelně větrat chladicí komoru, přičemž otevřené dveře po dobu 2 hodin. Zařízení má tedy být vypnuta.
 2. Důkladně vysušte přístroj po čištění, protože vlhkost může způsobit stejný zatuchlý zápach.
 3. Ihned vytřete do sucha polici, když vylila tekutina.
 4. Nejméně jednou za šest měsíců a rozmrazování mytí lednička, nezapomeňte věnovat pozornost všech odnímatelných částí, záhyby a odkapávač.
 5. Udělat pravidelný audit tím, že odstraní zkorumpovaného a zkažené jídlo, zbytky.

Eliminují zápach v ledničce je poměrně jednoduché, a ještě jednodušší, aby se zabránilo jeho výskytu. Uložení produkty by měly být pevně zabaleny. Nenechte shnít, často otřete police výběrem Nástroje a potom nepříjemné pachy se vůbec neobjeví v chladničce.

Rating vestavěné chladničky 2017: Deset z nejlepších modelů pro kvalitu a spolehlivost. Jejich vlastnosti, vlastnosti, výhody a nevýhody.

Jak se zbavit zápachu a plísní v ledničce: rychle a trvale bez nákladů

Elektrická lednička vymyslel před téměř 100 lety. A před tím, v domech byly zvláštní ledovce na skladování potravin. Tak jsme nazvali dřevěné skříňky s ledem. Led byl snížen na velké kusy, které jí tak dlouho, jak je to možné se roztaví a udržuje se za studena. Samozřejmě, že ve století XXI, každá rodina má ledničku a dokonce i přes vysoké náklady, mnoho z nich pravidelně aktualizovat zařízení. Pokud jste provedli nákup, který byl již čeká na dodání ze skladu, nejprve užitečné tipy na to, jak se umýt si novou ledničku před jeho použitím.

Nová technika: pravidla prvního čištění

Před uvedením do provozu je nutné vyčistit chladničku ze zaprášené plakety vytvořené v ní během skladování. A také zbavit malého „technického“ vůni, která vyzařuje nový Byttekhnika. Mimochodem, chladnička s jedovatým zápachem z plastu je lepší nekupovat, že je nepravděpodobné, že budou schopni vyrovnat se s takovou vůni.

Při prvním praní chladnička nebude potřebovat mnoho času. Existují dva jednoduché způsoby, jak se zbavit zápachu v lednici ihned po zakoupení. První z nich je pro ty, kteří mají větší důvěru ve výrobcích pro domácnost. A jiní mohou využít ti, kteří dávají přednost pouze přírodní recepty.

Volba „chemii“ pro čištění chladničky obrovský. Ale je lepší dát přednost smetanové, kapalných nebo gelových přípravků. Čištění texturu, aniž by opustil drobné oděrky na povrchu. Použijeme komerčně dostupné nástroje by měly být v pěti fázích.

 1. Ředit prostředky teplé vody dle návodu.
 2. Výsledná kompozice s houbou léčit vnitřní stěně chladničky, podnosy, police, krabice, dveřní police.
 3. Po vyčištění důkladně opláchněte všechny povrchy. Můžete použít sprej, ochucené čistou vodou.
 4. Vytřete do sucha.
 5. Nechte dveře lednice otevřené po dobu několika hodin, s výhodou přes noc, aby vůně z plastu a chemikálií pro domácnost úplně foukané pryč.

Tato univerzální lék účinný k čištění jakékoliv kuchyňské povrchy. Zachránit ji, av případě chladničce. Postupovat ve čtyřech krocích.

 1. Rozpustit v litru teplé vody se dvěma až třemi lžícemi jedlé sody.
 2. Měkkým houbou léčit všechny povrch roztokem sody a odnímatelnou část chladicího komory.
 3. Důkladně opláchněte čistou vodou zbytky sody.
 4. Vytřete do sucha s lednicí a nechte zaschnout zcela otevřený.

Jak odstranit zatuchlý pach do chladničky

I kdybychom používat různé přihrádky pro skladování produktů, je to prolíná ještě jedlé příchuti. A často, tenký nos vyčenichat pach uzených ryb nebo masa jesetera s čerstvým sýrem a domácí kastrol nebo koláč bude absorbovat chutě zelím a česnekem salátem. Ale to je obvyklé potravin pachy. Izolovat je od sebe navzájem, jen musí být pevně uzavřené pánve a pomocí přilnavé fólie.

Ale to se stává, že v chladničce je specifický, zatuchlý pach chybějícího produktu. A tam je již potřebují přísná opatření. A čím dříve, tím lépe.

Bez ohledu na to, co si vyberete, obchod chemie nebo jednoduchých lidových prostředků, před čištěním chladničku:

 • odpojte napájecí zařízení;
 • bez chlazení komory z jejího obsahu;
 • určení zdroje rybí zápach;
 • odebrat všechny chladničky police, mřížkové boxy;
 • rozhodnout prostředky s čištěním a začít pracovat.

Spektrum řešení problému lidové

Je důležité, aby chladničky v čistotě, aby se zabránilo tvorbě bakterií a jako důsledek nepříjemných pachů. Aby se ujistil, vaše kuchyně asistent nezpůsobil kazí chuť, vezměte přijmout recepty následující „starých manželek, jak se zbavit zápachu v lednici.

 • Ocet. Pro odstranění zápachu z chladničky, zředěného s octem v teplé vodě v poměru 1: 1. Řešení má stěnu komory a oddělitelné části, promyje čistou vodou a otřít povrch do sucha.
 • Amoniak. Pro přípravu roztoku je odebrán jeden nebo dvě polévkové lžíce amoniaku a litr vody. Roztok se promíchá a zpracuje na povrchu, pak smýt několikrát.
 • Soda. Jedlá soda - jeden z nejvíce „slušný“ znamená v domácnosti. Je to nejen odstranění zápachu v ledničce, ale také vyrovnat se s mikroby, jako je dezinfekčními vlastnostmi. Jen uvnitř spotřebiče se umýt teplou vodou a dvě polévkové lžíce sody prášek a litr vody.
 • Lemon. Jeden třeba citrónovou šťávou nasáklý, jehož prostřednictvím litru teplé vody (čerstvé ovoce může být nahrazen sáčku kyseliny citrónové). Po léčbě stačí otřít povrch do sucha s bavlněným hadříkem. Striktní domácnosti ocení méně známý „citron“ recept na mytí chladničky. Musíte smíchat citronovou šťávou s vodkou v poměru 1:10.
 • Beer. Pivo je považován za první účinnosti prostředků pro nakládání s vysoce odolnou rybí pach, který je někdy obtížné odstranit. K čištění chladničky uvnitř pach ryb, je třeba navlhčit houbu s dobrým pivem a vytřete všechny povrchy, a to zejména tam, kde jsou ryby položit.
 • Manganistan draselný. Často důvodem je zápach zkažených vajec. Jak můžeme odstranit shnilé zápach v ledničce? Podle hodnocení, pomáhá léčba manganistanu draselného, ​​lidem - manganistanu draselného. Musíte nejprve hodit zdroj „chuť“, a pak světle růžové roztok manganistanu draselného k léčbě vnitřek spotřebiče. KMnO4 lepší než jakýkoliv jiný způsob vyrovnání se s takovým zápachem, včetně neutralizuje zápach zkaženého masa v mrazáku.

Rozhodnete-li se zbavit zápachu z ledničky pomocí chemikálií v domácnostech dávají přednost produktům respektovat výrobci používat kvalitní a relativně neškodné pro zdraví složek. Koneckonců, lednice, sporák, jako - „živitele“. To znamená, že z naší volbě pracího prostředku závisí na zdraví a bezpečnosti všech členů rodiny. Nejvíce často, jak vyřešit tento problém tíživé použití v domácnosti:

 • obyčejné balzámy a gely na mytí nádobí;
 • utěrky napuštěné péče lednice;
 • speciální sprej na bázi přírodních olejů a rostlinných složek.

Čištění bez námahy: Top 10 klesá vůni

Existují způsoby, jak nám říkají, jak odstranit zápach v ledničce bez fyzické námahy. Avšak pod podmínkou, že jeho zdroj je nesuší pruhy mléka a okurky měsíc solanky před. V následujícím seznamu najdete názvy látek a výrobků, které mají absorpční vlastnosti, tedy vlastnosti absorpce nečistot ze vzduchu. Jednoduše umístíte jeden z deseti popsaným způsobem na polici, a to doslova bude zahrnovat vůni.

 1. Soda. Dejte na polici chladničky otevřít krabici s produktem nebo nalít prášku do samostatné misce.
 2. Černý chléb. Rozprostřené na pultech pár kousků sušeného žitného chleba na lehkou váhu. Že neexistují žádné drobky ve spodní části stély ubrousků.
 3. Kávu. Ponechte v ledničce pro malé nádoby s kávová zrna a mletá káva nebo přirozené. Pro snadné použití tubu krému a sklenici dětské výživy.
 4. Černý čaj. Uspořádat dvě nebo tři čajové sáčky na policích. Vezměte používají po úplném ochlazení. Můžete je měnit každý den jako preventivní opatření.
 5. Obr. Kladen na polici talířek s zrnek rýže. Ale jako sorbent Obr efektivně pracovat ve vařené formě.
 6. Orientální koření. Vezměte plastovou krytku z plechovek a nalije se do něj kurkuma, hřebíček nebo skořice, dát do chladicího prostoru.
 7. Citrus. Nechat plátky citronu nebo pomeranče, nebo jejich čištěný slupku. Je také možné, za půl citronu s dálkovým fill sody buničiny.
 8. Aktivní uhlí. Muset pět až sedm tablet, které lze dát do lednice a neporušený, a rozmělněné formě. Předehřejte uhlí v mikrovlnce. To je jeden z nejúčinnějších látek. Není divu, že se používá při výrobě uhlíkových filtrů pro chladničky a speciálních zařízení, která pohlcují pachy.
 9. Charcoal. Přístup, který kupujeme grilování. Uhlí se rozemele a trochu ohřát v mikrovlnné troubě. Nádoby umístěné na polici chladničky.
 10. Stelivo pro kočky. Tento zápach neutralizátor je založen na přírodních minerálních - zeolit. Spolu s uhlím je hlavní absorbér zeolit ​​pachy domácnost.

Důvody forma v chladicí komoře několika ze skladu produktu pravidel porušení na zvýšené vlhkosti vzduchu uvnitř jednotky. spóry plísní jsou nebezpečné pro lidské tělo, jsou toxické a alergenní. Oblíbeným místem pro plísně - na gumovém těsnění dveří. Pokud je vaše chladnička se stala ohniskem vývoje houby, následující tipy.

 • Bílou. Chlor kapalný účinně ničí spóry plísní. Rozředit jeden díl bílé na deset dílů vody a tento roztok smaže všechna postižená místa. Hojně opláchněte čistou vodou, vytřete do sucha a nechte chladničku otevřenou po dobu deseti hodin. Používejte rukavice a ve větraném prostoru. Domy v této chvíli by neměly být děti.
 • Peroxid vodíku. Namočit houbu v lékárně a peroxidu dezinfekčního potřete plesnivé části. Opláchněte vodou a důkladně osušte.
 • Ocet. Za použití běžného rozprašovače nebo žínky ocet kladen na problémové oblasti. To je možné v tomto stavu, nechte hodinu a pak se dobře opláchnout vodou.
 • Amoniak. Mix amoniaku ve stejném poměru s vodou, léčit formy, po několik hodin hojně umýt.
 • Soda. lžičku jedlé sody zředí ve sklenici vody, houbou nebo sprej přes povrch léčbu. Toto řešení nelze smýt, potom za sucha dobře ledničku dovnitř.
 • Mýdlo na praní. Obyčejné hnědé mýdlo má zásadité prostředí a vyrovnat se s plísní. Použití nasyceného roztoku mýdla.

Mrazák musí být zcela čistý. Nicméně, výpadky proudu může zkazit i mražené produkty sklizené pro budoucí použití, a dostat strach o tom, jak se zbavit zápachu v mrazáku.

Pokud narazíte na tento problém, a to bez jakéhokoliv váhání zvolit jeden ze způsobů výše navrhovaných. Praním pokračovat po úplném rozmrazení fotoaparátem a snaží se dávat pozor na těžko přístupných místech (sloty, těsnící guma), což může zatech zbytky masové šťávy nebo vody s roztaveným bobulí.

Od spotřebitele problémů, jako je zápach v ledničce nikdo není imunní, „vůně“ se může objevit na staré i nové technologie. Nicméně, moderní chladničky mají lyofilizovaná (bez ledu) „Know mráz» / No Frost vybaven inovativní ventilační systém, který do značné míry eliminuje problém měli. Ale kupodivu, že fóra jsou plná zpráv o tom, jak těžké je umýt zápach z ledničky, protože to nepomůže některý z těchto metod.

Naopak, v tomto případě je příčina nespočívá zápach uvnitř chladničky, a vnější - v zásobníku kondenzátu. Nejčastěji je na vzdálené místo, a někdy dokonce nutné sejmout zadní kryt přístroje. Po důkladném promytí nádoby z pachy se odpaří.

Ženy v domácnosti, se doporučuje provést audit jednou za týden v ledničce výrobků, bez ohledu na značky jednotky. A alespoň jednou za měsíc dělat „obecné“ čištění: je třeba omýt uvnitř chladničky pro eliminaci zápachu, nahromaděné nečistoty a skvrny. A dvakrát se doporučuje rok dokončení rozmrazování.

V jaké vzdálenosti od podlahy k pověsit plazmový televizor: zaměření na růst domácností a úhlopříčkou

čištění hydrolýzy trouby: tovární funkce, a jak provádět léčbu páry ve starších modelech

Jak čistit žehlicí plochu o vkladu v domácnosti: sůl a Pat „hold“ svíčku

Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

„Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

© 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 6