Co tapetu vybrat kuchyň

Co tapetu vybrat kuchyň

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat tapety do kuchyně: 70 fotografií a nápadů

 • Tapety - jeden z nejdostupnějších volby provedení, vhodný pro kuchyně. Široká škála textur a vzorů umožňuje zvolit ideální řešení pro každý styl. Co byste měli dávat pozor před nákupem tapety a jak je používat, aby nádherné interiéru, bude popsáno níže.

  Druhy tapet, jejich výhody a nevýhody

  Vzhledem k tomu, kuchyně, spolu se sociálním zařízením, mezi nejvíce vlhké místnosti v domě, pak je lepší zvolit tapetu čalounění odolné vůči takovým mikroklima.

  Například, levný papír rychle ztrácejí svůj estetický vzhled a o rok později, a to i dříve, oprava bude muset udělat znovu. Periodické působení vodní páry je velmi negativní dopad i na textil - to může protáhnout, průhyb, přístřešek, pokrytý skvrnami.

  Ale vinyl, netkaná, akryl, bambus, korek tapety a skleněných vláken - perfektně vyrovnat s funkcí hezký a odolné obložení stěn do kuchyně.

  Hlavní nevýhodou polyvinyl spočívá v jeho neschopnosti projít vzduchu a vlhkosti, v kuchyni se změní na pevné důstojnost. Výjimkou je snad jen tapetu s pěnovým vrchní vrstvy mikropórů, které ke shromažďování vody. Ve stejné době, vinyl povlakem s hladkým povrchem, připomínající perla vyšívání nebo horkou ražbu (síto) lze prát i mokrou houbou přídavkem neutrálním čisticím prostředkem.

  Taková stěna představují flexibilní síť celulózy. Obvykle se používají pro malbu, ale tam jsou také barevné. Pro lepší ochranu proti vlhkosti, je vhodné použít barvy nebo akrylový latex. Aby nedošlo k zkazit reliéfní úlevu, překreslit tento druh tapet by se během provozu činit více než 3-5 krát za vše. Netkaná textilie Výhodou je jeho ekologická šetrnost a méně - schopnost absorbovat vlhkost (méně než papír).

  Podle složení, tento materiál má podobnosti s vinyl, ale v tomto případě je povrchový materiál je aplikován na způsobu bodu papír nebo papír základě, přičemž mikropóry vzduchu. Akrylové tapety váží zhruba polovinu, stejně jako polyvinyl, takže jsou snáze přilepit, ale odolnost vůči vlhkosti a trvanlivost je špatná.

  bambusové dřevo se vyznačuje schopností odpuzují vodu, kromě toho, že je velmi krásné. Přírodní sláma tapety teplé barvy vytvářejí kuchyni pohodlnou a domáckou atmosféru. Kromě vysokých cen, neexistuje nevýhody tohoto typu dekorace.

  Další šetrné k životnímu prostředí a původní materiál na stěny v kuchyni - korku v rolích. odolnost proti vodě, trvanlivost, odolnost proti mechanickému poškození, schopnost skrýt nesrovnalosti stěn, jedinečná textura - to není celý seznam výhod tapet. Mimochodem, hustší korku textury a jsou také vhodné pro dekoraci podlahy.

  Flexibilní průsvitný web ze skelných vláken - ideální pro ty, kteří ocení jednoduchost a spolehlivost. Hladký nebo s sotva znatelnou úlevou sklo bude „pevně“ držet na stěnách alespoň 30 let a během této doby mohou být překreslena až 20 krát. Vyrobeno výhradně z přírodních surovin (křemenný písek, uhličitanu sodného, ​​jílu), absorbují vlhkost a vzduch, to nevsákne, neabsorbují pachy, se neobjevují ani formy skvrny.

  Pěkná bonus - sklo wall ochránit sádru prasknutí a skvěle zamlčet všechny povrchové poruch.

  Každý směr v designu se vyznačuje určitou sadu barev, textur a ozdobné detaily. Tapety jsou stejný druh pozadí, které prostě musí být v souladu s obecnou představu, zdůraznit krásu všech položek v kuchyni prostředí a sloučit je do jednoho souboru.

  Tapety do kuchyně ve stylu Provence

  Provence interior poskytuje jemné pastelové odstíny: levandule, barva vaječné skořápky, světle šedá, bělené růžové, zelené a světle tyrkysový. Uvolněná atmosféra jihovýchodní Francii pomůže vytvořit květinovým potiskem, naopak malých buněk hrách.

  V obci je jednoduchá a romantická kuchyně by bylo vhodné, kdyby tapety s malovanými břidlice tužky na sulfátového papíru, obrazy domácích zvířat a ptáků, příměstské domácnosti (zalévání konve, květináče, jízdní kola, koše, hodiny, krajka). Pokud potřebujete texturu dřeva, by mělo být napodobování malované světlé barvy a špatně opotřebovaných desek.

  Tapety do kuchyně v moderním stylu

  Pokud vidíte jasně a výstižně konstrukci, pak je pravděpodobné, že Nouveau. K udržení interiér kuchyně v moderním stylu, stěny jsou žádoucí vložit přes self-barevné tapety upoutány barvách: bílá, šedá, černá, béžová nebo světle modrá.

  Také povoleno desktop, low-key monochromatické vzory, střídající lesklý a matný texturu, efekt leštěného kamene, dřeva, kovový lesk.

  Tapety do kuchyně v klasickém stylu

  Kuchyně v klasickém stylu jsou ideální vinylová tapeta s sítotisku. Perleťové vzory, blikání zlato a stříbro vytvoří jedinečnou harmonii mezi stěnami, vybavení a fasád headsetu.

  Chcete-li dát interiéru větší luxus, povrchová úprava může být doplněn o ozdobné sloupy, sokly, rámy a lišty ve formě sádrového štuku.

  Tapety do kuchyně ve skandinávském stylu

  Pohodě čerstvost severského designu zajistí barvy stěn a textury, které jsou navrženy v paletě zimní krajinou Norska, Švédska nebo Dánska. To může být šumivé čistota panenském sněhu, tajemné hlubiny jezer a řek, kouřová vzdušný nebe, mystická hra západu slunce.

  Přidejte interiér kuchyně teplé poznámky, můžete použít textury bělený dub, hrubé vlněné pletení, stejně jako tmavě červené etnické vzory na prádlo pozadí.

  Tapety do kuchyně v high-tech stylu, můžete si vybrat bílá, šedá, černá, modrá nebo barvu kávy. Musí být jednobarevný a lesklé. V krajním případě je možné imitace duhově mozaiky, silikátové cihly, dřevo leštěné do vysokého lesku.

  Barva stěn má velký vliv na celkovou atmosféru v kuchyni. Aby celá rodina byla pěkná shromáždit kolem stolu, je velmi důležité vybrat nejoblíbenější a příjemné barvy.

  Sněhově bílé a jemu blízcí pastelových barvách tapeta je ideální zázemí pro případné doplnění. Takové stěny, aby se v kuchyni prostornější a případné kontrastní vzory a barevný nábytek bude vypadat nejvýhodnější.

  Odstíny ocel, kámen, stříbro a pochromovaného kovu, zrcadel - s takovou bohatou škálu šedých může být skutečný dar z nebes pro návrháře. Jednoduchá kombinace různých textur nasycení - a získat stručný funkční interiér. V případě potřeby je vždy možné diverzifikovat světlé části a dodatky.

  Black tapety v kuchyni - odvážný a bizarní rozhodnutí. Nicméně, pokud je kombinovat s bílou nebo oceli sady a dělat správné osvětlení, dostanete velmi zajímavý interiér bez snížení oblast účinku.

  Přírodní odstíny od tmavě hnědé až béžové, včetně všech palety dřeva - optimální volba pro ty, kteří nejsou honí módu, ale dávají přednost útulnou klasiku.

  Na rozdíl od studené achromatické barvy, hnědé vždy přináší určité teplo. Tištěné nebo holý tapety ve formě dřeva, bambusu stěn, malované s podzimní listí, kávová zrna, jednoduchých linií nebo buněk v angličtině - tato barva bude vždy připomenout, o něco klidné, domov a rodinu.

  Barva slunce a tropického ovoce - nejveselejší verze kuchyňského designu. Zlepšuje náladu, dodává živostí a teplo. Jas žluté lze nastavit od jemného písku až po sytě oranžovou.

  The Yellow Wallpaper dokonale ladí s bílou, zelenou, šedé, černé a fialové odstíny. Jasné barvy jsou lepší zvolit stejnou úroveň intenzity.

  Stěny s tapety smaragdově zelená, světle zelená, máta odstíny jsou nejlepší nastavení pro dřevo, oranžové nebo šedé kuchyňských linek.

  Green podvědomě vnímána jako nejbezpečnější, protože symbolizuje samotný život a prosperující hojnosti teplého období. Spojuje v sobě teplo ze slunce a chladné jarní vánek, tak nádherné odstíny bylin vhodných pro oba horké jižní a za chladných severních oblastech.

  Tapety pro malé kuchyně / kuchyně v Chruščova

  Chcete-li malá kuchyňka v Chruščov Zdálo prostornější, výběru tapety se vyplatí raději lehký, jednobarevný povlak. Údaje by měly být mělké, bez kontrastu. Nenechte se špatně pro lesk, perla a zlato-stříbrný lesk.

  Vizuálně zvýšení stropu pomoci svislých čar, ale nemusí to nutně koupit pruhované tapety. Lepším řešením je kombinovat černobílé vzorované rohlíky a podobné barvy, jejich umístění na podlahu do horní stěny hranice.

  Přidejte chybějící objem může být pomocí panoramatické nebo 3D-tapety s krásným dalekými výhledy a vliv slunečního záření.

  Apartmány jsou ateliéry, kde je kuchyně v kombinaci s obývacím pokojem, stěny skončí krásně pásmová prostor.

  Vzhledem k tomu, prostor pro vaření by byl vhodný imitace dlaždice, kámen, cihly, a zdobí hostem více vymyšleného tapetu, například sítotisk, neobvyklé fotografie panorama nebo dokonce exkluzivní kreseb rukou. Je žádoucí ponechat obecné stylistické rysy a držet se jedné palety barev.

  Inspirativní výběr fotek s krásnými konstrukčních řešení se rychle našly cestu mezi obrovskou škálu textur a barev.

  Na fotografiích uvidíte, jak to vypadá v interiéru kuchyně prostý lesklým a matným tapety, všechny druhy kreseb a grafických listů, tapet, stejně jako korek, bambus a jiné exotické nátěrů.

  Jaký tapety zvolit pro kuchyně, s přihlédnutím ke specifikům místnosti, kvalita materiálu a stylu interiéru?

  Kuchyň - místnost s vysokou vlhkostí. To se bere v úvahu při navrhování interiéru a výběr tapet. Kuchyňská linka je tradičním místem setkání pro všechny členy rodiny. Proto by měl být příjemný prostor, který nejen vypadá stylově, ale také praktické vlastnosti. Chcete-li vytvořit funkční interiér, musíte se rozhodnout: co si vybrat tapetu pro kuchyni.

  Kromě zajímavého designu a krásných textur musí tapety splňovat řadu kritérií a požadavků na použití v kuchyni, kde se každý den připravuje jídlo.

  Příklad výběru tapety pro kuchyň.

  Speciální vlastnosti kuchyňské tapety

  Rozhodování: Co si vybrat tapetu pro kuchyň, je třeba vzít v úvahu základní vlastnosti a parametry materiálu. Kuchyňská tapeta má následující vlastnosti:

  1. Odolnost proti vlhkosti. Kuchyně je pravidelně čištěna, takže tapeta je vybrána se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Povlaky odolné proti vlhkosti vydrží mokré čištění přidáním čisticích prostředků.
  2. Hustota. Pro kuchyň, těsný materiál. Trvanlivost a spolehlivost obložení stěn závisí na hustotě.
  3. Stálost světla. Toto kritérium je důležité pro místnosti s dostatkem slunečního světla. Je třeba vybrat si tapetu pro kuchyň, která se nevyhoří.
  4. Propustnost vodních par. Tento indikátor je důležitý pro rychlé obnovení struktury tapety. Pro udržení optimálního mikroklimatu v místnosti musí textilie rychle vysušit.

  Moderní interiér kuchyně.

  Chcete-li zjistit možnost tapety - doporučujeme pečlivě prostudovat informační list na obalu. Zobrazuje vlastnosti materiálu, stejně jako pravidla péče a údržby.

  Pro kuchyňské tapety vnitřní tapety vhodné pro malování. Tento materiál je odolný proti mechanickému poškození.

  Při zdobení místnosti a výběru kvalitních tapet se berou v úvahu následující body:

  1. Tapeta je vybrána s ohledem na obecný styl interiéru.
  2. Materiál pro jednu místnost by měl mít stejnou kvalitu a být ve stejné cenové kategorii.
  3. Pásové patky by měly mít stejnou tloušťku.
  4. Nasycené odstíny se doporučují zředit jemnějšími tóny a jasné ozdoby kombinovat s monofonními barvami.

  Originální tapeta - fotografie.

  Existují určité doporučení: jaký typ tapety nelze vybrat. Tato papírová tkanina. Mají dostupnou cenu, ale rychle se zhoršují, namočí a nejsou odolné vůči čištění.

  Nedoporučuje se připevňovat přírodní materiály na stěnách. Hodváb, bavlna, bambusové tapety, korok nebo dýhy aktivně absorbují pachy a vlhkost. Akrylové modely nejsou vhodné pro kuchyň. Mají zvlněnou strukturu, která se rychle stává rozkvetlá a obtížně se čistí.

  Při výběru materiálu je třeba se podívat na označení výrobku. Vlnová značka s kartáčem ukazuje odolnost proti mechanickému poškození a vlnový obraz naznačuje odolnost materiálů proti vlhkosti.

  Existuje spousta možností, jakou tapetu si můžete vybrat v kuchyni. Textilie se liší texturami, vlastnostmi a barevnými řešeními. Ozdobte kuchyňskou plochu, pomůže vám tyto druhy materiálu:

  1. Papírové listy s vodoodpudivou impregnácí jsou považovány za cenově dostupné řešení. Ale nakonec vypařují na slunci a neliší se v dlouhé životnosti.
  2. Vinylové modely jsou umělý materiál, který se vyznačuje vhodnými vlastnostmi pro kuchyň. Nebojí se vlhkosti a slunečního světla, ale je také odolný proti houbám a odolnosti. Skládá se z několika vrstev. Horní vrstva je doplněna polyvinylchloridovým filmem, který dodává pevnost.
  3. Kompaktní vinyly se vyrábějí lisováním za tepla. Má odolnost proti opotřebení: lze jej vyčistit a otírat štětcem. Můžete si vybrat volby s imitací texturovaného náplasti, kamene nebo textilu.
  4. Netkané modely jsou netkané textilie, která se skládá z celulózových vláken. Mají spoustu pozitivních vlastností: nedělají se, nesedávají se a dobře se zakryjí vadné stěny.
  5. Varianta kompaktního vinylu je sítotisk. Jsou to vícevrstvé výrobky s papírovým substrátem a povrch z hedvábí nebo umělých nití. Materiál je elastický na dotek a je odolný proti vlhkosti a mechanickému poškození.
  6. Steklooboi mají řadu výhod. Nevyvolávají toxické látky, nezpůsobují alergie, jsou charakterizovány odolností proti vlhkosti a požární odolností. Povrch plátna je chráněn před napadením houbami. Tato volba dokonale maskuje nerovnosti stěny.

  Jak vypadat sklolaminát.

  Které možnosti jsou vhodné pro určitou kuchyň, je určeno nejen vlastnostmi funkčnosti a síly, ale také vzhledu.

  Výběr je založen na stylu interiéru

  Při rozhodování o tom, jaké typy a typy tapet jsou vhodné pro kuchyni, je třeba uvažovat o jejich shodě se stylem interiéru. Je důležité zvolit možnost, která hladce zapadá do návrhu a bude kombinována s barevnou schématem kuchyně.

  Kuchyně je vyrobena v následujících stylových rozhodnutích:

  • Pro interiér ve stylu Provence vhodné světlo tapety v kleci, svislé pruhy nebo s květinovým ornamentem. Podívejte se na obrazy, které vytvářejí efekt starých omítek nebo desek. Můžete si vybrat snímky ve stylu provinčních motivů nebo evropských kaváren. Doporučujeme zvolit tlumené tóny: levandule, pšenici nebo olivu.

  • Styl podkroví zahrnuje použití plátnů napodobujících hrubé omítky nebo zdiva.
  • Japonský styl pomůže vytvořit relaxační atmosféru. Pro kuchyň je nutné zvolit tapety s etnickými ozdobami, kaligrafií nebo imitací bambusového zdiva. Dekorace zeď se provádí pomocí přírodních zelených a okrových odstínů.

  Útulná kuchyně v japonském stylu.

  • Jaké možnosti výběru kuchyně ve stylu minimalismu vyvolá hlavní vlastnosti tohoto designu: jednoduchost, funkčnost a přísnost. Vítejte lakonické dekorace zdí s hladkým vzorem. Simulace se používají pro kámen, přírodní dřevo nebo kov. Je lepší upřednostňovat světelné tóny.
  • Moderní styl je velmi oblíbený při návrhu kuchyně. Výběr modelů v jasném proužku nebo s velkými geometrickými tvary. Rozhodování, které odstíny použijte - stojí za to zvážit světlé barvy.

  Lesklý pohled na secese.

  • Tradiční možností je kuchyně v klasickém stylu. V tomto případě se používají ozdoby s nízkým klíčem a lakony.

  Když se rozhodnete, která tapeta pro kuchyň vyzdvihnete, musíte se rozhodnout - zda je zdobení zdí komplementární k interiéru, pozadí doplňků a nábytku nebo pomůžete aktualizovat prostor.

  Barevná paleta kuchyňské tapety

  Chcete-li vytvořit funkční a stylový interiér, je barevný rozsah tapet důležitý. Správná kombinace odstínů vizuálně zvedne stropní konstrukce a poskytne prostorový objem. Pomocí šikovného použití barvy můžete zonat místnost, přidat další světlo do kuchyně a zamaskovat nedostatky rozložení.

  Než si vyberete zbarvení pokrýt stěny v kuchyni, doporučuje se naučit pravidla výběru ornamentem a palety barev:

  1. Tapeta s melem tisk vizuálně zvětší prostor. Velké obrazy se doporučují pro velké místnosti.
  2. Vertikální vzory se používají pro vizuální efekt vysokého stropu.
  3. Pocit nekonečného prostoru pomůže vytvořit ornamenty s jasnými a geometrickými tvary.
  4. Horizontální vzory způsobí, že bude prostor nižší a širší.
  5. Dynamické linie umožňují dosáhnout dynamického efektu.
  6. Určení, které plátna si vyberete pro malý pokoj, stojí za to zůstat na lehkých odstínech.
  7. Komfort doplní teplé a bohaté odstíny.

  Šťavnaté akcenty kuchyně.

  Rozdělte kuchyň do zón: jídelna a pracoviště pomohou kombinovat několik odstínů palety barev. Používá se dominantní barva, která je doplněna světlejšími nebo tmavšími tóny.

  Musíte zvážit přístup k dennímu světu. Při nedostatku slunečního světla jsou zvoleny světlé a teplé odstíny.

  Kuchyně je v teplých barvách.

  Chcete-li zdobit stěny kuchyně, doporučujeme používat tlumené a klidné odstíny.

  S tím, co je kombinováno

  Je relaxační a uklidňující

  S béžovou, hnědou, černou a šedou barvou

  Přináší svěžest a veselost

  Kombinuje s většinou barev

  Udržuje vnitřní rovnováhu

  Doplní modrou, zelenou nebo černou barvu.

  Vytváří pozitivní náladu

  Je kombinován s černou, červenou a zelenou barvou.

  Při práci na designu kuchyně nezapomeňte, že všechny prvky interiéru by se měly harmonicky sladit.

  Šedo-růžová barevná stupnice.

  Při získávání tapety je třeba vzít v úvahu, že i drahé modely budou vypadat jinak ve složeném a rozloženém tvaru. Doporučuje se nejprve koupit jeden kotouč k posouzení, zda je vhodný pro interiér kuchyně.

  Pomocí jednoduchých doporučení si můžete vybrat vysoce kvalitní a stylové tapety, které vám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru v kuchyni.

  Tento článek obsahuje dvě poměrně jednoduché metody, jak se zbavit prasklin vzniklých na vrcholu akrylu.

  Tipy a nápady pro opravu kuchyně - je důležité nezapomínat, jaké materiály jsou nejlépe používány, jak a co si vybrat kuchyňský nábytek a spotřebiče.

  Příklad instalace zavěšené kuchyňské skříně na montážní kolejnici pomocí speciálních bočnic.

  Malý fotoreport kuchyňského uspořádání 9 m². připojené k domu.

  Jak vytvořit kresbu s tekutou tapetou na zeď sami? Článek popisuje kroky přenosu výkresu na stěnu pomocí listu papíru, skla a baterky.

  Jaký typ tapety si můžete vybrat pro kuchyni

  Nejdůležitější místo v domě může být oprávněně nazýváno kuchyně. Je to v kuchyni, že majitel krbu stráví většinu času, tady se celá rodina shromažďuje na večeři, hostují setkání. Tapety nastavují obecný tón v celé kuchyni, harmonizují prostor, dělají to krásné a úplné. Pokud se rozhodnete upgradovat starou kuchyň nebo se chystáte opravit dokonalý nový předpoklad a nevíte, kde začít - je čas věnovat pozornost výběru "oděvů" pro stěny. Jak vybrat tapetu pro kuchyni? Kde začít vyhledávání?

  Za prvé, musíte se rozhodnout, za jakým účelem vybíráte tapetu kuchyně:

  • doplňte interiér a najdete tapetu v tónu kuchyňské sady
  • V přítomnosti světlého kuchyňského nábytku zvolte neutrální pastelové tapety, které správně umisťují akcenty
  • Podívejte se na tapety, abyste viditelně zvětšili a zvětšili kuchyňský prostor
  • chcete vytvořit kuchyni v určitém stylu a vybrat tapetu z určité série, například "Provence".

  Po definování hlavního účelu tapety pro kuchyni byste měli přemýšlet o tom, jak by tato tapety měla vypadat z hlediska provozu a údržby:

  • Kuchyňské tapety musí být silné, odolné
  • Neměli by se bát vlhkosti a páry, být tak schopní je vyčistit nějakým mycím prostředkem, aniž by se obávali bezpečnosti barev a vzoru
  • Je nutné zvolit takové druhy kuchyňského tapety, které neabsorbují pachy
  • Tapety do kuchyně, je vhodné zvolit ohnivzdorné, protože v kuchyni - místo zvýšeného nebezpečí vzniku požáru.

  Můžete samozřejmě kombinovat různé materiály v interiéru kuchyně - keramické dlaždice, stěnové panely, tapety z různých druhů, barev a dekorativní omítky. V takovém případě musíte zvolit tapetu, s přihlédnutím ke konkrétní místo jejich aplikace.

  Výběr pozadí kuchyně také závisí na osvětlení místnosti - v přítomnosti umělého světla jako primární zdroj světla, je lepší zůstat na světlé barvy s zajímavou strukturu. Při nákupu tapety nezapomeňte vyčnívající výklenky, dveřní a okenní otvory, atd A samozřejmě, získal tapety by měla odrážet individualitu každého člena rodiny, aby být předmětem všeobecných volbách.

  Jaký druh tapet existují a jaké jsou jejich názory jsou vhodnější pro kuchyně? Snažte se pochopit.

  tapety papírové. Tento typ tapety lze považovat za průkopníky tapety trhu. Vyznačují se k životnímu prostředí, protože z čisté celulózy. tapety papírové jsou relativně levné s širokou škálou různých barvách a vzorech. Tyto tapety jsou nepravděpodobné, že by byl ideální volbou pro design kuchyně, protože jsou krátkodobé a nepřežije mokré čištění.

  Současná styl řešení využití tapet v kuchyni interiéru je použití z nich v odbavovací ploše. Můžete si vybrat jakýkoliv obrázek a tapety vložit přes jejich pracovní plochy tím listem papíru zdi protipožární velikosti skla. Tato varianta design vypadá velmi neobvyklé, ale zároveň praktický a rozhodně nezůstane bez pozornosti hosty. Kromě toho, v kuchyni zástěru tapet pod sklo tepelně odolné - levná varianta, na rozdíl od designu keramiky nebo podobného skla s tisk fotografií.

  Další provedení použití v kuchyni papírové tapety je jejich aplikace v oblasti nejméně kontaminace (např., V jídelně). Prostor kolem dřezu, lednice, sporák může být dlažba. Na tyto opravy bude vypadat důstojně a bude stát docela úsporné pro rodinný rozpočet.

  netkané tapety. Tato tzv podkladu na bázi celulózy flizeline pod odstínem. Netkané tapety odolnější než papír a překročit jejich výkonu.

  Takový druh tapet má následující výhodné vlastnosti:

  • Jsou snadno lepidlo: můžete použít pouze lepidlo na stěnu, tapety kryt není potřeba, což je velmi výhodné;
  • Netkané tapety se nebojí vody, - mohou být promyty;
  • Jsou prodyšné, což znamená, plísně a houby se nebojí vaší kuchyně;
  • Tento druh tapet je považován za odolný proti požáru;
  • Kromě toho, že jsou dostatečně silné, takže mohou být použity i na nerovných stěnách;
  • Tento druh tapet dlouho nebude slábnout na slunci;
  • A netkané tapety barva může být několikanásobně.

  Nevýhody takového reliéfní tapety, takže tam může být často hromadí prach. Horní vrstva netkané tapety lze snadno poškodit, jsou sotva vhodné pro rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky.

  Vinyl tapety. Tato tapeta, také mají ve svém složení celulózy, ale jiné, než speciální vrchní vrstvou vinylu. Existuje několik typů vinylu: vinyl pěna, hladký vinyl, sítotisk a pevné vinylové. K opravě kuchyně je nejen vhodný pěnový vinyl kvůli nedostatku takových vlastností jako je odolnost proti vodě, další typy vinylových tapet je velmi užitečné pro kuchyně interiéru.

  Vinyl tapety mají řadu výhod: jsou velmi odolné - mohou třít, bez obav z poškození. Tyto tapety se bude skrývat nesrovnalosti stěn, a oni nezmizí na slunci. Rozsah vinylové tapety je velmi široká: je možné zvolit tapetu pro každý vkus, i ty druhy imitující dřevo a hadí kůži.

  Bohužel, vinyl tapeta není bez nedostatků. Vyžadují další zpracování stěny antifungální sloučeniny, před vložením tapety, stejně jako k úniku vzduchu. Vinyl tapety pasta je dost obtížné - je třeba použít lepidlo na stěnu, a na samotném materiálu, který s sebou nese příliš mokré tapetu, a mohou být snadno rozbit. Pokud jste novým tapetování, je lepší využít služeb profesionálů. Kromě toho, vinylové tapety mají vysokou hodnotu.

  skleněné vlákno. Lepší kvalita, „dýchání“ výhledem tapety uznán laminát. To je nejvíce odolný tapety, dobře maskují drobné praskliny. Skleněné vlákno refrakterní a jsou odolné proti vlhkosti. Jsou hypoalergenní. Skleněná stěna - tato verze tapety na malování. Mohou být malované na 15 násobek nátěr na bázi vody nebo akrylové. A můžete najít perfektní volbu pro každé kuchyni, protože reliéfní textury ve formě tvarů diamantu, větví, všechny druhy vzorů.

  Liquid tapety. Relativně nedávno se objevil v typu stavebního trhu tapet, které tapeta je obtížné volat. Na stěně tekuté tapety víc jako textilie nebo dřevo, a dokonce se aplikují ve formě náplastí.

  Liquid tapety snadno „přilepený“, nevyžadují další přípravu stěn může skrývat značné povrchových vad. Tento typ stěny provedení umožňuje stohovat povlak bez spár.

  Kapalina tapetu kuchyni by měly být používány s opatrností - mají strach z vody, takže byste neměli používat v pracovním prostoru vedle dřezu.

  Textilní tapety. Tento druh tapet je velmi krásné a vypadá, samozřejmě, luxusně. Pouze v kuchyni by měl být použit, když uděláte jídelní kout, a jako dekorativní prvek v omezeném počtu, protože tyto tapety nelze prát, a pohlcují pachy.

  Mezi aktuální modely lze rozlišit Metalizovaný tapety. Základem je porézní papír a hliníkové fólie pro tento druh tapety. Tyto tapety vypadají neobvyklé a stylové.

  Relativně nedávno na trhu stavebních a dokončovacích materiálů byly korek tapety. Základem jejich obvykle papíru nebo flizeline. Péče o korku lze tapetových houbou a vodou a čistící přípravky. Podle výrobce sloužit těchto tapet pro asi 20 let. Jedinou nevýhodou korkových tapet - jejich neraznoobraznaya paleta barev od tmavě hnědé až po světle hnědou. Kromě toho jsou náklady na tento druh tapet je velmi vysoká.

  Stále více a více výrobců jsou doporučeny pro kuchyňskou tapety omyvatelné vybrat možnosti na základě non-tkané nebo Na základě sklolaminátu. To znamená, že přítomnost obrovské množství druhů, každá tapeta se může rozhodnout, chuti a drahé.

  Výběr barvy. Tipy pro kombinování

  Tapety na některé barvy bude vypadat dobře v malé kuchyni? Jaký tapety na výběr headsetu zelenou barvu? dvě barvy na stěny interiéru Jak vybrat harmonicky? Milion otázky vyvstávají v mysli člověka, koncipovaného opravit kuchyň. Určit typ tapetu, měli byste přistoupit k výběru barvy a textury materiálu.

  tato základní pravidla by měla vést k výběru tapety:

  1. Nekombinují jinou tapetu v ceně. Vyberte si tapetu z jednoho materiálu cenovém segmentu
  2. Tapety by měla být v souladu s kuchyňským nábytkem - kuchyňská linka s čely, barva domácích spotřebičů
  3. Je lepší zvolit tapetu stejné šířky, o tolik lepší, aby se minimalizovalo klouby.

  Jedním z hlavních rysů při výběru barvy tapety do kuchyně je kombinací kuchyňskou linkou. Takže pro kuchyňskou zeleně jsou vhodné pro neutrální barevné tapety módní dnes: Mléko, béžová, světle šedá. Samozřejmě, že volba závisí na odstínu zelené barvy, které si vyberete pro kuchyňskou linku - barva mladých zelených, máty, pistácie nebo nasycené zelené barvě.

  Na bílém kuchyni není zakázáno vyzvednout bílou tapetu v tónu, ale vždy použít tapety se vzorem nebo jasného vzoru do interiéru nezdálo nuda. To může být tapety s reliéfním vzorem v geometrickém, vintage stylu, tapety s jasným vzorem - květ, zvířat či květinovým potiskem.

  Úspěšná kombinace může sloužit jako kombinace bílé s barevným tapety ve stylu „gzhel“ nebo tapety s krásnou přírodou, zvířecími motivy, výhled na moře.

  Také, bílý kuchyňský nábytek lze ředit s jasným barevným tapety: přírodní zelená, elegantní fialová, červená lahodný (ale s touto barvou je třeba být opatrný - to může způsobit nadbytek agrese). Pěkná a teplá bílá lze připravit kondenzací sluchátka s kakao tapety barvami.

  Brown kuchyně mohou být prezentovány jako klasické dřevo barvy, a za pomoci moderních laminátových frontách v high-tech stylu. Brown je považován za přirozený, tak, aby se vešly to stejné přírodní odstíny tapety: pastel, béžové, smetana, čokoláda, zelená, barva, káva, atd Čokoláda-barevné odstíny béžové a hnědé dá v kuchyni teplo a jemnost. Káva wallpaper učiní vnitřní klid a harmonii. Zajímavý stylistické řešení pro kuchyni bude hnědá červená tapeta, udělají jas kuchyň, vitalitu a dobře se hodí pro mladé ambiciózní lidi.

  Pro béžové kuchyňské designéři se doporučuje zvolit tapetu přírodní barvy, tmavší barva sluchátek - čokoládu, tapety s imitací dřeva. Chcete-li udržet kompletní kuchyň v béžové tóny, tapety vybrat zajímavou strukturu. Béžová kuchyně vypadá krásně s květinami, jako je levandule, chrpa modré, pistácie, modři. Lze jej použít jako prostý tapety a tapety s barevným potiskem v malé květiny, nebo geometrický vzor.

  Tím, že kombinuje tapetu hlavní možnosti jsou vertikální a horizontální územní oblast.

  Vertikální dělení místnosti umožní vizuálně výše, jak to bylo, s cílem zvýšit strop linku. Pro tento proces, pomocí vhodné tapety v svislými pruhy, jejich umístění ve středu jedné stěny nebo úplně zakrývá celou stěnu. Může být použit jako pozadí s pruhy stejné barvy a barvy v kombinaci s pevnými textur.

  Tapety vodorovné pruhy může dát pokoji slušnou šířku. Tapety lze kombinovat do vodorovné lišty, je uvedení níže, s self-barevné pozadí nebo dobrý dojem, který se nachází v horní části stěny.

  Bold a zajímavým řešením je použití fototapet s velkými pestrými vybraného objektu přízvuk stěny s tapetou hluboké červené, oranžové. Interiér Tento kurz se vztahuje pouze na poměrně velké ploše, jídelna kuchyň.

  Kuchyně ve stylu „loft“ ideální tapetou se simulovanou zdiva nebo omítky holé - vlivu divokých neobydlených prostor dnes na vrcholu popularity mezi interiérového designu nápady.

  Pro malé kuchyně návrháři se doporučuje zvolit světlé tapety, což značně rozšiřuje prostor. Ale nedělají kuchyň v nedotčené bílé, bude dopadat nepříjemné, navíc malá mezera, jako sterilní oprava zahrnuje časté čištění.

  Pro takovou dobrou kuchyni bude využití tapet s malou postavou. Tam je nevyřčené pravidlo - čím menší místnost, menší postava by měla být na tapetu.

  Když opravy v kuchyni malé velikosti, můžete použít část stěny jako uměleckého předmětu. Zaměřit se v květované tapety - budou mít prostor nad nebo vodorovné pruhy - kuchyňská linka se rozšířit.

  Nezapomeňte si vzít v úvahu barvu kuchyňské linky s tapetování, například, aby se vešly do lesklého kuchyně tapety matný texturu.

  Široká škála tapety světě snadno ztratit. Jaké jsou nejmódnější tapety dnes?

  V moderní kuchyni interiéru je velmi oblíbená kombinace neutrální tapety s pestrými barvami tapety. Velmi módní je použití štítků ve vnitřku potraviny, mohou být jak barevné a černé a bílé: motýl, kuchyňské nádobí, nádobí, geometrické.

  Přírodní a etnické motivy nyní na vrcholu popularity: kandži, třešně, šťavnaté ovoce a zeleniny.

  Stále populární tapety s imitací dřeva, přírodní kámen, bambus, cihelného zdiva.

  Je zajímavé podívat se tapetu s trojrozměrnými obrazy - oni přerušují zdi, takže v kuchyni stylový a neobvyklé.

  Velmi neobvyklé vypadá kombinace tapetu v technice „patchwork“.

  Nejstylovější barvy dokončit stěny jsou dnes harmonizační a uklidňující modré, zelené výplně život, aristokratický a sofistikované šedá, teplé a hřejivé oranžové a klasické bílé.

  Dle přání zákazníka, nejlepší tapety pro kuchyni jsou vinylové tapety s netkanou podložkou. I když to bude stát tuto možnost není levná, ale i život těchto tapet po dobu asi 15 let.

  Nejlepší čistící tapeta nabyvatel vykáže skelných vláken, jsou ještě silnější netkaná.

  Nejhorší nákup kuchyně značka papír tapety, dokonce vylepšená verze tzv duplexu. tapeta papír je absolutně nemožné, aby umýt, ve skutečnosti, oni silně slábnout na slunci. Dokonce i nízké náklady těchto tapet nepřidávají jim vstřelit tapety lepidlo papír mají velmi často.

  Nejlepším odrazovým můstkem tapetu, názor spotřebitel je považován za flizeline - Tyto tapety lze snadno vyprat, mají dobrou zvukovou izolaci. Netkané tapety „dýchat“ a snadné lepení, vyrovnat se s nimi může i nováček.

  Ať už si vyberete tapetu - jedná se o projev svého vkusu a osobnosti, a na radu v tomto článku, koupit tapetu nebude zase do mučení a potěšení.

  Všechna práva vyhrazena, 14+

  Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =