Dřevěné regály bydlení

Dřevěné regály bydlení

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Police s rukama (pro květiny, boty, atd): navrhování, aplikace, výrobní

Knihovna, jak víme, tato skříň bez zdí. Je - výška police od podlahy, někdy s koly nebo stojanu při relativně nízké provozní zatížení, není připevněn k podlaze nebo ke stěnám a stropu. Obecně lze říci, protože knihovny police. Multifunkční kus nábytku, který může účinně pásmový prostor a být esteticky smysl v interiéru. Tento článek vysvětluje, proč a jak vytvořit polici s rukama. Tato otázka není jen ekonomický: prolamované designové police, na jedné straně vyžaduje zvýšenou obavu o síle výrobku. Některé poznatky o opatřeních přijatých s cílem zajistit, že bude užitečný nejen pro konstrukci nábytku. Na druhé straně - stejně pochoutka umožněno vyjádřit v předmětu a získat unikátní věc s minimem materiálu.

Make knihovna může být jakékoliv více či méně trvalé a zpracování materiálu, ale pro výrobce nábytku začátečníky, aby se zapojili do jejich rozmanitost není nutné. Kované (poz. 1 na obr.), Nebo lisované police může být umělecké dílo, a funkčně velmi spolehlivé a trvanlivé. Ale pro jeho výrobu je potřeba prostor, speciální vybavení, důkladné dovednosti a značné náklady na pracovní sílu. Bez možnosti výrobních zkušeností doma proutí regály, kromě vysoké technologické složitosti a náročnosti práce, zbytek na materiál (poz. 2): police nejsou koš, neměl by ztratit mnohaleté stabilitu a schopnost nést zatížení. Z tohoto důvodu, silné a rovnoměrně zasychá réva nebude dělat, budete potřebovat ratan.

Plastové police, na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že je spolehlivý a stabilní. Moderní technologie umožňují přijímat plastové věci zdánlivě nelze odlišit od výrobků uměleckého kování / odlévání nebo dřeva (poz. 3 a 4). Ale aby díly pro ně, již nebudou muset za roh do garáže nebo kůlny s domácím ohýbačky a dokonce i kovárna s výhledem na hory a investičních celků pro zpracování plastů. S ohledem na montáž hotových dílů, pak je tu žádné zvláštní publikace nemusí dostatek návod k soupravě. Kuchyňských polic přihrádka koše (bod 5) A to se nevyžaduje:. Jednoduše řečeno jednoho úseku do druhého, lisování, dokud nezapadne. Proto je nejlepší volbou pro hobby startu - police ze dřeva. Dřevo - tradiční, šetrné k životnímu prostředí a ušlechtilý materiál a příjemné na pohled i na dotek. Ve vyhřívaném budov dřeva trvanlivě bez impregnace chemii; Materiál kdoví co ještě potřebujeme trochu, takže použití dřeva nestojí příliš drahé pro ni.

Poznámka: Existují však výjimky, kdy plastový kvůli jeho hygienu a odolnost proti vlhkosti, jako je materiál výhodnější; Tento zásobník pro hozpomescheny - kuchyň, koupelna, předsíň. Plastové obuvi regály v chodbě může být dělána s vlastníma rukama bez složitého výrobního zařízení; jeden příklad, viz. dále.

Stack shromažďovány na skryté čep truhlářských sloučenin (poz. 1 na obr.), Sám zřídkakdy, a drahé komerčně dostupné. Desky, spojující rám žebra v pevném boxu, a to zde, a kdo ví co ještě je náchylný k uvolnění při vysychání dřeva. V důsledku toho, že je nutno použít drahé importované dřevo, ale v tomto případě, je-li knihovna je vysoká, boční rámy je třeba udělat masivní (Poz. 2), což značně omezuje možnosti designu výrobku.

Výstavba dřevěných regálových jednotek

Nejodolnější je dřevo knihovna shromážděny vnakladku; sestavování dřevěných výrobků vnakladku schéma uvedené v pol. 3. shelvess vnakladku lamel může být dostatečně elegantní (poz. 4 a 5), ​​avšak, za prvé, jejich vzhled je poněkud monotónní. Za druhé, je-li výška polic více než 40-45 cm na bočních stěnách stromu znovu, je třeba vzít dostatečně silná, aby vyschnout, a tudíž drahé.

Pohyb lamel etazherok vnakladku - komerční bezrámové (s bočními stěnami každého audio desku) Stack žebřík pos.6. Přiléhající k síle svých žebřík police police by měla být box ve tvaru bez odstranění, as pozic. 6. Je-li ploché police, boční rámy nesoucí potřebují tvaru, jako schodiště žebřík. V tomto případě police může být odstranění.

Poznámka: police pod velkou hmotnost ložisko, na které se vzhled vážného požadavku není uložena, často umístěny v kombinovaným způsobem - ložisko rám tie-vpoldereva a police dát vnakladku, viz obr .. Správně. Ale to nebude knihovna, stojan na svých požadavcích a konstruktivně na pultech znatelně různé.

Nejvyšší poměr pevnosti k množství požadovaného materiálu pro výrobu stojanu struktury mají zásobník (poz. 7-9 na obr. Výše). Není divu, že první dvouplošník křídla byla vyrobena podobným způsobem, a pak letadla a nazývají regály. V interiéru, to znamená, že knihovna nábytek bude zvláště prolamované a elegantní. Funkčně - police regálové regály mohou být jakékoliv požadované výšce (položka 8) a odstranění téměř celé šířce, poz. 9 vysoušení konstrukční materiál těžko ovlivňuje pevnost a stabilita regálových polic.

Poznámka: Odstraňování police regálové jednotky pod značným kmene, odebrané z tyčí vnakladku, je to možné v průběhu jejich šířce, ale estetika výrobku, v tomto případě nelze mluvit, a poměr užitné plochy obsazené police regály pro to je nízká, viz. Obr. Přímo pod.

Konzolové regály konstrukce s úplným odstraněním polic

Regálové police shromážděné na lepidlo a kolíky procházejícími přírubou a vstupují do hlubokých vrtů (hnízdo) podle osy vzpěr. Option - kulatá hlavice bodec ve spodním regálu a hnízda pod jeho patou vrcholu. Ne naopak! Výskyt (počátku) kolík / zásuvka v čepu - 30 mm; lepší - z 50 mm. Nejvhodnější lepidlo - PVA. V této konstrukci, tahových a smykových napětí na lepicích švů není tak důležité ztužený adhezivní pevnost a schopnost sušených PVA desetiletí zachovat pružnost a „drag“ pro sušení stromy.

Regálové police jednotky mají poměrně závažný z hlediska amatérské vadou na pultech ukázalo krásné a originální, otočil jsou zapotřebí dřevěné části. Jeden způsob, jak obejít tuto překážku přidáním zároveň vytvoření jeho rukou, sílu, lehkost a exotické zámoří - postavit se na odpor bambusu. Bambusové štěrbiny stejné délky neexistují, ale také rozděluje uzly bambuchin dostatečně silná, aby se upravila polotovaru do délky kabiny 4.

Zařízení Stack bambus

Regálové police bambusové lepší řez z překližky, pasty přes samolepicí pod bambusu a nalakované bezbarvým akrylovým lakem. Pokud se navíc vložit přes okraj police spolu s propylen bambuchinami (.. Viz obrázek na pravé straně, jejich konce jsou řezané na přesné párování pod 45 stupňů), pak snad, botanik - Tropické traviny specialista neuznává hned jak se to dělá. A na policích jsou bezpečnostní nárazníky.

Je bambus knihovna na robustní malý zničující, například. buk, nábytek shkantah stezka. způsobem:

 1. Po montáži sloupků do velikosti v korunách nižších hmoždinek lepených a držených prázdné dokončit vytvrzení lepidla. Nezapomeňte označit vybrán podle délky čtyř polotovarů!
 2. Stack montáž ve vzpřímené poloze, svisle nahoru;
 3. Hmoždinka s lepidlem rozmazaný, hlavice oblasti spodního stojanu, vrátí hnízdo a dolní podložky (patní) stojanu, následující úpravy;
 4. . Trvalá lepicí 1-1,5 min, před vytvrzením, uložit spodní police a dát tyto regály;
 5. Okamžitě, bez čekání na vytvrzení lepidla stejným způsobem shromáždit všechny knihovnu;
 6. Police zahalena plastovou fólii a zatíží se rozptýlené zatížení, například knih .;
 7. Zkontrolujte kolmost pilířů a rekvizity kdoví co ještě něco těžkého na stranách, aby nedošlo k vychýlení, zatímco adhezivní uschne;
 8. Po 2-3 dnech prigruzami odstraněno, kyvná ložiska připojeny nohy, dekorativní předměty a tak dále.

Dávno pryč jsou doby, kdy knihovna byla „hřebík“ obývací pokoj a hostitelka sekulární salony soupeřil perk - jehož strmější. Nyní většina z regálových jednotek v domácnosti používaných pro umístění pokojové rostliny. Zde pochoutka stack běží na funkčnost: závod s pomocí police může být umístěna minimálně na podlahovou plochu, takže nemají odstín mezi sebou a majitel byl vhodný, aby se o ně postarat. Se stejným účelem jsou postaveny speciální police pro květiny, ale mají tendenci být v klidu, které jsou připojeny k nějakému základu, a kdo ví co ještě resetovatelnou. Nicméně, rozdíl je velmi znepokojující.

Jaký by měl být police pro květiny závisí na roli a významu druhé v interiéru. Nejčastěji pokojové rostliny v domě držel trochu malý a ne moc vybíraví - interiér revitalizace. Ale spousta amatérských pěstitelů sbírat ubytuje velkou sbírku vzácných exoty občas.

Regály pro pokojové rostliny

Police pro ryze dekorativních barev obecně, aby konzoly, tj s velkými odtokové police rozmístěny vzájemně vůči sobě kolem svislé osy. Výstavbě nebo vnakladku (poz. 1 na obr.), Nebo podstavec, poz. 2. První je jednodušší a levnější; tenčí než druhá a méně rozptýlení od rostliny.

Regály pro rostliny v květináčích, aby sbírky již žebřík, poz. 3-5. Zvlášť univerzální knihovna - žebřík, poz. 3:

 • Winter - skladovat, aniž by se mnoho místa ve spíži nebo skříni, kde je krabice hrnout všechny maličkosti.
 • Pružina - slouží jako police nebo police pro sazenice.
 • Léto - je nastaven na vhodném místě pro letní údržbu pokojové rostliny venku.
 • Na podzim - je vhodný pro sušení plodin ze zahrady / dvorku se před tříděním a příprava na zimní uskladnění.

Poznámka: pro letní údržbu pokojových rostlin bude fungovat dobře a kdoví co ještě z konstrukce palety. Pokud takové nevzhledné svírají vnitřní strukturu úhel, pos. 6, v přístěnku za ním vytvoří prostředí příznivé pro zlepšení a vývoj rostlin.

Kreslení Sousední police, žebříky na květiny uvedené na levé straně stezky. rýže, a na pravé straně na stejném místě - kresby stohu skleník pro ty nejnáročnější lidé z hlubin tropického deštného lesa :. Orchidaceae, Gesneriaceae, atd. Substrát, na kterých rostliny rostou, a to vždy o něco teplejší než okolní vzduch vzhledem k množství rozpadající se organické nečistoty. Proti pro takové nezhenok domácí antuce vrstvy více než 1 m a naplnit ji tropické půdní mikrofloru / mikrofauny nemožné, ale v části „bazální“ tohoto stohu snadno umístěna infrazářič na 20-50 W, předehřívání půdy v miskách v požadované míře. Perfektně se hodí k tomuto účelu dvojice žárovek 15-25 wattů.

regály pro výkresy květin

K dispozici je také zajímavá možnost květinové police - vertikální záhony květináčů viz box v levém horním rohu na cestě .. Obr. Typicky tentononc získaných od hrnce, potom je navléci na kolík odvodňovacích otvorů: nižší vyplnit půda, dát horní výplň, atd. Nicméně, v tomto případě, za prvé, police květináče je vhodný pouze pro venkovní použití. Za druhé, fyziologicky optimální zalévání květin horní nevyhnutelně znamená perezaleyte nižší, a přidání hydrogelu do půdy není ho vždy uložit. Za třetí, růst v jednoduchém knihovna, postel může být pouze rostliny rostoucí spolu v přírodě a heterogenní potlačí navzájem sekretů své kořeny do půdy.

Řidičský stoh zařízení pro barvy květináčů

Mezitím komnatnikam dlouho známo, zahrádkáři varianta stoh květináče, bez těchto nevýhod; jeho obvodu zařízení, znázorněné na obr. Izolace vodícího čepu - teplem smrštitelná trubice (zde); Používá se pro svůj zamýšlený účel pro izolaci vodičů a prodávané v e-shopu. Fén konstrukce zmenšuje zahřívání při nízkém výkonu nebo při plném domácnosti. Sleeve-podložky - zbytky propylen vodovodní potrubí. Pod dolní hrnce nalijeme kvalitní projekce, aby zajistily úplné odvodnění.

V moderní hale po instalaci věšák, skříň, klíčenky a police na drobnosti pod sedadlem velká knihovna často zůstává. Ale existují aplikace, kde je naléhavě potřeba mini-knihovna v chodbě: Obuvnice každodenní, konvenční moudrost. Boty nezvykle uloženy ve speciálním obuvnitse, ale před opětovným uvedením boty musí být řádně vysušeny.

Nesprávné a správné ukládání bot

. Sušení boty a obsahují konvenční způsob, jak je znázorněno na levé straně na obrázku, není nutné: jít dlouhé boty, že by mělo být rovnoměrně suchý ze všech stran; zejména - ze spodní části, z podrážkou. Za tímto účelem jsou zvláštní bota regály, Botník s mřížovou polici, na pravé straně na obr.

Výkresy policemi, Botník do předsíně pro každodenní boty jsou na stopě. Obr. Materiál - ořezávání polykarbonát a potrubí z PVC nebo PVC plastový kompozitní skořepina. Obojí lze zakoupit v levných instalatéry a řemeslníky k boudy, besídky, skleníky. Lze použít i propylen potrubí, ale pak jejich konce se bude muset řídit šéf z masivního dřeva a sestavit knihovna, botník na šrouby, protože Polypropylen není dostatečně pevně přilepen. Jamky jsou vyvrtány vrtné trubky Forstnera nebo řezat nožové sestavy.

Výkresy police, Botník do předsíně

V případě, že materiály jsou polykarbonátové a PVC, bota regály, Botník schází v dichlorethan lepidla: v dichlormethanu, aby se rozpustil polykarbonát pilin až do konzistence nízkotučného jogurtu nebo jogurtu. Pamatovat, dichlorethan - těkavá toxická hořlavá kapalina, a pracovat s ním, že bude dodržovat nezbytná bezpečnostní opatření!

Docela to je široce používán jako modulární knihovny, která se skládá nikoli z polic a z buněk, viz. Násl. Obr. Aby byly obecně od šrotu materiálů: krabice (Pos 1-3.) Desky demontované palety stavebnictví - palet řeziva odpadu, ale v tomto případě jsou nejen dostupnost surovin. Např., Regály, regály pro hračky (pol. 4), je dobré naučit dítě na zakázku. Málo nezvýšil na jemnosti designu a estetiky, ale funkčnost rozumět od narození.

Modulární prolamované regály mříž nebo razgorodki, poz. 5 - jeden z nejlepších prostředků územních prostor: jsou jednoznačně sdílejí prostor bez snížení vizuální objem místnosti a dostatečnou propustnost světla. Jak vyrobit regál-razgorodku běžných borovicových desek, viz. Násl. Video.

Video: police s buňkami s vlastníma rukama

Police na knihy

Dlouhé knihy, zvláště cenné publikace by měly být uloženy ve speciálním knihovny nebo do skříně v místnosti s vhodnými podmínkami. Malé množství knih a časopisů pro aktuální čtení je umístěno na poličce v obvyklých police nebo noční stolek. Pokud by však podle zaměstnání nebo záliba v ruce, aby být hodně knih, desky s papíry, plus možná souboru karty, je třeba vzít v úvahu jejich značnou váhu. V tomto případě je knihovna pro knihy je lepší sbírat vnakladku a jeho police na ne ustoupila v pravý čas, aby ve tvaru krabičky (viz obrázek vpravo ..) dostatečně pevného materiálu: dřevotřísky, vodovzdorné překližky.

Police v našich dnech se může stát klíčovým prvkem interiéru. Zvládnete bez nákladného bohatou výzdobou, ušlechtilého dřeva, složité a citlivé práce je možné vykonávat knihovnu, např., V rustikálním stylu. Dobře vyrobený rustikální nábytek vypadá skvěle a hodí se téměř v každém interiéru až na půdu, viz. Násl. Obr. Před chtějí naučit, jak dělat věci mají rustikální především dvě věci: stárnutí dřeva při současném zvýšení jeho ozdobné kvality a pevnosti povrchu, jakož i s ohledem na přesně rack regály, montáž spojovacích Spili větve pro sloupy.

Nábytek v selském stylu

Umělé stárnutí a viditelné zjemnění dřevo je dosaženo palby, následuje čištění - reakcí s ocelovým kartáčem podél vláken a případně impregnované tónovacích olejů. O stárnutí dřevo pro rustikální vidět master class .:

K tomu lze dodat, že nákup nebo pronájem drahého brashirovochnuyu (kartáč broušení) stroj pro malý kus práce není potřeba pro sebe mnohem efektivnější výsledek dává ruku brashirovka zámečnické Kartáče (nové!), Dráty štětin je řez až 1 cm-2 bruska. Pokud jde o montáž opěrné Spila poboček naleznete v instruktážním videu .:

Police v domácím interiéru - 66 foto

V těžkých poválečných letech jedním z příznaků prosperity v domě byla hladina regály, kované dohromady z dřevěných trámů a prken.

Naše babičky a prababičky byla pokryta s policemi ubrousky ve stylu vyřezávání nebo spojená s bílou nití, určitě sveshivaya jednu hranu zakrýt hrubý dřevo a mírně zakrýt vše, co je na polici. Police jsou používány v naší době.

Jaké materiály jsou vyrobeny kdoví co ještě?

Je známo, že svět se vyvíjí ve spirále, a teď znovu to bylo epocha renesance pro regály. Moderní police nejsou stejné, které bylo dříve. Hrdě na odiv své dřevěných částí, s důrazem na přírodní původ a jsou zdobeny stylizovaným interiérem.

Některé police jsou poměrně skromné ​​a zároveň elegantní, i když krásné gejši, pocházející z obrazů japonských umělců. Takový tenký kovový regál s sebou do nitra Východního duchu minimalismu. Jsou lehké a nezaberou mnoho místa.

Plastové police vyrobené v jakýchkoli vhodných své barvy doplní interiér, a nebude propuštěn z něj, vyplnění prostoru.

V jaké části bytu polic bude vhodnější?

Vzhledem k absenci širokých průběžných svislých ploch se podíval zásobníku snadno. Naplní vzduchem, nemají stín prostor a může sloužit jako police pro cokoliv.

V regálech obývacího pokoje To může být umístěn podél zdi a dát je na televizi, dekorativní vázy, velké krásné mušle, fotky. Uvádění na polici elektrického zařízení nevyžaduje žádné dodatečné otvory v nábytku pro dráty. Žijící zelená stěna, bude-li nastaven na knihovničky hrnkové rostliny. tolerance Shade zdobí prostor v zadní části obývacího pokoje, light-milující a nebude uražen umístěny v blízkosti okna kdoví co ještě.

Pozoruhodně se podíváme na kolekci police orchidejí či fialek. Vzhledem k majetku světlosti polic může být v jakékoliv části místnosti, aniž by byly nepříjemné obyvatele domu. A to díky schopnosti chybět hodně světla, tato módní detail interiéru nebude moc zatemnit místnost, takže jedna z jeho hlavních výhod je zónování prostor, schopnost alokovat samotě malé rohy, která je v malé místnosti a jedno-ložnicových apartmánů velmi důležité.

Ložnice knihovna help zefektivnit zásadní pro každou ženu, kosmetiky a parfémů, se stane asistentem vedle postele a držel „křehké ramena“ noční světlo nebo lampu, knihy ke čtení před spaním, sponky do vlasů, brýle a různé jiné věci.

V kuchyňských polic, také může provádět mnoho funkcí: díky ní bude snadné najít rychle džbán s polotovarů, seřazených na policích, vypadají nastaven na televizoru regálu, přečíst noviny nebo knihu s šálkem kávy, umístit krásné sklenice sypkých produktů, zefektivnit ukládání různých věcí v zavěšení její kapsy.

Na balkoně police pomoci organizovat ukládání dočasně zbytečné věci, včetně prázdných plechovek.

A na chodbě se stává nepostradatelným, skromný, zabírají málo místa asistenta botník.

Jak můžete vidět, že použití polic při mši, bude užitečné v jakékoliv části bytu. Je pouze nutné zvolit barvu, velikost a materiál, ze kterého je vyroben, že je hezký, stylový doplněk vašeho domova.

Jak vytvořit knihovnu s vlastníma rukama?

Police s rukama - to není jen jednoduché, ale i ekonomicky. Pokud jste nikdy hrát si něco s rukama, police - první krok pro mistra nováčka.

A tam je regál? Toto provedení nábytku, který je integrován police v celkové struktuře. Knihovna může být použit pro květiny, boty, produktů osobní péče, nebo nářadí.

Existuje při používání jiných než hmotnost police bez omezení. Není nutné načíst knihovna příliš velkou váhu, to není stojan.

Knihovna, jak víme, tato skříň bez zdí.

Dávno pryč jsou doby, kdy knihovna byla „hřebík“ obývací pokoj a hostitelka sekulární salony soupeřil perk - jehož strmější.

Výhody vytváření vlastních rukou

Víte, jaké jsou výhody z některého „hand-made“?

 1. Úspory v jeho čisté formě. Často se při koupi ready-made věci, musíme připlatit za značku (značky) pro vadný materiál, zakoupené ve velkém a průvodci.
 2. Splnění všech požadavků. Děláte kdoví co ještě podle určité specifikace: šířka, výška, počet polic, materiály, barvy. Samozřejmě, že obchody nabízejí širokou škálu možností pro jakýkoli nábytek. Police nebyly výjimkou. Ale většina z produktů vyráběných zařízení se měří pomocí celků. Můžete si vytvořit kus nábytku, který je ideální do velikosti a stylu.

Můžete volat i další výhody, aby knihovnu s rukama, ale hlavní označen.

Je - výška police od podlahy, někdy s koly nebo stojanu při relativně nízké provozní zatížení, není připevněn k podlaze nebo ke stěnám a stropu.

Nyní většina z regálových jednotek v domácnosti používaných pro umístění pokojové rostliny.

Určíme návrhu a konstrukce

Designové police zcela závisí na vašich přání a možností. Když přijde do regálů, jako dekorativní prvek, je možné si vybrat zajímavý materiál: ratan, nebo skla, kované kov nebo buk.

Multifunkční kus nábytku, který může účinně pásmový prostor a být esteticky smysl v interiéru.

Zde pochoutka stack běží na funkčnost: závod s pomocí police může být umístěna minimálně na podlahovou plochu, takže nemají odstín mezi sebou a majitel byl vhodný, aby se o ně postarat.

Je přirozené, že vlastníma rukama, aby tak učinily v rámci platnosti pouze skutečný mistr, který je schopen pracovat s konkrétním materiálem, a mají k dispozici potřebné nástroje.

Make knihovna může být jakékoliv více či méně trvalé a zpracování materiálu, ale pro výrobce nábytku začátečníky, aby se zapojili do jejich rozmanitost není nutné.

Se stejným účelem jsou postaveny speciální police pro květiny, ale mají tendenci být v klidu, které jsou připojeny k nějakému základu, a kdo ví co ještě resetovatelnou.

Když už mluvíme o aplikovaném tom smyslu, aby knihovnu s rukama tak akorát. Konstrukce se skládá ze dvou svislých a vodorovných základního plechu mezi nimi. Možnosti upevnění neuvěřitelnou sadu a jsou závislé na výrobě materiálu.

 1. Nejjednodušší způsob, jak - k upevnění police na vnější straně základny. Tento způsob montáže je relevantní pro police ze dřeva. Pokud si myslíte, že to nebude pěkné, můžeme vás ujistit, že jsou konektory pro šrouby různých barev.
 2. Každá police má otvory v rozích, v těchto otvorech jsou vloženy tyče oddělují mezi an pluky. Nejčastěji se taková konstrukce nabízí pro plastové regály pro vanou nebo boty. Ale skleněné poličky mohou být uspořádány podobným způsobem. Separační kolony lze chromovaný. Ačkoli kov může být sestaven do knihovny podobným způsobem.
 3. Rozmanitost příslušenství umožňuje zvolit upevňovací prvky, které jsou skryté v těle produktu.

Skladování a shromažďovány na latentní mortise truhlářských spojů, vlastnoručně vyrobených vzácných a drahých prodejů.

Police v našich dnech se může stát klíčovým prvkem interiéru.

To jsou hlavní příklady etazherok designu. Můžete improvizovat a využít dekor. Takže, kované prvky může dát velmi jednoduché a levné výrobky ze dřeva nejen kouzlo, ale také luxus.

Nejodolnější je dřevo knihovna shromážděny vnakladku.

Dobře vyrobený rustikální nábytek vypadá skvěle a hodí se téměř v každém interiéru až do podkroví.

Jak vytvořit knihovnu s rukama jasně. Je nutné určit potřebného materiálu v tomto případě.

 1. Plast knihovna, koupil v obchodě, sestavit jednoduchý, shromáždit dostatek „designer“ v souladu s pokyny a používat jej s radostí.
 2. Při práci se stromem vedle základního hmotné nouzi z upevňovacích prvků (šrouby, hřebíky, rohy). Všimněte si, že strom - materiál náchylný k mechanickému poškození: rassyhaetsya dřevo, dřevo hnije, to žere hmyz. Chcete-li chránit své umělecké dílo, by měla být pokryta lakem nebo voskem. Chcete-li přidat barvy, můžete použít barvy nebo řekl Kohler.
 3. Pokud jde o kov, je třeba podrobněji prozkoumat. Ploché železo police mohou být použity velmi často. V kuchyni - nerez, v koupelně - nerezová ocel, na chodbě - nerezová ocel. Black metal je vhodné s výjimkou nástroje.
 4. Skleněná může být materiál na police, a to jak jednotlivě, tak celkový design.

To může být čtyři nebo více nohy, mezi které polici. Zpravidla, zadní a boční stěny se tak nestane.

Před chtějí naučit, jak dělat věci mají rustikální především dvě věci: stárnutí dřeva při současném zvýšení jeho ozdobné kvality a pevnosti povrchu, jakož i s ohledem na přesně rack regály, montáž spojovacích Spili větve pro sloupy.

Práce se všemi z těchto materiálů vyžaduje určité znalosti a nástroje. Co potom říci o složitějších materiálů.

Pohyb lamel etazherok vnakladku - komerční bezrámové (s bočními stěnami každého audio desku) Stack žebřík.

Použít dekorativní kování, lan nebo kožené vložky

Jaké jsou nástroje, budete muset sestavit police vlastníma rukama, říkat dost těžké, to je přímo úměrná materiálu.

Při práci s plasty:

V případě, že materiál - dřevo:

V případě ocelových polic:

 • řezák na sklo;
 • smirkový papír;
 • bolgarka (pro řezání Spojka spojek).

Přiléhající k síle svých žebřík police police by měla být box ve tvaru bez odstranění.

Některé poznatky o opatřeních přijatých s cílem zajistit, že bude užitečný nejen pro konstrukci nábytku.

Není to, že všechny nástroje užitečné pro vás, ale ne začít pracovat, aniž by bylo po ruce základní technické vybavení.

Nejvyšší poměr pevnosti k množství potřebného pro výrobu materiálů mají police stojanu strukturu.

Stejný pochoutka umožněno vyjádřit v předmětu a získat unikátní věc s minimem materiálu.

Výrobní proces: krok instrukce

Jak udělat poličku, to je docela těžké říct, jestli nevíte, jaký druh materiálu a stavební variantu zvolíte.

Postup je následující:

 1. volba materiálu;
 2. návrhové volby;
 3. měření výšky a šířky výrobku;
 4. Výroba horizontálních polic (velikost musí brát v úvahu svislé sloupky
 5. Výroba svislá podpora);
 6. montáž;
 7. výzdobě.

Plánovat společné dost, ale stack design - není standardní umu, ale jen první krok.

Regálové police shromážděné na lepidlo a kolíky procházejícími přírubou a vstupují do hlubokých vrtů (hnízdo) podle osy vzpěr.

Make knihovna může být jakékoliv více či méně trvalé a zpracování materiálu, ale pro výrobce nábytku začátečníky, aby se zapojili do jejich rozmanitost není nutné.

Konečná fáze - dekorace

Máte-li zájem o otázku, jak udělat knihovnu rukama, než odpovíte. Ale jak se zdobí ready-made knihovnu? Nejjednodušší způsob, jak - k barvě. Vybrat správnou barvu a malovat mou poličku na přední části dřeva nebo kovu. Použít dekorativní kování, lan nebo kožené vložky. Dřevo v kombinaci s kovy, textil, rostliny.

Funkčně - regálové police policové jednotky mohou mít jakoukoli požadovanou výšku a s odstraněním téměř celé šířce.

Kované nebo lité police může být umělecké dílo, funkčně velmi spolehlivé a odolné.

Regálové police jednotky mají poměrně závažný z hlediska amatérské vadou na pultech ukázalo krásné a originální, otočil jsou zapotřebí dřevěné části.

Police s rukama: 50 foto designové nápady

Veškeré příslušenství pro domácnosti a kanceláře

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 6 = 2