Dva-skládací skříň na oblečení

Dva-skládací skříň na oblečení

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šatní skříň - dvě skládací pro domácnosti a kanceláře

Prostorný a prostorná šatna - je to předmět touhy mnoha žen v domácnosti. Ale nejčastěji je stále nepolapitelný sen. Ale kompaktní, ale ne méně objemná šatní skříň - dvě skládací variantu - docela dobře zapadá do jakéhokoli interiéru.

Katalogy výrobců a prodejců nábytku představuje nejrůznější vyrobeny z různých materiálových modelů. Některé vzorky jsou navíc vybaveny mezipatře, který, samozřejmě, občas zvýšit užitečnost designu. V mezipatře, můžete uložit velké množství užitečných (a ne) věcí.

Jaké jsou výhody pyšní šatník? DOUBLE instance představuje dvě samostatné části. V jedné sérii oblečení pro konzoly na straně druhé - v regálech. Někdy v první části horního uchycení další výklenek pro uložení čepice, šály, rukavice. Obě větve jsou pevně zavřené, horní skříň není v kontaktu s ostatními věcmi. Všechny položky jsou přehledně zavěšeny nebo nic zmačkaný a špinavé.

Tam jsou také více „razvitye9raquo; Model. Mezi ně patří kombinace dvou skládací skříň. Co to znamená? To znamená, že další výsuvné zásuvky, které jsou umístěny na spodní straně (méně), jsou uvedeny v vedle standardních částí ve struktuře. Buď výrobce dodal produkt odolnější s úzkými policemi.

Rozměry komerčně dostupných hotových předmětů liší. Existují úzké skříně, existují vzorky s většími sekcí. Náklady na výrobku je v přímém poměru k prostornost, materiál, ze kterého dvě skládací skříň. Cena může být buď nízká (asi 4 nebo 5 tisíc rublů), stejně jako velmi významné.

Používané výrobci materiály, volí v závislosti na ceně kategorie výrobků a jeho funkční vlastnosti. Low-cost segmentu - je model z dřevotřísky a sololit. Další pevné vzorky z přírodního dřeva. Luxusní výrobky jsou vyrobeny pouze z cenných druhů stromů. Kovové konstrukce jsou určeny pro instalaci na veřejných místech.

Levná šatní skříň Butterfly, vyrobené z dřevovláknité desky nebo dřevotřískové desky, je nezbytné v kanceláři. Zaměstnanci jsou mnohem pohodlnější fungovat, pokud jejich oblečení nedávejte na veřejné a úhledně pověsil na konzole. A tam je místo na policích pro tašky, obaly, uzávěry.

Kov, často uzamykatelné skříňky jsou skladovací komory, ve které můžete bez obav opustit osobních věcí při návštěvě tělocvičny a bazény.

Pro domácí uživatelé mají tendenci volit více krásné modelky. Šatní skříň, dvě skládací nebo v kombinaci, je vybrán na základě celkové konstrukční řešení prostoru. Klasický, moderní, vinobraní, minimalismus. Nenalezli jsme to vhodné ke svému interiéru volby? To je v pořádku. Předložíme individuální pořadí, ve kterém jsou stanoveny barvu a velikost, a položky výzdoby. Dostanete opravdu originální kus nábytku.

DOUBLE skříně

Ne každý majitel bytu si může dovolit prostornou šatnu. Z tohoto důvodu, mnoho lidí raději dát skříň pro ukládání a organizování oblečení. Na dnešním trhu existuje obrovské množství takového nábytku. Výrobci vyrábějí různé varianty, které se liší tvarem, velikostí, barev a materiálů.

Současné modely desetiletí je klasický dvě skládací skříň. Pak hovoříme o podrobnostech takového nábytku, analyzovat jeho charakteristických vlastností, rozmanitost, výběr jemnosti a montáž, stejně jako konkrétní příklady několika modelů v interiéru.

Skříň se dvěma dveřmi má mnoho výhod oproti podobných modelů s jedním. Zde jsou některé z nich:

 • Vysoká kapacita. Vzhledem ke své konstrukci v takovém kabinetu bude klást spoustu věcí. Toto pravidlo platí i pro kompaktní modely. Takže pokud máte hodně oblečení, takže výběr nábytku, je tím nejlepším řešením.
 • Volný přístup ke všem věcem. Jedním z nejdůležitějších výhod mlžů šatníku. Dvoje dveře otevřít úplně a vám umožní vidět všechno, co je uvnitř skříně, což není pravda, například kupé skříně, kde jedna polovina konstrukce je vždy skrytý za velkými dveřmi. Tento aspekt je model se dvěma dveřmi jsou velmi pohodlné použití.
 • Univerzálnost. Model dvoudveřové je ideální pro absolutně každé místnosti, ať už je to ložnice, dětský pokoj, kuchyň a předsíň. Dokonce i v koupelně, bude tato konstrukce byla velmi vítaná. Při koupi takového nábytku, uděláte bezpečné volby.
 • Kompatibilita s jakýmkoli interiérem. Bez ohledu na styl vašeho bytu nebyla zdobená, 2 sklopné kus nábytku, aby se vešly organicky. Zda styl je klasický, baroko, country nebo high-tech. Nemůžete starat o to, co nábytek ztratí svůj význam a vyšla z módy. Rozmanitost barev a možností pro design skříní moderních výrobci nabízejí možnost vybrat si ideální skříň pro konkrétní interiér.
 • Snadná montáž. Design je snadná montáž a demontáž. Nepotřebujete řadu speciálních nástrojů nebo jakékoliv speciální dovednosti. Můžete snadno sestavit kabinet sám nebo využít pomoci profesionálních montážních firem.
 • Ergonomie. Konfigurace skříň se dvěma dveřmi poskytují dostatek prostoru pro doplnění. Si můžete dát uvnitř nábytku pohodlných boxů s podporou police, tyče, háčky a věšáky. V moderních obchodech mají vše, co by mohlo v komfortní, jak je to možné organizovat ukládání věcí. Také na prodej je model zrcadla.

V současné době výrobci nabízejí velké množství různých variant návrhu. Níže jsou nejvíce základní druhy skříní se dvěma dveřmi. Separace se provádí jejich funkční účel:

 • Šňůře. Tato konstrukce se rozumí uskladnění oblečení a ubytování jen složený. Pro účely tohoto návrhu, aby se zásuvkami, rozkládací police a košíky dovnitř. Můžete si koupit ready skříň s vnitřním obsahem nebo osobně vybrat příslušné položky a vybavit jejich design.
 • Zavěšení. Jméno tohoto typu mlžů skříně mluví samo za sebe. Musí to být nutně překážkou umístit závěsy a závěsy. Pracovník může být umístěn podél protější stěně konstrukce, nebo kolmo k ní. Také moderní výrobci nabízejí skříně modely vybavené sběrači. Jedná se o speciální automatické zařízení, které snadno a rychle klesá směrem nahoru nebo dolů. Tato technologie umožňuje vnitřní skříň zařízení je velmi uživatelsky přívětivý a optimalizovány. Mimochodem, že v takovém kabinetu hlavní roli hraje závěsů, neznamená, že nemůže existovat žádné police. Často skříně mlži skříňky mají mezipatro nebo dolní police. Nejčastěji jsou používány pro boty a tašky.
 • Kombinovat. Tato možnost se týká sjednocení prádla a skříní v jednom. Struktura pro tento účel se dvěma oddělenými komorami sekčních police. Jedná se o nejběžnější a univerzální typ tohoto nábytku.

Navíc, tento druh neobvyklé véčko skříňce jako šatní skříň. Je to spíše celková struktura, ve které je prostor pro převlékání. Tak je získán jakýsi oblečení.

Nicméně, ne jen to, co můžete psát s použitím takového nábytku. Dvuhsvorchatye vzory jsou stejně vhodné pro uložení horní a neformální a pracovní oděvy, oděvy, knihy, nádobí, figurky a sběratelské. Stručně řečeno, pro vše, co budete potřebovat.

Svými rozměry na oblečení skříňky se dvěma dveřmi lze také měnit. Například malý úzký design je ideální pro koupelny, kuchyně nebo dětského pokoje. Široké a vysoké modely jsou použitelné pro ukládání věcí do ložnice, obývacího pokoje nebo chodby. Výběr nábytku správnou velikost by měla být v první řadě zaměřit na množství věcí, které musí být uloženy ve skříni. Však důležité také sladit velikost struktur s celkovou plochou bytu. Vše musí být harmonický.

Tak, velmi velký double skříň bude vypadat příliš objemné v malé ložnici nebo dětský pokoj. Zatímco pro prostorné apartmány jsou velmi malé skříňky mohou být jednoduše nefunkční. Tak se určitě promyslet, jak velký nebo malý, že by měla být skříň pro vaše účely a pro Váš domov.

Dříve, jako nábytek je vyroben výhradně z přírodního dřeva. Ale dnes, v obchodech katalogu najdete modely z různých materiálů pro každý vkus a rozpočet. Zvažme podrobněji některé z nich:

 • Dřevotříska nebo dřevotřísky. Pro výrobu skříní a ostatního nábytku se často používají dřevotřísky. Používá se jak v čisté formě a laminované. Takový materiál je velmi dobře přístupný, takže výrobky z nich mají velmi nízkou cenu. To je důvod, proč tak výstavba dřevotřísky populární v současné době. Tento materiál má velmi nízkou hmotnost, takže design může být snadno provádět, pokud se k tomu v domě permutace najednou bylo plánováno. Barvy materiálu mohou být samy diverzifikované. Nejčastěji, dřevotřískové desky a dřevotřísky napodobuje barva dřeva. Takové případy jsou poměrně silné a poměrně odolná. Je však třeba mít na paměti, že dřevotřísková deska bobtnání a zhoršit při styku s vlhkostí. Proto je nutné vyloučit jakýkoli kontakt s vodní hladinou.
 • Dřevovláknitá deska. Dřevěných vláken je téměř nikdy použita pro fasády drapák skříně. Ale je nejvhodnější pro výrobu vláknité desky listů zadní stěně konstrukce. Více z tohoto materiálu vytváří spodní stěnu zásuvek. Toto nemá vliv na vzhled a pevnost konstrukce. V tomto případě je takové rozhodnutí může výrazně snížit celkové náklady na hotový výrobek.

 • MDF. Tento materiál je možná nejvíce populární mezi výrobci moderní, low-cost a vysoce kvalitním nábytkem. Skříně z MDF nenáročnou péči, různé vynikající výkon a trvanlivost. Paleta barev pro čela kabinetu a jejich možnosti řešení, které potěší jakýkoli kupce. Ujistěte se, že podívat se na strukturu z takového materiálu, pokud si chcete koupit kvalitní skříň rozpočtové náklady.

 • Masiv. Jaké vlastnosti neměl moderní syntetické materiály, přírodní dřevo je vždy soutěž. Koupí škeble kabinet přírodního materiálu, uděláte výhodnou investicí. Koneckonců, je hodnota tohoto zboží každý rok bude jen zvyšovat. Trvanlivost dřeva kabinetu právě neobvyklé. Design udrží původní vzhled po dobu 20 nebo 40 let, a to nebylo tak dlouho, jak je to možné. A krása barvy a textury přírodního dřeva zaujme svou jedinečností a originalitou.

Šatník pravé dřevo dokonale hodí ke každému interiéru, aby bylo jemnější a elegantní.

Tyto materiály se používají pro výrobu přední rám a skříň. Pro vytvoření potřebného hardware (pera, tyče, háčky a podobně. D.) je nejčastěji používán kov, hliník, nerezová ocel, chromované prvky.

Také často výrobci používají skleněných a zrcadlových ploch na dveře.

Jak již bylo zmíněno, jsou možnosti barev pro konstrukci moderních skříní jsou opravdu nekonečné. Je proto velmi důležité vybrat si skříň dvoudveřová v souladu se stylem místnosti.

Pokud je váš byt je zařízen v klasickém stylu a preferují nábytek vyrobený v diskrétní jemných barvách, jako je bílá, béžová, šedá nebo hnědá. Vzory a ornamenty na fasádě skříně je docela přijatelné, ale je lepší snížit jakéhokoli interiéru na minimum. Stejné pravidlo platí i pro konstrukce určené na pokoji v minimalistickém stylu.

Za režii high-tech by bylo vhodné světlé barvy. Tak neváhejte a koupit strukturu, maloval svěží tóny. Dalších světlé a krásné skříňky s tisk fotografií jsou skvělé pro dětské pokoje. Přitahují pozornost dítěte a poskytuje motivaci k organizovat pořádek věcí.

Světlé pastelové barvy jsou ideální, když chcete koupit věci za byt v „Provence“ stylu. Dobrý bude vypadat fasády se vzorem květin, ovoce, větvičky.

Fanoušci empírovém slohu bude podle představ dvoukřídlých dřevěných skříní s lehkým lesklým povrchem. Harmonicky v kombinaci s produkty, jako jemně vyřezávané a pozlacenými prvky.

Bez ohledu na to, jaký styl vašeho bytu je hotovo, nezapomeňte, že všechno by mělo být s mírou. Nekoupí příliš jasný skříň, v případě, že pokoj už má hodně barevnými akcenty. Dávejte si pozor na harmonii a kompatibilitu barev a materiálů.

Pokud můžete správně umístit skříň dvoudveřová v interiéru, bude tam vidět co nejvíce organicky a nebude přitahovat pozornost odd. Několik možností pro nábytek:

 • Podél zdi. To je nejjednodušší a nejběžnější forma instalace skříně. To je důležité zejména pro prostorných pokojích. Dveře lze snadno otevřít a přístup k obsahu skříně budou vždy zdarma.
 • V rohu. Chcete-li ušetřit místo, hranatý model s dvěma dveřmi jsou ideální pro vás. Toto řešení umožňuje použít „mrtvé zóny“ v místnosti a racionálního využití každý centimetr volných bytů.

Také tím, že pomocí takové struktury lze účinně rozdělit prostor do dvou funkčních oblastí, jako je obývací pokoj a kuchyň. Někteří dokonce vytvořit dvoudveřový šatník jako rám dveří. Tedy jakousi portálu. Vypadá to velmi zajímavé a neobvyklé. Dokonce v moderním obchodě si můžete vybrat nainstalovaného a podlahové konstrukce pro ještě větší úsporu místa.

Chcete-li koupit opravdu kvalitní design, který vám bude sloužit po mnoho let, s ohledem na výběr skříňového dostatečném časovém předstihu. Opatrně se ujistěte, že kvalita materiálů, z nichž je vytvořena konstrukce, byla bezchybná. Příslušenství musí být prvotřídní. Pokud si koupíte skříň s barem, musí nutně být kov, plast ne, jinak položka rychle přijít do rozpadu. Ujistěte se, zeptejte se prodejce certifikáty kvality navrhovaného výrobku.

Také při výběru vhodného designu je velmi důležité vzít v úvahu účel, pro který je to užitečné pro vás, a v souladu s velikostí a designem skříně. Například v místnosti světlé modely vyhovovaly dítěte nejsou příliš drahé materiály, zatímco u žije více optimální pevnou a odolnou konstrukci.

Chcete-li vytvořit nábytek vlastníma rukama, aniž by se uchýlil k pomoci odborníků, tedy v první řadě, si pozorně přečtěte návod. Souprava nábytku vždy připojen podrobný popis a výkresy konstrukce. Striktně dodržovat doporučení výrobce a pak rychle a bez potíží vyzvednout svůj nový kabinet.

 • White dvoudílná skříň s mezipatře v „Provence“ stylu. Tento kabinet bude skutečnou ozdobou vašeho pokoje. Elegantní vyřezávané nohy, nenápadné vzory na fasádě zvýraznit styl místnosti. Uvnitř konstrukce je laťku pro uvedení věcí na ramínkách. Také design poskytuje prostorná horní police.
 • Motýl skříň s módní design. Tento design je malován v univerzální bílé barvě, která vypadá ekologické v každém interiéru. Na dveře skříně řezat malé srdce, které dodává modelu originalitu a romantiky. Tato možnost je ideální pro malá holčička pokoje nebo ložnice. Ve spodní části konstrukce je zásuvka.
 • Dřevěná skříň v klasickém stylu. To je pravda, příkladem krásný starožitný nábytek. Masivní konstrukce vyzdobit interiér v klasickém stylu, důraz na unikátní a luxusní prostředí. Tento kabinet bude sloužit po celá desetiletí.
 • Dvou-dveře skříň se zrcadlem. Tento model poskytuje maximální zdrženlivosti a funkčnost. Konstrukce je vyrobena ze dřeva, na jedné z dveří je velké zrcadlo. Tato skříň je ideální pro chodby a ložnice.
 • Původní design pro školky. Tento model - skutečný najít pro dětský pokoj. Krásný design potěší děti i rodiče, a prostorné, komfortní a police umožňují umístit všechny potřebné oblečení. Boxy a tyč umožní vždy udržet věci v pořádku. Světlé barvy kabinetu vhodná pro každý interiér a příjemné na pohled.

Jak sestavit dvě skládací skříň, naleznete v následujícím videu.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Levný dvoukřídlé výklopné skříňky v našem internetovém obchodě

Vaše věci nejsou najít své místo a nikde stanovit nějaké nové oblečení? Pokaždé, když mají balit své oblíbené šaty v těsném boxu? Koupit dvě skládací skříň houpačka - otázka uložení budou ztraceny během několika minut! Přineste své oblíbené oblečení v naprostém pořádku.

Velká skříň - hlavní kurátorka z vašeho šatníku. Pouze zde můžete dát šaty, halenky a saka ve formě žehlit - již nebudou muset věnovat více času železo. Úhledně hung oblečení šetří čas poplatků - celý svůj šatník bude v očích a v perfektním stavu.

Udržet věci v zásuvkách a boxů nepraktické - je nutné vynaložit hodně času najít stejné šaty a zpět zbytečné skládání oblečení. Šatní skříň vám umožní snadno vybrat oblečení pro dnešek a ne trávit příliš mnoho času. Extra police, můžete také uložit boty, pásky a klobouky

V závislosti na složení šatníku vybrat nejvhodnější produkt pro vás:

 • nízko v místnosti je nejlepší koupit dvě skládací skříň bez mezipatře - výrobek nebere celou oblast a bude obsahovat nejaktuálnější oblečení;
 • na malém prostoru fit rohové skříňky;
 • výška nábytku by nemělo jít až ke stropu - ke snížení vizuální prostor;
 • zrcadlové vložky na dveřích nejen pomůže vybrat oblečení, ale také „rozbalit“ area;
 • skříňka na nohách bude vypadat méně masivní a bude uložení obuvi pod ním;
 • světlejší odstíny vhodné pro malé místnosti a tmavé přispěje k závažnosti prostorných pokojích.

Shop On-line BestMebelShop vám pomůže koupit dvoukřídlé výklopné skříňky levně od výrobce v Moskvě. Zajišťujeme rychlou dodávku a montáž zboží přímo na místě.

Pokud chcete, aby se vešly do vnitřku skříně je perfektní - dodržovat několik tipů:

 • lak je ideální pro high-tech stylu, a matné - praktickým řešením pro děti;
 • obarvit dekorační prvky a rukojeti by měl odpovídat podrobnosti o dalších kusů nábytku;
 • Pokud je podlaha provedena pod stromem, není nutné volit skříň stejného odstínu - v místnosti bude „vyčerpaný“;
 • není nutné umístit zavěšena skříně ve dveřích - výrobky budou zabírat uličky.

BestMebelShop - levná posezení s dodáním v Moskevské oblasti a v Moskvě. Zaručujeme vám personalizované kvalitní služby pro každého zákazníka. Náš personál učiní nákup nábytku snadný a příjemný zážitek.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

78 − = 74