Co lze udělat z pneumatiky

Co lze udělat z pneumatiky

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výrobky z pneumatik

Současní užité umění nezná hranic, takže se hodí některý z dostupných materiálů. Takže, vše pro stránky země, nebo záhumenky domácím hřišti vytvářet ozdobné předměty vyrobené z pneumatik. Guma je snadné, aby se původní záhony, květináče, nábytek a figurky v podobě zvířat.

Jak vyrobit řemesla ven z pneumatik na kolech vlastníma rukama

V tvůrčích rukou muže pneumatik lze najít druhý život jako krajinné dekorace. Chcete-li vytvořit umělecké řemeslo ze pneumatik stačí mít fantazii, touhu tvořit a nástroje: ostrý nůž, rukavice pro domácnost, barev a křídou označit obvody. Před začátkem tvůrčího procesu, je žádoucí, aby se náčrt budoucnosti subjektu na kus papíru, a pak budou muset označit obrysy na víčku. Výrobní proces nezabere mnoho času, základní instrukce a zároveň dopadne mistrovská díla.

Automotive pneumatika je ideální pro open-air prostor, protože to může snadno odolávat různým povětrnostním podmínkám. Kouzelné řemesel mohou ozdobit chaty nebo hřiště na několik let v řadě. Nicméně, je pneumatika na slunci příliš horká. Tuto skutečnost je třeba brát v úvahu při tvorbě nábytku, které plánují dovolenou v létě. Výrobky ze starých pneumatik jsou prakticky žádnou údržbu - musejí být umyty mýdlovou vodou příležitostně.

Zajímavé články z Tyru pro zahradu s vlastníma rukama

Moderní zahrádkáři mají sklon být kreativní a to nejen na zahradě, ale také v designu zahradnické oblasti a zahradu. Dělají vaše stránky více dobře upravené, krásné a originální. Řemesla z pneumatik může nést nejen k dekorativním účelům, ale také, aby se stala praktická a užitečná věc pro ekonomiku. Pneumatika - praktický materiál po ruce, ze kterého je snadné, aby se původní věc, dokonce i muže, který nikdy nebyl čelí ruční práce.

Pryže pneumatiky jsou přitažlivé postavy zvířat. Vezmeme jednu nebo několik pneumatik tím, že zářezy na správných místech, a kde je to nutné, ohýbáním, že je možné se dostat medvěd, žába, žirafa, housenka, krokodýl, osel, pes, slon nebo želvy. V případě potřeby můžete vytvořit kreslenou postavičku jako oblíbenec, Luntik, panenky, auta, nebo Fixiki. Další podrobnosti řemesel z překližky. Po dokončení procesu kreativní řemesel z pneumatik jsou malované v jasných barvách a jsou umístěny ve dvoře radosti všech.

Pokud si nevíte, co lze udělat ze starých pneumatik, a pak začít s lůžky. Ohrazení pro květiny z pneumatik jsou nejjednodušší způsob, jak zdobí zahradu. Pokud ukážete trochou fantazie, řezání a kroucení kaučuk, je možné vytvořit originální hrnce a vázy, která se prolévá půdy a zasadil rostliny. Letní obyvatelé často používají sběrnici jako kompostu jámy, umístění jedné pneumatiky do druhého. Atraktivní houpačky, písek, schody, ploty, kamínky - pro tyto produkty platí stroj pneumatiky, který byl dán druhý život.

Pneumatiky mohou být přizpůsobeny zajímavé nábytek, který je jistě přijde vhod v zemi a stát se atraktivní novinkou pro všechny hosty. To nebude jen gumové konstrukci a příjemný odpočinek na téma teras, verand a otevřeného prostoru. Chcete-li vytvořit židli pneumatiky, měli byste mít:

 • staré pneumatiky - 2 ks;.
 • Pružná překližka - velikost 100h90 viz desku;
 • pěna - pár kusů: silných a tenkých;
 • plsti;
 • Nářadí: šroubovák, šrouby a sešívačky pro nábytek.

Pokud jsou všechny potřebné komponenty na dosah ruky, je čas začít okamžitou výrobu zahradního nábytku:

 1. Pneumatika automobil je umístěn na druhé straně, jsou připevněny k sobě pomocí šroubů.
 2. V dolní části potenciálních produktů, tedy spodní části rámu je upevněn odpovídající velikosti kusu plsti s sešívačkou. S tímto prvkem sedadla lze snadno přesouvat po podlaze.
 3. Překližka, který bude sloužit jako opěradla je přehnuta a upevněna na sběrnici pomocí šroubu.
 4. Po tom, co potřebujete, aby řezat kruhy z pěny. Děláme jednu z hustého materiálu vnějším průměrem pneumatiky a pár druhých - od jemné. Velký kruh je vržen do vnitřní části pneumatiky, která je umístěna na vrcholu. Tenké kruhy umístěné v horní části pneumatiky dát komfort výrobku. Podrobnosti jsou stanoveny sešívačku.
 5. Zpracované zpět. Rub tenké pěny na překližky.
 6. Poslední krok - kryt prošívané materiálu.

Co může být vyroben ze starých pneumatik? Exkluzivní řešení pro chat a domů se stal podnožka. To lze provést jednoduchým způsobem, ale mělo by být k tomuto odběru:

 • automobilové pneumatiky;
 • pevná nit ve formě nití nebo konopný provaz;
 • kus překližky stačit na pár kol;
 • nástrojů ve formě šroubů a lepicí pistole;
 • lak.

Ottoman pneumatik bude zajímavý design řešení pro uspořádání moderní interiér, jako kus nábytku je nejen krásné, ale i pohodlné. Výrobní postup je následující:

 1. Kruhy překližka je umístěn na spodní straně a na horní straně pláště, upevněny pomocí šroubů.
 2. Začnou navrhovat horní část turecké, který se bude skládat ze strun. Vzhledem k lepicí pistole fixní lana nebo lana na přelomu překližky po zapnutí principu šneků od centra. Tak to tak dlouho, dokud se víko je zcela uzavřen.
 3. Po dokončení procesu tvorby vlákna laku, který bude chránit produkt před negativními vlivy environmentálních faktorů, jako je vlhkost.

Zvířata, ptáci a vodní život z pneumatik vypadat skvěle. Tak nádherné umělecké dílo jsou labutě z použitých pneumatik. by měla být přijata, aby se jim:

 • starý autobus;
 • bílá křída;
 • barva (s výhodou na bázi vody);
 • přímočará pila, vrtačka, šrouby;
 • plechu.

Proces výroby řemesel nejsou nejtěžší, ale vyžaduje důslednost a pozornost během provozu:

 1. Skicování na připraveném labuť pneumatik kreslení hlavy obdélníku 9H2 cm, od zobáku. Pak nakreslit krk na víku, který se provádí pomocí hlavy a pokrývá více než poloviny obvodu pneumatiky. Rovné čáry kreslit pozor, aby se dostal do řezu. tail linka bude v zobáku oblasti a bude trvat přibližně dvacet centimetrů.
 2. Přistoupit k řezání labutě, které nesou vrtačku, skládačky a tam.
 3. Otočit uvnitř autobusu, takže silueta labuť. Nejširší část podpory je to, že uvnitř zase dovnitř.
 4. Hlavy a krku bez pevných nosičů nenese, takže deska musí být připevněn k této části.
 5. Když je produkt připraven, je čas začít malovat.

Dekorativní předměty vyrobené ze kol pro dětské hřiště

Co může být vyroben ze starých pneumatik na hřišti? Existuje spousta nápadů, které reinkarnovat, kteří sloužili v předmětu krásných předmětů pro zdobení Dvůr kolem objektu. Starých pneumatik mohou být zdobené s dětským hřištěm, převést ji do pohádkové město, kde budou děti vždy tráví svůj volný čas zábavné a zajímavé. Winged houpačka, mini-pískoviště, zvířata, se kresleným postavičkám z pneumatik doplňují barevné rekreačních oblastí pro dívky a chlapce.

Hry v písku - oblíbená zaměstnání děti na dětském hřišti. Nicméně, ne každý nádvoří se může pochlubit zajímavou pískoviště. Krásná a pohodlná kontejner na písek je třeba vyvodit z kamaznoy pneumatik. Za tímto účelem je nezbytné stanovit gumu ve vybrané oblasti, opatrně malovat a naplněný pískem. Proces výroby pískoviště můžete udělat se svým dítětem, se domnívají, že dítě bude velmi zajímavé malovat budoucí pískoviště s různými barvami.

Ze starých pneumatik mohou být vyrobeny nejen nádhernou sochu, ale také dětské atrakce. Například v automobilovém houpačce pneumatiky umožní dítě bavit v zemi. Je třeba poznamenat, že jsou méně traumatizující než dřevěných a kovových modelů. Možnosti houpačky pneumatik mají hodně, ale měl by začít s jednoduchý. První krok:

 • Připravte si starý autobus stroje;
 • vzít ostrý nůž;
 • ten provaz nebo řetěz;
 • pak najít robustní větev stromu, který bude sloužit jako podpora.

Krokem procesu, zařízení domácí houpačka je nic složitého. Zpočátku bude na stejném konci lana, aby se silnou smyčku, která přenášet přes zvolené pobočky. Druhý konec lana se projít kolem a udělat smyčku. Houpačky visí svisle, kolmo k zemi v úrovni devadesáti centimetrů. Výrobek je určen nejen pro děti, ale i pro dospělé se středně hmotnosti.

Slunce lahví bude ozdobou na každou zahradu nebo hřiště. Chcete-li takový domácí, potřebné pro stroj pneumatiky, kus překližky, šrouby a půllitrových plastových láhví, které budou sloužit paprsky. Chcete-li vytvořit jednodílnou konstrukci a je nutné, aby se dospělo na autobusovém překližky na vnější straně láhve v kruhu svázat několikrát chodit žluté barvy na překližky a malovat tvář slunci.

Video: co lze udělat z pneumatiky

Řemesla z automobilové pneumatiky - to je cenově dostupné a krásné dekorace, které můžete udělat sami. V schopných rukou mistra nevyužitých automobilových kol zastavit v půvabné sochy. Podívejte se na video krok za krokem a uvidíte, co se dá udělat z pneumatik. Pokud máte nějaký ležet v garáži nevhodných pneumatik, nenechte si ujít příležitost dát jim druhý život, který vytvořil několik děl.

Řemesla z pneumatik s vlastníma rukama: 100 fotografií a master class

Převést své staré věci ve svých různých kusů nábytku a interiéru je již dlouho standardem. Na starých pneumatikách, palet a plastových lahví, mnozí lidé dívají není tak odpadky, ale jen jako stavební materiál. Možná, že po přečtení tohoto článku, můžete také připojit se k nim, protože se nyní děje kolem Jak úžasné artefakty z pneumatik může být dělána s vlastníma rukama.

Jak vyrobit řemesla z pneumatik s vlastníma rukama.

Pro začátek je nejen krásná, ale krásný a užitečný. Od sloužil jejich pneumatiky může mít mnoho funkčních věcí pro zahradní plot.

Jak vyrobit zahradní nábytek z jejich dílny ruce pneumatik.

Staré pneumatiky je třeba umýt a vyčistit. Pro čištění můžete použít speciální nástroj pro čištění pneu - pak váš autobus bude mít lesklý černý vzhled. Boční povrch pneumatiky malovat akrylovými barvami. Pro více zajímavý typ zahradního nábytku bočních povrchů pneumatik můžeme vložit přes koženky a malovat.

Jak se zbavit tmavé černé barvy, všechny naše první prázdnou bílou barvou. Poté naneste barevný lak náš obraz. A konečně, přidáme k obrazu jasné tmavé obrysy.

Pro naše uprostřed polstrované sedačky, aby se kulatý polštář. Chcete-li použít barevný obraz na černé koženky - místo ve struktuře naplní bílou barvou, a pak dáme ho na horní část barevného vzoru.

Jak na starou pneumatiku s pletené krycí osmanské master class.

Pokud byl důležitý zahradní nábytek z pneumatik, aby nás jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům, pak pergola nebo terasa, můžeme provést další krásné verzi polstrovaných židlí pneumatik.

K čistí od kontaminantů sběrnice upevnění nohy.

Pletené boční plocha naší osmanské. Pokud si nevíte, jak nebo nechtějí plést pro tyto účely můžete použít kousky starých svetrů.

Ukotvení pleteninu na straně autobusu a dole. Zavřete horní otvor ve víku kruhem překližky.

Kruhový pletený kus pro horní polstrované stoličky připojit háček s bočním dílu.

Zajímavé možnosti řemesla pneumatik.

Existují i ​​jiné jednoduché možnosti pro zahradní nábytek z pneumatik. My můžeme dodat pneumatiky na sebe a dělat vrchol odpadních pneumatik a područkami sedadel.

Nebo jinou alternativu, nábytek z pneumatik. Uvnitř autobusu poloviny jsou vloženy dřevěné klíny, nosníků a šitý měkký válec - tak, že jste si připravili pohodlné sedadlo na židli.

Pneumatiky není těžké učinit opatření pro dětské hřiště. Například, tady jsou jednoduché houpačka.

Nebo stroj, který nenechá žádné dítě lhostejným.

Velmi často se stává, staré pneumatiky jsou použity k vytvoření záhonů a street květináče. To znamená, levné a veselá. Postel může být poskytnuta dekorativní vzhled, vyplňování okrajů více zajímavým způsobem.

Chcete-li takovou postel, měl by označit bok pneumatiky, jak je znázorněno na fotografii. A pak už jen snížit linku.

Sam řezací proces může být obtížné. V ideálním případě, že je lepší dělat skládačka. Máte-li řezat nožem, zvedací části dřevěnými kolíky, můžete výrazně zjednodušit svou práci.

Vyjmout z autobusu musí být zapnutý. Je to jednodušší dělat společně. Ale můžete otočit pneumatiku a jeden vystoupil na okraj nohy pneumatiky a kroucení druhý konec rukou.

Tyto postele mohou být měněna a originální - to je to, co jim pomohl získat velkou popularitu. Nejznámější verze - dát pneumatiky na stojanu, který byl řez dříve z její horní části.

A lze se převrátí a převrácený autobus, aby se taková varianta záhonu.

protože Rubber špatně drží barvu, potom tato volba se mozaiky je nejen krásná, ale také praktické.

Místo květinové zahrady může udělat gauč pro psa.

Chcete-li vytvořit takový záhon nemusí dopadat na autobus. Tím se výrazně usnadňuje naši práci.

Tento design není jen pro květinovou zahradu, ale také pro zábavu zahradní židle.

Ze starých pneumatik může mít mnoho jasných a zajímavých věcí. Pokud jste ležet v garáži nechtěných pneumatik, nijak nespěchají s vyhodit pryč - přemýšlet o tom, zda jim může dát druhý život. Možná bychom měli zkusit variantu zahradního nábytku v zemi? Nebo možná, chcete světlé exotické prvky, jako je neobvyklá záhonu pneumatik?

Odpověď na všechny tyto otázky mohou být originální výrobky z pneumatik, které můžete udělat s vlastníma rukama. I když budete hledat nevhodný pro sebe používat staré pneumatiky v zemi, myslím, že budete překvapeni, představivost našich zahrádkářů.

Co lze udělat z pneumatik - 23 myšlenek (100 fotografií)

Dobrý den, milí čtenáři! Dokonce i nejobyčejnější materiál po ruce, pokud budete chtít, můžete vytvořit neuvěřitelně atraktivní věci. V tomto přehledu se zaměříme na staré, nevyužité pneumatik, ale my vám řekne, co si o pneumatiky. Rozdíly v používání takových pneumatik je opravdu hodně, může to být houpačka, židle, gauč, zahradní ozdoby, květinové záhony, ploty, a ještě mnohem víc, Detaily níže.

1. Border.

Klasický žánr, staré pneumatiky tradičně oddělené zóny z trati do trávníků nebo záhonů. Pneumatika snížit na polovinu a pohřben oddělenou část zemského povrchu. Takové obrubníky na vyžádání lze nalakovat v libovolném odstínu nebo být kreativní - nakreslit květiny, auta, atd.

Pneumatika snížit na polovinu a položte ji na kovových nohách je dost zajímavý časopis stojan nebo zhurnalnitsu (který je blíže).

Skvělý nápad na plot - pneumatiky naskládané, pokryty zeminou, která je osázena rostlinami motouzem.

Děti budou přešťastný takovou nádhernou houpačka. Zvlášť účinně vypadá koně pneumatiky (viz. Na obrázku níže).

Snížit na polovinu autobusu a přišel odříznout část ploché tabletě může nakonec získat velký venkovní houpací křeslo pro dítě. Ale také to může být malované ve své oblíbené stínu dítěte, a pak se bude v ní trávit hodně času.

Dalším způsobem, jak využít pneumatiky také, stejně jako hranice je považována za „klasický“, jak vidíte, postele ze starých pneumatik upoutají všude - v malých městech, lůžkovou částí, obcí, školky, hřiště, atd Níže si můžete prohlédnout různé možnosti pro záhony.

Kolečko na laně vázána na větvi stromu s zalijeme jídlo bude sloužit jako vynikající krmítko.

Ale pneumatiky mohou mít velký křeslo, různé varianty sedadel lze studovat v následujících fotografiích.

Fantasy designéři opravdu neomezené - od pneumatik může mít i stropní lustr.

pneumatika snížit na polovinu, vykopal v řadě ve vzdálenosti cca 8 cm. od sebe, slouží jako vynikající stojan pro jízdní kola.

Položen uvnitř pneumatiky kulatý pad nabízí ideální místo na spaní pro vaše mazlíčky - kočku nebo psa.

Nejjednodušší myšlenka v provedení - skládaný tři nebo čtyři pneumatiky, uvnitř velké pytle na odpadky, ale na konci velkou koše. Malované kola bude vypadat mnohem zajímavější a přesné.

Přišroubován pomocí šroubováky pneumatiky na dřevěnou stěnu sloužit jako skvělý stěn lůžek.

Nejprve je potřeba vyrovnat pneumatiku, řezání její pražec, pak použijte tužku k tomu obrysy palmových listů, které opět řezat skládačky, a maloval v zelené barvě. Dostat do koncových listech přibit na kmenech stromů přežije svůj termín.

Nejjednodušší nápad vtělení - vytvoření pískoviště. Velké pneumatiky vyplnit do horní části písku, stanovené v centru slunečníku. V noci, deštník a odstraňte krycí sandbox stan, a že to není odletět s větrem dechu, na okrajích pneumatiky našroubovat šrouby a stan pro vytvoření smyčky.

Podívejte se, jak vypadá nádherné visí záhon ve tvaru papouška. Jigsaw řez pneumatikou a podle předběžných známek je natřené fasádní barvou.

Řezané pneumatiky otvory po celé šířce skládacích deštníku, můžete zkusit vzít velký záclonové kroužky a opravit je v autobuse. Chcete-li pneumatika bruslil na druhé straně místnosti, připevněte dřevěnou nohu.

Skvělý nápad vybudovat zahradní jezírko. Vykopal díru o velikosti pneumatiky, druhý byl pokryt hustou fólie padá do vodní hadice. Podél okraje víka jsou maskovány všechny druhy plochými kameny, zasadil vlhkost-milovat rostliny. Na konci rybníka naplněné vodou. Celý proces vytváření této rybník lze studovat v níže uvedené fotografii.

Vypadá to velmi elegantní Ottoman od pneumatik, zdobené s lanem. Pro příslušný rozměr pneumatiky překližka přibil samotné pneumatiky, a pak se lano je převzat pomocí lepidla přilepené k boku a horní části budoucí podnožka. Celý proces vytváření polstrované stoličky prezentovány v níže uvedené fotografii.

A jak se takové umyvadlo, velmi originální, není to ono.

Někdy děj není na rovném povrchu, a jde dolů po svahu, a proto se nechtějí zabývat betonování, můžete použít odpadních pneumatik, pohřbívat je v prudkém svahu, tvořící příčky.

Velmi krásné miniaturní stolní otáčí. A jak to udělat sami, můžete se naučit tím, že studuje fotografii níže.

Řemeslníci jsou vyrobeny ze starých pneumatik opravdu nádherné zahradní ozdoby, včetně labutě, berušky, krávy, žáby, čajové šálky, atd

Jak vyrobit fontánu pneumatik:

Jak vyrobit Osmanské z autobusu:

Dnes vám ukážeme spoustu nápadů na to, co lze udělat z pneumatik. Zahrada, praktičtější a pružný materiál je obtížné najít, a to nádherné zahradě předměty získané - pohled na bolavé oči! Závěr je jednoduchý, pokud příměstských oblastí - opotřebení pneumatik a nevyhazujte!

Přátelé, pamatujte, že na našich stránkách „Komfortní dům“ se můžete přihlásit k odběru oznámení o odstoupení od smlouvy z posledních průzkumů, předplatné forma nacházejících se v postranním panelu.

12 komentáře

No, třída! Zejména gauč a konferenční stolky! Venkovský dům nebo zahradu - nejlepším řešením rekreační oblasti!

Postele vyrobené z pneumatik, pravděpodobně každý z nás se naučili dělat, ale jsou také působivé nové myšlenky a formy. Ale pořád se mi líbila představa o mini-rybník, po dlouhou dobu přemýšlel o tom.

Třída! Kdybych najednou zeptal, co lze udělat z pneumatik, byl bych okamžitě zavolal jediné postele!)))

Třída ... prostě úžasné, jako fantazie ... zázrak pracujícího lidu.

Jak milé! Líbilo se mi to tak moc. Nemůžu ani vypsat co. On je viděn v reálném světě některá provedení, ale teď má spoustu originálních nápadů viděl. Super! Stejně jako takových nálezů).

Jednou jsem viděl palmy ... velmi překvapený.

Chci vědět - jak se zbavit zápachu z pryže, pokud se používá v interiéru pneumatiky?

Lak kabát barva, ne-li hotite.Glyantsevym nebo matné.

Jen bouře nápady super! Je nezbytné přijmout!

Alex O., jsem rád, že výběr se vám líbí!

Beauty-krása, ale pouze v případě použití venku, protože mnoho z těchto pneumatik přiděleny škodlivé látky ... Jen málo lidí, co dýchají na silnici a kolem nich.

Pro dětská hřiště lze obecně ne zbytečně. Pneumatiky jsou vysoce toxické, zejména při zahřátí na slunci!

Dlaněmi všechno super!

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Celebrity domů (45)
 • Tipy pro domácnost (5)
 • Ořezávání (304)
  • Koupelna (17)
  • Obývací pokoj (30)
  • Dekorace (135)
   • S rukama (82)
  • Dětský pokoj (23)
  • Chodba a předsíň (16)
  • Otevřená kuchyně (23)
  • Ložnice (30)
 • Terénní úpravy (21)
 • Neobvyklé budovy (8)
 • Oprava (51)
  • Cteny (25)
  • Paul (13)
  • Strop (13)
 • © 2013-20 ** Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiál z místa v domě Comfort zakázané. Zásady ochrany osobních údajů.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 15 = 18