Elektrická mini trouba

Elektrická mini trouba

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Mini-stolní elektrická trouba: hodnocení a recenze

Domácí spotřebiče kompaktních rozměrů byly vždy oblíbené. Proto, pokud chcete nahradit elektrickou troubu nebo troubu, můžete si vybrat elektrickou mikrovlnnou troubu. Mezi výhody tohoto designu patří přidělování kompaktních rozměrů, možnost instalace kdekoli v kuchyni. Hlavní věc je, že v blízkosti je přístup k elektřině.

Spotřebitelé rozlišují mezi pluses a fakt, že zařízení spotřebuje tolik elektrické energie ve srovnání se standardní troubou. Mimo jiné s pomocí takového zařízení můžete vařit jakýkoli pokrm. Další výhodou je, že takový sporák nezávisí na varné desce.

Pokud máte zájem o mini-stolní elektrickou troubu, musíte zjistit, které kritéria byste měli věnovat pozornost, protože modely mohou mít různé vlastnosti. Odborníci doporučují zastavit výběr na zařízení, které má pouze základní funkce a poskytuje možnost vaření. Některé ženy v domácnosti nepoužívají další možnosti a kamna jsou dražší.

Zpětná vazba na hlavní charakteristiky

Je důležité vzít v úvahu, že v závislosti na kapacitě se objemy výstavby zvýší. Pokud se výše uvedené indexy pohybují mezi 0,5 a 0,9 kilowatty, pak bude taková pec navržena pro dvě osoby a její objem bude 10 litrů nebo méně.

Pokud se výkon zvýší na jeden nebo dva kilowatty, pak může být objem od 12 do 22 litrů, zatímco jídlo může být připraveno pro čtyři osoby. S kapacitou 2 kilowatty nebo více se objem zvýší na třicet litrů a nádobí bude moci sdílet 6 lidí mezi sebou.

Podle uživatelů je hlavním rysem takových konstrukcí příprava horkých sendviček, výrobků na pečení, topných nádob, rozmrazování potravin a pečení.

Mini-elektrická trouba je docela schopna nahradit standardní mikrovlnnou troubu. Pomocí tohoto zařízení můžete zahřát a rozmrazovat jídlo, stejně jako vařit horké sendviče a smažte toasty. Pokud chcete zakoupit zařízení pro čtyřčlennou rodinu, doporučujeme zvolit troubu, jejíž objem nepřesahuje 20 litrů. Minimální hodnota v takovém případě může být ekvivalentní 16 litrům. S takovými vlastnostmi je docela možné vařit maso, pečeme koláč pro celou rodinu. Podle uživatelů, pokud pravidelně pečeme, měli byste zkontrolovat, zda jsou tvary vhodné pro rozměry nového designu.

Před nákupem nezapomeňte věnovat pozornost materiálu uvnitř přístroje. Základna může být pokryta speciální ochrannou vrstvou, která je odolná proti chemickému napadení a poškrábání. Pokud si můžete koupit zařízení tohoto typu, bude snadnější jej vyčistit a umýt.

Pokud si koupíte mini-stolní elektrickou troubu, je důležité dbát na to, jaký řídicí systém je dodáván. Kupující tvrdí, že modely s nízkou cenou mají mechanické knoflíky řazení. Pokud chcete, aby byl přístroj pohodlnější, měli byste zvolit elektronický řídící systém. Kupující však zdůrazňují, že tato zařízení jsou dražší. V případě poruchy bude poslední systém těžší opravit, takže byste měli koupit pece, které byly vyrobeny výrobci, kteří se osvědčili na trhu.

Průmyslová muflová mini-pec elektrická pracovní plocha není pravděpodobné, že by se její aplikace v domácnosti nacházely. Pokud se však rozhodnete pro nákup zařízení tohoto druhu pro úkoly v domácnosti, mohou být preferovány výrobky společnosti Elenberg. Dnes je velmi populární, pokud porovnáváte s ostatními výrobci. Produkt této společnosti má mnoho dalších funkcí, mezi něž patří ventilátor, časovač a zvukové varování.

Mini-elektrická elektrická trouba Delta také není poslední v popularitě. Lze jej porovnávat s výrobky výše uvedené společnosti, protože mnoho funkcí podobných zařízení je podobných, jako je cena.

Podle hostesky je přítomnost ventilátoru velmi užitečná, protože umožňuje rozšíření teplého vzduchu v celém objemu pece, díky čemuž zařízení pracuje na principu konvekce. Velmi pohodlné a přítomnost zvukových signálů, které varují, že nádobí je již připraveno.

Výrobce společnosti Bork, která se osvědčila na trhu s odpovídajícími výrobky. Jeho malá trouba spotřebitelé volí z různých důvodů, včetně důvodu přítomnosti dalších předmětů, jako jsou pekáče, rošty, misky na drobky a gril. Pro tuto dodavatelskou firmu je obtížné najít pece, které jsou vybaveny konvekcí. Odborníci však nejsou vždy doporučuje zvolit takové modely, protože často pece mají nejen nižší, ale i horní ohřev, zatímco ohřev probíhá jednotně. Před použitím zařízení doporučujeme přečíst si informace v pokynech.

Na co výrobci je stále třeba věnovat pozornost

Hodnocení mikrovlnných pecí - elektrických elektrických pecí, které jsou uvedeny v článku, vám umožní pochopit, který model preferujete. Mezi dalšími výrobci lze rozlišovat společnost Akel, která se nachází v Turecku. Modely tohoto výrobce jsou nejčastěji dodávány s termostaty, které umožňují plynulé nastavení teploty. Paní v tomto případě budou moci vařit jakékoliv jídlo. Výše uvedený výrobce poměrně často dodává své modely mini-pecí s vnitřním osvětlením, a pokud chcete sledovat proces vaření, měli byste tuto možnost upřednostňovat.

Rolsen také vyrábí mini-trouby. Tyto výrobky se nedávno objevily na trzích v Rusku, takže neměly čas získat popularitu. Můžete však dodržovat základní kritéria doporučená odborníky.

Zpětná vazba na další funkce

Mini-elektrická elektrická trouba s konvekcí má zpravidla vyšší náklady než modely, které tuto funkci nepoužívají. Mimo jiné byste měli věnovat pozornost přítomnosti grilu. Pokud chcete smažit kuřecí maso, které bude mít ostrý tvar, pak bude pro vás tato verze mini-trouby nejoptimálnější.

Pokud je trouba (mini-trouba) vybrána jako elektrická stolní deska, je důležité zvážit nejen hlavní charakteristiky, ale také například, jak jsou dveře otevřeny. Nesprávné použití libovolně vysoké kvality pece může být kritické. Některé modely zajišťují přítomnost bočních držadel, které mohou být potřebné pro přepravu.

Mnoho spotřebitelů po určitém čase po použití zařízení zjistilo, že povrch zařízení je velmi horký. Pokud jste již vybrali konkrétní model, měli byste si přečíst recenze o tom, abyste vyloučili takové nepříjemné momenty.

Mini-elektrická elektrická trouba, recenze, o kterých si můžete přečíst výše, může mít funkci výrobce pečiva. To je užitečné, pokud často pečeme chleba. Nicméně byste neměli preferovat takový model, pokud tuto funkci nepoužíváte, protože to může zvýšit náklady na zařízení. Pokud chcete uložit, musíte zvolit model s minimálním počtem dodatků.

9 nejlepších mini-troub

Jedním z trendů rozvoje malých spotřebičů pro kuchyni častěji je vzhled kompaktní a univerzální zařízení, které mohou působit jako životaschopná alternativa k jejich větší rozměrové protějšky nebo nahradit několik z nich. Mezi tato zařízení patří moderní mini-trouby, které kombinují funkce hrnce, grilu a elektrické trouby. A některé modely a vůbec představují sníženou verzi vysoce kvalitního sporáku. Sortiment obchodů, jako vždy, je velmi rozsáhlý. A aby se zúžil rozsah hodných žadatelů a tím usnadnit svůj výběr, byl založen hodnocení z nejlepších modelů mini-trouby.

Kritéria pro výběr nejlepší mini trouby

Nejvíce miniaturní mini-trouby, které jsou z nějakého důvodu častěji než ostatní pece, obvykle mají vnitřní prostor 9-12 litrů. Takové mini-trouby jsou nejvhodnější pro přípravu toastů, horkých sendviček nebo zahřívání malých částí jídla.

Chcete-li průměr na velikost vzorků jsou 18-22 litrů, které již umožňují vaření nebo ohřívání jídel pro 3-4 osoby. Takové a prostornější modely jsou již schopny zvládnout složitější úkoly - pečení, maso, drůbež, ryby.

Nakonec nejvíce prostorný mini-pece může mít vnitřní objem 26-45 litrů, a jsou kompaktnější stolní a výměna trouby plnou délku, v podstatě bez poskytování možnosti pro něj.

Funkčnost a typ řízení

Nejjednodušší mini pece jsou vybaveny jedním a nejvíce ještě dvěma topnými prvky, které lze použít jednotlivě nebo současně. Pece s dostatečným objemem jsou často doplněny ražkou pro vaření drůbeže nebo masa na grilu a ty nejlepší jsou také konvekcí pro rovnoměrnější pečení.

Řízení je tradičně mechanické nebo elektronické. Zde každý vlastní - elektronika obvykle znamená přesnější nastavení časovače a moderní vzhled (a vyšší cenu) a mechanik je vždy nejspolehlivějším řešením. Samotné ovládání je obvykle volbou provozního režimu, doby vaření a teploty.

Z tohoto parametru závisí rychlost a účinnost vytápění a často i možnosti mini-trouby. Samozřejmě, čím větší objem a tím lepší je funkce mini-trouby, tím vyšší je normálně požadovaný výkon. Hodnota se někdy pohybuje v rozmezí 1000-2500 wattů.

Nejlepší kompaktní pekáče (mini-pece)

Tato miniaturní stolní elektrická trouba s kapacitou 9 litrů nebude "steal9raquo; mnoho prostoru i v malé kuchyni a je ideální pro každodenní použití v případech, kdy použití velké stacionární trouby není rozumné. S pomocí tohoto pečiva můžete snadno smažit toast nebo vařit horké sendviče, zahřát si croissanty nebo pečivo, rozmrazit jídlo.

Přístroj je vybaven horní a dolní radiátory, příkon - 1310 wattů. Ovládání - mechanické, sestávající z časového spínače, do 15 minut a teploty topení (nízká, střední, vysokou a toasty). Zahrnuty jsou přítomny: pečení snadno a nerezové oceli mříž. Průhledná dvířka umožňuje vizuálně sledovat proces připravenost.

 • Dobrý výrobce;
 • Kompaktní velikost;
 • Auto.
 • Termostat bez přesné teploty;
 • Objem 1-2 porce.

Kompaktní střední objem malá trouba (20 litrů), který je však poněkud nižší než v jejich schopnosti k mnoha plné velikosti pece. Tento model „dovolit“ nejen rozmrazování, topení nebo opékání chleba polotovary, ale také příprava různých typů pečení, stejně jako masa, ryb a drůbeže v režimu trouby a grilu s rotujícím rožni.

Vedení seznam se skládá ze tří částí:

 • Regulátor teploty do 250 ° C;
 • Přepínač provozních režimů - 4 provedení;
 • Časovač s váhou až 90 minut.

Přístroj Power - 1300W, kompletní - gril, pánev, špíz a speciální kleště.

 • Za rozumnou cenu;
 • Volba jeden nebo oba z topných těles;
 • Automatické vypnutí.
 • Pouze jeden plechu na pečení;
 • Vyhřívaného prostoru a sklo.

Malá trouba má objem komory 9 litrů, což umožňuje pečené zeleniny, snížení kuřete nebo vařit placičky pro 2 dospělé osoby. K dispozici jsou horní a dolní topné prvky teplotní rozsah od 90 do 230. Časovač upravuje čas vaření na 30 minut, přičemž na konci pípnutí a trouba se automaticky vypne. Hmotnost přístroje pouze 3 kg, takže jej lze snadno umístit do skříňky nebo odvézt na chatu. Souprava je strouhání a pečení bez nepřilnavým povrchem - pro snadné čištění, použití v kuchyni fólií nebo pečícím papírem.

 • snadná;
 • pohodlné uchopení na pečení;
 • robustní mechanické ovládání;
 • mříž na grilování.
 • pečení bez nepřilnavým povrchem.

Nejlepší deska malá trouba (pec) s prouděním

Vynikající a jedna z nejpopulárnějších desktop mini el. Důvodem pro vysoké hodnocení ve srovnání s více zavedeným konkurentům lze snadno vysvětlit - v podobném a někdy dokonce lepší výkon v kombinaci se slušným indikátorů kvality by mini-trouby Rolsen jinou bez adekvátní ceně obsahu balení „krutost9raquo; značkou. Navíc model velmi pozitivně reaguje na drtivou většinu majitelů.

Rolsen KW-2626HP - v zásadě se jedná o plný stůl elektrický sporák a trouba. Koneckonců, je to stále ještě má horní povrch a topný hořák. Jen sen pro letní obyvatele, studenty a všechny ty, kteří z jakéhokoli důvodu, tradiční deska chybí.

Technickou stránku modelu:

 • Vnitřní objem - 26 litrů;
 • 4 provozní režimy;
 • Konvekcí a gril s grilu;
 • Teplotní rozsah - 250 ° C;
 • Vnitřní osvětlení kamera;
 • Výkon - 1500 W Trouba, 1000 a 600 watt hořáky.
 • Vynikající funkčnost;
 • kvalitní výkon;
 • Příznivá cena.
 • Několik nepříjemné kontroly rozvržení;
 • Vyhřívaného prostoru.

komora malá trouba o objemu 28 litrů a kapacitou 1400 wattů. Ohřívá se rychle a spolehlivě udržuje požadovanou teplotu, která může být nastavena od 90 do 230 stupňů. Přístroj má dobrou sadu režimů - horních a dolních topných těles mohou být začleněny, společně nebo jednotlivě, kombinovat je s prouděním a špejlí. Všimněte si, že na rožni pohodlně vejde pouze malý pták - o hmotnosti až 1 kg. K dispozici je mechanický časovač po dobu 90 minut. Dobrá bydlení izolace a dvojité dveře nenechá se spálíte v procesu vaření.

 • dobré izolační plášť;
 • rychlý ohřev;
 • Volba intuitivní režim.

Pekáč z 28 litrů a výkon 1500 wattů. Teplota je regulována v rozmezí od 0 do 230 stupňů, takže se může v sušárně pomalu roztát a smažit rychle. Ohřívá rychle a rovnoměrně teplo udržuje všechny parametry jsou nastaveny pomocí uživatelsky přívětivých mechanických knoflíků. Zahrnuté jsou připojeny a 2 pečení rošt, je fixační síla umožňuje kvalitativně připravit na dvou úrovních. Pro vytahování horkých zásobníky určené pohodlné držadlo-Tack. K dispozici je časovač na 60 minut, jeho dílo je doprovázeno zvukovým klíště.

 • dobré vybavení;
 • tichý ventilátor;
 • Ohřívá se rychle;
 • komfortní osvětlení.

Tabulka elektrické tureckého původu, ke kterému předpona „mini9raquo; To není úplně fit. I když ve srovnání s troubou nebo vestavěnou troubu je stále podstatně kompaktnější.

Vnitřní čistý objem Simfer M4572 - 45 litrů. Multifunkční trouba schopné pracovat v pěti režimech: horní nebo spodní ohřev, horní + spodní, spodní ohřev s konvekcí, spodní + horní + konvekcí.

mechanické ovládání pomocí otočných vypínačů z nerezové oceli. Vnitřní povlak trouba - smaltované. Vyvolaly kolejnice, světla. dvířka trouby s dvojitým sklem. Sada obsahuje: gril, hluboké a kulaté zásobníky. Maximální kapacita zařízení - 1400 wattů.

 • Dobrá tepelná izolace;
 • Produkce - Turecko;
 • Zajímavý design.

Nejlepší mini konvenční topení trouby s grilem

Malá trouba komora o objemu 33 litrů je 1300 wattů. Na grilu s Rotisserie kuře snadno vejde o hmotnosti 1-1,5 kg a kvalitní pečené. Teplota je regulována v rozmezí od 50 do 320 stupňů, což umožňuje snadný připravit a jemné pusinky smažení masa. K dispozici je časovač na 90 minut - poté pípne a vypne troubu. Souprava součástí 2 velké smaltovaný plech - obdélníkový a kulatý tvar, mříž. Buďte opatrní při vaření - vnější stěny trouby ohřívá.

 • přívětivé ovládání;
 • i vaření;
 • pohodlnější timer
 • prostorné vaničky.
 • no podsvícení;
 • vyhřívaného prostoru.

Malé trouba 25 liter měl značný výkon 1500 wattů. Proto se rychle zahřívá a díky topných těles 4 je pražená rovnoměrně, a to i velké kusy masa. Horní a spodní topné prvky mohou být začleněny společně nebo jednotlivě nastavením vytápění. Obsahovat pouze horní topné těleso, aby simulovaly gril, péct pokrmy s pěkným kůry. Teplota je nastavena v rozsahu od 100 do 250 stupňů, časovač po dobu 60 minut. Souprava zahrnovala smaltovanou vanu a gril.

 • Ohřívá se rychle;
 • mocný;
 • pohodlné ovládání;
 • Jednotné prozharka nádobí.

Jaký druh mini-trouba je lepší si vybrat?

Za prvé je třeba poznamenat, že všechny mini-trouba výše skutečně odpovídají přídomek - nejlepší. Nicméně, většina z nich má alespoň kvalitní a pohodlné analogii s jiným objemem nebo sadu funkcí. Například Rolsen nabídnout spotřebitelům kromě modelu KW-2626HP, možnosti 30 a dokonce i 35 litrů, jakož i modelů bez horních hořáků.

S ohledem na výrobce, kteří nebyli zařazeni do ratingu, jsme provedli také v oblasti výroby levného mini-trouby značek jako Delta a Maxwell. Produkty vyšším cenovém segmentu a nabízejí Steba Rommelsbacher. Nejnovější modely jsou většinou různé a stylovější „dorogim9raquo; designu.

V každém případě konečná volba zůstává vždy s vámi. Jmenování našeho žebříčku - sdílení informací o nejlepší a nejpopulárnější mini-trouby, pochválit majitele.

Moderní mini-trouba: 9 režimů

Mini-trouba je užitečným technické zařízení pro vaření malou troubou byl vždy oblíbený u našich hostesek. Koneckonců, nepatrný kuchyně, a tak chtějí vnutit jim potřebné vybavení pro usnadnění práce. Kompaktní zařízení poptávka. A v malé kuchyni by rád nejen jíst, ale také vařit s moderním vybavením. Ale problém je, že není možné vždy výhodné pro instalaci inteligentních kuchyňských spotřebičů v malé kuchyni. Ale pak přišel na pomoc někteří výrobci kuchyňského vybavení. Nabízejí cestu ven - obrovská pec je nahrazen kompaktním mini-trouba.

Třídy elektrická kamna na koláče

Mini trouby jsou častými návštěvníky mini-kuchyní. Pozornost kupující - vybavení kuchyně je přitahován vzhledem k malé velikosti a snadnou údržbu. No, důležitým aspektem při výběru zařízení - nízká spotřeba energie, ve srovnání s mikrovlnnou troubou. Mini-trouba můžete bezpečně nahradit trouba, toustovač, gril a mikrovlnnou troubu. Ve stejné vlastnosti a funkce tohoto oblíbeného zařízení v kuchyni, jako je mikrovlnná trouba, jsou omezené.

Elektrický sporák se mohou lišit v tloušťce a velikosti

Lidí, zejména těch, kteří se dívají svoji postavu a zdraví, tato trouba je zvláště cenné.

Je možné rozmrazování potravin, ohřívání hotových jídel, péct koláče či rendlíky, pečené maso, zeleninu nebo ryby. A vždy nádobí, obdrží nejen užitečné, ale také chutné a krásné. Jak tedy tento mini-trouba dělá svou práci? Jak si vybrat ten správný přístroj pro vaši kuchyni?

mini-trouby třídy na otopných těles:

Elektrický sporák s křemene topných těles ohřívat prostor velmi rychle. Malá trouba zahřeje po dobu 1 min, nastavení teploty v peci, +220 ° C Topné prvky jsou uspořádány v tomto případě několik kusů na horní a dolní části. Mohou pracovat, a to jednotlivě i společně, v závislosti na zvoleném režimu. Odborníci doporučují vzít v úvahu některé nuance, vytvořit umělecké dílo doma ve formě koláče nebo koláče, které potěší svůj domov. Dobrý koláč lze získat jen v peci, která má velký objem. Pečení bude mít krásný výhled a tlustý kůrku, ale zároveň bude trouba s velkým objemem zahřívat déle.

Trouba by měla být zahřívána po dobu 10 minut, aby bylo možné dodávat další lahodný dort, a po vaření, pečení volna minut při teplotě 30 nebo 40, vyznačující se tím, zakázání elektrické pece. Ale pokud malou rodinu, a potřebou pečení malé, je lepší se rozhodnout pro malý objem pece. To účinně a efektivně.

Co je odlišné od mini-trouba mikrovlnná trouba - samotný princip práce. Mikrovlnná trouba pracuje na bázi mikrovlnné trouby a mini-pece - od infračervených paprsků. Princip fungování mini-trouby vypadá přirozeněji a přirozenější než mikrovlny. Vypadá to, že mini-trouby? Vzhled a velikost mini-like mikrovlnných troubách.

Měla by být vybrána mini-trouba, která bude řídit počtem lidí, kteří ji budou používat.

Často mini-pece mají několik režimů provozu pro vaření různých potravin

Mini pece se vyrábějí v objemu pece od 8 litrů do 40 litrů. K dispozici jsou malé mini-pece, jejich objem je asi 12 litrů. Takové pece jsou vhodné pro přípravu horkých sendviček, přípravu pizzy a opékání. Odborníci doporučují volbu objemu trouby, která je určena pro 1 osobu, asi 10 litrů a pro tři až 20 litrů.

Způsoby provozu různých modifikací mini-trouby:

Elektrickou troubu lze vyhřívat dvěma úrovněmi topných těles - dolní a horní. Tento režim se doporučuje zejména pro vaření pečeného masa a ryb, stejně jako dušené zeleniny a ovoce. Gril umožňuje připravit toastový toast, chutnou pizzu a houbičku. Pouze horní úroveň topných těles funguje. Křehký režim bude zvláště zajímavý pro milovníky pikantních kuřecích nohou a pikantních křídel. Chcete-li získat tento báječný, je zapotřebí pouze nižší úroveň topných těles trouby.

Režim toastů je obzvláště v poptávce pro milovníky ranní kávy a křupavého toastu. Pečení mluví sám o sobě - ​​režim vaření pečiva. Například k přípravě vzdušného sušeného těla je nutné umístit testovací formu v peci po dobu 30 nebo 40 minut při teplotě +180 ° C. Navíc k výše uvedeným provozním režimům, které jsou známy mnoha domácnostem, které používají elektrické mini-trouby, existují další v mini-pecích, například "pečení", "vyhřívané".

Princip konvekce je poměrně jednoduchý. Je to vestavěný ventilátor, který rovnoměrně rozděluje horký vzduch nad troubu. Jídla se připravují rychleji o 20%, a proto je úspory energie významné. Výrobci doporučují používat konvekci v levných mini-pecích, kde je pouze jeden topný prvek. Pokud je trouba vybavena dvěma prvky, pak v takových podmínkách ztrácí smysl konvekce. Automatické vypnutí je velmi užitečná funkce, která neumožňuje převaření potravin, zvláště když teplota dosáhla svého maxima.

Jak si vybrat malou troubu moc

Mnoho hospodyňek, kteří si v kuchyni vybírají mini-troubu, zapomene, že náklady na elektrickou energii nelze zlevnit. Když se podíváte na charakteristiky mini-trouby, můžete vidět jednu funkci - čím větší je velikost elektrických jednotek, tím větší je jejich výkon a tím i spotřeba energie. Dodavatelé dodávají zákazníkům mini-pec s výkonem od 650 W do 2200 W.

Vyberte mini troubu, v závislosti na nádobách, které budete vařit

Modifikace miniaturních pecí v kapacitě:

 • Až 10 litrů mají výkon od 700 W do 600 W;
 • Až 15 litrů - 700-1600 W;
 • Až 20 litrů mají výkon od 1700 W do 1900 W.

Je třeba poznamenat, že mini-pece s křemíkovými topnými tělesy jsou rychlejší, ale náklady na toto zařízení jsou poměrně vysoké a zařízení je energeticky náročné. Elektrické mini-trouby se také liší ve způsobu ovládání. Mechanický typ kontroly se provádí pomocí kulatých mechanických rukojetí. Takovéto pece jsou velmi oblíbené u žen v domácnosti, kteří oceňují jednoduchost ve své práci, a důležité jsou, že takové modely jsou levné.

V moderních modelech je elektronická regulace vestavěna do mini-trouby, ale cena takového zařízení se zvyšuje.

Mini-trouby mají také jiný systém pro otevírání dveří. Sklopné dveře mini-trouby jsou podobné obvyklé variantě u nás v běžné troubě, ale pouze v omezené podobě. Ale zde je několik odstínů - jestliže je plánováno, že v úrovni očí bude instalována elektrická mini-trouba, pak je lepší nechat takové zařízení složit se skládacími dveřmi, bude to velmi nepohodlné během provozu. Proto je v tomto případě lepší zvážit další úpravu mini trouby s bočními dveřmi.

Hodnocení výrobců mini-pecí

Hodnocení mini-pecí může začít s recenzemi nejslavnějších výrobců. V každém supermarketu domácích spotřebičů existuje široká nabídka vybavení mnoha firem. Jaký druh pece, než se jeden výrobce liší od jiného? Existuje mnoho otázek. Odborníci doporučují vybrat výrobky slavných značek, recenze těchto firem je obrovské. A mnoho parametrů, na kterých si můžete vybrat mini-troubu, která bude vyhovovat hostesky, jsou diskutovány v předchozích kapitolách.

Firmy-výrobci jsou vždy připraveni dát kupujícím nejlepší modely mini-pecí, v případě potřeby konzultovat.

Z toho, co ještě nebylo vzato v úvahu, je třeba si uvědomit prvek, jako je pán. Na to závisí kvalita a pohodlí procesu vaření různých jídel. V některých případech, když jsou obaly a výrobky velmi těžké, protože se jedná o vadný nebo tenký plech, mohou se vyskytnout potíže s nejlepším výsledkem.

Rozhodnete-li se koupit specifickou mini-troubu, stojí za to přečíst ji předem na Internetu

Typy zásobníků pro mini-trouby:

 • Stánek ve formě mřížky;
 • Plochá verze;
 • Kužel ku kuře;
 • Teleskopický plech na pečení.

Teleskopický plech na pečení pro mini-trouby, to je velmi pohodlný systém. Zásobník je vytažen spolu s dveřmi podél vodítek. Takový systém mini-pecí je nejbezpečnější.

Mini trouba pro pečení lahůdek

Páry se zkušenostmi tvrdí, že skutečná italská pizza je připravena v mini-troubě. V běžné plynové peci této kvality nelze pečení dosáhnout.

Je také červená v mini-troubě, košíčky a muffiny jsou získány, ale pro jejich pečení, je třeba mít speciální silikonové formy. Co jiného můžete udělat v mini-troubě - drobivá rýže, pohanková kaše a chléb.

Vaření pokrmů je fascinující a tvůrčí proces, zejména v dnešní době, kdy k usnadnění procesu přípravy potravin, výrobci domácích spotřebičů známých firem každý den předkládají zákaznickému soudu stále více nových výrobků pro kuchyň. A co je nejdůležitější, abyste se neztratili mezi tímto technologickým mořem, musíte přesně vědět parametry výběru a konzultovat s prodejcem.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 1 =