Co lze udělat z plastových lahví?

Co lze udělat z plastových lahví?

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Řemesla z plastových lahví pro zahradu

Péče o dovolenou si přeje optimalizovat svůj vlastní pozemek nejlépe. Všichni chtějí dát půdě do země, ale zároveň nevynakládat spoustu peněz. Ztělesnění osobních tvůrčích představ, mnoho zahradních a zahradních milovníků si vybírá cenově dostupné a plastové suroviny - plastové lahve.

Co můžete udělat s plastovými lahvemi?

Stále naše babičky toužily ozdravit pozemek země, zdobení s plastovou zahradou a zahradní cesty. V dnešní době řemesla plastových lahví pro zahradu a vytvořit zajímavý dekor těchto pár lidí jsou překvapeni, protože v průběhu času si lidé uvědomili, že plastový materiál je dobré a levné, vytvářet složitější kompozice. Plastové provedení kompletní ploty, dekorativní figurky v podobě postav pohádek a živočichů, praktickým nábytkem, Hrnky pro sadbu, květiny, zvonky a další.

Chcete-li vytvořit další plastový výrobek, potřebujete pouze svou nekonečnou představivost a potřebný počet prázdných kontejnerů, které lze najít všude a budete potřebovat také jednoduché nástroje v podobě nože a šroubu. Pokud je vytvořená řemesla, například květina, malovaná ve vhodných barvách, všichni, kdo ji viděli, se na něj dívají. Domácí plastové předměty se stanou okouzlujícím dekorem dacha, protože plastový a opotřebitelně odolný odpad může snadno vyrobit i altán.

Dekorativní zahradní řemesla s vlastními rukama

Plastové obaly se aktivně používají k vyzdobení zahrady. Okouzlující řemeslné práce pro zahradu a dacha zdobí krajinu, rozveselují a oslovují hosty. Díky dostupnému materiálu můžete vytvořit květinu nebo jiné domácí šaty ve formě hub, stromu, zvířete, vlaku, vlaku a dalších věcí. Z plastů je spousta soch, je skvělé pro použití při tvorbě tematických kompozic. Často v sousední dachi vidíte dlaň nebo prasečí z plastu.

Chcete-li dát místu vily tropickou náladu a vyzdobit roh zahradního rohu způsobem exotického rekreačního prostoru, měli byste zvážit zahradní sochu ve formě palmy:

 • Vytvořte rám, jehož délka bude rovna výšce stromu v dokončené podobě.
 • Vezměte plastovou nádobu stejné velikosti, například polatorashki. V prázdném kontejneru odřízněte dno a pevně je položte na sebe.
 • Na vrcholu konstrukce přilepte listy na lepidlo, které jsou předřezané.
 • Dokončete palmu zelenou barvou nebo ji nechte tak, jak je.

Řemesla pro zahradu s vlastními rukama - různé postavy, které dokonale zdobí zahradu, zahradu nebo hřiště. Takže další nápad vytvořit vlastní uměleckou věc je roztomilá růžová selata. K tomu, abyste potřebovali:

 • pětilitrová láhev - 1 ks;
 • řezané překážky z láhve na 1,5 l (nohy) - 4 ks;
 • řez v polovině vrcholů z půllitru (uší) - 2 ks;
 • kus drátu (ocas);
 • velké korálky (oči) - 2 ks;
 • lepidlo;
 • aerosolové nebo olejové barvy růžové barvy.

Všechny součásti by měly být připojeny na příslušných místech a upevňovací body upevněny lepidlem - takže je bezpečnější. Připravený prasečí k barvení. Design je žádoucí vážení písku tak, aby pevně stál na místě a vítr ji nevyfukuje. Postava může být postavena jako mini-květinový záhon, odříznutí vrcholu, plnění půdy a výsadby rostlin v něm. Květná prasata je daleko od jediného ručně vyrobeného zboží vyrobeného z velkých plastových lahví se svými vlastními rukama, je ještě možné vyrobit zajíce, pečeť, ježka nebo slona pětilitrových panenek.

Výrobky pro domácnost z lahví na zahradu

Věci z prázdných plastových kontejnerů mohou sloužit nejen jako zahradní ozdoba, ale také získat praktickou funkci. Mohou to být lopatky, lapače škůdců, umyvadla, skladovací nádrže pro malé předměty. Výrobky pro domácnost vyrobené z plastových lahví vždy pomáhají, protože v dachu každého je zbytečný materiál požadované kapacity.

Na farmě budou užitečné kontejnery pro drobné předměty, které mohou být vyrobeny z kontejnerů:

 • Odřízněte krk - a nádoba, ve které můžete uložit hřebíky, šroubováky, šrouby a semena, je připravena.
 • Zahradní stěrka nebo lopata z plastové nádoby budou trvat dlouho.
 • Chcete-li vytvořit umyvadlo, je nutné odříznout spodní část nádoby, otočit ji vzhůru nohama a vytvořit otvory pro upevnění. Můžete si umýt ruce odšroubováním korku na vodu.
 • Láhev pro hmyz je plastový kontejner, nakrájený na polovinu, na jehož dně se nalévá oblíbená pochoutka škůdců.

Agrotechnické výrobky z lahví na zahradu

Ogorodniki často používají pro agrotechnické účely řemesla z plastových lahví pro chalupy. Lehké, plastové, silné kontejnery často slouží jako květináče, hrnce, kontejnery pro sazenice, postřikovače rostlin, skleníky. Díky dlouhé životnosti plastů lze konstrukci používat po mnoho let a dostupné náklady na tyto kontejnery umožňují provádět nové kontejnery vždy.

Řemesla z plastových lahví pro zahradu mohou snadno sloužit jako funkční automatické zalévání rostlin nebo kašny. Je nutné vyjmout dvoulitrovou lahvičku, na bocích vyrazit otvory s hřebíky, nasadit hadici do hrdla nádoby a poté položit výrobek na postel nebo postel. Automatické zavlažování zajistí rovnoměrné navlhčení rostlin. Láhve s vyříznutou špičkou budou sloužit jako nádherné kontejnery s drenáží pro výsadbu sazenic, květináčů,

hrnce a skleníky.

Terénní úpravy zahrady a sadů

Užitečné věci z litých lahví vyzdobí jakékoliv místo. Z barevných obalů můžete navrhnout květinové záhony, hranice a dokonce i zahradní cesty. Každý prvek obrubníku, uličky nebo květinového lůžka je láhev zasunutá do země vzhůru nohama. V závislosti na parametrech požadované kompozice můžete použít celé nebo rozřezané nádoby. Zahradní květinové záhony - sochy jsou rozšířené. Řemesla pro dávání a zahradu v podobě domácích zvířat nebo volně žijících zvířat jsou vyrobena z velkých lahví. Vyřezávaný ježek s trny ze zelené dekorativní trávy bude zdobit všechny trávníky.

Video: co lze udělat z plastových lahví na zahradu

Dostupný a plastický materiál vám umožní krásně vyzdobit krajinu téměř zdarma. Řemesla z velkých plastových lahví s vlastními rukama se setkáte nejen s známými v předměstských oblastech, ale také ve formě výzdoby dětských hřišť u vícepodlažních domů ve městě. Prázdné plastové kontejnery dokáží překládat jakoukoli fantazii krásných řemesel. Prezentované video vám pomůže pochopit, jak si můžete udělat řemesla z plastových lahví pro zahradu a další praktické věci.

Jak používat plastové lahve ve venkovském domku pro zalévání

Použití plastových lahví v chalupě pro skleníky

Ornament pro zahradu a zahradu s vlastními rukama

Foto: dekorace zahrady z plastových lahví

Prázdné plastové lahve by neměly být vyhozeny, protože mohou být vždy použity k vytvoření krásných soch. Dokonce i když nemáte letní dům, pak okouzlující produkt může být umístěn ve dvoře výškové budovy, takže zdobí hřiště. Výběr fotografií vám pomůže rozhodnout se o ručně vyrobeném článku, který můžete snadno vyrobit vlastním rukama - čísla se snadno vyrábějí.

Co lze udělat z plastových lahví s vlastními rukama pro letní rezidenci, zahradu a kuchyňskou zahradu

Trend racionálního využívání domácího odpadu se nedávno stal populárnějším, zejména u plastových kontejnerů. Z plastových lahví je možné vyrobit vlastním rukama prakticky celý interiér dacha a nejen. Jednou z hlavních výhod tohoto materiálu je dlouhá životnost, kromě toho je velmi elastická. Nezapomeňte, že plastové lahve jsou cenově dostupný materiál, který je vždy k dispozici u každého majitele nebo hostesky.

Když jste projevili vynalézavost a trochu fantazie, můžete nejen učinit nezbytné a užitečné věci, které zdobí místo, ale také jej uvolníte z nepotřebných odpadků, aniž byste poškodili přírodu. Je známo, že plast je velmi dlouho rozložen a když se uvolňuje, uvolňuje nebezpečné látky. Takže nemají hodit lahev do ohně nebo na skládku - oni mohou ještě dělat službu v různých řemesel, některé verze, které jsou uvedeny v článku.

Levné a rozzlobené - vyrábíme květinové lůžky z lahví

Plastové obaly jsou ideální volbou pro květinové záhony, protože mají velkou výhodu ve srovnání s dřevem a dokonce i kovem. Dřevěný plot na květinových záhonů nebo květinových záhonů se nakonec rozpadne nebo rozpadne pod vlivem vlhkosti a slunce. Dokonce i kovové obrubníky jsou náchylné k korozi a vyžadují pravidelnou údržbu, jako je pravidelné zbarvení.

A co plast? Už dlouho neztrácel podobu a není zničen. To znamená, že takový květinový záhon bude trvat více než jednu sezónu a dokonce více než rok, kromě toho nevyžaduje péči vůbec. I v případě, že je „selhání“, pravá „element“ lze vždy nalézt ve spíži a snadno vyměnit bez nutnosti dlouhém únavném dni nakupování za účelem nalezení vhodného fragmentu.

Takže, co sami můžete udělat s plastovými lahvemi?

Pokud je potřeba chránit květinovou zahradu, nádoba z plastu s různým objemem se s tím dokáže dokonale vyrovnat. Taková obrubníky nejen omezí prostor a zabrání růstu vytrvalých rostlin, ale stále si udrží vlhkost a zabrání vzniku plevele.

Tvar a velikost květinového záhonu závisí pouze na představivosti letního obyvatele: může být buď rovnostranný, nebo ve formě nějakého zvířete nebo rostliny. Také lahve mohou být rozděleny do segmentů květináče sám.

Dokonce i dítě může postavit obrubníky (samozřejmě s pomocí dospělých):

 1. První věc na místě by měla být nakreslena s ostrým předmětem nebo nalijte obrysy květinového záhonu s pískem.
 2. Láhve, které se uvolňují z štítků, umyjte, nalijte do nich písek a zasuňte víko. Pokud není k dispozici, můžete použít obyčejný pozemek nebo vodu. To je nezbytné pro stabilitu, protože prázdné kontejnery rychle spadnou z plotu.
 3. Na zamýšleném obrysu vytáhněte drážku tak, aby mohla být prohloubena asi o 1/3 lahvičky.
 4. Umístěte naplněné lahve do drážky s krkem směrem dolů, co nejblíže k sobě a zakryjte uzemněním.

Pro vizuální efekt můžete použít lahve různých barev z plastu (zelené, bílé, hnědé).

Někteří letní obyvatelé ani nemuseli kopat do lahví. Například lahve bez dna jsou jednoduše vloženy do sebe, tvořící kruh. Připravený design může být "oblékán" na křoví nebo v kruhu stromový strom stromu. Pro upevnění obrubníku je třeba ji pevně přitlačit k obloukům.

Pokud opravdu chcete mít květinovou zahradu a místa jsou katastrofálně malá, můžete vytvořit vícestupňovou květinovou loď z plastových lahví. Princip je stejný jako při stavbě obrubníku, jen po položení první vrstvy, kterou potřebujete naplnit živnou půdou, a pak položte další podlaží.

Při výsadbě rostlin pro nižší vrstvu je lepší vyzvednout vzorky milující vlhkost, protože při napouštění vody se vyčerpá.

Krásné a užitečné řemeslné dárky mohou být vyrobeny z 5-litrových plastových lahví. Budou sloužit jako miniaturní a hezké květinové postele, například ve formě všech milovaných selat.

Stejně působivé jsou i skupinové kompozice ve formě vlaků s květinami.

A když místo květin zasadí trávníkový trávník, velká láhev se změní na roztomilý ježek se zelenými trny. Zbývá pouze připojit oči a nos.

Ti, kteří se nebojí malých hlodavců, jako kočička-myš z malých (litrových) lahví. Jsou vhodné pro výsadbu petúnie.

Po ukázání malé představivosti mohou být plastové lahve snadno transformovány do malých ozdobných květináčů pod květy nebo pikantními greeny. Můžete je vyrobit rovnoměrně nebo rozřezat do značky v podobě obličeje. Takové vazonchiki budou vypadat skvěle nejen v zahradním altánu, ale také v domě na okenním parapetu.

Ale pokud si na odříznutou láhev položíte hadřík a připojíte lana, získáte elegantní hrnce na letní verandě.

Nejjednodušší způsob, jak udělat závěsné hrnce, je vyřezávat fragmenty zdí na obou stranách láhve a upevnit turnaj pod krk, aby je visel. V takových hrncích můžete vyrábět kompaktní, nízko rostoucí rostliny.

Vyrábíme krásnou zahradní cestu

Obzvláště populární mezi zahrádkáři se těší kolejí z plastových nádob. Pevnost takové cesty závisí na způsobu ukládání a jaké části plastového kontejneru slouží jako stavební materiál:

 1. Stohování v písku odříznuté dna. Vykopněte příkop podél šířky průchodu, naplňte nejprve stavebními odpadky a pak pískem. Navlhčete ji. Ořízněte dna dna (ponechte ½ dílu) a hustě je položte a zatlačte je do písku. Do dna se nehýbejte, můžete vyplnit prostor štěrkem.
 2. Stohování do cementové suspenze. Připravte výkop s maltou (pro 1 díl cementu 4 díly písku a trochu stavebního lepidla) a prohloubte víčka v něm, které se vykreslují barvou nebo vzory.

Skladby z plastových lahví v zimě jsou velmi kluzké.

Veselé hřiště - zdobíme místo pro dětské hry

Pečliví rodiče se vždy pokoušejí vzít své děti do venkovského domu pro hry, kde děti mohou předat čas, zatímco dospělí jsou zavěšeni na zahradě. Samozřejmě by to nemělo být pouze bezpečné, ale i barevné, takže se děti budou líbit. Pomocí plastových lahví je snadné ozdobit dětské hřiště, čímž se vytvoří řada rostlin a zvířat. Chcete-li jim dát jas, pomůže vám běžná barva.

Jaké dětské hřiště bez pískoviště? A tam, kde je písek, musí palma nutně růst. V tropických podmínkách budete potřebovat láhve zelené a hnědé pro stonku a listy, resp.

Než začnete stavět, musíte se postarat o pevný základ. Například fixujte kovový kolík v betonovém potěru a to by mělo být poměrně dlouhé na to, aby byl strom vysoký a děti se mohly volně pohybovat pod ním.

Když je základna pevná, můžete začít růst palmy:

 • odřízněte polovinu lahvičky (horní část s krkem není potřeba) a vytvořte zubatý okraj;
 • ve středu dna dělejte díru, natahujte obrobky na základním čepu, ohýbejte současně denticles na stranu pro přirozenější vzhled;
 • u zelené lahve odřízněte dno a dělejte rovný řez podél celého obrysu na místo, kde stěna prochází do krku (v případě potřeby mohou být větve vytvořeny kudrnatě - rozřezány na 4 části a každá pro uspořádání kuliček);
 • fragmenty odbočky na základně;
 • pevně upevněte hotové větve na horní část stonku (svařováním nebo svazky).

Pokud po sestavení dlaně zůstane hodně zelených lahví, z nich můžete vytvořit malou (nebo velkou) rybinou. U lahvičky odstraňte dno a nakrájejte ho na dlouhé úzké proužky až po samotný krk. Ořízněte okraje pásů obrazně tak, aby připomínaly trny. Řetězejte listy na základně.

Tento vánoční strom vypadá skvěle na místě v zimě, zejména pod sněhem, a také pomůže těm, kteří se na silvestrovském večere nemají čas koupit živý strom ve spěchu.

Hosté z pohádky - legrační zvířata

A samozřejmě musí být hračky na hřišti. Často děti vezmou do ulic své staré oblíbené. Pomocí plastových lahví můžete snadno rozšířit "zoo", vytvářet opravdová díla - od báječné Frog Princess a Goldfish po moderní kreslené postavičky.

Take alespoň pohlednou kočku, malovanou černou a bílou barvou. A můžete použít hnědé pivní lahve a dostanete hnědou kočku, také krásnou.

Z obou dna lahve tvoří hlavu (připojte je), zatímco zatáčky na dně a opravdu vypadají jako skutečná hlava. Na jednom z nich malovat bílé barvy očí, obočí a knír a červená - čistý jazyk. Horní řezané malé uši. Pro kufr byl stejný obřezaný krátce podložený závit na základně, ten poslední k uzavření kufru. Odřízněte okraje dna. Tavený obrys uší a úlomků kufru projdeme bílou barvou a na přední dno vytvoříme bílé skvrny na prsou.

Nalepení hlavy a nohou - pro ně budou užitečné horní díly z lahví s prodlouženým hrdlem. Nakrájejte je na místo, kde se láhev rozšiřuje, ořízněte hrany ostrými hroty a postavte nohy o 4 až 5 částech a položte je na drátěnou základnu. Na horním hrdlu našroubujte zátky, které připevňují k tělu tlapy. Pro ocas trvá dlouhý drát a na něj niti nejužší části krku, ale bez zátky. Chcete-li, aby ocas byl načechraný, řezte hrany na tenké proužky.

Krásná zvířata z plastových lahví jsou také získána z velkých 5litrových nádob. Díky správné kombinaci lahví různých velikostí a pomocí jasného zbarvení na místě můžete usadit zebra, koně, krávu, osla a dokonce i žirafa.

V pískovce děti dělají nejen kulichiki. Dívky mají velmi rád květiny a často se sbírají na trávnících pampelišky (nebo růže od mé matky v květinovém záhonu), aby je rostly ve své písečné zahradě. Ale z lahví můžete udělat celý skleník květin, zatímco dívky budou rádi, že se budou podílet na nejjednodušších možnostech. Sedmikrásky, chrpy a tulipány zdobí pískoviště, zejména proto, že mladí pěstitelé květin mohou opakovaně "transplantovat" je ze zahrady do zahrady bez poškození rostlin a mateřských nervů.

Pro barvy budete potřebovat:

 • drát pro stonku;
 • dokonce i části lahví na vyřezávání listů z nich;
 • krku nebo dna pro většinu květenství;
 • malovat.

Složitější možnosti mohou dělat dospělé. Plastové růže nebo mák zdobí nejen hřiště, ale také květinové záhony.

Řemesla pro vily z plastových lahví má rozsáhlou oblast použití. Pokud se tedy drobné zvířata a ptáci vhodně dívají na květinové záhony a hřiště, pak mohou být zvířata ve větším měřítku umístěna v zahradě mezi stromy a keři. Dávají zahradě jedinečný vzhled a oživují ji.

Úžasné zahradní sochy

Téměř živí jsou zástupci velkých ptáků vyrobených z plastu. S pomocí vícebarevných inkoustů můžete dosáhnout úžasného realistického efektu. Abyste je vyrobili, stačí zvládnout techniku ​​řezání peří ze stran lahví a připravit rám, na kterém budou fixovány.

Velmi nádherná zahrada vypadá takto:

 • pávy;
 • plameňák;
 • orla.

Na zahradě můžete usadit sochy nejen ptáků, ale i zvířat, které jsou dostatečně velké, aby nebyly ztraceny na pozadí vysokých stromů.

Mezi zelení bude světlým bodem bílá ovce, která se dá docela snadno uskutečnit, kdyby byly v skladovacím prostoru uloženy lahve o objemu 2 litry a několika litrech:

 1. Odřízněte hrdlo dvou lahví o objemu 2 litry a položte je na sebe - to bude prodloužená hlava. Ze třetí láhve vyřízněte dlouhé uši, mírně je sklopte trubicí a na vhodných místech připevněte na hlavu pomocí drátu (nebo lepidla). Oči mohou kreslit nebo lepit dvě zátky.
 2. Pro kufr vložte celou lahev do horní části lahve vyříznuté shora. Proveďte další 3 z těchto polotovarů a připevněte je k prvnímu na každé straně a shora, čímž beránku udělí potřebný objem "pasu".
 3. Krk bude sloužit jako dvoulitrová láhev, která by měla být na těle posílena pod úhlem přibližně 120 stupňů, aby byl korok nahoře.
 4. Na krk (na korku) nastavte hlavu.
 5. Pro nohy odřízněte horní část dvoulitrové lahve a vložte do ní celou láhev menšího objemu (1,5 litru). Proveďte další tři takové polotovary a připevněte nohy ke kufru v širokém směru vzhůru.
 6. Z odříznutých dna dvoulitrových lahví vytvoříme fleece, upevníme je mezi sebou a naložíme na kufr. Pod břichem okraje kožešinového pláště.
 7. Malovat ovce bílou barvou a kreslit černé oči.

Použití plastových lahví může být nejen pro dekorativní účely, ale také s výhodou zahrady. Koneckonců je vždy obývána malými pomocníky letního obyvatelstva - množství ptáků, které shromažďují škůdce ze stromů. V teplém létě mají něco k jídlu, ale v zimě je těžší získat jídlo. To je čas, kdy se krmítka visí na zahradě. A pokud zapojíte děti do procesu, získáte dvojí výhodu: pro děti - zajímavou aktivitu a potěšení a pro ptáky - útulný dům se zrny.

Nejjednodušší krmítka mohou být vyrobeny z velkého 5 liter plastových lahví, jen snížit na obou stranách velkými otvory v podobě oblouku.

Aby nedošlo bolet nohy ptačích o ostré hrany láhve, musí být pre-oplavit nebo pásku vložit.

Pro ty, kteří v zimě na chatě je zřídka užitečné podavač automaticky vyplní.

Aby bylo možné z láhve a dvě vařečky:

 • aby dvě díry v láhvi proti sobě, zatímco druhá by měla být umístěna o něco níže;
 • rozbalit láhev a opakujte postup na zadní straně;
 • vloženy do otvorů lžíce příčně.

Poté, co je láhev naplněná potravinami, bude nalil přes otvory v lžíce, jakmile budou prázdné.

Útulné místo k odpočinku improvizované

Nejen ptáci, ale také majitelé sami potřebují mít svůj koutek mezi zelení, kde se za teplých letních večerů si můžete vypít šálek čaje, vdechování vůně přírody. Mnoho lidí dává přednost, aby v zahradním dřevěném altánu. Jsou to velmi krásné, nelze namítat, ale vyžadují určité finanční investice. Ale plast je levná a veselá, a to nejen, aby rekreační oblasti, ale zcela ji vybavit.

Zahradní nábytek - jeden z nejvíce rozsáhlé řemeslné svědčit z plastových lahví. Ale plastový zahradní nábytek má dvě velké výhody:

 • je snadná montáž;
 • Slouží více než jeden rok, aniž by došlo k poškození materiálu.

Snad jedinou nevýhodou je výstavba velkého počtu lahví ve sbírce nemusí být uloženy někde.

Jak bude zahradní nábytek, závisí na ochotě hostitele, a, v uvedeném pořadí, z přítomnosti „stavební materiál“:

 1. V případě, že láhev není příliš mnoho, mohou být uvedeny na zdi a střecha je vyrobena z profilu nebo z kovu.
 2. Ale pokud si nejen stěny, ale i na střechu lahví, dostanete skutečnou letní dům, který, mimochodem, bude teplý na blízko konce podzimu, protože plast je velmi dobře udržovaná teplota.
 3. Nejjednodušší možností rekreačních oblastí - obvykle padák, který bude chránit před sluncem a deštěm. Ti, kteří považují plastové řemesla hrubý a ošklivý, stačí, aby se vrchlík transparentního obalu a malovat dna (pouze ve tvaru květu) barevné inkousty. Bezprostředně pocit stavu beztíže, zdá se, že mu nad hlavou visela mračna motýlů, květin. Jedna nepříjemná vlna z ruky - a okamžitě odletět.

Praktické závěsy altán

Letohrádek dostatek čerstvého vzduchu, ale také, bohužel, i prach. Plain tylu vyžaduje časté výplachy, zatímco clona z plastu nesbírá tolik prachu a „prát“ není ani při možné - jednoduše opláchněte vodou z hadice (samozřejmě, je-li takový slepý není visí v domě).

Pro snové a romantické hostesky vyhovoval jemné záclony dna plastových lahví, navlečené na substrátu.

Energičtí lidé, kteří mají rádi světlé barvy, vhodnější korkové závěsy shromáždí na stejném principu.

Tabulka, podnožka, židle a dokonce i pohovka v altánku mohou být také vyrobeny z plastových lahví. Starý nábytek z domova je také docela přijít k relaxaci na čerstvém vzduchu, ale ona, stejně jako závěsy, se časem stane sedá prach. Kromě toho, aby dřevěná sedačka na ulici je poměrně obtížné, protože tento nábytek je poměrně objemné a těžké. Ale upravil plastová židle není nijak složité.

Sbírat nábytku je snadné - stačí láhev pevně a vystavit spojovacího pásku, takže požadovaný tvar. Pro osmanské kravatu nebo šít na mys - ze by nikdo odhadnout z toho, co ve skutečnosti jsou vyrobeny.

Pro pohovka pokrývá vhodnější z koženky.

Pokud plánujete večerní čajový dýchánek, nutně provádět osvětlení v altánku. Povýšit žárovku, můžete snížit láhev na polovinu a horní polovinu vytvořit jednoduchý misku a malovat nebo vložit přes barevné nitě.

Plastové lustry lepší využívání úsporných žárovek - nejsou tolik tepla a nebude tát materiálu.

Ve složitějších provedeních lustry jsou sestaveny z fragmentů listů nebo květů řezaných z různých barevných lahví.

Zahradní doplňky pro práci na zahradě

Do předměstské oblasti vypadala hezky a upraveně, vždy musíte se o něj postarat - pletí, sbírat spadané listí a nečistot. K tomu budete potřebovat nástroje. Samozřejmě, aby se motykou nebo hrábě z umělé hmoty nebude fungovat, ale čím více prosté kopie - docela možné.

Řemeslníci již dlouho vědí, jak používat plastové lahve ve prospěch sebe a šetřit na rodinný rozpočet. Koneckonců, když se náhle zlomil lopatka, ne přejet do obchodu pro novou. Komunálního odpadu, které je v každém domě, se ukázalo spoustu užitečných věcí, a to bez dodatečných nákladů:

 1. Kopečky.
 2. Broom.
 3. Kbelík.
 4. Umyvadlo.

Z plastové lahve mohou být užitečné věci, a to nejen na zahradě, ale i na zahradě. To může být tak malá plavidla jsou repelenty a větších struktur, jako jsou skleníky.

Většina truckeři se pěstují sazenice zeleniny sebe. Někteří to v bytových podmínkách, ale vyšší kvality sazenice získané z sklenících - je zde teplo a dostatek světla.

Náklady již nemůže mluvit, ale co se týče pevnosti - skleníkový plastových lahví jistě stát po dobu delší než film přístřešků či skleněných konstrukcí.

Pro zvýšení životnosti skleníků plastových lahví, je žádoucí, aby na základech a použít kovový profil pro rám.

Nejjednodušší možností zahrnuje výstavbu skleníkových stěn celých lahví, které jsou umístěny na sobě.

O něco delší muset pohrát s skleníku desek, ale to bude zase teplejší. V tomto případě láhve mají snížit a sešít plochá část (očko), mezi nimi ve tvaru pásu. Hotových plátna namontován skleníku.

Pro zahrádkáře zalévání je neméně důležitá otázka, než je existence skleníku. Namísto hotových zavlažovacího systému na zahradě, můžete použít plastové lahve. Musí být buď zavěšeny na Bush, že udělal předtím otvory ve spodní části, nebo kopat do země.

Kromě toho jsou lahve získat dobrou protipožární trysku - stačí to udělat v malých děr a připojení k zahradní hadici.

Odpuzovač z plastové láhve bude vyhnat z oblastí nejhorším nepřítelem letní rezidenta - krtek. Nejen že pluh postele, kopání jejich tunely, ale také vliv na průběh akce kořenový systém rostlin, zbavují zemědělce budoucí sklizně.

Je-li řez v bočních stěn láhve je ohnout a dát kapacitu na ocelové tyče s poryvy větru Bude láhve víru a hluku. Zvuk přes tyč přejde do země a popírají krtka touhu řídit v tomto hlučném místě.

Seznam toho, co může být vyrobeno z plastové láhve s rukama, dost dlouho. Je to jen pár řemesla, které usnadňují život chalupářů. Souhlasit - je lepší získat maximální užitek z láhve než znečišťovat životní prostředí. Chránit životní prostředí a pracují s radostí!

Výrobky z plastových lahví pro dům a zahradu, nové fotografické nápady

Pro lidi s fantazií a zručných rukou, nebude těžké proměnit nepotřebné položky na skutečné mistrovské dílo. Masters a nováčci používat výrobky z plastových lahví do interiéru jako zahradních dekorací a praktický nábytek. Barevná víčka z plastových lahví - vynikající materiál pro mozaikové panely na stěnách a plotů. Nejlepší nápady s podrobnými instrukcemi a fotografií lze snadno implementovat v zemi, takže holé zemi v „mýtině pohádek“, a dům naplněný užitečných věcí.

Významné výhody řemesel z plastových nádobách

Úspěšně provedena suvenýr nebo cetku nakonec vyroste hobby, ne-li představivost limity. Nepřestávají potěšení rekreantů, které spadly z jednoduchého drátěný plot na budovy, obdivoval měřítko.

Z dostupných materiálů, které vydávají hodně, někdo je budova:

 • skleníkových;
 • přístřešek pro automobily;
 • letní sprchou nebo vanou;
 • chata záchod nebo do chléva;
 • letohrádek nebo slunečník;
 • Zámek pro děti a dětské hřiště;
 • pískoviště s ozdobnými nárazníky;
 • Různé dočasné stavby na místě.

Hlavní výhodou těchto zařízení - dostupný materiál. Když dosedla na místo prvků konstrukce stěny se získávají estetická a je velmi spolehlivý. Vše závisí na způsobu spojování plastových lahví. Vydáte-li se na věc důkladně, bude požadovaný výsledek zapůsobit i zkušené stavitele.

v průběhu času, plast stává skutečnou ekologickou katastrofu - je těžké se zbavit. Ale je nutné, aby se čistí-up všechny zúčastněné strany, a bude horu prázdných PET lahví pro výstavbu skleníků, záhon nebo kaskádě vertikální zahradničení. Jedinou nevýhodou - dlouhá sbírka stejném kontejneru jako kontejner v různých barev a velikostí.

Některé se podaří shromáždit dostatek materiálu pro okrasné 1 sezónu, jiní jsou přitahovány k plastovému sbírce sousedy a přáteli. Někdo se rozhodl vyčistit prostor pro pobyt v přírodě, ke zlepšení životního prostředí na cestě do země a sbírat materiál. V důsledku toho, a plastových lahví v případě, a oblast je čistý.

Další výhodou - plastová nádoba je měkký a poddajný, je snadno řezat, nevyžaduje sofistikované nástroje. Při nízkých dovedností samotný materiál „diktát“ nápadu.

Vytvořit originální výzdobu je zapotřebí:

 • zajímavý nápad;
 • Ready vzorem (obrázek);
 • Materiál kutilství nástroje;
 • Průchod předmětu.

V rukou skutečného mistra plastových lahví mít na druhém životě stává funkční objekty. Upomínkové předměty se nejlépe provádí na sezónním základě. Například Novoroční hračky vyřezávané v zimě, praktický chata bude postavena - v létě, na jaře a na podzim se nechá postavit „zúčtování pohádek“, u domu pro děti.

Recyklaci plastových obalů - vzrušující zážitek pro rodinu. Pro to je jednoduché přilákat děti, pokyn jednoduchou roli. Nezapomeňte jim připomenout, že to není jen mistr Firebird nebo „ostrov Chunga-Changa“ s palmami z láhve, a péči o životní prostředí. Na zkrášlování okolí může přilákat dvorku nebo učebny.

Nábytek a bytové doplňky z plastových lahví

Nábytek z plastové láhve vypadá jako mistrovské dílo, není k dispozici pro každého. Pro ně potřebují hodně plastových kontejnerech stejného vzorku. Pohovky a gauč zapůsobí svým designem a komfortem bez uvedení tohoto nábytku. Nic složitého, pokud se sofa, aby bloky - sedák, záda, boky. V případě, že obal není dost, můžete si na pohovku bloky střídavě. Lepší, když získané lahví nápoji, například dvoulitrový kvas nebo limonády.

„Montáž“ princip nábytku lahví je jednoduchý - vystavit své kabáty a těsně zabalené s páskou. Nábytek byl více měkký a pružný, uvolněte trochu vzduchu a pevně kroucení každé láhvi. V místě, kde je víko, snížit víčko láhve a druhý primatyvayut pásku. Blok, který na obou stranách stopky - to je základ nábytku.

Pak už vše záleží na fantazii, jako je nábytek a množství dostupných lahví. Po převinutí 7 nádrže stejné velikosti, to dopadá základ pro osmanské. Jaká bude jeho tvar a styl záleží na master. U měkkých sedadlech potřebují Beanbag nebo blok pěny na horním velikosti. Kryt vystřihnout velikostních polstrovaným stolice ve tvaru válce, a na bočních švů, je vhodné vložit zip, ale je snadnější šít čalounění pevně.

V případě, že nábytek v létě nestačí dát osmanská vyrobené ze starých dek a dětský polštář, zabalené jim vyplývají z lahví. Na kůži půjde staré závěsy nebo přehoz. Pokud pouf být reprezentativní, textilie nebo eko-kůže na výběr více nové a drahé.

Pro stavbu stolku bude potřebovat 4 regály plastových lahví, překližky štít jako desky, které mohou skrývat dlouhou ubrus. Stejně tak, aby pohodlný stojan na notebooku nebo vzdálené tabulky k výslechu. Pro velké nábytku (pohovky, lenošky či křeslo) z plastových lahví, bude potřebovat hodně trpělivosti a surovinu.

Užitečné věci pro dům z plastových lahví

Ozdobit ložnici nebo dětském pokoji studentské řemesla z plastových nádobách nebude těžké. Můžete si vytvořit spoustu umělých květin. Výsledné chryzantémy, růže sedmikrásky nebo dát do vázy ze stejného materiálu, a dodává v polovině dioda svítí na izolovaných vodičů. Takže to bude vypadat jako noční světlo velké krásy, kde je slabé světlo nalije do plastových lístků.

rada: S cílem poskytnout zvláštní formu letáků, použijte ohřev polotovarů a skládání nad kleště!

Za uvedení domácí kytice bude potřebovat vhodnou nádobu, prostě odříznout část lahve - není esteticky příjemná. Okraje cut-off vyznačit na trati, aby se škrty, konsolidovat výsledky topných zatáčkách. Malá průhledné nádoby odříznout na samém vrcholu, z velkokapacitního řez asi polovina. Volba materiálu s vlnitým nebo „pasu“ ve středu, který byl zajímavý základ.

V tom pokračovat, umožňuje představivost, ale okraj krásné zatáčkách. Lemovaný plátek získané od svislé nebo diagonální nadsechek plastové základně. Výsledný pás ohnut rovnoměrně na vnější straně.

Dávejte pozor! Je důležité, že všechny zářezy a drážky hloubka byly přesně stejné, pak je vše vyjde čistý produkt.

V závislosti na druhu okraje je žádoucí, pásy váz (území jakýkoliv jiný produkt) je upevněn různými způsoby:

 • tvaru ohybu;
 • sponky;
 • fixační;
 • Lepení transparentní polymery.

Hrnce, květináče a kontejnery určené k pěstování

Barevné plastové nádoby ve tvaru láhve různých velikostí a Bootle vhodné jako kontejnery pro pěstování živých rostlin. Velmi snadné udělat voňavé balkonu 3 nádob - kaskádu ampelnyh petúnií. Voňavé květy, visící z řezaných plavidel pomůže realizovat sen o krásném ráji.

Polovinu velkých lahví a plechovek a splývaly Donets a kryt. Ve spodní části je vhodné položit kamínky pro odvodnění. Přebytečná voda po zalévání rostlin budou mít v nižších řadách. Ve stejných nádobách pěstovat rostliny bez půdy - hydroponicky s přídavkem hnojiv. Čerstvé bylinky a sazenice (v městských a příměstských podmínkách), jsou také pěstovány v připraveném plastových lahví.

rada: Použití kompaktní tvar a schopnost suspendovat kontejner pro vertikální terénní úpravy s automatickým zavlažováním. V nepřítomnosti majitele konev s vodou, ponořené v půdě, se rostliny vyrovnat se s vlhkostí.

S plastovými lahvemi může odrazit škůdce nebo přilákat ptáky do této oblasti. Chcete-li tento tank byl používán jako krmítka a ovocných stromů u kořenů lahvích umístěných pasti chemikálií. Z dvojitého plastového kontejneru řemeslníci vybudovat past na vosy, kde létají, cukrovou vodu a nelze získat zpět.

Dacha „ve spěchu“ je snadno postavit řemesla vyrobené z plastových lahví jako provizorní umyvadlo, závěsné plnou láhev vzhůru nohama. Je to stojí za to něco odšroubovat víčko a malý proud vody pomůže vyprat a umýt ruce. Je to také stojí za to dělat obchod a uspořádat osvětlení pro krásné sovy nebo trpaslíky z plastu. Jakékoli zahrada dekor pro inspiraci - na zajímavých ilustrací.

Multifunkční domácí potřeby

Původní make-up vyrobeny z 2 dna plastových lahví prošitím okraje se zipem. Tato kolonka může být použita jako multifunkční kus - prasátko, kryt pro velké korále, kolíky nebo šperky.

Z takové koule pozastavena někam zavřít, komfortní pletenina, táhne řetězec vnořená uvnitř cívky. Lak na nehty nebo kolekce rtěnka je snazší najít v provizorním rakev se zipem.

Světlé vánoční koule, věnce a hračky z plastových lahví - dobré využití pro průhledné nádobě. Jedna lahvička, nakrájíme na kulatých proužků, zrušte bude míč. Po odstranění rozsah sešívačky zdobí žádným způsobem:

 • vinutí „déšť“;
 • obal rozpadal pěna (sníh);
 • dekorační flitry, korálky a kameny.

Vánoční ozdoby z bílých plastových lahví „s pasem“ ideální pro sněhuláků a tučňáci. Můžete použít černý lak na nehty čerpat očí a další prvky, vlny (lavinový), flitry, malá tlačítka, korálky a vše na dosah ruky. Zábavné uzávěry pro postavy - od barvy ponožek jednotlivých, pletený pás se používá jako šátek.

rada: Z domácích zimních postav, svíčky, pozlátko a závěrečnou dvojicí větví borovice s kužely vytvořit originální vánoční píseň, a ne kupovat vánoční stromek.

Závěsy barevných plastových víček a lahví

Zónování prostor - populární metoda design, který je často používán průsvitný závěs, vyrobený vlastníma rukama. Původní opona můžete ozdobit jakýkoli obývací pokoj, chalupu nebo krytá terasa. Interiér je široce používán původní partition visící z neobvyklých materiálů.

Moderní dekor v poptávky plastu, včetně lahví a uzávěrů k nim. jsou zde možnosti pro nevidomé:

 • zbytky z malých kontejnerů dna - tlusté proužky na vlasec, když výkyvný pohyb vzduchu;
 • barevných víček - fantazie malbu těsně navlečených prvků;
 • věnec z plastu a světla, aby závěs dioda větší estetiku.

Původní lůžek sezóna

Letní sezona projde, a na jeho místo přichází naživu záhony ruční květiny z plastu, není horší než na krásu po současnost. Jejich výhoda - možnost vyzdobit plochu kdykoliv. Tyto postele bledě na pozadí živé rostliny, ale brzy na jaře a pozdě na podzim, když přilákat obdivné pohledy.

Pro sedmikrásky potřebovat malý plastový kontejner, bílá (lístků), žlutý (půli cesty) a zelené (listy). Stále potřebujeme šídlo a svíčku (pro vytápění), „tekuté hřebíky“, nůžky a tuhý drát v zeleném izolaci.

Základem bílá láhev oříznuté na rozteče 16 segmentů - je to lístků. Úhledný okraj ohýbá nad plamenem svíčky a provádět 2-3 korunní sedmikráska, která spojuje centrum s šídlem. Zde pevnou stonek s listy na zeleném drátu zavření v polovině. květina žlutá centrum vyplnit koše s malými řezy na 2 jemně pitval kruzích se zakřivenými okraji nad svíčkou. Doplňkem květina zelená sepals ze dna, sbiralsya všechny díly a opravit dohromady.

Ze zbývajících kusy zeleného plastu s otvorem vystřižené listy na základně (pro zavěšování) a připevněte požadovaný tvar zahřátím nad plamen svíčky. Rukojeť z drátu upevněno listy, mají jít kolem něj lehce. Zbývá Heřmánek, aby se pár „společníků“ a najít kytice důstojné místo.

Použitím vzorků a představivost, je snadné postavit plastikový lilie, růže, chryzantémy a tulipány. To vyžaduje vhodného plastového barvy, které tvoří několik vrstev okvětních lístků, aby se dosáhlo podobnost s čerstvými květinami.

Pro vícerozsahového záhonů jsou mozaika složení nádob naplněných hlínou. Krytů, aby stěnové panely. „Butterfly“ nebo „berušky“ - v různých provedeních.

Výrobky z plastových lahví na hřišti

Neuvěřitelná krása pták peří s plastem - celá „Glade pohádek.“ Tento páv nebo Firebird, labutě, holubi, papoušci a Bullfinches. Všechny jsou vyrobeny z prázdných PET lahví jako obecné zásady:

 1. Obsah estetický hlavy ptáka se zobákem a oči;
 2. Vzpřímený trup a krk;
 3. Navlečené plastové peří;
 4. Poskytnout křídla a ocas;
 5. Sedět na noze nebo namontovat na vybranou plochu.

Plastové labutě lze oplocení modré „jezero“ obráceného plastových lahví. Podivné ptáci zdobí strom v rohu zahrady, který je vyhrazen pro dětské hry. Můžete si vybrat téma dekor, jako opuštěný ostrov s palmami a papoušky.

Plastové zvířata, ptáky a hmyz, známé našich zeměpisných šířkách, stejně jako své oblíbené pohádkové postavy doplňovat další materiály. Kurz bude pneumatika, dřevo, prázdné nádoby, které lze snadno malovat.

Jak vyrobit ozdoby z plastových lahví pro chat a zahradu

Původní zahrada Dekor improvizovaný materiál - je další způsob, jak dát osobnost místa, dokud se mladé rostliny vstoupí v platnost. Zelených plastových lahví snadno vytvořit zábavné žáby na okraji rybníka, pozoroval s vážkami a motýlů z téhož materiálu.

Palm - populární zahradní dekorace se skládá ze sudu (15 hnědých lahvích) a palmových listů (zelená plastových 5-10 ks.). Jedná se o jednoduchý proces, ve kterém dokonce i děti ochotně podílet.

Připraven hnědý pohár se zářezem navlečené na tlusté ocelové tyče (návnady bambusu) předem propíchnout základny. Brown kapacita (1,5 až 2 l), aby lépe využívaly rozřezaná na polovinu, pak je nutné, aby punč pouze Donets.

Zelené lahve zmizet beze dna a krku, s výjimkou toho posledního s krkem, který je vyžadován jako smyčka. Tyto kontejnery podélném řezu na 3 části k závěsu a snižuje listy. Pokud budete potřebovat další dlouhé listy, sešívačky připojte druhou polovinu desky. Všechny části dříku se závitem na substrát a připevněn k horní, propojené společnou smyčkou. To zůstává pevně nastaven na místě „exotických hosty“ se svěží zelení.

Shromážděný materiál po dobu jednoho roku, ale je to jednodušší pro připojení k podniku „ekologických“ Čištění sousedy a přáteli. V loděnicích jsou speciální kontejnery na plast - shromažďovat mnohem jednodušší.

Začínáme - Odstraňte plastové láhve s etikety a zbytky lepidla, je důležité, aby dobře opláchnout a vytříděný materiál je deformován.

Pokud postavena vertikální oplocení, které je třeba vyplnit. V závislosti na myšlence, v PET lahve se nalije písek, kamenného prachu nebo suché půdy pohřbil 1/3 krku dolů.

Pro vybrané účely používají různé plastové pružnost. Tepelné zpracování je pro filigránské práci (květiny) vyžadováno. Je důležité, aby se přehřát na plátky fragmentů.

někdy vyžadovat další natírání fantasy charakteru. Například růžová prasata na hřišti je nejlepší pokrýt sprej ze spreje, zajistit transparentní akrylové barvy.

Plastové lahve - velký věci ve správných rukou. Používat je jako základ, je snadné naučit děti lekci na environmentální výchovu a naplňte dům nebo pozemek praktické věci. Když tvořivost barva, velikost a tvar plastových lahví samotné podnícení nových myšlenek na vzrušující tvůrčího procesu.

69 foto nápady řemesla z plastových lahví

Zpětnou vazbu, prosím, vyplňte formulář na stránce Kontakt

Všechny materiály na tomto webu - autorská práva. Kopírování bez aktivního odkazu je přísně zakázáno!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 5