Dětská herna

Dětská herna

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

časopis kategorie

All otevření herna pro děti: Jak začít podnikat?

Otevření dětského koutku - lukrativní byznys volba. Náklady na služby je přijatelné pro rodiče, kteří chtějí mít dítě pod dohledem učitele na krátkou dobu.

Na druhé straně, děti nyní zábavu. Za určitých podmínek, tok zákazníků bude vždy konstantní. Jak uspořádat dětskou hernu od nuly se všemi nuancemi? Který si vybrat místnost, umístění, vybavení? Jak vypočítat zisk? Věnujeme se každému problému v pořadí.

Kde jinde pořádat dětskou hernu: Umístění

Ziskovost podnikání je přímo závislá na úrovni docházky.

Při výběru místa by se měla řídit podle dvou kritérií:

 1. Velký proud lidí.
 2. Chcete-li navštívit konkrétní cíl. Zpravidla je to odpočinek, nákupní a zábavní. To znamená, že lidé s dětmi přijít někam odpočinout, pobavit, nebo něco koupit.

Tak ziskový prostor pro dětské hry mohou být otevřeny v následujících místech:

 • Ve velkých nákupních centrech.
 • V hypermarketech a kin.
 • Resorts a penziony.
 • Ve sportovních klubech a salony.
 • V blízkosti je kaváren a restaurací, které nabízejí rychlé občerstvení.
 • U menších měst ideální poloze v centrální části obce nebo v blízkosti parku.

Zatímco rodiče mají plné ruce práce s jejich pracemi, budou děti mají dovádění pod bdělým dohledem pedagoga. V takovém případě budou všichni spokojeni, včetně obchodní organizátor.

Základní požadavky na prostory a vybavení dětskou hernu

Každý rodič bude usilovat o vytvoření nejpohodlnější prostředí pro vaše dítě. Měl by být alespoň světlo, teplo a sucho.

Proto, aby se prostor používaných pro dětské hry, splňovat řadu konkrétních požadavků:

 1. Dobré osvětlení a vysoké stropy.
 2. Výborná ventilace, ale bez přístupu k průvanu.
 3. Nutně přítomnost koupelny a šatny na obuv, oblečení a kabelky.
 4. Významnou námitkou - skluzu podlahy, bez zranění.
 5. Výhodné průhledné stěny a příčky, které oddělují hernu od ostatních prostor. V tomto případě se Rodiče mohou sledovat své děti.

Ukazuje se, že pro místnosti s kapacitou 15 osob, budete potřebovat prostor 30 m². Hodně záleží na úrovni průchodnosti. Například průměrná průchodnost lidí je 110 lidí na pracovní dny o víkendu v TC milionu města - 35 lidí. Nepochybně tento obchodník chce samostatně rozhodovat o údajné příliv zákazníků. On by jít do obchoďáku a bude provádět průzkum zákazníků nebo dodavatelů. To vám pomůže pochopit, co je třeba velikost prostoru pro každý specificky zvolené místo.

Pokud tím více či méně jasné, přejděte na zařízení dětského pokoje. Jak ji vybrat? Hlavním požadavkem - bezpečnost všem, co se dítě hraje. To je zajištěno kvalitativní a šetrné k životnímu prostředí materiál.

Pravidla pro nákup vybavení jsou omezeny na velmi jednoduchého seznamu:

 1. Upřednostňovat známých firem-výrobců dětských hraček a různých zařízení.
 2. Koupit pouze certifikované výrobky.
 3. Osobně zkontrolovat příslušné certifikáty pro každý druh zboží zakoupili.

Provádění výše uvedených pravidel, ovšem nesnižuje finanční náklady na vybavení místnosti na minimum. Nicméně, to poskytuje komplexní zabezpečení chrání malé zákazníky a majitele obchodního z nejrůznějších podnětů od rodičů v budoucnu.

Pár slov o nejrůznějších hraček a vybavení. Některé děti dávají přednost akční hry, jiní chtěli sedět. A jeden a druhý by měl být zajímavé trávit čas na hřišti.

 • Trampolína a labyrint.
 • Bazén naplněný kuličkami.
 • Skluzavka a houpačky.

Pro relaxaci a změna činností poskytuje další odvětví. Umístěna tabulka, kde si děti budou malovat, vyřezávat, aby aplikace - vytvořit.

Naskýtá se otázka: co by se rodiče v případě, že splnil naše plány, ale dítě je stále zaneprázdněn hraní. Pro ně je potřeba poskytnout více lavičky nebo pohovky.

Další námitka - instalace kamerového dohledu v herně.

Jak nejlépe uspořádat dětskou hernu: interiérové ​​nápady

V dětském interiéru je důležitá správná volba barev. Je lepší, aby se vzdal jednotvárnost, že nezatěžuje prostor množstvím světlých barvách. To je často nepříjemné děti.

Optimální varianta neutrální pozadí, na němž jsou světlé barevné akcenty:

 • Cartoon (kniha) znaky.
 • Eye-view image.
 • Předloha dětí a tak dále.

Nasycené světlou barvu, má obvykle zařízení sám. To je dost. Důležité je, že zařídit místnost tak, aby malé klient chce, aby zůstal. Tak to musí být něco, co přitahuje. Že to bude: obraz vaší oblíbené kreslené postavičky, jasný houpačka, stolní s barvami a album nebo něco jiného? Otázka znalce duše dítěte. Budoucí podnikatelé nemůže ublížit, aby prozkoumala vkus dnešních dětí.

Jaký tým je potřeba pro dětský pokoj?

Abychom pochopili některé pracovníky bude potřebovat, je nutné pochopit, že zaměstnanec je povinen, aby se prostor pro děti na hraní :

 1. Udržovat pořádek.
 2. Zkontrolujte účinnost zařízení.
 3. Organizovat volný čas dětí - aby se seznámili s vybavením nacházejícího se v místnosti, vyřezávat, kreslit, hrát a číst knihy s nimi.
 4. Zajistit bezpečnost dětí.
 5. Stále kontrolují v malých návštěvníků.

Jinými slovy, když je baví a plnou odpovědnost za bezpečnost zdraví dětí. Je lepší, když pracovník má odpovídající vzdělání. Stále učitel se zkušenostmi, rychle se orientovat v různých situacích - raznimet stíhaček, konejšit ublížit, podyschet vhodnou zábavu a tak dále. I když tato práce je docela na rameni pro důchodce a studenty.

 • Odpovědný přístup k povinnostem.
 • Dostupnost komunikačních dovedností s dětmi.
 • Medical povolení pro práci s dětmi, doklad o výkonu lékařské knihy.

Ve skutečnosti, člen dětskou hernu dělá práci učitele mateřské školy a stát animátorem, pokud je to nutné.

Ve skutečnosti je stav dětských heren jsou 3-4 osoby: učitel (jedna za směnu), animátor (ve většině případů se pozvaní) a čisticí prostředky.

Jaké doklady a povolení nezbytná pro organizaci dětský pokoj?

 1. SP vydán.
 2. Vybraná daňový režim: zjednodušené, patent nebo singl.
 3. Registrovaný pokladny.

Licence umožňuje Rospotrebnadzor a požární služby nemusí registrovat. I když připravit pokoj, je důležité dodržovat hygienické a protipožární předpisy pro centrech péče o děti.

Jaké služby dětský koutek: seznam vzorek cen

Hlavní služba je dětská herna pro péči o děti. Průměrné náklady na jednu hodinu pro všední den 100 dolarů za víkend - 170 rublů. Cena se může lišit. Například v ranních nebo odpoledních hodinách pracovních dnů, kdy se návštěvníci trochu moudřejší, aby se slevy.

Herna - skvělé místo k narozeninám nebo jiné oslavy. Zákazníci radosti, podnikatel - dodatečné příjmy vytvořeny. Hodinu animátor je v průměru 1800 rublů. V tomto případě je důležité, aby se postarat o volný prostor a další zařízení pro závody.

Dalším typem dodatečné příjmy - vedení lekce (kresba, modelování, a tak dále). Tam také potřebovat zvláštní místo. Cena této služby je především smlouva.

Vypracovat podnikatelský plán pro hernu pro děti: při výpočtu nákladů a doby návratnosti

obchodní plán pro herny, 35 m², kompletní s labyrintem a další zařízení se rozvíjející typ:

1. Náklady na začátku 846 tisíc rublů, k nimž patří:

 • Provádění dokumenty balík - 1000 rublů.
 • Nákup zařízení - 800 000 rublů.
 • Opravné práce - 45 000 rublů.

2. Měsíční náklady činí 109 tisíc rublů, včetně:

 • Placení nájemného - 75 tisíc rublů.
 • Platy zaměstnanců (dvě osoby) - 24 000 rublů.
 • Daně - 10 000 rublů.

na víkend

Jednoduchým odečtením získat příjem ve výši 117 tisíc rublů. Business Payback 8-9 měsíců.

Mnozí z nás sní o bohatství, ale ne každý je dána do rukou. Úspěšný život se stal jedním, protože si myslí, že jsou nejen odlišné, ale také ví, jak stanovit priority, přiměřené rizikům, mají dostatek odhodlání a vůli. Jak vytvořit svůj ... Pokračovat ve čtení → # 854;

Potřeba finančního rámce pro implementaci nového podnikatelského nápadu nebo jiných podniků, není pochyb. Lidé, kteří dostávají žádný úvěr či půjčku související se uchylují k různým způsobem - na crowdfunding. Přehled nejznámějších ruských a zahraničních kraudfandingovyh webů stránek. Co site crowdfunding ... Pokračovat ve čtení → # 854;

Přehled obchodní model: Herna pro děti

Profesionální názor: Zařízení pro dětský pokoj - vybrat ten, který přinese větší zisk

Na vodítko pro výběr zařízení pro dětské herny: minimální soubor požadovaných jízd.

Snem každého podnikatele, rozvíjí dětskou hernu - děti, aby přišli znovu a znovu. Ale pokud začnete v tomto oboru je poměrně jednoduchý (nevyžaduje žádnou licenci nebo koordinaci v orgánu dohledu), a pak držet zájem mladší hosty - složitý úkol, který vyžaduje i zkušenosti a znalosti dětské psychologie.

Připomeňme, herna (dětský zábavní centrum) - místo pro volný čas dítěte nebo skupiny dětí od 3 do 12 let pod dohledem členů personálu. Průměrné náklady na pobyt v dětském koutku - 100-200 rublů za hodinu. Nejčastěji hra se nacházejí v hlavních nákupních center a zábavních parků, hotelů a rekreačních středisek, kaváren a restaurací. Správné umístění herně je jednou ze složek úspěchu. Důležitými faktory: vysoká propustnost, přítomnost blízkých obchodů a služeb, určený pro rodinné publikum.

Absence pravidelných návštěvníků (a to i v případě, že herna není prázdný jako celek) - poplach. To znamená, že děti jsou přitahovány pouze novinka zábavu, ale první vlna zájmu se rychle nahrazen nudou. To vám pomůže, aby se zabránilo zejména správná volba zařízení pro hry. V případě, že zařízení je univerzální, světlé a moderní, stejně jako děti různého věku a umožňuje různé soutěže a úkoly, to může vyplatit do 1 roku.

Rozpočet na nákup hrací zařízení

Hlavním prvkem v herně - je to bludiště. Moderní labyrinty obsahují od 10 do 30 prvků, překážky, sportovní vybavení atd Akvizice bludiště plocha 20 metrů čtverečních. m bude stát 150-600 tisíc rublů. Ceny bludišť 20-30 metrů čtverečních začínají na 700 tisíc rublů. Měkké moduly, didaktická technika a design herně bude stát dalších 200 do 400 tisíc rublů.

Fotografie poskytnuté Gamecentru Barco Pirato Španělsko

Co je třeba vzít v úvahu při výběru bludiště

K dispozici jsou základní herní prvky - jsou stejně jako všechny děti a jejich relevance není zastaralé. Je také důležité používat díly vytvořit osobitý styl a netradiční atmosféru herně. A samozřejmě, nezapomeňte o změnách herního zařízení, idea, u nichž nejčastěji naznačují samotné děti. V ideálním případě, pokud je klasický případ a inovativní prvky jsou spojeny do bludiště přibližně stejném poměru.

Classic obsah pro hru labyrintu:

1 Hills. Čím vyšší, tím lepší. Zvlášť zajímavé děti tobogánem. V dolní části snímků je „suchý pool“ s barevnými kuličkami - další klasický prvek, bez nichž je nemožné si představit hru. Vezměte prosím na vědomí, že moderní průmysl má příležitost, aby hromadu skelných vláken. Za cenu toho je příliš neliší od běžných plastových sklíček, ale klouže lépe, jsou odolnější a má lesklý povrch, který lze aplikovat na každý snímek.

2 karuselu. Nejoblíbenější předměty: koně, „ovocné stromy“, „šálek čaje“. Karusely zabírají málo místa a zároveň pojmout až 10 dětí. Poznámka: Chcete-li ušetřit peníze, aniž by byla ohrožena na kvalitu, můžete si koupit mechanický karusel, který se otáčí na ložisku. K dispozici jsou také elektrické kolotoč. V každém případě, přitažlivost pomalu, což zajišťuje bezpečnost dětí.

3 trampolíny. Děti milují skákat, takže přítomnost trampolíny výrazně zvyšuje rating herně v očích mladých lidí. Existují dva typy trampolíny: nafukovací trampolína prameny. V bludišti pomocí trampolíny na prameny, tzv sportovní nebo stropnye trampolíny. Poznámka: čím více pružin a delší, než jsou, tím pohodlnější bude skákat a trampolína bude trvat déle. Nedoporučuje se používat pružinu menší než 16,5 cm - trampolína bude špatně odrazit.

Fotografie poskytnuté Gamecentru Barco Pirato Španělsko

4 vzduchová pistole střílet měkké pěnové kuličky - přitažlivost, která dává dětem šanci bezpečně „odreagovat“ a soutěžit v přesnosti. Také přítomnost vzduchového děla umožňuje konkurenci a prosím dětem dárky.

Fotografie poskytnuté Gamecentru Barco Pirato Španělsko

Nové vybavení hry bludiště:

 1. Twisted suspenze tunel most. Tunely a mosty jsou přítomny prakticky v každém bludišti, protože se používají pro pohyb z jednoho sektoru do druhého. A tak, aby tento proces vedl dynamiku výrobci těchto prvků do pohybu. Projít zvlákňovací tunelu nebo visutý most obtížnější, ale i zajímavé.
 2. Lanové překážky. Tyto prvky se používají, například, v labyrintu námořní a pirátského předmětu, labyrinty, vytvořen ve formě džungle, atd. Myšlenka postavit hru v labyrintu malého lanového parku vyzváni samy děti. Koneckonců, oni chtěli vylézt výš, visí na lanech a skákání přes různé překážky. Pokud jsou prvky lanovém parku správně postavený, že dítě je nepravděpodobné, že všechny překážky bude perfektní poprvé, a proto bude mít motivaci se vrátit znovu.
 3. dětská lezecká stěna - Dalším prvkem, který přidává vzrušení a aktivity. Na spodní části dětské lezecká nástěnným jáma s měkkými pěnovými kostky v různých barvách, čímž je zajištěna bezpečnost jízdy. Kromě toho, horolezectví může být zajímavý dekorativní prvek, neboť je tento obraz aplikuje na povrch a používá různé háky tvary a barvy.

Fotografie poskytnuté Gamecentru Barco Pirato Španělsko

Kromě hře labyrintu v dětském zábavním centru si můžete koupit:

 1. Údaje ze skleněného vlákna. I v případě, že děti se budou chovat v herně není velmi opatrně, protože integrita údajů sklolaminátových neboj. Trvanlivý materiál a výrobní technologie umožňují vyrábět nejen dekorativní, ale také funkční objekty. Například, laminát může být dělána s dutém stromě nebo domu, kde se děti budou stoupat, koně nebo jiného zvířete, které děti mohou jezdit. Obrázek laminát odolat náporu i těch neklidných dětí.
 2. Měkké a výukové moduly. Myslím, jednou, děti budou dělat měkký box. Například je možné uspořádat „překážkovou dráhu“ barů, pyramidy, kostky a provádět soutěží pro děti ve stylu „mladého stíhací škole.“ Na druhé straně, výukové moduly jsou namontovány na stěnu, téměř žádný prostor, a dát dítěti příležitost procvičit vynalézavost.
 3. Mini-kluziště s umělým ledem - je nezávislý a poutavý atrakcí, a to zejména v létě, kdy kluziště nejsou obvykle prováděny masové bruslení. Rink je vyrobena z plastových desek, a pak aplikovat na povrch speciální emulze. Výsledkem je skluz, který je srovnatelný s klasickým ldom.Sintetichesky ledu nese teplotu od -50 do 50 stupňů a vysoké vlhkosti. Poznámka: Minimální rozměr kluziště - asi 300 metrů čtverečních, to je dost uspořádat sekci pro děti nebo jen veřejné bruslení.

Ale hlavní rada pro majitele heren - zahrnují fantazii a sledovat nejnovější vývoj v oblasti konstrukce zařízení a zábavních center. To pomůže specialistů ruského výrobce - společnost „Avira9raquo;: na oficiálních stránkách nejzajímavějších projektů implementovány nové zajímavé nápady (například mobilní hry a herní složité bludiště založené na karikatura Timur Bekmambetov je“ Alice ví, co má dělat!) A mnoho dalších užitečných informace. Je také možné si objednat zařízení na zakázku. „Avira9raquo; Pomáhá realizovat i ty neobvyklé myšlenky!

Jak otevřít dětskou hernu s nulou: to, co potřebujete a kolik je zahájení podnikání

Níže, budeme podrobně popsat, jak otevřít dětskou hernu, a to jak v malých a ve velkém městě. To je důležité a ziskové podnikání v jakémkoliv ročním období.

Společnost musí být registrována jako SP a zvolte kód NACE 92.7. - „Ostatní aktivity pro pobavení a zábavu.“

Ostatní dokumenty:

 • Povolení od Rospotrebnadzor a Rospozharnadzora;
 • Certifikáty potvrzující bezpečnost hraček a hrací zařízení. Musí splňovat mezinárodní bezpečnostní normy EN - 1176 a ruská norma GOST: P 52168-2003, 52300 - 2004 P, P 52169-2003, 52301-2004 P P P 52299-2004 a 52.167 až 2003;
 • Personál nutně potřebují zdravotní knížky.

Náklady na registraci dokumentů - v regionu ve výši $ 700 až 900, doba - 1-2 měsíce.

Nejlepším místem pro otevření takového podnikání: nákupního centra, kaváren a restaurací, kin, v zábavních parcích letišti nádraží fitness klubu salonu letovisek hotely a rekreační střediska,,, a to na území zábavních center a institucí pro dospělé (, krása, bowling klub a další. e.). Hlavní podmínkou - dobré cross.

Dokonce i v malé městské nákupní a zábavní centrum bude ideálním místem. Obrovské množství obchodů a kaváren - slib dobrá propustnost a dlouhé trvání návštěv herně. Důležitou výhodou - v tomto případě je střed nepotřebuje reklamu. Otevřít obchod v obytné zóně o něco složitější. Musíte vybrat nejnavštěvovanějším místem v této oblasti, který neustále přitahuje návštěvníky.

Oblast je zvolena ve výši 1,5-2 metrů čtverečních na osobu. To znamená, že za 15-20 děti potřebují centrum pro 30 metrů čtverečních. M. Nájemné bude $ 1,000 za měsíc velkých nákupních center a asi 700-800 dolarů -. V případě menších institucí. Při opravách budou potřebovat $ 600-700.

Dětský pokoj by měl být jasný dekor uvnitř i venku. Interiér doporučuje použít tapety a obrázky s rozeznatelné postavy z kreslených filmů, potřebují dobré osvětlení. Vnější stěny jsou vyrobeny příliš jasné, dobrou variantu - aby je ze silného skla. Děti i rodiče z dálky vidět hernu a všimněte si, jak je krásná a zajímavá.

Podle zákona „o ochraně práv spotřebitelů instituce potřebuje informační stánek s povinným uvedením jména, detaily společnosti, pracovní doby, typy služeb a cen. Aby nedošlo k nedorozumění s rodiči vytvořit pravidla pro klienty (například věkové limity, zákaz návštěv u nemocných dětí, a tak dále. D.)

Úprava bude stát asi 400-700 USD.

trávení volného času pro děti může začít s následujícími požadavky:

 1. Prostory pro dodržování technických předpisů o požadavky na požární bezpečnost;
 2. Shoda SanPin 2.4.1.2660-10 a SanPin 2.4.4.1251-03;
 3. mokré čištění a mytí zařízení a hračky by měly být prováděny na denní bázi.

Různé platformy, moduly a hračky rolích, takže Pojďme prozkoumat, co je minimální sada potřeba. Dětský zábavní centrum je nutné dodat:

 • game maze. Jedná se o dvou- nebo třípodlažní objekt s tunely, pasáží, houpací sítě, skluzavky, žebříky a jiné překážky. Oblast malého bludiště - 10-15 čtverečních. m Orientační cena -. $ 2500-3000. Osvědčené a nenákladné výrobci - "Avira", „YuniTerra», LAPPSETOY;
 • Gorku s nafukovacím suchým bazénem s kuličkami - 250 dolarů. John, Aconite-M;
 • Trampolína - 500 dolarů. BERG, FUNTEK;
 • Dvě tabulky pro hry a kreslení, vysoké židle (10 ks) - 100 $. Sovtekhstrom, Nick, PolymerByt, Malý anděl;
 • Sady pro kreslení, plastelíny, soupravy pro modelování, návrháři - 200 dolarů. "Fantasieur", Wisma, LEGO, Meccano, Elf trh;
 • Hrací dům - 300-350 $. John, Leadre děti, Bony, GofroArt;
 • Vývoj herních modulů, inovativní interaktivní panely - 150 USD. Chicco, Felice, FiveStar Toys, Zhorya, "Toy";
 • Měkké hračky - 150-200 $. "Smol Hračky", Lava, "Radi", Yoh-ho, "Umka";
 • Stůl a židle pro zaměstnance - 40-50 USD. Ekvivalent, Delacosa;
 • Sekční skříně pro oblečení - 110-140 $. Bick, "The Metal Line";
 • Pokladna, zaregistrovaný u daňové služby -250 USD. "Elfové", "Orion".

Pro hraní her není nutné používat levné nebo použité zařízení, protože se rychle vyčerpá. Je důležité zakoupit komplexy z tlustého plastu, vyhýbat se všem ostrým a křehkým, aby se dítě nemohlo zranit. Všechny modely pro modelování a kreslení, židle jsou potřebné v několika výtiscích, aby děti nemusely bojovat za ně. Konfliktní situace v místnosti výrazně sníží důvěru rodičů.

Získejte zařízení lépe přímo od výrobců. To je levnější a umožní vám "zapadnout" komplexy do vaší oblasti, výrobci rádi provedou práci podle objednávky.

Zvláštní vzdělávání zaměstnanců není nutné, ale jsou zapotřebí dobré vlastnosti a příjemný vzhled. Dobrá vůle, otevřenost a zkušenosti s dětmi jsou důležitými podmínkami pro zaměstnání. Také musí zaměstnanec inspirovat důvěru rodičům.

Malé hřiště bude vyžadovat více než dva pracovníky pracující na směnách (například dva za dva dny). Účetnictví je outsourcováno. Měsíční mzdový fond (účetní služby) činí cca 800-900 USD.

Ceny a způsob provozu

Standardní program je od 9:00 do 21:00. O víkendu se můžete otevírat o něco později. Náklady na návštěvu místnosti jsou různé o víkendech a všedních dnech. Ve všední dny je to v průměru 1,2-1,8 $ za hodinu, o víkendu - 1,8-2,7 $. Doba špičky je od 16:00 do 21:00. Abyste během zbytku dne neztratili peníze, nabídněte slevu na ranní návštěvy.

Chcete-li přilákat zákazníky, vytvořte propagační odběry, slevy pro více návštěv. Dobrým způsobem, jak inzerovat a vydělat peníze, je organizovat dětské strany se soutěží a animátory.

Chcete-li takové podnikání organizovat od začátku, je nutné investovat asi 10 tisíc dolarů. Jedná se o kapitálové náklady na otevírání, zprostředkování a pronájem za tři měsíce předem. Stálé náklady budou činit 1800-2000 USD měsíčně. Když je centrum navštěvováno na 5-6 osob za hodinu, bude příjem 3500-4000 $ a čistý měsíční zisk činí 1700-2200 $. V průběhu času se počet návštěvníků zvýší.

Před otevřením komplexu dětských her si zaslouží provést průzkum trhu, studovat nejlepší umístění, analyzovat, kde jsou nejvíce potenciální zákazníci. Obchod je dobrý, protože lze snadno rozšířit nebo otevřít další body ve městě.

Líbí se vám článek? Sdílejte s přáteli:

 • Individuální přístup k zákazníkovi jako záruka úspěšného prodeje 01/15/2018
 • Chov prasat doma pro začátečníky jako podnik: kde začít, je to prospěšné, nuance držení a pěstování prasat 18.12.2017
 • Je lepší investovat 10.000 dolarů 17. prosince 2017
 • Jak otevřít výrobu sádrokartonu (mini-továrna) 17.12.2017
 • 10 nejlepších inovativních nápadů pro malé firmy z Indie 08.12.2017
 • 10 skvělých míst pro nalezení nového podnikatelského nápadu 06.12.2017
 • Co je to Crypto měna v jednoduchých slovech a jak ji získat 05/12/2017
 • Jak otevřít kavárnu a cukrárny - podrobné pokyny k vytvoření úspěšného cukrářského podniku 11/22/2017
 • Jak otevřít výrobu lego cihel doma 17.11.2017
 • Jak otevřít burger 11/15/2017
 • Jak můžete vydělat peníze na Photoshop: skutečné způsoby, jak získat práci doma + seznam webových stránek 11/13/2017
 • Jak otevřít sklad stavebních materiálů 11/10/2017

Materiály stránek jsou chráněny autorským zákonem.

Při použití jakéhokoli materiálu na webu «P-business.ru» přímé, aktivní, viditelné pro odkaz na vyhledávače POVINNÉ!

© Všechna práva vyhrazena. PRO-Business - Nejlepší nápady podnikání a příjmů.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

53 − = 51