Co lze udělat ve vosku

Co lze udělat ve vosku

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

normalizovaný obal;normalizovaný obal;

 • Papír (23)
 • Kviling (2)
 • Vzhled (5)
 • Květy s jeho vlastních rukou (2)
 • Módy a stylu (2)
 • Vkusnosti (70)
 • Ve dvoulůžkovém kotle (5)
 • Dětské menu (1)
 • Moreproduktnye (3)
 • Maso (12)
 • Zelenina (14)
 • Pizza (2)
 • Salatkosti (7)
 • Sladkosti (23)
 • Omáčky (4)
 • Všechny děti (2)
 • Vyšívání (3)
 • Úplet (14)
 • Zdobení (24)
 • Pro duši a duše (67)
 • Myšlenky k získání (7)
 • Nápady na dárky (10)
 • Noviny (1)
 • Zajímavé (8)
 • Top-most (1)
 • Creative (1)
 • Hudba (3)
 • Nový rok (28)
 • Karty (5)
 • Poleznyashki (2)
 • Svíčky (12)
 • Umělecká (3)
 • Naučte se malovat (4)
 • Šít (31)
 • Jejich výroba (2)
 • Dítě (1)
 • Hračky (6)
 • Doll (1)
 • Oblečení a doplňky (8)
 • Tilda (10)

-Prohledávat blogy

-zájmy

-společenství

Co lze udělat ve vosku

Tvorba vosk výzdoba je jednoduché - každý to může naučit!

Vzhledem k tomu, na nose - Valentýna, doporučujeme, abyste si vybrat tvaru srdce na šperky, ale pokud ne - můžete použít jakýkoliv jiný. Tyto ubohé údaje mohou ozdobit domu, okna, rostliny, květináče nebo je použít jinak - to vše závisí na vaší fantazii.

Vytvořením těchto ozdoby může přilákat děti, ale pozorně sledovat, aby bylo zajištěno, že nejsou spáleny!

Co budete potřebovat:

Vosku (můžete použít svíčky a roztavit)

Kovové formy pro výrobu sušenek

Párátka nebo tyčinky kanapky

All vosk zbytek se může vrátit na pánev a znovu použít! Nevyhazujte je pryč!

Užitečné vlastnosti včelího vosku - používané v lidovém léčitelství a kosmetice

Úžasné vlastnosti včelího vosku je známo, že lidstvo od starověku, dnes produkt včelařství je široce používán v lékařství, kosmetice, domácí život. Díky bohaté složení živin pomáhá léčit různé nemoci, má omlazující účinek. Tradiční medicína nabízí celou řadu receptů z vosku, zažil desítky generací našich předků.

Je to biologicky aktivní látka s řadou jedinečných vlastností. Lidé jsou stále schopni vytvářet svou syntetickou náhražku. Hustota vosk je 0,95-0,96 g / cm3, takže se nerozpouští ve vodě, ale pouze v ní plave. Teplota tání včelího vosku, se pohybuje od 62 do 68 ° C, ale je snadno taví teplem lidské ruky. Jeho blahodárné vlastnosti, tento produkt je schopen udržet po celá staletí.

Má příjemnou vůni medu a výraznou chutí propolisu nebo medu. Byl to dobře, ale nekouří, takže se používá pro výrobu svíček. Má bohaté složení (látka 300) se používá pro přípravu léků používaných v potravinářství, automobilový průmysl, sklo, letectví a dalších průmyslových odvětvích. Trvanlivost z včelích produktů je téměř neomezená.

Chemické složení zahrnuje následující složky: hlavní - je alkohol, organické estery mastných kyselin polymerní, například myricyl palmitát. Kromě toho, kompozice z včelího vosku, obsahuje 75% komplexní tuku, a to až do 15% volných mastných kyselin, více než 10% keto a hydroxy kyseliny, minerální látky, parafinové uhlovodíky, dehet, vitamin A, aromatické složky, rostlinné pigmenty, triterpeny, cholesterol a množinu další komponenty.

Včelí vosk - cenný léčivý přípravek, který má antiseptické, protizánětlivé, zklidňující účinek, je to dobrý analgetický, dezinfekční prostředek, nemá žádné kontraindikace, s výjimkou pro individuální nesnášenlivost včelích produktů. Před mnoha staletími, lidé znali použití včelího vosku, které použil k posílení zubů a dásní, a dnes je součástí mnoha prostředky pro onemocnění dásní, jako je onemocnění parodontu. Kromě toho mohou být použity, jak se zbavit tmavé plaku a zubního kamene.

Žvýkat bílého nebo žlutého potravin vosk užitečné, zvláště pro lidi, kteří trpí nachlazení. To může být bezpečně podáván dětem, pokud nejste alergičtí na složek. Wax - dobré antiseptické, má antibakteriální vlastnosti, a proto je zahrnuta do složení mnoha léků z krku. Další zánětlivé funkce disponuje hojení ran vlastnosti, což z něj činí oblíbenou přípravky pro léčbu popálenin a ran v populárních léčitelů. Produkt má výrazný oteplování vlastnosti, takže je základem pro masti kloubů.

Naši předkové si nemyslel, že mohou být vyrobeny z včelího vosku, byl horké zboží pro výměnu. Z ní byly svíčky pro osvětlení a domácí použití v bohoslužbách. Od té doby se začaly používat častěji, například vytvořením sochy, malby, při zpracování kůže, dřeva, v barvě, hutnictví, textilní průmysl, polygrafický průmysl, stavby lodí, a to je neúplný seznam. Domovský agent se používá k péči o obuv, nábytek, podlahy.

Pro léčbu různých onemocnění léčebný vosk se používá zejména široce, jako jsou například aplikace nebo masti, ale nejen. K vnitřnímu užití vyrobena speciální žvýkačky a bonbóny med vosk k posílení dásní. K přípravě zařízení bude vyžadovat 200 g vosku. Je třeba roztaví ve vodní lázni, se přidá 20 kapek citrónové šťávy, 6 kapek mátového oleje, 100 g medu. Bude Lepící hmota, která se ochladí a soustředěné do koule. Guma z jedlého vosku žvýkal třikrát denně.

Vzhledem ke své antiseptické a léčivé vlastnosti, látka pomáhá při onemocnění, jako je senná rýma, zánět vedlejších nosních dutin, astma, kašel. Musíme vzít to kousek a žvýkat po dobu 30 minut až šestkrát denně. Je vhodné žvýkat vosk na nemoci trávicí soustavy. To způsobí, slinění, který zlepšuje motoru a sekreční funkce žaludku. Žvýkat potřebovat malý míček po dobu pěti minut, 4 krát denně.

Žvanec pomoc při nachlazení. Esenciální oleje jsou dobře odstraněny dýchacích zánětlivé procesy a zabít patogeny. Zejména léčivá síla různých Zabrus že včely uzavřené plástve. Máte-li žvýkat na ní pravidelně v offseason, je možné zabránit chřipce, bolest v krku, zbavit nachlazení.

Bohatý soubor biologicky aktivních látek, vosk není schopen škodu, a proto se každým rokem zvyšuje použita. Wax Maska dokonale čistí, odstraňuje pupínky, černé tečky, zpevňuje pokožku, odstraňuje suchost, podráždění, a to zejména s přidáním několika kapek glycerinu. Vitamin A přispívá k omlazení regeneraci pokožky. V průmyslovém kosmetické vosku použitého při výrobě rtěnku, nehty, krémy proti vráskám krémy na pokožku nebo potraviny.

Hlavní použití - je výroba mastí, krémů, zdravotnických náplastí. Léčivé vlastnosti medu, aby bylo možné účinně léčit jim fistulas, vředy a další poškození kůže. No help komprimuje zahřátí vosk při léčbě revmatismu, ischiasu, kloubů. Existuje spousta receptů s „účastí“, vosku, jak se zbavit akné. Během krátkého období své léčebné vlastnosti pomáhají zcela vyčistit obličej. Vosku zábal tradiční léčitelé se doporučuje zbavit kuřích ok a mozolů.

Vosk zabíjet patogenní mikroorganismy, a proto je nezbytné, aby žvýkání pro bolest v krku a úst, jak je uvedeno výše. V mohou být použity za studena a dutin prostředky, připravené podle receptu: prášek bylinného Řebříček (.. 2 polévkové lžíce), rozpuštěného v roztaveném vosku (20 g), ochladí se na 30 ° C Směs se nanáší po vrstvách na pole dutin, horní kvalitní izolaci , držet 15 minut. Pak čisté a aplikovat balzám „hvězdička“. Tento postup se opakuje dvakrát denně, což je průběh léčby - čtyři dny.

Tento recept je pro klouby a páteř pomůže obnovit ztracené zdraví. Pro jeho příprava vyžaduje 100 g včelařství produkt, 10 g Mami, cedrový olej 50 ml, 10 ml šťávy z aloe vera. Aloe mumie rozpustí, přidejte máslo a roztaví na vodní lázni vosku. Mast, která třít klouby a páteř, dokud se ulevilo. Obvykle po několika ošetření bolest zmizí úplně.

Smíchejte 50 g propolisu a 30 g vosku se šťávou z jednoho citronu, roztavení směsi na vodní lázni, dokud se hlavní složkou nestane kapalina, se ochladit. Udržovat lék v chladničce je nutné, pre-nalil do láhve. Každý den se mast aplikuje na obilí, horní těsnění omítky. Kukuřice musí projít po dobu pěti dnů. Pokud se tak nestane, pak je třeba, aby změkčit horký roztok dvou procent jedlé sody a pak odstranit.

starý recept vhodný pro krásné podpatky, který je založen vosk s rostlinným olejem. Na oleji osmahneme potřebné k cibuli a zalijeme ji přes tenká potřebovat sklenici oleje. 100 g vosku a propolisu hrachu rozpustit ve vodní lázni a nechte povařit ještě pár minut, pak se nalije do připraveného oleje. Brzy mast je silná a může být aplikován na praskliny na patách nebo nohou.

rostlinné oleje, sklo se nalije do smaltované hrnce, vrátit vosk (autíčko), upravené na parní lázni až do úplného roztavení. Uvařit vejce a oddělte žloutky. Pro každou šarži masti přijata poloviny žloutku, který se přidává v malých dávkách. Míchejte, odstraňte z tepla, vyluhovat po dobu 20 minut. Očistit mast se nechá projít nylon, uchováván v chladničce. Pomocí prostředky musí zahřát, takže před aplikaci masti se zahřívá na vodní lázni na 40 ° C

Jak používat vosk

Rozsah použití vosku je tak široká, že je užitečný recept pro každého člověka. Celé tajemství produktu v širokém spektru stopových prvků a vitamínů. Nejdůležitější složkou - karoten a vitamin A, který je zodpovědný za mládež na kůži, pro krásu vlasů, nehtů zdraví. Mastné kyseliny v jeho složení dát zvlhčující účinek. Látka se dobře promísí s dalšími produkty, neztrácí své výhodné vlastnosti při vysokých teplotách.

Doma se vosk je často používán v kosmetických potřeb, například k léčbě suché vlasy, nebo, jak se zbavit lupů. Pro středně dlouhé vlasy je třeba vzít v půl šálku strouhaného včelího vosku. Pro dlouhé vlasy - celé sklo. Kladen na parní lázni a udržet až do úplného roztavení, přidejte šálek olivového oleje a dvě umění. l. kokosový olej. Odstranit z tepla a složení rozpuštěna 10 kapek éterických olejů, například, ylang-ylang. Masku aplikujte na vlhké vlasy, pre-Mash směsných dlaně. Po 30 minutách, opláchnout a umytí vlasů šamponem.

Pro normální a suchou pokožku na obličeji můžete připravit následující masku: poloviční lžičku vosku držte ve vodní lázni až do úplného roztavení, přidejte tolik citronové šťávy a lžíce medu, dobře promíchejte. Po ochlazení kompozice se na obličej působí po dobu půl hodiny a poté se omyje. Účinek se projeví ihned po nanesení masky, pokožka je vyhlazena a navlhčena. Po mytí aplikujte výživný krém, pokud je pokožka velmi suchá.

Vosk nemůže posílit nehty, ale může je chránit. Rychle se taví z tělesné teploty, stačí jen háčknout malý kousek v ruce a pak jej třít do misky na nehty. Nebudou zde žádné stopy, rychle se pohltí a vytvoří ochranný film. Po takových postupech se nehty přestanou oddělovat. Můžete použít voskové lázně, proto musí být hlavní složka roztavena a pak ji ponořte do prstů. Takové zvláštní medicínské čepice jsou získávány.

Informace uvedené v článku jsou pro informační účely. Materiály tohoto článku nevyžadují nezávislou léčbu. Pouze kvalifikovaný lékař může diagnostikovat a poradit s léčbou na základě individuálních charakteristik jednotlivých pacientů.

Co můžete dělat z vosku

Pokračujeme v sekci "Vyšívání" a podčásti "Udělej si sám" podle článku Jak vyrobit voskové svíčky. Kde řekneme klíčové klíčové body, které jsou důležité při výrobě svíček z vosku. Která může být později použita jako dar, jako nástroj věštění a jen pro estetické potěšení.

Jak vyrobit voskové svíčky? A jednoduché a obtížné. Ale nejprve určíme vosk - co to je a co se jedí (hoří). Vosk je zajímavá komplexní látka, skládá se z více než 300 komponent. Vosky vydávají speciální, voskovité žlázy pracovních včel. Včely používají vosk na výrobu voštin, med je velmi dobře uložen v těchto malých šestiúhelníkových buňkách. Osoba obdrží vosk, odvádí med z plástů a roztaví zbývající prázdný vosk. Po tomto vosku získává zvyk mnoha žlutooranžových barev. Vosk je velmi stabilní látka, skladovaná po mnoho desetiletí, bez ztráty jejích vlastností.

Vosk se taví při teplotě 64 ° C. Nejlépe je nalit do forem při teplotě 80 ° C v jednom kroku, aby se zabránilo tvorbě švů. Svíčky mohou být vyrobeny z několika různých barevných vrstev. V tomto případě se každá následující vrstva nalije trochu horkým voskem - opět, aby se zabránilo tvorbě švů.

Kde se má svíčkový vosk? Můžete si koupit hotový vosk v včelařských obchodech - obvykle se prodává v podobě brusochkov. Existuje alternativní možnost - použít vosk z potravinářských produktů včelařství. To je, řekněme, že si koupíte med ve voštinách, jíte a zbývající žvýkací vosk - nevyhoďte ho, ale sbírejte - jak získat dostatečné množství - můžete roztavit a odlévat své vlastní svíčky. Totéž platí pro zabrusu.

Před instalací knotu v podobě jeho vnitřního povrchu nezapomeňte mazat látku, která zajistí oddělení vosku od stěn. Například kapalina pro mytí nádobí. Ve směsi této kapaliny s teplou vodou a ponořte formu. Po vyjmutí se ujistěte, že na povrchu nejsou bublinky a utřete vlhkým hadříkem, ale ne suché. Použití rostlinného oleje se nedoporučuje, protože zanechává tukovou vrstvu na povrchu. Je-li však formulář dřevěný, může být olejován.

Stojí za to bližší pohled na knoty. Hledání správné nitky pro knot je umění, protože závisí na tom, jak se svíčka spálí. Za prvé, vlákno musí být nutně přirozené - jinak knot nebude spálit, ale bude se tát. Osvětlete nit, zhasněte a dotáhněte zbývajícího uhlí. Je-li pevná, znamená to syntetiku. Je-li popel rozptýlen z dotyku - znamená to přírodní nit. Za druhé, musíte správně zvolit tloušťku nitě - podle tloušťky svíčky. Pokud je vlákno příliš tenké - svíčka se během spalování "uduje" voskem a zhasne. Je-li vlákno příliš tlusté, vosk se roztaví a spálí rychleji než knot, knočka bude delší, ohýbá se a to je již nebezpečí požáru.

Je důležité, aby se knot nacházel přesně uprostřed tvaru a byl napnutý. Pokud je formulář se spodní částí (například plechovka), pak je nutné v ní vytvořit otvor a projít kolem něj knot, který se připojí k uzlu. Na horním okraji formy položte například tužku a pevně nalepte druhý konec knotu. Pokud se v dolní části formy nedá vytvořit otvor, potom je knot přilepený ke dnu. Pokud formulář nemá dno, pak je nalepen s voskem na plastový povrch (například na řezací desku) tak, aby nedošlo k žádné mezery od dna. Nezapomeňte namazat spodní část formy. Kytlík je také nalepen na dno a vrchol je pevně upevněn.

Lopata se používá pouze při práci s malými formami. Po nalití se vosk ochlazuje ve směru od vnějšího povrchu k středu. V tomto okamžiku kolem otvoru vytvořeného knotu, který musí být naplněn voskem, dokud se neztuhne. Při odlévání hustých svíček při ochlazení vosku musí být několikrát propíchnut knottem knotu, aby se zabránilo tvorbě vzduchových bublin. Vosk by se měl pomalu ochladit, jinak může prasknout svíčka.

Jako jednoduchá forma pro odlévání svíček může sloužit jako jednoduchý papír, válcovaný do trubky s požadovaným průměrem. Vnitřní část této papírové trubky musí být namočená do rostlinného oleje, aby mohla být svíčka snadno vytažena. Jeden konec trubky je zakrytý kruhem papíru (například pomocí lepicí pásky) - to bude spodní část formy. Do středu dolní části formuláře, které potřebujete připojit jeden konec závitu knot (to lze provést s několika kapkami vosku nebo parafínu, kape s hotové svíčky). Druhý konec knotu je protahovat uvnitř formy.

Po přípravě všech součástí nezbytných pro svíčky postupujeme přímo k výrobě. Vložte vosk do hrnce a dejte ho na pomalý ohň. Opatrně následujte, abyste nehořeli, ale celá vosková hmota se roztavila. Poté odstraňte vosk z ohně a pokračujte v odlévání. Pokud se rozhodnete udělat svíčky profesionálně, budete potřebovat teploměr - abyste lépe řídili teplotu taveniny vosku.

Formulujeme tvar vertikálně a držíme knot jednou rukou - že to bylo ve středu formy, jemně nalijte vosk do formy. Další - musíte počkat na to, aby se svíčka ochladila (při pokojové teplotě) a teprve pak ji uvolněte z formy.

Pokud používáte trvalou formu - kov, plast - můžete experimentovat a vylévat vosk do formy umístěné v nádobě se studenou vodou.

A tady je další způsob, jak opravit ten knot:

Existuje také způsob, jak vyrobit voskové svíčky opakovaným namáčením knotu do vosku a postupným budováním svíčky. Tímto způsobem je nejstarší. V tomto případě by měly být nádobí na tání vybírány vysoké a úzké, což umožní získat dlouhé svíčky. Nádobu by však nemělo naplnit vosk až na samé hrany a voda v druhé misce by neměla vřít. Práce vyžaduje trpělivost. Kytlík je vázán na hůl a opakovaně se ponořil do roztaveného vosku. Ponoření by mělo být krátké, aby nedošlo k roztavení předchozího nárůstu. Potom se obrobek udržuje ve vzduchu až do vytvrzování každé nové vrstvy vosku. Tak dochází k postupnému růstu svíčky.

Můžete si vzít širší misku a ponořit se do ní najednou několik knotů svázaných s hůlkou. Zároveň však budete potřebovat stojan pro závěsné tyče s budoucími svíčkami k sušení. Takto vyrobené svíčky mají kuželovitý tvar.

Mimochodem, svíčky mohou být vyzdobeny uměleckým reflowem:

Také svíčky mohou být zdobeny reliéfními ozdobami a kresbami vyrobenými pomocí jednoduchých připevnění, stejně jako voskované včely, květiny. Připravená svíčka může být zdobena: kovovou nití, korálky, řetězy apod. Můžete namalovat nebo namalovat venkovní svíčku. Hlavní podmínka - dekorace by měly být nehořlavé.

Mimochodem, nikdy nepoužívejte vosk v mikrovlnné troubě. Může se rozstříkat a vzplanout!

Jak vyrobit voskové svíčky? S vlastními rukama!

Na materiálech http://samodelki.org.ua/171-domashnie-tekhnologii-izgotovlenija.html a http://www.handly.ru/podarki/voskovye_svechi/

Nedávno zobrazené produkty

Belgorod, Starry, 9

Kontaktní informace společnosti Sergey Mauser - Expert č. 1 o organizaci obchodů se svíčkami v Rusku

Jur. Adresa: Ruská federace, 153032, Ivanovo, ul. 1. Bulatovská 7

Faktem je adresa: 309615 Belgorod, ul, Zvezdnaya, 9, 153032, Ivanovo, ul. 1. Bulatovskaya 7,

8 (4932) 36-60-50 INN 3702651520 / KPP 370201001

Účet zúčtování 40702810500000042405 v JSCB CRANBANK (CJSC) Kor. účet 30101810200000000738 BIC 042406738

Leave a Comment

Your email address will not be published.

21 − = 15