Ecowool znevýhodňuje recenze videa

Ecowool znevýhodňuje recenze videa

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Ecowool znevýhodňuje recenze videa

Zvolené téma neexistuje.

Masmédia osvědčení o registraci číslo FS 77-20303 E ze dne 29. prosince 2004, vydané Federální služby pro dohled

soulad s právními předpisy v oblasti masové komunikace a ochrany kulturního dědictví. © Design - Studio „Avtograf9raquo;

nevýhody ecowool

Volba topné těleso - je jedním z hlavních problémů, kterým čelí pracovníci podílející se na stavbě. Na dnešním trhu představuje širokou škálu materiálů, které se liší v kvalitě, ceně, trvanlivost a dalších výkonnostních charakteristik. Velká poptávka mezi staviteli má ecowool, který se objevil na počátku minulého století.

Tato celulózová izolace kromě příznivců a odpůrců je, že se děje po dlouhou dobu výslechu zásluhy celulózových vláken. Pokud budeme analyzovat reakce spotřebitelů, existuje kromě pozitivního najdete řadu negativních stanovisek. Je třeba poznamenat, že specialisté na odpovídající profilu ecowool testovány, uvedeny výhody a nevýhody, které má topení.

Takže předtím, než odhalí všechny nedostatky ecowool by měl pochopit, co to znamená izolaci celulózy. Ecowool je moderní izolace, která je vhodná pro širokou škálu budov. Ve své struktuře ecowool světla, vláknitý a drobivý. Kromě speciálně upravené složení celulóza celulózové vlákno obsahuje různá aditiva zlepšující vlastnosti materiálu. Mezi tato aditiva je možno uvést antiseptika.

Jak bylo uvedeno výše, ecowool použít pro různé typy prostor. Používá se pro izolaci nákupních center, skladů a hangárů. Tento materiál je vhodný pro tepelnou izolaci prostor s vysokou vlhkostí. Výborné funkční vlastnosti ecowool vedlo k rozsáhlému materiálu.

To ecowool poskytuje bezproblémovou tepelně izolační vrstvy, poskytuje dostatečně účinné tepelné izolace. Výsledkem je, že majitelé těchto prostor lze ušetřit na placení za vytápění v zimě. Stojí za zmínku, je skutečnost, že bezešvá izolace vyniká nejen svou účinnost, ale také skutečnost, že je bez odpadu.

Stejně jako jakýkoli jiný stavební materiál, kromě výhod ecowool má řadu nevýhod.

by měl v první řadě třeba poznamenat, že Instalace celulózová vlákna jsou lepší svěřit zkušený a kvalifikovaný. V opačném případě se materiál může být nedostatečná ležet rovnoměrně na povrchu, které nepříznivě ovlivňují její kvalitu.

Další nevýhodou celulózových vláken - je že je třeba mít speciální zařízení, schopnost správně a kvalifikovaně provádět instalaci izolace. Nejvyšší kvalita je k dispozici pouze při použití speciálních vháněním stlačeného vzduchu systémy. V suchém způsobu instalace ecowool silně zaprášené a v mokré - vysychá dlouho.

Je třeba poznamenat, že mnoho lidí v dnešní době, studovat výhody a nevýhody celulózového vlákna, přemýšlet o tom, olověné škodí. Pohled z nežádoucích účinků olova obsažených v ecowool je chybná. Všechny komponenty, které tvoří nezávislé topení, bezpečný pro lidské zdraví. Proto se mluví o nedostatcích ecowool, poškození kabelu by měl být zrušen.

Na závěr je třeba poznamenat, že pouze pečlivá analýza výhod a nevýhod celulózových vláken, čtení recenzí nebo sledování videa na tento materiál, můžete s jistotou hovořit o vhodnosti nákupu tohoto ohřívač speciálně pro váš domov. Tento materiál je šetrný k životnímu prostředí a bezpečné pro lidské zdraví.

 • přečíst

Septický Topas: znaky, výhody a nevýhody

Kované železné altán: výhody a nevýhody

izolace Rockwool

Takhle? Ukaž svým přátelům:

 • přečíst

Septický Topas: znaky, výhody a nevýhody

Kované železné altán: výhody a nevýhody

izolace Rockwool

Tak to dopadá žít vůbec špatné))

Ecowool na jakémkoli ekologichneee a bezpečnost jakéhokoli jiného topného tělesa.

Tady a myslím, že nic!

Bydlím v domě s ecowool 7 let, žádný problém.

Jsem si postavil dům z cihel ecowool ivnem hodnotě prach když svítí slunce Vokno lze jasně vidět, že to říct?

Tome, jestli byste se podívat na videu v článku, takový nesmysl o nedostatcích ecowool nebude psát. O ekologii a o obsahu olova v ecowool říká, že je to místo, kde se v případě, že látka byla vyrobena z podvodníci kvalitních surovin. A je-li certifikovány výrobcem, pak tam může být problém. Takové výrobky nebezpečné pro zdraví, by se prostě nedá dělat, a to zejména v Evropě a Spojených státech, kde je dlouhodobě osvědčená tento materiál

Chtěl bych dodat, že ecowool má následující nedostatky než ty, které jsou uvedeny v tomto článku. Všechny mé argumenty níže uvedené osoby:

1) se smršťuje, pokud otsyreet (platí pro regiony s vlhkým klimatem, pokud ještě vytápět domov zřídka)

2) Ano, je nehořlavý, ale doutnající pryč!

3) existuje jiný pohled z prachového ekovaty podporuje rozvoj alergických onemocnění, a dokonce zakazují rakoviny Boha. Nicméně konvenční minerální vlny také není neškodný, to není přesně, ale prach nerozpouští se v plicích a lepidlo na bázi formaldehydu.

Ecowool: charakteristiky, hodnocení aplikace

Uteplenie- nedílnou součástí stavebních prací. Téměř každý dům potřebuje izolaci. Po tom všem, bez ohledu na to, jak dobře mohou být vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, bude teplo ještě odejít. Určitá část uniká okny a dveřmi, někteří stěnami. Nejvíce teplo je ztraceno přes strop. Ušetřit na vytápění domů, komfortní a útulné, je nutné provést izolaci. Ne nadarmo v těchto dnech, existuje mnoho materiálů, které mohou izolují budovy. Je pozoruhodné, že existují nové produkty, které jsou vhodné pro tento účel každý rok. Každý, kdo je obeznámen s pěny, minerální vlny, polyuretanové a další. Ale, že máte dost nový materiál pro tepelnou izolaci, což se ukázalo jako výborný. To ecowool.

Pokud jste ještě neslyšeli o tom, že není překvapující. Ecowool moderní materiál, který je ideální pro zahřátí domovy. V tomto článku jsme se blíže podívat na vlastnostech celulózových vláken, vlastnosti, výhody a nevýhody, stejně jako znát skutečné reference od kupujících. Takže si můžete plně ocenit ecowool jako topný materiál.

Již víme, několik „vat9raquo;, který se ideálně hodí pro tepelnou izolaci. Tato minerální vlna, čedičová vlna, skelná vlna. A co říci o ecowool? Stává se okamžitě jasné, že předpona „eko9raquo; To ukazuje na ekologickou čistotu materiálu. Čtete správně! Ecowool je považována za nejvíce šetrné k životnímu prostředí materiál pro izolaci. A víte proč? Vše se děje v jeho složení. Hlavní složkou celulózového vlákna - drť, recyklovaný papír. Papír, jak víme, je vyroben ze dřeva. A co může být ekologičtější než dřevo? Ukazuje se, že ohřívač má většinu vlastností dřeva. A teď další informace o složení.

Celulóza produkce Fiber jednoduché. Zde jsou jeho hlavní složky:

 1. Odpadní materiály nebo odpady lepenka a papírenský průmysl. To může být vadné výrobky, které se objevují na vydávání různých tiskovin (noviny, časopisy, knihy), zbytků při výrobě obalů z vlnitého kartonu, stejně jako všechny druhy odpadů a vadné díly vyrobené z papíru a lepenky produktů.
 2. Papír nebo novinový papír. Tyto suroviny nižší kvality, protože má zvýšenou citlivost na znečištění a zahrnutí má nehomogenní a raznosortnyh materiálů.

Ale, jak strom má své nevýhody, například, dobře osvětlené, hnilobu a absorbují vlhkost, pak ecowool vždy jde dále zpracovávány speciálním bezpečnostním zařízením. To dělá ecowool odolný proti vlhkosti, ohně a hniloby. Obecně platí, že složení materiálu následovně:

 • změny zpracování celulózy je přibližně 81% v procentech;
 • Zabírá asi 12% kyseliny borité, které slouží jako antiseptikum na ekovaty. kyselina Ecowool chrání proti vlivu houby, plísně, zabraňuje tvorbě bakterií a jiných mikroorganizmů. Jejich nepříznivý vliv na izolaci;
 • zbývajících 7% z celkové hmotnosti tvořily tetraboritanu sodného. Jedná se o silný zpomalující hoření, které má vlastnosti insekticidní. Co je to za? Je to jednoduché - je tetraboritan sodný činí ecowool nehořlavý, což zvyšuje jeho bezpečnost.

Díky všechny komponenty ecowool stávají poměrně často používán pro výstavbu různých stavebních konstrukcí. Dokáže izolovat dům, domek, sklad a obchodní prostory, stejně jako nebytové veřejných budov.

Specifikace ekologická vlna

Něco málo o samotný materiál a jeho výroby, jsme se dozvěděli, teď je hlavní - vlastnosti a specifikace ecowool. Podíváme se na 8 bodů, které budou analyzovat materiál.

 1. tepelná vodivost - 0,032-0,041 W / C.
 2. Hustota materiálu - od 30 do 75 kg / m 3.
 3. izolačního stavu - vysoká, pohlcuje hluk.
 4. Skupina hořlavosti - T2. ekovaty spalin je neškodný.

 • Odolnost proti biologických složek - vysoká.
 • Odolnost vůči vlhkosti - dobrá. Ecowool vydržet kondenzaci, a po zaschnutí neztrácí své vlastnosti.
 • Skupina tvorby kouře - D2.
 • PH indikátory - od 7,8 do 8,3.
 • Jak můžete vidět, ecowool mírně horší tepelné vodivosti pěnové hmoty, ale tato čísla nejsou tolik. Navíc, na rozdíl od polystyrenu, ekologická vlna nehoří, a nebude jíst hlodavce. Budeme-li se již hovoří o rozdílech z jiných materiálů a přínosech, ať bližší pohled na to, co klady a zápory izolačního materiálu.

  Nevýhody ecowool jako ohřívač

  Za prvé, začít s špatné. Je to škoda, aby věděli, že v každém obchodě nemohou koupit produkt, který bude perfektní ve všech ohledech. Každý výrobek má své silné a slabé stránky. Totéž platí pro celulózová vlákna. Spolu s celou řadou vynikajících vlastností, má některé nevýhody. To je normální! Vše, co potřebujete - je poznat a zjistit, jestli je izolace vhodná pro daný účel, nebo ne. Všechny nevýhody celulózová vlákna lze snadno neutralizovat, pokud víte předem.

  Takže budeme kritizovat ecowool na maximum, takže vybrat tolik jako 6 negativa, která má ekologickou vlny.

  1. Celulózové izolace Fiber vlastnosti jako materiál je poměrně vysoká, ale míra začíná klesat v průběhu času. To je způsobeno několika důvodů. První z nich - v průběhu operace ecowool začíná klesat objem. Obrázek je až 20% z celkové hmotnosti materiálu. Podle doporučení odborníků, aby se zabránilo sedimentaci ekovaty muset zpočátku usnout při zahřátí topné materiál s nadbytkem, zhruba 20-25% z celkové hmotnosti. Takže budete moci pokrýt sediment v budoucnu. Druhý důvod - tento materiál bude absorbovat velké množství vody, o &9ndash;15%. Pokud ecowool impregnaci a není suchý, tepelná vodivost pádu. To je důvod, proč je důležité, aby se větrací mezery při pokládání materiálu.

 • Ecowool izolovat prostor není tak snadné. Sypký materiál, takže nakrmit připravena plocha musí mít zvláštní vybavení. Tento moderní profesionální nafukovací zařízení. Přes vzduchové hadice ecowool dodávány na správném místě, který je připraven v předstihu. Zařízení rovnoměrně Přidat topný materiál s požadovanou hustotou, aby se zabránilo srážení.

 • Pro vysoce kvalitní izolaci a zateplování budov, za pomoci speciálně vyškolených lidí, kteří mají zkušenosti a znalosti pro práci s ecowool. Chcete-li dělat vše, co s rukama, budete muset hodně snažit. I v tomto případě je účinnost 100% není zaručeno.

 • Je třeba poznamenat, že v případě, že dopustí suché formě montážní materiál, vzniká prach, a v případě mokrého montáž ecowool být dlouhý uschnout. Vzhledem k tomu, tloušťce vrstvy a atmosférických podmínkách, je nutné sušit 48 až 72 hodin. Někdy tam může být více. A to není vždy spokojeni s rychlou výstavbu. A to díky mokrým způsobem lze dosáhnout nejlepší kvalitu izolace a zvukové izolace.
 • Porovnání ecowool s jinými materiály, jako je polystyren nebo minerální vlny, je zaznamenán nízkou tuhost. Materiál zcela drží svůj tvar, takže je obtížné pracovat na vlastní oteplování. Bez pre-kolíkové rámu nemůže dělat.

 • Odborníci uvádějí, že ecowool uplatňovat v oblastech, v blízkosti ohniska požáru se nedoporučuje. Například oblasti v blízkosti komínu nebo komínů. Přestože materiál nehoří, ale neustálý vliv tepla, se postupně začíná doutnat. Pro další ochranu izolační bariéry konstrukt azbestových desky a čedičové vlny s fóliovým povrchem, který bude odrážet teplo.
 • Ale pojďme se bavit o smutný, protože topný materiál má mnoho jeho výhod, které budeme dále hovořit.

  Hovořili jsme trochu o tom, že tento materiál je často používán pro místnosti s vysokou vlhkostí. Ale toto není jedinou výhodou produkty. Drcené a recyklovat buničina má mnoho výhod.

  1. Vynikající kvalita ecowool odhlučnění. Pokud budeme dělat vrstvu materiálu cca 15 mm, bude schopen absorbovat až 9 dB hluku. To je opravdu vysoké číslo. Nebudete slyšet hluk z ulice, hukot strojů, déšť, vítr a tak dále. D. To je důvod, proč výrobky často používán pro letiště, stadiony a hudebních studií.

 • Vzhledem ke své vysoké tepelné vodivosti ukazatele ecowool pro kvalitní izolace je potřeba docela dost materiálu. Příkladné parametry jsou následující: 1 m3 vyžadovat 28-65 kg krmiva. Heat nezmizí, přetrvávající v místnosti. Takže jste výrazně ušetřit na účty.
 • Absence toxických a škodlivých látek ve formulaci. Zdraví - to nejdůležitější, co máme. Z tohoto důvodu by mělo být chráněno. Používání ecowool, nemusíte se starat o to, co bude poražen ve vzduchu škodlivých látek. Dokonce i výrobky pro děti je naprosto bezpečná. Nicméně, před nákupem se zeptat, jaký druh retardéry hoření výrobců byly použity pro výrobu. To má nejlepší kvalitu, borax nebo borax. Pokud jsou přítomny v síranu složení ekovaty amonného a kyseliny borité, že tento materiál je nepříjemný zápach.

 • Díky hromadné způsobu izolace, ecowool dostane do nejnepřístupnějších pracovních míst. V přítomnosti zařízení a připravovaných návrhů na Weatherization pracovního průchodu poměrně rychle. Vzhledem k tomu, že vrstva je získána ekovaty monolitické, bez tepelných mostů, kterými odchází teplo.
 • Vlastnost ecowool dýchat. Těší paropropustnost výrobku, dýchá jako strom, vytváří příznivé mikroklima v prostorách.
 • S otevřeným zdrojem požáru, bude materiál pouze hnisat, ale nikoli k šíření požáru.

 • Dobrá biostabilní ekovaty zajišťující, že jsou formy, nebo houby nejsou vytvořeny na povrchu. Ale myši a další hlodavci nemají jíst syrové.
 • Nemáte dost peněz na zateplení? Nezáleží na tom! Po ecowool je demokratická a přístupné náklady. Hodnota za peníze - kvalitu na nejvyšší úrovni.
 • To je to, teď víte, pozitivní i negativní stránky materiálu. Shrneme-li, můžeme říci, že ecowool - to je docela vhodné izolace, který je schopen sloužit vám kvalitní služby. Ale ať všichni výrobci jako psát? Co říkají uživatelé, kteří se snažili materiál?

  Řekl Sergej od města Penza, „Long myšlení, než ohřát dům. Rozhodl jsem se použít ecowool srovnání typ izolace role. Uvědomil jsem si, že všechno bude lepší a levnější. A tak se stalo. Ecowool zvládá svůj úkol. Nevýhody nenašli. "

  Ale Victor z Petrohradu napsal: „Izolační špatné! Jak se ukázalo, ti, kteří jsou alergičtí na prach knihovnu, žijící v domě zahřeje ecowool prostě nemožné. Od 3 let, kteří přišli do domu, 2 roky trpěl kopřivky. "

  Igor říká: „Kvalita izolace ecowool jsem spokojený. 4 roky provozu, je vše v pořádku. Jediný případ, kdy nedávno otevřel krabici a zjistil, že ecowool mírně ustoupila. Možná byly chyby během instalace. "

  Ekologická bavlna, další topný materiál, který má své výhody i nevýhody. Chcete-li určit volby, pečlivě přemýšlet o tom, zda je vhodné ve Vašem případě. A díky těmto informacím bude snazší, aby tak učinily.

  Str. Most Dorogomilovskaya 10

  Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  69 − = 64