Electric Tandoor

Electric Tandoor

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Electric Tandoor

Zanechat žádost o slevu

Použití elektrických tandyrs

v gastronomii

Tandoor používán v kavárnách a restauracích rychlého občerstvení koláče

Tandoor Restaurace v

Používat elektrický Tandoor, kde je možné dát dřevo

Tandoor pro Chayhona

Tandoor - nedílnou součástí východní kultury

Tandoor klíč

Naše elektrické tandoor je připraven k použití. Není potřeba vybudovat nebo obkladyvat.

Více než 15 koláče na jedné kartě

Tandoor pro domácí použití

Možná stojí za to vyzkoušet!

Elektrické Tandoor tortilla a barbecue

100% ruční práce!

Electric průměrný tandyr

Elektrické tandoor vhodný pro domácí použití.

Tandooru průměr - 43 cm

Příkon - 1,5 kW.

Dvoufázový připojení fáze / fáze

Electric Tandoor velká

Vhodný jak pro domácí použití i pro stravovacích zařízení.

Tandooru průměr - 58 cm

příkon - 5 kW. (1 helix)

Třífázová přípojka, fáze / fáze.

Elektrické Tandoor velká

Doporučujeme používat Tandoor restaurace. Schopen provést až 15 koláčky na jedné kartě.

Tandooru průměr - 82 cm

Spotřeba energie - 10 kW. (2 spirály, 5 kW každý)

Třífázové připojení fáze / fáze

Více než 5000 zákazníků po celém Rusku Tandooru nakupovat u nás!

Tandoor - 100% ruční

Na rozdíl od jiných společností, jejichž produkty jsou vyrobeny s použitím die lití pod tlakem, naše Tandoor jsou ručně vyrobené!

Vyrábíme příslušenství, které lze proměnit obyčejnou Tandoor tortilla do kompletního, multifunkční troubou.

Dodáváme po celém Rusku v krátkém čase za použití dopravní společnosti časem prověřené.

Slevy na hromadné objednávky

Slevy pro stálé zákazníky, stejně jako restaurace a prodejců. Zaregistrujte se a získejte individuální bonus od nás.

Dřevem tandoor sem svědčit

TC "Silk Road"

Vyrábíme život chutnější

8 (901) 784 07 66

8 (495) 142 79 88

Vám bude co nejdříve kontaktovat.

Ochranu vašeho soukromí je pro nás důležitá. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli ochrany osobních údajů, který popisuje, jak používat a ukládat informace. Přečtěte si prosím naše dodržování pravidel důvěrnosti a dejte nám vědět, pokud máte jakékoliv dotazy.

Shromažďování a použití osobních údajů

V rámci osobních údajů se týká údajů, které mohou být použity k identifikaci konkrétní osobu či komunikaci s ním.

Z můžete být požádáni o zadání osobních údajů kdykoliv, když jste komunikaci s námi.

Níže jsou uvedeny některé příklady typů osobních údajů, které můžeme shromažďovat, a jak můžeme využít těchto informací.

Jaké osobní údaje, které shromažďujeme:

 • Necháte-li přihlášku na webových stránkách, můžeme shromažďovat celou řadu informací, včetně jména, telefonního čísla, e-mailové adresy, atd

Jak používáme vaše osobní údaje:

 • Shromažďujeme osobní údaje nám umožní vás kontaktovat a informovat o jedinečných nabídkách, propagačních a dalších akcí a nadcházející události.
 • Čas od času, můžeme použít vaše osobní údaje pro odeslání důležitá oznámení a hlášení.
 • Můžeme také použít osobní údaje pro interní účely, jako je audit, analýzu dat a různých studií s cílem zlepšit naše služby a poskytne vám rady o našich službách.
 • Pokud jste se zúčastnit slosování, soutěže nebo obdobné činnosti, které umožňují, můžeme použít tyto informace pro správu takových programů, které poskytují.

Zpřístupnění informací třetím stranám

Nechceme zveřejňovat informace získané od vás třetím stranám.

 • Musíte-li - v souladu se zákonem, soudní řád, ve studii, a / nebo na základě společných požadavků nebo žádostí z vládních agentur na území Ruské federace - sdělit své osobní údaje. Můžeme také zveřejnit informace o vás, pokud zjistíme, že je toto zpřístupnění nezbytné nebo vhodné pro účely bezpečnosti, vymáhání práva nebo jiné společensky závažných případech.
 • V případě reorganizace, sloučení nebo prodeje můžeme přenášet osobní údaje budeme shromažďovat odpovídající třetí stranu - postupníka.

Ochrana osobních údajů

Bereme opatření - včetně administrativních, technických a fyzikálně - k ochraně osobních údajů proti ztrátě, krádeži a zneužití, jakož i před neoprávněným přístupem, zveřejněním, pozměněním a zničením.

Chraňte své soukromí na podnikové úrovni

Aby se zajistilo, že vaše osobní údaje jsou v bezpečí, přinášíme standardy důvěrnosti a bezpečnosti našich zaměstnanců, a přísně sledovat provádění opatření na zachování důvěrnosti.

Jaký je tandoor a jaký je druh

Každý, kdo alespoň jednou v životě snažil vařit na otevřeném ohni nic jiného než kuřecí šunky nebo masa, ocení výhody, které mají jednotlivé vlastníky tandoor, vyrobené z hlíny. Koneckonců, plameny rovnoměrně a udržuje teplo po dlouhou dobu. Dokud oheň hoří (příprava uhlí) se mohou připravit horkou jídlo, např., vynikající Uzbek pilaf. Když teplota dosáhne maximální režim, nejvíce času zahájit přípravu pita chléb, tortilly, pečená zelenina, drůbež, ryby nebo ochucené maso, které má vynikající chuť analogů, gril nebo gril.

Zahřát Tandoor (hliněné peci in) nevyžadují mnoho úsilí: stačí položit požadované množství dřeva (Jehličnany by měly být vyloučeny), potom otevření popelník a zapálení paliva. Zbývá počkat, až ohřívá plamen pece. V případě, že bimetalový teploměr není k dispozici, zjistit, kdy můžete začít dost jednoduše vařit samosas nebo pastilky. Pro tuto hůl do spálené konce již provedené na vnitřních stěnách. Pokud černá zmizí a stěna zůstane čistý - Turecká tandoor připraven k provozu. Shromažďujeme uhlí společně a pokračovat v procesu. Tandoor funguje poměrně efektivně.

Arménský Tandoor volal tonir, a tady v Indii - tandoor - funkční pec, která používá muže tak dlouho, jako protipól v podobě kamenné ruské kamen. V každé zemi jeho jméno: Ázerbájdžán - Tandir, Georgia - Tone, v Tádžikistánu - tanur, ve východním Turkestánu - tonur, Uzbekistán - uzbecké tandoor.

Přes různými jmény, příprava principu jednoho - to je směs jílu a konstrukci speciálních plniv, které se používají nejen pro vaření, ale i pro vytápění domácností. Samozřejmě, že současné modely se liší od starověkého funkčnost prototypů mobility a estetický vzhled. První zmínka v historii analogů - turecká a gruzínský tandoor - odkazují na 10-12 století. Zmínil se nejen jako kamna na vaření, ale také jako něco posvátného.

Sláva tohoto vynálezu je přičítán Sarts - kmenové věřících, kteří pevně věří, že tonir - fenomén inspirovat a je domovem úžasné duchů - peri, které lze považovat za analogické s víly z Evropy. O několik století později tandyrnaya trouba začal být vnímán mnohem jednodušší.

K dnešnímu dni, použijte velká počet různých Tonirujushchaja, který může být mobilní nebo stacionární, vertikální a horizontální, elektřinu a plyn (výhoda - není nutné zahřívat) a konvenční dřevo. Jejich použití pro výrobu cementu, kovu, cihly, jíl a písek.

Je třeba poznamenat, že klasiky - keramický design - nejlepší volbou pro poskytování, jakož i pro vaření zdravé a chutné jídlo, kromě toho je odlišná trvanlivost a schopnost používat v zimě. Uzbek pilaf, vařené v tandúr kovu, odlišné nepříliš příjemná chuť železa. Beton pece jsou nehygienické, protože spodní strana všech produktů zrn jistě zůstávají částice písku nebo cementu. Proto vyvstává mnoho otázka - jak používat gruzínskou tandyr?

horizontální modelu mají hmotnost asi 80 kg. a používají se hlavně pro vaření na pečení pokrmů z ryb, masa nebo zeleniny, a, samozřejmě, uzbeckém placky, které je ochuceno sezamovým semínkem. Takový jíl trouba by měla být nastavena na zem, která bude výška být 1 m., A topeniště by měl mít polokulovitý tvar nebo vejce, umístěnou vodorovně. Před montáží připravené cihlové nebo kamenné základy, stejně jako vnitřní a vnější bednění. Bednění musí být nainstalován na základně a jíl injekční. Za to, že návrh by měl schnout což bude vyžadovat 7 až 10 dnů. pečený poté. vybavit komín není nutně výrobek.

V procesu vypalování vnitřní bednění je spálen a nebude muset vytáhnout, ale musí být demontována exteriéru. Proces pečení by měl probíhat rovnoměrně - teplota by neměla ostře pokáral. Na konci vnitřní strany je leštěný, a rozmazaná trhliny k dispozici druhá vrstva hlíny. Potom je třeba znovu vypálit Tandoor. To je ono - Turecká tandoor pro domů připraven k provozu.

Přenosné elektrické tandoor k výslechu - jakousi elektrickou troubou. nové modely vybavena nejen Tenom, ale mají také dálkové ovládání, díky níž je možné zvolit nejvhodnější způsob přípravy jakýchkoli produktů. Popis těchto modelů můžete sledovat video na internetu. Takový elektrický tandoor pro koláče, samosas a kebab. Uzbek pilaf, vařené v tandúr Turečtina, není výjimkou. Jedinou nevýhodou, která má přenosný Tandoor Peršan, je absence příjemnou vůní kouře.

Tyto modely byly široce používá od počátku roku 2002 a, soudě podle názorů, jsou tou nejlepší volbou pro kavárny nebo restaurace. Tato kovová konstrukce ve tvaru krychle s střepu uvnitř, který se vyrábí, a karta komplex. Hlavní rozdíl od běžných takových tandyrs je schopnost používat že v interiéru. Jedinou podmínkou - dobré větrání. modely plynové vybavené regulátorem teploty, a ještě zahřátí zásobník se používá a kamení. Také zde je kontrola selhání zapalování, odnímatelným krytem a piezoelektrickým zapalovačem.

Existuje několik typů vertikálního Tonirujushchaja. Nejprimitivnější - jáma vykopané v zemi a lemované cihel pokryté hlínou. U těchto modelů vyžaduje potrubí pro přivádění vzduchu do palivové dříví, když je víčko uzavřeno.

K dispozici je také pevná nebo semi-kopaných druhy. Hlavní nevýhodou je složitost implementace jeho vlastní, jako požadovaných specifických dovedností. Špatný výběr designu a materiálů může vést ke krátkodobému používání - jedná se o nesprávný teplota, což vede k popraskání povrchu. A to samozřejmě vliv na kvalitu vařeného jídla.

Chcete-li skutečný domácí turecký tandoor třeba šamotové jíl, písek a organické plnivo, role, která může působit pro vlny ovcí nebo velbloudů, užitečné a pochopení toho, jak používat tandyr. Bílá hlína - je tou nejlepší volbou, protože produkt získat co nejodolnější. Ale tajemství je nejen v jílu, důležitým faktorem je dovednost a dovednosti vypalovací zámečnické.

Tyto konstrukce jsou poměrně obtížné a není příliš vhodný pro použití ve špatných povětrnostních podmínkách. Také to zvyšuje výdajové části, vzhledem k dodatečné zhotovení základu. I když není pochyb o tom, gruzínská Tandoor, postavený vlastníma rukama - je druh úspěchu.

Funkčnost a krásný mobilní tandoor

Více funkční, estetické a vhodnou volbou - přenosná. To lze přičíst vertikálního typu, a tvarovat podobá antické amfory. To může tandyr Turkish plnit nejen funkci vaření, ale to bude trvat své místo v interiéru jako dekorativní prvek. Představte si, jak to bude vypadat váš chalupu, pokud je zdobena starověké "amfora“. Turkish tandoor vypadá skvěle vedle rybníka, fontána, bazén nebo rybník.

Takže, co byste měli hledat při výběru tento nádobí? Velikost určuje počet bloků, které mohou být připraveny současně. Velmi důležité je hmotnost - tam jsou přenosné Modely od 30 do 140 ° C kg. Ačkoli elektrický tandoor váží mnohem méně.

Žádný americký BBQ nebo grilování nemají tyto výhody a přínosy, as turecký přenosná tandoor. Čas potřebný pro přípravu pokrmů závisí na velikost a typ vybraných výrobků.

Internet-shop "Tandoor-Master"

Electric tandyr - zvláště

Electric tandyr - zvláště

Příběh tandoor jde hluboko do starověku do nomádských kmenů, kteří se hliněné přenosné táboření kamna. Připravený pak pita chléb a koláče, tam se otočil jen zřídka se na maso a zeleninu. Když nomádi stal sedavý, transformována a trouba - tandoor stal stabilní a robustní.

Obecné informace o jílu trouby

Tato trouba je charakteristický různými národními tradicemi Kavkazu a Asii, který v mnoha ohledech to bylo používáno. V Arménii se tandoor byl použit nejen na vaření, ale i pro vytápění domácností. Kromě obvyklých aplikací, pece, zvané tonir také využívány k léčebným účelům jako topným elementem a v odlehlých vesnicích, kde nebyl žádný kostel svatební obřad provádí před tonirujushchim.

Trouba tvaru džbánu nebo vejce s dolní cut-off. zaměření funkce je podobná do kotle. Krk je mnohem užší než dno. Tandyr z hlíny šamotu nebo cihel trvanlivé, odolné vůči vysokým teplotám.

Proces vaření v jílu lokusu je sekvence akcí:

 • Zapálil oheň a zdroj tepla na maximum. Ash jáma, která se nachází pod, ne blízko. Výška plamene může dosáhnout 1,5 m při zapalování. Když se pec hliněné stěny získat načervenalé zbarvení - přípravná fáze byla dokončena, keramika zahřeje a je připraven, aby své teplo do potravin se připravuje.
 • Příchod uhlí - čas uzavřít důl popel. Stěny topeniště a ponoří se do ní jídlo sypané vodou k vytvoření mokré výparů do atmosféry.
 • Víko je uzavřený a zajišťuje rovnoměrné pečení potravin v troubě. Produkty rychle dostat připravený, jak se speciální šťavnatost a chuť. Tento účinek je možné jen díky stabilní teplotní režim v ohnisku.

Elektrické modely jsou navrženy tak, aby zjednodušuje ovládání a urychlit proces vaření. Elektrotandyrov dvě varianty:

Elektronický Tandooru pro průmyslové použití, se vyznačuje velkou velikostí - objem produktu od 120 do 800 litrů, pro usnadnění pohybu, jsou vybaveny plošinou na kolečkách. Fungující průmyslovou elektrotandyr napětí 380 V.

trouba pro domácnost jíl (TM-2), kompaktnější a lehčí hmotnosti v rozmezí od 80 kg, a používá se pro napájení domácí zásuvky 220 V.

Výhodou elektrických tandyrs:

 • vynikající chuť a nutriční ukazatele nádobí;
 • Bezpečná příprava, bez karcinogenů a ublížení na těle;
 • Rychlost vaření není delší než 30 minut;
 • Široká škála pokrmů;
 • Snadná obsluha z elektrické pece;
 • Možnost země nabídku doma vaření, přímo v bytě;
 • dostupnost pece, ve srovnání s běžnými verzemi s dřeva;
 • ekologicky šetrných materiálů, bezpečný provoz.

Orientální kuchyně se těší rostoucí oblibě, a spolu s ním zájem hliněných pecí. Nicméně, ne každý ví, kde v Moskvě koupit Tandoor, jak najít vysoce kvalitní a možnost low-cost. Skutečný orientální hlíny trouba lze nalézt ve specializovaných internetových obchodech, které prodávají krbová kamna a příslušenství.

Například v naší společnosti si můžete koupit tandoor pro koláče v Moskvě, dodávku k nějakému okresu. Ve snaze najít solidní produkt, který bude trvat mnoho let, je dostačující konzultovat s našimi odborníky.

Hodně štěstí ve své nové úsilí!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

64 + = 74