Co rostliny nemohou udržet dům

Co rostliny nemohou udržet dům

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co rostliny nemohou udržet dům?

Výhody pokojové rostliny je skvělá - zdobí interiér, čistí vzduch, a dokonce mít žádný vliv na člověka a jeho zdraví. V souvislosti s posledním barevným majetek a může být otázkou, které pokojové rostliny nemohou udržovat dům, protože může být dopad nejen pozitivní.

Co rostliny nemohou udržovat dům a proč?

Není to tak dávno, téměř u každého počítače, jste mohli vidět kaktusy. Věřilo se, že se jedná o vnitřní zařízení čistí vzduch od emisí monitoru a chrání uživatele. Nicméně, po craze vědy Feng Shui, kaktusy byly téměř vyhnán bydlení - dávní čínští vědci doporučují, aby pozor na rostliny s trny, as jsou zdrojem agresivního energie.

Mezitím, esoterické odborníků částečně zproštěn kaktusy a nedoporučujeme, aby jim doma jen velmi mírné nebo nespolečenský lidi, protože mají tato blízkost způsobí úzkost a nervozitu. Silné osobnosti z kaktusu nebude žádná újma, naopak, bude závod zajistit jejich energetická štít pomůže soustředit se pouze na důležité věci.

Rostliny, které ve skutečnosti nemohou být skladovány doma, a to zejména v případě, že jsou děti žijí a čtyřnohé mazlíčky, jsou jednoznačně jedovaté vzorky.

Květinářství se nedoporučují, aby domácí Gloriosa, Dieffenbachia, adenium a štěpí, že tím, že jí může způsobit dítě nebo pet vážnou otravu, doplněnou o selhání vnitřních orgánů. To je také jedovaté azalky, amarylis, filodendron, durman, pryšec. Nebezpečné pro člověka a dost společného Ficus - míza způsobuje alergie a popáleniny.

zdravotní potíže mohou způsobit oleandr - vůně jejích květů způsobit bolesti hlavy a závratě, a džus může způsobit oslepnutí. Příčinou migrény a alergie může být vůně muškáty.

Co rostliny nemohou udržovat dům na známky?

Věřit nebo nevěřit v znameních - v případě každého člověka, ale mnoho pověry se týkají i pokojové rostliny. Velká skupina pokojových rostlin se vztahuje na „muzhegonam“. Nejen, že žena by rád, kdyby její manžel pryč od ní, jako by se „provinili“ v květu - je dvojnásob urážlivé. To je důvod, proč mnoho žen neumožňují vzhled domu kalissii voňavé, spiderwort, šplhavnice, zebriny, REO, Campello.

Některé z rostlin po dlouhou dobu mají pověst pro energetické upíry a jejich příznaky jsou rovněž zakázány. Špatná pověst užil kapradiny, filodendron (Monstera).

Proč není možné udržovat dům popínavé rostliny?

Velmi špatnou pověst mezi pověrčivých lidí popínavé rostliny. Například, krásné réva šplhavnice, která je známá pro upírství a schopnost zničit manželství. Bad sláva oblíbená místa a břečťan, který je také považován za upír, krmení na pozitivní energie. Negativní pověst popínavých rostlin s ohledem na skutečnost, že ve volné přírodě, které jsou často parazité, a značně zkomplikuje život majitele, a někdy dokonce i zabít.

Mnoho lidí nevěří špatné zvěsti o rostliny a baví a rostoucí „muzhegonov“ a upíry, bez rodiny, bez zdravotních držitelé těchto barev netrpí. S největší pravděpodobností, tito lidé prostě nemají tendenci hledat příčiny jejich problémů v oblasti esoteriky.

Pokud opravdu chcete koupit dům v květu se špatnou pověstí, že není nutné učinit rozhodnutí okamžitě. Vzhledem k tomu, rostlina je nutné „naučit“ být blízko. Je-li energie vycházející z květu, je příjemné, že lze nosit v domě, bez pochyb, ale v případě, že rostlina je nepohodlné přítomnost - to usadit se ve svém bytě za to nestojí.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Co rostliny nemohou udržet dům

často se snaží zdobí dům s květinami a jinými rostlinami, aniž by přemýšlel o tom, co oni jsou pro nás. Některé z pokojové rostliny mohou mít nepříznivý vliv na nás, pokud jde o energii nebo dokonce představovat zdravotní riziko.

Každý ví, že pokud budete spát jednu noc v místnosti, kde je kytici květin, vyzařující silnou chuť, pak ráno hlava. Silný zápach a jsou hrnkové rostliny, např., Lilie nebo pelargónie. Lily, jak lidé inhalovat kyslík a využity v atmosféře oxidu uhličitého. A vdechování vůně pelargónie není jen bolesti hlavy, ale také často alergické reakce.

Pokud se květy vysílají velmi silný zápach, to je nejlepší, aby jim doma, nebo alespoň ne udržet, kde bydlíte - v ložnici nebo v obývacím pokoji.

Mnoho pokojové rostliny jsou velmi krásné - těžké odolat touhu dát své domovy. Nicméně, pokud nechcete žvýkat listí nebo pít šťávu z kmene, riziko z vás, s největší pravděpodobností, není ohrožena. Ale v případě, že rodina má malé děti ani zvířata, je lepší, aby se zdržely.

Jeden takový závod - Dieffenbachia. Její obrovské žlutozelené listy, které tvoří načechraný korunu. Ale v případě, že řez listů nebo kmen, produkující toxickou mízu. Poté, co v těle, bude to způsobit vážné otravy. ale také způsobuje spálení a podráždění pokožky.

Oleandr je populární díky své velkolepé jasně karmínové barvy. Mezitím oleandr šťáva po požití způsobuje slepotu, a to přispívá k pachu závratě a zhoršení zdraví obecně.

Milkweed stonek a listy obsahují bílou mízu, která způsobuje poleptání a podráždění kůže a při požití - otravu.

Azalea je známý pro svěží květy v různých barvách: bílá, růžová, červená, žlutá. Existují odrůdy indického azalka, listy, které způsobují střevní křeče a křeče při požití.

Monstera šťáva je také schopen spálit kůži. A to způsobuje poruchy trávicího systému. Pokud Monstera šťáva dostane do očí, může to ublížit.

Primrose je velmi krásná v květu, a její atraktivní sametové listy, ale kvetoucí rostlina produkuje toxické látky, které způsobují nevolnost a závratě. Také listy jsou pokryty petrklíčů vláken, s kterými vede k pálení kůže a alergie.

Lilek - je stálezelený keř s jasně oranžovými plody, které jsou tak přitahovány k němu. Mezitím jsou velmi jedovaté, a jejich konzumace může způsobit vážné otravy.

Rostliny s nepříznivým energie

Předpokládá se, že mezi rostlinami, stejně jako mezi lidmi, tam jsou „upíři“, bere energii.

Například, tam je mýtus, že kaktus „odvážil“ nápadníky. Důvodem ženské „kaktus“ osamělosti může být v trní. Tato žena a její domov jsou spojeny u mužů s něčím zátarasy a ostré.

Ivy je také nazýván „muzhegonom“. On „přežije“ muže z domu. Pokud jste ženatý nebo chcete najít partnera, nikdy zasadit břečťan - muž v domě nebude pozdě! Ale pokud chcete, například pro dospělého syna konečně dal svůj život na rozdíl od vás, naopak přinést do bytu břečťanu. Stejná rada - ty, kteří se chtějí zbavit bývalých manželů, s nimiž si ani míjení, nebo obtěžující sousedy v komunální. Pod vlivem břečťanu mužů, většina, nebo jít žít na boku, nebo se odváží rozdělit do bytu.

Chlorophytum chocholatý schopné čištění vzduchu v místnosti a harmonizovat obecnou atmosféru. Ale jeho aura je negativní - to by neměl být umístěn v blízkosti postele nebo na ploše.

Tsiperus ocherednolistny má velkou auru, potřebuje neustálou výživu. Fueled, bohužel, energie živých bytostí, včetně lidí, a proto se v rezidenční čtvrti, je lepší se zasadit - bude bolet.

Orchideje stali se proslavil jako „zloděje energie.“ Tyto rostliny se doporučuje pěstovat ve sklenících, a ne doma. Jsou v každém případě nemožné je najít v ložnici, protože nejintenzivnější orchidej absorbovat energii v noci a před úsvitem. Kontakt s orchidejemi silně kontraindikovány pro lidi, slabé na těle i na duchu.

Jeden závěr: Před přivést do domu jakoukoliv rostlinu, nejprve zjistit, o tom všem, co je možné, a teprve potom se rozhodnout, zda se má podat takový „nájemníka“ ve svém domě.

Co pokojové rostliny nemohou udržet dům?

Vytvoření interiéru svých domovů, měli byste určitě vědět, jaký druh květin by neměla být doma. Vzhledem k tomu, některé z nich mají negativní dopad na celkovou atmosféru a zdraví členů rodiny. Proto je možné uvažovat o konkrétních příkladů.

Předpokládá se, že některé pokojové rostliny nesou negativní energii. Je to pravda? Každý, kdo se rozhodne pro sebe, zda věřit toto prohlášení nebo ne. Nicméně, to není nutné být odborník v oboru pochopili, že zakrnělé nebo nemocné vzorky žádoucí odstranit z bytu nebo se pokusit vyléčit. Když rostlina uschne opravdu dostane moje srdce není příliš pohodlné. To vysvětluje psychologický dopad na člověka.

Když už mluvíme o které rostliny nemohou udržovat dům v první řadě by měly věnovat pozornost jedovatá. Může být nebezpečné, protože listy a plody. Někdy, i když věděl o možných nebezpečích, je obtížné vyhnout se nepříjemným případy. Ohroženy jsou děti a domácí zvířata.

Rostliny, vypouštějí toxické látky zahrnují Dieffenbachia. Samozřejmě, ona je velmi krásná, zejména ozdobné listy. Nicméně, v těch místech, kde se stonky a listy jsou řezané nebo ulomit, provádí tzv latex. Po kontaktu s pokožkou způsobuje podráždění. Zvláště nebezpečná jsou případy, kdy latex dostane do očí nebo úst. V oku může způsobit popálení sítnice, a v ústech - sliznic popáleniny.

Nebezpečné pro lidské zdraví jsou milkweed, filodendron, Acalypha, codiaeum, vánoční hvězda, kala, Aglaonema. Malé množství šťávy může způsobit podráždění kůže a sliznic. Pokud se jedovatá látka dostala do gastrointestinálního traktu, se brzy možného nevolnost, zvracení a průjem. Negativní dopad může mít hyacinty, Clivia, Hippeastrum.

Výběr rostlin, které nemohou být udržovány doma by měl být veden nejen posouzení externích dat - krásu jejich květů nebo neobvyklý tvar listů. Je nezbytně nutné, požádat odborníky vlastnosti zelených nájemníků. Tak například, oleandr přitahuje krásné květiny, které mají ke stejnému nepřekonatelnou chuť. Nicméně, ne každý ví, že se jedná o jasný zápach může řídit osoba, která má mdloby. Jako někteří jeho příbuzní, má jedovaté mízy v stonky a listy. Dostat na sítnici, on silně ji hořet, stává příčinou slepoty.

Barvínek, PACHYPODIUM, dipladeniya, Adenium patří do stejné rodiny jako oleandr, tak i mít negativní vlastnosti. Jed oni vylučují může vážně poškodit vaše zdraví. Tyto rostliny mohou oslabit srdce. A z lilku, Cleve, brovallii, Otto Brunfels udělat, je dát jako seznam příkladů negativního vlivu je poměrně rozsáhlá. Způsobují nadměrnou ospalost, bolesti břicha, zvracení, zatímco oběť je výrazně posílena žáků.

Neudržují v domě všechny typy fialky a prvosenky lidi náchylné k alergiím. Tyto toxické látky jsou zvýrazněny v péči o ně, pak tam jsou společné aktivity, jako je zalévání a postřik, může způsobit kožní vyrážku. Proto z pupalky dvouleté a brambořík v obývacím pokoji, je lepší se zbavit. Pokud je škoda, aby se s nimi, nebo alespoň by měl vědět, co se má dít v případě otravy. V případě kontaktu s kůží šťávy postižené oblasti co nejdříve omýt mýdlovou vodou. Vypláchnout oči po dobu alespoň 20 minut, a kdybych trefil jedovaté šťávy v ústech, je třeba ihned vypít žádnou absorpční, například aktivní uhlí.

Je důležité si uvědomit, že v důsledku vlivu na lidský organismus šťávou z těchto barev se objeví negativní důsledky. V některých případech narušena srdce a nervový systém. Proto při jakékoliv neobvyklé příznaky, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Někdy z neznalosti lidí si myslí, upír závod Monstera. Jsou přesvědčeni, že to odvádí od lidské energie. K dispozici je také vědecký základ pro tyto předpoklady. Monstera absorbuje velké množství kyslíku v noční době, v důsledku toho se člověk cítí slabý a ospalý vedle ní. Je to z tohoto důvodu se nedoporučuje umístit v rekreační oblasti.

Kromě skutečností vědecky podložených existují lidových znamení, které mnozí věří, že ještě víc. Tyto pověry dost.

Určení, které pokojové rostliny nemohou udržovat dům, ženy jsou kategorické ve vztahu k vinné révy a ampelnye typů pokojových rostlin. To se vysvětluje tím, že právě tyto druhy provokující situace v rodině, v důsledku kterých se muži opouštějí ženy. Skupina "soka v lásce", vyloučí muži nosit a šplhavnice, Tradescantia zebrinu, břečťan, El Campello, rhoicissus, REO, rhaphidophora.

Lidé tam je představa o velkém můstku stromů. Nicméně katastrofa může vyvolat darovali jen palmy, a ti, kdo zvýšil majitelé sami, nejsou obdařeni takovou silou. O kaktusech, také existuje mnoho námitek. Tak, jejich přítomnost v domě může způsobit alkoholismus někoho z členů rodiny. Kromě toho budou dívky a mladé ženy nikdy oženit, pokud jejich současné bydlení kaktusy.

Rostliny, upíři sají lidskou energii, ale Monstera, patří kapradí a filodendron. Vypořádat se s jejich tzv upírství nikdo se snaží, je to mnohem pohodlnější jen věřit v takové pověry. O pelargónie označované jako samotný závod. S největší pravděpodobností to pověra pochází ze skutečnosti, že pelargónie je favoritem mnoha starých žen. Nicméně, toto neznamená, že to vyvolává samotu.

Nejen fanoušci pokojové rostliny, ale i ty, kteří chtějí zlepšit materiálního blahobytu, rodit ve svém domovském stromu peněz. Zároveň je zde názor, že v případě spuštění peněz listy stromů na suché a odpadávat, pak na to je lepší se zbavit. V opačném případě bychom měli očekávat, že zhoršující se finanční záležitosti. „Flower-povýšeného“ získal popularitu v poslední době, ale v krátkém čase se stal nežádoucí v obytné zóně. „Zbohatlík“ lidi spojené s chudobou svého hostitele.

Ficus dopad na vztahy v rodině se bude lišit v závislosti na jeho umístění. Například, pokud to je dáno v ložnici, manželé často hádat a konflikty. Ve stejné době, fíkus, který je v jiném pokoji, zbavit se negativních energií, zklidňuje a zůstatků.

Lidé nápis zní: květiny vysychají v domě vést k odumření části ženské energie. Výsledkem je, že člověk přestane dávat pozor na svou ženu a dívat se na ostatní.

Další pověra říká, že je nemožné, aby v domě složených odrůd zeleně. Způsobují změny mužů. „Curl“ v tomto případě - buzz žen druhých. Proto je lepší dostat vzpřímeně a silné rostliny a z vlnité odmítnout vůbec. Nicméně, popsané příznaky jsou dostačující argument, a jsou mnohem pravděpodobnější, že se rodina v domě, kde se kaktusy, pelargonie, vinné révy a podobně, jsou chovu spolu šťastně.

Význam hrnkových rostlin Feng Shui

Učení Feng Shui, oblíbené mnoha v posledních letech, nabízí svou verzi rozvržení místnosti dekorační zeleně. Předpokládá se, že je třeba opustit květiny padající nelíbí vlastníkům. Budou naplnit atmosféru negativní energie. To platí i pro slábnout nebo nemocné rostliny. Je třeba upozornit na skutečnost, že kaktusy a sukulenty nebyl v ložnicích a rekreační plochy.

Negativní energie carry složení pomocí bonsaje. Jsou symbolem omezeného vývoje, takže jejich přítomnost v domácnosti není žádoucí. Podobné vlastnosti jsou juka, ehmeya, sansevera, orchidej, Neoregelia. Některé z nich mohou vyvolat nejen bolesti hlavy, ale i obtíže při rodinné vztahy, problémy v práci.

Květiny, které nelze skladovat doma, Feng Shui ukazují v různých úhlech. Například, jeden nemůže být umístěny v oblasti rekreace, ale můžete v kuchyni a v blízkosti elektrických spotřebičů, jiné - právě naopak. Vzhledem k tomu, ložnice je místo, kde se člověk odpočívá a sílí, se nedoporučuje mít Monstera, gumové rostliny, kapradiny. Jejich velké listy jsou schopny absorbovat pozitivní energii, kterou člověk potřebuje. Kromě toho, že spotřebovávají velké množství kyslíku v noci, protože to, co lidé cítí unrefreshed, pomalý. Neumísťujte v ložnicích silný-vonící rostliny. Mezi ně patří lilie, orchideje, hortenzie, gardénie.

A to jak z vědeckého hlediska, a podle učení Feng Shui, ve zbytku by neměly být umístěny oleandr zóny Alokaziya, protože jejich listy a stonky obsahují toxické látky. Znají všechny muškáty by neměl být obyvatelem ložnice. Vylučovanou ní často způsobuje bolesti hlavy, a to zejména v případě, že květina stojí u okna s výhledem na jižní stranu. V návaznosti na doporučení Feng Shui, z ložnice je třeba odstranit všechny pichlavé rostliny: Kaktus, Euphorbia, šťavnaté. Důvodem je, že oni dělají lidi „pichlavé“ provokovaly spory a skandály.

Rostliny, které způsobují alergické reakce

Mějte na paměti, že někteří členové rodiny se mohou vztahovat k alergickým reakcím. V tomto případě se všechny barvy, v ložnici - potenciální příčinou nebezpečné zdravotní následky. To platí i pro lidi s astmatem. Za takových okolností je třeba vyhnout hrnkové rostliny v rekreační oblasti.

Pokud budeme hovořit o tom, které pokojové rostliny jsou nežádoucí v ložnicích, je třeba zmínit ty, které se šíří listy. Atmosféra dětském pokoji vyžaduje zvláštní bezpečnostní opatření. Někdy se vypořádat s otázkou, proč má dítě problémy se spánkem nebo zažívá slabost, pomáhá studium všech vzorků rostlin v místnosti. U dětí jsou zakázány a silný-vonící špičaté druhů, liány a závěsné sestřelení rostliny, jedovaté a ty, které mohou způsobovat alergie a těžko uvolňovat oxid uhličitý.

Rose a Hippeastrum mohou být nebezpečné

Nešťastný a volal Rose. Navzdory své dokonalé podobě, předpokládá se, že je schopen absorbovat pozitivní energii, dávat něco na oplátku. Existuje přesvědčení, že můžete získat kartu na osobu, která má něco dát. Krásný begónie na rozdíl od růží absorbovat pozitivní i negativní energii. Proto je volba je na majitele. Nicméně, pěstitelé se nedoporučuje umístit více než jeden domácí begónie.

Protichůdné názory existují na Hippeastrum. Předpokládá se, že absorbuje všechno negativní, ale není vhodný pro umístění do domovů, protože po chvíli špatná energie vrátí.

Pokojové rostliny mohou dát estetické potěšení, ale také způsobit špatný zdravotní stav může taky. Takže prostě radost majitelé měli přistupovat výběr zelených společníků s maximální pečlivostí. Než si koupíte zařízení, je třeba seznámit se s jejími vlastnostmi, s použitím odborné literatury nebo se poradit se zkušeným květinářství.

Příběh jednoho z našich čtenářů Irina Volodina:

Zvláště sklíčený oči, obklopené velkými vrásky Plus Temné kruhy a otoky. Jak úplně odstranit vrásky a kruhy pod očima? Jak se vyrovnat s otokem a zarudnutím? Ale nic není tak starý nebo mladý člověk jako jeho oči.

Ale jak se osvěžit? Plastická chirurgie? Naučil jsem se - ne méně než 5000 dolarů. Hardwarové ošetření - omlazení, plyn-kapalina peeling, radiolifting laser facelift? O něco více cenově - náklady na kurz 1,5-2 tisíc dolarů. A celou tu dobu, kdy najít? Ano, a stále velmi drahé. Zvlášť teď. Proto je pro sebe, jsem si vybral jinou cestu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 4