Elektrické krby na fotografii byty

Elektrické krby na fotografii byty

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Elektrické krby v interiéru - řešení pro městský byt (38 photos)

Je pravda, že voda a oheň můžete sledovat navždy. Tak proč ne uspořádat svůj vlastní domov ve svém bytě? Komín - to je nejen vizuálně krásné, ale také velmi praktická v domě. Místo toho, aby baterie a ohřívačů mají možnost užít si krásné obrazy ohně. Na základě tohoto a bude dále hovořit. O krbu v interiéru obývacího pokoje jsme si přečtěte tento článek, a budeme hovořit o jeden poddruhy - elektrické krby.

Krb v interiéru

V závislosti na účelu existují různé typy krbů. Před zahájením výběru je třeba rozhodnout, že si koupíte ohniště pro celkovou konstrukci a komfortním pokoji, nebo by měl být stále místnost funkce topení. Z tohoto důvodu, oni jsou obvykle rozděleny do dvou typů: otevřenou a zavřenou.

Je určen pro domácí vytápění objektů. Hlavními přednostmi jsou:

 • První a nejdůležitější je bezpečnost. Proces pec samotná proběhne v uzavřeném prostoru, a existují obavy, že některé jiskra dostane na podlahu nebo na blízké objekty.
 • Tento druh krbů jsou efektivnější v procesu vytápění, protože zpráva je mnohem více tepla než ostatní. Tento faktor je zvláště důležité pro ty budovy, pro kterou je stavba nepoužívají izolačních materiálů. Uzavřený typ krbu
 • Efektivita z hlediska peci, krbů uzavřený typ přívod vzduchu může být prováděno ručně.
 • Funkčnost. Kromě ovládání přívodu vzduchu, a to zejména ve všech případech se jedná o vestavěné krby průhledná dvířka (jako v peci), s jehož pomocí můžete sledovat oheň.

Nevýhody, nebo ještě více nuancí bude:

 • Konstantní čištění dveří, protože to bude prakticky po každé topné kontaminován.
 • Místnost bude stačit suchý vzduch.
 • V porovnání s otevřeným výhledem krby nemohou plně užívat proces kontemplace požáru.

Na jedné straně, pokud jde o vizuální pozorování ohně, otevřená verze krbu, samozřejmě, by bylo mnohem zajímavější ten předchozí. Nemůžete říci k problematice požární bezpečnosti.

Otevřeného typu ohniště

Méně efektivní z hlediska spotřeby dřeva na topení, protože neexistuje žádná možnost řízení toku vzduchu.

Dnes, to je vrchol prodeje v této kategorii. Perfektní řešení pro bytové domy, kde je instalace ohně docela obtížné nebo nemožné.

Do této kategorie patří krby střední cestu ve srovnání s předchozími provedeními. Můžete jej nainstalovat v každém bytě, a to navzdory své velikosti a připojení ke komínu. Navíc moderní technologie a design jsou ideální pro jakýkoli nápad a design interiéru domu. Bonus by fantastické spalovací vizualizace plamene, a v jeho různých provedeních.

Elektrický krb v interiéru

A to není všechno! Žádný strach, pokud jde o otevřeném ohni, a zkažené vlastnost. Elektrické krby nejsou hořlavé a nevyžadují další oprávnění k instalaci. Kromě toho se používají nejen jako designový prvek v interiéru, a také jako vytápění, protože krb dodává teplo.

 1. První a často nejdůležitější - cenovými podmínkami. Oni jsou relativně nízké náklady, a to zejména ve srovnání s běžnou instalací a provozem originálních krbů. Práce na elektrických a nevyžadují žádné dodatečné náklady, pokud jde o stálou dodávku dřeva a čištění ohniště.
 2. Ve srovnání dává poměrně realistický obraz plápolajícího ohně, který uklidňuje, sugestivní a relaxaci po náročném dni. Kromě toho, v domě vytváří pocit komfortu a pohodlí.
 3. Ekologicky šetrný provoz, nevyžaduje neustálé čištění sazí.
 4. Elektrický krb nevyžaduje žádnou zvláštní péči, snadno pracovat a funkce v každodenním životě.

Když už mluvíme o nedostatcích - ale mohou říci ne! Jediná věc, která se bude lišit od skutečného krbu - je nedostatek tresky a dřeva kouře při spalování. To není nikomu ublížit, možná i naopak - mít radost, protože tam bude cítit v domě a na věci.

No, my se postupně dostává k možnosti elektrických krbů, včetně toho, zda je nutné vybrat ten, který nejlépe odpovídala interiér vašeho domova, a bude blížit parametry.

Tam jsou některé varianty elektrické krby:

Shrnutí a popis každého z nich.

Podle návrhu připomínají vařiče nebo topného tělesa, jen zdobené v designu krbu. dostatečně kompaktní, a co je nejdůležitější pohyblivý objekt, který je zdarma k migraci v celém bytě, a bude napojena všude tam, kde je společný výstup.

V moderní verzi krbu představovaného souborem různých funkcí a programů. Na seznamu každého z nich můžete vidět čtením návod a provozní podmínky.

outdoor elektrický krb

Vestavěné elektrické krby

Tato varianta krbu může být volně vložen do zdi, a dokonce i nábytek. Hlavní plán, přesně tam, kde by mělo být umístěno, a pre-vytvořit místo.

Krb se skládá z následujících složek: krbu a portálu, který může být vyroben z různých materiálů (dřevo, sádrokarton, překližky, podlahy, atd). Mimochodem, krb vypadá tak uvěřitelný v interiéru, který často je zaměňována s tímto původním cílem.

vestavěný krb

Jedná se o mini verze kopie krbu, který visí, a je často používán v kancelářích nebo mini-knihoven. Jsou to relativně malé šířce a může být instalován v jakékoliv výšce. Externě velmi podobné malé obrazovce plazmové televize, nepřitahuje pozornost, ale zároveň umí dokonale teplé místnosti Area až 24 čtverečních metrů

závěsné ohniště

Ve skutečnosti je tomu tak v tomto ohledu situace je velmi zajímavé, protože můžete čerpat krb pro každý interiér. Budete potřebovat, aby se vyrovnali rámu. Ideální pro klasický styl a venkovském stylu high-tech a dalších.

Existuje několik modelů, které jsou speciálně vyrobené pro určitý styl, ale oni se budou lišit v ceně a nikoliv skutečnost, že stojí za to platit víc, když můžete zkusit trochu a dělat vše, co s rukama, a tak, jak chcete.

Nejzajímavější otázka, kde je nejlepší místo ohniště? Chcete-li být upřímný, kdekoliv. V každém prostředí, ve kterém se vytváří pocit pohody a komfortu.

Jeden s tradičními místa instalace objektu. Obvykle je umístěn u jedné stěny, která je kolmá k oknu. Je považován za nejvíce výhodnou polohu jako konstrukčního hlediska az inženýrství. Jak jinak zdobí krb zónu zde.

Elektrický krb v obývacím pokoji

Často metr a půl místa pohodlná pohovka a malý stolek pro tohoto hostitele. Kromě toho, krb na podlaze můžete položit koberec, který by dokonale zdůrazňují celkovou atmosféru „doma“.

Méně populární místo, ale v této místnosti krbu už hráli nějakou jinou roli. Zde si můžete vytvořit duch romantiky a intimity. Vložte ji do přední části postele v krbu výklenku, navíc umístit rodinné fotografie či roztomilé gadgets - vše je připraveno.

Elektrický krb v ložnici

Pro fanoušky tohoto stylu života je nejlepší nainstalovat krb v jižní části domu, je žádoucí, aby se dál od vody a vodních dýmek. Důvodem je, že oheň a voda - dva různé prvky, a řada z nich za to nestojí. Také se nedoporučuje, aby krb před vchodovými dveřmi, protože všechny pozitivní energie, která je v místnosti bude unikat ven.

Ohniště "feng shui"

Shrneme-li, můžeme jednoznačně konstatovat, že elektrický krb doma - to je dar z nebes. Můžete si vybrat příslušnou verzi tvaru a typu ubytování, zdobí ji za žádných stylu interiérového designu, stejně jako soubor v některém z místností ve vaší domácnosti. Můžete si také vytvořit domácí falshkamin, ne-li ještě připraven dát elektrický, ale chceme vytvořit podobnou atmosféru.

Krby na fotografiích byt 32

Chcete-chladný zimní večer, ohřát u ohně v krbu? Tato touha je snadné provést, pokud žijete v soukromém domě. Ale co když jste stejně jako 70% populace žije v městských výškové budovy?

Je možné, že přítomnost krbu v bytě

Teoreticky, každý majitel bytu může získat povolení postavit krb, ale budete muset vynaložit tolik peněz pro licencování cenných papírů, které by byly levnější postavit dům.

Dnes je na trhu stavebních materiálů nabízí celou řadu možností, používání krbů v interiéru městských bytů

Předtím, než začnete hledat vhodnou volbou, musíte přesně vymezit úlohu budoucího zdroje na to, co budete potřebovat. Pro vytápění nebo dekorace.

Falshkamina první vynálezce může být nazýván papežem Carlo, z dětské pohádky o Pinocchio. Vzpomenout na jeho slavnou plátno malované na ohništi. Ale dnes, navrhuji, abyste využít modernějších verzí jeho stavbu z sádrokartonu, překližky, dřevotřískové desky, atd materiály.

Jak můžete vidět ve videu níže, dekoratér se rozhodla postavit dekorativní krb z překližky, která následně je potažena umělým kamenem.

Přestože tradiční paliva pro dekorativní krby jsou voskové svíčky, neměli byste zapomenout na požární bezpečnost. Plot dekorativní portál kované tyče a vnitřní plocha překryta nespalitelné povrchových materiálů.

Ideální pro městské bydlení - elektrický krb. Jeho hlavní výhodou je, že nevyžaduje žádnou součet inženýrských sítí, ani přítomnost dobrou trakci.

A pokud jde o čistotu, máme před sebou, „tyuningovany“ Elektrokonvektory má stylový obrazovka s simulovaných vypalování plameny. Ačkoli umělým osvětlením, ale vypadá velmi přirozeně.

Biokrby hlavní složka, je hořák a nádržkou, která je naplněna biopaliva - průmyslových, ethanol, který při spalování ve vzduchu přidělené bezpečné pro lidské zdraví. Topeniště jsou vyrobeny z nerezové oceli, díky čemuž je možné je využít pro nadcházející roky.

Krása bio krby na vnitřní výzdobu, že není nutné se omezovat na dostupných modelů v katalozích, stačí rozebrat pec a připojit ji ke zdi, výklenky, atd.

Jak vidíte, existují tři možnosti, uspořádat v obytném prostoru s krbem, kde si můžete odpočinout po náročném dni, sedící v křesle se sklenkou vína.

Moderní elektrický ohřívač v rysy interiéru 7

Díky elektrického ohřívače může výrazně zvýšit estetickou kvalitu každé místnosti v prodeji je zde obrovský výběr z různých typů elektrických krbů, které splňují veškeré interiérové ​​designové řešení. Love oheň v každém z nás je stanoveno geneticky od svých předků, který byl na počátku svého rozvoje, postavených krbu. Na ohromující ohně můžete sledovat nekonečně rozptylovat od každodenních problémů, které prezentuje městský život. Ale ne razvedeshsya stejný oheň ve středu bytu, stejně jako naši předkové? Sláva na rozvoj a pokrok lidstva, který umožňuje simulovat požadovanou světelnou přímo v městském bytě s pomocí různých druhů elektrických krbů!

Creative elektrický krb v interiéru

Když velký výběr je vždy výzvou, aby se takové. Zkusme diskutovat o hlavní rysy a vlastnosti elektrické krby, stejně jako pochopit, místo může trvat elektrický ohřívač v interiéru bytu. Krby v místnosti okamžitě přeměnit jeho design. Zdá se, najednou pocit uvolnění a pochopení, že se jedná o oblast, relaxace a pohody. Ale elektrický krb řeší nejen zónování rekreačních zařízení v bytech, stejně jako účast na rozhodnutí návrhu projektu celé místnosti a přímo do kotelny.

Při výběru elektrický krb měli zvážit design místnosti a svou rozlohou

Elektrické krby mohou být rozděleny:

 • V místě instalace a upevnění;
 • Podle řešení interiérů;
 • Podle dalších funkcí.

On-site elektrické krby jsou volně stojící, speciální instalace, nevyžadují podlahu má být instalován, je obvykle zeď. Nástěnné provedení se montují do příslušného výklenku, a mobilní, se pohybuje na jakékoliv místo, jak je požadováno.

Všeobecně považován model namontovány na podlaze nebo na stěně. Tyto elektrické krby jsou vybrány, pokud ještě není hotové interiérových řešení.

Jsou vložené, například, do niky nebo falešné stěny a rohové namontován přímo na roh. Pro řešení interiéru, krby, můžete si vybrat zcela odlišné rozhodnutí ve stylu, že je vhodné pro propracovaný design místnosti. Jako další funkce, ohřívač může být roztok spojením s prvky nábytku vhodných ve stylu.

Kompaktní in-nástěnné elektrické krby

Velmi zajímavé a atraktivní řešení pro umístění krbu může být postaven v elektrické krby. Tyto krby lze vytvořit komplexní řešení interiérů ve vybraných stylových apartmánů. Kromě toho, vestavěný elektrické krby výrazně šetří prostor. Elektrické krby mohou mít takovou širokou škálu velikostí a tvarů pro všechny parametry, které tiše dokončených pro konkrétní instalace.

Mezi výhody ohřívače vloženého třeba poznamenat, kompaktnost a atraktivní vzhled

Vložené elektrické krby se vyznačuje následujícími znaky:

 • Obrovský počet modelů;
 • Velké množství způsobů integrace;
 • Přítomnost termostatem a dálkovým ovládáním;
 • Schopnost vybavit ohřívači ionizátory, čističe, zvlhčovače pokoj elektrické nebo hudební doprovod;
 • Možnost simulovat kouř;
 • Přítomnost fanoušky, pro vytvoření správného proudění;
 • Je možné zapálit plamen a 3D projekci.

Vložit elektrický ohřívač může být téměř kdekoliv, včetně nábytku. S cílem vytvořit elektrický ohřívač, je třeba se připravit na tento výklenku, nebo vytvořit portál. Portál lze nalézt také v obchodě, nebo na objednávku. Výklenek je ze sádrokartonu velikosti krbu, s mezerou pro cirkulaci vzduchu, je dodáván elektrikář obložení významný vložena krb.

Krb může být vložen v každém kusu nábytku, může to být TV stolek a šatní skříň, a skluzavka, atd. A můžete použít elektrický ohřívač jako oddíl, pokud vyberete možnost obousměrné.

Volbě krbu, můžete zastavit na modelu, který nemá žádnou funkci topení je pouze dekorativní. Nicméně, tento krb dokonale simuluje skutečný oheň, který je docela dost pro městský byt.

Moderní vnitřní elektrické krby v domě

Moderní elektrické krby jsou určeny pro vytápění, stejně jako jednoduše pro domácí výzdoba, Vyznačují se dokonale uvědomil, imitace dřeva krby. Všechny moderní krby mají vynikající odvod tepla a jejich účinnost je vyšší než 80%, jsou energeticky úsporné a splňují evropské požadavky.

Elektrické krby vypadají dobře v interiéru, vyrobený v minimalistickém stylu, moderní a high-tech

Je třeba poznamenat, hlavní rysy moderních elektrických krbů:

 • Různé tvary a velikosti;
 • Absolutní požární bezpečnost, as mají zabudovaný termostat;
 • Různé stylistických a dekorativní řešení vnitřního prostoru;
 • Vybaven dálkovým ovládáním, ionizátory, zvlhčovače a osvěžovače vzduchu.

Všechny elektrické krby vyžadují minimální údržbu, nevyžaduje k dispozici na komíně, nemají zvláštní požadavky na elektrické vedení, je velmi snadno ovladatelný.

Pohodlné elektrický krb pod televizor

Moderní technologie se dotkly a elektrické krby. K dispozici jsou komerčně dostupné elektrické krby, které se používají jako médium pro televizní a multimediálních systémů. Takové elektrické krby použít speciální poptávku. Pro malé místnosti v bytě jsou velmi komfortní multimediální krby obsahují přímo krb, TV stolek, možnost instalace audio a video zařízení se speciálními přístupovými dráty, stejně jako úložný prostor pro všechny druhy příslušenství pro audio a video.

Elektrický krb vypadá dobře v kombinaci s plazmovou TV

Elektrický krb pod televizor se obvykle skládá z:

Elektrický krb v televizi snadno nastavit pro každou řešení interiéru, vytváří relaxační prostor, vytváří pocit klidu, pohody, odpoutání od okolního světa. V tomto provedení je elektrický ohřívač v televizoru provádí praktické úkoly, jako je prvek nábytku, který může mít zásuvky, police, obývací stěny, kterou se provádí úložný systém pro domácnost. Stejně jako každý nábytek, TV stolek řeší nejen technické a obchodní požadavky, ale i estetické, as zvolena stejným rozhodnutím stylu do celé místnosti nábytku.

Při správném výběru elektrický krb pod televizi, můžete výrazně ušetřit místo a nahradit úložnou skříň nebo například, toaletní stolek.

Stylový elektrický krb v interiéru (video)

Takové elektrokrby dostatečně ergonomické, od vytvořen s ohledem na správné parametry vhodné výšce pro prodloužené sledování televizních programů nebo filmů. Některé modely elektrické krby jsou vybaveny TV s vestavěnými reproduktory.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 50 = 53