Deska foto Koupelna

Deska foto Koupelna

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

100+ foto obklady do koupelny: nejlepší design projektů

Koupelna je nejen funkční, ale také krásné a módní místo moderní apartmány. Je to místo odpočinku a odpočinku po náročném dni. To je důvod, proč návrh koupelny by měl být nenápadný, harmonické a útulné. Platí pravidlo, moderní koupelna dekorace pomocí dlaždice nebo žula. A záleží na tom, co bude nakonec vaše koupelna na volbě dokončovací materiál.

Pokud si nevíte, co styl vydat na záchod, který je pro tento dlaždici vybrat, jak myslet pomocí kombinace barev, potom si přečtěte tento článek. V tom vidíme nejnovější trendy v designu koupelen, skutečné barvy a stylistické rozhodnutí, populární povrchových materiálů 2017-2018.

Výzdoba místnosti koupelně dlažba: nejnovější trendy a trendy v designu 2017 - 2018

V posledních letech se rychle získává popularitu městské minimalistický a stylový světelný skandinávský design. Tyto dva trendy v interiérovém designu získal srdce mnoha majitelů moderních domácnostech. Loft postupně perekochovyvaet interiéru kavárny v našich domovech, a diskrétní skandinávský styl uložila IKEA katalogy se stále častěji usazují designéry pro návrh moderních kuchyních a koupelnách. Obě oblasti jsou charakterizovány jejich stručnosti a praktičnosti.

Pokud máte malou koupelnu, to je nejlepší se uchýlit k jeho konstrukci v lehkém skandinávském stylu. K tomu budete potřebovat bílé dlaždice nebo velmi lehké. Podlaha může být provedena do černo-bílé barevné schéma. K tomu, zvolte mozaiku šestiúhelníkových tašek nebo krásné obklady se zajímavým černými a bílými vzory. Často se při návrhu koupelny ve skandinávském stylu s použitím obdélníkové bílé dlaždice imitující zdivo, v suchých oblastech, nedávejte jej do zdi, a končí ve středu stěny, umístění konce krásný hranice. Zbývající stěny mohou být natřeny světle modrá, fialová, šedá, tyrkysová nebo jakoukoli jinou barvu, která se vám líbí.

Čelí koupelnu s bílými dlaždicemi ve skandinávském stylu

Pokud máte velkou koupelnu, je možné jej uspořádat v městském stylu. Zpravidla vytváření vnitřních stěn vyžaduje simulaci „holé“ beton, ale můžete upravit a strukturované obklady a dlažby v tmavých barvách a lepšího využívání přírodního kamene nebo žulových desek. V poslední době získávají na popularitě matné dlaždice dostatečně velké velikosti s texturou přírodního kamene nebo dřeva. Příklady fotografie koupelna s obklady v tmavých barvách, jsou uvedeny níže.

Tmavé interiéry koupelny v městském stylu

Skutečný tvar a design keramických obkladů

Oblíbený materiálů pro dokončení koupelny je stále dlaždice. Pouze mění tvar, barva, vzory a textury dlaždic. V poslední době lázeň vybavit použití obdélníkové dlaždice velikosti 60 x 30 cm. V způsobem, jako přírodního kamene a žuly, který má jiný tvar, ale deska s dostatečně velkou velikost. Takové materiály jsou dobré pro dekoraci velkých a prostorných pokojů. Nejnovější trend v koupelně designu - využití mramorových desek, příklady takových interiérech se podívat na fotografie.

V módě mramorové obklady

koupelna dekor v teplých barvách

Pokud máte malou koupelnu, je lepší dát přednost světlo nebo bílé dlaždice malý nebo žádný užitek pro úpravu malé mozaiky. Nyní módní stala malá deska, která napodobuje cihly. Také trendy skleněné mozaiky, se používá k dekoraci prostoru kolem pracím nebo sprchou zdi. Pokud si zařídit interiér koupelny, pokoj s WC, ve skandinávském stylu, nebo ve stylu art deco motivy, podlaha může být stanoveno se stylovými pixel dlažbou s geometrickým vzorem černé a bílé. Je to na první pohled tak trochu jako mozaika Deska designem, ale vypadá to mnohem zajímavější. Pixel dlaždice lze nalézt v internetových obchodech katalozích realizujících italské keramiky.

Tváří v tvář koupelnové obklady, imitující zdivo

Interiér koupelna s mozaikou

Módní novinka - reliéfní dlaždice pixel

Teď návrháři experimentují nejen s kombinací barev a textur, ale také neustále hledají nové nápady a formy. Takže teď, rozvíjí design koupelny, stále častěji využívají dlaždice nestandardních tvarů a barev. To je také experimentování s možnostmi výpočtů dlaždic. Ona šíří vánoční stromeček, úzkých obdélníkových desek spojit do jednoho interiéru různých formách obkladů a mozaiky. Opět vrací do módy obklady ve formě šestiúhelníků.

Fotografie interiéru koupelně dlažba: nový pohled na klasické šestiúhelníkové dlaždice

Čelí vlhké zóny skleněné mozaiky

Zajímavé možnosti obklady do koupelny

Trendy odstíny dlaždic pro koupelny

V 2017 - 2018 rok zůstane populární design s poptávkou po přirozenosti a přirozenosti. V módě jsou „přirozené“ stavební materiály jako je dřevo, kámen, hlína, atd Proto pro konstrukci moderních koupelnách bude použita matná dlaždice béžová, hnědá, šedý odstín s texturou dřeva či kamene. Pokud povolení zdrojů, můžete provést dokončovací koupel s přírodním kamenem a laické dlažby a dlaždic v jedné barvě. Jednobarevná design je velmi populární.

Obkládání stěn a stropů dlaždice z přírodního kamene nebo žuly v jedné barvě

Alespoň to vypadá stylově zařízené koupelny v černé a bílé barevné schéma. U velkých lázní skutečné využití dlaždice různých tvarů a různých barev vytvořit vizuální oddělení mezi mokrou a suchou oblast v koupelně.

Černá a bílá koupelna

Katalogy s italskými obklady jsou stále chycen varianty tašek s ornamenty ve skandinávském stylu. Volba podobné barevné dlaždice může být velmi snadno vytvořit zajímavý, a přitom jednoduchý interiér. Jednoduše rozdělit prostor do zón, jedna ze stěn obložených barevnými dlaždicemi s ornamenty, a zbývající stěny klasickými bílými dlaždicemi. Příkladem takových designových obkladů v koupelně při pohledu na fotografii.

Deska ve skandinávském stylu

Jaký typ dlaždice do koupelny vybrat?

Jak již bylo uvedeno výše, výběr obkladů a dekorativních materiálů, obecně by měla start v první řadě z rozměrů místnosti. Stěny malé koupelny bude snazší kabát malé dlaždice a velkoformátový plochý povrch bude méně časově náročné, pokud jste přestal svou volbu ve velkém obdélníku nebo čtvercové dlaždice.

Stylový design koupelny

dlaždice barvy bude záviset na celkové koncepce, které budou použity při navrhování a výzdobu místnosti. Pokud budeme hovořit o kombinaci barev, nábytku a barevné dlaždice, to je nejlepší zvolit velmi podobné barvy, nebo naopak velmi kontrastní.

Výběrem dlaždice do koupelny: barvy

Nejvíce módní barva sezóny, není pochyb o tom, bude šedá. Ale nemyslete si, že vnitřek s šedou dlažbou bude nuda. Používání bohatou škálu barev a textur tkaniny, můžete vytvořit a šedé koupelna atmosféru luxusu a relaxace. Vzhledem k trendu s použitím přírodních materiálů, kamenné dlaždice jsou velmi důležité v tomto roce. Zde je příklad návrhu foto dlaždice v koupelně, kde můžete vidět, jak šlechta kamene v kombinaci s minimalismem a jiných přírodních materiálů vytváří skutečně elegantní a moderní atmosféru.

Stylové šedé obklady v koupelně

Často k vytvoření jednotného harmonickou atmosféru pro dokončovací vybraných dlaždic duplicitní faktury koupelnový nábytek, tj pokud nábytek lesklé fasády, a dlaždice by měla být lesklá, a pokud máte v plánu koupit nábytek z přírodního dřeva a dlažba měla opakovat svou strukturu.

Life Hacking: jak položit obklady sami?

Pokud se rozhodnete provést opravy a designovou koupelnou navrhnout sami, můžete pomoci VIDEO - lekce, které jsou určené na pokládání dlažby do koupelny a malé designové kousky koupelna.

Výuková videa: obrácena do prostoru koupelnové obklady

Výuková videa: jak udělat díru v dlaždici

Krásné obklady do koupelny: a fotografie s nápady

Vytvořit krásné, sofistikované interiéru koupelny, kde pečlivě plánované všechno, dokonce i na naše vlastní. Nechte se inspirovat kolekci fotografií s atraktivním designu obklady v koupelně a vymyslet svůj interiér řešení. Koneckonců, elegantní a krásné mohou být uspořádány naprosto každé koupelny, ať už je to v pětipodlažní byt v panelovém domě nebo chatě.

stylový dlaždice

konstrukční řešení interiéru pro koupelny

Inovativní způsoby pokládání obkladů v koupelně

moderní koupelny

Šestihranné dlažby pro koupelnu

Nádherné interiéry s mozaikou

Řada řešení čelí koupelna

V módě minimalismus a omezení

Koupelnové interiéru šestihranné dlaždice

Interiér s modrým dlaždice

Koupelna interiér s módní šestiúhelníkových tašek

Dostupné barvy koupelnové obklady pokoj

Modré obklady v koupelně

Modré obklady v koupelně

Modré interiéru koupelny

Red koupelna

Zelené v koupelně dlažba

Žluté obklady v koupelně

Jasně žlutý koupelna

Oranžové obklady v koupelně

Orange koupelna, kachlová

Fialová mozaika koupelna

Fialová interiéru koupelny s dlažbou

Brown koupelna

Černé obklady v koupelně

Koupelnové designové růžové dlaždice

Fotogalerie keramických obkladů ze sbírek ruských a evropských výrobců

V této sekci najdete zajímavou sbírku keramických obkladů ruských a zahraničních výrobců.

Deska pro koupelně Alcor, interiérový design foto

Deska pro koupelně Kerama Marazzi, interiérový design foto

Deska pro koupelně Kerama Marazzi, interiérový design foto

Deska pro koupelně Europa Ceramica, interiérový design foto

Deska pro koupelně Cersanit, interiérový design foto

Deska pro koupelně Cersanit, interiérový design foto

Deska pro koupelně Cersanit, interiérový design foto

Deska pro koupelně Cersanit, interiérový design foto

Deska pro koupelně Ceradim, interiérový design foto

Deska pro koupelně Ceradim, interiérový design foto

Deska pro koupelně Uralkeramika, interiérový design foto

Deska pro koupelně Uralkeramika, interiérový design foto

Ceny keramických dlaždic můžete nalézt na oficiálních stránkách výrobců. Pokud chcete ušetřit, můžete tak učinit dokončit koupelna plastové panely se vzorem imitujících dlažba.

Ještě trochu video se v interiéru koupelny, kachlová

Přidat do zdi, že by se zapomínat,

Populární příspěvky

Koupelna Design © 2011 - 2017 Tento text lze změnit nastavení v šabloně

Zdobení místnosti koupelnové obklady: fotografie nejúspěšnějších návrhů

Vítejte, milí přátelé. Nebudeme vás zeptat na počasí. Proč si kazit sebe a náladu, je lepší mluvit o opravu bydlení. Téma je věčný a velmi informativní, jak je v této oblasti je stále co se učit a učit někoho jiného. Trvat minimálně tak dlouho, jak je dokončení koupelny dlaždice fotografický design interiérů lze nalézt v lesklých módních časopisů, a nejnavštěvovanější stavební portály, zatímco nuance vytvářet takovou krásu neodhalily žádný spěch. Pokusme se vypořádat s tímto problémem a my jsme. A stalo se, nebo ne, podívejte se sami.

Malé video zahřát, a pak zvážit druhů střešních tašek a jeho funkcí.

Druhy dlaždic pro koupelny dekorace

Předtím, než se ponoříte do složitosti vzhledu navrhování je, co se bude muset pracovat. To znamená, že dlaždice mohou být použity, musí mít v koupelně a jaké vlastnosti.

Za prvé, by se mohlo zdát zřejmé základy.

Všechny dlaždice použité v koupelnách, rozdělených do tří typů:

Dlažba, to znamená, že ten, který je určen pro instalaci na vodorovných plochách, jako pravidlo, má čtvercový průřez a zvýšenou odolnost proti opotřebení.

Posledním parametrem pro koupelny, musí být umístěn uvnitř druhého nebo třetího stupně. Výše není žádný důvod, protože páté třídy v provozu, například letišť. První z nich je použit pouze pro výzdoby stěn.

Dalším prvkem, který byste měli zvážit při koupi dlažby - koeficient tření mokrých obkladů. Zde je třeba zvolit třídu zboží B. To znamená, že bude bos člověk na něj začnou klouzat pouze tehdy, když je úhel naklonění povrchu je větší než 18 °.

Také při výběru materiálu, musí mít jistotu, že není porézní a neabsorbuje vlhkost. Oba tyto ukazatele by měly být v souvislosti s hygienickými normami, protože určují, jak příznivé prostředí vytváří materiál pro rozvoj plísní a bakterií v budoucnosti.

Nyní, v závislosti na typu použitého materiálu. Koneckonců, dlažba - není to jen dlaždice.

Jedním z nejpopulárnějších je dnes slínku dlažba. Vyvinul jsem to jako fasáda napodobovat zdiva, ale produkt je, jak dobře prokázáno, že on začal používat jako podlahy. Je pravda, že v plné Tento drahý materiál projevovala pouze ve veřejné koupelny, kde je potřeba vysoká odolnost proti opotřebení. V ostatních případech, náklady na nákup keramické obklady lze odůvodnit pouze k realizaci záměru návrhu.

Druh dlaždic, které jsou jednoduše označovány jako dlaždice, neliší vynikající pevnostní charakteristiky, ale pro dokončení podlahy v soukromém domě, a jsou zcela dostačující. Zvlášť, že monokotura hydroresistant zcela vyrovnané, což znamená, že s řádnou léčbu kloubů houby nebude vám hrozit, a vaši sousedé dole déšť. Kromě toho je tato deska se vyrábí ve všech možných variantách barev, stejně jako ready-made vzoru. Stručně řečeno, návrhář má z čeho vybírat.

Ve své podstatě - umělého kamene. Charakterizované zlepšené technické vlastnosti a nenáročná konstrukce. Ve srovnání s slínku, žula vypadá více atraktivní, protože je levnější, ale to je zcela odlišné materiály, technicky i esteticky, takže náhrada jeden pro druhého nebude fungovat.

Není to tak přísné požadavky na zeď dlaždice, a proto se k výše uvedeným materiálem lze bezpečně přidat několik dalších populárních volby.

Porézní smaltované double-vystřelil dlaždice. Její indexy pevnosti opustit hodně být žádoucí, ale také nemusí chodit po zdech? A tak, že je velmi vhodné pro opláštění svislých ploch.

Poměrně vzácné v dnešní koupelny lze nalézt fajáns. Podle jeho charakteristiky dlaždic je dobrá, ale design je příliš stará. Ačkoli návrh vize situace vůbec jinak. Pro některé země, jako je dlažba dar z nebes.

Mnohem více moderní vzhled porcelán, ale pravda je tam venku a cena je zcela jiná. A to je porcelánové dlaždice vypadá v interiéru.

Jedním z nejnovějších trendů v designu umění - skleněná deska. I když novosti to ještě nebude jmenovat, protože všichni vědí, mozaiku, i ze skla.

Mohlo by se zdát, plovoucí podlaha a dlažba, obklady ... co jiného by mohlo chybět? A ne, tam je zvláštní druh deskových produktů, které mohou být zapsány ve stejné skupině, „Decor“. To by mělo zahrnovat:

 • piano
 • Frisayz piano
 • ozdobný rámeček
 • mozaika
 • A různé typy vlysů

Všechny tyto vložky jsou schopny bez uznání zpestřit nudný kachlová pastorační. Nevěříte mi? Posuďte sami.

Nakonec jsme přišli na to, co návrhář má pracovat při vytváření interiéru v koupelně, nyní se podívejme, co je vedena ve svém výběru.

No, pokud máte soukromý dům ve třech podlažích s vlastním sociálním zařízením na náměstích 20-30, tam je místo, kde představivost být rozptýlen. To je mnohem těžší vytvořit krásný design ve starém „khrushchovkas“. A situace se ještě zhoršuje nešťastnou skutečnost, že bytové dispozice nejsou stanoveny hygienické okno. To znamená, že musíme pracovat temnou stísněný prostor, který je jiný než skladovací prostor nelze nazvat. No, myslím, že o tom, jak vybrat ten správný dlaždice pro malé koupelny.

Aby to bylo snazší odlišit úkoly, které by měl provést.

 • rozšířit prostor
 • vyjasnit
 • peppy
 • Vezměte v úvahu geometrii místnosti
 • Odpovídají vybraných interiérových stylech

Jak můžete vidět, filtr je poměrně složitý, a proto budeme rozumět s každou položku zvlášť.

Jedním z nejdůležitějších problémů, které se musí rozhodnout, hlavní vnitřní prostor je opticky zvětšit upnutý koupelnu a výběr správné dlaždice v dobrý pomocník.

 • Nejprve je nutné zvolit správnou barvu obkladů. Mějte na paměti, že světlo, studené barvy rozšířit prostor a teplé akcenty, naopak výrazný kousek toho. Ale to by mělo být opatrní, sledovat stereotypní formulaci. Místnost je naprosto nezbytné vytvořit referenční bod, ve formě tmavé podlahy a některé stěny, v opačném případě budete mít velmi nepříjemné vakuum.

A také vzít na vědomí, že velmi hluboké barevné schéma není bílá, jak se mnozí domnívají, modrý nebo modré. Barva oblohy nebo bezbřehé moře cítit nekonečná. Kromě toho je barva je přirozené a že se nejčastěji vyskytuje v přírodě.

 • Za druhé, je třeba se podívat velmi pečlivě na faktuře a vybírat zboží. Nejlepší ze všeho je posouvá hranice lesklých dlaždic, pak lakované. Matte, jenom ukrást čtverce, ačkoli se zdá pohodlnější pro oči.

 • A za třetí, získáte dobrý dobře zvolenou velikost dlaždice. Vzpomeňte si na rčení:. Všechny známé ve srovnání s " Takže většina dlaždic v malé koupelně je nepřijatelné. Jenom zdůrazňují blízkost místnosti. Ale čtverce 100 x 100 mm se místnost opticky větší, protože z mnoha v řadě vešlo.

 • Je-li místnost neměl přirozené světlo, že ať se vám to líbí nebo ne, a stěny jsou povinni mít nápaditý design. To neznamená, že je nutné vybrat jen bílé dlaždice. Je to nuda. Existují však i jiné barvy jsou světlé odstíny.

  Bath - jedna z prvních budov, které navštěvují po probudki a to je místo, kde jsme se vzdá a infikuje energii na celý den. Vzhledem k tomu, navzdory všem pravidlům, bylo by dobré, aby tam umístit horké akcenty. Bylo to v koupelně, bude jasné efektní barva je velmi vhodná. A nebojte se, že se bude řídit vás do deprese. Jste s ním na „živé“ pouze 15-20 minut denně.

  Dodržování geometrií místnosti

  Na stěnách často nemají uvedených čtverec, ale stále jen obdélníkové dlaždice s poměrem stran 3 × 2. To znamená, že materiál bude mít vektor. Ale jak ji používat? Docela jednoduché. Chcete-li, aby místnost opticky zvětšit Deska se položí na bok.

  V případě, že výše - je orientována směrem nahoru.

  zdánlivě elementární techniky, a výsledek je ohromující.

  Odpovídající vnitřní styly

  No, poslední kritérium - je odpovídající dlaždice styly interiérů. Takže to bude obtížné vytvořit vnitřní vesnici Provence, vyzbrojený žuly. Naopak, pokud máte koupelnu ve stylu hi-tech, dlažba mohou bezpečně dát sousedům.

  Populární styly koupelen

  Jen jsme se podívali na fotografie povrchovou úpravou designů taškové malé koupelny. O možnostech styling a interiérového designu styl se tam mohl mluvit s výjimkou průchodu. Vše Seznam přání potlačit realitu omezeném prostoru, ale pokud kvadratura dovolí, je situace dramaticky změní a první místo, tam je styl interiéru a úspěšné barevné kombinace.

  Jedním z velmi oblíbené kolekce květin je klasický černobílý layout. Jeho stručnost je ideální pro takové styly jako minimalismus či hi-tech.

  A vytvořit tragickou cestu pro budoáru, gotické nebo neo-barokní.

  A nebojte se, že vnitřek příliš sklíčený, černo-bílý kontrast má své vlastní pohodlí.

  Pokud hledáte pro kam umístit dlaždice pod cihlou, se snaží vytvořit koupelnu v podkroví. Taková může být s vanou nebo sprchovým koutem, není tak důležité. Hlavní silnice na elegantní dlaždice se střídají s drsnými povrchy průmyslového objektu. Vy nevěříte, že takové části může být atraktivní? Viz následující obrázek.

  Přesto většina zápalný by měly uznat koupelny v čele stylu. Zde je skutečně moře energie a ohnivé barvy. Je pouze nutné, aby se ujistil, že atmosféra vytvořená nejen dlaždice, ale i boxu, irakovina, a dokonce i toaletní nádrže.

  Jak můžete vidět, vytvořit interiér může být použit jako velký dlaždice a krásné různobarevnými mozaiky. Neexistují žádná zvláštní pravidla, a to s možností rozložení, hlavní věc v této hře stylu cítit harmonie barev a tvarů a hrát na jejich kontrastů.

  Je to určitě ne všechny druhy designových stylů, které mohou být použity pro dekoraci koupelen a toalet. Protože by bylo zapotřebí úplný seznam z nich není článek a knihu. Ale doufáme, že informace, které jsme investovali v tomto přehledu bude dost, takže si můžete udělat, aby se „nakreslit“ koupelnu svých snů.

  Video: Tajemství výběru keramických dlaždic pro koupelny a toalety

  Sbohem a brzy se uvidíme na místě o dané zemi.

  Dívám se na tyto fotky - to je sen, nevím, jestli bych si to mohou dovolit, i když - nikdy. velmi krásné.

  Tatiana, no, i když ne v plné výši, ale některé detaily koupelnového interiéru mohou být přizpůsobeny i v našich malých koupelnách.

  Místo kolem chaty Marina Makarova. Transformovat chata v ráji

  Togo, kteří budou krást obsah, trpí neúroda, napadení škůdci vetřelce a plné přerostlé zahradě plevel.

  Koupelna - zvláštní místo v domě. Díky své návštěvy začíná každý den v každé osobě. Po náročném dni pro všechny z nás chtějí rychle osprchovat nebo máčet v teplé lázni, relax, zmírnit únavu a zapomenout na každodenní starosti.

  Z těchto důvodů návrh koupelny by měla být věnována zvláštní pozornost. Moderní stavební materiály na trhu nabízí úžasný výběr povrchových materiálů pro tyto prostory. je tam jeden neměnný oblíbený mezi této rozmanitosti - keramická dlažba. Proč je tak populární? Pojďme pochopit tento problém více!

  Jednou z hlavních výhod této textilie je její odolnost proti vlhkosti. To platí zejména dlaždice, který je pokryt glazurou. Tato funkce chrání dlaždice koupelna plísní a rozmnožování škodlivých mikroorganismů.

  Keramická dlažba neabsorbuje pachy. Je odolný vůči různým chemikáliím. Proto dlaždice lze bezpečně mýt téměř jakýkoli čisticí prostředky.

  Keramická dlažba - trvanlivý materiál, což může trvat i několik desítek let a pobyt ve skvělé kondici. Zvlášť v případě, že taška byla podrobena dvojité palby.

  To je jeden z nejbezpečnějších povrchových materiálů. Jíl používají k výrobě keramických dlaždic, je přírodní materiál. Prakticky žádné toxické látky. Všechny možné jedy vypaří, když jsou vystaveny vysokým teplotám během palby.

  Keramická dlažba je ohnivzdorné, protože je odolný proti ohni a nevede elektrický proud. V moderní koupelně, která má pračka, sušička, elektrický holicí strojek a další divy techniky, bez těchto vlastností tkaniny být vyloženě nebezpečné.

  Rozmanitost barev, textur, velikostí, a co je nejdůležitější - cena! To vše lze bezpečně připsat k výhodám keramických obkladů. Tato odrůda vám umožní vytvořit absolutně každý interiér v koupelně.

  Nyní si můžete vyzvednout jednodušší, klasické keramické obklady, které není těžké hit na rodinný rozpočet. A můžete koupelně skutečný exkluzivní umělecké dílo: Použití mozaiky v imitaci mramoru nebo kamene, různých dekorativních prvků. Jakékoli fantazie stane realitou s výběrem obkladů!

  Bohužel, v tomto světě žádné ideály! A dokonce i keramická dlažba má své drobné nedostatky. Jeden z nich - složitost práce. Nezbytné přijmout dlaždice na zcela rovný povrch.

  Měl by mít velmi dobrou glazamer, schopnost všímat rozdíl mezi řádky ani jeden milimetr. Pokud alespoň jeden řádek tašek bude kladen ne přesně, pak všechny práce bude muset být přepracován.

  Během přepravy a instalace dlaždic je třeba mít na paměti, že to znamená, že i přes svou tvrdost, může zlomit v nezkušených rukou!

  Plovoucí podlahy, keramická dlažba, velmi studené a kluzké. K vyřešení těchto problémů realisticky. Deska musí být zvolen s polyuretanovým povlakem. Mělo by být položen na betonovou podlahu s izolační vrstvou, nebo použít systém „teplé podlahy“.

  Dlaždice švy - to je jedna malá nevýhoda tohoto typu povrchové úpravy. Na rozdíl od většiny dlaždice klouby může ztmavnout, sbírat špínu. Jsou vystaveny proti plísním a bakteriím. Za nimi je třeba velmi pečlivě sledovat a zpracovávat speciální prostředky několikrát do roka.

  Nevýhody této konstrukce věcné ceny lze připsat. Samozřejmě, že dlaždice nelze vybrat drahé. Ale protože tam jsou všechny nuance a podrobnosti o tom, kdo bude muset platit: lepidlo, stavební materiály pro plovoucí, speciální tréninkové stěny a podlahu. Nezapomeňte obkladač cen služeb.

  Při výběru barvy keramických dlaždic, si uvědomit, že opravy v koupelně dělat těžší, než v jakékoli jiné části bytu či domu. To znamená, že nemůžete jít s barvou tady špatně.

  Vyhněte se příliš světlé barvy - mohou rychle nudit. Monochromatické koupelny - také není tou nejlepší volbou. Atmosféra v nich může nakonec stát příliš nudné. Takže to, co je barevné dlaždice vybrat? Zvážit své možnosti.

  Tato taška barva - skutečný symbol čistoty. Už dlouho definoval kategorii klasických barvách pro design koupelny. Ve všech zemích, a časy, a on měl být v módě. Nicméně, pokud je celá sada skončil s bílými dlaždicemi - to je příliš jasný a honosné.

  Je lepší ředit bílé barvy drobné dekorativní elimentami další odstíny. Tato barva může být kombinován s jakoukoli jinou. Vyberte si vše, co vaše srdce chce - nemůže pokazit.

  Při výběru keramických bílé dlaždice, pamatujte: špinavé dlaždice spoje na bílém pozadí bude velmi poutavý. V tomto případě existují dvě řešení tohoto problému: použijte jinou barvu pro spárování spár nebo každý víkend umýt koupelnu k dokonalosti.

  Ne každý se rozhodne dokončit koupelna s černou. Ačkoli takové koupelny vypadají nádherný, elegantní, lakonicky. Zejména při výběru dlaždice s lesklým povrchem.

  Díky této volbě je třeba připomenout, o osvětlení. Jedna žárovka je zjevně nestačí! Nejlepším řešením: přidat několik vestavěných žárovky denního světla po obvodu stropu.

  Při výběru jednoduché černé dlaždice bez reliéfů a kreseb je lepší opustit konvenční žárovky a nahradit je energeticky úsporné zářivkové osvětlení. Takže si můžete uložit kontrast černé a bílé v místnosti. Obyčejné žárovky může narušit barvu obkladů. Ředí černou barvu pouze bílé. Všechny ostatní barvy budou ztraceny na pozadí.

  Tato barva přednost vášnivou povahu, věří vůdci, kteří jsou připraveni učinit rozhodnutí ve zlomku vteřiny. Lidé s výbušnou povahou této barvy při návrhu koupelny je lepší zvolit, protože Red vážně vzrušuje nervový systém, a bude působit jako „červený hadr na býka“ v doslovném i přeneseném slova smyslu.

  Červená je silný vliv na podvědomí člověka, probouzí v něm agresi. Je to snadno opravit: Kombajn bílé a červené barvy v interiéru koupelny. To bude vypadat harmonické, esteticky a ne tak přitažlivý.

  Světlé odstíny modré představují čistoty a svěžesti, příjemný chlad. Dlaždice tmavě modrý odstín je lepší ředit s bílými ozdobnými prvky. S touto barvou je třeba být opatrný. Patří mezi studené barvy a může vyvolat pocit nadměrného chladu v koupelně.

  Tato barva tmavé odstíny docela těžké pochopit. Z tohoto důvodu by to přetížit místnosti, často dělat tmavé - fialové akcenty v interiéru koupelny, je hlavní barva je světlejší, například ve stejném světle - fialový nebo světle - růžové.

  Dobrou volbou pro koupelně je lehké stěny, s vodorovným ozdobným proužkem a podlaha je tmavě fialové odstíny -.

  Zelená - barva vizionářů a dobrodruhů v jedné osobě. Deska světlo - světle zelený odstín této barvy bude koupelna vzduch, „light“, připomínající jarní ráno. Tento pocit je intenzivnější, když bude přítomen v koupelně prvky žluté.

  Tmavě - zelená dlaždice bude luxusní lázně, ale i za studena. Je lepší kombinovat tuto barvu s bílou nebo jej použít namísto zaměření světla - zelené místnosti.

  Tato barva se dá všechno teplo a pohodlí, protože žlutá - barva slunce. Možnosti interiéru používající tuto barvu - obrovský soubor. Světlý - žlutý Hodí se k bílé, dává pocit radosti.

  Písek - žlutá půjde dobře s hnědým dekorem, což koupelně atmosféru pohodlí a tepla. Light - Yellow (není jasné), dokonale sestavené světlem - zelená barva, plnící místnost s lehkostí křehkost čerstvosti.

  Módy a originalita v designu vany

  Kombinace různých barev - to je ne všechny trendy moderního módní design interiéru koupelny. Moderní výrobci keramických obkladů nabízejí svým zákazníkům, aby se jejich koupelna jedinečný a neopakovatelný pomocí různých dekorativních prvků.

  Keramická dlažba imitující mramor

  Tato taška ozdobí jakoukoliv koupelnu. Dlažba pod bílého mramoru je jedním z nejvíce populární v Evropě. Klade důraz na vysoké postavení majitele domu, dává koupelně atmosféru přepychu, hojnosti.

  Keramická dlažba imitující kámen

  Tento typ desky je mnohem levnější než přírodní kámen, ale účinek je to stejné. Takové dlaždice dávají koupelně pocit pohodlí, komfort. Koupelna s ní bude jako samostatný kus přírody, skryté před zvědavýma očima.

  Tento dekorativní prvek otevírá nové obzory v koupelně design pro každého, kdo chce vytvořit exkluzivní, jedinečnou koupelnu. Mosaic byl znám již od starověku, ale jeho popularita není ztraceno.

  Nyní můžete najít mozaiky s různými skvrny, barevné skvrny, praskliny, a nejen to. Ona může zdobit každé koupelny. Vypadá to velmi originální mozaikovou podlahou a orámované zrcadlo. Jen mozaiky lze rozlišit podium nebo stůl kolem dřezu. Jakékoli fantazie mozaiku bude vhodné.

  Jak si vybrat keramických dlaždic pro koupelny

  1. Preferují kvalitní dlaždice. Tato úprava materiál ozdobí stěny koupelny již několik let, a proto: lepší přeplatit a vybrat trvanlivé, dobře dlaždici než zachránit a litovat v budoucnu.

  2. Věnovat zvláštní pozornost velikosti dlaždic. Malé dlaždice vytvoří mnoho švů, ale je to jednodušší dát na zeď s vadami, stejně jako na kartách. si můžete koupit velké dlaždice prostornou koupelnou. Před výběrem dlaždice správně posoudit možnosti jejich sociálním zařízením.

  3. Chcete-li zjistit počet dlaždic potřebných je lepší poradit se s odborníkem. Učiní potřebné výpočty, vypočítat pravděpodobnost poškození dlažby při instalaci a říci, kolik „prozapas“ koupit dlažba.

  4. Jakou barvu by měl vaší koupelně, jakmile se rozhodnete. Ale všechny stejné: snažte se vyhnout příliš světlé, tmavé a studené barvy. Buď naučit se s nimi spojit, ale nepoužívají více než tři barvy v interiéru. Světlé barvy opticky zvětšit objem místnosti a svislé prvky budou dělat to o něco vyšší. Nezapomeňte na akcenty a dekorativní prvky. Vaše představivost není omezen.

  5. Dávejte pozor na stabilitu dlaždic světlu, odolnost proti opotřebení, chemická odolnost. To je nejlepší porovnat dlaždice skvost s stejné, což je v krabici. Neváhejte se zeptat poradce týkající se podmínek na ní napsáno.

  Emisní cena znepokojuje mnoho. Tato výzdoba materiál ceny mají širokou škálu od několika set rublů do několika desítek tisíc rublů za metr čtvereční. Ale dlaždice - to není vše, co je třeba koupit pro opravu. Nutně muset koupit lepidlo, spárovací hmoty, a ve většině případů více, a stavebních materiálů sladit stěny a podlahy.

  Téměř všechny druhy keramických obkladů jsou odolné proti čisticím prostředkům. Zadejte tuto informaci, když si koupíte dlaždice. Léčbě spár mezi dlaždicemi se speciálními anti-plísňovými látkami jednou za 3 měsíce a sledovat jejich čistotu.

  Deska je nejlépe čistit měkkým hadříkem a kartáčkem s měkkými štětinami. Lesk dlaždice jsou často používány roztok amoniaku (3 lžíce alkoholu v 1 litru teplé vody).

  Tipy pro koupelnového designu. Barevná kombinace a reálných fotografií. , Dobrým příkladem by byl elitní kolekce Rosa Portugalsko dlaždice z Ibero.

  4 Mosaic koupelnové skutečné fotografie. Výhody mozaika jako textilie. Drobnými dlaždice - mozaika nejvíce.

  Zástěra Kitchen (70 + obrázky). Zástěra nazývá doménové stěny, což. Značný počet možností designu může poskytnout keramické dlaždice.

  Kuchyň v hreschevke: 150+ těch nejlepších fotek interiérů! Jak vybrat barvu? , Barvy se stala populární pod stromem, který je položen dlaždice nebo laminátu.

  Tapety do kuchyně (90 + skutečné foto). Když si myslíte, že v celém interiéru. mnoho možností dekoru: tapetování, malby, obkladů a tak dále.

  Související články

  Tipy pro koupelnového designu. Barevná kombinace a reálných fotografií. , Dobrým příkladem by byl elitní kolekce Rosa Portugalsko dlaždice z Ibero.

  4 Mosaic koupelnové skutečné fotografie. Výhody mozaika jako textilie. Drobnými dlaždice - mozaika nejvíce.

  Zástěra Kitchen (70 + obrázky). Zástěra nazývá doménové stěny, což. Značný počet možností designu může poskytnout keramické dlaždice.

  Kuchyň v hreschevke: 150+ těch nejlepších fotek interiérů! Jak vybrat barvu? , Barvy se stala populární pod stromem, který je položen dlaždice nebo laminátu.

  Tapety do kuchyně (90 + skutečné foto). Když si myslíte, že v celém interiéru. mnoho možností dekoru: tapetování, malby, obkladů a tak dále.

  V kuchyni je nejlepší položit dlaždice. , Chcete-li plně dokončit obraz, podívejte se na fotky z reálných interiérů, které již zařízená kuchyně obývací pokoj v celém textu.

  5.2 Linoleum. 5.3 Dlaždice. 6 Vyberte výrobce. , Poslední příspěvky. Konstrukce hnědou obývací pokoj (70 + skutečné foto).

  11 obývací pokoj design (real foto). Základní pravidla návrhu. , Na podlaze je nejlepší ležel laminátu nebo dlažba.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2