elektrické signály

elektrické signály

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Typy elektrických šoků

Nebezpečí úrazu elektrickým proudem může být svou povahou lokální nebo celkové. A při jejich přípravě izolovat domácí elektrickým proudem, v podmínkách výroby, stejně jako v přírodě.

Elektřina může mít vliv na tělo najednou, ale také po určitou dobu. Okamžitá ztráta dochází v důsledku proud, který překračuje povolenou hodnotu, v krátkém čase. Tento typ léze vyžaduje hospitalizaci a najít osobu, alespoň v oddělení intenzivní péče nebo chirurgický zákrok. To je z důvodu možného srdeční zástavě. Chronická expozice elektrickým proudem je důsledkem dlouhodobé expozici k tělu elektřiny z vysoce výkonných generátorů. S tímto expozice vyvíjí únavu a poruchy spánku, paměti, vyvinout bolesti hlavy, začnou třást končetiny, zvýšený krevní tlak, rozšířit žáky.

Přijal přidělení a další typy elektrických šoků:

 • Místní trauma elektřiny (pokud jsou postiženy oči, to je nazýváno elektrooftalmiya i když pokožka dostane kov taje pod vlivem elektrického oblouku).
 • elektřina obecně zranění (v tomto typu poranění ovlivňuje svalové skupiny a vlastní porážka projevuje křeče, možné zástavu srdce a dýchání).

Pokud budete mít po celou zasaženou elektřinu, pak:

 • 20% má lokální léze;
 • 25% jsou běžné projevy postiženým doprovázeny elektrickým proudem;
 • 55% ztráta je smíšený.

Lokální elektrické zranění vyjádřené v narušení integrity tělesných tkání, kostí, se vyskytuje, když je vystavena k tělesu elektrického oblouku nebo proudovou zpětnou vazbou. Ve většině případů je porážka na kůži, ale může mít vliv na jiné měkké tkáně, vazy a kosti.

Nebezpečí spočívá v místě lokalizace lézí a rozsahu tkáňových popálenin, značný význam je způsob, jakým tělo reaguje na dopady elektrického proudu. Lokální elektrické zranění přístupný pro dokončení vytvrzování a vlastnosti se většinou neprojeví. Lethal výsledek místního dopadu proudu - vzácný případ a často doprovázen hlubokými popáleninami velkou plochu těla. Fatální výsledek není příliš aktuální, a jeho důsledky, které se objevují popáleniny.

Typické místní úrazu elektrickým proudem

Příznaky poranění elektřinou mohou být různé:

 • 40% je možno vidět na popáleniny;
 • 7% léze projevuje elektrické příznaky;
 • 3% metalizace kůže;
 • mechanické poškození probíhají v semi procentech případů;
 • elektrooftalmiya a půl procenta;
 • Smíšená existence provedení se koná v 23% případů a je doprovázena popáleninami a místní projevy.

Nejčastějším provedením úrazu elektrickým proudem je eletroozhog, se vyskytuje u 63% všech obětí této částce 23% obětí jsou odlišného charakteru a zranění. Nejčastěji postiženým aktuální elektrikáři sloužící stávajících elektráren, tyto případy tvoří 85% všech popálenin.

Podmínky pro vznik elektrického popálení mohou být různé. Existují dva typy elektroozhogov pod podmínkou výskytu:

 1. Současná varianta vzniká napětí poskytované prochází lidským tělem, což je vynikající vodič elektřiny. Tato pasáž je možné díky přímému kontaktu s holými vodiči nebo jiného zdroje napětí.
 2. Arc možnost vypalování vyvíjí při průchodu těla elektrického oblouku.

Současná burn To nastane, když malé napětí, obvykle to není více než 2 kV. při vysokém napětí je elektrický oblouk vytvořený nebo jiskry, které ve skutečnosti způsobit popáleniny. Aktuální verze opaření se vyskytuje u 38% všech obětí účinků elektřiny. Projevuje popáleniny 1 a 2 stupňů a při 380 vytvořil hodnota napětí popálenin 3. a 4. stupně, který se nazývá více a spékání.

Rys-míra hoří:

 1. 1 stupeň se vyznačuje tím, zarudnutí kůže, aniž by jeho vady. Léčit hořet bez jizev a bez komplikací.
 2. 2. stupeň se projevuje ve formě bublin, které jsou naplněny kapalinou. V průběhu doby, oni prasknout a vystavit povrch rány, která léčí bez jizev.
 3. 3 je rozdělena do studia 3A a 3B míře. 3A stupeň - vada pokožky klíčit vrstvy, v tomto provedení, poškození ran dochází bez jizev. Když 3B stupeň výhonek poškození vrstvy, a kůže se hojí s zjizvení takové popálení dosáhne podkoží nebo svalu.
 4. 4 je doprovázen hlubokými stupně popáleniny až na kost a tkáň zuhelnatění kompletní. Při plném zuhelnatění mrtvolu předpokládá charakteristickým představovat „boxer“.

oblouk hořet Rozvíjí v napětí až do 6 kW a je důsledkem nedbalosti nebo při použití přenosného vybavení. Procento oblouk hoří 25% z celkového počtu popálenin elektřiny.

Oblouk dochází pouze za určitých podmínek:

 • Při náhodném lidským přístupem k životu díly, které jsou pod napětím. Aproximace by měla být vzdálenost, na kterou elektřina může proniknout do vzdušného prostoru mezi mužem.
 • Dojde-li k poškození ochranného ochranu izolace prostředky, kterými osoba vykonává práci a obavy z částí pod napětím.
 • Z nedbalosti v práci, když se oblouk může přelít na osobu, která pracuje tam.

Elektrické značky nebo štítky Je možné vidět, jak je jasně vymezenými skvrny šedé nebo světle žluté barvy - (vzhledem k poskládání proteinu) na povrch lidského těla kůže. Značky jsou kulaté nebo oválné s dutinou ve středu a velikosti jednoho do pěti milimetrů. Ve formě se podobají škrábance, drobné rány, bradavice, podkožní krvácení, jsou popisky v podobě mozoly, malé tetování nebo obrys část, která byla pod napětím. Když se člověk zasažen elektrickým výbojem při bouřce známky má tvar blesk. Povrch štítku nebolí a ztvrdne, to není zánět.

kožený metallization Vyskytuje se v průběhu pronikání do kůže z kovových částic, které se taví pomocí elektrického proudu. Tato možnost je nalezen při pokusu o vypnutí přepínač, který je pod zatížením a pokusit se odpojit dráty. Porážka stává jen exponovaných částí, ve kterých kov vstupuje vysokou rychlostí a oblečení kov nerozbije. Oběť takové popáleniny bolest a přítomnost cizího tělesa v oblasti kůže.

Pokožka v průběhu času, a důsledky nejsou slazit ostatků, hojení dochází bez jizev. Pouze tehdy, když je kov kontaktu s očima a možné dlouhodobé léčbě není příliš příjemné následky. Hlavní věc při práci s elektrickým proudem co nejblíže všechny části těla a oči pomocí speciálních brýlí. Procento pokovení je 10 procent všech oblouk hoří.

Elektrooftalmiya pozorovány zánět sliznic, ke kterému dochází při dlouhodobém vystavení ultrafialovému záření, které se vyskytují v důsledku chemických změn. Takové poškození dochází, když jsou vystaveny elektrickému oblouku, který emituje jak ultrafialové a infračervené záření. Track daný stát může mít 3% ovlivněna elektrickým proudem.

Rozvíjí tuto podmínku pro čtyři až osm hodin po expozici a je doprovázeno zarudnutí a zánět kůže, sliznice víček, vyvíjí slzící oči a bolesti hlavy, když se snaží zjistit, bolest rozvíjí v očích. V závažných případech může člověk přijít o zrak.

Elektrický šok doprovázen excitaci tělesné tkáně při průchodu elektrického proudu skrze ně a je doprovázen nedobrovolné kontrakce svalů v těle. Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - tento tok elektřiny v lidském těle, při kterém je ohrožení života, protože současná ovlivňuje hlavní orgány a systémy, zejména srdce a centrální nervovou soustavu.

Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - jedná se o extrémní reakce na dopad elektrického proudu v okamžiku nárazu vyvinout vážné onemocnění všech orgánů a systémů. Vyvíjí první vzrušení, když se člověk necítí bolest, a zdá se, že s tím souhlasí, ale ne se radují, protože pak přijde brzdění, když tam je „přerušení“ nervové soustavy, snižuje krevní tlak a puls se stává často, vědomí útlaku, lidé na vnější podněty nereaguje ,

Šoku může trvat, v závislosti na funkčnosti organismu od několika minut a trvá po dobu několika dnů. Po kritickém období může nastat postupné oživení nebo smrt. To vše závisí na léčbu a provedla výhodný poskytnutou první pomoc.

Great Encyclopedia of Oil and Gas

Elektrické příznaky nebo současná značka je specifická porucha způsobena především mechanickému a chemickému působení, proud. Na rozdíl od elektrických popáleniny příznaky se obvykle vyskytují v dobrém kontaktu. [1]

Elektrické příznaky jsou otok kůže, v podobě ztvrdlých mozolů žluto-šedé barvy s zaoblené hrany bílé nebo šedé hranice. Elektroznaki způsobené chemickými nebo mechanickým působením a zcela aktuální bezbolez Nenny. [2]

Elektrické znak - důsledkem vystavení teplu, kdy proud teče relativně velká množství přes malé ploše s relativně vysokou odolností při 50 - P5 C a dobrý kontakt, přičemž se vyprahlých nebo spálené kůži nebo otok ji, a otisk z dotykem živých částí. [3]

Elektrické signály (současná značka), které mají dobrý kontakt s částmi pod napětím. Jsou otok vzniku ztuhlé kůže kukuřičný šedá nebo žlutavě bílé kruhový nebo oválný. Okraje elektrického znamení ostře ohraničené bílé nebo šedé hranice. [4]

Elektrické příznaky (značky) se objeví na kůži v místech kontaktu s aktuálním olova těla a průchodem elektrického proudu. Takové poškození kůže, obvykle vytvrzuje a postupně se rozšiřuje. [5]

Elektrické signály (tj etikety se k), které mají dobrý kontakt s částmi pod napětím. Jsou otok vzniku ztuhlé kůže kukuřičný šedá nebo žlutavě bílý, kruhový nebo oválný. Okraje elektrického znamení ostře ohraničené bílé nebo šedé hranice. Povaha elektrických příznaky nejsou jasné. Předpokládá se, že jsou způsobeny chemickým a mechanickým působením proudu. [6]

Elektrické signály, nazývané také značky, nebo elektrický proud štítky jsou mrtvé skvrny na kůži člověka, je vystaven aktuální akci. Ve většině případů, elektrické signály jsou bezbolestné a může být léčena. [7]

Electric sign (aktuální značka) - specifické poškození způsobené mechanickými, chemickými nebo kombinovaného působení proudu. Postižená kůže prakticky bezbolestná, kolem něj neexistuje žádný zánět. V průběhu doby ztvrdne a povrchových tkání zemřít. Elektroznaki obvykle rychle zotaví. [8]

Elektrické signály se vyskytují v přibližně. [9]

Elektrické signály jsou zřetelné skvrny šedé nebo bledě žluté barvy na povrchu kůže. Znaky jsou kulaté nebo oválné s dutinou ve středu. Někdy se jejich tvar odpovídá tvaru tokovedu vodivý povrch, nebo se podobá tvaru blesku. [10]

Elektrické signály (současná značka), které mají dobrý kontakt s částmi pod napětím. Jsou otok vzniku ztuhlé kůže kukuřičný šedá nebo žlutavě bílý, kruhový nebo oválný. Okraje elektrického znamení ostře ohraničené bílé nebo šedé hranice. Povaha elektrických příznaky nejsou jasné. Předpokládá se, že jsou způsobeny chemickým a mechanickým působením proudu. [11]

Elektrické signály jsou skvrny na lidské kůži, připomínající strukturu kukuřice. Jsou bezbolestné a nakonec zmizí. [12]

Elektrický proud známky nebo ochranné známky - obvykle vyskytují v silném styku s lidským zdrojem těla proudu. [13]

Elektrické signály jsou skvrny na lidské kůži, připomínající strukturu kukuřice. Jsou bezbolestné a nakonec zmizí. [14]

Elektrické signály jsou jasně definovány skvrny šedé nebo bledě žluté barvy na povrchu lidské kůže, které byly vystaveny aktuální akci. [15]

Elektrickým proudem. Elektrické znamení. Metalizace kůže. Mechanickým poškozením. Elektrooftalmiya.

Elektrické signály, označované jako stávající značky nebo elektrické štítky jsou ostře ohraničené skvrny šedé nebo světle žluté barvy na povrchu těla, podrobeného současné akce. Obvykle příznaky jsou kulaté nebo oválné a velikosti 1-5 mm, s dutinou ve středu. Existují náznaky v podobě škrábanců, drobných poranění, bradavice, krvácení do kůže, mozolů a tečkované tetování. Někdy tvar ochranné známky odpovídá tvar vodivých částí, které se dotkl oběť.

Postižená kůže tuhne jako kukuřice. Jako kdyby horní vrstvy kožní nekrózy. Typicky, elektrické znaky a bezbolestné ošetření z jejich konců i: v průběhu času, je horní vrstva kůže odejde a zasažená oblast se původní barva, pružnost a citlivost.

Metalizace kůže - penetrace v horních vrstvách pokožky nejmenších částic kovu roztaví působením elektrického oblouku. K tomuto jevu dochází při zkratu, jističe a odpojovače cest při zatížení a m. N. V tomto případě nejmenší potřísnění roztaveným kovem pod vlivem jakýchkoli dynamických sil a tepelného toku létání ve všech směrech vysokou rychlostí. Každá z těchto částic, ačkoli to má vysokou teplotu, ale má malé množství tepla, a obecně nejsou schopné hořet oblečení. Obvykle postihuje exponované části těla - obličej a ruce.

Postižená kůže má hrubý povrch. Oběť cítí bolest v postižené oblasti hoří kovových částic, které jsou zahrnuty do pokožky a dochází k nepříjemnému pocitu přítomnosti cizího tělesa v něm. Typicky, v průběhu času se pacient kůže odchází postiženou její část se stává normální vzhled a pružnost zmizí a všechny bolestivé pocity spojené s traumatem. Pouze tehdy, když jsou ovlivněny oči, léčba může být zdlouhavé a složité, a v některých případech neúčinné, t. E. oběť může dojít ke ztrátě vidění. Proto operace, které mohou způsobit vznik elektrického oblouku (např., Provoz napájen na elektrické desky) se musí provádět v ochranné brýle, pracovní oděvy, které mají být zapnutý, brána je uzavřen, a rukávy jsou vynechány a upevněny na zápěstí.

Mechanické zranění jsou důsledkem náhlé mimovolné svalové záškuby v důsledku působení proudu procházejícího člověka. V důsledku toho může dojít k mezery šlachy, kůže, krevní cévy a nervovou tkáň; může být společné podvrtnutí a dokonce i zlomeniny.

Elektrooftalmiya - zánět vnějších membránách očí (rohovky a sliznice pokrývající oko), vyplývající z vystavení ultrafialovému záření toku, které silně absorbována buňkami, a způsobují chemické změny v nich. Taková expozice je možné v přítomnosti elektrického oblouku, což je zdrojem intenzivního záření, nejen viditelné světlo, ale také ultrafialovým zářením.

Elektrooftalmiya vyvíjí během 4-8 hodin po ozáření UV paprsky. Tak máme zarudnutí a zánět kůže a sliznic věku, slzení, hnisavý výtok z očí a očních víček křečemi Částečná zaslepení. Oběť zažívá bolest hlavy a silné bolesti v očích, s nízkou intenzitou světla, tj. E. Má tzv světloplachost. V závažných případech narušena transparentnosti rohovky, žák zužuje. Infekce se obvykle trvá několik dní. V případě ošetření rohovky lézí je složité a časově náročné.

Výstražné elektrooftalmii sloužící poskytuje použití elektrických bezpečnostních brýlí s běžnou skla, které stěží prochází ultrafialové paprsky a poskytovat ochranu zraku proti postříkání roztaveným kovem v případě elektrického oblouku.

Pomáhat ostatním najít knihovnu, místo odkazu:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 6 =