designové fotky skříně kupé na chodbě

designové fotky skříně kupé na chodbě

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šatní skříň v chodbě (80 fotky) - hlavní výhody při výběru

Dříve používané pro výzdobu sálu některé volně stojící skříně pro venkovní oblečení, police na klobouky a šátky, samostatných tabulek pro ukládání boty, zrcadla, atd. V současné době všechny tyto funkce v chodbě může vykonávat posuvný šatník. Moderní skříně kupé nabízí řadu vzorů a tvarů. Mohou uložit nejen nejvyšší oblečení, boty, klobouky a šátky, deštníky, ale i jiné věci.

Šatní skříň přihrádka může být vybaven všemi pokročilými funkcemi. Pokud haly trochu světla, horní stěna skříně dodatečné hledí s bodových světelných zdrojů může být provedena. Také posuvné šatní skříň se zrcadlem v soupravě vás uvolní z potřeby lze dokoupit další zrcadlo na chodbě, a vám umožní vychutnat svůj odraz v plné délce bez dodatečných nákladů.

přihrádka designu skříň v předsíni může být odlišná. To vše závisí na konfiguraci chodby. Ale často taková skříň je uspořádána podél jedné stěny bez dveří. Šířka skříně závisí na šířce haly, ale ne méně než 60 cm. To umožňuje šířka závěsu visí volně ze svrchního oděvu. Vnitřní skříň Jednotka také není regulována.

Zde si můžete udělat kromě oddělení vnějšího oděvů a obuvi, přihrádkami na skladování tašky, svetry, krabice, atd. komora je v jistém smyslu hůlky hůlky pro ty, kteří mají málo místa v hale a pokoje a místo mají hodně.

Základní skříň výhody

A proto máme řadu výhod kabinet prostoru ve srovnání s běžným šatníku:

 • Dost low-cost, protože to je často posuvné skříň je postavena tak, že stěny zadní, spodní a boční slouží jako stěny, podlahy a stropu;
 • To obvykle trvá jen jedna ze stěn;
 • Posuvné dveře nevyžadují další prostor prostoru pro jejich otevření;
 • Může být vyrobena z jakéhokoliv materiálu a libovolného tvaru;
 • Můžete ukládat nejen vrchní oděv a obuv, ale i jiné věci, uvolní zbytek místnosti zařízením dalších skříněk.

Foto nápady: skříň v předsíni - design v moderních bytů

Výstavba bytu během opravy nějakou dobu trvá. Je-li prostor je malý, je třeba zjistit počet a funkčnost nábytku, a v obecném rozvržení - Předměty interiéru je třeba uspořádat tak, že je přesně a krásně. Často si vybrat šatní skříň v předsíni, designu, fotografie nápadů, které budou popsány níže. Tento funkční nábytek se vejde do každého interiéru, a vzít malý nebo velký prostor. Je vybavena přídavnými police nebo závěsů a jsou namontovány zrcadlo.

Krásná a funkční

Vlastnosti a varianty posuvných dveří skříně pro předpokoj

Hlavní výhodou skříně - různé vzory, montáž a variant provedení. Perfektní skříň do malé předsíně, vložené do různých výklenků, nebo trvá určitý úhel.

Krásný model s omezeným prostorem

Nevýhody tohoto typu nábytku existuje jen málo, kromě nepohodlí posuvné dveře, které se otevírají několik polic, uzavřený druhým. Ale to není nutné ponechat dostatek prostoru kolem návrhu na otevření obrazů, a to jak ve verzi s křídlovými dveřmi.

Upozorňujeme! Šatní skříň - to je non-mobile design, je uložen na jednom místě, pak se přesunout to nefunguje, tak vybírejte pečlivě umístit.

Jednou z možností zajímavý design

Druh skříně v chodbě, designu a fotografie návrhy umístění, které budou popsány níže, jsou založeny na možnosti instalace. Několik odlišných subtypů:

 • Roh modelu. Ne vždy mají své místo v chodbě k přímé montáži skříně, v takových situacích, sestavte úhlové variace, které jsou významně ušetřit na náměstí záběry z bytu. Tato konstrukce může být provedena ve tvaru písmene „G“, trojúhelník nebo lichoběžník, takže realizovat designové projekty s nábytkem - je radost.

Velký, prostorný, krásný

 • Postavený. Jakýkoliv výklenek vhodný k návrhu skříně prostoru. Instalace takového systému je jednodušší, protože není nutné shromáždit tělo, ale pouze vytvořit mechanismus pro distribuci na webu a police.

Moderní a nenápadný

 • Hull. Užitečná, pokud chcete, aby se ušetřilo místo při otevření obrazů. Zároveň se z obvyklých možností v takových modelů skříní liší jen dveře, a mechanismus jejich objevu.

Hodnotit celou řadu jednoduchých tvarů, které pomáhají obrázky níže:

Zajímavou variantou použití mléčného skla na modelu rohové

Klasické verze písmenem „G“

Pro milovníky originality a jedinečnosti

Jatečně upravených těl verze se zajímavými obrazy ve východním stylu

Moderní šatní skříně: fotografie, výprava. Ve vlastnostech skříně, nejpopulárnější a zajímavý design, poradenství v oblasti výběru a další užitečné tipy článek.

Jak si vybrat šatní skříň v předsíni konstrukce, foto nápady zajímavé možnosti

Před tím, než k prohlížení obrázků, pojďme mluvit o kritériích pro výběr návrh a výrobu materiálu. Při koupi je třeba vzít v úvahu několik bodů:

 • Jaký bude obsah. Na chodbě, a to zejména malá velikost, to by mělo být velmi funkční. Proto se kabinet musí přizpůsobit nejen svrchní oblečení, ale i doplňky a jiné věci hostům police na drobnosti.

Možnost vyplnění malý model

 • Dveřní výplně. Na dveře skříně lepší umístit alespoň jedno zrcadlo, které spadá na chodbě. Zároveň se zvyšuje prostor vizuálně zajímavý a může porazit interiér. Mnohé také promyslet pásů, může se pohybovat v rozmezí od dvou do pěti let, nebo i více, v závislosti na rozměrech nábytku.

Dveřní křídlo zrcadla zdobí vzor

 • Zbarvení. Muset koupit nábytek v tónu nebo kontrastní barvě na hlavní chodby. To vše záleží na myšlenkách projektanta. Ale nezapomeňte, že překreslit tak nestane. V případě, že chodba ve svém bytě má malou velikost, lepší dát přednost lehčí tóny, které zvyšují prostor.

Provedení interiéru v jedné barvě - elegantní a krásná

 • Musím podsvícení a úhlovou vložení? Podsvícení hraje nejen roli dekorace, ale také umožní vidět v zrcadle ve večerních hodinách. A bor další police může sloužit jako úložný prostor pro pytle a příslušenství, a také podporuje pod váz a dalších příjemných maličkostí.

Klasický rohový model s podsvícený

 • konstrukční výška. Posuvnými dveřmi nejsou přísná pravidla týkající se velikosti. Trup modelu nechat mezeru ke stropu a vestavěné - zcela pokrývat celou stěnu.

Design navazuje na celou mezeru ke stropu

Skříně jsou také rozděleny do elitní a ekonomické třídě, v závislosti na výrobním materiálu, jeho tloušťka a seřízení dveří.

Zde je několik příkladů foto-elite-in skříně, vestavěné niky:

Vše je předmětem stejného stylu místnosti

Ideální práce za účelem

Moderní verze Radius

Malá lobby v hale: fotografie. V článku se podíváme na to, jaké jsou různé možnosti pro použití čtverečních metrů od haly a jak nejlépe umístit nábytek.

Tipy na umístění skříně v chodbě fotografické neobvyklé novinky

Skříň v předsíni, designu, fotografie návrhy umístění, které jsou velmi různorodé - nejlepší možnost skrýt ostré hrany nebo vyplnit prázdný výklenek. Že se provedení těchto funkcí, k výběru vzorů a modelů je třeba přistupovat opatrně. Existují možnosti, když si objednat design právě pro velikost vašeho chodby.

Standardní model trup ve zdi

Pokud je předsíň malá, je lepší zastavit volbu na vestavěné nebo rohový model, který zabírá méně místa. Ve velkých domech nebo bytech lze namontovat možnosti bydlení nebo zavřít velké stěny skříně.

Racionální využití prostoru s přídavnými policemi

Před nákupem, rozhodnout, kde chcete vidět skříň a provést měření. Pokud máte standardní byt s malou předsíní, můžete zvážit instalaci zakoupené verze. Chcete-li některé příklady inovací hranatý a vestavěné skříně v chodbě s cenami a názorů snazší se rozhodnout, zde.

Tabulka 1. Průměrné náklady na skříněmi

Chcete-li, aby bylo jasnější, jak si vybrat šatní skříň, podívejte se na video na toto téma.

Video: Jak si správně vybrat šatní prostor

Zajímavé obrázky interiér chodby s skříně kupé

Rozdíly v instalaci skříněk v moderních chodbách dost vyzvednout něco pro sebe. Si můžete objednat design od mistrů nebo aby byly navrženy a nainstalovat sami. Výhody takového nábytku je dost, takže je stále nainstalován v bytech a domech, zejména proto, že vnější design může vyzvednout na jakékoliv designu.

Zde jsou některé zajímavé fotky vestavěné skříně v chodbě:

Moderní rámování zrcadlové plochy

Kontrast s bílými stěnami

Velká místnost a skříň ve zdi

Jsme odpověď na vaši otázku? zrušení odpovědi

Kategorie pokojů

Průzkum měsíce

Všechna práva vyhrazena

Při úplné nebo částečné použití materiálů z místa nutně aktivní přímou vazbou.

Skříň v interiéru chodbě

V dnešním světě ergonomie hraje obrovskou roli. Je důležité, aby každý metr volného prostoru se používá tak efektivně, jak je to možné. Tento úkol velmi dobře pomůže vyrovnat skříně. Zvláštní funkce je možné dosáhnout, když jsou tyto prvky použity v interiéru haly.

Jde o to, že ve srovnání s běžnými skříněmi, skříně v interiéru sálu umožňují nejlepší využití dostupného prostoru.

Pro přehlednost jsme vzít obyčejnou skříň a dát ji do chodby. Ihned zasáhla tím, že horní část nedosáhne stropu. Z tohoto důvodu, to ztratilo obrovské množství prostoru. Kromě toho se prach hromadí na vrcholu, který periodicky muset uklidit.

Je to něco úplně jiného šatník. Je to jako, že je součástí zdi. Z horního stropu ke stropu zůstává asi pět centimetrů. Kvůli této volné místo se používá co nejefektivněji.

Další důležitou nevýhodou běžných skříní ve vnitřním chodbě - vysoké nohy. Vzhledem k tomu, z nich tvoří volný prostor ve spodní části, která není použita. Samozřejmě, pokud chcete, můžete strčit krabici nebo dát boty. Ale toto řešení není bez nevýhod.

Boxy v interiéru haly bude vypadat ne příliš vhodné. Kromě toho, jako výklenek je vynikající lapače prachu. Je to něco úplně jiného skříně. V nich jsou veškerý obsah dobře chráněn před prachem. Takže nemusíte mít strach o bezpečnost věcí.

Než si vytvořit interiér v kolemjdoucího s šatnou, musíte pochopit, co oni jsou obecně. Přidělit tyto typy:

 • Corps šatník. Jedná se o standardní design, který má vysokou pevnost a spolehlivost. Skládá se ze tří stěn a posuvných dveří. Hlavní výhodou je, že když vyvstala potřeba, může být přesunuta do jiného umístění kolemjdoucí změnu, tak interiéru.

 • Vestavěná skříň. Jedná se o provedení nejčastěji nainstalován na chodbě. On není jen dokonale zapadají do interiéru, ale také pomáhá šetřit peníze. Koneckonců, zadní stěna nemůže být. Kromě toho, je-li taková konstrukce pro vložení do stěny, je možné se obejít bez bočních stěn. Police jsou namontovány přímo na zeď.

 • Důležitou nevýhodou vestavěné skříně je její nestabilita. Jednoduše řečeno, návrh nemá moc síly. Mezi další výhody tohoto stejného prvku interiéru mohl být považován za velkou volnost designových nápadů.

  Vestavěná skříň co nejefektivnější využití dostupného prostoru. Mezery nezůstávají ani shora nebo zespodu. Díky tomu, že posuvné dveře se mohou ubytovat ve velkém měřítku plátno, které bude příjemné pro potěchu oka. Hodnotit to vypadalo Stěny v interiéru chodby, můžete na fotografii níže.

  Výše popsané typy skříně mohou být dále rozděleny do následujících podtypů:

  1. Přímočarý. Tento design vypadá skvěle v každém interiéru chodby. Také stojí za zmínku, je jednoduchost nábytkového prvku. Vzhledem k tomu, že cena produktu je na přijatelné úrovni. Fasáda je často vyrobeny ze skla nebo z laminovaných desek. Chcete-li vidět, jak to vypadá v šatně v interiéru chodby, můžete na fotografii.

 • Rohová šatní skříň. Tento design bude vypadat skvěle v interiéru chodbě s malým záběry. To je skvělá volba pro malého bytu.

 • Poloměr skříně. Systém vyniká neobvyklého tvaru. Z tohoto důvodu, že vypadá skvěle v interiéru sálu, s důrazem na jeho originalitu a jedinečnost. profil ve tvaru zakřivené linii a je vypočtena pro každý model zvlášť. Nicméně, taková radost není levná.

 • Každý z těchto poddruhů skříně lze perfektně hodí do interiéru haly.

  Konstrukční prvky kupé skříně v malé vstupní místnost

  Abychom pochopili neobvyklé rozložení šatník, je třeba vzít v úvahu složitosti jejich vnitřní struktury s minimálním záběry z chodby. Pokud budete mít výchozí nastavení, na hloubková struktura by měla být alespoň 60-65 cm. Ale ne všechny chodby jsou schopny poskytnout takovou svobodu vnitřního prostoru.

  Naštěstí se v dolní části můžete vidět fotografie design šatník do malé chodby. Zde se návrháři podařilo snížit hloubku 40 centimetrů. Prostřednictvím takového předmětu vnitřní datové prvky nejsou v rozporu s průchodem z jedné místnosti do druhé.

  V takovém případě-prostoru nelze použít běžnou poštu. Proto konstruktéři narazil na zajímavou cestu ven, začali používat na konci baru. To umožnilo vytvořit takový nábytek, a to i v malých chodbách.

  Konec tyče může být jak zatahovací a stacionární. V posledně jmenovaném případě, že jsou umístěny v mezipatře polici. Vycpávky jsou uspořádány rovnoběžně s dveřmi, které si můžete pověsit prádlo a nebát že pomnotsya.

  Pokud kvalifikovaně plánovat provedení skříň vnitřní náplň, kterou jste nastavili na chodbě, je možné dosáhnout maximální účinnosti při používání každý centimetr volného místa na nejnižších nákladech, jak je na fotce:

  Chcete-li umístit boty do skříně se sníženou hloubkou, je nejlepší použít drátěných polic. Poskytují vysoký komfort, ale zabírají minimální prostor.

  Toto snížení velikosti bylo dosaženo tím, že zvyšuje sklon. Proto tyto police na boty jsou často používány v malých struktur. Ale ne bez jeho nedostatků.

  Kapacita drátěných polic není příliš velký. Uvnitř se vejde více než tři páry bot. V důsledku obvyklých regálů obyčejného dřevotřísky všichni zůstanou za relevantní. Obuv je vložen do krabice a dát na polici, kde lze uložit téměř neomezeně, je-li jeho rukojeť správně.

  Zvláštní role skříně s posuvnými dveřmi hrát celou řadu dalších prvků. Jako vynikající příklad, připomínají klíčové zásuvky. Jsou také vhodné pro uložení dalších drobných předmětů, jako je krém na boty nebo schotochek.

  Velmi dobrá ve skříni s posuvnými dveřmi otevřený pohled prvky, jako například:

  Navíc, pokud show trochu ozdobný všechny tyto prvky mohou být součástí stejného konceptu. V důsledku toho bude váš šatník vypadat celého konceptu, který se perfektně hodí do interiéru haly, stejně jako na fotce.

  Několik úspěšných vizuální nápady pro vestavěné skříně

  Opticky rozšířit chodbu, v interiéru je nejlepší používat skříně se zrcadlovými dveřmi. Tyto prvky výrazně rozšířit prostor, což místnost opticky více.

  Také nezapomeňte o osvětlení. Většina bytů kolemjdoucí - je to docela tmavé místo, kde je prostor pohltí temnotu v rozích. Správné umístění světelných prvků vám umožní vyhnout se to a aby se interiér haly více vizuální.

  Nyní populární reflektory, které jsou umístěny v těch tmavých místech v místnosti. Navíc, LED elementy mohou být umístěny nad dveřmi skříně. Pro větší pohodlí, aktivace lepší nastavit pro otevření ventilů.

  Také nezapomeňte na tiskových a pískování výkresů. Tyto prvky výzdoby vám umožní zdůraznit jedinečnost návrhu koncepce interiéru chodby a šatny, aby bylo hlavním vrcholem, stejně jako na fotce.

  Pomocí vestavěné skříně v interiéru haly šetří místo a účinně likvidovat každé volné palec prostoru k dispozici.

  Str. Most Dorogomilovskaya 10

  Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =