Co strop v kuchyni

Co strop v kuchyni

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co strop v kuchyni

design kuchyně - obtížný úkol. Je nezbytné, aby bylo praktické, pohodlné, krásné a žádoucí - není příliš drahé. A jedním z problémů, které musí být vyřešeny - vybrat strop v kuchyni, aby to, aby byl snadno ovladatelný, sloužila po dlouhou dobu a byl stále atraktivní.

Požadavky na stropu kuchyně

Kuchyně - prostor s těžkými provozními podmínkami. Vysoká vlhkost, bohaté znečišťující látky v bytech - vysoká pravděpodobnost záplav. To vše klade určité požadavky na dokončovacích materiálů. Zejména v kuchyni stropě, musí mít následující vlastnosti:

 • Snadná údržba, schopnost umýt čistící prostředky.
 • Normální reakce na vysokou vlhkostí.
 • Životnost, vysokou udržovatelnost.
 • Bezpečnost z hlediska ochrany životního prostředí a požární bezpečnosti.
 • Atraktivní vzhled.
 • Nízká cena a snadná instalace.

Jak vytvořit strop v kuchyni - je těžká otázka s mnoha odpověďmi

Na rozdíl od výše uvedeného, ​​je tu ještě jedna přát - tedy v případě, že strop v kuchyni umožňuje skrýt inženýrských sítí (vzduchotechnika, elektroinstalace) a překrývající se nevýhody.

Bohužel, i přes současnou hojnost povrchových materiálů je celá řada požadavků, nejsou vyrovnány v žádném z nich, ale existují velmi dobré možnosti.

Před časem, všechny stropy byly nabílené s námi. Protože tento druh úpravy Náklady na pouhé haléře, široce používaný materiál, očistit samotný proces nepředstavuje žádné obtíže a sami prakticky všechny nabílené stropy.

Další výhodou této metody základní hmoty proudu v kuchyni je známý pro svou schopnost regulovat vlhkost. Pokud nadměrné vlhkosti ve vzduchu se absorbuje, nedostatek dává. Kuchyně - vynikající kvalita. Na této znaménka plus konec.

Bílení strop - starý způsob, který se stává čím dál vzácnější

Nevýhody strop vápno příliš významné. První minus - není zrovna atraktivní vzhled. Druhá - porézního povrchu je dosaženo, kromě vlhkosti absorbuje zápach. Zachycená na povrchu kapičky tuku nebo barvicí kapaliny jsou absorbovány do materiálu a pak zcela odstranit. Jen přetírat novou vrstvu nebo dva vápna. Právě z těchto důvodů je nyní bílení kuchyně se stává čím dál vzácnější.

Malování stropu v kuchyni - moderní náhradní vápno. Za tímto účelem, vodou ředitelné nátěrové hmoty jsou nejčastěji používány s vysokou detergenční. V normálním zobrazením příprava stropních alespoň normální. A vlastnosti zlepšené výkonnosti - malované stropy v kuchyni lze mýt několikrát za použití tekutého pracího prostředku.

Hlavní nevýhodou této možnosti je potřeba pečlivé přípravě povrchu pro malování. Na malované regály vypadalo dobře, měl by být hladký, bez vad. Sladit svůj první omítky, a pak, v několika vrstvách, tmel. Proces složité, zdlouhavé, nákladné.

Chcete-li malovaný strop v kuchyni, vypadal jako nezbytnou přípravu povrchu

Udělat příprava pro malování stropu trochu jednodušší pomoci barvitelné tapetu. Strop je také nutné sladit, ale ne v takovém rozsahu jako aplikace nátěrových hmot. Pro tento účel je speciální skleněné vlákno, netkané, papír. Nejodolnější - vyrobeny ze sklolaminátu. Mohou být malované na 20 res. Nejméně ze všech jsou papír. Stojí 2-3 překreslení. Fleece - dobrá volba a to jak v kvalitě a ceně. Potěší také bohatý výběr vzorů (pokud chcete, samozřejmě).

Další nevýhodou malované stropy - v průběhu zůstat rozvody, které mohou malovat pouze. Malovat jen poškozená část je málokdy možné - získat různé odstíny. Musíme vymalovat celý strop úplně.

Pokud nechcete dělat strop v kuchyni, aby bylo levné a rychlé, zvažte dlaždice pěny nebo polystyren. Tato metoda je nyní zdaleka tak populární jako před 10 lety, ale stále používá nedostatku zdrojů a / nebo čas pro jiné typy povrchových úprav.

Stropní desky v kuchyni - není špatná volba. Je čistá, a můžete použít kartáč a kapalných non-abrazivní čisticí prostředky. Stropní deska se nalepí na speciálním lepidlem. Základna žádoucí hladká, bez náhlých změn, avšak je nutné ideální povrch. Instalace trvá několik hodin, a okamžitě dostat připraven k použití stropu.

Nedostatky bit. První z nich - ne každý má rád vzhled. Zde si můžete souhlasit, nebo ne - otázkou vkusu. Tento materiál není nóbl, ale výsledek je docela slušný. Zvlášť pokud budete potřebovat levný způsob, jak skončit.

Další minus - nepřirozené věci. Se správně, ale použitý materiál - polystyren - je chemicky neutrální a v normálním stavu přiděluje žádné látky. Ani škodlivá ani výhodné. A to je velká škoda.

Pokud můžete udělat strop v kuchyni snižující jej o několik centimetrů, zvažte podhled ze sádrokartonu. Tento způsob úpravy stropu je dobré, že můžete dělat strukturu multi-level, který zcela pokrýt přesah. Mezera mezi hlavními a stropních podhledů může být položen komunikace - vertkoroba, elektroinstalace.

Konstrukce umožňuje instalaci stropních reflektory, vybírá si místo ubytování podle vaší chuti, což je osvětlení v kuchyni více funkční. Výsledkem může být velmi krásné. Dalším pozitivem je, že sádrová deska je vyrobena z přírodních materiálů - dva listy z kartonu a omítkové vrstvě mezi nimi.

Montáž sádrokartonové podhledy - obtížný úkol. Za prvé, jít od vodícího rámu, pak je opláštěné sádrokartonové desky, po tmelené a maloval. Pozitivní je, že sádrokartonové desky tmel několikrát snazší sladit základnu stropu: povrch původně hladké, je nutné utěsnění spár pouze a potom tenká vrstva tmelu, pokrývat celý povrch.

Nedostatek sádrokartonové podhledy v kuchyni - složitost péče. I když používáte nátěr na bázi vody ve vodě odolný, povrch zůstává hrubý. Póry jsou ucpané s saze, prach je smíchán s tukem. Odebrat tuto plaketu není snadné. Dalším negativním - sádrokartonové desky špatně reaguje s vodou. Pokud používáte voděodolný materiál, vysoká vlhkost, nebude mít strach, ale záplavy z vrcholu pravděpodobně muset znovu všechno.

Stretch stropy v kuchyni - není špatná volba. Mimochodem - pěkné a moderní. I když jejich zařízení opět, stejně potřeba „odnést“ nějaký objem: jsou namontovány v určité vzdálenosti od překrytí. Stejně jako v případě sádrokartonových proudů, napětí může také skrývat základní strop a pomůcky. Pro osvětlení lze použít i reflektory, ale i jiné návrhy.

Stretch stropy jsou fólie (PVC fólie je) a tkání. Kuchyň vybrat film. Jsou hladké, je jednodušší na údržbu, může být lesklý, což místnost lehčí a dodává objem. Pokud se rozhodnete, aby se zavěšený strop v kuchyni PVC fólie, přidaný bonus je ochrana před povodněmi, neboť film je zcela vodotěsný. Pokud si zatopit sousedům výše, bude voda splňovat ve vaku. Je třeba pečlivě nalil, po kterém se materiál bude mít své normální velikosti.

Nedostatek filmu strop - chemického původu, jakož i schopnost náhlé změně teploty velikost. Fólie může pomačkat, SAG, atd. Toto utrpení není nejvyšší kvality tkaniny, ale tento jev je přítomen. Další významnou nevýhodou - pokud se dotknete strop filmu s ostrým předmětem, díra bude velmi velké. Materiál silně napnutý, protože z nichž nejmenší otáčí v otvoru vpichu obrovské. Tento nedostatek tkáni postrádající napětí teče, ale ty jsou volnější strukturu, snadno se o ně starat, jsou propustné. Ale náhodou udělal díru nezvyšuje.

Nevýhodou je také nutné nést vysokou cenu a složitost zařízení, ale pokud si přejete, můžete zvládnout sami. V případě, že instalace stropu filmu vyžaduje horkovzdušné pistole nebo její náhražku (zahřát tkaniny), pak nikdo z této tkáně není nutné.

Pokud hledáte, aby se strop v kuchyni, který byl levný a je snadno omyvatelný - vaše volba plastových desek. Tento materiál je za docela dost, může se promyje látkou s tekutým pracím prostředkem. Povrch je obvykle hladký, vše je snadno prát.

Plastové panely na strop v kuchyni rychle a snadno nainstalovat. Namontován na obvodu výchozího soklu vložena seříznutá na míru panely v něm. On také trvá několik centimetrů výšky a umožňuje skrýt komunikaci, můžete použít reflektory. Další výhodou je vysoká udržovatelnost. Kdyby se něco stalo, aby jeden nebo více proužků, mohou být odstraněny, zřídit na svém místě po celý.

Také tento druh úpravy stropu vám umožní rychle dostat do spodní části stropu nebo systémů, které skrývá. To je užitečná vlastnost.

Nevýhody - není nejlepší výhled a křehkost panelů. Ale obvykle malé zatížení na stropě tak, že stropní panely jsou z plastu, zatímco majitelé nechtějí nic jiného. Dalším nedostatkem - nepřirozené materiál, který při spalování uvolňuje škodlivé látky.

Máte-li zjistit, jak to udělat strop v kuchyni o tento druh odvolání vzácné. Armstrong často používány v kancelářích, obchodních místností, výrobních prostorách, ale v domech a bytech je také dobrý nápad projevuje. Je to levné, snadno se instaluje, vyrobené z přírodních materiálů, má vysokou udržovatelnost.

Armstrong podhled systém profilů je uspořádán do čtverce. Čtverce se vkládají desky, které tvoří strop letadlo. Desky naskládány na profilu a ne opravit. Je to pohodlné: můžete snadno změnit poškozené desky, tam je vždy přístup do prostoru nad podhledem.

Nevýhodou tohoto systému - má výšku v místnosti, talíře strach z vody (to je stisknuto a barevný papír). A tradiční nevýhodou levnými způsoby úpravy stropu v kuchyni - není příliš pohodlné druhu, i když ne všichni souhlasí s tím.

Mýt pouze profily, nemůžete board. Ale mohou být překreslena nebo vyměnit - menší náklady, náhradní proces trvá hodinu nebo dvě (s přihlédnutím k obložení). Celkově vzato, je dobrá volba rozpočet na opravu stropu.

Jaký lepší udělat strop v kuchyni: výběr materiálu

Aby bylo možno rozhodnout, co je nejlepší udělat strop v kuchyni, měli byste pečlivě pochopit vlastnosti jednotlivých materiálů, zjistit výhody a nevýhody jeho využití. V tuto chvíli existuje mnoho materiálů vhodných pro úpravu stropu kuchyně. Tento strom, a tak populární PVC a sádrokarton a dokonce kov. Zvlášť je třeba věnovat pozornost hořlavosti použitých materiálů a jejich odolnost vůči vlhkosti, a také k teplotním extrémům - v kuchyni je běžný stav. To hraje významnou roli životnost - to záleží na tom, jak dlouho bude trvat jeden nebo jiný povlak.

Jeden z nejlevnějších a prověřených stropních povrchů v kuchyni je omítka. Tvorba strop v kuchyni pomocí omítky zabraňuje poškození povrchu nátěru v důsledku rozdílů vlhkosti. Mezi další výhody této úpravy je zajistit:

 1. Omítka se nebojí teplotním extrémům - extrémnímu chladu, jakož i dusivém tepla na krytu nemá vliv.
 2. Omítka strop v kuchyni lze prát nesčíslněkrát - to nebude dělat žádné poškození povrchu.
 3. Nízké náklady tohoto krytí je také poměrně významná výhoda.

Omítání - nejdostupnější a populární volbou dokončení stropu povrch

Nicméně, omítka, s poměrně hodně výhod, má mnoho nedostatků, zejména:

 1. Omítka silně znečištěn, má také funkci absorbovat tuk, takže umýt v kuchyni tyto stropy mají poměrně často.
 2. Nechrání před povodněmi z vrcholu, z něhož i malá povodeň bude mít za následek skvrny na stropu kuchyně, nebo ještě hůře - odlupující se omítkou.
 3. Dalším, velmi významnou nevýhodu - jako úprava silně pohlcuje pachy.

Stucco je dobrá možnost rozpočtu pro výzdobu stropu v kuchyni. Levné, spolehlivé a bez větší námahy - tato možnost vypadá docela slušné. Nicméně, pokud máte v plánu udělat v kuchyni stropů více estetické a praktické, je lepší dát přednost není obvyklé a dekorativních omítek.

Dekorativní omítky na strop je dražší, než je obvyklé, ale vypadá to mnohem účinnější a vydrží déle

Dokončovací sádrokartonové desky - úžasná možnost zabývat se otázkou, než zdobí strop v kuchyni, za předpokladu, že extrakty. Jednou z hlavních předností je schopnost vytvářet struktury multi-level, což umožňuje zdůraznit celkový design místnosti. Také, kvůli konstrukčním vlastnostem stropu sádrokartonové desky kuchyňské povrch nepotřebuje v zákrytu, což výrazně snižuje náklady.

Víceúrovňové stropy ze sádrokartonu - je přístupná i krásné

Tato kuchyně strop má nevýhody - nelze prát, a při absenci kapoty v místnosti, se rychle ztrácí svůj vzhled. Tato možnost je velmi populární, protože estetiky, relativně nízkou cenu, a schopnost významně diverzifikovat design.

Plastová okna panelů je velmi populární volbou vzhledem k rozmanitosti textur, stejně jako snadnou instalaci. Takový ukončení strop v kuchyni má mnoho výhod, a to zejména:

 • nízké náklady;
 • odolnost proti vodě;
 • trvanlivost;
 • snadná údržba.

Plastové panely - volba rozpočtu pro dokončení stropu kuchyně

Navíc tento typ povrchové úpravy je poškozen lze snadno vyměnit. A nahradil poškozené oblasti, a ne všechny z povlaku, což výrazně snižuje náklady na opravy.

Strop v kuchyni plastu má své nevýhody. Jeden z nich - vysoká citlivost vůči poškození. Kdokoliv, dokonce i mírný náraz může způsobit poškození nátěru. Kromě plastu snadno vznítit, proces spalování uvolňuje toxický plyn, což je důležité zejména pro takové nebezpečí požáru jako kuchyňské vybavení.

Při rozhodování o tom, jak se přihlásit do cíle, nesmíme zapomenout ani na kovové stropy v kuchyni. Oni jsou velmi populární díky své vysoké pevnosti a nízké náklady. V tomto případě existují různá provedení, zejména z hliníku nebo jiného kovu. Mezi další výhody takového stropu je zajistit:

 • dlouhá životnost;
 • povlak není ovlivněn rozdíly vlhkosti a teploty;
 • kuchyně strop se snadno čistí;
 • Materiál nepodléhá spalování;
 • On se nebojí povodní.

Je třeba poznamenat, že poslední bod je použitelná pouze pro dekoraci - nebude to mít vliv na vodu. Ale místnost se dostane, tak chránit interiér před účinky zaplavení kovového stropu nemůže.

Kovové panely - vhodným řešením pro ukončení strop v kuchyni

Tento strop výběr kuchyně je opravdu spolehlivý a praktický. Kov nebo hliníkový povlak vyrovnává se svými povinnostmi, snadno se čistí a naprosto imunní vůči vlivu času. Nicméně, tento druh režie zavolal šetrné k životnímu prostředí nátěry, je obtížné.

Při výběru strop pro kuchyně, je velká poptávka po tahových staveb - a to z dobrého důvodu. Jejich vzhled může být bezpečně popisován jako dokonalá, a náklady již dlouho přešel do kategorie k dispozici. Konstrukce se skládá z ozdobného profilu, který je připevněn k tkaniny nebo fólie. Který materiál zvolit, se rozhodnete. Jsme se blíže podívat na každý druh.

Stropy z látky v kuchyni byla původně považována za odolnější než film. Mezi rysy možností tkaniny je poskytnout:

 1. Vysoká odolnost proti mechanickému poškození.
 2. Částečné vypuštění vody v případě povodní.
 3. Potřeba kompletní výměna prádla při nucené rozebírání strop v kuchyni.

Stretch stropy nejsou tou nejlepší volbou pro kuchyně, ale dost populární

Filmová verze má následující charakteristiky:

 1. Náchylné k mechanickému opotřebení a snadno roztrhaný kontaktu s ostrými předměty.
 2. To zadržuje vodu, takže není třeba se obávat úniku v případě zaplavení z vrcholu.
 3. To může být odstraněn a natáhnout mnohokrát bez změny materiálu (například, aby byla odváděna voda a za sucha).

Kromě toho, jak se film a padnoucí provedení mohou být matný nebo lesklý, matný nebo průsvitný. Tento strop dekorace do kuchyně má mnoho výhod:

 • Odolnost vůči změnám vlhkosti;
 • snadnost instalace;
 • možnost instalovat reflektor;
 • možnost kombinovat s jinými vzory;
 • snadná údržba.

Stretch stropy mají také své nevýhody:

 • design může být nastaven nezávisle na sobě;
 • materiál je vystaven ostrými předměty;
 • topení usnadňuje deformaci stropu, včetně průhybu, což platí zejména pro kuchyňské zařízení, kde teplotní rozdíly - běžným jevem;
 • v případě, že struktura je silně deformované, musí být zcela nahrazeny, jednoduše použít patch nebude fungovat.

Mnoho typů stropů v kuchyni, včetně sádry nebo sádrokartonu, jsou v nouzi malby. To je důvod, proč je také velmi důležité ve výzdobě areálu otázka, jak se malovat strop v kuchyni. Můžete odpovědět na to, na základě požadavků, které jsou předloženy. Pokud nejste předmětem povodní - bude vyhovovat obvyklý latex. Tento strop krytina se snadno čistí a je-li to nutné, jednoduše aktualizovat tím, že se nátěr. Ale odborníci radí používat kuchyňské zařízení udržitelnější fasáda barvicí látky, které snadno odolat konstantní teplotní výkyvy a dokonce i malou povodeň.

Malovat na stropu kuchyně odolávat extrémním teplotám a mokré čištění

Možnosti pro ukončení strop v současné době existuje poměrně hodně. Kromě výše uvedeného běžné, jsou zde i exotické struktury - včetně laminátu. Nicméně, takový strop kuchyně vystavena vlhkosti, plísní a vytvořila spíše hit než z praktických důvodů. V tomto případě se tyto možnosti jsou poměrně drahé a jejich cena je často není odůvodněná.

Je také třeba poznamenat, vápno jako dokončovací možnosti a pěny. Ale takové materiály mohou stěží pochlubit estetických vlastností. Spolehlivost a doba provozu takového návrhu je také malá, což z nich dělá není moc populární, ale přesto velmi cenově dostupné řešení. Jejich použití může být plně oprávněné, pokud budete potřebovat dočasnou úpravu před několika rozsáhlých oprav.

Volba stropu pro kuchyně by mělo být provedeno na základě vlastností místnosti, uplatnit své požadavky a samozřejmě rozpočtu. K dnešnímu dni existuje mnoho možností designové kuchyně strop, který odpovídá oběma estetické i praktické požadavky, nevyžaduje velké výdaje. Je však třeba připomenout, že je lepší svěřit montáž profesionálů, kteří nám také řekne, jak se zdobí strop v kuchyni ve vašem případě nejoptimálnější pro nejlepší kvalitu povrchové úpravy nainstalovaných.

5 komentářů to „Co je to strop je lepší, aby se v kuchyni: vyberte si materiál“

Nelituji peněz a dělal Benátské omítky na stropě. A ne naraduyus dnes. Špína na něm téměř není vidět (mám světle šedá s pruhy) a dokonale vyčistit.

A rozhodli jsme se, aby se v kuchyni podhledu. Bylo to velmi příjemné, a co je nejdůležitější - levné. V závodě je to velmi jednoduché. Montéři a vytáhl velmi rychle a kvalitativně vše hotovo.

Zdá se mi Jedinou nevýhodou napětí - fólie lze natáhnout a otvisnut před horkem. pokud špatně tak mě opravte.

Pokud nechcete trávit dny dělá zachování ani nevaří na regimentu vojáků, tj Nepoužívat intenzivně kamna, není nic protáhnout strop v kuchyni se tak nestane. A i kdyby byl trochu vadnout za vysoké teploty, s poklesem v druhé, film vezme svůj původní tvar.

Ale musíme něco zvládnout stropní omítky?

 • zredukovat
  • strop
  • stěny
  • Paul
  • Dveře, oblouky
  • windows
  • Trouba, Krb
 • Výzdoba prostorů
  • kuchyně
  • Koupelna, WC
  • Chodba, hala
  • Balkon, lodžie
  • další místnosti
 • úprava budovy
  • Chaty a byty
  • dřevěné domy
  • Sauny a parní lázně
 • ozdobné materiály
  • sádrokarton
  • obkladové desky
  • Tapety, korek
  • dlaždice
  • Laminát, linoleum
  • dekorativní omítky
 • dokončovací práce
  • omítka
  • základní nátěr
  • těsnění
  • Malování, bílení
 • Vnější úprava
  • fasáda

Vyrovnání sádrokartonové desky - ideální řešení, kdy je třeba provést opravy v poměrně krátkém časovém období. Práce.

V poslední době se zdálo, že z přírodního dřeva jako dokončovací materiál, upadl do zapomnění. Ale rychle.

Pod vlivem kdykoliv struktura stromu začne přecházet studená, a proto je důležité stanovit dřevo.

Co je to strop v kuchyni je lepší: fotografie, videa, tipy

Opravy v místnosti vám umožní realizovat jakýkoli zajímavý nápad. Například, mnoho majitelů neví, co je strop v kuchyni je nejlepší udělat, protože existuje velké množství materiálů a konfigurací. Vzory by měly hladce splynout s designem místnosti. Velký vliv na výběr produktů zajišťuje jejich trvanlivost, praktičnost a spolehlivost.

Zajímavý vzor lze čerpat z tónování materiálu. Podívejte se na krásném místě lampy.

Představuje výběr kuchyňského stropu

Ke stropu sloužila po dlouhou dobu, je nutné zvolit vysoce kvalitní materiály. V kuchyni je místo zvýšených koncentrací vlhkosti a kondenzace. Horká pára a kouř z varné desky může být nanesena na horní povrch. Proto je třeba vzít v úvahu vlastnosti materiálů při nákupu.

Odborníci doporučují výběr designu:

 • ohnivzdorné;
 • odolné proti extrémním teplotám;
 • není citlivý na vlhkost;
 • snadno se čistí.

Je třeba vzít v úvahu vzhled staveb. Moderní produkty jsou rozmanité design a textury. To vám umožní vytvořit v kuchyni jedinečný stropní konstrukci. Takže co je lepší udělat strop v kuchyni?

Sádrokartonové desky - skvělý materiál pro kreativitu

Malovat strop v kuchyni (malovaný strop)

Jeden jednoduché a cenově dostupné způsoby, jak upgradovat horní základnu obrazu. Tento postup lze snadno udělat sami. Doporučuje se zvolit barvu s vodní bázi charakteristik. V důsledku výsledného povrchu, může být čištěna pomocí kapaliny na skvrny se objevily.

Krásně uzavřeno barevné tónování udělat jednoduchou kuchyňskou luxus

Na barevný nátěr sloužila po dlouhou dobu, je třeba důkladně vyčistit strop. Tento postup lze provádět pomocí špachtle nebo stěrky speciálu.

V případě, že povrch je drsný, se doporučuje použít základní nátěr a tmel. Finanční prostředky aplikované v několika vrstvách. Tak, základ se připraví pro nanášení barvy. Všimněte si, že každá uložená vrstva musí být zcela suché. Teprve potom můžete přejít na zdobení stropu.

Bílý strop vypadá vždy vítěze

Hlavními výhodami barevného stropu:

 • pohodlné ovládání;
 • minimální finanční náklady na materiál;
 • výstavbě trvanlivost.

Jednou z hlavních nevýhod nástropní malbou spočívá v tom, že práce trvá nějaký čas. Měli byste počkat, až omítkové vrstvy a kabáty jsou suché, hladký povrch a urovnat všechny švy. Proto se tento proces může trvat i několik dní.

S barvy mohou předat libovolnou barvu stropu. Moderní nástroje vám umožní dosáhnout texturovaný povrch. Takže, matná barva je ideální pro zdobení v kuchyni. A alkydové kompozice pomůže zbavit skvrn na stropě.

Plastové panely pro dekoraci povrchu

Plast je univerzální materiál pro zdobení místnosti, kde se může vlhkost shromažďovat. Tyto stropy mohou mít různé velikosti, a proto, že z těchto vlastností, vhodné pro všechny místnosti.

Popularita stropních panelů PVC v kuchyni díky řadu výhod:

 • které se snadno čistí;
 • Materiály jsou k dispozici v cenovém rozpětí;
 • odolný proti hromadění vlhkosti panelu.

Plastová konstrukce je snadno nainstalovat sami. Je ovšem nutné poznamenat, že nemohou vydržet velký tlak. Když nadměrný tlak, které mohou být deformovány. Proto opravit plast ke stropu by měli být opatrní.

Mnoho moderní interiéry zdobí na plátně. Specialisté postavil je založen na velikosti kuchyně a designu preferencí majitelů. Jaký je podhled je lepší zvolit pro kuchyni? Za prvé, musí řídit svým vzhledem. Stropy mohou mít lesklý, matný nebo saténový povrch. Tyto pásy jsou různé škále barev. Někteří mistři sestavit produkty se zvláštním výkresu nebo tisk fotografií.

Stretch strop dokonale kombinovat s návrhy sádrokartonu

Stretch stropy v kuchyni mají řadu výhod:

 • síla;
 • odolnost proti vlhkosti;
 • komfortní ovládání;
 • estetická dokonalost.

Stropy jsou vyrobeny z vinylového materiálu. Vzhledem k tomu, že můstky jsou spolehlivé a odolné vlastnosti.

Velké množství barev a textur podhledů vám umožní vytvořit originální design v kuchyni. Takže lesklý strop v kuchyni s hladkým povrchem je zvláště důležité pro malé prostory. Je opticky rozšiřuje prostor. Dokonalý doplněk ke klasickému interiéru se ztupí strop v kuchyni.

Tradiční způsob zpracování je považováno za tapetování stropu. Takový postup nevyžaduje speciální dovednosti či drahé materiály. Dost, aby si vhodnou tapetu pro váš interiér. Odborníci doporučují zvolit proti vlhkosti povlak. Jsou ideální pro výzdobu stropu kuchyně. Silné znečištění, tapety lze snadno vyprat.

Účinek starého stropu - tapeta

Moderní tkaniny může skrývat takové malé stropní nedostatky, jako jsou praskliny nebo skvrny. Nicméně, se silnými nesrovnalostí, by se měly zpočátku ošetřit povrch těsnicí a primeru. Teprve potom můžete začít vkládání stropní tapety.

Velkolepý konstrukce stropu pomocí tapet

Navrhnout kuchyň se doporučuje volit prosté produktů. Light tapety opticky rozšířit prostor. Váleček na malování vytvoří jedinečnou texturu a stín na stropě.

Sádrokartonová konstrukce v interiéru

Strop v kuchyni sádrokartonové desky, jak je vidět na fotografii, je postroj, který je připevněn ke speciální materiály. Tyto konstrukce nejsou vhodné pro použití v malé kuchyni. Produkty opravené pod počáteční úrovní stropu. Proto bude místnost opticky menší vizuálně.

S sádrokartonové desky lze vytvořit téměř jakýkoliv tvar

Jednou z důležitých výhod použití kartonu sádrových struktury, je, aby se dosáhlo zcela hladký povrch. Kromě toho, materiály umožňují vytvořit libovolnou konfiguraci stropu. Klenutý tvar, konvexnost, víceúrovňový systém a zakřivené čáry jsou charakteristickými znaky kartonu sádrokartonové konstrukce.

Nepochybný Výhodou tohoto materiálu je, že může nenápadně skrýt dráty a komunikací. Proto odborníci doporučují instalovat sádrokartonové stropy v kuchyni, v raných fázích dokončení.

Strop v kuchyni sádrokartonu s rukama: video

Různé materiály na pomoc, aby vysoce kvalitní a spolehlivé opravy v kuchyni. V závislosti na osobních preferencích a finančními možnostmi, můžete snadno vybrat vhodné nástroje pro konstrukci stropu.

 • Domnívám se, že je lepší malovat strop v kuchyni, protože se rychle zašpiní. Obraz levnějších náhradních panelů.

  vložili jsme tapety na stropě kuchyně, tento problém začal pár let, vzhledem k vysokým teplotám začal peeling. Proto je lepší dělat úsek.

  Bych poděkovat autorům článku, spíše podrobně analyzoval otázku a nakonec jsem se rozhodl na stropě pro kuchyňskou linku, bude to protáhnout.

  Strop v kuchyni, můžete si vybrat jakoukoli barvu, ale častěji než jakýkoli styl vhodný bílá, tím víc mám pocit, že v kuchyni by měla být vždy lehké a pohodlné.

  Máme v kuchyni plastovou stropem. Jak je popsáno v článku uvedeno, jaké ve skutečnosti jsou k dispozici a cena a instalace. Manžel se dělat svou práci a již více než deset let jsme neznají problémy. A oni by mohli být, je-li zvolen strop nebo tapetu, as Sousedé často zaplaveny. Ale strop není zobrazen v žádném případě velmi praktický!

  Možná bych poradit strop pro školky vybrat? Mělo by být vyrovnán, tichý na stěnách ..

  V kuchyni je lepší protáhnout, jsou pásy, které lze umýt a nemění barvu kuchyňské spalování .... konzultovat zdarma

  Pokud jste na našem blogu, takže hledáte zajímavé řešení v designu kuchyňského interiéru. To je místo, kde můžete najít odpovědi na své otázky! Máme spoustu zajímavých nápadů vytvořit pohodlné a funkční pro rodinnou kuchyni a mimo ni.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  5 + 5 =