Cross-steh obrázků

Cross-steh obrázků

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Křížkové schéma pro začátečníky

Háčkování - oblíbený koníček mnoha jehel žen, protože s takovým koníčkem je možné vytvořit nádherné fotografie. Do práce vyžaduje minimální znalost šití, schopnost porozumět systémy a potřebné atributy. Vyšívací schéma - tento graf, kreslení obrazu na papír za použití symbolů nebo barvy pro separaci buněk, z nichž každý odpovídá jednomu v kříži. Existuje široká škála témat a formátů malých obrazů, které jsou vhodné pro začátečníky i náročné práce na skutečných mistrů.

Světelné systémy pro steh kříže na buňku

Díky jednoduchému křížových stehů vytvořených různými obrázky. Například světlo zátiší zdobí stěny v kuchyni, květiny, vhodné pro dekoraci obývacího pokoje nebo ložnice, andělé mohou být použity v vyšívání metriky pro děti, vyšívané znamení zvěrokruhu, portréty velkého čirého povlaku dárek pro přátele, blízké. Při výběru vzorů pro steh kříže, je třeba vzít v úvahu hodnotu určitého prvku v obraze, aby si nejen obdivuhodnou práci, ale také talisman.

Výšivky cross Květy jsou často používány v různých formách - to může být krásné kytice v elegantní vázy, jednotlivých rostlin nebo kvetoucích polí. Nejčastěji se tyto systémy používají v příčném stehu:

 • Roses - krásné květiny, které potěší ženy inspiruje umělce a šikovné lidi. Ty symbolizují čistou lásku, věrnost, oddanost, takže vyšité křížkovým stehem obrázek přinese harmonii v rodinných vztazích.

 • Maki. Přes jejich jednoduchost, tyto květiny v stehu kříže vypadají velmi zajímavé, originální. Často takové pole vzor doplňkové barvy, jako je například chrpa nebo hroty. Předpokládá se, že tato výšivka je schopna chránit před poškozením, špatným počasím.

 • Pivoňky. Delikátní a nádherné květiny v příčném stehu vzhled prostě úžasný, symbolizují lásku, radost a prosperitu.

Krásná zvířata často líčen umělci nejen v obraze, ale v pracích, vyšívaných křížkem. Jednoduché možnosti pro vyšívání:

 • Koně - silné a dlouhotrvající, svobodu milující zvířata, které symbolizují prosperitu, radostný život, optimismus, dobročinnost. Tento obrázek je schopný vyzdobit místnosti nebo kanceláře.

 • Kočky s koťaty - tak roztomilé vyšívané zvířat ozdobit dětský pokoj, bude rozjímání této práce se naplní pozitivní, dobrou náladu každý den.

 • Swans - symbol věrnosti, čistoty, vztahy a vzájemné lásky. Vyšívaný obraz s párem ptáků se rozhodl dát na svatby nebo výročí svatby.

 • Motýli - světlé, krásné hmyz, vyšívané křížkovým stehem, vyplnit pozitivní, inspirovat, bude inspirovat někoho v jehož pokoj obývají. Ideální jako výšivky k výzdobě dětského oblečení nebo doplňky, jako jsou záložky.

Malé obrázky s vyšívanými znamení zvěrokruhu bude sloužit jako vynikající doplněk k daru pro každou příležitost. Často jsou monochromatický, barevný, s vtipnými poznámkami, proložené s korálky nebo flitry. Mohou mít různé velikosti od malých až po velké obrazy obrazů. Kromě toho, jako výšivky mohou být použity pro návrh notebooků ruční scrapbooking techniky.

Vyšívané roztomilé andělé potěší každou osobu, pro něž jsou určeny. Tyto malby zdobí dětské pokoje, a některé programy vyšívané dívky v naději, že se stane matkou. Zvláště populární postavou „Téměř dokonalý“, který podle přesvědčení zvýhodňuje plození. Jako příklad je uveden níže:

Náboženství - je jedním z pole pro umění. Krásné ikony znázorňují umělci zvládnout šíření kameny (např., Žlutá) a needlewomen vyšít kříž nebo kuličky. Zjistěte, co korálkování pro začátečníky. Existuje celá řada programů pro steh kříže, může být registrována obrázky nebo svatební pár stojí posvátné. Je důležité vědět, náboženský výšivky je jiný: před práce by měla požádat o požehnání na práci, přečtěte si příslušné modlitby, vyšít v dobré náladě. Po promoci musíte posvětit ikony v kostele a visí na háku v určitém místě bytu.

Příroda vždy inspiruje umění, a hotové obrazy ohromit, zdobí prostor. Velký výběr výšivky jehlových ženám poskytuje možnost vybrat si svůj oblíbený možnost a vytvořit si vlastní dílo s obrazem moře krajina v zimě nebo v létě. Dobře, dobře zvolené barvy a odstíny pomoci vytvořit realistický panel s elegantním přírodou.

Pro mnohé, „gzhel“ je spojena s malovaným modrá a modré barvy nádobí. Proto výšivka ornament takové odstíny čistého bílého plátna je také nazýván Gzhel. Tento proces používá několik odstínů modré - alespoň 4, takovou hru barev a vytváří nádherný vzor. Tato práce je ideální pro zdobení kuchyně či jídelny.

Řidičské abecedu a čísla pro děti

Na vzdělávání dětí byl zajímavý, zábavný, rozmanitý, je nutné obrátit se na lekce do hry, zvol zajímavý materiál pro studium. Původní čísla vypadají a písmen, vyšívané kříž, vedle motivů často doprovázené obrazem kreslených postaviček, takže to bude oblíbená dětská. S tímto informativní výšivky dítě bude zajímavé seznámit se s abecedou a počítání.

Monochromatický výšivka na polštáře a ručníky

Pro dekorační ručníky, ubrousky, polštáře často používá monochromatický vyšívání. Ať už je to běží jen proto, aby se s ní vyrovnat, a to i ty, pro něž vyšívací zcela nový koníček. Zvláštností tohoto typu obrazu je, že se použije jeden nebo maximálně dvě barvy, ale to nezastaví vytvořit originální, trojrozměrný obraz, pohledem. V závislosti na provedení, výrobek může nést nějaký smysl, aby se stala skutečnou ozdobou takových jednoduchých věcí, jako jsou polštáře a ručníky.

Stáhněte si kompletní obvod se počty nití volného

Připravené programy k dostání v obchodech řemesla, nalezené na specializovaných fórech vyšívačů, předregistrované tam, nebo si stáhnout zdarma. Krásné, snadno číst obrázků v dobré kvalitě, aby pomohla vytvořit první dílo teď. Každý obrázek má označení závitu, který bude potřebný pro výšivky a obvykle uvedeno, zda jsou požadované množství. Bez výšivky schéma křížem si můžete stáhnout zde (čti musíte nastavit patter Maker programu):

Kde koupit a kolik to stojí za sadu křížového stehu

Koupit křížkové výstroje pro případné řemesel v obchodě nebo si objednat prostřednictvím internetového obchodu, které prodávají zboží pro hobby. Cena je závislá na velikosti, složitosti, poptávky, kreslení popularitu společnosti, která jej vyrábí. Připravte se s již vybranými závity, které jsou právě dost práce, a barvy jsou kombinovány harmonicky.

Moskva obchody, weby, které prodávají výšivka kříž režimy:

 • "Zlaté rouno", Str. Sergej Radoněžský, 31. Odhadované náklady na 200-1000 rublů.
 • „Závitu jehla“, Komsomolu prospekt, 4. Náklady na 100-1200 rublů.
 • „jehly“. Varšava dálnici, 32 Budova 1 Cena 150-2000 rublů.
 • „Dámy vyšívání.“ Str. Rozhdestvenka, 5/7 Building 1 Cena 120-900 rublů.
 • http://www.7petel.ru/. Cena od 200 do 1250 rublů.
 • dom-hobby.com. Cena 130-800 rublů.
 • rukodelie.ru. Náklady v rozmezí od 1500 rublů.

Video: cross vyšívání školení pro začátečníky

Aby bylo možné pokračovat s výšivkou, je třeba připravit všechny nástroje a materiály:

 • Speciální tkaniny pro vyšívání, založení - plátna, lnu, gabardén nebo jiný. Barva a velikost vazby závisí na preferencích švadlena.
 • Závit - to může být šití Kirovskie, DMC, barvy jsou vybrány v souladu s diagramu.
 • Jehla s velkým okem a nepříliš ostrou špičkou.
 • Hoop nebo strojní vyšívání
 • Sada s vybraným vzorem.
 • Marker - pro velké práce na speciální značky jsou použity pro označení plátna, který je snadno smýt čistou vodou.

Připravte si všechny materiály začít pracovat. Všechny stehy by měly být ve stejném směru, že není žádoucí, aby se velké trny, aby se krásná naruby a další nuance, které pomáhají vytvořit nádherné vyšívané dílo. Podívejte se na video s popisem základních pravidel výšivky:

Populární výšivky cross schémata

200 x 145 kříže, 21 odstínů

200 x 139 kříže, 41 odstínů

105 x 200 kříže, 16 odstínů

139 x 200 kříže, 4 odstíny

200 x 185 kříže, 15 odstínů

200 x 134 kříže, 27 odstínů

200 x 197 kříže, 29 rolety,

135 x 180 kříže, 12 odstínů

120 x 90 kříže, 8 barev,

133 x 200 kříže, 31 odstínů

166 x 200 kříže, 44 odstínů

Paleta "NCP Kirov"

200 x 162 kříže, 34 odstínů

145 x 200 kříže, 48 odstínů

200 x 138 kříže, 45 odstínů

200 x 200 kříže, 32 odstínů

140 x 93 kříže, 31 odstínů

150 x 121 kříže, 4 odstíny

200 x 150 kříže, 84 odstínů

vytvoření grafu

Z libovolného obrázku v několika krocích uděláte výšivky cross okruh.

Neváhejte! Přidejte fotku svého mistrovského vedle místa.

Staňte se autor článku na našem webu.

Určit, kolik budete potřebovat plátno na vyšívání.

To počítá počet nití na vyšívání.

Určuje, kolik křížů bude mít výšivky.

Další informace o našich systémech

Všechny programy výšivky kříž, prezentované na těchto stránkách jsou vyrobeny.

Jak vytvořit křížový steh grafu obrazu

Cross Stitch - velmi vzrušující a zajímavé dělat.

Nový režim bez výšivky kříž ProKrestik

Na ProKrestike si můžete stáhnout pouze kvalitní, bez výšivek schéma Cross formáty .xsd (PM) a .pdf bez registrace, poznat nové časopisy, dílny a zajímavé články a tipy pro cross šití.

obvod Velikost: 190 x 203 kříže

Počet barev: 35

Paleta: DMC, Madeira, Anchor

Velikost souboru: 16,47 Mb

obvod Velikost: 134 x 148 kříže

Počet barev: 28

Velikost souboru: 7,86 Mb

Velikost obvod: 17 x 43 cm

Počet barev: 27

Paleta: DMC, Madeira, Anchor

Velikost souboru: 17,66 Mb

Velikost obvod: 80 x 130 kříže

Počet barev: 15

Velikost souboru: 3,63 Mb

Velikost obvod: 40 x 50 kříže

Počet barev: 15

Velikost souboru: 4,72 Mb

Velikost obvod: 40 x 140 kříže

Počet barev: 17

Velikost souboru: 2,29 Mb

Velikost obvod: 19 x 30 cm

Počet barev: 15

Velikost souboru: 5,44 Mb

Velikost obvod: 20 x 16 cm

Počet barev: 25

Velikost souboru: 6,46 Mb

Velikost obvod: 27 x 19 cm

Počet barev: 26

Velikost souboru: 18,35 Mb

Velikost obvod: 25 x 20 cm

Počet barev: 18

Velikost souboru: 6,31 Mb

Cross Stitch - velmi zajímavé dělat, a to je nepravděpodobné, že by argumentovat nějakou ženu, a v poslední době, někteří lidé (protože se podílejí na pracovním procesu o to víc). Od dávných dob, výšivky byl vnímán a oceňují jako celek umění, po tom všem, a to nejen vyšívané obrazy. Pro mnoho století, vyšívané oblečení byl považován za známku bohatství a vznešenosti či onoho druhu, protože jen bohatí lidé mohli dovolit koupit oblečení, ručně vyráběné šperky.

V té dívce staré století před sňatku, musela vyšít ručník na kterou jsou s ženich vstal před jejich rodina oznámila. Dívky jsou vždy zájem o umění vyšívání, jako hotové dílo mohlo být nejen krásné doplňkem vašeho oblečení nebo interiéru, ale i výšivky pomohl jim odpočinku po náročném pracovním dni.

Spolu se příběh změnil a čísla, která jsou „zobrazí se“ na plátně. Jak vyplývá z internetových statistik, cross schéma steh získali nové formáty. K dnešnímu dni nejpopulárnější jsou vyšívané portréty, ikony, karty a dětská vyšívání.

S výšivkou můžete vytvořit originální dárek pro křtiny nebo (režim vyšívání „Wedding Day“) svatba. Také si můžete vyšívat portrét milovaného člověka. Originální dárek bude také kniha s vyšívaným víkem. Populární vyšívání, stejně jako dříve, zůstává fascinující krajiny a schémata zvířat a ptáků. Dnes je v módě mít doma mini-vyšívané obrazy koček a andělů, symbolizující nezávislost a mír.

Populární výšivky cross schémata také zůstat populární, a květinové vzory na oblečení a spotřebního zboží.

Nedávné časopisy křížkové

Winter poskytuje vlastní možnosti pro cestovní ruch, zejména pro outdoorové aktivity. Popularita takových oblastech, jako je lyžování, roste rok od roku, a tedy nejvíce „ski“ ze všech evropských zemí po dlouhou dobu považován za Rakousko.

Kazan Kreml - symbol města a jeho vizitku. To bylo založeno na břehu řeky Kazanka i ve dvanáctém století. Kreml je jen obrovské velikosti. Pouze délka stěny je asi dva kilometry daleko, a celá oblast je 150 tisíc čtverečních kilometrů!

Všechny tyto svitshoty, vesty, saka, svetry, mikiny a boty. Známe oděvy v poslední době spíš slovníku cizích slov. Pochopte to je často obtížné i pro zkušené dandies.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3